3. HNL - Zapad 2022

Κροατία - 3. HNL - Zapad - 2022

Πρωτάθλημα (20/08 - 27/11/2022) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_east - 1η αγωνιστική 20 - 21/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2022 03:00 Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα - Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia 2-0 -
20/08/2022 03:00 Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška - ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα 2-1 -
20/08/2022 03:00 Slavija Pleternica Slavija Pleternica - Σεπίν Σεπίν 1-0 -
20/08/2022 03:00 Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi - Σλαβόνια Σλαβόνια 2-3 -
20/08/2022 03:00 Οριόλικ Οριόλικ - Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε 1-0 -
21/08/2022 03:00 Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo - Darda Darda 2-4 -
21/08/2022 03:00 Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια - Kutjevo Kutjevo 5-1 -
21/08/2022 03:00 Svačić Svačić - Valpovka Valpovka 1-3 -
match_round_east - 2η αγωνιστική 27 - 28/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 18:30 Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia - Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε 1-0 -
27/08/2022 18:30 Valpovka Valpovka - Οριόλικ Οριόλικ 1-1 -
27/08/2022 18:30 Darda Darda - Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια 1-4 -
27/08/2022 18:30 Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα - Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška 4-3 -
27/08/2022 18:30 Σλαβόνια Σλαβόνια - Svačić Svačić 2-2 -
27/08/2022 21:00 Σεπίν Σεπίν - Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo 1-2 -
28/08/2022 18:30 ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα - Slavija Pleternica Slavija Pleternica 0-2 -
28/08/2022 18:30 Kutjevo Kutjevo - Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi 0-1 -
match_round_east - 3η αγωνιστική 03 - 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 18:30 Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška - Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia 3-0 -
03/09/2022 18:30 Slavija Pleternica Slavija Pleternica - Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα 0-0 -
03/09/2022 18:30 Οριόλικ Οριόλικ - Σλαβόνια Σλαβόνια 0-2 -
03/09/2022 18:30 Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε - Valpovka Valpovka 1-0 -
03/09/2022 18:30 Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi - Darda Darda 6-0 -
04/09/2022 18:30 Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo - ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα 2-2 -
04/09/2022 18:30 Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια - Σεπίν Σεπίν 1-0 -
04/09/2022 18:30 Svačić Svačić - Kutjevo Kutjevo 4-2 -
match_round_east - 4η αγωνιστική 10 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 18:00 Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia - Valpovka Valpovka 0-3 -
10/09/2022 18:00 Σλαβόνια Σλαβόνια - Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε 1-1 -
10/09/2022 18:00 Darda Darda - Svačić Svačić 3-0 -
10/09/2022 18:00 Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα - Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo 0-0 -
10/09/2022 18:00 Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška - Slavija Pleternica Slavija Pleternica 3-2 -
10/09/2022 20:30 Σεπίν Σεπίν - Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi 1-1 -
11/09/2022 18:00 Kutjevo Kutjevo - Οριόλικ Οριόλικ 1-3 -
11/09/2022 18:00 ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα - Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια 1-1 -
match_round_east - 5η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 17:30 Slavija Pleternica Slavija Pleternica - Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia 4-3 -
17/09/2022 17:30 Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi - ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα 1-0 -
17/09/2022 17:30 Οριόλικ Οριόλικ - Darda Darda 1-3 -
17/09/2022 17:30 Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε - Kutjevo Kutjevo 1-2 -
17/09/2022 17:30 Valpovka Valpovka - Σλαβόνια Σλαβόνια 1-1 -
18/09/2022 17:30 Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo - Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška 2-1 -
18/09/2022 17:30 Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια - Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα 3-0 -
18/09/2022 17:30 Svačić Svačić - Σεπίν Σεπίν 1-1 -
match_round_east - 6η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 17:30 Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia - Σλαβόνια Σλαβόνια 1-2 -
24/09/2022 17:30 Darda Darda - Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε 1-1 -
24/09/2022 17:30 Σεπίν Σεπίν - Οριόλικ Οριόλικ 1-0 -
24/09/2022 17:30 Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα - Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi 2-0 -
24/09/2022 17:30 Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška - Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια 1-0 -
24/09/2022 17:30 Slavija Pleternica Slavija Pleternica - Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo 2-2 -
24/09/2022 17:30 Kutjevo Kutjevo - Valpovka Valpovka 1-0 -
25/09/2022 17:30 ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα - Svačić Svačić 2-0 -
match_round_east - 7η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 17:30 Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi - Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška 2-0 -
01/10/2022 17:30 Οριόλικ Οριόλικ - ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα 3-1 -
01/10/2022 17:30 Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε - Σεπίν Σεπίν 2-0 -
01/10/2022 17:30 Valpovka Valpovka - Darda Darda 3-2 -
01/10/2022 17:30 Σλαβόνια Σλαβόνια - Kutjevo Kutjevo 1-0 -
02/10/2022 17:30 Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo - Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia 3-1 -
02/10/2022 17:30 Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια - Slavija Pleternica Slavija Pleternica 0-1 -
02/10/2022 17:30 Svačić Svačić - Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα 3-0 -
match_round_east - 8η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 16:30 Darda Darda - Σλαβόνια Σλαβόνια 1-1 -
08/10/2022 16:30 Σεπίν Σεπίν - Valpovka Valpovka 4-3 -
08/10/2022 17:00 Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia - Kutjevo Kutjevo 2-0 -
08/10/2022 17:00 Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα - Οριόλικ Οριόλικ 1-0 -
08/10/2022 17:00 Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška - Svačić Svačić 2-2 -
08/10/2022 17:00 Slavija Pleternica Slavija Pleternica - Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi 1-1 -
09/10/2022 16:30 ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα - Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε 0-2 -
09/10/2022 16:30 Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo - Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια 0-2 -
match_round_east - 9η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 16:30 Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi - Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo 2-0 -
15/10/2022 16:30 Οριόλικ Οριόλικ - Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška 4-1 -
15/10/2022 16:30 Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε - Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα 3-1 -
15/10/2022 16:30 Valpovka Valpovka - ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα 5-0 -
15/10/2022 16:30 Σλαβόνια Σλαβόνια - Σεπίν Σεπίν 4-0 -
16/10/2022 16:30 Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια - Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia 3-0 -
16/10/2022 16:30 Svačić Svačić - Slavija Pleternica Slavija Pleternica 4-0 -
16/10/2022 16:30 Kutjevo Kutjevo - Darda Darda 2-1 -
match_round_east - 10η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 16:30 Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia - Darda Darda 3-2 -
22/10/2022 16:30 Σεπίν Σεπίν - Kutjevo Kutjevo 6-1 -
22/10/2022 16:30 Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα - Valpovka Valpovka 3-2 -
22/10/2022 16:30 Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška - Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε 2-3 -
22/10/2022 16:30 Slavija Pleternica Slavija Pleternica - Οριόλικ Οριόλικ 1-1 -
23/10/2022 16:30 ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα - Σλαβόνια Σλαβόνια 0-1 -
23/10/2022 16:30 Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo - Svačić Svačić 1-0 -
23/10/2022 16:30 Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια - Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi 2-0 -
match_round_east - 11η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 16:30 Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi - Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia 1-0 -
29/10/2022 16:30 Οριόλικ Οριόλικ - Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo 1-5 -
29/10/2022 16:30 Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε - Slavija Pleternica Slavija Pleternica 1-1 -
29/10/2022 16:30 Valpovka Valpovka - Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška 0-1 -
29/10/2022 16:30 Σλαβόνια Σλαβόνια - Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα 3-3 -
29/10/2022 16:30 Darda Darda - Σεπίν Σεπίν 4-4 -
30/10/2022 15:30 Svačić Svačić - Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια 2-0 -
30/10/2022 15:30 Kutjevo Kutjevo - ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα 2-1 -
match_round_east - 12η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 15:30 Slavija Pleternica Slavija Pleternica - Valpovka Valpovka 2-1 -
05/11/2022 15:30 Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia - Σεπίν Σεπίν 1-3 -
05/11/2022 15:30 Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα - Kutjevo Kutjevo 1-3 -
05/11/2022 15:30 Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška - Σλαβόνια Σλαβόνια 2-1 -
05/11/2022 15:30 Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi - Svačić Svačić 5-0 -
06/11/2022 15:30 ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα - Darda Darda 2-1 -
06/11/2022 15:30 Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo - Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε 3-1 -
06/11/2022 15:30 Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια - Οριόλικ Οριόλικ 2-0 -
match_round_east - 13η αγωνιστική 12 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2022 15:00 Οριόλικ Οριόλικ - Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi 1-0 -
12/11/2022 15:00 Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε - Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια 1-0 -
12/11/2022 15:00 Valpovka Valpovka - Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo 2-1 -
12/11/2022 15:00 Σλαβόνια Σλαβόνια - Slavija Pleternica Slavija Pleternica 4-1 -
12/11/2022 15:00 Darda Darda - Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα 1-3 -
12/11/2022 15:00 Σεπίν Σεπίν - ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα 2-0 -
13/11/2022 15:00 Svačić Svačić - Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia 1-0 -
13/11/2022 15:00 Kutjevo Kutjevo - Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška 1-0 -
match_round_east - 14η αγωνιστική 17 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/11/2022 15:00 Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα - Σεπίν Σεπίν 2-1 -
19/11/2022 15:00 Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia - ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα 1-2 -
19/11/2022 15:00 Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška - Darda Darda 3-2 -
19/11/2022 15:00 Slavija Pleternica Slavija Pleternica - Kutjevo Kutjevo 3-1 -
19/11/2022 15:00 Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi - Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε 0-1 -
20/11/2022 14:30 Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια - Valpovka Valpovka 4-1 -
20/11/2022 14:30 Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo - Σλαβόνια Σλαβόνια 2-0 -
20/11/2022 15:00 Svačić Svačić - Οριόλικ Οριόλικ 2-4 -
match_round_east - 15η αγωνιστική 26/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 14:30 Οριόλικ Οριόλικ - Dakovo-Croatia Dakovo-Croatia 3-2 -
26/11/2022 14:30 Νασκ Νασίτσε Νασκ Νασίτσε - Svačić Svačić 4-2 -
26/11/2022 14:30 Valpovka Valpovka - Borac Kneževi Vinogradi Borac Kneževi Vinogradi 0-2 -
26/11/2022 14:30 Σλαβόνια Σλαβόνια - Γκράνιτσαρ Ζουπάνια Γκράνιτσαρ Ζουπάνια 2-4 -
26/11/2022 14:30 Darda Darda - Slavija Pleternica Slavija Pleternica 2-3 -
26/11/2022 14:30 Σεπίν Σεπίν - Sloga Nova Gradiška Sloga Nova Gradiška 7-0 -
26/11/2022 14:30 Kutjevo Kutjevo - Bedem Ivankovo Bedem Ivankovo 3-1 -
26/11/2022 14:30 ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα ΝΚ Ομλάντινατς Γκόρνια Βρμπα - Βουτεκς Σλογκα Βουτεκς Σλογκα 1-1 -
Top