LIVE
Q4 9
‘
Σαν Μιγκέλ Μπίρμεν
92
Μεράλκο Μπολτς
95
LIVE
Q4 7
‘
Σάουθ Αντελάιντε Πάνθερς (Γ)
65
Σέντραλ Ντίστρικτς Λάιονς (Γ)
96
LIVE
Q4 6
‘
Γουίλετον Τάιγκερς
87
Κόκμπερν Κούγκαρς
93
LIVE
Q4 8
‘
Ουόρουικ Σένατορς
87
Γκέραλντον Μπακανίρς
84
LIVE
BT
Σάουθ Γουέστ Σλάμερς
68
Πέρι Λέικς Χόουκς
66
767
LIVE
72
‘
Μεζοκόβεσντ Ζόρι
1
Ζαλαεγκέρσεγκι
1
764
LIVE
69
‘
Γκρόιτερ Φιρτ
2
Μπράουνσβαϊγκ
2
766
LIVE
67
‘
Χάνσα Ροστόκ
1
Καρλσρούη
2
1501
LIVE
73
‘
Ιένα
1
Αλτγκλιένικε
1
1502
LIVE
71
‘
Φόνιξ Λουμπέκ
0
Ντρόχτερσεν/Άσελ
0
769
LIVE
71
‘
Σαντβίκεν
0
Μπράγκε
0
768
LIVE
73
‘
Όντεβολντ
1
Σούντσβαλ
0
LIVE
72
‘
Κάρλσταντ
0
Φρίσκα Βίλτζορ
1
LIVE
75
‘
Ουμέα
1
FBK Κάρλσταντ
1
LIVE
72
‘
Ρόζενγκαρντ
0
Τβάκερς
1
LIVE
72
‘
Γιόνσεπινγκ
0
Τορλσλάντα
1
LIVE
70
‘
Μπιν Ντονγκ
2
Σάνα Καν Χόα
1
LIVE
70
‘
Τχαν Χόα
0
Μπιν Ντιν
0
770
LIVE
HT
Άρσεναλ
1
Μπόρνμουθ
0
LIVE
HT
Λέχια ΙΙ Πόζνα
0
1925 Καλίζ
1
777
LIVE
HT
Μπέρμιγχαμ Σίτι
0
Νόριτς
0
773
LIVE
HT
Κόβεντρι
0
ΚΠΡ
2
772
LIVE
HT
Ίπσουιτς
1
Χάντερσφιλντ
0
775
LIVE
HT
Λιντς
1
Σαουθάμπτον
2
774
LIVE
HT
Λέστερ
0
Μπλάκμπερν
0
776
LIVE
HT
Μίντλεσμπρο
1
Γουότφορντ
0
778
LIVE
HT
Πλίμουθ
1
Χαλ
0
779
LIVE
HT
Ρόδεραμ
2
Κάρντιφ
1
782
LIVE
HT
Στόουκ Σίτι
3
Μπρίστολ Σίτι
0
780
LIVE
HT
Σάντερλαντ
0
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
2
781
LIVE
HT
Σουόνσι
0
Μίλγουολ
0
771
LIVE
HT
Γουέστ Μπρομ
1
Πρέστον
0
LIVE
HT
Εξέλσιορ Μάασλουις
0
AFC
1
1503
LIVE
HT
Βάισε Φλένσμπουργκ
1
Σπέλε-Βενχάους
0
1504
LIVE
HT
Νομ Γιουν.
1
Κουρεσάρε
1
LIVE
HT
Καϊράτ Αλμάτι
0
Ατιράου
0
LIVE
HT
Τόμπολ Κοστανάι
1
Ζετισού Ταλντικόργκαν
0
783
LIVE
HT
Μποτοσάνι
0
Βολουντάρι
0
5002
LIVE
HT
Ξιντζιάνγκ Τάιγκερς
44
Ζετζιάνγκ Γκόλντεν Μπουλς
55
1505
LIVE
HT
Κινγκντάο Ζονγκτσουάνγκ Χενγκτάι
0
Σάντονγκ Λούνενγκ Ταϊσάν
0
LIVE
Q2 5
‘
Γκόλντφιλντς Τζάιαντς
32
Περθ Ρέντμπακς
33
LIVE
Q2 6
‘
Ρόκινγχαμ Φλέιμς
24
Τζούνταλουπ Γουλβς
32
789
LIVE
29
‘
Ρεάλ Σοσιεδάδ
0
Λας Πάλμας
0
1533
LIVE
27
‘
Ντούκλα Πράγας
2
Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν
0
790
LIVE
30
‘
Μιράντες
0
Ρεάλ Βαγιαδολίδ
1
788
LIVE
29
‘
Φράιμπουργκ Β'
0
Ρέγκενσμπουργκ
0
787
LIVE
25
‘
Ούλμ 1846
0
Βικτώρια Κολωνίας
0
786
LIVE
26
‘
Ντιναμό Δρέσδης
0
Βερλ
1
785
LIVE
29
‘
Μόναχο 1860
1
Ντόρτμουντ Β'
1
LIVE
26
‘
Μπεργκχάιμ (Γ)
0
Βόρντερλαντ (Γ)
0
1506
LIVE
26
‘
1. Νυρεμβέργη ΙΙ
0
1. Σβάινφουρτ 05
0
1509
LIVE
27
‘
Άνσμπαχ
2
Άουμπσταντ
0
1513
LIVE
27
‘
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
0
Άουγκσμπουργκ 2
1
1510
LIVE
27
‘
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
1
Βίζλινγκ
0
1517
LIVE
28
‘
Κόμπλεντζ
0
Μπάλινγκεν
1
1540
LIVE
25
‘
Σκοτ Μάιντζ
2
Μπαροκστάντ Φούλντα- Λέχνερζ
0
1518
LIVE
27
‘
Μπάχλινγκερ
0
Χόφενχαϊμ Β'
0
1542
LIVE
27
‘
Φράιμπεργκ
1
Στίνμπαχ 1921
0
1523
LIVE
26
‘
Όφενμπαχ
0
Χέσσεν Κασσέλ
2
1543
LIVE
28
‘
Χαβέλσε
0
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
1
1515
LIVE
26
‘
Εϊμσμπουλέτερ
0
VFB Όλντενμπουργκ
0
1511
LIVE
17
‘
Βίντενμπρουκ
0
Αλεμανια Ααχεν
0
1512
LIVE
27
‘
Βουπερτάλερ
0
Άλεν
0
1519
LIVE
25
‘
Μπορ Μενχεγκλάντμπαχ ΙΙ
0
Φορτούνα Κολωνίας
0
1539
LIVE
25
‘
Σάλκε ΙΙ
1
Φορτούνα Ντίσελντορφ 2
0
1516
LIVE
24
‘
Κολωνία ΙΙ
0
Ομπερχάουζεν
1
1514
LIVE
25
‘
Γουέμπεργκ-Μπεκ
0
Λίπσταντ
0
791
LIVE
29
‘
Ίλβες
1
AC Ούλου
1
1545
LIVE
30
‘
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
1
Τιαντζίν Τέντα
0
LIVE
28
‘
Καφέ Σιντάμα
1
Γουελαίτα Ντίτσα
0
LIVE
29
‘
Βαρντ Χάουγκεσουντ
0
Νότοντεν
1
LIVE
29
‘
Γκρόρουντ
1
Αϊντσβολντ Τουρν
0
LIVE
29
‘
Κτζέλσας
1
Φόλο
0
1544
LIVE
28
‘
Σκίβε
1
Φρέμαντ Αμαγκέρ
0
LIVE
17
‘
Κονγκ Αν Χα Νόι
1
Ναμ Ντινχ
0
LIVE
15
‘
Χάι Φονγκ
0
Χο Τσι Μινχ Σίτι
0
04/05
15:50
Σίμπενικ
Τζαρούν
797
04/05
16:00
LKS Λoτζ
Σλασκ Βρότσλαβ
798
04/05
16:00
Ρεζοβια
Μιέντζ Λέγκνικα
794
04/05
16:00
Χάβρη
Στρασβούργο
795
04/05
16:00
Οσέρ
Παρί
800
04/05
16:00
Αλουμίνι
ΑΣΚ Μπράβο
1548
04/05
16:00
Νόα
Αλασκέρτ
799
04/05
16:00
Ακαντέμικα Βίσεου
Λεϊσόες
806
04/05
16:00
Ιστανμπουλσπόρ
Αντάνα Ντέμιρσπορ
04/05
16:00
Κοζάκεν Μπόϊς
Τσέλντερς Φεενένταλς
1549
04/05
16:00
Κίλια Κίελ
Τεουτόνια 05
04/05
16:00
Πετροκούμπ
Ντάτσια Μπουιουκάνι
805
04/05
16:00
Ούτσικτενς
Σκόβντε
803
04/05
16:00
Έστερ
Γκέφλε
804
04/05
16:00
Ντέγκερφορς
Λαντσκρόνα
801
04/05
16:00
Καλμάρ
Χάλμσταντ
802
04/05
16:00
Μιάλμπι
Μπρομαποϊκάρνα
1605
04/05
16:00
Μπόστον Ρίβερ
Μιραμάρ Μισιόνες
1550
04/05
16:00
Π-Ίροτ
Τάμπερε Γιουν.
04/05
16:00
HJS Ακατέμια
Ίλβες Κισάτ
1551
04/05
16:00
Πόξιτ
EBK
1547
04/05
16:00
Πφάρκο
Ισμαΐλι
04/05
16:00
Λισεκλόστερ
Κβικ-Χάλντεν
04/05
16:00
Ορν-Χορντεν
Χοντ
04/05
16:00
Σκέιντ
Ουλενσάκερ/ Κίζα
226
04/05
16:00
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε
Μποέμιανς 1905
224
04/05
16:00
Γιάμπλονετς
Κάρβινα
225
04/05
16:00
Παρντούμπιτσε
Φάσταβ Ζλιν
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Άλλα σπορ
Ιππόδρομος
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΟΠΑΠ
Powerspin
ΤΖΟΚΕΡ
ΚΙΝΟ
ΛΟΤΤΟ
ΠΡΟΤΟ
Έξτρα 5
Σούπερ 3
Αποδόσεις ΟΠΑΠ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΣΤΗΛΕΣ
Σωτήρης Γεωργίου
Ηλίας Βλάχος
Ο Αναλυτής
Λαβράκιας
Ο Παίκτης
Ο Γκουρού του Μπάσκετ
Μπαλαντέρ
Μπάμπης Παπάζογλου
Στράτος Διακουμόπουλος
Αλέξανδρος Χρηστάκος
Στέφανος Γιωτάκης
Μάκης Κασσαλιάς
Αποστόλης Λαϊάκης
LIVE ΚΟΥΠΟΝΙ
Ποδόσφαιρο
Ποδοσφαίρου Ελληνικών Πρωταθλημάτων
Μπάσκετ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Άλλα Σπορ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ
Pamestoixima.gr
Novibet
Betsson
Betshop
Follow us on facebook
Follow us on twitter
Follow us on instagram
Το tostoixima.gr σας εύχεται Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα
Ελκυστικές επιλογές με μεγάλες τιμές για την Bundesliga
Πέντε σούπερ προτάσεις για την Premier League
Οι επιλογές του Αλέξανδρου Χρηστάκου είναι στο 2.00 και το 2.47
Δυάδα με 2.12 και 2.55 από τον Στέφανο Γιωτάκη
ΑΡΧΙΚΗ
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Άλλα σπορ
Ιππόδρομος
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΟΠΑΠ
Powerspin
ΤΖΟΚΕΡ
ΚΙΝΟ
ΛΟΤΤΟ
ΠΡΟΤΟ
Έξτρα 5
Σούπερ 3
Αποδώσεις ΟΠΑΠ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΣΤΗΛΕΣ
Σωτήρης Γεωργίου
Ηλίας Βλάχος
Ο Αναλυτής
Λαβράκιας
Ο Παίκτης
Ο Γκουρού του Μπάσκετ
Μπαλαντέρ
Μπάμπης Παπάζογλου
Στράτος Διακουμόπουλος
Αλέξανδρος Χρηστάκος
Στέφανος Γιωτάκης
Μάκης Κασσαλιάς
Αποστόλης Λαϊάκης
LIVE ΚΟΥΠΟΝΙ
Ποδόσφαιρο
Ποδοσφαίρου Ελληνικών Πρωταθλημάτων
Μπάσκετ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΜΠΑΣΚΕΤ
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ
Pamestoixima.gr
Novibet
Betsson
Betshop
LIVE ΚΟΥΠΟΝΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Αρχική
Στατιστικά
Ποδόσφαιρο
Αγγλία
Non League Div One - Northern North
2020 - Προϊστορία
Non League Div One - Northern North 2020
Αγγλία - Non League Div One - Northern North - 2020
Πρωτάθλημα (19/09/2020 - 08/05/2021) - 19 ομάδες
Επιλογή σεζόν
2023
2022
2020
2019
Βαθμολογία
Αγων. Πρόγραμμα
Εντός - Εκτός
Επόμ. - Προηγούμ.
Προϊστορία
Marske United
Pickering Town
Widnes
Dunston UTS
Kendal Town
Ossett United
Trafford
Clitheroe
Ramsbottom United
Prescot Cables
Γουόκρινγκτον
Κόλνε
Μαρίν
Μοσλι
Μπριγκχαουζ Ταουν
Πόντερκραφτ Κόλιερις
Ρανκορν Λινετς
Σίτι οφ Λίβερπουλ
Φρούσκογκορατς
Εμφάνιση
Marske United
Pickering Town
Widnes
Dunston UTS
Kendal Town
Ossett United
Trafford
Clitheroe
Ramsbottom United
Prescot Cables
Γουόκρινγκτον
Κόλνε
Μαρίν
Μοσλι
Μπριγκχαουζ Ταουν
Πόντερκραφτ Κόλιερις
Ρανκορν Λινετς
Σίτι οφ Λίβερπουλ
Φρούσκογκορατς
Επιλέξτε τις δύο ομάδες για να δείτε την προϊστορία τους στην επιλεγμένη διοργάνωση