ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Τσεχία - 2η Κατηγορία - 2021

Πρωτάθλημα (23/07/2021 - 21/05/2022) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 23 - 24/07/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/07/2021 19:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 2-1 1-0
23/07/2021 19:00 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Μπρνο Μπρνο 0-1 0-0
24/07/2021 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 2-3 0-1
24/07/2021 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 0-1 0-0
24/07/2021 18:00 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Βίσκοφ Βίσκοφ 2-1 2-0
24/07/2021 18:00 Οπάβα Οπάβα - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 3-3 1-2
24/07/2021 18:00 Λίσεν Λίσεν - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 3-2 0-2
24/07/2021 18:00 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 1-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 30/07 - 01/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/07/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 1-2 0-1
31/07/2021 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 1-3 1-1
31/07/2021 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Λίσεν Λίσεν 1-1 0-1
31/07/2021 18:00 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 0-2 0-2
01/08/2021 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 4-0 2-0
01/08/2021 18:00 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Χρουντίμ Χρουντίμ 4-1 1-1
01/08/2021 18:00 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 2-1 1-1
01/08/2021 21:00 Μπρνο Μπρνο - Οπάβα Οπάβα 2-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 06 - 08/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/08/2021 19:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 0-0 0-0
07/08/2021 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - Τρινέκ Τρινέκ 3-0 1-0
07/08/2021 18:00 Οπάβα Οπάβα - Βίσκοφ Βίσκοφ 1-0 1-0
07/08/2021 18:00 Λίσεν Λίσεν - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 0-0 0-0
07/08/2021 18:00 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Μπρνο Μπρνο 2-0 1-0
08/08/2021 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 2-0 0-0
08/08/2021 18:00 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 3-1 1-0
08/08/2021 18:00 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 13 - 17/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 1-1 0-1
14/08/2021 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 0-1 0-0
14/08/2021 11:15 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Χρουντίμ Χρουντίμ 4-1 3-1
14/08/2021 18:00 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 2-2 1-1
15/08/2021 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 0-3 0-2
15/08/2021 18:00 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Λίσεν Λίσεν 4-1 1-1
15/08/2021 21:00 Μπρνο Μπρνο - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 4-0 2-0
17/08/2021 18:00 Τρινέκ Τρινέκ - Οπάβα Οπάβα 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 20 - 22/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2021 19:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 0-1 0-0
21/08/2021 18:00 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 0-2 0-1
21/08/2021 18:00 Οπάβα Οπάβα - Χρουντίμ Χρουντίμ 1-1 0-0
21/08/2021 18:00 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Τρινέκ Τρινέκ 3-1 1-1
22/08/2021 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 0-0 0-0
22/08/2021 11:15 Λίσεν Λίσεν - Μπρνο Μπρνο 1-2 0-0
22/08/2021 18:00 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Βίσκοφ Βίσκοφ 2-1 1-1
22/08/2021 18:00 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 27 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2021 18:00 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Οπάβα Οπάβα 3-1 1-0
27/08/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 2-2 1-1
28/08/2021 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 4-0 1-0
28/08/2021 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Λίσεν Λίσεν 0-2 0-1
28/08/2021 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 0-1 0-0
29/08/2021 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 4-1 2-0
29/08/2021 18:00 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 3-0 2-0
29/08/2021 21:00 Μπρνο Μπρνο - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 2-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 10 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2021 18:00 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Μπρνο Μπρνο 0-1 0-0
10/09/2021 18:00 Λίσεν Λίσεν - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 3-0 2-0
10/09/2021 19:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Οπάβα Οπάβα 0-2 0-0
11/09/2021 18:00 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Χρουντίμ Χρουντίμ 2-0 2-0
12/09/2021 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Βίσκοφ Βίσκοφ 1-4 0-1
12/09/2021 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 1-0 1-0
12/09/2021 18:00 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 3-1 2-0
12/09/2021 18:00 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Τρινέκ Τρινέκ 3-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 17 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2021 17:30 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 0-1 0-0
17/09/2021 17:30 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 2-3 1-2
17/09/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 2-0 1-0
18/09/2021 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 2-3 1-1
18/09/2021 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 1-1 0-0
18/09/2021 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - Λίσεν Λίσεν 0-2 0-1
18/09/2021 16:00 Οπάβα Οπάβα - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 0-0 0-0
19/09/2021 21:00 Μπρνο Μπρνο - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 2-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 24 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2021 18:00 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 1-1 1-0
24/09/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Μπρνο Μπρνο 1-6 1-3
25/09/2021 17:30 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Βίσκοφ Βίσκοφ 1-4 1-1
25/09/2021 17:30 Λίσεν Λίσεν - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 2-1 1-1
26/09/2021 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 2-3 0-3
26/09/2021 17:30 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Τρινέκ Τρινέκ 5-1 3-0
26/09/2021 17:30 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Χρουντίμ Χρουντίμ 1-0 0-0
26/09/2021 17:30 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Οπάβα Οπάβα 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 01 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 17:00 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 0-1 0-1
01/10/2021 18:00 Μπρνο Μπρνο - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 2-1 1-0
01/10/2021 19:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 3-1 2-0
02/10/2021 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 1-0 0-0
02/10/2021 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 1-0 0-0
02/10/2021 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 0-0 0-0
02/10/2021 19:00 Οπάβα Οπάβα - Λίσεν Λίσεν 1-1 0-1
03/10/2021 17:00 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 15 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 18:00 Μπρνο Μπρνο - Βίσκοφ Βίσκοφ 2-2 1-0
15/10/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 2-1 0-0
16/10/2021 16:30 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Οπάβα Οπάβα 2-0 1-0
16/10/2021 16:30 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 2-1 1-1
17/10/2021 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Χρουντίμ Χρουντίμ 1-2 1-0
17/10/2021 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Τρινέκ Τρινέκ 4-0 1-0
17/10/2021 16:30 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 1-3 1-3
17/10/2021 16:30 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Λίσεν Λίσεν 0-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 22/10 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2021 17:30 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 0-0 0-0
23/10/2021 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Μπρνο Μπρνο 0-1 0-1
23/10/2021 11:15 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 0-1 0-1
23/10/2021 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 2-2 0-2
23/10/2021 15:30 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Βίσκοφ Βίσκοφ 5-1 2-1
23/10/2021 16:30 Οπάβα Οπάβα - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 6-1 2-1
24/10/2021 16:30 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 1-0 1-0
14/11/2021 15:00 Λίσεν Λίσεν - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 29/10 - 24/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 18:00 Μπρνο Μπρνο - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 2-1 1-1
29/10/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 2-2 1-1
30/10/2021 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Χρουντίμ Χρουντίμ 4-1 2-0
30/10/2021 15:30 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Τρινέκ Τρινέκ 0-1 0-1
30/10/2021 15:30 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Λίσεν Λίσεν 1-1 0-0
31/10/2021 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 0-0 0-0
31/10/2021 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 5-1 1-1
24/11/2021 14:30 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Οπάβα Οπάβα 0-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 05 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2021 19:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Βίσκοφ Βίσκοφ 1-0 1-0
06/11/2021 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 0-1 0-1
06/11/2021 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 0-0 0-0
06/11/2021 12:00 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Μπρνο Μπρνο 1-0 1-0
06/11/2021 15:00 Οπάβα Οπάβα - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 2-0 2-0
06/11/2021 15:00 Λίσεν Λίσεν - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 4-1 1-0
06/11/2021 15:00 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 1-0 1-0
07/11/2021 15:00 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 2-2 2-2
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 19 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2021 17:30 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Οπάβα Οπάβα 0-2 0-2
20/11/2021 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Τρινέκ Τρινέκ 1-4 1-2
20/11/2021 14:30 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 1-1 1-1
21/11/2021 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 0-0 0-0
21/11/2021 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Λίσεν Λίσεν 2-1 1-0
21/11/2021 14:30 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 3-1 0-1
21/11/2021 14:30 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 2-0 1-0
21/11/2021 15:00 Μπρνο Μπρνο - Χρουντίμ Χρουντίμ 3-2 2-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 27/11/2021 - 16/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 11:15 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Τρινέκ Τρινέκ 0-0 0-0
27/11/2021 14:30 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 2-3 1-1
28/11/2021 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 0-2 0-1
04/12/2021 14:30 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 1-0 0-0
04/12/2021 14:30 Οπάβα Οπάβα - Μπρνο Μπρνο 0-2 0-0
26/02/2022 14:30 Χρουντίμ Χρουντίμ - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 4-2 3-0
08/03/2022 15:00 Λίσεν Λίσεν - Βίσκοφ Βίσκοφ 2-0 1-0
16/03/2022 19:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 04/03 - 06/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2022 18:00 Μπρνο Μπρνο - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 4-1 2-0
04/03/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Λίσεν Λίσεν 2-2 0-1
05/03/2022 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Οπάβα Οπάβα 4-1 1-1
05/03/2022 15:30 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 2-1 1-1
06/03/2022 15:30 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 2-1 2-1
09/03/2022 14:00 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 0-3 0-1
15/03/2022 15:30 Τρινέκ Τρινέκ - Χρουντίμ Χρουντίμ 2-1 0-1
06/04/2022 17:30 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 1-2 1-2
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 11 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 16:30 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Μπρνο Μπρνο 0-3 0-1
12/03/2022 14:30 Χρουντίμ Χρουντίμ - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 1-1 1-1
12/03/2022 15:30 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 0-2 0-1
12/03/2022 15:30 Λίσεν Λίσεν - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 1-3 0-1
12/03/2022 15:30 Οπάβα Οπάβα - Τρινέκ Τρινέκ 3-0 0-0
13/03/2022 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 1-2 1-1
13/03/2022 15:30 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 3-0 2-0
13/03/2022 15:30 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Βίσκοφ Βίσκοφ 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 18 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2022 18:00 Μπρνο Μπρνο - Λίσεν Λίσεν 1-3 0-2
19/03/2022 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 2-0 1-0
19/03/2022 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - Οπάβα Οπάβα 0-0 0-0
19/03/2022 11:15 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 0-0 0-0
19/03/2022 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 4-0 0-0
19/03/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 0-0 0-0
20/03/2022 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 1-1 0-0
20/03/2022 16:00 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 3-1 3-1
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 25/03 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 2-0 2-0
26/03/2022 16:00 Λίσεν Λίσεν - Τρινέκ Τρινέκ 2-0 0-0
05/04/2022 17:30 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 1-0 0-0
05/04/2022 17:30 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Βίσκοφ Βίσκοφ 2-2 1-1
06/04/2022 17:30 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 2-0 1-0
06/04/2022 17:30 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Μπρνο Μπρνο 0-2 0-2
06/04/2022 17:30 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 1-2 1-1
20/04/2022 18:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Χρουντίμ Χρουντίμ 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 01 - 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 1-0 1-0
01/04/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 1-0 0-0
02/04/2022 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 2-1 1-1
02/04/2022 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 3-1 1-0
02/04/2022 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 1-0 0-0
02/04/2022 15:30 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Λίσεν Λίσεν 4-2 1-2
02/04/2022 17:30 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 1-0 0-0
02/04/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 0-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 08 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2022 17:30 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Οπάβα Οπάβα 2-2 2-2
09/04/2022 16:30 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Τρινέκ Τρινέκ 0-0 0-0
09/04/2022 17:00 Λίσεν Λίσεν - Χρουντίμ Χρουντίμ 0-0 0-0
09/04/2022 17:30 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 3-2 1-0
09/04/2022 17:30 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 2-3 1-1
10/04/2022 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Μπρνο Μπρνο 0-3 0-1
10/04/2022 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Βίσκοφ Βίσκοφ 4-1 0-1
10/04/2022 17:30 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 3-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 13/04 - 04/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/04/2022 17:30 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 3-1 2-1
13/04/2022 17:30 Τρινέκ Τρινέκ - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 1-1 0-0
13/04/2022 17:30 Βίσκοφ Βίσκοφ - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 0-1 0-0
13/04/2022 17:30 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 1-1 0-1
13/04/2022 19:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Λίσεν Λίσεν 1-0 0-0
13/04/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 2-1 1-1
13/04/2022 20:00 Μπρνο Μπρνο - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 2-1 2-0
04/05/2022 18:00 Χρουντίμ Χρουντίμ - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 16 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 18:00 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 2-1 2-1
16/04/2022 18:00 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 2-1 1-1
16/04/2022 18:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Βίσκοφ Βίσκοφ 1-1 0-0
16/04/2022 18:00 Λίσεν Λίσεν - Οπάβα Οπάβα 1-1 1-0
17/04/2022 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Τρινέκ Τρινέκ 2-2 1-1
17/04/2022 11:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Μπρνο Μπρνο 1-0 0-0
17/04/2022 16:00 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 1-1 0-1
17/04/2022 18:00 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Χρουντίμ Χρουντίμ 1-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 0-0 0-0
23/04/2022 11:15 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 0-1 0-0
23/04/2022 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 2-2 2-2
23/04/2022 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Μπρνο Μπρνο 0-2 0-0
23/04/2022 17:30 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 1-0 0-0
23/04/2022 18:00 Οπάβα Οπάβα - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 1-1 0-1
23/04/2022 18:00 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 3-0 2-0
23/04/2022 18:00 Λίσεν Λίσεν - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 26 - 27/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/04/2022 18:00 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Λίσεν Λίσεν 0-1 0-0
27/04/2022 18:00 Βίσκοφ Βίσκοφ - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 1-1 1-0
27/04/2022 18:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 1-1 0-0
27/04/2022 18:00 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Χρουντίμ Χρουντίμ 0-0 0-0
27/04/2022 18:00 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Οπάβα Οπάβα 2-2 1-1
27/04/2022 18:00 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 1-1 1-0
27/04/2022 18:00 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 1-2 1-1
27/04/2022 20:00 Μπρνο Μπρνο - Τρινέκ Τρινέκ 4-2 2-1
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 11:15 Τρινέκ Τρινέκ - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 4-1 1-0
30/04/2022 11:15 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 2-2 0-1
30/04/2022 11:15 Χρουντίμ Χρουντίμ - Βίσκοφ Βίσκοφ 0-0 0-0
30/04/2022 18:00 Οπάβα Οπάβα - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 3-1 0-0
30/04/2022 18:00 Λίσεν Λίσεν - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 2-0 1-0
01/05/2022 14:15 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Μπρνο Μπρνο 1-2 1-1
01/05/2022 18:00 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 3-0 2-0
01/05/2022 19:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 4-3 2-2
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 06 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2022 18:00 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Οπάβα Οπάβα 1-2 0-1
06/05/2022 18:30 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Τρινέκ Τρινέκ 4-1 1-0
07/05/2022 11:15 Βίσκοφ Βίσκοφ - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 2-1 1-1
07/05/2022 18:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Χρουντίμ Χρουντίμ 0-3 0-0
07/05/2022 18:00 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - Λίσεν Λίσεν 2-1 1-1
08/05/2022 11:15 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 1-1 0-1
08/05/2022 18:00 Μπρνο Μπρνο - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 2-1 0-0
08/05/2022 18:00 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 11/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/05/2022 18:00 Τρινέκ Τρινέκ - Βίσκοφ Βίσκοφ 1-0 0-0
11/05/2022 18:00 Ζιχλάβα Ζιχλάβα - Πρίμπραμ Πρίμπραμ 2-1 1-0
11/05/2022 18:00 Λίσεν Λίσεν - Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' 1-0 1-0
11/05/2022 18:00 Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο - Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ 1-0 1-0
11/05/2022 18:00 Χρουντίμ Χρουντίμ - Μπρνο Μπρνο 3-2 1-1
11/05/2022 18:00 ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ - FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ 0-4 0-1
11/05/2022 18:00 Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν 1-1 1-0
11/05/2022 18:00 Οπάβα Οπάβα - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 18:30 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Τρινέκ Τρινέκ 3-2 2-1
14/05/2022 18:30 Βίσκοφ Βίσκοφ - Ντούκλα Πράγας Ντούκλα Πράγας 1-1 0-0
14/05/2022 18:30 Σπάρτα Πράγας Β' Σπάρτα Πράγας Β' - Χρουντίμ Χρουντίμ 2-2 0-1
14/05/2022 18:30 Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Οπάβα Οπάβα 3-1 2-0
14/05/2022 18:30 FK Βάρνσντορφ FK Βάρνσντορφ - Ζιχλάβα Ζιχλάβα 0-0 0-0
14/05/2022 18:30 Βικτόρια Ζίσκοφ Βικτόρια Ζίσκοφ - Λίσεν Λίσεν 3-1 0-0
14/05/2022 18:30 Μπρνο Μπρνο - Μας Ταμπόρσκο Μας Ταμπόρσκο 1-1 0-1
14/05/2022 18:30 Πρίμπραμ Πρίμπραμ - ΦΚ Προστέζοβ ΦΚ Προστέζοβ 2-4 0-2
Top