Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/08/2021 | 19:00 | Modriča - Kozara Gradiška | 1-3 | - |
14/08/2021 | 19:00 | Sloga Doboj - Drina Zvornik | 1-0 | - |
14/08/2021 | 19:00 | Ljubić Prnjavor - Zvijezda 09 | 0-2 | - |
14/08/2021 | 19:00 | Podrinje Janja - Sloboda Novi Grad | 0-3 | - |
14/08/2021 | 19:00 | Željezničar Banja Luka - Tekstilac Derventa | 2-1 | - |
14/08/2021 | 19:00 | Borac Kozarska Dubica - Κρούπα | 0-1 | - |
14/08/2021 | 19:00 | Budućnost Pilica - Slavija | 0-2 | - |
14/08/2021 | 20:30 | Sutjeska Foča - Omarska | 1-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/08/2021 | 19:00 | Kozara Gradiška - Budućnost Pilica | 3-0 | - |
21/08/2021 | 19:00 | Drina Zvornik - Slavija | 4-0 | - |
21/08/2021 | 19:00 | Zvijezda 09 - Podrinje Janja | 5-0 | - |
21/08/2021 | 19:00 | Sloboda Novi Grad - Željezničar Banja Luka | 3-0 | - |
21/08/2021 | 19:00 | Sloga Doboj - Sutjeska Foča | 2-3 | - |
21/08/2021 | 19:00 | Κρούπα - Modriča | 3-1 | - |
21/08/2021 | 19:00 | Tekstilac Derventa - Borac Kozarska Dubica | 0-1 | - |
22/08/2021 | 19:00 | Omarska - Ljubić Prnjavor | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/08/2021 | 20:30 | Sutjeska Foča - Drina Zvornik | 3-0 | - |
28/08/2021 | 18:30 | Podrinje Janja - Omarska | 0-1 | - |
28/08/2021 | 18:30 | Željezničar Banja Luka - Zvijezda 09 | 1-1 | - |
28/08/2021 | 18:30 | Slavija - Kozara Gradiška | 1-0 | - |
28/08/2021 | 18:30 | Ljubić Prnjavor - Sloga Doboj | 0-1 | - |
28/08/2021 | 18:30 | Modriča - Tekstilac Derventa | 1-1 | - |
28/08/2021 | 18:30 | Budućnost Pilica - Κρούπα | 1-4 | - |
28/08/2021 | 18:30 | Borac Kozarska Dubica - Sloboda Novi Grad | 0-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/09/2021 | 18:00 | Zvijezda 09 - Borac Kozarska Dubica | 1-0 | - |
04/09/2021 | 18:00 | Tekstilac Derventa - Budućnost Pilica | 1-0 | - |
04/09/2021 | 18:00 | Drina Zvornik - Kozara Gradiška | 2-0 | - |
04/09/2021 | 18:00 | Κρούπα - Slavija | 5-0 | - |
04/09/2021 | 18:00 | Sloboda Novi Grad - Modriča | 2-0 | - |
04/09/2021 | 18:00 | Sloga Doboj - Podrinje Janja | 4-0 | - |
04/09/2021 | 20:00 | Sutjeska Foča - Ljubić Prnjavor | 2-1 | - |
05/09/2021 | 18:00 | Omarska - Željezničar Banja Luka | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/09/2021 | 17:30 | Podrinje Janja - Sutjeska Foča | 2-1 | - |
11/09/2021 | 17:30 | Budućnost Pilica - Sloboda Novi Grad | 1-4 | - |
11/09/2021 | 17:30 | Modriča - Zvijezda 09 | 0-1 | - |
11/09/2021 | 17:30 | Borac Kozarska Dubica - Omarska | 3-2 | - |
11/09/2021 | 17:30 | Slavija - Tekstilac Derventa | 2-1 | - |
11/09/2021 | 17:30 | Ljubić Prnjavor - Drina Zvornik | 3-1 | - |
11/09/2021 | 17:30 | Kozara Gradiška - Κρούπα | 1-3 | - |
12/09/2021 | 17:30 | Željezničar Banja Luka - Sloga Doboj | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/09/2021 | 19:30 | Sutjeska Foča - Željezničar Banja Luka | 3-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Ljubić Prnjavor - Podrinje Janja | 5-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Sloga Doboj - Borac Kozarska Dubica | 4-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Zvijezda 09 - Budućnost Pilica | 6-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Sloboda Novi Grad - Slavija | 1-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Tekstilac Derventa - Kozara Gradiška | 3-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Drina Zvornik - Κρούπα | 0-1 | - |
19/09/2021 | 17:00 | Omarska - Modriča | 3-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/09/2021 | 17:00 | Željezničar Banja Luka - Ljubić Prnjavor | 3-0 | - |
25/09/2021 | 17:00 | Borac Kozarska Dubica - Sutjeska Foča | 0-1 | - |
25/09/2021 | 17:00 | Modriča - Sloga Doboj | 0-1 | - |
25/09/2021 | 17:00 | Κρούπα - Tekstilac Derventa | 2-0 | - |
25/09/2021 | 17:00 | Kozara Gradiška - Sloboda Novi Grad | 0-1 | - |
25/09/2021 | 17:00 | Budućnost Pilica - Omarska | 0-2 | - |
25/09/2021 | 17:00 | Podrinje Janja - Drina Zvornik | 1-2 | - |
17/11/2021 | 14:00 | Slavija - Zvijezda 09 | 4-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/10/2021 | 16:30 | Podrinje Janja - Željezničar Banja Luka | 0-2 | - |
02/10/2021 | 16:30 | Ljubić Prnjavor - Borac Kozarska Dubica | 2-0 | - |
02/10/2021 | 16:30 | Sloga Doboj - Budućnost Pilica | 4-0 | - |
02/10/2021 | 16:30 | Zvijezda 09 - Kozara Gradiška | 1-1 | - |
02/10/2021 | 16:30 | Sloboda Novi Grad - Κρούπα | 1-2 | - |
02/10/2021 | 16:30 | Drina Zvornik - Tekstilac Derventa | 0-1 | - |
02/10/2021 | 19:00 | Sutjeska Foča - Modriča | 5-0 | - |
03/10/2021 | 16:30 | Omarska - Slavija | 0-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/10/2021 | 16:00 | Željezničar Banja Luka - Drina Zvornik | 3-0 | - |
09/10/2021 | 16:00 | Modriča - Ljubić Prnjavor | 3-1 | - |
09/10/2021 | 16:00 | Borac Kozarska Dubica - Podrinje Janja | 1-2 | - |
09/10/2021 | 16:00 | Budućnost Pilica - Sutjeska Foča | 0-2 | - |
09/10/2021 | 16:00 | Tekstilac Derventa - Sloboda Novi Grad | 0-2 | - |
09/10/2021 | 16:00 | Kozara Gradiška - Omarska | 1-3 | - |
09/10/2021 | 16:00 | Κρούπα - Zvijezda 09 | 1-0 | - |
09/10/2021 | 16:00 | Slavija - Sloga Doboj | 0-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/10/2021 | 15:30 | Željezničar Banja Luka - Borac Kozarska Dubica | 6-0 | - |
16/10/2021 | 15:30 | Podrinje Janja - Modriča | 1-1 | - |
16/10/2021 | 15:30 | Ljubić Prnjavor - Budućnost Pilica | 3-2 | - |
16/10/2021 | 15:30 | Sloga Doboj - Kozara Gradiška | 3-0 | - |
16/10/2021 | 15:30 | Zvijezda 09 - Tekstilac Derventa | 2-0 | - |
16/10/2021 | 15:30 | Drina Zvornik - Sloboda Novi Grad | 1-1 | - |
16/10/2021 | 18:30 | Sutjeska Foča - Slavija | 4-0 | - |
17/10/2021 | 15:30 | Omarska - Κρούπα | 0-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/10/2021 | 15:30 | Tekstilac Derventa - Omarska | 1-0 | - |
23/10/2021 | 15:30 | Kozara Gradiška - Sutjeska Foča | 1-1 | - |
23/10/2021 | 15:30 | Κρούπα - Sloga Doboj | 0-1 | - |
23/10/2021 | 15:30 | Budućnost Pilica - Podrinje Janja | 1-0 | - |
23/10/2021 | 15:30 | Slavija - Ljubić Prnjavor | 3-1 | - |
23/10/2021 | 15:30 | Modriča - Željezničar Banja Luka | 2-0 | - |
23/10/2021 | 15:30 | Borac Kozarska Dubica - Drina Zvornik | 0-2 | - |
24/10/2021 | 15:30 | Sloboda Novi Grad - Zvijezda 09 | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/10/2021 | 15:00 | Željezničar Banja Luka - Budućnost Pilica | 7-1 | - |
30/10/2021 | 15:00 | Borac Kozarska Dubica - Modriča | 0-0 | - |
30/10/2021 | 15:00 | Podrinje Janja - Slavija | 1-0 | - |
30/10/2021 | 15:00 | Sloga Doboj - Tekstilac Derventa | 2-0 | - |
30/10/2021 | 15:00 | Drina Zvornik - Zvijezda 09 | 2-0 | - |
30/10/2021 | 17:00 | Sutjeska Foča - Κρούπα | 1-0 | - |
31/10/2021 | 15:00 | Ljubić Prnjavor - Kozara Gradiška | 0-0 | - |
31/10/2021 | 15:00 | Omarska - Sloboda Novi Grad | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/11/2021 | 14:30 | Zvijezda 09 - Omarska | 5-2 | - |
06/11/2021 | 14:30 | Sloboda Novi Grad - Sloga Doboj | 2-0 | - |
06/11/2021 | 14:30 | Tekstilac Derventa - Sutjeska Foča | 0-0 | - |
06/11/2021 | 14:30 | Κρούπα - Ljubić Prnjavor | 4-1 | - |
06/11/2021 | 14:30 | Kozara Gradiška - Podrinje Janja | 4-0 | - |
06/11/2021 | 14:30 | Budućnost Pilica - Borac Kozarska Dubica | 1-0 | - |
06/11/2021 | 14:30 | Modriča - Drina Zvornik | 3-0 | - |
09/11/2021 | 14:30 | Slavija - Željezničar Banja Luka | 2-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/11/2021 | 14:00 | Borac Kozarska Dubica - Slavija | 3-2 | - |
13/11/2021 | 14:00 | Željezničar Banja Luka - Kozara Gradiška | 1-0 | - |
13/11/2021 | 14:00 | Podrinje Janja - Κρούπα | 0-2 | - |
13/11/2021 | 14:00 | Sloga Doboj - Zvijezda 09 | 0-1 | - |
13/11/2021 | 14:00 | Drina Zvornik - Omarska | 2-1 | - |
13/11/2021 | 16:00 | Sutjeska Foča - Sloboda Novi Grad | 1-1 | - |
14/11/2021 | 14:00 | Modriča - Budućnost Pilica | 4-0 | - |
14/11/2021 | 14:00 | Ljubić Prnjavor - Tekstilac Derventa | 3-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/11/2021 | 14:00 | Zvijezda 09 - Sutjeska Foča | 2-1 | - |
20/11/2021 | 14:00 | Sloboda Novi Grad - Ljubić Prnjavor | 3-1 | - |
20/11/2021 | 14:00 | Slavija - Modriča | 4-0 | - |
20/11/2021 | 14:00 | Tekstilac Derventa - Podrinje Janja | 3-1 | - |
20/11/2021 | 14:00 | Κρούπα - Željezničar Banja Luka | 2-1 | - |
20/11/2021 | 14:00 | Kozara Gradiška - Borac Kozarska Dubica | 1-2 | - |
20/11/2021 | 14:00 | Budućnost Pilica - Drina Zvornik | 0-0 | - |
21/11/2021 | 14:00 | Omarska - Sloga Doboj | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/03/2022 | 15:00 | Drina Zvornik - Sloga Doboj | 2-1 | 1-0 |
05/03/2022 | 15:00 | Zvijezda 09 - Ljubić Prnjavor | 2-0 | 1-0 |
05/03/2022 | 15:00 | Sloboda Novi Grad - Podrinje Janja | 1-0 | 1-0 |
05/03/2022 | 15:00 | Tekstilac Derventa - Željezničar Banja Luka | 0-0 | 0-0 |
05/03/2022 | 15:00 | Κρούπα - Borac Kozarska Dubica | 6-0 | 2-0 |
05/03/2022 | 15:00 | Kozara Gradiška - Modriča | 2-0 | 1-0 |
05/03/2022 | 15:00 | Slavija - Budućnost Pilica | 5-0 | 2-0 |
06/03/2022 | 15:00 | Omarska - Sutjeska Foča | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/03/2022 | 15:00 | Željezničar Banja Luka - Sloboda Novi Grad | 1-3 | 0-3 |
12/03/2022 | 15:30 | Slavija - Drina Zvornik | 0-2 | 0-1 |
12/03/2022 | 15:30 | Budućnost Pilica - Kozara Gradiška | 1-2 | 1-2 |
12/03/2022 | 15:30 | Modriča - Κρούπα | 2-2 | 0-1 |
12/03/2022 | 15:30 | Borac Kozarska Dubica - Tekstilac Derventa | 0-1 | 0-1 |
12/03/2022 | 15:30 | Podrinje Janja - Zvijezda 09 | 0-3 | 0-2 |
12/03/2022 | 15:30 | Ljubić Prnjavor - Omarska | 2-0 | 1-0 |
12/03/2022 | 17:00 | Sutjeska Foča - Sloga Doboj | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/03/2022 | 15:30 | Drina Zvornik - Sutjeska Foča | 1-0 | 0-0 |
19/03/2022 | 15:30 | Sloga Doboj - Ljubić Prnjavor | 4-1 | 1-0 |
19/03/2022 | 15:30 | Zvijezda 09 - Željezničar Banja Luka | 0-0 | 0-0 |
19/03/2022 | 15:30 | Sloboda Novi Grad - Borac Kozarska Dubica | 1-0 | 1-0 |
19/03/2022 | 15:30 | Tekstilac Derventa - Modriča | 2-0 | 0-0 |
19/03/2022 | 15:30 | Kozara Gradiška - Slavija | 3-0 | 2-0 |
20/03/2022 | 15:30 | Κρούπα - Budućnost Pilica | 5-0 | 3-0 |
20/03/2022 | 15:30 | Omarska - Podrinje Janja | 3-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/03/2022 | 16:00 | Kozara Gradiška - Drina Zvornik | 0-0 | 0-0 |
26/03/2022 | 16:00 | Budućnost Pilica - Tekstilac Derventa | 0-1 | 0-0 |
26/03/2022 | 16:00 | Modriča - Sloboda Novi Grad | 0-3 | 0-1 |
26/03/2022 | 16:00 | Borac Kozarska Dubica - Zvijezda 09 | 0-2 | 0-0 |
26/03/2022 | 16:00 | Željezničar Banja Luka - Omarska | 0-1 | 0-1 |
26/03/2022 | 16:00 | Podrinje Janja - Sloga Doboj | 0-0 | 0-0 |
26/03/2022 | 16:00 | Ljubić Prnjavor - Sutjeska Foča | 4-1 | 3-1 |
27/03/2022 | 16:00 | Slavija - Κρούπα | 0-0 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/03/2022 | 16:00 | Drina Zvornik - Ljubić Prnjavor | 3-2 | 0-1 |
30/03/2022 | 16:00 | Sloga Doboj - Željezničar Banja Luka | 8-0 | 2-0 |
30/03/2022 | 16:00 | Omarska - Borac Kozarska Dubica | 0-2 | 0-0 |
30/03/2022 | 16:00 | Zvijezda 09 - Modriča | 6-0 | 2-0 |
30/03/2022 | 16:00 | Sloboda Novi Grad - Budućnost Pilica | 3-0 | 1-0 |
30/03/2022 | 16:00 | Tekstilac Derventa - Slavija | 2-0 | 0-0 |
30/03/2022 | 19:00 | Sutjeska Foča - Podrinje Janja | 2-1 | 1-0 |
06/04/2022 | 16:30 | Κρούπα - Kozara Gradiška | 3-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/04/2022 | 16:30 | Kozara Gradiška - Tekstilac Derventa | 0-0 | 0-0 |
02/04/2022 | 16:30 | Slavija - Sloboda Novi Grad | 0-0 | 0-0 |
02/04/2022 | 16:30 | Budućnost Pilica - Zvijezda 09 | 1-5 | 0-3 |
02/04/2022 | 16:30 | Modriča - Omarska | 2-1 | 2-0 |
02/04/2022 | 16:30 | Borac Kozarska Dubica - Sloga Doboj | 0-0 | 0-0 |
02/04/2022 | 16:30 | Podrinje Janja - Ljubić Prnjavor | 1-0 | 1-0 |
03/04/2022 | 16:30 | Κρούπα - Drina Zvornik | 5-0 | 2-0 |
04/04/2022 | 17:00 | Željezničar Banja Luka - Sutjeska Foča | 4-2 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/04/2022 | 19:00 | Sutjeska Foča - Borac Kozarska Dubica | 4-0 | 2-0 |
09/04/2022 | 16:30 | Drina Zvornik - Podrinje Janja | 1-0 | 1-0 |
09/04/2022 | 16:30 | Ljubić Prnjavor - Željezničar Banja Luka | 5-1 | 2-0 |
09/04/2022 | 16:30 | Sloga Doboj - Modriča | 4-0 | 1-0 |
09/04/2022 | 16:30 | Zvijezda 09 - Slavija | 2-0 | 0-0 |
09/04/2022 | 16:30 | Sloboda Novi Grad - Kozara Gradiška | 2-1 | 2-0 |
09/04/2022 | 16:30 | Tekstilac Derventa - Κρούπα | 1-1 | 1-1 |
10/04/2022 | 16:30 | Omarska - Budućnost Pilica | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/04/2022 | 16:00 | Željezničar Banja Luka - Podrinje Janja | 2-2 | 0-1 |
16/04/2022 | 17:00 | Tekstilac Derventa - Drina Zvornik | 0-3 | 0-1 |
16/04/2022 | 17:00 | Kozara Gradiška - Zvijezda 09 | 0-1 | 0-1 |
16/04/2022 | 17:00 | Slavija - Omarska | 2-1 | 1-0 |
16/04/2022 | 17:00 | Budućnost Pilica - Sloga Doboj | 3-7 | 1-4 |
16/04/2022 | 17:00 | Modriča - Sutjeska Foča | 1-2 | 0-0 |
16/04/2022 | 17:00 | Borac Kozarska Dubica - Ljubić Prnjavor | 0-1 | 0-0 |
17/04/2022 | 17:00 | Κρούπα - Sloboda Novi Grad | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2022 | 20:00 | Sutjeska Foča - Budućnost Pilica | 3-0 | 1-0 |
23/04/2022 | 17:30 | Drina Zvornik - Željezničar Banja Luka | 0-0 | 0-0 |
23/04/2022 | 17:30 | Podrinje Janja - Borac Kozarska Dubica | 2-1 | 1-0 |
23/04/2022 | 17:30 | Ljubić Prnjavor - Modriča | 5-2 | 3-0 |
23/04/2022 | 17:30 | Sloga Doboj - Slavija | 1-0 | 1-0 |
23/04/2022 | 17:30 | Omarska - Kozara Gradiška | 3-0 | 2-0 |
23/04/2022 | 17:30 | Zvijezda 09 - Κρούπα | 2-3 | 2-2 |
23/04/2022 | 17:30 | Sloboda Novi Grad - Tekstilac Derventa | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/04/2022 | 17:30 | Sloboda Novi Grad - Drina Zvornik | 1-0 | 0-0 |
27/04/2022 | 17:30 | Tekstilac Derventa - Zvijezda 09 | 2-0 | 0-0 |
27/04/2022 | 17:30 | Κρούπα - Omarska | 4-0 | 1-0 |
27/04/2022 | 17:30 | Kozara Gradiška - Sloga Doboj | 2-3 | 1-2 |
27/04/2022 | 17:30 | Slavija - Sutjeska Foča | 3-1 | 2-0 |
27/04/2022 | 17:30 | Budućnost Pilica - Ljubić Prnjavor | 1-3 | 1-1 |
27/04/2022 | 17:30 | Modriča - Podrinje Janja | 1-2 | 1-1 |
27/04/2022 | 17:30 | Borac Kozarska Dubica - Željezničar Banja Luka | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/04/2022 | 17:30 | Drina Zvornik - Borac Kozarska Dubica | 4-0 | 1-0 |
30/04/2022 | 17:30 | Podrinje Janja - Budućnost Pilica | 0-1 | 0-1 |
30/04/2022 | 17:30 | Ljubić Prnjavor - Slavija | 2-3 | 0-0 |
30/04/2022 | 17:30 | Sutjeska Foča - Kozara Gradiška | 5-1 | 1-1 |
30/04/2022 | 17:30 | Sloga Doboj - Κρούπα | 1-1 | 0-0 |
30/04/2022 | 17:30 | Omarska - Tekstilac Derventa | 0-0 | 0-0 |
30/04/2022 | 17:30 | Zvijezda 09 - Sloboda Novi Grad | 1-0 | 0-0 |
03/05/2022 | 18:00 | Željezničar Banja Luka - Modriča | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/05/2022 | 17:30 | Zvijezda 09 - Drina Zvornik | 5-4 | 1-2 |
07/05/2022 | 17:30 | Sloboda Novi Grad - Omarska | 2-0 | 2-0 |
07/05/2022 | 17:30 | Tekstilac Derventa - Sloga Doboj | 1-2 | 0-2 |
07/05/2022 | 17:30 | Κρούπα - Sutjeska Foča | 3-0 | 2-0 |
07/05/2022 | 17:30 | Kozara Gradiška - Ljubić Prnjavor | 5-2 | 3-1 |
07/05/2022 | 17:30 | Slavija - Podrinje Janja | 3-1 | 2-1 |
07/05/2022 | 17:30 | Budućnost Pilica - Željezničar Banja Luka | 1-2 | 0-1 |
07/05/2022 | 17:30 | Modriča - Borac Kozarska Dubica | 2-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2022 | 18:00 | Drina Zvornik - Modriča | 4-0 | 2-0 |
14/05/2022 | 18:00 | Borac Kozarska Dubica - Budućnost Pilica | 2-0 | 2-0 |
14/05/2022 | 18:00 | Željezničar Banja Luka - Slavija | 0-2 | 0-0 |
14/05/2022 | 18:00 | Podrinje Janja - Kozara Gradiška | 3-1 | 1-1 |
14/05/2022 | 18:00 | Ljubić Prnjavor - Κρούπα | 2-4 | 1-3 |
14/05/2022 | 18:00 | Sutjeska Foča - Tekstilac Derventa | 2-0 | 1-0 |
14/05/2022 | 18:00 | Sloga Doboj - Sloboda Novi Grad | 2-1 | 1-0 |
14/05/2022 | 18:00 | Omarska - Zvijezda 09 | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/05/2022 | 18:00 | Omarska - Drina Zvornik | 2-2 | 1-1 |
21/05/2022 | 18:00 | Zvijezda 09 - Sloga Doboj | 1-2 | 0-1 |
21/05/2022 | 18:00 | Sloboda Novi Grad - Sutjeska Foča | 5-1 | 4-0 |
21/05/2022 | 18:00 | Tekstilac Derventa - Ljubić Prnjavor | 0-0 | 0-0 |
21/05/2022 | 18:00 | Κρούπα - Podrinje Janja | 2-0 | 0-0 |
21/05/2022 | 18:00 | Kozara Gradiška - Željezničar Banja Luka | 2-0 | 1-0 |
21/05/2022 | 18:00 | Slavija - Borac Kozarska Dubica | 1-0 | 0-0 |
21/05/2022 | 18:00 | Budućnost Pilica - Modriča | 2-3 | 2-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/05/2022 | 18:00 | Drina Zvornik - Budućnost Pilica | 7-2 | 1-2 |
28/05/2022 | 18:00 | Modriča - Slavija | 2-1 | 1-1 |
28/05/2022 | 18:00 | Borac Kozarska Dubica - Kozara Gradiška | 2-1 | 1-1 |
28/05/2022 | 18:00 | Željezničar Banja Luka - Κρούπα | 0-1 | 0-0 |
28/05/2022 | 18:00 | Podrinje Janja - Tekstilac Derventa | 4-1 | 2-0 |
28/05/2022 | 18:00 | Ljubić Prnjavor - Sloboda Novi Grad | 1-0 | 0-0 |
28/05/2022 | 18:00 | Sutjeska Foča - Zvijezda 09 | 4-3 | 1-1 |
28/05/2022 | 18:00 | Sloga Doboj - Omarska | 5-0 | 1-0 |