ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Δανία - 3. Division - 2021

Πρωτάθλημα (07/08/2021 - 11/06/2022) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 07 - 24/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/08/2021 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Dalum Dalum 3-4 -
07/08/2021 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 1-0 -
07/08/2021 15:00 Næsby Næsby - Φρεμ Φρεμ 0-2 -
07/08/2021 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 2-4 -
07/08/2021 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 3-1 -
24/08/2021 19:30 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 1-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 14/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/08/2021 14:00 Dalum Dalum - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 2-0 -
14/08/2021 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Χέρλεβ Χέρλεβ 3-0 -
14/08/2021 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 0-1 -
14/08/2021 15:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Næsby Næsby 4-0 -
14/08/2021 15:00 Φρεμ Φρεμ - Λισένγκ Λισένγκ 4-1 -
14/08/2021 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 1-2 -
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 18/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/08/2021 19:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Λισένγκ Λισένγκ 2-2 0-1
18/08/2021 19:30 Næsby Næsby - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 3-0 1-0
18/08/2021 19:30 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Φρεμ Φρεμ 3-0 1-0
18/08/2021 19:30 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 0-1 0-0
18/08/2021 20:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Χέρλεβ Χέρλεβ 0-2 0-0
18/08/2021 20:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Dalum Dalum 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 21/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Næsby Næsby 0-0 -
21/08/2021 14:00 Dalum Dalum - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 1-3 0-2
21/08/2021 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 1-2 1-0
21/08/2021 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Φρεμ Φρεμ 1-1 0-1
21/08/2021 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 1-1 0-1
21/08/2021 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 28/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/08/2021 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 4-2 2-0
28/08/2021 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Dalum Dalum 3-2 0-1
28/08/2021 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 2-3 0-1
28/08/2021 15:00 Næsby Næsby - Λισένγκ Λισένγκ 0-2 0-0
28/08/2021 15:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 4-1 3-1
28/08/2021 15:00 Φρεμ Φρεμ - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 5-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 04 - 06/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Χέρλεβ Χέρλεβ 3-0 2-0
04/09/2021 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 1-4 0-1
04/09/2021 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 1-2 0-2
04/09/2021 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Φρεμ Φρεμ 2-2 1-1
04/09/2021 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 1-1 0-0
06/09/2021 19:15 Dalum Dalum - Næsby Næsby 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 11 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 2-3 0-2
11/09/2021 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Λισένγκ Λισένγκ 0-1 0-1
11/09/2021 15:00 Næsby Næsby - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 3-3 1-1
11/09/2021 15:00 Φρεμ Φρεμ - Dalum Dalum 1-1 1-1
12/09/2021 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 2-4 0-3
12/09/2021 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 17 - 18/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2021 20:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 4-0 3-0
18/09/2021 14:00 Dalum Dalum - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 2-1 2-0
18/09/2021 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 1-0 0-0
18/09/2021 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Χέρλεβ Χέρλεβ 2-1 1-0
18/09/2021 15:00 Næsby Næsby - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 1-3 1-1
18/09/2021 15:00 Φρεμ Φρεμ - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Λισένγκ Λισένγκ 2-3 2-1
25/09/2021 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Dalum Dalum 1-1 1-1
25/09/2021 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 2-2 0-1
25/09/2021 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 2-2 2-1
25/09/2021 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Næsby Næsby 0-2 0-1
26/09/2021 14:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Φρεμ Φρεμ 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 01 - 02/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 20:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 4-2 1-1
02/10/2021 14:00 Dalum Dalum - Χέρλεβ Χέρλεβ 2-0 1-0
02/10/2021 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 1-1 1-0
02/10/2021 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 2-5 0-3
02/10/2021 15:00 Næsby Næsby - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 1-3 0-0
02/10/2021 15:00 Φρεμ Φρεμ - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 2-3 2-2
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 09/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Dalum Dalum 0-0 0-0
09/10/2021 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 1-4 1-0
09/10/2021 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 1-1 0-1
09/10/2021 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Φρεμ Φρεμ 0-3 0-1
09/10/2021 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Λισένγκ Λισένγκ 2-1 0-0
09/10/2021 16:30 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Næsby Næsby 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 3-2 2-0
16/10/2021 15:00 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Χέρλεβ Χέρλεβ 1-0 1-0
16/10/2021 15:00 Næsby Næsby - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 4-0 2-0
16/10/2021 15:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Dalum Dalum 3-0 1-0
16/10/2021 15:00 Φρεμ Φρεμ - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 3-2 0-2
17/10/2021 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Λισένγκ Λισένγκ 1-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 23/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 1-3 0-1
23/10/2021 14:00 Dalum Dalum - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 1-1 0-0
23/10/2021 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Næsby Næsby 1-4 0-0
23/10/2021 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 1-3 0-1
23/10/2021 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 0-2 0-1
23/10/2021 15:00 Φρεμ Φρεμ - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 2-2 2-0
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 29 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 20:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Χέρλεβ Χέρλεβ 2-3 0-0
30/10/2021 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 4-1 1-0
30/10/2021 14:00 Dalum Dalum - Λισένγκ Λισένγκ 2-2 0-1
30/10/2021 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Φρεμ Φρεμ 1-2 0-0
30/10/2021 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Næsby Næsby 1-1 1-1
31/10/2021 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 4-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 05 - 06/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2021 20:00 Næsby Næsby - Dalum Dalum 2-1 1-1
06/11/2021 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 1-0 0-0
06/11/2021 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 1-2 0-1
06/11/2021 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 2-0 1-0
06/11/2021 15:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 4-3 3-0
06/11/2021 15:00 Φρεμ Φρεμ - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 12 - 13/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2021 20:00 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Næsby Næsby 0-0 0-0
13/11/2021 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Λισένγκ Λισένγκ 0-3 0-2
13/11/2021 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Φρεμ Φρεμ 2-2 1-1
13/11/2021 14:00 Dalum Dalum - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 4-1 2-0
13/11/2021 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 2-2 1-1
13/11/2021 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Χέρλεβ Χέρλεβ 4-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 19 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2021 20:00 Næsby Næsby - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 1-0 0-0
19/11/2021 20:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 2-2 1-1
20/11/2021 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 3-1 2-1
20/11/2021 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Dalum Dalum 0-3 0-3
20/11/2021 15:00 Φρεμ Φρεμ - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 5-0 2-0
21/11/2021 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 1-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 12/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 1-2 1-0
12/03/2022 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 1-3 0-1
12/03/2022 14:00 Dalum Dalum - Φρεμ Φρεμ 1-0 0-0
12/03/2022 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Χέρλεβ Χέρλεβ 2-1 1-0
12/03/2022 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Næsby Næsby 1-1 1-0
12/03/2022 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 19/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 2-0 1-0
19/03/2022 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Dalum Dalum 2-1 1-0
19/03/2022 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 1-2 0-1
19/03/2022 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 4-0 1-0
19/03/2022 15:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Λισένγκ Λισένγκ 7-1 3-0
19/03/2022 15:00 Φρεμ Φρεμ - Næsby Næsby 2-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 26/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 0-0 0-0
26/03/2022 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 2-2 0-1
26/03/2022 14:00 Dalum Dalum - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 1-3 0-1
26/03/2022 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Φρεμ Φρεμ 0-3 0-2
26/03/2022 15:00 Næsby Næsby - Χέρλεβ Χέρλεβ 3-0 2-0
26/03/2022 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 01 - 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 20:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 4-0 1-0
02/04/2022 14:00 Dalum Dalum - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 1-1 1-1
02/04/2022 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Λισένγκ Λισένγκ 1-1 1-0
02/04/2022 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 4-0 2-0
02/04/2022 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Næsby Næsby 2-3 1-2
02/04/2022 15:00 Φρεμ Φρεμ - Χέρλεβ Χέρλεβ 5-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 09/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 16:00 Næsby Næsby - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 2-2 1-1
09/04/2022 16:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Φρεμ Φρεμ 0-2 0-0
09/04/2022 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Dalum Dalum 1-1 1-1
09/04/2022 16:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 3-0 1-0
09/04/2022 16:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 1-2 0-2
09/04/2022 16:00 Λισένγκ Λισένγκ - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 0-4 0-0
Playout - 1η αγωνιστική 18/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2022 13:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 4-0 0-0
18/04/2022 14:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 1-3 0-1
18/04/2022 16:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 3-4 2-2
match_round_promotion-group - 1η αγωνιστική 18/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2022 14:00 Dalum Dalum - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 1-4 1-3
18/04/2022 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Φρεμ Φρεμ 1-2 0-0
18/04/2022 15:00 Næsby Næsby - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 1-2 1-1
Playout - 2η αγωνιστική 22 - 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2022 20:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 0-0 0-0
23/04/2022 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Χέρλεβ Χέρλεβ 2-3 1-1
23/04/2022 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 1-1 0-0
match_round_promotion-group - 2η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 15:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Λισένγκ Λισένγκ 4-0 1-0
23/04/2022 15:00 Φρεμ Φρεμ - Næsby Næsby 4-1 0-1
24/04/2022 15:00 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Dalum Dalum 3-1 1-0
match_round_promotion-group - 3η αγωνιστική 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 14:00 Dalum Dalum - Φρεμ Φρεμ 1-2 0-1
30/04/2022 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε 2-0 1-0
30/04/2022 15:00 Næsby Næsby - Λισένγκ Λισένγκ 3-1 1-1
Playout - 3η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 0-0 0-0
30/04/2022 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Χέρλεβ Χέρλεβ 3-0 0-0
01/05/2022 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 1-1 1-1
Playout - 4η αγωνιστική 07/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Σλάγκελσε Σλάγκελσε 4-1 3-0
07/05/2022 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM 0-2 0-2
07/05/2022 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 0-0 0-0
match_round_promotion-group - 4η αγωνιστική 07/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 14:15 Λισένγκ Λισένγκ - Dalum Dalum 1-0 1-0
07/05/2022 15:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Næsby Næsby 2-2 1-1
07/05/2022 15:00 Φρεμ Φρεμ - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους 3-1 1-1
match_round_promotion-group - 5η αγωνιστική 12 - 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/05/2022 20:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Φρεμ Φρεμ 0-2 0-0
12/05/2022 20:00 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Λισένγκ Λισένγκ 2-0 2-0
14/05/2022 15:00 Næsby Næsby - Dalum Dalum 3-0 2-0
Playout - 5η αγωνιστική 13 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2022 14:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - KFUM Roskilde KFUM Roskilde 2-0 2-0
14/05/2022 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Κάρσλουντ Κάρσλουντ 1-4 0-0
15/05/2022 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ 2-2 1-1
match_round_promotion-group - 6η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Playout - 6η αγωνιστική 21 - 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 14:30 KFUM Roskilde KFUM Roskilde - Κάρσλουντ Κάρσλουντ - -
22/05/2022 14:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Χέρλεβ Χέρλεβ - -
match_round_promotion-group - 7η αγωνιστική 26/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/05/2022 14:00 Dalum Dalum - Næsby Næsby - -
26/05/2022 15:00 Φρεμ Φρεμ - ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - -
Playout - 7η αγωνιστική 26/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/05/2022 14:00 Κάρσλουντ Κάρσλουντ - Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - -
26/05/2022 15:00 Χέρλεβ Χέρλεβ - Σλάγκελσε Σλάγκελσε - -
26/05/2022 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - KFUM Roskilde KFUM Roskilde - -
Playout - 8η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_promotion-group - 8η αγωνιστική 29/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/05/2022 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Næsby Næsby - -
29/05/2022 15:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Dalum Dalum - -
match_round_promotion-group - 9η αγωνιστική 04/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/06/2022 14:00 Dalum Dalum - Λισένγκ Λισένγκ - -
04/06/2022 14:30 Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - Φρεμ Φρεμ - -
Playout - 9η αγωνιστική 04/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/06/2022 15:00 Silkeborg KFUM Silkeborg KFUM - Χέρλεβ Χέρλεβ - -
04/06/2022 16:00 Σλάγκελσε Σλάγκελσε - Κάρσλουντ Κάρσλουντ - -
match_round_promotion-group - 10η αγωνιστική 11/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/06/2022 15:00 ΦΚ Ροσκίλντε ΦΚ Ροσκίλντε - Βέλμπι Άαρχους Βέλμπι Άαρχους - -
11/06/2022 15:00 Λισένγκ Λισένγκ - Næsby Næsby - -
Playout - 10η αγωνιστική 11/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/06/2022 15:00 Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ Βανλόσε Ιντρετσφόρενινγκ - Σλάγκελσε Σλάγκελσε - -
Top