ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Καμερούν - Elite ONE - 2022

Πρωτάθλημα (16/03 - 04/07/2022) - 25 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 16 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/03/2022 02:00 Bamboutos Bamboutos - PWD PWD 1-0 -
20/03/2022 14:30 Panthère Panthère - Stade Renard Stade Renard 0-2 0-1
20/03/2022 14:30 APEJES Academy APEJES Academy - Feutcheu Feutcheu 3-2 2-2
20/03/2022 14:30 UMS de Loum UMS de Loum - Yafoot Yafoot 1-0 0-0
20/03/2022 14:30 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - OFTA OFTA 1-1 1-0
20/03/2022 16:00 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 1-1 0-0
20/03/2022 16:00 Tonnerre Tonnerre - Union Douala Union Douala 2-2 -
20/03/2022 16:30 Canon Canon - Colombe Colombe 4-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 20 - 23/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/03/2022 16:30 Les Astres Les Astres - Racing Racing 2-1 1-0
20/03/2022 16:30 Avion Academy Avion Academy - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 0-1 0-1
20/03/2022 16:30 Eding Sport Eding Sport - Renaissance Renaissance 3-0 -
23/03/2022 14:30 Canon Canon - Panthère Panthère 2-0 1-0
23/03/2022 14:30 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - PWD PWD 0-2 0-0
23/03/2022 14:30 Yafoot Yafoot - Renaissance Renaissance 0-1 -
23/03/2022 16:00 Avion Academy Avion Academy - OFTA OFTA 1-0 1-0
23/03/2022 16:00 Union Douala Union Douala - Stade Renard Stade Renard 1-2 1-1
23/03/2022 16:30 Tonnerre Tonnerre - Colombe Colombe 0-2 0-1
23/03/2022 17:00 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Feutcheu Feutcheu 2-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 23 - 26/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/03/2022 15:00 Les Astres Les Astres - Young Sport Academy Young Sport Academy 0-1 0-0
23/03/2022 16:30 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - UMS de Loum UMS de Loum 1-0 1-0
23/03/2022 16:30 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - Bamboutos Bamboutos 0-1 0-0
23/03/2022 18:30 APEJES Academy APEJES Academy - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 1-1 -
24/03/2022 16:30 Eding Sport Eding Sport - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 2-0 1-0
26/03/2022 14:30 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 1-1 -
26/03/2022 14:30 Panthère Panthère - Tonnerre Tonnerre 1-0 -
26/03/2022 14:30 Yafoot Yafoot - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 2-1 0-0
26/03/2022 15:00 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Feutcheu Feutcheu 4-3 3-3
26/03/2022 16:30 Avion Academy Avion Academy - PWD PWD 0-0 -
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 26 - 30/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 16:30 Racing Racing - Young Sport Academy Young Sport Academy 0-1 0-1
26/03/2022 16:30 Bamboutos Bamboutos - OFTA OFTA 2-2 -
26/03/2022 17:00 APEJES Academy APEJES Academy - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 0-1 -
26/03/2022 17:00 Union Douala Union Douala - Colombe Colombe 1-1 -
26/03/2022 19:30 Canon Canon - Stade Renard Stade Renard 2-1 -
27/03/2022 15:30 Renaissance Renaissance - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 1-1 -
27/03/2022 17:30 UMS de Loum UMS de Loum - Eding Sport Eding Sport 1-2 0-0
30/03/2022 15:30 Panthère Panthère - Union Douala Union Douala 1-2 1-2
30/03/2022 15:30 Racing Racing - Feutcheu Feutcheu 2-2 1-1
30/03/2022 15:30 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - Renaissance Renaissance 4-2 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 30/03 - 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/03/2022 15:30 OFTA OFTA - PWD PWD 1-1 0-0
30/03/2022 17:30 Colombe Colombe - Stade Renard Stade Renard 0-2 0-0
30/03/2022 17:30 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - UMS de Loum UMS de Loum 1-1 0-1
30/03/2022 17:30 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Young Sport Academy Young Sport Academy 0-1 0-1
30/03/2022 17:30 Avion Academy Avion Academy - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 3-0 -
30/03/2022 18:00 Eding Sport Eding Sport - Yafoot Yafoot 2-0 -
30/03/2022 18:00 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - Bamboutos Bamboutos 1-1 -
30/03/2022 18:00 APEJES Academy APEJES Academy - Les Astres Les Astres 1-4 1-3
30/03/2022 18:00 Canon Canon - Tonnerre Tonnerre 2-1 1-1
02/04/2022 17:30 UMS de Loum UMS de Loum - Renaissance Renaissance 4-2 -
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 17:30 Les Astres Les Astres - Feutcheu Feutcheu 0-0 0-0
02/04/2022 17:30 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - PWD PWD 1-2 0-1
02/04/2022 17:30 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Young Sport Academy Young Sport Academy 1-2 -
02/04/2022 17:30 Tonnerre Tonnerre - Stade Renard Stade Renard 1-0 -
02/04/2022 17:30 Panthère Panthère - Colombe Colombe 2-1 -
02/04/2022 17:30 APEJES Academy APEJES Academy - Racing Racing 0-2 0-1
02/04/2022 17:30 Eding Sport Eding Sport - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 2-0 2-0
02/04/2022 17:30 Avion Academy Avion Academy - Bamboutos Bamboutos 1-1 1-0
02/04/2022 17:30 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - OFTA OFTA 0-0 0-0
02/04/2022 20:00 Canon Canon - Union Douala Union Douala 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 05 - 08/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/04/2022 17:30 Les Astres Les Astres - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 1-0 -
05/04/2022 17:30 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Racing Racing 0-0 -
05/04/2022 17:30 APEJES Academy APEJES Academy - Young Sport Academy Young Sport Academy 0-0 -
05/04/2022 17:30 Eding Sport Eding Sport - Bamboutos Bamboutos 1-1 -
05/04/2022 17:30 UMS de Loum UMS de Loum - OFTA OFTA 0-0 -
06/04/2022 17:30 Yafoot Yafoot - PWD PWD 1-3 0-2
06/04/2022 18:00 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - Renaissance Renaissance 1-0 -
06/04/2022 20:00 Avion Academy Avion Academy - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 0-0 0-0
07/04/2022 17:30 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 3-2 1-1
08/04/2022 17:30 Les Astres Les Astres - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 2-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 08 - 13/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2022 17:30 Feutcheu Feutcheu - Young Sport Academy Young Sport Academy 0-0 0-0
08/04/2022 20:00 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Racing Racing 3-0 3-0
09/04/2022 16:00 Yafoot Yafoot - OFTA OFTA 1-2 1-1
09/04/2022 17:30 Eding Sport Eding Sport - PWD PWD 3-0 2-0
09/04/2022 17:30 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 3-0 0-0
09/04/2022 18:00 UMS de Loum UMS de Loum - Bamboutos Bamboutos 1-0 0-0
10/04/2022 17:30 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - Renaissance Renaissance 1-0 -
10/04/2022 17:30 Avion Academy Avion Academy - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 2-1 1-1
13/04/2022 16:00 Yafoot Yafoot - Bamboutos Bamboutos 0-0 -
13/04/2022 16:00 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Tonnerre Tonnerre 5-1 -
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 13/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/04/2022 17:30 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 1-5 -
13/04/2022 17:30 Panthère Panthère - Les Astres Les Astres 2-4 -
13/04/2022 17:30 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Stade Renard Stade Renard 2-2 -
13/04/2022 17:30 UMS de Loum UMS de Loum - PWD PWD 2-2 -
13/04/2022 17:30 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 0-1 -
13/04/2022 17:30 Avion Academy Avion Academy - Renaissance Renaissance 0-0 -
13/04/2022 18:00 Eding Sport Eding Sport - OFTA OFTA 0-0 -
13/04/2022 18:00 APEJES Academy APEJES Academy - Canon Canon 2-1 -
13/04/2022 18:00 Colombe Colombe - Feutcheu Feutcheu 2-0 -
13/04/2022 20:00 Union Douala Union Douala - Racing Racing 2-1 -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 16 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 16:00 Panthère Panthère - Feutcheu Feutcheu 0-1 0-1
16/04/2022 17:30 Union Douala Union Douala - Young Sport Academy Young Sport Academy 2-1 -
16/04/2022 17:30 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Tonnerre Tonnerre 2-1 -
16/04/2022 18:00 Colombe Colombe - Les Astres Les Astres 0-1 0-1
16/04/2022 18:00 APEJES Academy APEJES Academy - Stade Renard Stade Renard 1-0 0-0
16/04/2022 20:00 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Canon Canon 2-1 0-0
16/04/2022 20:00 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 2-0 -
20/04/2022 03:00 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Stade Renard Stade Renard 1-1 -
20/04/2022 03:00 Union Douala Union Douala - Feutcheu Feutcheu 0-2 -
20/04/2022 16:00 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - OFTA OFTA 2-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 20 - 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/04/2022 03:00 APEJES Academy APEJES Academy - Tonnerre Tonnerre 2-0 -
20/04/2022 03:00 Panthère Panthère - Young Sport Academy Young Sport Academy 0-2 -
20/04/2022 03:00 Colombe Colombe - Racing Racing 1-0 -
20/04/2022 03:00 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Canon Canon 2-3 -
20/04/2022 17:30 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - UMS de Loum UMS de Loum 0-3 -
20/04/2022 17:30 Bamboutos Bamboutos - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 0-2 0-0
20/04/2022 17:30 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - Eding Sport Eding Sport 0-1 0-0
20/04/2022 17:30 Avion Academy Avion Academy - Yafoot Yafoot 1-2 0-1
20/04/2022 18:00 PWD PWD - Renaissance Renaissance 0-0 -
23/04/2022 16:00 Renaissance Renaissance - OFTA OFTA 0-0 -
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 23 - 27/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 16:00 Panthère Panthère - Racing Racing 0-0 0-0
23/04/2022 17:30 Colombe Colombe - Young Sport Academy Young Sport Academy 3-0 -
23/04/2022 17:30 Avion Academy Avion Academy - UMS de Loum UMS de Loum 2-0 0-0
23/04/2022 17:30 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - Bamboutos Bamboutos 0-2 -
23/04/2022 17:30 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - Yafoot Yafoot 1-0 -
23/04/2022 18:00 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - PWD PWD 0-0 0-0
23/04/2022 18:00 Union Douala Union Douala - Les Astres Les Astres 0-0 0-0
27/04/2022 16:00 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Panthère Panthère 1-1 1-1
27/04/2022 16:00 PWD PWD - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 2-0 1-0
27/04/2022 17:30 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - OFTA OFTA 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 27 - 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/04/2022 17:30 APEJES Academy APEJES Academy - Colombe Colombe 3-2 1-0
27/04/2022 17:30 Feutcheu Feutcheu - Tonnerre Tonnerre 1-0 -
27/04/2022 17:30 Avion Academy Avion Academy - Eding Sport Eding Sport 1-0 -
27/04/2022 17:30 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - Yafoot Yafoot 1-1 -
27/04/2022 18:00 Renaissance Renaissance - Bamboutos Bamboutos 2-2 -
27/04/2022 18:00 Young Sport Academy Young Sport Academy - Stade Renard Stade Renard 1-1 -
27/04/2022 18:00 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Union Douala Union Douala 2-3 1-2
27/04/2022 20:00 Les Astres Les Astres - Canon Canon 1-0 0-0
28/04/2022 17:30 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - UMS de Loum UMS de Loum 0-0 -
30/04/2022 16:00 APEJES Academy APEJES Academy - Panthère Panthère 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 30/04 - 03/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 17:30 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Colombe Colombe 0-3 -
30/04/2022 18:00 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Union Douala Union Douala 2-1 -
30/04/2022 20:00 Feutcheu Feutcheu - Canon Canon 1-1 -
30/04/2022 20:00 Racing Racing - Stade Renard Stade Renard 1-3 -
30/04/2022 22:00 Les Astres Les Astres - Tonnerre Tonnerre 2-0 -
01/05/2022 16:00 Yafoot Yafoot - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 0-2 0-0
01/05/2022 18:00 Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα - Eding Sport Eding Sport 0-1 0-0
03/05/2022 16:00 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Panthère Panthère 1-2 0-1
03/05/2022 16:00 Feutcheu Feutcheu - Stade Renard Stade Renard 3-1 -
03/05/2022 17:30 Young Sport Academy Young Sport Academy - Tonnerre Tonnerre 1-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 03 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/05/2022 17:30 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Colombe Colombe 1-0 1-0
03/05/2022 18:00 APEJES Academy APEJES Academy - Union Douala Union Douala 2-0 2-0
03/05/2022 18:00 Racing Racing - Canon Canon 0-2 0-1
06/05/2022 17:30 Racing Racing - Tonnerre Tonnerre 1-2 -
06/05/2022 18:00 Young Sport Academy Young Sport Academy - Canon Canon 0-2 -
06/05/2022 20:00 Les Astres Les Astres - Stade Renard Stade Renard 3-0 -
15/05/2022 16:00 Yafoot Yafoot - UMS de Loum UMS de Loum 0-0 0-0
15/05/2022 16:00 OFTA OFTA - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 0-1 0-1
15/05/2022 16:00 Union Douala Union Douala - Tonnerre Tonnerre 0-0 0-0
15/05/2022 17:30 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - Avion Academy Avion Academy 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 15 - 18/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/05/2022 17:30 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 0-1 0-1
15/05/2022 17:30 Stade Renard Stade Renard - Panthère Panthère 1-4 0-3
15/05/2022 17:30 Feutcheu Feutcheu - APEJES Academy APEJES Academy 0-1 0-0
15/05/2022 17:30 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 3-1 -
15/05/2022 18:00 PWD PWD - Bamboutos Bamboutos 0-2 0-1
15/05/2022 18:00 Renaissance Renaissance - Eding Sport Eding Sport 0-1 -
15/05/2022 18:00 Racing Racing - Les Astres Les Astres 0-0 0-0
15/05/2022 18:00 Colombe Colombe - Canon Canon 2-1 0-1
18/05/2022 16:00 Stade Renard Stade Renard - Union Douala Union Douala 0-0 0-0
18/05/2022 16:00 PWD PWD - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 1-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 18/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/05/2022 17:30 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - APEJES Academy APEJES Academy 1-1 1-1
18/05/2022 17:30 UMS de Loum UMS de Loum - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 1-1 -
18/05/2022 17:30 Bamboutos Bamboutos - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 0-0 0-0
18/05/2022 17:30 Colombe Colombe - Tonnerre Tonnerre 2-0 0-0
18/05/2022 17:30 Renaissance Renaissance - Yafoot Yafoot 0-2 -
18/05/2022 18:00 Panthère Panthère - Canon Canon 0-1 0-0
18/05/2022 18:00 OFTA OFTA - Avion Academy Avion Academy 1-1 1-0
18/05/2022 18:00 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Eding Sport Eding Sport 3-0 0-0
18/05/2022 18:00 Feutcheu Feutcheu - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 2-1 -
18/05/2022 20:00 Young Sport Academy Young Sport Academy - Les Astres Les Astres 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 21/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 16:00 Young Sport Academy Young Sport Academy - Racing Racing 3-2 1-0
21/05/2022 16:00 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - Yafoot Yafoot 0-2 0-0
21/05/2022 16:00 Tonnerre Tonnerre - Panthère Panthère 1-1 1-0
21/05/2022 16:00 Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 0-2 0-1
21/05/2022 17:30 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Renaissance Renaissance 3-1 -
21/05/2022 17:30 OFTA OFTA - Bamboutos Bamboutos 1-2 1-0
21/05/2022 18:00 PWD PWD - Avion Academy Avion Academy 2-0 1-0
21/05/2022 18:00 Colombe Colombe - Union Douala Union Douala 0-1 0-0
21/05/2022 18:00 Stade Renard Stade Renard - Canon Canon 0-0 0-0
21/05/2022 18:00 Eding Sport Eding Sport - UMS de Loum UMS de Loum 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 21 - 24/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 18:00 Feutcheu Feutcheu - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 3-2 1-0
21/05/2022 20:00 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - APEJES Academy APEJES Academy 2-1 1-1
24/05/2022 16:00 Renaissance Renaissance - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 2-1 -
24/05/2022 16:00 Young Sport Academy Young Sport Academy - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 0-0 0-0
24/05/2022 16:00 Stade Renard Stade Renard - Colombe Colombe 1-1 0-0
24/05/2022 16:00 PWD PWD - OFTA OFTA 2-0 1-0
24/05/2022 17:30 Bamboutos Bamboutos - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 0-1 0-0
24/05/2022 17:30 Les Astres Les Astres - APEJES Academy APEJES Academy 1-0 0-0
24/05/2022 17:30 Yafoot Yafoot - Eding Sport Eding Sport 1-2 0-2
24/05/2022 18:00 UMS de Loum UMS de Loum - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 24 - 27/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/05/2022 18:00 Feutcheu Feutcheu - Racing Racing 0-0 0-0
24/05/2022 18:00 Tonnerre Tonnerre - Canon Canon 0-0 0-0
24/05/2022 18:00 Union Douala Union Douala - Panthère Panthère 1-1 0-1
24/05/2022 18:00 Avion Academy Avion Academy - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 2-0 0-0
27/05/2022 16:00 PWD PWD - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 0-2 0-0
27/05/2022 16:00 Stade Renard Stade Renard - Tonnerre Tonnerre 2-0 1-0
27/05/2022 17:30 Bamboutos Bamboutos - Avion Academy Avion Academy 1-0 1-0
27/05/2022 17:30 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Yafoot Yafoot 0-0 0-0
27/05/2022 17:30 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - Eding Sport Eding Sport 1-1 -
27/05/2022 17:30 Renaissance Renaissance - UMS de Loum UMS de Loum 2-1 -
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 27 - 30/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2022 17:30 Racing Racing - APEJES Academy APEJES Academy 0-1 0-1
27/05/2022 17:30 Colombe Colombe - Panthère Panthère 1-0 1-0
27/05/2022 18:00 OFTA OFTA - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 1-1 1-0
27/05/2022 18:00 Union Douala Union Douala - Canon Canon 1-2 0-2
27/05/2022 18:00 Young Sport Academy Young Sport Academy - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 2-2 2-1
27/05/2022 20:00 Feutcheu Feutcheu - Les Astres Les Astres 0-1 0-1
30/05/2022 16:00 Racing Racing - Union Douala Union Douala 1-2 1-0
30/05/2022 16:00 Renaissance Renaissance - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 0-1 -
30/05/2022 17:30 PWD PWD - Yafoot Yafoot 0-0 0-0
30/05/2022 17:30 OFTA OFTA - UMS de Loum UMS de Loum 1-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 30/05 - 02/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/05/2022 17:30 Feutcheu Feutcheu - Colombe Colombe 1-1 0-1
30/05/2022 17:30 Bamboutos Bamboutos - Eding Sport Eding Sport 1-2 1-1
30/05/2022 17:30 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - Avion Academy Avion Academy 2-2 1-2
30/05/2022 18:00 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 0-0 0-0
30/05/2022 18:00 Tonnerre Tonnerre - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 2-3 1-2
30/05/2022 18:00 Stade Renard Stade Renard - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 3-1 1-1
30/05/2022 18:00 Les Astres Les Astres - Panthère Panthère 2-0 -
30/05/2022 20:00 Canon Canon - APEJES Academy APEJES Academy 1-1 1-0
02/06/2022 16:00 Feutcheu Feutcheu - Panthère Panthère 1-0 0-0
02/06/2022 16:00 Renaissance Renaissance - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 2-1 -
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 02/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/06/2022 17:30 Stade Renard Stade Renard - APEJES Academy APEJES Academy 0-1 -
02/06/2022 17:30 PWD PWD - Eding Sport Eding Sport 0-2 -
02/06/2022 17:30 Bamboutos Bamboutos - UMS de Loum UMS de Loum 0-1 -
02/06/2022 17:30 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Avion Academy Avion Academy 2-1 -
02/06/2022 17:30 Les Astres Les Astres - Colombe Colombe 2-1 0-1
02/06/2022 17:30 OFTA OFTA - Yafoot Yafoot 1-0 1-0
02/06/2022 18:00 Young Sport Academy Young Sport Academy - Union Douala Union Douala 0-1 0-1
02/06/2022 18:00 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 1-0 0-0
02/06/2022 18:00 Tonnerre Tonnerre - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 0-0 0-0
02/06/2022 20:00 Canon Canon - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 05/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/06/2022 16:00 Racing Racing - Colombe Colombe 1-4 0-0
05/06/2022 17:30 Tonnerre Tonnerre - APEJES Academy APEJES Academy 1-0 1-0
05/06/2022 17:30 OFTA OFTA - Eding Sport Eding Sport 1-0 -
05/06/2022 17:30 Bamboutos Bamboutos - Yafoot Yafoot 2-2 0-1
05/06/2022 17:30 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 0-0 0-0
05/06/2022 17:30 Renaissance Renaissance - Avion Academy Avion Academy 2-0 -
05/06/2022 17:30 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 5-2 -
05/06/2022 17:30 Young Sport Academy Young Sport Academy - Panthère Panthère 1-1 0-0
05/06/2022 17:30 Stade Renard Stade Renard - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 2-3 2-2
05/06/2022 17:30 PWD PWD - UMS de Loum UMS de Loum 3-4 0-2
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 05 - 08/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/06/2022 18:00 Feutcheu Feutcheu - Union Douala Union Douala 0-4 0-1
05/06/2022 20:00 Canon Canon - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 1-3 0-3
08/06/2022 16:00 Stade Renard Stade Renard - Young Sport Academy Young Sport Academy 2-0 0-0
08/06/2022 17:30 OFTA OFTA - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 1-4 -
08/06/2022 17:30 Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Bamboutos Bamboutos 1-0 1-0
08/06/2022 17:30 Yafoot Yafoot - Avion Academy Avion Academy 2-2 1-1
08/06/2022 17:30 Eding Sport Eding Sport - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 1-1 -
08/06/2022 17:30 UMS de Loum UMS de Loum - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 0-0 0-0
08/06/2022 17:30 Tonnerre Tonnerre - Feutcheu Feutcheu 1-3 -
08/06/2022 17:30 Renaissance Renaissance - PWD PWD 0-1 -
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 08 - 11/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/06/2022 17:30 Panthère Panthère - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 3-2 2-0
08/06/2022 18:00 Union Douala Union Douala - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 2-0 1-0
08/06/2022 18:00 Canon Canon - Les Astres Les Astres 1-1 1-0
08/06/2022 20:00 Colombe Colombe - APEJES Academy APEJES Academy 5-0 3-0
11/06/2022 17:30 PWD PWD - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 1-0 0-0
11/06/2022 17:30 Bamboutos Bamboutos - Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé 2-1 -
11/06/2022 17:30 UMS de Loum UMS de Loum - Avion Academy Avion Academy 1-1 1-1
11/06/2022 17:30 Yafoot Yafoot - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 2-3 -
11/06/2022 17:30 Eding Sport Eding Sport - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 2-1 0-0
11/06/2022 17:30 Racing Racing - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 1-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 11 - 14/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/06/2022 17:30 Young Sport Academy Young Sport Academy - APEJES Academy APEJES Academy 1-1 -
11/06/2022 18:00 OFTA OFTA - Renaissance Renaissance 0-1 -
11/06/2022 20:00 Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite - Les Astres Les Astres 1-1 1-1
14/06/2022 17:30 Dragon de Yaoundé Dragon de Yaoundé - PWD PWD 0-4 0-1
14/06/2022 17:30 Bamboutos Bamboutos - Renaissance Renaissance 3-2 -
14/06/2022 17:30 OFTA OFTA - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 1-9 -
14/06/2022 17:30 Eding Sport Eding Sport - Avion Academy Avion Academy 1-0 0-0
14/06/2022 17:30 UMS de Loum UMS de Loum - Φοβού ντε Μπαχάμ Φοβού ντε Μπαχάμ 0-0 0-0
14/06/2022 17:30 Yafoot Yafoot - Ντε Ντουάλα Ντε Ντουάλα 3-0 2-0
14/06/2022 17:30 Fortuna Mfou Fortuna Mfou - Les Astres Les Astres 3-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 14 - 23/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/06/2022 17:30 Racing Racing - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 3-3 0-0
14/06/2022 20:00 Young Sport Academy Young Sport Academy - Feutcheu Feutcheu 0-1 0-0
17/06/2022 16:00 Young Sport Academy Young Sport Academy - Colombe Colombe 2-2 1-2
17/06/2022 17:30 Racing Racing - Panthère Panthère 1-1 0-0
17/06/2022 18:00 Les Astres Les Astres - Union Douala Union Douala 3-1 3-0
20/06/2022 16:00 Canon Canon - Young Sport Academy Young Sport Academy 1-0 1-0
20/06/2022 17:30 Tonnerre Tonnerre - Racing Racing 1-3 1-1
20/06/2022 18:00 Stade Renard Stade Renard - Les Astres Les Astres 3-1 1-0
23/06/2022 17:30 Tonnerre Tonnerre - Les Astres Les Astres 2-2 0-0
23/06/2022 17:30 Panthère Panthère - APEJES Academy APEJES Academy 3-2 1-2
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 23 - 26/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/06/2022 17:30 Colombe Colombe - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 5-3 2-2
23/06/2022 17:30 Canon Canon - Feutcheu Feutcheu 1-1 1-0
23/06/2022 17:30 Stade Renard Stade Renard - Racing Racing 3-0 2-0
23/06/2022 20:00 Union Douala Union Douala - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 1-1 1-0
26/06/2022 03:00 Stade Renard Stade Renard - Feutcheu Feutcheu 0-0 -
26/06/2022 03:00 Panthère Panthère - Fortuna Mfou Fortuna Mfou 5-4 -
26/06/2022 17:30 Tonnerre Tonnerre - Young Sport Academy Young Sport Academy 1-4 1-1
26/06/2022 17:30 Colombe Colombe - Fauve Azur Elite Fauve Azur Elite 8-2 -
26/06/2022 17:30 Canon Canon - Racing Racing 2-0 2-0
26/06/2022 18:00 Union Douala Union Douala - APEJES Academy APEJES Academy 2-1 2-1
match_round_championship-semi-finals 30/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/06/2022 18:00 Eding Sport Eding Sport - Canon Canon 0-0 0-0
30/06/2022 20:30 Les Astres Les Astres - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 0-2 0-0
match_round_relegation-play-offs 01 - 02/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/07/2022 20:30 Yafoot Yafoot - Panthère Panthère 0-1 0-0
02/07/2022 - Panthère Panthère - Yafoot Yafoot - -
match_round_championship-3rd-place-final 03 - 04/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/07/2022 18:00 Canon Canon - Les Astres Les Astres 3-2 2-2
04/07/2022 - Les Astres Les Astres - Canon Canon - -
match_round_championship-final 03 - 04/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/07/2022 22:00 Eding Sport Eding Sport - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα 1-1 0-0
04/07/2022 - Κότονσπορ ντε Γκαρούα Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Eding Sport Eding Sport - -
Top