ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Τσεχία - 1. Liga Women - 2021

Πρωτάθλημα (13/08/2021 - 15/05/2022) - 8 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 13 - 15/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2021 17:30 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 4-0 -
14/08/2021 12:00 Pardubice W Pardubice W - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 0-8 -
14/08/2021 12:00 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 1-2 -
15/08/2021 15:00 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 3-0 -
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 21/08 - 17/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 11:30 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 1-2 -
21/08/2021 13:00 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 4-2 -
22/08/2021 15:00 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Pardubice W Pardubice W 9-0 -
17/11/2021 14:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 3-1 2-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 28/08 - 10/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/08/2021 11:30 Pardubice W Pardubice W - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 1-4 -
28/08/2021 11:30 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 0-4 -
29/08/2021 11:30 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 6-0 -
10/11/2021 17:00 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 1-6 -
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 04 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 15:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 2-0 -
05/09/2021 12:00 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 2-0 -
05/09/2021 14:00 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 6-0 -
05/09/2021 16:30 Pardubice W Pardubice W - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 10 - 11/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2021 21:00 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 4-0 -
11/09/2021 11:30 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 0-9 -
11/09/2021 11:30 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Pardubice W Pardubice W 3-2 -
11/09/2021 12:00 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 0-4 -
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 12:00 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 0-3 -
25/09/2021 15:15 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 13-0 -
26/09/2021 12:00 Pardubice W Pardubice W - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 3-3 -
26/09/2021 15:00 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 15:00 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 2-2 -
02/10/2021 15:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 1-0 -
03/10/2021 15:30 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 0-3 -
03/10/2021 16:00 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Pardubice W Pardubice W 0-2 -
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 12:00 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 1-7 -
09/10/2021 12:00 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 0-0 -
09/10/2021 15:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Pardubice W Pardubice W 5-0 -
10/10/2021 17:00 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 1-2 -
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 15 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 20:00 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 1-2 -
15/10/2021 20:30 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 2-1 -
16/10/2021 11:30 Pardubice W Pardubice W - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 0-16 -
17/10/2021 15:30 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 12:00 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Pardubice W Pardubice W 3-1 -
30/10/2021 15:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 8-0 -
31/10/2021 11:30 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 3-1 -
31/10/2021 13:00 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 2-1 -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 11:30 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 0-1 -
06/11/2021 14:30 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 0-3 -
07/11/2021 11:30 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 3-0 -
07/11/2021 17:00 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Pardubice W Pardubice W 4-0 -
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 13/11/2021 - 12/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 12:00 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 1-2 -
13/11/2021 14:00 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 5-1 -
13/11/2021 14:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 4-0 -
12/02/2022 11:30 Pardubice W Pardubice W - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 05 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 12:15 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 0-1 0-1
05/03/2022 15:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 6-0 4-0
06/03/2022 13:00 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Pardubice W Pardubice W 4-2 1-0
06/03/2022 17:00 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 0-9 0-6
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/03/2022 14:30 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 2-1 1-0
13/03/2022 15:00 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 1-2 1-1
13/03/2022 15:45 Pardubice W Pardubice W - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 5-0 2-0
13/03/2022 16:00 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 1-0 0-0
Playout - 1η αγωνιστική 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 13:00 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 5-0 3-0
02/04/2022 15:00 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Pardubice W Pardubice W 4-0 2-0
Playoff - 1η αγωνιστική 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 14:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 7-0 3-0
02/04/2022 16:00 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 2-0 2-0
Playout - 2η αγωνιστική 15 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 12:00 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 1-3 0-1
17/04/2022 11:30 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Pardubice W Pardubice W 1-1 1-0
Playoff - 2η αγωνιστική 15 - 18/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 15:00 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 0-2 0-1
18/04/2022 15:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 4-0 1-0
Playoff - 3η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 18:30 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 8-0 5-0
24/04/2022 15:00 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 0-2 0-1
Playout - 3η αγωνιστική 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/04/2022 12:00 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 2-0 1-0
24/04/2022 16:30 Pardubice W Pardubice W - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 0-1 0-0
Playoff - 4η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 12:00 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 0-6 0-3
01/05/2022 14:00 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 0-2 0-0
Playout - 4η αγωνιστική 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/05/2022 11:30 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 3-2 1-1
01/05/2022 14:00 Pardubice W Pardubice W - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 0-6 0-2
Playoff - 5η αγωνιστική 07 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 17:00 Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 3-0 3-0
08/05/2022 15:00 Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) - Horní Heršpice W Horní Heršpice W 7-0 3-0
Playout - 5η αγωνιστική 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/05/2022 12:00 Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) - Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) 2-0 1-0
08/05/2022 16:30 Pardubice W Pardubice W - Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) 0-3 0-1
Playout - 6η αγωνιστική 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 11:30 Ντούκλα Πράγας (Γ) Ντούκλα Πράγας (Γ) - Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) Σλόβαν Λιμπερετς (Γ) 1-4 1-2
14/05/2022 16:00 Βικτόρια Πλζεν (Γ) Βικτόρια Πλζεν (Γ) - Pardubice W Pardubice W 8-0 2-0
Playoff - 6η αγωνιστική 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 15:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Σλοβάτσκο (Γ) Σλοβάτσκο (Γ) 2-0 1-0
14/05/2022 15:30 Horní Heršpice W Horní Heršpice W - Σπάρτα Πράγας (Γ) Σπάρτα Πράγας (Γ) 0-7 0-3
Top