ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Βουλγαρία - 2η Κατηγορία - 2022

Πρωτάθλημα (14/07/2022 - 03/06/2023) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 14 - 19/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/07/2022 20:30 Μοντάνα Μοντάνα - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο 0-1 0-0
16/07/2022 18:30 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 1-0 1-0
16/07/2022 18:30 Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad 0-2 0-0
16/07/2022 18:30 Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II 5-1 3-0
16/07/2022 18:30 Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Σοζοπόλ Σοζοπόλ 2-0 0-0
16/07/2022 18:30 Spartak Pleven Spartak Pleven - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ 4-0 3-0
16/07/2022 20:00 Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους 1-3 0-2
18/07/2022 18:30 ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο 1-1 1-0
19/07/2022 18:00 Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς 2-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 23 - 26/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/07/2022 18:30 Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ 1-0 1-0
23/07/2022 18:30 Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα 2-2 0-2
23/07/2022 18:30 Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα 3-1 2-0
23/07/2022 20:00 Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους 1-1 0-0
23/07/2022 20:00 Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 0-0 0-0
24/07/2022 18:30 Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ 2-0 1-0
24/07/2022 20:00 Μοντάνα Μοντάνα - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 3-1 2-0
25/07/2022 18:30 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ 1-1 1-0
26/07/2022 18:00 Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Spartak Pleven Spartak Pleven 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 30/07 - 02/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/07/2022 18:00 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο 2-2 2-0
30/07/2022 18:00 Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Μοντάνα Μοντάνα 2-2 1-2
30/07/2022 18:00 ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς 1-1 0-0
30/07/2022 18:00 Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II 1-0 0-0
30/07/2022 18:30 Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ 2-1 1-1
31/07/2022 18:00 Spartak Pleven Spartak Pleven - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο 2-2 0-1
31/07/2022 20:00 Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Σοζοπόλ Σοζοπόλ 4-0 1-0
01/08/2022 19:00 Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 1-0 0-0
02/08/2022 18:00 Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad 3-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 06 - 09/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/08/2022 18:00 Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ 0-0 0-0
06/08/2022 18:00 Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Spartak Pleven Spartak Pleven 1-0 1-0
06/08/2022 18:00 Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα 1-1 0-1
06/08/2022 20:00 Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ 3-1 0-0
06/08/2022 20:00 Μοντάνα Μοντάνα - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα 2-1 0-0
07/08/2022 18:00 Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 1-1 1-1
07/08/2022 18:00 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ 1-2 0-1
08/08/2022 18:00 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ 1-1 1-1
09/08/2022 18:00 Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους 2-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 13 - 16/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2022 18:00 Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο 0-0 0-0
13/08/2022 18:00 Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 0-1 0-0
13/08/2022 18:00 Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Μοντάνα Μοντάνα 0-0 0-0
13/08/2022 18:00 Spartak Pleven Spartak Pleven - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς 3-1 1-1
13/08/2022 18:00 Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Σοζοπόλ Σοζοπόλ 3-0 1-0
13/08/2022 20:00 Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο 0-1 0-1
14/08/2022 18:00 ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 1-0 0-0
15/08/2022 20:00 Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II 3-1 2-1
16/08/2022 18:00 Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 19 - 23/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/08/2022 18:30 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ 1-1 1-1
20/08/2022 18:00 Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ 0-0 0-0
20/08/2022 18:00 Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους 3-1 3-1
20/08/2022 18:00 Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ 3-2 0-1
20/08/2022 18:00 Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα 0-2 0-2
20/08/2022 20:00 Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Σοζοπόλ Σοζοπόλ 1-0 0-0
22/08/2022 18:00 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα 0-3 0-0
22/08/2022 20:00 Μοντάνα Μοντάνα - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 2-1 0-1
23/08/2022 18:00 Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Spartak Pleven Spartak Pleven 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 26 - 30/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2022 18:00 Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Μοντάνα Μοντάνα 0-0 0-0
27/08/2022 18:00 Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ 1-2 0-1
27/08/2022 18:00 Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II 2-0 1-0
27/08/2022 18:00 Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο 1-1 1-0
27/08/2022 20:00 Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς 1-1 1-1
28/08/2022 18:00 Spartak Pleven Spartak Pleven - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 2-0 0-0
29/08/2022 20:00 Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad 0-0 0-0
30/08/2022 18:00 Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο 1-1 1-0
30/08/2022 18:00 ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 2-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 03 - 06/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 17:00 Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ 1-2 1-1
03/09/2022 17:00 Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους 1-0 0-0
04/09/2022 17:00 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ 0-1 0-1
04/09/2022 19:00 Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο 1-0 0-0
05/09/2022 17:00 Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Σοζοπόλ Σοζοπόλ 1-1 0-0
05/09/2022 17:00 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα 0-0 0-0
05/09/2022 17:00 Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 0-3 0-2
06/09/2022 16:00 Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ 1-0 0-0
06/09/2022 18:30 Μοντάνα Μοντάνα - Spartak Pleven Spartak Pleven 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 10 - 13/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 17:00 Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ 0-3 0-1
10/09/2022 17:00 Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad 2-2 1-1
10/09/2022 17:00 Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς 2-1 1-0
10/09/2022 19:00 Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 5-0 1-0
11/09/2022 17:00 ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα 1-0 0-0
11/09/2022 17:00 Spartak Pleven Spartak Pleven - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 2-1 1-0
11/09/2022 17:00 Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Μοντάνα Μοντάνα 0-0 0-0
12/09/2022 17:00 Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II 1-0 0-0
13/09/2022 17:00 Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 17:00 Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο 2-0 1-0
17/09/2022 17:00 Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Σοζοπόλ Σοζοπόλ 1-2 1-2
17/09/2022 17:00 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ 1-0 1-0
17/09/2022 17:00 Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Spartak Pleven Spartak Pleven 3-2 1-1
17/09/2022 17:00 Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα 3-0 1-0
17/09/2022 17:00 Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 1-4 0-2
17/09/2022 19:00 Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II 0-1 0-1
18/09/2022 14:00 Μοντάνα Μοντάνα - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους 1-3 0-1
18/09/2022 17:00 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ 1-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 29/09 - 01/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/09/2022 17:00 Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Μοντάνα Μοντάνα - -
01/10/2022 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
01/10/2022 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
01/10/2022 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
01/10/2022 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
01/10/2022 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
01/10/2022 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
01/10/2022 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
01/10/2022 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 08/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
08/10/2022 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
08/10/2022 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
08/10/2022 - Μοντάνα Μοντάνα - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
08/10/2022 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
08/10/2022 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
08/10/2022 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
08/10/2022 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
08/10/2022 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 15/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
15/10/2022 - Spartak Pleven Spartak Pleven - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
15/10/2022 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
15/10/2022 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
15/10/2022 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
15/10/2022 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
15/10/2022 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Μοντάνα Μοντάνα - -
15/10/2022 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
15/10/2022 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 22/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
22/10/2022 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
22/10/2022 - Μοντάνα Μοντάνα - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
22/10/2022 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
22/10/2022 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
22/10/2022 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
22/10/2022 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
22/10/2022 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
22/10/2022 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 29/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
29/10/2022 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
29/10/2022 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
29/10/2022 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
29/10/2022 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
29/10/2022 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
29/10/2022 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
29/10/2022 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Μοντάνα Μοντάνα - -
29/10/2022 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 05/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
05/11/2022 - Μοντάνα Μοντάνα - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
05/11/2022 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
05/11/2022 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
05/11/2022 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
05/11/2022 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
05/11/2022 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
05/11/2022 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
05/11/2022 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 12/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2022 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
12/11/2022 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
12/11/2022 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
12/11/2022 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
12/11/2022 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
12/11/2022 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
12/11/2022 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
12/11/2022 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
12/11/2022 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Μοντάνα Μοντάνα - -
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 19/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
19/11/2022 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
19/11/2022 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
19/11/2022 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
19/11/2022 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
19/11/2022 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Μοντάνα Μοντάνα - -
19/11/2022 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
19/11/2022 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
19/11/2022 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 11/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2023 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
11/02/2023 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
11/02/2023 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Μοντάνα Μοντάνα - -
11/02/2023 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
11/02/2023 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
11/02/2023 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
11/02/2023 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
11/02/2023 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
11/02/2023 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 18/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2023 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
18/02/2023 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
18/02/2023 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
18/02/2023 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
18/02/2023 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
18/02/2023 - Μοντάνα Μοντάνα - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
18/02/2023 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
18/02/2023 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
18/02/2023 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 25/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2023 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
25/02/2023 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Μοντάνα Μοντάνα - -
25/02/2023 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
25/02/2023 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
25/02/2023 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
25/02/2023 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
25/02/2023 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
25/02/2023 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
25/02/2023 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 04/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2023 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
04/03/2023 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
04/03/2023 - Μοντάνα Μοντάνα - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
04/03/2023 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
04/03/2023 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
04/03/2023 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
04/03/2023 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
04/03/2023 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
04/03/2023 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 11/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2023 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
11/03/2023 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
11/03/2023 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
11/03/2023 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
11/03/2023 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
11/03/2023 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
11/03/2023 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Μοντάνα Μοντάνα - -
11/03/2023 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
11/03/2023 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 18/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2023 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
18/03/2023 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
18/03/2023 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
18/03/2023 - Μοντάνα Μοντάνα - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
18/03/2023 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
18/03/2023 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
18/03/2023 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
18/03/2023 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
18/03/2023 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 01/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2023 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
01/04/2023 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
01/04/2023 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
01/04/2023 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
01/04/2023 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
01/04/2023 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Μοντάνα Μοντάνα - -
01/04/2023 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
01/04/2023 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
01/04/2023 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 08/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2023 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
08/04/2023 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
08/04/2023 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
08/04/2023 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
08/04/2023 - Μοντάνα Μοντάνα - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
08/04/2023 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
08/04/2023 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
08/04/2023 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
08/04/2023 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 15/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2023 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
15/04/2023 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
15/04/2023 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
15/04/2023 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
15/04/2023 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Μοντάνα Μοντάνα - -
15/04/2023 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
15/04/2023 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
15/04/2023 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
15/04/2023 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 22/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2023 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
22/04/2023 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
22/04/2023 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
22/04/2023 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
22/04/2023 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
22/04/2023 - Μοντάνα Μοντάνα - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
22/04/2023 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
22/04/2023 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
22/04/2023 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 29/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2023 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
29/04/2023 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
29/04/2023 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
29/04/2023 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Μοντάνα Μοντάνα - -
29/04/2023 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
29/04/2023 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
29/04/2023 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
29/04/2023 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
29/04/2023 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 06/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2023 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
06/05/2023 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
06/05/2023 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
06/05/2023 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
06/05/2023 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
06/05/2023 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
06/05/2023 - Μοντάνα Μοντάνα - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
06/05/2023 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
06/05/2023 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 13/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2023 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
13/05/2023 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
13/05/2023 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Μοντάνα Μοντάνα - -
13/05/2023 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
13/05/2023 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
13/05/2023 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
13/05/2023 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
13/05/2023 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
13/05/2023 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 20/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2023 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
20/05/2023 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
20/05/2023 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
20/05/2023 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
20/05/2023 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
20/05/2023 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
20/05/2023 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
20/05/2023 - Μοντάνα Μοντάνα - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
20/05/2023 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 27/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2023 - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - -
27/05/2023 - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - Μοντάνα Μοντάνα - -
27/05/2023 - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - -
27/05/2023 - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - -
27/05/2023 - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - -
27/05/2023 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - -
27/05/2023 - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - -
27/05/2023 - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - -
27/05/2023 - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - Spartak Pleven Spartak Pleven - -
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 03/06/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/06/2023 - Spartak Pleven Spartak Pleven - Ντούναβ Ρους Ντούναβ Ρους - -
03/06/2023 - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Λίτεξ Λόβεξ Λίτεξ Λόβεξ - -
03/06/2023 - Στρούμσκα Σλάβα Στρούμσκα Σλάβα - Μαρίτσα Πλόβντιβ Μαρίτσα Πλόβντιβ - -
03/06/2023 - ΤΣΣΚΑ 1948 2 ΤΣΣΚΑ 1948 2 - Σοζοπόλ Σοζοπόλ - -
03/06/2023 - Μίνιορ Πέρνικ Μίνιορ Πέρνικ - Γιάντρα Γκαμπρόβο Γιάντρα Γκαμπρόβο - -
03/06/2023 - Μπελάσιτσα Μπελάσιτσα - Λουντογκόρετς II Λουντογκόρετς II - -
03/06/2023 - Σπόρτιστ Σβογκ Σπόρτιστ Σβογκ - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - -
03/06/2023 - Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa - Levski Krumovgrad Levski Krumovgrad - -
03/06/2023 - Μοντάνα Μοντάνα - PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - -
Top