ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Κύπρος - 3η Κατηγορία - 2021

Πρωτάθλημα (25/09/2021 - 17/04/2022) - 14 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 25/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 16:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - Ormideia Ormideia 3-1 -
25/09/2021 16:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Digenis Morphou Digenis Morphou 1-2 -
25/09/2021 16:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - APEP APEP 1-1 -
25/09/2021 16:30 Halkanoras Halkanoras - MEAP Nisou MEAP Nisou 2-1 -
25/09/2021 16:30 Peyia Peyia - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 0-0 -
25/09/2021 16:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - Kouris Erimi Kouris Erimi 2-0 -
25/09/2021 16:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - Omonia Psevda Omonia Psevda 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 16:00 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - Halkanoras Halkanoras 4-1 -
02/10/2021 16:00 MEAP Nisou MEAP Nisou - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 2-1 -
02/10/2021 16:00 APEP APEP - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 1-1 -
02/10/2021 16:00 Kouris Erimi Kouris Erimi - Peyia Peyia 0-1 -
02/10/2021 16:00 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - AE Zakakiou AE Zakakiou 2-3 -
03/10/2021 16:00 Omonia Psevda Omonia Psevda - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 1-0 -
03/10/2021 16:00 Ormideia Ormideia - Digenis Morphou Digenis Morphou 0-0 -
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 09/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 16:00 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 2-1 -
09/10/2021 16:00 AE Zakakiou AE Zakakiou - Ormideia Ormideia 0-0 -
09/10/2021 16:00 Digenis Morphou Digenis Morphou - APEP APEP 5-0 -
09/10/2021 16:00 Peyia Peyia - Omonia Psevda Omonia Psevda 3-0 -
09/10/2021 16:00 Halkanoras Halkanoras - Kouris Erimi Kouris Erimi 2-0 -
09/10/2021 16:00 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 1-0 -
09/10/2021 16:00 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - MEAP Nisou MEAP Nisou 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 15:30 Ormideia Ormideia - APEP APEP 4-0 -
16/10/2021 15:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - Digenis Morphou Digenis Morphou 0-2 -
16/10/2021 15:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 2-1 -
16/10/2021 15:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 0-0 -
16/10/2021 15:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - Peyia Peyia 0-2 -
16/10/2021 15:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 2-2 -
17/10/2021 15:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - Halkanoras Halkanoras 2-3 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 23/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 15:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 0-0 -
23/10/2021 15:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Kouris Erimi Kouris Erimi 1-2 -
23/10/2021 15:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - Ormideia Ormideia 1-0 -
23/10/2021 15:30 Peyia Peyia - AE Zakakiou AE Zakakiou 2-0 -
23/10/2021 15:30 Halkanoras Halkanoras - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 1-2 -
23/10/2021 15:30 APEP APEP - MEAP Nisou MEAP Nisou 1-3 -
23/10/2021 15:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - Omonia Psevda Omonia Psevda 3-1 -
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 14:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - APEP APEP 1-0 -
30/10/2021 14:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - Halkanoras Halkanoras 3-1 -
30/10/2021 14:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - Peyia Peyia 1-2 -
30/10/2021 14:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - Digenis Morphou Digenis Morphou 3-0 -
30/10/2021 14:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 1-2 -
31/10/2021 14:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 1-2 -
31/10/2021 14:30 Ormideia Ormideia - MEAP Nisou MEAP Nisou 1-3 -
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 14:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - Omonia Psevda Omonia Psevda 4-0 -
06/11/2021 14:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 2-0 -
06/11/2021 14:30 APEP APEP - Kouris Erimi Kouris Erimi 1-2 -
06/11/2021 14:30 Peyia Peyia - Ormideia Ormideia 5-0 -
06/11/2021 14:30 Halkanoras Halkanoras - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 0-2 -
06/11/2021 14:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 0-1 -
07/11/2021 14:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - AE Zakakiou AE Zakakiou 0-0 -
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 20/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 14:30 Peyia Peyia - Halkanoras Halkanoras 1-0 -
20/11/2021 14:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 1-1 -
20/11/2021 14:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - Digenis Morphou Digenis Morphou 0-1 -
20/11/2021 14:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - APEP APEP 0-1 -
20/11/2021 14:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - MEAP Nisou MEAP Nisou 1-1 -
20/11/2021 14:30 Ormideia Ormideia - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 0-1 -
20/11/2021 14:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 27 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 14:30 Halkanoras Halkanoras - Ormideia Ormideia 0-2 -
27/11/2021 14:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - Peyia Peyia 0-0 -
27/11/2021 14:30 APEP APEP - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 1-0 -
27/11/2021 14:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - Omonia Psevda Omonia Psevda 3-0 -
27/11/2021 14:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - Kouris Erimi Kouris Erimi 3-0 -
27/11/2021 14:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 0-0 -
28/11/2021 14:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - AE Zakakiou AE Zakakiou 1-3 -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 04 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 14:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - APEP APEP 4-2 -
04/12/2021 14:30 Halkanoras Halkanoras - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 0-1 -
04/12/2021 14:30 Peyia Peyia - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 3-1 -
04/12/2021 14:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - Digenis Morphou Digenis Morphou 1-1 -
04/12/2021 14:30 Ormideia Ormideia - Kouris Erimi Kouris Erimi 3-1 -
05/12/2021 14:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - MEAP Nisou MEAP Nisou 0-4 -
05/12/2021 14:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 11 - 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2021 14:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Halkanoras Halkanoras 2-1 -
11/12/2021 14:30 APEP APEP - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 4-1 -
11/12/2021 14:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - Omonia Psevda Omonia Psevda 6-2 -
11/12/2021 14:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - AE Zakakiou AE Zakakiou 2-1 -
11/12/2021 14:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - Ormideia Ormideia 2-2 -
12/12/2021 14:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 6-1 -
12/12/2021 14:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - Peyia Peyia 0-0 -
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 18 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 14:30 Peyia Peyia - APEP APEP 1-0 -
18/12/2021 14:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 2-1 -
18/12/2021 14:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - MEAP Nisou MEAP Nisou 1-0 -
18/12/2021 14:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - Kouris Erimi Kouris Erimi 1-0 -
18/12/2021 14:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 1-3 -
18/12/2021 14:30 Ormideia Ormideia - Omonia Psevda Omonia Psevda 2-1 -
19/12/2021 14:30 Halkanoras Halkanoras - Digenis Morphou Digenis Morphou 2-1 -
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 08 - 19/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2022 14:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - Peyia Peyia 0-0 -
08/01/2022 14:30 APEP APEP - Halkanoras Halkanoras 2-1 -
08/01/2022 14:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 0-0 -
09/01/2022 14:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 2-2 -
19/01/2022 14:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Ormideia Ormideia 3-0 -
19/01/2022 14:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - AE Zakakiou AE Zakakiou 0-4 -
19/01/2022 14:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 2-1 -
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 15 - 26/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2022 14:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - Halkanoras Halkanoras 2-0 -
15/01/2022 14:30 APEP APEP - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 0-1 -
15/01/2022 14:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 1-1 -
15/01/2022 14:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - Peyia Peyia 1-0 -
16/01/2022 14:30 Ormideia Ormideia - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 0-0 -
16/01/2022 14:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - AE Zakakiou AE Zakakiou 3-2 -
26/01/2022 14:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 22/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2022 14:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 1-0 -
22/01/2022 14:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - Omonia Psevda Omonia Psevda 4-1 -
22/01/2022 14:30 Peyia Peyia - Kouris Erimi Kouris Erimi 2-0 -
22/01/2022 14:30 Halkanoras Halkanoras - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 1-1 -
22/01/2022 14:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - APEP APEP 3-1 -
22/01/2022 14:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - Ormideia Ormideia 1-1 -
22/01/2022 14:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - MEAP Nisou MEAP Nisou 1-3 -
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 29/01 - 23/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 14:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 2-1 -
29/01/2022 14:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - Peyia Peyia 0-2 -
29/01/2022 14:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - Halkanoras Halkanoras 0-1 -
29/01/2022 14:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 3-2 -
29/01/2022 14:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 1-0 -
30/01/2022 14:30 Ormideia Ormideia - AE Zakakiou AE Zakakiou 1-0 -
23/02/2022 15:00 APEP APEP - Digenis Morphou Digenis Morphou 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 05/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 14:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - MEAP Nisou MEAP Nisou 1-2 -
05/02/2022 14:30 APEP APEP - Ormideia Ormideia 5-0 -
05/02/2022 14:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - AE Zakakiou AE Zakakiou 2-1 -
05/02/2022 14:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 1-1 -
05/02/2022 14:30 Peyia Peyia - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 3-0 -
05/02/2022 14:30 Halkanoras Halkanoras - Omonia Psevda Omonia Psevda 1-2 -
05/02/2022 14:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - Kouris Erimi Kouris Erimi 3-1 -
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 12 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 15:00 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - Halkanoras Halkanoras 1-2 -
12/02/2022 15:00 MEAP Nisou MEAP Nisou - APEP APEP 1-1 -
12/02/2022 15:00 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - Digenis Morphou Digenis Morphou 1-4 -
12/02/2022 15:00 Kouris Erimi Kouris Erimi - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 2-0 -
12/02/2022 15:00 AE Zakakiou AE Zakakiou - Peyia Peyia 2-1 -
13/02/2022 15:00 Ormideia Ormideia - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 1-1 -
13/02/2022 15:00 Omonia Psevda Omonia Psevda - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 4-3 -
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 19/02 - 09/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 15:00 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Omonia Psevda Omonia Psevda 1-1 -
19/02/2022 15:00 Digenis Morphou Digenis Morphou - Kouris Erimi Kouris Erimi 1-0 -
19/02/2022 15:00 APEP APEP - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 0-1 -
19/02/2022 15:00 Halkanoras Halkanoras - AE Zakakiou AE Zakakiou 0-1 -
19/02/2022 15:00 MEAP Nisou MEAP Nisou - Ormideia Ormideia 1-0 -
19/02/2022 15:00 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 3-1 -
09/03/2022 15:30 Peyia Peyia - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 3-1 -
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 26 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 15:30 Ormideia Ormideia - Peyia Peyia 0-2 -
26/02/2022 15:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - MEAP Nisou MEAP Nisou 0-0 -
26/02/2022 15:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - APEP APEP 1-1 -
26/02/2022 15:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 1-0 -
26/02/2022 15:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 3-0 -
26/02/2022 15:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - Halkanoras Halkanoras 3-0 -
27/02/2022 15:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - Digenis Morphou Digenis Morphou 1-4 -
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 05/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 15:30 Halkanoras Halkanoras - Peyia Peyia 1-1 -
05/03/2022 15:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 1-0 -
05/03/2022 15:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 0-1 -
05/03/2022 15:30 APEP APEP - Omonia Psevda Omonia Psevda 2-2 -
05/03/2022 15:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - Kouris Erimi Kouris Erimi 1-0 -
05/03/2022 15:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - Ormideia Ormideia 0-1 -
05/03/2022 15:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - AE Zakakiou AE Zakakiou 0-4 -
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 12 - 23/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 15:30 Peyia Peyia - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 2-0 -
12/03/2022 15:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - APEP APEP 0-0 -
12/03/2022 15:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 0-0 -
12/03/2022 15:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - Digenis Morphou Digenis Morphou 0-2 -
13/03/2022 15:30 Ormideia Ormideia - Halkanoras Halkanoras 1-1 -
13/03/2022 15:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - MEAP Nisou MEAP Nisou 1-1 -
23/03/2022 15:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 2-3 -
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 19/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 15:30 APEP APEP - AE Zakakiou AE Zakakiou 0-1 -
19/03/2022 15:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - Halkanoras Halkanoras 1-2 -
19/03/2022 15:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Peyia Peyia 0-1 -
19/03/2022 15:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 6-2 -
19/03/2022 15:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - Ormideia Ormideia 2-0 -
19/03/2022 15:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 2-2 -
19/03/2022 15:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - Omonia Psevda Omonia Psevda 4-1 -
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 02 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 16:00 Halkanoras Halkanoras - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 2-2 -
02/04/2022 16:00 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - APEP APEP 2-2 -
02/04/2022 16:00 Omonia Psevda Omonia Psevda - Kouris Erimi Kouris Erimi 1-2 -
02/04/2022 16:00 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 2-0 -
02/04/2022 16:00 AE Zakakiou AE Zakakiou - MEAP Nisou MEAP Nisou 2-0 -
02/04/2022 16:00 Peyia Peyia - Digenis Morphou Digenis Morphou 1-1 -
03/04/2022 16:00 Ormideia Ormideia - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 4-2 -
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 09/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 16:30 APEP APEP - Peyia Peyia 2-1 -
09/04/2022 16:30 Digenis Morphou Digenis Morphou - Halkanoras Halkanoras 3-1 -
09/04/2022 16:30 Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas - AE Zakakiou AE Zakakiou 2-1 -
09/04/2022 16:30 MEAP Nisou MEAP Nisou - Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta 3-1 -
09/04/2022 16:30 Kouris Erimi Kouris Erimi - Ethnikos Assias Ethnikos Assias 2-0 -
09/04/2022 16:30 EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia - Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou 3-2 -
09/04/2022 16:30 Omonia Psevda Omonia Psevda - Ormideia Ormideia 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 16/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 16:30 Peyia Peyia - MEAP Nisou MEAP Nisou 3-2 -
16/04/2022 16:30 Halkanoras Halkanoras - APEP APEP 2-3 -
16/04/2022 16:30 Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta - Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas 2-1 -
16/04/2022 16:30 AE Zakakiou AE Zakakiou - Kouris Erimi Kouris Erimi 1-1 -
16/04/2022 16:30 Ethnikos Assias Ethnikos Assias - Omonia Psevda Omonia Psevda 2-4 -
16/04/2022 16:30 Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou - Digenis Morphou Digenis Morphou 3-3 -
16/04/2022 16:30 Ormideia Ormideia - EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia 1-5 -
Top