ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Αίγυπτος - Second League - Group B - 2021

Πρωτάθλημα (01/10/2021 - 27/05/2022) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ Β - 1η αγωνιστική 01/10 - 25/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 03:00 Suez Suez - Masr Masr 0-1 -
01/10/2021 03:00 Wadi Degla Wadi Degla - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 4-1 -
01/10/2021 03:00 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 4-3 -
01/10/2021 03:00 Telecom Egypt Telecom Egypt - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 1-1 -
01/10/2021 03:00 Τούσκερ Τούσκερ - Porto Suez Porto Suez 1-2 -
01/10/2021 03:00 Bur Fouad Bur Fouad - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 1-1 -
02/10/2021 03:00 Belbeis Belbeis - Al Merreikh Al Merreikh 2-2 -
25/11/2021 14:30 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - AL Nasr SC AL Nasr SC 1-0 -
Γρκουπ Β - 2η αγωνιστική 08/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2021 15:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Suez Suez 0-0 -
08/10/2021 15:30 Masr Masr - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 1-0 -
08/10/2021 15:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Wadi Degla Wadi Degla 3-2 -
08/10/2021 15:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Belbeis Belbeis 1-3 -
08/10/2021 15:30 Al Merreikh Al Merreikh - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 1-1 -
08/10/2021 15:30 Porto Suez Porto Suez - Telecom Egypt Telecom Egypt 1-2 -
08/10/2021 15:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Τούσκερ Τούσκερ 0-1 -
08/10/2021 15:30 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Bur Fouad Bur Fouad 2-0 -
Γρκουπ Β - 3η αγωνιστική 15/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 15:30 Suez Suez - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 3-0 -
15/10/2021 15:30 Τούσκερ Τούσκερ - Masr Masr 0-1 -
15/10/2021 15:30 Wadi Degla Wadi Degla - Bur Fouad Bur Fouad 4-0 -
15/10/2021 15:30 Belbeis Belbeis - Porto Suez Porto Suez 0-2 -
15/10/2021 15:30 Al Merreikh Al Merreikh - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 0-1 -
15/10/2021 15:30 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 2-1 -
15/10/2021 15:30 Telecom Egypt Telecom Egypt - AL Nasr SC AL Nasr SC 1-1 -
15/10/2021 15:30 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 1-0 -
Γρκουπ Β - 4η αγωνιστική 22/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2021 15:30 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Wadi Degla Wadi Degla 1-0 -
22/10/2021 15:30 Bur Fouad Bur Fouad - Suez Suez 0-1 -
22/10/2021 15:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 0-0 -
22/10/2021 15:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Τούσκερ Τούσκερ 1-1 -
22/10/2021 15:30 Masr Masr - Telecom Egypt Telecom Egypt 2-0 -
22/10/2021 15:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Belbeis Belbeis 3-0 -
22/10/2021 15:30 Porto Suez Porto Suez - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 1-2 -
22/10/2021 15:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Al Merreikh Al Merreikh 2-0 -
Γρκουπ Β - 5η αγωνιστική 29 - 30/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 15:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Τούσκερ Τούσκερ 0-2 -
29/10/2021 15:30 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Bur Fouad Bur Fouad 1-0 -
29/10/2021 15:30 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - AL Nasr SC AL Nasr SC 1-0 -
29/10/2021 15:30 Belbeis Belbeis - Masr Masr 1-1 -
29/10/2021 15:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 1-1 -
29/10/2021 15:30 Al Merreikh Al Merreikh - Porto Suez Porto Suez 2-3 -
30/10/2021 15:30 Suez Suez - Wadi Degla Wadi Degla 1-1 -
30/10/2021 15:30 Telecom Egypt Telecom Egypt - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 2-0 -
Γρκουπ Β - 6η αγωνιστική 05 - 06/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2021 14:30 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Suez Suez 0-0 -
05/11/2021 14:30 Wadi Degla Wadi Degla - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 1-0 -
05/11/2021 14:30 Bur Fouad Bur Fouad - Τούσκερ Τούσκερ 1-2 -
05/11/2021 14:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Telecom Egypt Telecom Egypt 1-0 -
05/11/2021 14:30 Masr Masr - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 1-0 -
05/11/2021 14:30 Porto Suez Porto Suez - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 2-2 -
05/11/2021 14:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Al Merreikh Al Merreikh 2-1 -
06/11/2021 14:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Belbeis Belbeis 1-0 -
Γρκουπ Β - 7η αγωνιστική 12 - 13/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2021 14:30 Belbeis Belbeis - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 2-0 -
12/11/2021 14:30 Telecom Egypt Telecom Egypt - Bur Fouad Bur Fouad 2-1 -
12/11/2021 14:30 Τούσκερ Τούσκερ - Wadi Degla Wadi Degla 1-0 -
12/11/2021 14:30 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Suez Suez 1-1 -
12/11/2021 14:30 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 2-0 -
12/11/2021 14:30 Porto Suez Porto Suez - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 2-1 -
13/11/2021 14:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - AL Nasr SC AL Nasr SC 1-0 -
13/11/2021 14:30 Al Merreikh Al Merreikh - Masr Masr 0-0 -
Γρκουπ Β - 8η αγωνιστική 19 - 20/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2021 14:30 Suez Suez - Τούσκερ Τούσκερ 0-0 -
19/11/2021 14:30 Wadi Degla Wadi Degla - Telecom Egypt Telecom Egypt 0-0 -
19/11/2021 14:30 Bur Fouad Bur Fouad - Belbeis Belbeis 1-0 -
19/11/2021 14:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 2-1 -
19/11/2021 14:30 Masr Masr - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 2-0 -
19/11/2021 14:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Porto Suez Porto Suez 3-3 -
19/11/2021 14:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Al Merreikh Al Merreikh 1-2 -
20/11/2021 14:30 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 2-1 -
Γρκουπ Β - 9η αγωνιστική 03 - 04/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2021 14:30 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Bur Fouad Bur Fouad 3-1 -
03/12/2021 14:30 Belbeis Belbeis - Wadi Degla Wadi Degla 2-3 -
03/12/2021 14:30 Τούσκερ Τούσκερ - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 0-3 -
03/12/2021 14:30 Porto Suez Porto Suez - Masr Masr 1-1 -
03/12/2021 14:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 1-1 -
03/12/2021 14:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 1-1 -
04/12/2021 14:30 Telecom Egypt Telecom Egypt - Suez Suez 0-1 -
04/12/2021 14:30 Al Merreikh Al Merreikh - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 0-0 -
Γρκουπ Β - 10η αγωνιστική 10/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2021 14:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 4-2 2-0
10/12/2021 14:30 Wadi Degla Wadi Degla - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 3-1 1-1
10/12/2021 14:30 Suez Suez - Belbeis Belbeis 1-0 0-0
10/12/2021 14:30 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Telecom Egypt Telecom Egypt 0-0 0-0
10/12/2021 14:30 Masr Masr - AL Nasr SC AL Nasr SC 2-1 2-0
10/12/2021 14:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Porto Suez Porto Suez 1-2 0-1
10/12/2021 14:30 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Τούσκερ Τούσκερ 3-2 2-1
10/12/2021 14:30 Bur Fouad Bur Fouad - Al Merreikh Al Merreikh 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 11η αγωνιστική 17/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/12/2021 14:30 Porto Suez Porto Suez - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 2-2 1-1
17/12/2021 14:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Bur Fouad Bur Fouad 0-0 0-0
17/12/2021 14:30 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Suez Suez 0-0 0-0
17/12/2021 14:30 Belbeis Belbeis - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 1-1 0-0
17/12/2021 14:30 Telecom Egypt Telecom Egypt - Τούσκερ Τούσκερ 1-1 0-0
17/12/2021 14:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 1-0 1-0
17/12/2021 14:30 Masr Masr - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 0-0 0-0
17/12/2021 14:30 Al Merreikh Al Merreikh - Wadi Degla Wadi Degla 2-2 1-0
Γρκουπ Β - 12η αγωνιστική 23 - 25/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/12/2021 14:30 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Telecom Egypt Telecom Egypt 1-0 1-0
24/12/2021 14:30 Τούσκερ Τούσκερ - Belbeis Belbeis 3-2 2-1
24/12/2021 14:30 Bur Fouad Bur Fouad - Porto Suez Porto Suez 0-1 0-1
24/12/2021 14:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Masr Masr 0-1 0-0
24/12/2021 14:30 Suez Suez - Al Merreikh Al Merreikh 1-0 -
25/12/2021 14:30 Wadi Degla Wadi Degla - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 2-1 0-0
25/12/2021 14:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - AL Nasr SC AL Nasr SC 2-0 1-0
25/12/2021 14:30 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 0-1 0-1
Γρκουπ Β - 13η αγωνιστική 31/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/12/2021 14:30 Masr Masr - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 0-0 0-0
31/12/2021 14:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Bur Fouad Bur Fouad 1-0 0-0
31/12/2021 14:30 Porto Suez Porto Suez - Wadi Degla Wadi Degla 1-1 1-0
31/12/2021 14:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Suez Suez 2-1 -
31/12/2021 14:30 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Τούσκερ Τούσκερ 1-0 1-0
31/12/2021 14:30 Belbeis Belbeis - Telecom Egypt Telecom Egypt 0-0 0-0
31/12/2021 14:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 3-4 2-2
31/12/2021 14:30 Al Merreikh Al Merreikh - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 1-1 1-0
Γρκουπ Β - 14η αγωνιστική 08/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2022 14:30 Belbeis Belbeis - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 0-0 0-0
08/01/2022 14:30 Telecom Egypt Telecom Egypt - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 0-1 0-0
08/01/2022 14:30 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 1-1 0-0
08/01/2022 14:30 Suez Suez - Porto Suez Porto Suez 0-0 -
08/01/2022 14:30 Wadi Degla Wadi Degla - AL Nasr SC AL Nasr SC 4-2 3-0
08/01/2022 14:30 Bur Fouad Bur Fouad - Masr Masr 1-1 0-1
08/01/2022 14:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 3-1 1-0
08/01/2022 14:30 Τούσκερ Τούσκερ - Al Merreikh Al Merreikh 2-1 1-0
Γρκουπ Β - 15η αγωνιστική 14/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/01/2022 14:30 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 1-1 1-1
14/01/2022 14:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Bur Fouad Bur Fouad 2-2 1-2
14/01/2022 14:30 Masr Masr - Wadi Degla Wadi Degla 1-2 0-1
14/01/2022 14:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Suez Suez 0-0 0-0
14/01/2022 14:30 Porto Suez Porto Suez - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 0-0 0-0
14/01/2022 14:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Τούσκερ Τούσκερ 1-1 1-1
14/01/2022 14:30 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Belbeis Belbeis 1-0 0-0
14/01/2022 14:30 Al Merreikh Al Merreikh - Telecom Egypt Telecom Egypt 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 16η αγωνιστική 28 - 29/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2022 14:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 1-1 0-0
28/01/2022 14:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Bur Fouad Bur Fouad 1-1 0-1
28/01/2022 14:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Wadi Degla Wadi Degla 0-0 0-0
28/01/2022 14:30 Masr Masr - Suez Suez 0-0 0-0
28/01/2022 14:30 Porto Suez Porto Suez - Τούσκερ Τούσκερ 1-3 0-1
28/01/2022 14:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Telecom Egypt Telecom Egypt 0-1 0-0
28/01/2022 14:30 Al Merreikh Al Merreikh - Belbeis Belbeis 1-1 -
29/01/2022 14:30 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 2-3 1-1
Γρκουπ Β - 17η αγωνιστική 04/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2022 14:30 Wadi Degla Wadi Degla - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 1-0 1-0
04/02/2022 14:30 Belbeis Belbeis - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 0-0 0-0
04/02/2022 14:30 Telecom Egypt Telecom Egypt - Porto Suez Porto Suez 1-2 0-1
04/02/2022 14:30 Τούσκερ Τούσκερ - AL Nasr SC AL Nasr SC 4-1 1-1
04/02/2022 14:30 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Masr Masr 1-0 1-0
04/02/2022 14:30 Suez Suez - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 1-0 1-0
04/02/2022 14:30 Bur Fouad Bur Fouad - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 1-2 1-0
04/02/2022 14:30 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Al Merreikh Al Merreikh 1-0 0-0
Γρκουπ Β - 18η αγωνιστική 11/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2022 14:30 Bur Fouad Bur Fouad - Wadi Degla Wadi Degla 2-1 1-0
11/02/2022 14:30 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Suez Suez 1-0 0-0
11/02/2022 14:30 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 0-0 0-0
11/02/2022 14:30 Masr Masr - Τούσκερ Τούσκερ 1-2 0-1
11/02/2022 14:30 AL Nasr SC AL Nasr SC - Telecom Egypt Telecom Egypt 0-2 0-0
11/02/2022 14:30 Porto Suez Porto Suez - Belbeis Belbeis 3-2 1-2
11/02/2022 14:30 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 0-2 0-0
11/02/2022 14:30 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Al Merreikh Al Merreikh 1-0 0-0
Γρκουπ Β - 19η αγωνιστική 18/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2022 14:30 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 3-1 2-1
18/02/2022 14:30 Suez Suez - Bur Fouad Bur Fouad 2-3 1-1
18/02/2022 14:30 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Porto Suez Porto Suez 2-1 2-0
18/02/2022 14:30 Belbeis Belbeis - AL Nasr SC AL Nasr SC 2-2 0-0
18/02/2022 14:30 Telecom Egypt Telecom Egypt - Masr Masr 1-1 1-1
18/02/2022 14:30 Τούσκερ Τούσκερ - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 1-0 1-0
18/02/2022 14:30 Wadi Degla Wadi Degla - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 1-2 0-0
18/02/2022 14:30 Al Merreikh Al Merreikh - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 0-1 0-0
Γρκουπ Β - 20η αγωνιστική 25 - 26/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2022 15:00 Wadi Degla Wadi Degla - Suez Suez 0-0 0-0
25/02/2022 15:00 Bur Fouad Bur Fouad - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 0-3 0-1
25/02/2022 15:00 Τούσκερ Τούσκερ - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 1-2 0-2
25/02/2022 15:00 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Telecom Egypt Telecom Egypt 0-1 -
25/02/2022 15:00 AL Nasr SC AL Nasr SC - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 1-2 0-0
25/02/2022 15:00 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 1-1 0-0
25/02/2022 15:00 Porto Suez Porto Suez - Al Merreikh Al Merreikh 2-0 0-0
26/02/2022 15:00 Masr Masr - Belbeis Belbeis 1-0 0-0
Γρκουπ Β - 21η αγωνιστική 04/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2022 15:00 Telecom Egypt Telecom Egypt - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 0-0 -
04/03/2022 15:00 Τούσκερ Τούσκερ - Bur Fouad Bur Fouad 3-3 1-2
04/03/2022 15:00 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Wadi Degla Wadi Degla 1-1 1-1
04/03/2022 15:00 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Porto Suez Porto Suez 1-0 0-0
04/03/2022 15:00 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Masr Masr 4-1 3-0
04/03/2022 15:00 Belbeis Belbeis - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 1-1 0-0
04/03/2022 15:00 Suez Suez - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 0-2 0-1
04/03/2022 15:00 Al Merreikh Al Merreikh - AL Nasr SC AL Nasr SC 0-1 0-1
Γρκουπ Β - 22η αγωνιστική 11 - 18/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 15:00 Suez Suez - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 1-1 1-1
11/03/2022 15:00 Wadi Degla Wadi Degla - Τούσκερ Τούσκερ 1-1 1-0
11/03/2022 15:00 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Belbeis Belbeis 1-0 0-0
11/03/2022 15:00 AL Nasr SC AL Nasr SC - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 1-1 1-1
11/03/2022 15:00 Masr Masr - Al Merreikh Al Merreikh 1-2 1-1
14/03/2022 15:00 Bur Fouad Bur Fouad - Telecom Egypt Telecom Egypt 1-1 1-1
16/03/2022 15:00 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 0-1 0-1
18/03/2022 15:00 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Porto Suez Porto Suez 6-1 4-0
Γρκουπ Β - 23η αγωνιστική 18 - 23/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2022 15:00 Τούσκερ Τούσκερ - Suez Suez 2-3 0-1
18/03/2022 15:00 Telecom Egypt Telecom Egypt - Wadi Degla Wadi Degla 3-4 1-2
18/03/2022 15:00 Belbeis Belbeis - Bur Fouad Bur Fouad 1-2 0-1
19/03/2022 15:00 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Masr Masr 2-0 0-0
20/03/2022 15:00 Al Merreikh Al Merreikh - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 2-0 -
20/03/2022 15:00 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 1-4 -
23/03/2022 15:00 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 0-1 0-1
23/03/2022 15:00 Porto Suez Porto Suez - AL Nasr SC AL Nasr SC 1-2 0-1
Γρκουπ Β - 24η αγωνιστική 22 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/03/2022 15:00 Suez Suez - Telecom Egypt Telecom Egypt 0-2 -
25/03/2022 15:00 Bur Fouad Bur Fouad - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 1-2 0-2
25/03/2022 15:00 Wadi Degla Wadi Degla - Belbeis Belbeis 0-2 0-1
25/03/2022 15:00 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Τούσκερ Τούσκερ 2-1 -
25/03/2022 15:00 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 0-4 0-1
25/03/2022 15:00 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Al Merreikh Al Merreikh 0-1 0-0
26/03/2022 15:00 Masr Masr - Porto Suez Porto Suez 3-1 2-1
27/03/2022 16:00 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - AL Nasr SC AL Nasr SC 0-0 -
Γρκουπ Β - 25η αγωνιστική 30 - 31/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/03/2022 16:00 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 0-0 0-0
30/03/2022 16:00 Porto Suez Porto Suez - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 3-2 2-1
31/03/2022 16:00 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Wadi Degla Wadi Degla 2-0 2-0
31/03/2022 16:00 Belbeis Belbeis - Suez Suez 1-0 1-0
31/03/2022 16:00 Telecom Egypt Telecom Egypt - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 0-1 0-0
31/03/2022 16:00 AL Nasr SC AL Nasr SC - Masr Masr 0-0 0-0
31/03/2022 16:00 Τούσκερ Τούσκερ - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 2-0 0-0
31/03/2022 16:00 Al Merreikh Al Merreikh - Bur Fouad Bur Fouad 1-1 0-0
Γρκουπ Β - 26η αγωνιστική 09 - 10/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/05/2022 17:00 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Porto Suez Porto Suez 1-3 0-0
09/05/2022 17:00 Bur Fouad Bur Fouad - El Entag EL Harby El Entag EL Harby 1-2 1-1
09/05/2022 17:00 Suez Suez - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα 0-0 0-0
09/05/2022 17:00 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Belbeis Belbeis 1-0 0-0
09/05/2022 17:00 Τούσκερ Τούσκερ - Telecom Egypt Telecom Egypt 1-1 0-0
09/05/2022 17:00 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - AL Nasr SC AL Nasr SC 0-2 0-2
09/05/2022 17:00 Wadi Degla Wadi Degla - Al Merreikh Al Merreikh 2-1 1-0
10/05/2022 17:00 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Masr Masr 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 27η αγωνιστική 13 - 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2022 17:00 Belbeis Belbeis - Τούσκερ Τούσκερ 1-3 0-2
13/05/2022 17:00 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Wadi Degla Wadi Degla 1-0 0-0
13/05/2022 17:00 Porto Suez Porto Suez - Bur Fouad Bur Fouad 3-1 1-1
13/05/2022 17:00 AL Nasr SC AL Nasr SC - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι 2-1 2-0
13/05/2022 17:00 Al Merreikh Al Merreikh - Suez Suez 4-1 4-0
13/05/2022 17:00 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα 3-0 2-0
14/05/2022 17:00 Telecom Egypt Telecom Egypt - Πετροτζέτ Πετροτζέτ 2-2 0-1
14/05/2022 17:00 Masr Masr - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ 2-0 0-0
Γρκουπ Β - 28η αγωνιστική 20/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2022 16:00 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Masr Masr - -
20/05/2022 16:00 Wadi Degla Wadi Degla - Porto Suez Porto Suez - -
20/05/2022 16:00 Suez Suez - El Entag EL Harby El Entag EL Harby - -
20/05/2022 16:00 Τούσκερ Τούσκερ - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - -
20/05/2022 16:00 Telecom Egypt Telecom Egypt - Belbeis Belbeis - -
20/05/2022 16:00 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - -
20/05/2022 16:00 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Al Merreikh Al Merreikh - -
20/05/2022 17:00 Bur Fouad Bur Fouad - AL Nasr SC AL Nasr SC - -
Γρκουπ Β - 29η αγωνιστική 27/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2022 17:00 Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - -
27/05/2022 17:00 Masr Masr - Bur Fouad Bur Fouad - -
27/05/2022 17:00 AL Nasr SC AL Nasr SC - Wadi Degla Wadi Degla - -
27/05/2022 17:00 Porto Suez Porto Suez - Suez Suez - -
27/05/2022 17:00 El Entag EL Harby El Entag EL Harby - Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - -
27/05/2022 17:00 Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Telecom Egypt Telecom Egypt - -
27/05/2022 17:00 Πετροτζέτ Πετροτζέτ - Belbeis Belbeis - -
27/05/2022 17:00 Al Merreikh Al Merreikh - Τούσκερ Τούσκερ - -
Γρκουπ Β - 30η αγωνιστική 03/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/06/2022 17:00 Belbeis Belbeis - Βιντάντ Καζαμπλάνκα Βιντάντ Καζαμπλάνκα - -
03/06/2022 17:00 Τούσκερ Τούσκερ - El Entag EL Harby El Entag EL Harby - -
03/06/2022 17:00 Πετρο Λουάντα Πετρο Λουάντα - Porto Suez Porto Suez - -
03/06/2022 17:00 Suez Suez - AL Nasr SC AL Nasr SC - -
03/06/2022 17:00 Wadi Degla Wadi Degla - Masr Masr - -
03/06/2022 17:00 Bur Fouad Bur Fouad - Ζάμαλεκ Ζάμαλεκ - -
03/06/2022 17:00 Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι Κλάμπ Χαμπάμπ Ριάντι Σάλμι - Πετροτζέτ Πετροτζέτ - -
03/06/2022 17:00 Telecom Egypt Telecom Egypt - Al Merreikh Al Merreikh - -
Top