LIVE
75
‘
Τζέντα Κλαμπ
1
Αλ Αΐν (Σ. Αραβία)
0
1537
LIVE
90
‘
Αλ Νάτζμα
0
Αλ Φαϊσάλι
2
5118
LIVE
Q4 4
‘
Βόννη
72
Άλμπα Βερολίνου
76
807
LIVE
53
‘
Μος
1
Σταρτ
0
808
LIVE
HT
Γκέτεμποργκ
0
Μιάλμπι
0
806
LIVE
49
‘
Άαρχους
3
Κοπεγχάγη
1
LIVE
53
‘
Βαρντ Χάουγκεσουντ
1
Βίκινγκ 2
1
805
LIVE
55
‘
Βόλφσμπεργκερ
0
Αούστρια Βιέννης
1
5121
LIVE
Q2 7
‘
Φοίνιξ Χάγκεν
27
Ποστ Στούτγκαρντ Καρλσρούι
45
1530
LIVE
41
‘
TS Γκάλαξι
0
Μαμέλοντι Σάνταουνς
0
809
LIVE
41
‘
Μακάμπι Μπνέι Ρέινε
1
Μπνέι Σακνίν
1
811
LIVE
41
‘
Χάποελ Χάιφα
0
Μακάμπι Τελ Αβίβ
0
810
LIVE
41
‘
Χαποέλ Μπερ Σεβά
1
Μακάμπι Χάιφα
2
5122
LIVE
Q1 8
‘
Κρκα Νόβο Μέστο
14
Ελιος Ντομζάλε
13
5080
LIVE
Q1 6
‘
Πόρτο
13
Οβαρένσε Μπασγκουντεμπόλ
05
LIVE
10
‘
Οράν
0
USM Αλγέρι
0
LIVE
11
‘
Αλ Σάφα
0
Αλ Κλουντ
1
1542
LIVE
11
‘
Αλ Μπατίν
0
Αλ Αράμπι Αλ Σάουντι
0
1545
LIVE
11
‘
Αλ-Αντάλα
0
Οχόντ Μεντίνα
0
1543
LIVE
6
‘
Αλ Ορομπάχ Αλ Τζάουφ
0
Αλ Τζαμπαλαΐν
0
1529
LIVE
12
‘
Σκάλα
0
Κλάκσβικ
0
812
LIVE
10
‘
Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ
0
Χέμπαρ Παζάρντζικ
0
817
LIVE
7
‘
Μπρέντα
0
Emmen
0
5125
21/05
21:30
Μανρέσα
Ουνικάχα Μάλαγα
5149
21/05
21:30
Φορτιτούντο Μπολόνια
Ρεάλ Σεμπαστιάνι Ριέτι
21/05
21:30
Ντεπορτίβο Παραγουάγιο
Ντιφενσόρες Ντε Καμπασέρες
819
21/05
21:30
Βασιλεία
Ιβερντόν
821
21/05
21:30
Λωζάνη
Γκρασχόπερς
820
21/05
21:30
Λουκέρνη
Λωζάνη Ουσί
822
21/05
21:30
Καταντζάρο
Κρεμονέζε
818
21/05
21:30
Ροντέζ Αβεριόν
Παρί
816
21/05
21:30
Μπενεβέντο
Τόρες 1903
815
21/05
21:30
Κατάνια
AS Αβελίνο
814
21/05
21:30
Γιουβέντους U23
Καραρέζε
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Άλλα σπορ
Ιππόδρομος
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΟΠΑΠ
Powerspin
ΤΖΟΚΕΡ
ΚΙΝΟ
ΛΟΤΤΟ
ΠΡΟΤΟ
Έξτρα 5
Σούπερ 3
Αποδόσεις ΟΠΑΠ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΣΤΗΛΕΣ
Σωτήρης Γεωργίου
Ηλίας Βλάχος
Ο Αναλυτής
Λαβράκιας
Ο Παίκτης
Ο Γκουρού του Μπάσκετ
Μπαλαντέρ
Μπάμπης Παπάζογλου
Στράτος Διακουμόπουλος
Αλέξανδρος Χρηστάκος
Στέφανος Γιωτάκης
Μάκης Κασσαλιάς
Αποστόλης Λαϊάκης
LIVE ΚΟΥΠΟΝΙ
Ποδόσφαιρο
Ποδοσφαίρου Ελληνικών Πρωταθλημάτων
Μπάσκετ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Άλλα Σπορ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ
Betshop
Betsson
Pamestoixima.gr
Novibet
Follow us on facebook
Follow us on twitter
Follow us on instagram
Παιχνίδι με τα γκολ στο Μος - Σταρτ
Στο 2.13 η πρόταση για το Βελέζ - Νιούελς
Χαμός με τις προτάσεις στο φινάλε της Α' Ελβετίας
Οι προτάσεις του ΓΚΟΥΡΟΥ στο μπάσκετ για τα ευρωπαϊκά playoffs
ΑΡΧΙΚΗ
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Άλλα σπορ
Ιππόδρομος
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΟΠΑΠ
Powerspin
ΤΖΟΚΕΡ
ΚΙΝΟ
ΛΟΤΤΟ
ΠΡΟΤΟ
Έξτρα 5
Σούπερ 3
Αποδώσεις ΟΠΑΠ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΣΤΗΛΕΣ
Σωτήρης Γεωργίου
Ηλίας Βλάχος
Ο Αναλυτής
Λαβράκιας
Ο Παίκτης
Ο Γκουρού του Μπάσκετ
Μπαλαντέρ
Μπάμπης Παπάζογλου
Στράτος Διακουμόπουλος
Αλέξανδρος Χρηστάκος
Στέφανος Γιωτάκης
Μάκης Κασσαλιάς
Αποστόλης Λαϊάκης
LIVE ΚΟΥΠΟΝΙ
Ποδόσφαιρο
Ποδοσφαίρου Ελληνικών Πρωταθλημάτων
Μπάσκετ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΜΠΑΣΚΕΤ
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ
Pamestoixima.gr
Novibet
Betsson
Betshop
LIVE ΚΟΥΠΟΝΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Αρχική
Στατιστικά
Ποδόσφαιρο
Βραζιλία
São Paulo Youth Cup
2020 - Προϊστορία
São Paulo Youth Cup 2020
Βραζιλία - São Paulo Youth Cup - 2020
Κύπελλο (02 - 25/01/2020) - 127 ομάδες
Επιλογή σεζόν
2024
2023
2022
2020
Αγων. Πρόγραμμα
Επόμ. - Προηγούμ.
Προϊστορία
Joinville U20
Votuporanguense U20
Nova Iguaçu U20
Linhares U20
Linense U20
Confiança PB U20
AD Confiança U20
Moto Club MA U20
Penapolense U20
Sertãozinho U20
Goiás U20
Visão Celeste U20
Noroeste U20
Velo Clube U20
Paraná U20
Nacional AM U20
RB Brasil U20
Ríver U20
Capital TO U20
Criciuma U20
Itapirense U20
Jaguariúna U20
Santo André U20
Vasco da Gama U20
Santa Cruz U20
Flamengo SP U20
Guarulhos U20
América RJ U20
Grêmio U20
Ferroviária U20
União MT U20
Petrolina U20
Palmeira U20
EC São Bernardo U20
Brasil de Pelotas U20
Tanabi SP U20
Manthiqueira U20
Resende FC U20
São Bernardo FC U20
União Suzano SP U20
Chapecoense U20
Londrina U20
Avaí U20
Nova Andradina U20
Atlético Cearense U20
Juventus U20
Real FC U20
União Mogi U20
Inter Limeira U20
Taboão da Serra SP U20
CRB U20
Carajás U20
Galvez U20
Volta Redonda U20
Osasco Audax U20
Desportiva Paraense U20
Fluminense PI U20
São José PA U20
Ceará U20
Ponte Preta U20
Canaã U20
Nacional SP U20
Gama U20
Athletico PR U20
Vitória da Conquista U20
Trem U20
Coritiba U20
Tupi U20
Serra U20
XV de Piracicaba U20
Ituano U20
Socorrense U20
Vilhenense U20
Primavera SP U20
CSA U20
Marília U20
Timon MA U20
Olímpico SE U20
Trindade U20
Sergipe U20
ABC RN U20
XV Ζάου U20
Άγκουα Σάντα U20
Αμερικα Μινεϊρο U20
Ατλέτικο Γκοϊνιένσε U20
Ατλέτικο Μινέιρο U20
Βίλα Νόβα GO U20
Βιτόρια U20
Γκουαρανί SP U20
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο U20
Ζουβεντούδε RS U20
Ιντερνασιονάλ RS U20
Καπιβαριάνο U20
Κομέρσιαλ U20
Κορίνθιανς U20
Κουιάμπα U20
Κρουζέιρο U20
Μαούα FC U20
Μιρασόλ U20
Μπαΐα U20
Μποταφόγκο U20
Νότικο Καπιμπαρίμπε U20
Ντεσπορτίβα Περιλίμα U20
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U20
Οέστε U20
Οπεράριο Φεροβιάρο U20
Ουνιάο ABC MS U20
Παλμέιρας U20
Παουλίστα U20
Πορτουγκέζα U20
Ρέτρο U20
Ρίο Κλάρο U20
Σάντος U20
Σάο Καετάνο U20
Σάο Μπέντο U20
Σάο Πάολο U20
Σάο Ραϊμούντο U20
Σπόρτ Ρέσιφε U20
Ταουμπάτε U20
Τζακουιπένσε ΒΑ U20
Φλαμένγκο U20
Φλουμινένσε U20
Φορταλέζα U20
Φρανκάνα U20
Εμφάνιση
Joinville U20
Votuporanguense U20
Nova Iguaçu U20
Linhares U20
Linense U20
Confiança PB U20
AD Confiança U20
Moto Club MA U20
Penapolense U20
Sertãozinho U20
Goiás U20
Visão Celeste U20
Noroeste U20
Velo Clube U20
Paraná U20
Nacional AM U20
RB Brasil U20
Ríver U20
Capital TO U20
Criciuma U20
Itapirense U20
Jaguariúna U20
Santo André U20
Vasco da Gama U20
Santa Cruz U20
Flamengo SP U20
Guarulhos U20
América RJ U20
Grêmio U20
Ferroviária U20
União MT U20
Petrolina U20
Palmeira U20
EC São Bernardo U20
Brasil de Pelotas U20
Tanabi SP U20
Manthiqueira U20
Resende FC U20
São Bernardo FC U20
União Suzano SP U20
Chapecoense U20
Londrina U20
Avaí U20
Nova Andradina U20
Atlético Cearense U20
Juventus U20
Real FC U20
União Mogi U20
Inter Limeira U20
Taboão da Serra SP U20
CRB U20
Carajás U20
Galvez U20
Volta Redonda U20
Osasco Audax U20
Desportiva Paraense U20
Fluminense PI U20
São José PA U20
Ceará U20
Ponte Preta U20
Canaã U20
Nacional SP U20
Gama U20
Athletico PR U20
Vitória da Conquista U20
Trem U20
Coritiba U20
Tupi U20
Serra U20
XV de Piracicaba U20
Ituano U20
Socorrense U20
Vilhenense U20
Primavera SP U20
CSA U20
Marília U20
Timon MA U20
Olímpico SE U20
Trindade U20
Sergipe U20
ABC RN U20
XV Ζάου U20
Άγκουα Σάντα U20
Αμερικα Μινεϊρο U20
Ατλέτικο Γκοϊνιένσε U20
Ατλέτικο Μινέιρο U20
Βίλα Νόβα GO U20
Βιτόρια U20
Γκουαρανί SP U20
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο U20
Ζουβεντούδε RS U20
Ιντερνασιονάλ RS U20
Καπιβαριάνο U20
Κομέρσιαλ U20
Κορίνθιανς U20
Κουιάμπα U20
Κρουζέιρο U20
Μαούα FC U20
Μιρασόλ U20
Μπαΐα U20
Μποταφόγκο U20
Νότικο Καπιμπαρίμπε U20
Ντεσπορτίβα Περιλίμα U20
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U20
Οέστε U20
Οπεράριο Φεροβιάρο U20
Ουνιάο ABC MS U20
Παλμέιρας U20
Παουλίστα U20
Πορτουγκέζα U20
Ρέτρο U20
Ρίο Κλάρο U20
Σάντος U20
Σάο Καετάνο U20
Σάο Μπέντο U20
Σάο Πάολο U20
Σάο Ραϊμούντο U20
Σπόρτ Ρέσιφε U20
Ταουμπάτε U20
Τζακουιπένσε ΒΑ U20
Φλαμένγκο U20
Φλουμινένσε U20
Φορταλέζα U20
Φρανκάνα U20
Επιλέξτε τις δύο ομάδες για να δείτε την προϊστορία τους στην επιλεγμένη διοργάνωση