Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/01/2019 | 23:15 | Ρεάλ Ποτόσι - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 3-1 | 1-1 |
20/01/2019 | 01:30 | Δε Στρόνγκεστ - Αουρόρα | 2-1 | 1-0 |
20/01/2019 | 23:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Νασιονάλ Ποτόσι | 2-2 | 1-1 |
20/01/2019 | 23:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Μπολιβάρ | 0-2 | 0-0 |
21/01/2019 | 01:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/01/2019 | 21:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Νασιονάλ Ποτόσι | 0-0 | 0-0 |
26/01/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Χόρχε Βίλστερμαν | 2-2 | 1-0 |
26/01/2019 | 23:15 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Δε Στρόνγκεστ | 5-0 | 2-0 |
27/01/2019 | 21:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Οριέντε Πετρολέρο | 1-1 | 1-0 |
28/01/2019 | 02:00 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Σαν Χοσέ Ορούρο | 5-1 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/01/2019 | 00:45 | Δε Στρόνγκεστ - Ρεάλ Ποτόσι | 4-1 | 2-0 |
31/01/2019 | 02:30 | Χόρχε Βίλστερμαν - Αουρόρα | 2-1 | 1-1 |
31/01/2019 | 02:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 1-1 | 0-1 |
01/02/2019 | 02:30 | Νασιονάλ Ποτόσι - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 2-0 | 0-0 |
14/02/2019 | 02:00 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Μπολιβάρ | 4-4 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/02/2019 | 21:00 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Χόρχε Βίλστερμαν | 2-3 | 1-1 |
02/02/2019 | 23:15 | Αουρόρα - Club Destroyers | 2-0 | 1-0 |
03/02/2019 | 02:00 | Οριέντε Πετρολέρο - Δε Στρόνγκεστ | 2-1 | 0-1 |
03/02/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Σαν Χοσέ Ορούρο | 3-3 | 1-3 |
03/02/2019 | 22:00 | Μπολιβάρ - Νασιονάλ Ποτόσι | 1-1 | 1-1 |
03/02/2019 | 23:15 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/02/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Μπολιβάρ | 2-1 | 2-0 |
07/02/2019 | 02:30 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Αουρόρα | 3-0 | 2-0 |
08/02/2019 | 00:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Ρεάλ Ποτόσι | 5-0 | 1-0 |
08/02/2019 | 02:30 | Νασιονάλ Ποτόσι - Όλγουεϊς Ρέντι | 3-1 | 3-1 |
07/03/2019 | 02:30 | Δε Στρόνγκεστ - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 5-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/02/2019 | 21:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Μπολιβάρ | 0-1 | 0-0 |
09/02/2019 | 23:15 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Σαν Χοσέ Ορούρο | 0-1 | 0-0 |
10/02/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 3-0 | 2-0 |
10/02/2019 | 23:15 | Αουρόρα - Νασιονάλ Ποτόσι | 0-0 | 0-0 |
10/02/2019 | 23:15 | Οριέντε Πετρολέρο - Χόρχε Βίλστερμαν | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/02/2019 | 21:00 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Αουρόρα | 1-0 | 0-0 |
16/02/2019 | 22:00 | Μπολιβάρ - Όλγουεϊς Ρέντι | 2-1 | 1-0 |
17/02/2019 | 21:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 4-1 | 1-1 |
17/02/2019 | 21:00 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Ρεάλ Ποτόσι | 2-2 | 2-1 |
17/02/2019 | 23:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Δε Στρόνγκεστ | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/02/2019 | 21:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Όλγουεϊς Ρέντι | 1-1 | 1-0 |
21/02/2019 | 00:30 | Ρεάλ Ποτόσι - Νασιονάλ Ποτόσι | 1-3 | 1-0 |
21/02/2019 | 02:30 | Αουρόρα - Μπολιβάρ | 3-3 | 1-1 |
21/02/2019 | 02:45 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 1-3 | 1-2 |
22/02/2019 | 00:30 | Δε Στρόνγκεστ - Club Destroyers | 3-0 | 2-0 |
22/02/2019 | 02:45 | Οριέντε Πετρολέρο - Σαν Χοσέ Ορούρο | 4-3 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/02/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Αουρόρα | 2-0 | 1-0 |
24/02/2019 | 01:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Ρεάλ Ποτόσι | 5-3 | 1-2 |
24/02/2019 | 21:00 | Χόρχε Βίλστερμαν - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 0-2 | 0-1 |
24/02/2019 | 22:00 | Μπολιβάρ - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 3-0 | 1-0 |
24/02/2019 | 23:15 | Νασιονάλ Ποτόσι - Οριέντε Πετρολέρο | 2-1 | 0-1 |
26/02/2019 | 02:00 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Δε Στρόνγκεστ | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/02/2019 | 02:30 | Ρεάλ Ποτόσι - Μπολιβάρ | 2-2 | 1-1 |
01/03/2019 | 02:00 | Δε Στρόνγκεστ - Νασιονάλ Ποτόσι | 2-3 | 2-2 |
02/03/2019 | 02:00 | Οριέντε Πετρολέρο - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 0-1 | 0-0 |
07/03/2019 | 00:15 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Όλγουεϊς Ρέντι | 1-1 | 0-1 |
24/03/2019 | 21:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Αουρόρα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/03/2019 | 02:00 | Μπολιβάρ - Οριέντε Πετρολέρο | 3-0 | 0-0 |
09/03/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Ρεάλ Ποτόσι | 3-1 | 2-0 |
10/03/2019 | 21:00 | Αουρόρα - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 2-3 | 0-0 |
10/03/2019 | 23:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Χόρχε Βίλστερμαν | 0-3 | 0-1 |
11/03/2019 | 01:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Δε Στρόνγκεστ | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/03/2019 | 00:15 | Ρεάλ Ποτόσι - Αουρόρα | 2-2 | 1-1 |
14/03/2019 | 02:30 | Δε Στρόνγκεστ - Μπολιβάρ | 1-1 | 0-1 |
14/03/2019 | 02:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Όλγουεϊς Ρέντι | 4-1 | 3-1 |
15/03/2019 | 02:30 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 3-1 | 1-1 |
23/03/2019 | 21:00 | Club Destroyers - Σαν Χοσέ Ορούρο | 2-1 | 1-0 |
23/03/2019 | 23:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Νασιονάλ Ποτόσι | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/03/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Δε Στρόνγκεστ | 1-2 | 0-1 |
17/03/2019 | 21:00 | Αουρόρα - Οριέντε Πετρολέρο | 3-2 | 1-0 |
17/03/2019 | 21:00 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Ρεάλ Ποτόσι | 4-1 | 2-0 |
17/03/2019 | 23:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 3-1 | 2-0 |
18/03/2019 | 01:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Χόρχε Βίλστερμαν | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/03/2019 | 00:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Όλγουεϊς Ρέντι | 2-0 | 1-0 |
28/03/2019 | 02:30 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 5-1 | 2-1 |
04/04/2019 | 01:15 | Οριέντε Πετρολέρο - Ρεάλ Ποτόσι | 2-1 | 0-0 |
04/04/2019 | 03:30 | Νασιονάλ Ποτόσι - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 4-0 | 3-0 |
05/04/2019 | 03:30 | Δε Στρόνγκεστ - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 5-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/03/2019 | 23:15 | Νασιονάλ Ποτόσι - Σαν Χοσέ Ορούρο | 1-0 | 0-0 |
31/03/2019 | 00:30 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Οριέντε Πετρολέρο | 1-3 | 0-1 |
31/03/2019 | 22:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Ρεάλ Ποτόσι | 2-1 | 1-0 |
31/03/2019 | 23:00 | Μπολιβάρ - Χόρχε Βίλστερμαν | 3-0 | 1-0 |
01/04/2019 | 00:15 | Αουρόρα - Δε Στρόνγκεστ | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/04/2019 | 02:30 | Αουρόρα - Χόρχε Βίλστερμαν | 1-2 | 1-0 |
07/04/2019 | 22:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Δε Στρόνγκεστ | 0-2 | 0-0 |
07/04/2019 | 23:00 | Μπολιβάρ - Σαν Χοσέ Ορούρο | 2-3 | 1-1 |
08/04/2019 | 00:15 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Οριέντε Πετρολέρο | 2-3 | 1-0 |
08/04/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Νασιονάλ Ποτόσι | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/04/2019 | 03:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Μπολιβάρ | 0-1 | 0-0 |
14/04/2019 | 02:00 | Club Destroyers - Αουρόρα | 0-0 | 0-0 |
14/04/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Οριέντε Πετρολέρο | 4-0 | 2-0 |
14/04/2019 | 22:00 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Όλγουεϊς Ρέντι | 6-2 | 4-0 |
15/04/2019 | 00:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 2-1 | 1-1 |
15/04/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 4-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/04/2019 | 22:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Δε Στρόνγκεστ | 1-2 | 0-1 |
18/04/2019 | 03:00 | Μπολιβάρ - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 4-1 | 1-1 |
18/04/2019 | 03:30 | Ρεάλ Ποτόσι - Χόρχε Βίλστερμαν | 1-2 | 0-1 |
19/04/2019 | 03:15 | Αουρόρα - Σαν Χοσέ Ορούρο | 0-2 | 0-0 |
24/04/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Νασιονάλ Ποτόσι | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2019 | 22:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Αουρόρα | 0-1 | 0-0 |
21/04/2019 | 22:00 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 2-1 | 1-0 |
21/04/2019 | 23:00 | Μπολιβάρ - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 3-0 | 0-0 |
22/04/2019 | 00:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Οριέντε Πετρολέρο | 0-1 | 0-0 |
22/04/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Όλγουεϊς Ρέντι | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/04/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Μπολιβάρ | 1-1 | 0-0 |
28/04/2019 | 00:15 | Ρεάλ Ποτόσι - Σαν Χοσέ Ορούρο | 2-1 | 2-1 |
28/04/2019 | 02:30 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Νασιονάλ Ποτόσι | 1-1 | 1-1 |
28/04/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Χόρχε Βίλστερμαν | 2-1 | 2-0 |
29/04/2019 | 00:15 | Αουρόρα - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 3-4 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/05/2019 | 22:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Ρεάλ Ποτόσι | 0-1 | 0-1 |
01/05/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 6-0 | 3-0 |
01/05/2019 | 23:00 | Μπολιβάρ - Αουρόρα | 6-3 | 3-2 |
02/05/2019 | 00:15 | Club Destroyers - Δε Στρόνγκεστ | 0-1 | 0-0 |
02/05/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 2-3 | 0-1 |
03/05/2019 | 03:30 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Οριέντε Πετρολέρο | 3-2 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/05/2019 | 22:00 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Μπολιβάρ | 1-2 | 1-1 |
05/05/2019 | 00:15 | Αουρόρα - Όλγουεϊς Ρέντι | 3-1 | 1-0 |
05/05/2019 | 22:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 2-2 | 1-1 |
05/05/2019 | 22:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Χόρχε Βίλστερμαν | 1-1 | 0-0 |
06/05/2019 | 00:15 | Δε Στρόνγκεστ - Σαν Χοσέ Ορούρο | 2-2 | 0-1 |
06/05/2019 | 02:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Νασιονάλ Ποτόσι | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/05/2019 | 03:00 | Μπολιβάρ - Ρεάλ Ποτόσι | 4-3 | 2-2 |
11/05/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 6-0 | 2-0 |
12/05/2019 | 00:15 | Αουρόρα - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 1-1 | 0-0 |
12/05/2019 | 22:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Δε Στρόνγκεστ | 1-0 | 0-0 |
13/05/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Οριέντε Πετρολέρο | 3-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/05/2019 | 22:00 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Αουρόρα | 2-1 | 0-1 |
16/05/2019 | 01:15 | Ρεάλ Ποτόσι - Όλγουεϊς Ρέντι | 2-1 | 1-0 |
16/05/2019 | 03:30 | Χόρχε Βίλστερμαν - Σαν Χοσέ Ορούρο | 0-0 | 0-0 |
16/05/2019 | 03:30 | Δε Στρόνγκεστ - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 3-1 | 2-0 |
17/05/2019 | 03:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Μπολιβάρ | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/05/2019 | 03:00 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 2-1 | 0-0 |
19/05/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Οριέντε Πετρολέρο | 5-0 | 0-0 |
19/05/2019 | 22:00 | Αουρόρα - Ρεάλ Ποτόσι | 3-2 | 2-2 |
19/05/2019 | 23:00 | Μπολιβάρ - Δε Στρόνγκεστ | 1-3 | 1-2 |
20/05/2019 | 00:15 | Νασιονάλ Ποτόσι - Χόρχε Βίλστερμαν | 2-1 | 0-1 |
20/05/2019 | 00:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Club Destroyers | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/05/2019 | 22:30 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Σαν Χοσέ Ορούρο | 2-1 | 1-0 |
23/05/2019 | 01:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 2-5 | 1-1 |
23/05/2019 | 03:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Αουρόρα | 5-0 | 3-0 |
23/05/2019 | 03:30 | Δε Στρόνγκεστ - Όλγουεϊς Ρέντι | 3-2 | 1-2 |
25/05/2019 | 03:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 3-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/07/2019 | 22:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Χόρχε Βίλστερμαν | 1-4 | 1-0 |
14/07/2019 | 22:30 | Μπολιβάρ - Οριέντε Πετρολέρο | 3-2 | 0-2 |
15/07/2019 | 00:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Αουρόρα | 3-0 | 1-0 |
15/07/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Δε Στρόνγκεστ | 1-0 | 1-0 |
22/08/2019 | 03:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/07/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Σαν Χοσέ Ορούρο | 1-1 | 0-1 |
22/07/2019 | 00:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Μπολιβάρ | 3-2 | 3-0 |
14/08/2019 | 22:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 5-0 | 3-0 |
15/08/2019 | 01:15 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Όλγουεϊς Ρέντι | 1-1 | 1-1 |
16/08/2019 | 03:00 | Οριέντε Πετρολέρο - Ρεάλ Ποτόσι | 2-1 | 2-0 |
08/09/2019 | 22:00 | Αουρόρα - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/07/2019 | 02:30 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Νασιονάλ Ποτόσι | 2-1 | 1-0 |
25/07/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Οριέντε Πετρολέρο | 3-0 | 0-0 |
26/07/2019 | 03:30 | Ρεάλ Ποτόσι - Χόρχε Βίλστερμαν | 0-1 | 0-0 |
01/08/2019 | 03:30 | Αουρόρα - Δε Στρόνγκεστ | 2-2 | 2-0 |
14/08/2019 | 22:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Μπολιβάρ | 0-5 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/07/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 4-0 | 3-0 |
28/07/2019 | 22:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Αουρόρα | 3-2 | 1-1 |
28/07/2019 | 22:30 | Μπολιβάρ - Ρεάλ Ποτόσι | 5-2 | 0-1 |
29/07/2019 | 00:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Όλγουεϊς Ρέντι | 3-0 | 2-0 |
30/07/2019 | 03:00 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/08/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Μπολιβάρ | 0-1 | 0-0 |
04/08/2019 | 02:30 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Ρεάλ Ποτόσι | 0-1 | 0-0 |
04/08/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Νασιονάλ Ποτόσι | 3-2 | 1-1 |
05/08/2019 | 00:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 3-1 | 1-1 |
05/08/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Οριέντε Πετρολέρο | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/08/2019 | 22:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Όλγουεϊς Ρέντι | 1-2 | 1-0 |
08/08/2019 | 01:15 | Νασιονάλ Ποτόσι - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 2-1 | 0-0 |
08/08/2019 | 03:30 | Χόρχε Βίλστερμαν - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 2-0 | 1-0 |
08/08/2019 | 22:00 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Αουρόρα | 2-2 | 1-0 |
09/08/2019 | 03:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Σαν Χοσέ Ορούρο | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/08/2019 | 22:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Όλγουεϊς Ρέντι | 2-0 | 0-0 |
11/08/2019 | 22:00 | Αουρόρα - Οριέντε Πετρολέρο | 2-1 | 1-0 |
11/08/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 4-0 | 3-0 |
12/08/2019 | 00:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Χόρχε Βίλστερμαν | 1-2 | 0-2 |
12/08/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Μπολιβάρ | 2-3 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/08/2019 | 02:30 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Νασιονάλ Ποτόσι | 0-2 | 0-0 |
18/08/2019 | 22:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 5-1 | 4-0 |
18/08/2019 | 22:30 | Μπολιβάρ - Σαν Χοσέ Ορούρο | 1-4 | 0-2 |
19/08/2019 | 00:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Αουρόρα | 5-1 | 1-0 |
19/08/2019 | 02:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Δε Στρόνγκεστ | 1-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/08/2019 | 00:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Ρεάλ Ποτόσι | 3-2 | 1-0 |
25/08/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Χόρχε Βίλστερμαν | 2-0 | 0-0 |
25/08/2019 | 22:00 | Αουρόρα - Μπολιβάρ | 0-1 | 0-0 |
26/08/2019 | 00:15 | Νασιονάλ Ποτόσι - Οριέντε Πετρολέρο | 2-3 | 2-1 |
26/08/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Όλγουεϊς Ρέντι | 2-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/08/2019 | 03:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Αουρόρα | 1-1 | 1-1 |
30/08/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Σαν Χοσέ Ορούρο | 2-4 | 2-4 |
31/08/2019 | 02:30 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 2-0 | 2-0 |
31/08/2019 | 22:30 | Μπολιβάρ - Δε Στρόνγκεστ | 1-1 | 0-0 |
01/09/2019 | 00:30 | Χόρχε Βίλστερμαν - Νασιονάλ Ποτόσι | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/09/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Ρεάλ Ποτόσι | 6-2 | 1-1 |
15/09/2019 | 00:15 | Αουρόρα - Όλγουεϊς Ρέντι | 1-1 | 0-0 |
15/09/2019 | 22:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Μπολιβάρ | 0-3 | 0-0 |
15/09/2019 | 22:00 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Club Destroyers | 7-0 | 4-0 |
16/09/2019 | 00:15 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 1-1 | 0-0 |
16/09/2019 | 02:30 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Οριέντε Πετρολέρο | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/09/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Δε Στρόνγκεστ | 2-2 | 0-2 |
22/09/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Σαν Χοσέ Ορούρο | 1-0 | 0-0 |
22/09/2019 | 22:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Νασιονάλ Ποτόσι | 1-4 | 0-2 |
22/09/2019 | 22:00 | Club Destroyers - Αουρόρα | 1-0 | 0-0 |
23/09/2019 | 00:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 1-0 | 1-0 |
23/09/2019 | 02:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/09/2019 | 22:30 | Δε Στρόνγκεστ - Club Destroyers | 4-0 | 1-0 |
26/09/2019 | 03:30 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Μπολιβάρ | 2-1 | 1-1 |
26/09/2019 | 03:30 | Νασιονάλ Ποτόσι - Όλγουεϊς Ρέντι | 3-2 | 1-2 |
26/09/2019 | 22:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Σαν Χοσέ Ορούρο | 2-1 | 1-1 |
27/09/2019 | 01:15 | Αουρόρα - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 0-1 | 0-1 |
27/09/2019 | 03:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Χόρχε Βίλστερμαν | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/09/2019 | 22:00 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Ρεάλ Ποτόσι | 1-0 | 1-0 |
29/09/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 6-1 | 2-0 |
30/09/2019 | 00:15 | Αουρόρα - Σαν Χοσέ Ορούρο | 1-6 | 1-2 |
30/09/2019 | 02:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Μπολιβάρ | 2-2 | 1-1 |
01/10/2019 | 03:00 | Χόρχε Βίλστερμαν - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/10/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 3-2 | 2-1 |
06/10/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Νασιονάλ Ποτόσι | 4-0 | 1-0 |
06/10/2019 | 22:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Αουρόρα | 3-1 | 1-0 |
06/10/2019 | 22:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Οριέντε Πετρολέρο | 0-1 | 0-0 |
06/10/2019 | 22:30 | Μπολιβάρ - Χόρχε Βίλστερμαν | 1-1 | 0-1 |
07/10/2019 | 00:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Δε Στρόνγκεστ | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/10/2019 | 22:30 | Μπολιβάρ - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 7-2 | 3-1 |
19/10/2019 | 01:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Ρεάλ Ποτόσι | 3-1 | 1-0 |
19/10/2019 | 03:30 | Νασιονάλ Ποτόσι - Σαν Χοσέ Ορούρο | 1-1 | 1-1 |
19/10/2019 | 03:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Όλγουεϊς Ρέντι | 1-1 | 1-1 |
19/10/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Αουρόρα | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/11/2019 | 21:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Δε Στρόνγκεστ | 1-5 | 0-1 |
25/11/2019 | 01:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 1-1 | 1-0 |
28/11/2019 | 00:15 | Αουρόρα - Νασιονάλ Ποτόσι | 1-1 | 0-1 |
28/11/2019 | 02:30 | Ρεάλ Ποτόσι - Μπολιβάρ | 2-5 | 0-3 |
28/11/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Χόρχε Βίλστερμαν | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/11/2019 | 21:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 1-0 | 0-0 |
01/12/2019 | 21:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Δε Στρόνγκεστ | 0-4 | 0-1 |
01/12/2019 | 22:00 | Μπολιβάρ - Όλγουεϊς Ρέντι | 3-0 | 3-0 |
02/12/2019 | 01:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 2-1 | 1-0 |
03/12/2019 | 01:30 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Σαν Χοσέ Ορούρο | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/12/2019 | 21:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Νασιονάλ Ποτόσι | 1-1 | 0-0 |
05/12/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Ρεάλ Ποτόσι | 5-1 | 2-0 |
06/12/2019 | 00:15 | Αουρόρα - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 2-0 | 1-0 |
06/12/2019 | 02:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Χόρχε Βίλστερμαν | 0-3 | 0-2 |
06/12/2019 | 02:30 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Οριέντε Πετρολέρο | 3-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/12/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 4-0 | 0-0 |
08/12/2019 | 22:00 | Μπολιβάρ - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 6-0 | 1-0 |
08/12/2019 | 23:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Σαν Χοσέ Ορούρο | 1-1 | 0-0 |
09/12/2019 | 01:30 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Δε Στρόνγκεστ | 0-2 | 0-0 |
10/12/2019 | 02:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Αουρόρα | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/12/2019 | 00:15 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Ρεάλ Ποτόσι | 2-0 | 1-0 |
12/12/2019 | 02:30 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Μπολιβάρ | 2-2 | 1-1 |
12/12/2019 | 21:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 5-2 | 4-0 |
13/12/2019 | 02:30 | Αουρόρα - Χόρχε Βίλστερμαν | 0-2 | 0-0 |
13/12/2019 | 02:30 | Δε Στρόνγκεστ - Οριέντε Πετρολέρο | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/12/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 3-0 | 0-0 |
15/12/2019 | 21:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Σαν Χοσέ Ορούρο | 1-4 | 0-1 |
15/12/2019 | 22:00 | Μπολιβάρ - Αουρόρα | 5-0 | 5-0 |
15/12/2019 | 23:15 | Χόρχε Βίλστερμαν - Δε Στρόνγκεστ | 1-1 | 1-1 |
16/12/2019 | 01:30 | Οριέντε Πετρολέρο - Νασιονάλ Ποτόσι | 2-2 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/12/2019 | 21:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 1-1 | 1-1 |
19/12/2019 | 00:15 | Αουρόρα - Ρεάλ Ποτόσι | 0-0 | 0-0 |
19/12/2019 | 00:15 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Όλγουεϊς Ρέντι | 2-3 | 1-2 |
20/12/2019 | 00:15 | Νασιονάλ Ποτόσι - Χόρχε Βίλστερμαν | 1-3 | 0-1 |
20/12/2019 | 02:30 | Δε Στρόνγκεστ - Μπολιβάρ | 3-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/12/2019 | 21:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Αουρόρα | 0-2 | 0-0 |
22/12/2019 | 21:00 | Οριέντε Πετρολέρο - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 1-3 | 0-1 |
22/12/2019 | 21:00 | Ρεάλ Ποτόσι - Δε Στρόνγκεστ | 1-3 | 0-1 |
22/12/2019 | 22:00 | Μπολιβάρ - Νασιονάλ Ποτόσι | 2-1 | 1-0 |
23/12/2019 | 01:30 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 1-1 | 0-1 |
03/09/2022 | 22:00 | Club Destroyers - Σαν Χοσέ Ορούρο | 4-2 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/12/2019 | 22:00 | Νασιονάλ Ποτόσι - Ρεάλ Ποτόσι | 1-2 | 0-1 |
25/12/2019 | 22:00 | Δε Στρόνγκεστ - Όλγουεϊς Ρέντι | 3-2 | 2-2 |
25/12/2019 | 22:00 | Ρόγιαλ Πάρι Σιόν - Χόρχε Βίλστερμαν | 0-2 | 0-0 |
25/12/2019 | 22:00 | Γκουαμπίρα Μοντέρο - Οριέντε Πετρολέρο | 1-3 | 1-1 |
25/12/2019 | 22:00 | Αουρόρα - Club Destroyers | 1-0 | 0-0 |
25/12/2019 | 22:00 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 4-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/12/2019 | 22:00 | Μπολιβάρ - Ρόγιαλ Πάρι Σιόν | 2-2 | 1-1 |
28/12/2019 | 22:00 | Όλγουεϊς Ρέντι - Νασιονάλ Ποτόσι | 3-2 | 1-1 |
28/12/2019 | 22:00 | Χόρχε Βίλστερμαν - Οριέντε Πετρολέρο | 3-1 | 1-0 |
28/12/2019 | 22:00 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ - Αουρόρα | 0-1 | 0-1 |
28/12/2019 | 22:00 | Club Destroyers - Δε Στρόνγκεστ | 2-3 | 0-1 |
28/12/2019 | 22:00 | Σαν Χοσέ Ορούρο - Γκουαμπίρα Μοντέρο | 2-1 | 1-1 |