• 19:37 Απάντησαν γρήγορα οι Σκανδιναβοί και η νίκη της Γαλλίας εκτινάχθηκε στο 3,60
  • 18:34, Ακίνδυνη η Δανία, ο συνδυασμός νίκης Γαλλίας και no goal πληρώνει 2,70
  • 16:40 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: να σκοράρει ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι με απόδοση 5,10!
  • 16:11 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: επόμενο γκολ μέχρι το 70΄ με απόδοση 1,85!
  • 15:37 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: Σύνολο κόρνερ 7-9 με απόδοση 2,10!
  • Ο συνδυασμός στο Ολλανδία - Ισημερινός
  • Ειδική ανάλυση για νικητές ομίλων

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Βραζιλία - Carioca - 2 - 2022

Πρωτάθλημα (03/09 - 19/11/2022) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_1st-phase - 1η αγωνιστική 03 - 21/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 21:00 Serra Macaense Serra Macaense - Nova Cidade Nova Cidade 1-1 -
04/09/2022 21:00 CEAC / Araruama CEAC / Araruama - 7 de Abril 7 de Abril 1-1 -
04/09/2022 21:00 Serrano RJ Serrano RJ - Rio São Paulo Rio São Paulo 3-0 -
04/09/2022 21:00 Duque de Caxias Duque de Caxias - Pérolas Negras Pérolas Negras 1-1 -
05/09/2022 21:00 Angra dos Reis Angra dos Reis - Campo Grande Campo Grande 0-0 -
21/09/2022 21:00 Paduano Paduano - São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói 0-0 -
match_round_1st-phase - 2η αγωνιστική 10 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 16:00 Rio São Paulo Rio São Paulo - Duque de Caxias Duque de Caxias 0-4 -
10/09/2022 21:00 7 de Abril 7 de Abril - Serrano RJ Serrano RJ 0-1 -
10/09/2022 21:00 Nova Cidade Nova Cidade - Paduano Paduano 0-3 -
10/09/2022 21:00 São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói - CEAC / Araruama CEAC / Araruama 0-1 -
11/09/2022 21:00 Pérolas Negras Pérolas Negras - Angra dos Reis Angra dos Reis 7-0 -
11/09/2022 21:00 Campo Grande Campo Grande - Serra Macaense Serra Macaense 1-0 -
match_round_1st-phase - 3η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 21:00 Duque de Caxias Duque de Caxias - 7 de Abril 7 de Abril 1-1 -
17/09/2022 21:00 Serra Macaense Serra Macaense - Pérolas Negras Pérolas Negras 0-0 -
17/09/2022 21:00 Angra dos Reis Angra dos Reis - Rio São Paulo Rio São Paulo 3-1 -
17/09/2022 21:00 Serrano RJ Serrano RJ - São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói 1-0 -
17/09/2022 21:00 CEAC / Araruama CEAC / Araruama - Paduano Paduano 1-0 -
18/09/2022 16:00 Campo Grande Campo Grande - Nova Cidade Nova Cidade 1-3 -
match_round_1st-phase - 4η αγωνιστική 20/09 - 19/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/09/2022 21:00 Rio São Paulo Rio São Paulo - Serra Macaense Serra Macaense 0-4 -
21/09/2022 16:00 7 de Abril 7 de Abril - Angra dos Reis Angra dos Reis 2-0 -
21/09/2022 21:00 São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói - Duque de Caxias Duque de Caxias 0-3 -
21/09/2022 21:00 Nova Cidade Nova Cidade - CEAC / Araruama CEAC / Araruama 0-0 -
12/10/2022 21:00 Paduano Paduano - Serrano RJ Serrano RJ 1-1 -
19/10/2022 21:00 Pérolas Negras Pérolas Negras - Campo Grande Campo Grande 5-2 -
match_round_1st-phase - 5η αγωνιστική 24/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 21:00 Pérolas Negras Pérolas Negras - Nova Cidade Nova Cidade 1-0 -
24/09/2022 21:00 Serra Macaense Serra Macaense - 7 de Abril 7 de Abril 2-1 -
24/09/2022 21:00 Campo Grande Campo Grande - Rio São Paulo Rio São Paulo 0-0 -
24/09/2022 21:00 Serrano RJ Serrano RJ - CEAC / Araruama CEAC / Araruama 0-1 -
24/09/2022 21:00 Angra dos Reis Angra dos Reis - São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói 1-6 -
24/09/2022 21:00 Duque de Caxias Duque de Caxias - Paduano Paduano 2-1 -
match_round_1st-phase - 6η αγωνιστική 27 - 28/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/09/2022 21:00 Rio São Paulo Rio São Paulo - Pérolas Negras Pérolas Negras 1-0 -
28/09/2022 16:00 7 de Abril 7 de Abril - Campo Grande Campo Grande 2-1 -
28/09/2022 21:00 Nova Cidade Nova Cidade - Serrano RJ Serrano RJ 2-3 -
28/09/2022 21:00 São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói - Serra Macaense Serra Macaense 2-0 -
28/09/2022 21:00 CEAC / Araruama CEAC / Araruama - Duque de Caxias Duque de Caxias 0-0 -
28/09/2022 21:00 Paduano Paduano - Angra dos Reis Angra dos Reis 2-0 -
match_round_1st-phase - 7η αγωνιστική 01 - 03/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 21:00 Rio São Paulo Rio São Paulo - Nova Cidade Nova Cidade 3-0 -
01/10/2022 21:00 Pérolas Negras Pérolas Negras - 7 de Abril 7 de Abril 3-0 -
01/10/2022 21:00 Serra Macaense Serra Macaense - Paduano Paduano 0-4 -
01/10/2022 21:00 Duque de Caxias Duque de Caxias - Serrano RJ Serrano RJ 1-1 -
01/10/2022 21:00 Angra dos Reis Angra dos Reis - CEAC / Araruama CEAC / Araruama 0-2 -
03/10/2022 21:00 Campo Grande Campo Grande - São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói 1-2 -
match_round_1st-phase - 8η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 21:00 Nova Cidade Nova Cidade - Duque de Caxias Duque de Caxias 0-0 -
08/10/2022 21:00 São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói - Pérolas Negras Pérolas Negras 0-0 -
08/10/2022 21:00 Serrano RJ Serrano RJ - Angra dos Reis Angra dos Reis 3-0 -
09/10/2022 16:00 Paduano Paduano - Campo Grande Campo Grande 0-0 -
09/10/2022 21:00 CEAC / Araruama CEAC / Araruama - Serra Macaense Serra Macaense 2-1 -
09/10/2022 21:00 7 de Abril 7 de Abril - Rio São Paulo Rio São Paulo 0-0 -
match_round_1st-phase - 9η αγωνιστική 14 - 15/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/10/2022 21:00 Rio São Paulo Rio São Paulo - São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói 1-4 -
15/10/2022 16:00 7 de Abril 7 de Abril - Nova Cidade Nova Cidade 1-0 -
15/10/2022 21:00 Pérolas Negras Pérolas Negras - Paduano Paduano 1-0 -
15/10/2022 21:00 Campo Grande Campo Grande - CEAC / Araruama CEAC / Araruama 0-2 -
15/10/2022 21:00 Serra Macaense Serra Macaense - Serrano RJ Serrano RJ 1-4 -
15/10/2022 21:00 Angra dos Reis Angra dos Reis - Duque de Caxias Duque de Caxias 0-3 -
match_round_1st-phase - 10η αγωνιστική 22/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 21:00 São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói - 7 de Abril 7 de Abril 0-0 -
22/10/2022 21:00 Paduano Paduano - Rio São Paulo Rio São Paulo 4-0 -
22/10/2022 21:00 CEAC / Araruama CEAC / Araruama - Pérolas Negras Pérolas Negras 2-0 -
22/10/2022 21:00 Serrano RJ Serrano RJ - Campo Grande Campo Grande 2-0 -
22/10/2022 21:00 Duque de Caxias Duque de Caxias - Serra Macaense Serra Macaense 0-1 -
22/10/2022 21:00 Nova Cidade Nova Cidade - Angra dos Reis Angra dos Reis 5-0 -
match_round_1st-phase - 11η αγωνιστική 26/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/10/2022 21:00 São Gonçalo / Niterói São Gonçalo / Niterói - Nova Cidade Nova Cidade 2-0 -
26/10/2022 21:00 7 de Abril 7 de Abril - Paduano Paduano 0-3 -
26/10/2022 21:00 Rio São Paulo Rio São Paulo - CEAC / Araruama CEAC / Araruama 0-7 -
26/10/2022 21:00 Pérolas Negras Pérolas Negras - Serrano RJ Serrano RJ 2-0 -
26/10/2022 21:00 Campo Grande Campo Grande - Duque de Caxias Duque de Caxias 0-1 -
26/10/2022 21:00 Serra Macaense Serra Macaense - Angra dos Reis Angra dos Reis 1-0 -
match_round_semi-final 05 - 12/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 20:00 Duque de Caxias Duque de Caxias - CEAC / Araruama CEAC / Araruama 0-0 -
05/11/2022 20:00 Pérolas Negras Pérolas Negras - Serrano RJ Serrano RJ 1-0 -
11/11/2022 20:00 CEAC / Araruama CEAC / Araruama - Duque de Caxias Duque de Caxias 1-1 -
12/11/2022 20:00 Serrano RJ Serrano RJ - Pérolas Negras Pérolas Negras 0-1 -
Τελικός 16 - 19/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/11/2022 19:45 Pérolas Negras Pérolas Negras - CEAC / Araruama CEAC / Araruama 1-2 -
19/11/2022 19:45 CEAC / Araruama CEAC / Araruama - Pérolas Negras Pérolas Negras 0-0 -
Top