Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/08/2022 | 19:00 | Βρχοβίνα - Slovácko II | 1-1 | 0-1 |
05/08/2022 | 20:00 | Χλούτσιν - Σέλσεϋ | 4-1 | 2-1 |
06/08/2022 | 18:00 | Φρίντεκ Μίστεκ - Ζλιν | 2-2 | 1-1 |
06/08/2022 | 18:00 | Χοντονίν - Ζνόιμο | 7-0 | 3-0 |
06/08/2022 | 18:00 | Ουχέρσκι Μπροντ - Βέλκε Μεζιρίτσι | 2-1 | 1-0 |
06/08/2022 | 18:00 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Βιτκοβίτσε | 2-1 | 1-1 |
06/08/2022 | 18:00 | Άπος Μπλάνσκο - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 0-5 | 0-3 |
07/08/2022 | 11:15 | Banik Ostrava B - Σλόβαν Ρόσιτσε | 1-2 | 0-1 |
07/08/2022 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 4-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/08/2022 | 19:00 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Άπος Μπλάνσκο | 0-2 | 0-2 |
12/08/2022 | 19:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Ουχέρσκι Μπροντ | 3-1 | 2-0 |
12/08/2022 | 19:00 | Βρχοβίνα - Σέλσεϋ | 0-0 | 0-0 |
12/08/2022 | 20:00 | Χλούτσιν - Φρίντεκ Μίστεκ | 0-1 | 0-1 |
13/08/2022 | 18:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Banik Ostrava B | 2-0 | 2-0 |
13/08/2022 | 18:00 | Σλόβαν Ρόσιτσε - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 5-1 | 2-0 |
13/08/2022 | 18:00 | Βιτκοβίτσε - Χοντονίν | 0-1 | 0-0 |
14/08/2022 | 11:15 | Slovácko II - Ζνόιμο | 0-0 | 0-0 |
14/08/2022 | 11:30 | Ζλιν - Ούνεξ Ούνικοφ | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/08/2022 | 11:15 | Ζνόιμο - Βιτκοβίτσε | 0-0 | 0-0 |
20/08/2022 | 17:30 | Φρίντεκ Μίστεκ - Βρχοβίνα | 3-1 | 1-0 |
20/08/2022 | 17:30 | Ουχέρσκι Μπροντ - Ζλιν | 1-0 | 1-0 |
20/08/2022 | 17:30 | Χοντονίν - Σλόβαν Ρόσιτσε | 0-0 | 0-0 |
20/08/2022 | 17:30 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 0-2 | 0-0 |
20/08/2022 | 17:30 | Σέλσεϋ - Slovácko II | 2-2 | 1-1 |
20/08/2022 | 17:30 | Άπος Μπλάνσκο - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 2-2 | 2-2 |
21/08/2022 | 11:15 | Banik Ostrava B - Βέλκε Μεζιρίτσι | 5-0 | 1-0 |
21/08/2022 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Χλούτσιν | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2022 | 19:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Banik Ostrava B | 2-5 | 1-3 |
26/08/2022 | 20:00 | Χλούτσιν - Ουχέρσκι Μπροντ | 1-1 | 0-0 |
27/08/2022 | 17:30 | Σέλσεϋ - Φρίντεκ Μίστεκ | 2-1 | 1-1 |
27/08/2022 | 17:30 | Βρχοβίνα - Ούνεξ Ούνικοφ | 2-0 | 1-0 |
27/08/2022 | 17:30 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Ζνόιμο | 3-0 | 2-0 |
27/08/2022 | 18:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Χοντονίν | 3-1 | 2-0 |
28/08/2022 | 11:15 | Βέλκε Μεζιρίτσι - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 4-1 | 2-1 |
28/08/2022 | 11:15 | Slovácko II - Βιτκοβίτσε | 6-0 | 3-0 |
28/08/2022 | 11:30 | Ζλιν - Άπος Μπλάνσκο | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/08/2022 | 17:00 | Χοντονίν - Slovácko II | 1-2 | 1-1 |
31/08/2022 | 17:00 | Ζλιν - Σέλσεϋ | 3-0 | 2-0 |
31/08/2022 | 17:00 | Ζνόιμο - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 0-2 | 0-1 |
31/08/2022 | 18:00 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Άπος Μπλάνσκο | 3-0 | 0-0 |
31/08/2022 | 18:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Ουχέρσκι Μπροντ | 3-2 | 3-1 |
31/08/2022 | 18:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Φρίντεκ Μίστεκ | 2-0 | 1-0 |
31/08/2022 | 18:00 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Ούνεξ Ούνικοφ | 2-1 | 1-1 |
31/08/2022 | 20:00 | Χλούτσιν - Βρχοβίνα | 3-2 | 2-1 |
14/09/2022 | 17:00 | Βιτκοβίτσε - Banik Ostrava B | 2-4 | 1-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/09/2022 | 11:30 | Banik Ostrava B - Ζλιν | 1-0 | 0-0 |
03/09/2022 | 17:00 | Φρίντεκ Μίστεκ - Slovácko II | 1-2 | 0-1 |
03/09/2022 | 17:00 | Άπος Μπλάνσκο - Χλούτσιν | 0-3 | 0-2 |
03/09/2022 | 17:00 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 3-3 | 1-1 |
03/09/2022 | 17:00 | Ουχέρσκι Μπροντ - Βρχοβίνα | 1-0 | 0-0 |
03/09/2022 | 17:00 | Βιτκοβίτσε - Σλόβαν Ρόσιτσε | 1-4 | 0-2 |
04/09/2022 | 11:15 | Ζνόιμο - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 1-4 | 1-1 |
04/09/2022 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Σέλσεϋ | 1-1 | 1-1 |
04/09/2022 | 17:00 | Χοντονίν - Βέλκε Μεζιρίτσι | 3-3 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/09/2022 | 19:00 | Χλούτσιν - Banik Ostrava B | 3-2 | 1-1 |
09/09/2022 | 17:30 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Χοντονίν | 1-0 | 0-0 |
09/09/2022 | 17:30 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Ζνόιμο | 3-3 | 0-2 |
10/09/2022 | 16:30 | Σέλσεϋ - Ουχέρσκι Μπροντ | 2-1 | 1-1 |
10/09/2022 | 16:30 | Φρίντεκ Μίστεκ - Ούνεξ Ούνικοφ | 3-1 | 1-0 |
10/09/2022 | 17:00 | Βρχοβίνα - Άπος Μπλάνσκο | 1-0 | 1-0 |
10/09/2022 | 17:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Βιτκοβίτσε | 6-0 | 3-0 |
11/09/2022 | 11:15 | Slovácko II - Σλόβαν Ρόσιτσε | 1-2 | 0-1 |
11/09/2022 | 11:30 | Ζλιν - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2022 | 17:00 | Ζνόιμο - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 1-1 | 0-1 |
17/09/2022 | 16:30 | Ουχέρσκι Μπροντ - Φρίντεκ Μίστεκ | 2-1 | 2-0 |
17/09/2022 | 16:30 | Χοντονίν - Ζλιν | 1-0 | 1-0 |
17/09/2022 | 16:30 | Άπος Μπλάνσκο - Σέλσεϋ | 1-3 | 1-0 |
17/09/2022 | 16:30 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Χλούτσιν | 1-3 | 1-2 |
17/09/2022 | 16:30 | Βιτκοβίτσε - Βέλκε Μεζιρίτσι | 3-4 | 2-3 |
18/09/2022 | 11:15 | Banik Ostrava B - Βρχοβίνα | 6-1 | 4-0 |
18/09/2022 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Slovácko II | 0-2 | 0-0 |
18/09/2022 | 16:30 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/09/2022 | 17:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Βιτκοβίτσε | 3-0 | 1-0 |
23/09/2022 | 20:00 | Χλούτσιν - Χοντονίν | 1-1 | 0-0 |
24/09/2022 | 11:30 | Σέλσεϋ - Banik Ostrava B | 0-1 | 0-1 |
24/09/2022 | 16:00 | Φρίντεκ Μίστεκ - Άπος Μπλάνσκο | 1-0 | 1-0 |
24/09/2022 | 16:30 | Βρχοβίνα - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 3-1 | 2-1 |
25/09/2022 | 11:15 | Slovácko II - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 3-3 | 1-0 |
25/09/2022 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Ουχέρσκι Μπροντ | 3-0 | 0-0 |
25/09/2022 | 11:15 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Σλόβαν Ρόσιτσε | 0-3 | 0-3 |
25/09/2022 | 11:30 | Ζλιν - Ζνόιμο | 2-4 | 1-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/10/2022 | 16:00 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Σέλσεϋ | 1-0 | 0-0 |
01/10/2022 | 16:00 | Άπος Μπλάνσκο - Ούνεξ Ούνικοφ | 2-1 | 2-1 |
01/10/2022 | 16:00 | Ουχέρσκι Μπροντ - Slovácko II | 0-0 | 0-0 |
01/10/2022 | 16:00 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 0-1 | 0-0 |
01/10/2022 | 16:00 | Χοντονίν - Βρχοβίνα | 2-0 | 1-0 |
01/10/2022 | 16:00 | Βιτκοβίτσε - Ζλιν | 1-1 | 1-0 |
01/10/2022 | 16:30 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Βέλκε Μεζιρίτσι | 3-1 | 2-0 |
02/10/2022 | 11:15 | Ζνόιμο - Χλούτσιν | 1-5 | 0-2 |
02/10/2022 | 11:15 | Banik Ostrava B - Φρίντεκ Μίστεκ | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/10/2022 | 16:30 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 1-4 | 0-1 |
07/10/2022 | 19:00 | Χλούτσιν - Βιτκοβίτσε | 2-0 | 0-0 |
08/10/2022 | 15:30 | Φρίντεκ Μίστεκ - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 0-0 | 0-0 |
08/10/2022 | 15:30 | Ουχέρσκι Μπροντ - Άπος Μπλάνσκο | 2-4 | 1-2 |
08/10/2022 | 16:00 | Βρχοβίνα - Ζνόιμο | 2-1 | 2-0 |
09/10/2022 | 11:15 | Slovácko II - Βέλκε Μεζιρίτσι | 6-1 | 2-1 |
09/10/2022 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Banik Ostrava B | 0-0 | 0-0 |
09/10/2022 | 11:30 | Ζλιν - Σλόβαν Ρόσιτσε | 1-3 | 1-2 |
09/10/2022 | 15:30 | Σέλσεϋ - Χοντονίν | 4-1 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/10/2022 | 15:30 | Χοντονίν - Φρίντεκ Μίστεκ | 1-1 | 0-0 |
15/10/2022 | 15:30 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Χλούτσιν | 1-2 | 0-1 |
15/10/2022 | 15:30 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Ούνεξ Ούνικοφ | 1-5 | 1-2 |
15/10/2022 | 15:30 | Άπος Μπλάνσκο - Slovácko II | 3-5 | 1-3 |
15/10/2022 | 15:30 | Βιτκοβίτσε - Βρχοβίνα | 0-0 | 0-0 |
15/10/2022 | 16:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Ζλιν | 1-1 | 0-0 |
16/10/2022 | 11:15 | Banik Ostrava B - Ουχέρσκι Μπροντ | 2-0 | 1-0 |
16/10/2022 | 11:15 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 3-3 | 0-2 |
16/10/2022 | 11:15 | Ζνόιμο - Σέλσεϋ | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/10/2022 | 15:30 | Σέλσεϋ - Βιτκοβίτσε | 1-1 | 1-0 |
22/10/2022 | 15:30 | Φρίντεκ Μίστεκ - Ζνόιμο | 1-1 | 1-1 |
22/10/2022 | 15:30 | Άπος Μπλάνσκο - Banik Ostrava B | 3-3 | 2-2 |
22/10/2022 | 15:30 | Βρχοβίνα - Σλόβαν Ρόσιτσε | 0-3 | 0-3 |
22/10/2022 | 15:30 | Ουχέρσκι Μπροντ - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 2-2 | 2-0 |
22/10/2022 | 15:30 | Χλούτσιν - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 4-3 | 1-1 |
23/10/2022 | 11:15 | Slovácko II - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 3-2 | 2-1 |
23/10/2022 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Χοντονίν | 2-1 | 1-1 |
23/10/2022 | 11:30 | Ζλιν - Βέλκε Μεζιρίτσι | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2022 | 11:30 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Ζλιν | 3-0 | 1-0 |
28/10/2022 | 14:00 | Ζνόιμο - Ούνεξ Ούνικοφ | 1-1 | 1-0 |
28/10/2022 | 15:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Βρχοβίνα | 3-1 | 2-1 |
28/10/2022 | 15:00 | Χοντονίν - Ουχέρσκι Μπροντ | 3-0 | 2-0 |
28/10/2022 | 15:00 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Σέλσεϋ | 3-0 | 1-0 |
29/10/2022 | 15:00 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Άπος Μπλάνσκο | 1-0 | 0-0 |
29/10/2022 | 15:00 | Βιτκοβίτσε - Φρίντεκ Μίστεκ | 2-3 | 2-3 |
30/10/2022 | 11:15 | Banik Ostrava B - Slovácko II | 2-0 | 1-0 |
30/10/2022 | 11:15 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Χλούτσιν | 0-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2022 | 18:00 | Χλούτσιν - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 3-0 | 0-0 |
05/11/2022 | 15:00 | Φρίντεκ Μίστεκ - Σλόβαν Ρόσιτσε | 0-4 | 0-1 |
05/11/2022 | 15:00 | Σέλσεϋ - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 0-0 | 0-0 |
05/11/2022 | 15:00 | Άπος Μπλάνσκο - Χοντονίν | 6-1 | 3-0 |
05/11/2022 | 15:00 | Βρχοβίνα - Βέλκε Μεζιρίτσι | 3-3 | 1-3 |
05/11/2022 | 15:00 | Ουχέρσκι Μπροντ - Ζνόιμο | 3-0 | 1-0 |
06/11/2022 | 11:15 | Slovácko II - Ζλιν | 1-1 | 1-1 |
06/11/2022 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Βιτκοβίτσε | 5-1 | 2-0 |
06/11/2022 | 11:15 | Banik Ostrava B - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 5-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/11/2022 | 11:15 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Ούνεξ Ούνικοφ | 0-2 | 0-0 |
12/11/2022 | 11:30 | Ζλιν - Χλούτσιν | 2-3 | 2-2 |
12/11/2022 | 14:30 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Φρίντεκ Μίστεκ | 3-2 | 3-1 |
12/11/2022 | 14:30 | Χοντονίν - Banik Ostrava B | 5-1 | 3-0 |
12/11/2022 | 14:30 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Slovácko II | 1-1 | 0-1 |
12/11/2022 | 14:30 | Βιτκοβίτσε - Ουχέρσκι Μπροντ | 1-3 | 1-2 |
13/11/2022 | 11:15 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Σέλσεϋ | 3-2 | 1-1 |
13/11/2022 | 11:15 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Βρχοβίνα | 2-2 | 1-2 |
13/11/2022 | 11:15 | Ζνόιμο - Άπος Μπλάνσκο | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/11/2022 | 14:30 | Ουχέρσκι Μπροντ - Σλόβαν Ρόσιτσε | 1-1 | 0-1 |
18/11/2022 | 18:00 | Σέλσεϋ - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 3-0 | 1-0 |
19/11/2022 | 14:30 | Φρίντεκ Μίστεκ - Βέλκε Μεζιρίτσι | 2-2 | 0-1 |
19/11/2022 | 14:30 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Χοντονίν | 0-4 | 0-1 |
19/11/2022 | 14:30 | Άπος Μπλάνσκο - Βιτκοβίτσε | 4-0 | 2-0 |
19/11/2022 | 14:30 | Ούνεξ Ούνικοφ - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 2-2 | 0-1 |
19/11/2022 | 16:30 | Βρχοβίνα - Ζλιν | 2-1 | 0-0 |
20/11/2022 | 11:15 | Banik Ostrava B - Ζνόιμο | 3-2 | 0-1 |
23/11/2022 | 17:00 | Χλούτσιν - Slovácko II | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2023 | 15:00 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Ουχέρσκι Μπροντ | 2-2 | 1-1 |
04/03/2023 | 15:30 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Άπος Μπλάνσκο | 2-0 | 1-0 |
04/03/2023 | 15:30 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Banik Ostrava B | 0-1 | 0-1 |
04/03/2023 | 15:30 | Ζνόιμο - Χοντονίν | 3-1 | 2-1 |
04/03/2023 | 18:00 | Βιτκοβίτσε - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 0-5 | 0-1 |
05/03/2023 | 11:15 | Slovácko II - Βρχοβίνα | 1-3 | 1-2 |
05/03/2023 | 11:30 | Ζλιν - Φρίντεκ Μίστεκ | 3-0 | 2-0 |
18/04/2023 | 18:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Ούνεξ Ούνικοφ | 1-3 | 0-1 |
19/04/2023 | 19:00 | Σέλσεϋ - Χλούτσιν | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/03/2023 | 19:00 | Σέλσεϋ - Βρχοβίνα | 1-2 | 0-1 |
11/03/2023 | 15:30 | Άπος Μπλάνσκο - Βέλκε Μεζιρίτσι | 5-0 | 2-0 |
11/03/2023 | 15:30 | Ζνόιμο - Slovácko II | 1-0 | 0-0 |
11/03/2023 | 15:30 | Χοντονίν - Βιτκοβίτσε | 2-0 | 1-0 |
12/03/2023 | 11:15 | Banik Ostrava B - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 0-3 | 0-0 |
05/04/2023 | 17:30 | Φρίντεκ Μίστεκ - Χλούτσιν | 0-2 | 0-2 |
18/04/2023 | 17:30 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Σλόβαν Ρόσιτσε | 1-1 | 0-1 |
26/04/2023 | 18:00 | Ούνεξ Ούνικοφ - Ζλιν | 2-1 | 0-0 |
16/05/2023 | 18:30 | Ουχέρσκι Μπροντ - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 1-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/03/2023 | 18:00 | Χλούτσιν - Ούνεξ Ούνικοφ | 2-0 | 1-0 |
18/03/2023 | 16:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 3-2 | 1-1 |
18/03/2023 | 16:00 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Χοντονίν | 0-2 | 0-0 |
19/03/2023 | 11:00 | Βρχοβίνα - Φρίντεκ Μίστεκ | 0-1 | 0-0 |
19/03/2023 | 11:00 | Βιτκοβίτσε - Ζνόιμο | 0-2 | 0-2 |
19/03/2023 | 11:15 | Slovácko II - Σέλσεϋ | 1-2 | 1-0 |
19/03/2023 | 11:15 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Banik Ostrava B | 0-1 | 0-0 |
19/03/2023 | 11:30 | Ζλιν - Ουχέρσκι Μπροντ | 2-0 | 0-0 |
19/03/2023 | 11:30 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Άπος Μπλάνσκο | 1-3 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/03/2023 | 16:00 | Βιτκοβίτσε - Slovácko II | 2-4 | 1-1 |
25/03/2023 | 16:00 | Άπος Μπλάνσκο - Ζλιν | 1-0 | 1-0 |
25/03/2023 | 16:00 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Βέλκε Μεζιρίτσι | 3-3 | 1-2 |
25/03/2023 | 16:00 | Ζνόιμο - Σλόβαν Ρόσιτσε | 0-1 | 0-0 |
25/03/2023 | 16:00 | Φρίντεκ Μίστεκ - Σέλσεϋ | 2-0 | 0-0 |
25/03/2023 | 16:00 | Χοντονίν - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 1-0 | 1-0 |
25/03/2023 | 16:00 | Ουχέρσκι Μπροντ - Χλούτσιν | 1-1 | 0-1 |
26/03/2023 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Βρχοβίνα | 1-0 | 0-0 |
26/03/2023 | 11:15 | Banik Ostrava B - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 3-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/03/2023 | 18:00 | Χλούτσιν - Άπος Μπλάνσκο | 2-0 | 1-0 |
31/03/2023 | 19:00 | Σέλσεϋ - Ούνεξ Ούνικοφ | 1-3 | 0-2 |
01/04/2023 | 16:30 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Ζνόιμο | 2-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 16:30 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Βιτκοβίτσε | 0-2 | 0-0 |
02/04/2023 | 11:15 | Slovácko II - Φρίντεκ Μίστεκ | 2-1 | 1-1 |
02/04/2023 | 11:15 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Χοντονίν | 1-2 | 1-1 |
02/04/2023 | 11:30 | Ζλιν - Banik Ostrava B | 4-3 | 2-3 |
02/04/2023 | 11:30 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 0-1 | 0-0 |
26/04/2023 | 18:30 | Βρχοβίνα - Ουχέρσκι Μπροντ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/04/2023 | 11:30 | Ζνόιμο - Βέλκε Μεζιρίτσι | 2-1 | 1-0 |
07/04/2023 | 16:00 | Βιτκοβίτσε - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 1-1 | 1-1 |
07/04/2023 | 16:30 | Ουχέρσκι Μπροντ - Σέλσεϋ | 1-2 | 0-0 |
07/04/2023 | 16:30 | Χοντονίν - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 2-1 | 1-0 |
08/04/2023 | 16:30 | Άπος Μπλάνσκο - Βρχοβίνα | 1-0 | 1-0 |
08/04/2023 | 16:30 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Ζλιν | 1-2 | 0-1 |
09/04/2023 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Φρίντεκ Μίστεκ | 2-1 | 1-0 |
09/04/2023 | 11:15 | Banik Ostrava B - Χλούτσιν | 0-0 | 0-0 |
09/05/2023 | 18:00 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Slovácko II | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/04/2023 | 17:00 | Slovácko II - Ούνεξ Ούνικοφ | 1-3 | 1-1 |
15/04/2023 | 17:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Σλόβαν Ρόσιτσε | 1-1 | 0-1 |
15/04/2023 | 17:00 | Χλούτσιν - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 4-1 | 2-0 |
15/04/2023 | 17:00 | Φρίντεκ Μίστεκ - Ουχέρσκι Μπροντ | 4-1 | 2-1 |
16/04/2023 | 11:15 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Βιτκοβίτσε | 3-1 | 1-1 |
16/04/2023 | 11:30 | Ζλιν - Χοντονίν | 5-1 | 0-1 |
09/05/2023 | 19:00 | Σέλσεϋ - Άπος Μπλάνσκο | 1-1 | 0-1 |
10/05/2023 | 18:30 | Βρχοβίνα - Banik Ostrava B | 0-3 | 0-0 |
06/06/2023 | 18:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Ζνόιμο | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2023 | 18:00 | Ζνόιμο - Ζλιν | 2-1 | 2-1 |
22/04/2023 | 17:00 | Άπος Μπλάνσκο - Φρίντεκ Μίστεκ | 0-1 | 0-1 |
22/04/2023 | 17:00 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Βρχοβίνα | 1-0 | 0-0 |
22/04/2023 | 17:00 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Βέλκε Μεζιρίτσι | 2-0 | 1-0 |
22/04/2023 | 17:00 | Χοντονίν - Χλούτσιν | 3-2 | 1-0 |
22/04/2023 | 17:00 | Ουχέρσκι Μπροντ - Ούνεξ Ούνικοφ | 1-2 | 1-1 |
22/04/2023 | 17:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Slovácko II | 2-2 | 1-0 |
22/04/2023 | 17:00 | Βιτκοβίτσε - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 0-1 | 0-1 |
23/04/2023 | 11:15 | Banik Ostrava B - Σέλσεϋ | 5-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/04/2023 | 18:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Σλόβαν Ρόσιτσε | 4-3 | 3-0 |
28/04/2023 | 18:00 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 2-0 | 1-0 |
28/04/2023 | 19:00 | Χλούτσιν - Ζνόιμο | 4-0 | 1-0 |
29/04/2023 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Άπος Μπλάνσκο | 4-1 | 2-0 |
29/04/2023 | 17:00 | Βρχοβίνα - Χοντονίν | 0-2 | 0-0 |
29/04/2023 | 17:00 | Φρίντεκ Μίστεκ - Banik Ostrava B | 0-3 | 0-1 |
29/04/2023 | 18:30 | Σέλσεϋ - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 1-1 | 0-1 |
30/04/2023 | 11:15 | Slovácko II - Ουχέρσκι Μπροντ | 1-0 | 0-0 |
30/04/2023 | 11:30 | Ζλιν - Βιτκοβίτσε | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/05/2023 | 18:00 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Slovácko II | 1-1 | 1-0 |
05/05/2023 | 19:00 | Ζνόιμο - Βρχοβίνα | 2-0 | 1-0 |
06/05/2023 | 17:30 | Άπος Μπλάνσκο - Ουχέρσκι Μπροντ | 5-1 | 1-0 |
06/05/2023 | 17:30 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Φρίντεκ Μίστεκ | 2-2 | 0-1 |
06/05/2023 | 17:30 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 3-1 | 2-0 |
06/05/2023 | 17:30 | Χοντονίν - Σέλσεϋ | 1-1 | 1-0 |
06/05/2023 | 17:30 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Ζλιν | 3-2 | 1-1 |
06/05/2023 | 17:30 | Βιτκοβίτσε - Χλούτσιν | 1-5 | 0-2 |
07/05/2023 | 11:15 | Banik Ostrava B - Ούνεξ Ούνικοφ | 1-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/05/2023 | 18:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Βέλκε Μεζιρίτσι | 3-1 | 1-0 |
12/05/2023 | 19:00 | Χλούτσιν - Σλόβαν Ρόσιτσε | 0-0 | 0-0 |
12/05/2023 | 20:00 | Σέλσεϋ - Ζνόιμο | 0-3 | 0-1 |
13/05/2023 | 17:30 | Φρίντεκ Μίστεκ - Χοντονίν | 1-1 | 1-0 |
13/05/2023 | 17:30 | Ουχέρσκι Μπροντ - Banik Ostrava B | 0-0 | 0-0 |
13/05/2023 | 17:30 | Βρχοβίνα - Βιτκοβίτσε | 0-2 | 0-0 |
14/05/2023 | 11:15 | Slovácko II - Άπος Μπλάνσκο | 0-1 | 0-1 |
14/05/2023 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 7-0 | 3-0 |
14/05/2023 | 11:30 | Ζλιν - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/05/2023 | 18:00 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Ζλιν | 3-1 | 2-0 |
19/05/2023 | 18:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Slovácko II | 2-0 | 1-0 |
19/05/2023 | 18:30 | Ζνόιμο - Φρίντεκ Μίστεκ | 0-0 | 0-0 |
20/05/2023 | 11:15 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Βρχοβίνα | 1-0 | 0-0 |
20/05/2023 | 18:00 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Ουχέρσκι Μπροντ | 1-2 | 0-1 |
20/05/2023 | 18:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Χλούτσιν | 5-1 | 0-1 |
20/05/2023 | 18:00 | Χοντονίν - Ούνεξ Ούνικοφ | 0-3 | 0-1 |
20/05/2023 | 18:00 | Βιτκοβίτσε - Σέλσεϋ | 1-3 | 0-2 |
21/05/2023 | 11:15 | Banik Ostrava B - Άπος Μπλάνσκο | 6-3 | 4-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/05/2023 | 18:00 | Φρίντεκ Μίστεκ - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 6-1 | 1-0 |
24/05/2023 | 18:00 | Βρχοβίνα - Χλούτσιν | 0-1 | 0-0 |
24/05/2023 | 18:00 | Ουχέρσκι Μπροντ - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 1-3 | 1-3 |
24/05/2023 | 18:00 | Banik Ostrava B - Βιτκοβίτσε | 8-0 | 3-0 |
24/05/2023 | 18:00 | Σέλσεϋ - Ζλιν | 2-1 | 2-1 |
24/05/2023 | 18:00 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Ζνόιμο | 0-3 | 0-1 |
24/05/2023 | 18:00 | Ούνεξ Ούνικοφ - Βέλκε Μεζιρίτσι | 5-1 | 2-1 |
24/05/2023 | 18:00 | Άπος Μπλάνσκο - Σλόβαν Ρόσιτσε | 0-1 | 0-1 |
31/05/2023 | 18:00 | Slovácko II - Χοντονίν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2023 | 18:00 | Ουχέρσκι Μπροντ - Χοντονίν | 3-1 | 2-0 |
27/05/2023 | 18:00 | Χλούτσιν - Βέλκε Μεζιρίτσι | 2-0 | 0-0 |
27/05/2023 | 18:00 | Βρχοβίνα - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 2-3 | 2-1 |
27/05/2023 | 18:00 | Φρίντεκ Μίστεκ - Βιτκοβίτσε | 0-0 | 0-0 |
27/05/2023 | 18:00 | Άπος Μπλάνσκο - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 2-2 | 1-2 |
27/05/2023 | 18:30 | Σέλσεϋ - Σλόβαν Ρόσιτσε | 0-1 | 0-1 |
28/05/2023 | 11:15 | Slovácko II - Banik Ostrava B | 5-1 | 2-1 |
28/05/2023 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Ζνόιμο | 3-0 | 0-0 |
28/05/2023 | 11:30 | Ζλιν - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/05/2023 | 18:30 | Βιτκοβίτσε - Ούνεξ Ούνικοφ | 2-1 | 2-0 |
02/06/2023 | 18:00 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Χλούτσιν | 1-2 | 0-1 |
02/06/2023 | 18:30 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Βρχοβίνα | 1-1 | 0-0 |
02/06/2023 | 18:30 | Ζνόιμο - Ουχέρσκι Μπροντ | 4-1 | 1-1 |
03/06/2023 | 17:30 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Φρίντεκ Μίστεκ | 1-1 | 0-0 |
03/06/2023 | 18:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Σέλσεϋ | 5-0 | 2-0 |
03/06/2023 | 18:00 | Χοντονίν - Άπος Μπλάνσκο | 1-0 | 0-0 |
03/06/2023 | 18:00 | 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι - Banik Ostrava B | 2-2 | 0-2 |
04/06/2023 | 11:30 | Ζλιν - Slovácko II | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/06/2023 | 18:30 | Slovácko II - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 3-0 | 2-0 |
10/06/2023 | 18:30 | Ουχέρσκι Μπροντ - Βιτκοβίτσε | 2-0 | 0-0 |
10/06/2023 | 18:30 | Σέλσεϋ - Βέλκε Μεζιρίτσι | 7-1 | 2-0 |
10/06/2023 | 18:30 | Βρχοβίνα - Βικτόρια Οτροκόβιτσε | 3-3 | 0-1 |
10/06/2023 | 18:30 | Χλούτσιν - Ζλιν | 0-0 | 0-0 |
10/06/2023 | 18:30 | Φρίντεκ Μίστεκ - Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ | 0-1 | 0-1 |
10/06/2023 | 18:30 | Άπος Μπλάνσκο - Ζνόιμο | 2-2 | 0-0 |
11/06/2023 | 11:15 | Banik Ostrava B - Χοντονίν | 0-3 | 0-1 |
11/06/2023 | 11:15 | Ούνεξ Ούνικοφ - Σλόβαν Ρόσιτσε | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/06/2023 | 18:30 | Βικτόρια Οτροκόβιτσε - Σέλσεϋ | 1-3 | 0-1 |
14/06/2023 | 18:30 | Slovácko II - Χλούτσιν | 1-3 | 1-2 |
15/06/2023 | 18:30 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Ουχέρσκι Μπροντ | 2-1 | 2-1 |
16/06/2023 | 18:00 | Βιτκοβίτσε - Άπος Μπλάνσκο | 2-3 | 2-2 |
16/06/2023 | 18:00 | Ζνόιμο - Banik Ostrava B | 0-8 | 0-3 |
17/06/2023 | 18:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Ούνεξ Ούνικοφ | 1-1 | 0-0 |
17/06/2023 | 18:30 | Χοντονίν - 1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι | 0-3 | 0-0 |
17/06/2023 | 18:30 | Βέλκε Μεζιρίτσι - Φρίντεκ Μίστεκ | 1-3 | 0-0 |
17/06/2023 | 18:30 | Ζλιν - Βρχοβίνα | 3-1 | 0-1 |