ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Τσεχία - 1. Liga U19 - 2021

Πρωτάθλημα (30/07/2021 - 28/05/2022) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 30/07 - 31/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/07/2021 14:00 Příbram U19 Příbram U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1-2 -
31/07/2021 11:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 2-2 -
31/07/2021 11:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 1-2 -
31/07/2021 11:15 Pardubice U19 Pardubice U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 0-1 -
31/07/2021 11:30 Opava U19 Opava U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 0-8 -
31/07/2021 15:30 Zlín U19 Zlín U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 1-3 -
03/08/2021 12:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 4-1 -
31/08/2021 12:00 Karviná U19 Karviná U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 4-0 -
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 03 - 07/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/08/2021 12:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Příbram U19 Příbram U19 10-0 -
06/08/2021 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Karviná U19 Karviná U19 3-0 -
07/08/2021 11:15 Pardubice U19 Pardubice U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 1-0 -
07/08/2021 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Zlín U19 Zlín U19 3-3 -
07/08/2021 12:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 0-0 -
07/08/2021 12:00 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 3-1 -
07/08/2021 12:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Opava U19 Opava U19 3-0 -
07/08/2021 14:15 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 0-4 -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 10/08 - 03/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/08/2021 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 0-1 -
17/08/2021 14:30 Opava U19 Opava U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 2-4 -
18/08/2021 11:30 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Příbram U19 Příbram U19 2-0 -
18/08/2021 12:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 1-0 -
18/08/2021 12:00 Karviná U19 Karviná U19 - Zlín U19 Zlín U19 1-1 -
18/08/2021 14:00 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 4-1 -
20/10/2021 13:15 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 0-1 -
03/11/2021 14:15 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 13 - 14/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2021 14:00 Příbram U19 Příbram U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 2-5 -
14/08/2021 11:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 0-1 -
14/08/2021 12:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1-3 -
14/08/2021 12:00 Karviná U19 Karviná U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 1-1 -
14/08/2021 12:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 2-5 -
14/08/2021 12:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 2-1 -
14/08/2021 14:00 Opava U19 Opava U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 1-4 -
14/08/2021 15:00 Zlín U19 Zlín U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 2-4 -
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 21/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 11:30 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Opava U19 Opava U19 4-1 -
21/08/2021 12:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Příbram U19 Příbram U19 2-1 -
21/08/2021 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 3-1 -
21/08/2021 12:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 3-1 -
21/08/2021 13:30 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1-0 -
21/08/2021 14:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 2-0 -
21/08/2021 14:00 Pardubice U19 Pardubice U19 - Zlín U19 Zlín U19 1-0 -
21/08/2021 14:30 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Karviná U19 Karviná U19 5-0 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 27 - 28/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2021 11:00 Karviná U19 Karviná U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 1-0 -
27/08/2021 12:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 3-0 -
27/08/2021 12:00 Opava U19 Opava U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 0-4 -
27/08/2021 12:00 Příbram U19 Příbram U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 0-4 -
27/08/2021 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 3-1 -
27/08/2021 14:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 1-1 -
27/08/2021 15:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 3-0 -
28/08/2021 13:00 Zlín U19 Zlín U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 3-1 -
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 31/08 - 06/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/08/2021 12:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1-1 -
04/09/2021 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Karviná U19 Karviná U19 1-2 -
04/09/2021 12:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 0-4 -
04/09/2021 12:00 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 1-2 -
04/09/2021 15:30 Příbram U19 Příbram U19 - Zlín U19 Zlín U19 5-0 -
14/09/2021 14:00 Pardubice U19 Pardubice U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 1-1 -
15/09/2021 14:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 3-0 -
06/11/2021 14:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Opava U19 Opava U19 2-1 -
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 11/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 2-5 -
11/09/2021 12:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Příbram U19 Příbram U19 1-3 -
11/09/2021 12:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1-0 -
11/09/2021 13:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 4-0 -
11/09/2021 13:30 Karviná U19 Karviná U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 0-2 -
11/09/2021 14:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 1-1 -
11/09/2021 14:00 Opava U19 Opava U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 0-1 -
11/09/2021 14:30 Zlín U19 Zlín U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 0-2 -
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 18/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 11:30 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 1-1 -
18/09/2021 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1-1 -
18/09/2021 12:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 0-0 -
18/09/2021 12:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Opava U19 Opava U19 3-2 -
18/09/2021 12:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 0-1 -
18/09/2021 14:00 Příbram U19 Příbram U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 1-1 -
18/09/2021 14:30 Zlín U19 Zlín U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 0-3 -
18/09/2021 14:30 Pardubice U19 Pardubice U19 - Karviná U19 Karviná U19 4-1 -
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 24/09 - 06/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2021 13:00 Karviná U19 Karviná U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 3-0 -
25/09/2021 11:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Zlín U19 Zlín U19 1-2 -
25/09/2021 12:00 Opava U19 Opava U19 - Příbram U19 Příbram U19 1-2 -
25/09/2021 12:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1-3 -
25/09/2021 12:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 3-1 -
25/09/2021 12:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 1-2 -
25/09/2021 13:30 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 0-0 -
06/11/2021 13:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 2-2 -
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 28/09 - 06/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/09/2021 11:30 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Příbram U19 Příbram U19 3-1 -
28/09/2021 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 2-1 -
28/09/2021 13:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 5-1 -
28/09/2021 13:30 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Zlín U19 Zlín U19 2-2 -
28/09/2021 14:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 0-1 -
28/09/2021 14:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Pardubice U19 Pardubice U19 2-0 -
27/10/2021 11:30 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Opava U19 Opava U19 3-0 -
06/11/2021 14:15 Karviná U19 Karviná U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 4-1 -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 02 - 08/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 12:00 Zlín U19 Zlín U19 - Opava U19 Opava U19 5-1 -
02/10/2021 12:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 1-1 -
02/10/2021 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 1-2 -
02/10/2021 12:00 Pardubice U19 Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 2-1 -
02/10/2021 12:30 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 3-2 -
02/10/2021 13:45 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 3-3 -
02/10/2021 14:45 Příbram U19 Příbram U19 - Karviná U19 Karviná U19 3-1 -
08/10/2021 12:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 16 - 18/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 11:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Opava U19 Opava U19 3-1 -
16/10/2021 11:15 Pardubice U19 Pardubice U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 1-0 -
16/10/2021 12:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 2-0 -
16/10/2021 13:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 2-1 -
16/10/2021 14:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1-1 -
16/10/2021 14:30 Zlín U19 Zlín U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 4-5 -
16/10/2021 14:30 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Karviná U19 Karviná U19 0-4 -
18/10/2021 11:30 Příbram U19 Příbram U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 22 - 23/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2021 14:00 Karviná U19 Karviná U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 2-3 -
23/10/2021 12:00 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 0-1 -
23/10/2021 12:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Příbram U19 Příbram U19 3-1 -
23/10/2021 12:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 3-0 -
23/10/2021 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 0-2 -
23/10/2021 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Zlín U19 Zlín U19 2-0 -
23/10/2021 14:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 4-0 -
23/10/2021 14:15 Opava U19 Opava U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 0-8 -
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 27 - 30/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/10/2021 12:00 Zlín U19 Zlín U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 2-1 -
28/10/2021 12:00 Pardubice U19 Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 2-1 -
28/10/2021 14:00 Příbram U19 Příbram U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 4-3 -
30/10/2021 11:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 1-0 -
30/10/2021 12:00 Opava U19 Opava U19 - Karviná U19 Karviná U19 0-1 -
30/10/2021 12:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1-0 -
30/10/2021 12:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 1-4 -
30/10/2021 12:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 18 - 19/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2022 13:45 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 1-0 0-0
19/02/2022 11:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Karviná U19 Karviná U19 1-0 1-0
19/02/2022 11:30 Pardubice U19 Pardubice U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 1-4 0-2
19/02/2022 12:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1-2 0-1
19/02/2022 12:00 Zlín U19 Zlín U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1-1 1-0
19/02/2022 12:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 4-6 3-2
19/02/2022 13:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Opava U19 Opava U19 1-0 1-0
19/02/2022 14:30 Příbram U19 Příbram U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 2-1 2-1
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 26/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 11:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 1-0 0-0
26/02/2022 12:00 Karviná U19 Karviná U19 - Opava U19 Opava U19 3-0 3-0
26/02/2022 12:00 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 2-1 0-0
26/02/2022 12:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Zlín U19 Zlín U19 1-2 1-1
26/02/2022 12:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Příbram U19 Příbram U19 2-0 1-0
26/02/2022 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 1-3 1-1
26/02/2022 12:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 6-0 4-0
26/02/2022 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 6-2 4-2
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 04 - 05/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2022 12:00 Příbram U19 Příbram U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 1-0 1-0
04/03/2022 13:30 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 3-0 1-0
05/03/2022 11:00 Pardubice U19 Pardubice U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 3-1 0-0
05/03/2022 11:30 Opava U19 Opava U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 1-2 1-1
05/03/2022 12:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1-1 1-0
05/03/2022 13:15 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1-1 0-1
05/03/2022 14:15 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Karviná U19 Karviná U19 0-1 0-0
05/03/2022 14:30 Zlín U19 Zlín U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 12/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 11:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 4-1 3-1
12/03/2022 11:30 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Zlín U19 Zlín U19 4-0 1-0
12/03/2022 12:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 3-0 2-0
12/03/2022 12:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 1-0 1-0
12/03/2022 12:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Karviná U19 Karviná U19 0-3 0-1
12/03/2022 12:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 0-1 0-0
12/03/2022 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Opava U19 Opava U19 3-1 3-1
12/03/2022 14:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Příbram U19 Příbram U19 12-1 4-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 15/03 - 10/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/03/2022 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 5-1 3-1
26/03/2022 11:30 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 3-1 3-0
26/03/2022 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 3-0 1-0
26/03/2022 15:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Opava U19 Opava U19 2-0 0-0
05/04/2022 13:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 3-0 2-0
20/04/2022 13:00 Pardubice U19 Pardubice U19 - Příbram U19 Příbram U19 6-0 4-0
20/04/2022 14:00 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Zlín U19 Zlín U19 3-1 0-0
10/05/2022 13:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Karviná U19 Karviná U19 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 19/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 11:00 Příbram U19 Příbram U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 0-2 0-2
19/03/2022 11:30 Opava U19 Opava U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 0-3 0-3
19/03/2022 11:30 Zlín U19 Zlín U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1-2 0-1
19/03/2022 12:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 0-0 0-0
19/03/2022 12:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 2-2 1-2
19/03/2022 12:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 0-2 0-2
19/03/2022 12:00 Karviná U19 Karviná U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 3-1 1-0
19/03/2022 15:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 4-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 02 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 12:00 Příbram U19 Příbram U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 1-2 0-1
02/04/2022 12:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 0-3 0-1
02/04/2022 13:15 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 2-1 1-0
02/04/2022 14:00 Zlín U19 Zlín U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 0-1 0-1
02/04/2022 14:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 0-1 0-0
02/04/2022 14:15 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 0-0 0-0
02/04/2022 15:00 Karviná U19 Karviná U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 2-0 0-0
20/04/2022 11:00 Opava U19 Opava U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 0-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 08/04 - 11/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2022 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Opava U19 Opava U19 3-1 1-0
09/04/2022 11:15 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Karviná U19 Karviná U19 0-0 0-0
09/04/2022 11:15 Pardubice U19 Pardubice U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 1-0 0-0
09/04/2022 12:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Příbram U19 Příbram U19 2-1 2-1
09/04/2022 12:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 2-1 0-1
09/04/2022 13:45 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 1-1 0-1
09/04/2022 14:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 2-2 1-1
11/05/2022 13:00 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Zlín U19 Zlín U19 2-4 1-1
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 14 - 16/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/04/2022 12:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 3-0 0-0
14/04/2022 14:00 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 0-3 0-1
14/04/2022 15:00 Opava U19 Opava U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 0-3 0-1
15/04/2022 12:00 Zlín U19 Zlín U19 - Příbram U19 Příbram U19 5-2 1-0
15/04/2022 12:00 Karviná U19 Karviná U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 3-2 0-2
15/04/2022 13:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 2-0 2-0
16/04/2022 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 0-0 0-0
16/04/2022 12:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 2-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 11:30 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1-1 1-0
23/04/2022 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 8-0 3-0
23/04/2022 12:00 Příbram U19 Příbram U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 0-1 0-0
23/04/2022 13:15 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 1-6 0-3
23/04/2022 14:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Zlín U19 Zlín U19 3-1 2-1
23/04/2022 14:00 Pardubice U19 Pardubice U19 - Opava U19 Opava U19 2-1 0-1
23/04/2022 14:15 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Karviná U19 Karviná U19 2-1 0-1
23/04/2022 16:15 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 2-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 29 - 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2022 12:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Příbram U19 Příbram U19 4-1 1-0
30/04/2022 12:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 0-2 0-0
30/04/2022 12:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 0-4 0-3
30/04/2022 13:00 Opava U19 Opava U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 0-0 1-0
30/04/2022 14:00 Karviná U19 Karviná U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 1-0 0-0
30/04/2022 14:00 Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 - Zlín U19 Zlín U19 0-6 0-0
30/04/2022 14:15 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1-1 1-0
30/04/2022 15:30 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 06 - 07/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2022 16:00 Příbram U19 Příbram U19 - Opava U19 Opava U19 1-1 0-0
07/05/2022 11:00 Zlín U19 Zlín U19 - Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 1-3 1-2
07/05/2022 12:00 Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 4-0 1-0
07/05/2022 12:00 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 2-1 0-1
07/05/2022 12:00 Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 - Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 2-1 2-0
07/05/2022 12:00 Pardubice U19 Pardubice U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 0-4 0-1
07/05/2022 13:30 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec - Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 2-0 1-0
07/05/2022 14:15 Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 - Karviná U19 Karviná U19 1-4 1-3
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 11 - 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/05/2022 12:00 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 0-0 0-0
14/05/2022 12:00 Opava U19 Opava U19 - Zlín U19 Zlín U19 1-1 0-1
14/05/2022 12:00 Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 - Pardubice U19 Pardubice U19 1-0 1-0
14/05/2022 12:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - Μετεόρ Πράγας U19 Μετεόρ Πράγας U19 3-2 2-0
14/05/2022 12:00 Βικτόρια Πλζεν U19 Βικτόρια Πλζεν U19 - Σπάρτα Πράγας U19 Σπάρτα Πράγας U19 2-2 1-0
14/05/2022 12:00 Karviná U19 Karviná U19 - Příbram U19 Příbram U19 3-1 3-0
14/05/2022 13:30 Σλοβάτσκο U19 Σλοβάτσκο U19 - Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 3-2 1-1
14/05/2022 14:00 Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 - Hradec Králové U19 Hradec Králové U19 3-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top