ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Βραζιλία - Mineiro - 1 - 2022

Πρωτάθλημα (26/01 - 03/04/2022) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 26 - 27/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/01/2022 02:00 Caldense Caldense - Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο 2-1 1-0
26/01/2022 22:00 Κρουζέιρο Κρουζέιρο - URT MG URT MG 3-0 1-0
27/01/2022 00:00 Villa Nova Villa Nova - Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο 1-1 1-0
27/01/2022 00:00 Τομπένσε Τομπένσε - Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε 1-1 1-0
27/01/2022 01:00 Uberlandia Uberlandia - Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ 0-1 0-1
27/01/2022 01:00 Democrata GV Democrata GV - CAP CAP 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 29 - 31/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 21:30 Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο - Τομπένσε Τομπένσε 3-0 1-0
30/01/2022 16:00 Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ - Κρουζέιρο Κρουζέιρο 0-1 0-0
30/01/2022 21:00 URT MG URT MG - Caldense Caldense 1-3 0-2
30/01/2022 21:00 CAP CAP - Uberlandia Uberlandia 1-2 0-1
30/01/2022 22:00 Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε - Villa Nova Villa Nova 1-1 1-0
31/01/2022 00:00 Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο - Democrata GV Democrata GV 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 03/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/02/2022 00:30 Uberlandia Uberlandia - Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο 0-4 0-2
03/02/2022 00:30 Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε - Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ 1-4 1-1
03/02/2022 01:00 Caldense Caldense - Τομπένσε Τομπένσε 0-2 0-0
03/02/2022 01:00 CAP CAP - URT MG URT MG 1-0 0-0
03/02/2022 01:30 Villa Nova Villa Nova - Democrata GV Democrata GV 2-2 2-1
03/02/2022 02:30 Κρουζέιρο Κρουζέιρο - Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο 0-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 05 - 06/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 21:00 Democrata GV Democrata GV - Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε 1-0 0-0
05/02/2022 21:30 Caldense Caldense - Κρουζέιρο Κρουζέιρο 1-2 1-0
06/02/2022 00:30 Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο - Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ 1-1 1-0
06/02/2022 16:00 Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο - CAP CAP 3-0 1-0
06/02/2022 21:00 Τομπένσε Τομπένσε - Villa Nova Villa Nova 2-1 1-0
06/02/2022 21:00 URT MG URT MG - Uberlandia Uberlandia 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 09 - 10/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/02/2022 02:30 Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε - Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο 0-1 0-0
09/02/2022 20:30 Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ - Τομπένσε Τομπένσε 1-0 1-0
10/02/2022 00:30 Κρουζέιρο Κρουζέιρο - Democrata GV Democrata GV 1-0 0-0
10/02/2022 01:00 CAP CAP - Caldense Caldense 0-2 0-0
10/02/2022 01:00 Uberlandia Uberlandia - Villa Nova Villa Nova 0-0 0-0
10/02/2022 02:30 URT MG URT MG - Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 12 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 20:00 Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ - CAP CAP 1-0 1-0
12/02/2022 21:30 Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο - Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο 0-2 0-0
13/02/2022 00:00 Τομπένσε Τομπένσε - Κρουζέιρο Κρουζέιρο 0-3 0-1
13/02/2022 01:00 Democrata GV Democrata GV - Uberlandia Uberlandia 3-0 1-0
13/02/2022 16:00 Caldense Caldense - Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε 2-1 0-0
13/02/2022 21:00 Villa Nova Villa Nova - URT MG URT MG 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 16 - 18/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/02/2022 02:00 Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο - Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ 1-0 0-0
17/02/2022 00:00 Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο - CAP CAP 2-0 1-0
17/02/2022 00:30 Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε - URT MG URT MG 1-1 1-0
17/02/2022 01:00 Democrata GV Democrata GV - Τομπένσε Τομπένσε 1-0 0-0
17/02/2022 01:30 Villa Nova Villa Nova - Caldense Caldense 2-0 1-0
18/02/2022 01:00 Κρουζέιρο Κρουζέιρο - Uberlandia Uberlandia 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 19 - 26/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 20:00 Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ - Democrata GV Democrata GV 1-0 1-0
19/02/2022 21:30 URT MG URT MG - Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο 0-0 0-0
20/02/2022 16:00 CAP CAP - Τομπένσε Τομπένσε 2-1 0-1
20/02/2022 16:00 Κρουζέιρο Κρουζέιρο - Villa Nova Villa Nova 2-2 1-2
23/02/2022 00:00 Uberlandia Uberlandia - Caldense Caldense 0-1 0-0
26/02/2022 21:30 Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε - Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο 2-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 05 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 20:00 Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ - URT MG URT MG 4-0 3-0
05/03/2022 21:00 Τομπένσε Τομπένσε - Uberlandia Uberlandia 0-0 0-0
05/03/2022 21:30 Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο - Villa Nova Villa Nova 0-1 0-0
06/03/2022 15:30 CAP CAP - Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε 0-1 0-0
06/03/2022 16:00 Caldense Caldense - Democrata GV Democrata GV 1-0 1-0
06/03/2022 23:00 Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο - Κρουζέιρο Κρουζέιρο 2-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 21:00 Τομπένσε Τομπένσε - URT MG URT MG 2-0 1-0
12/03/2022 21:30 Democrata GV Democrata GV - Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο 0-1 0-0
13/03/2022 00:00 Uberlandia Uberlandia - Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο 2-1 1-0
13/03/2022 16:00 Caldense Caldense - Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ 0-1 0-0
13/03/2022 21:00 Villa Nova Villa Nova - CAP CAP 2-0 1-0
13/03/2022 22:30 Κρουζέιρο Κρουζέιρο - Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε 5-1 2-1
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 19/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 21:30 Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο - Caldense Caldense 3-0 1-0
19/03/2022 21:30 Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο - Τομπένσε Τομπένσε 1-0 1-0
19/03/2022 21:30 Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ - Villa Nova Villa Nova 1-0 0-0
19/03/2022 21:30 CAP CAP - Κρουζέιρο Κρουζέιρο 2-1 2-1
19/03/2022 21:30 Πούσο Αλέγκρε Πούσο Αλέγκρε - Uberlandia Uberlandia 2-0 0-0
19/03/2022 21:30 URT MG URT MG - Democrata GV Democrata GV 1-2 1-0
match_round_championship-semi-finals 23 - 28/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/03/2022 01:30 Κρουζέιρο Κρουζέιρο - Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ 2-0 1-0
23/03/2022 21:30 Caldense Caldense - Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο 0-2 0-2
26/03/2022 21:30 Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ - Κρουζέιρο Κρουζέιρο 1-2 1-2
28/03/2022 00:00 Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο - Caldense Caldense 3-0 2-0
match_round_trofeu-inconfidencia-semi-finals 24 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/03/2022 01:30 Τομπένσε Τομπένσε - Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο 3-1 1-0
24/03/2022 01:30 Democrata GV Democrata GV - Villa Nova Villa Nova 1-2 1-1
26/03/2022 16:00 Αμέρικα Μινέιρο Αμέρικα Μινέιρο - Τομπένσε Τομπένσε 1-1 0-0
27/03/2022 22:00 Villa Nova Villa Nova - Democrata GV Democrata GV 1-3 0-0
match_round_trofeu-do-interior-final 01 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 02:00 Caldense Caldense - Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ 1-1 1-0
03/04/2022 17:00 Αθλέτικς Κλάμπ Αθλέτικς Κλάμπ - Caldense Caldense 0-0 0-0
match_round_championship-final 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 22:30 Ατλέτικο Μινέιρο Ατλέτικο Μινέιρο - Κρουζέιρο Κρουζέιρο 3-1 1-0
match_round_trofeu-inconfidencia-finals 04/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/04/2022 00:00 Democrata GV Democrata GV - Τομπένσε Τομπένσε 1-0 1-0
Top