Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/03/2022 | 18:00 | Λεβάντια Τάλιν - Κάλεβ Ταλίνα | 5-1 | 2-0 |
01/03/2022 | 20:00 | Πάρνου Βαρπούς - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-3 | 1-3 |
02/03/2022 | 18:00 | Νομ Κάλιου - Κουρεσάρε | 2-0 | 0-0 |
02/03/2022 | 19:30 | Tammeka - Flora Tallinn | 0-4 | 0-2 |
02/03/2022 | 20:30 | Ταλίν Λέγκιον - Τρανς Νάρβα | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/03/2022 | 14:30 | Κουρεσάρε - Τρανς Νάρβα | 1-2 | 0-0 |
05/03/2022 | 17:00 | Πάρνου Βαρπούς - Λεβάντια Τάλιν | 0-8 | 0-2 |
05/03/2022 | 19:30 | Ταλίν Λέγκιον - Tammeka | 1-1 | 1-0 |
06/03/2022 | 14:30 | Flora Tallinn - Κάλεβ Ταλίνα | 7-1 | 3-1 |
06/03/2022 | 17:15 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Νομ Κάλιου | 2-3 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/03/2022 | 14:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Κουρεσάρε | 0-3 | 0-0 |
12/03/2022 | 17:00 | Τρανς Νάρβα - Tammeka | 0-2 | 0-1 |
12/03/2022 | 19:30 | Λεβάντια Τάλιν - Ταλίν Λέγκιον | 2-0 | 1-0 |
13/03/2022 | 14:30 | Νομ Κάλιου - Πάρνου Βαρπούς | 2-0 | 1-0 |
13/03/2022 | 17:15 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Flora Tallinn | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/03/2022 | 14:30 | Νομ Κάλιου - Flora Tallinn | 1-2 | 1-0 |
19/03/2022 | 19:30 | Ταλίν Λέγκιον - Κουρεσάρε | 2-2 | 1-0 |
20/03/2022 | 14:30 | Πάρνου Βαρπούς - Κάλεβ Ταλίνα | 3-1 | 0-0 |
20/03/2022 | 17:15 | Tammeka - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-3 | 1-1 |
20/04/2022 | 19:00 | Τρανς Νάρβα - Λεβάντια Τάλιν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/04/2022 | 19:00 | Κάλεβ Ταλίνα - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 0-3 | 0-0 |
02/04/2022 | 14:30 | Ταλίν Λέγκιον - Νομ Κάλιου | 2-4 | 1-3 |
02/04/2022 | 19:30 | Λεβάντια Τάλιν - Tammeka | 4-0 | 2-0 |
03/04/2022 | 14:30 | Flora Tallinn - Τρανς Νάρβα | 1-0 | 1-0 |
03/04/2022 | 17:15 | Κουρεσάρε - Πάρνου Βαρπούς | 3-2 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/04/2022 | 14:30 | Flora Tallinn - Ταλίν Λέγκιον | 2-0 | 1-0 |
09/04/2022 | 17:00 | Τρανς Νάρβα - Πάρνου Βαρπούς | 3-1 | 1-0 |
09/04/2022 | 19:30 | Tammeka - Κουρεσάρε | 1-0 | 1-0 |
10/04/2022 | 14:30 | Νομ Κάλιου - Κάλεβ Ταλίνα | 2-1 | 2-1 |
10/04/2022 | 17:15 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Λεβάντια Τάλιν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/04/2022 | 18:00 | Κουρεσάρε - Flora Tallinn | 0-3 | 0-1 |
12/04/2022 | 20:00 | Πάρνου Βαρπούς - Tammeka | 1-2 | 0-1 |
13/04/2022 | 17:30 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Ταλίν Λέγκιον | 5-0 | 2-0 |
13/04/2022 | 18:00 | Τρανς Νάρβα - Κάλεβ Ταλίνα | 5-0 | 2-0 |
13/04/2022 | 19:30 | Λεβάντια Τάλιν - Νομ Κάλιου | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/04/2022 | 14:30 | Πάρνου Βαρπούς - Flora Tallinn | 0-2 | 0-1 |
16/04/2022 | 17:00 | Ταλίν Λέγκιον - Κάλεβ Ταλίνα | 1-1 | 1-1 |
16/04/2022 | 19:30 | Τρανς Νάρβα - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-2 | 0-1 |
17/04/2022 | 14:30 | Tammeka - Νομ Κάλιου | 1-1 | 0-1 |
17/04/2022 | 17:15 | Λεβάντια Τάλιν - Κουρεσάρε | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/04/2022 | 19:00 | Κάλεβ Ταλίνα - Tammeka | 1-0 | 0-0 |
23/04/2022 | 14:30 | Ταλίν Λέγκιον - Πάρνου Βαρπούς | 3-0 | 1-0 |
23/04/2022 | 17:00 | Κουρεσάρε - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 2-1 | 2-1 |
23/04/2022 | 19:30 | Νομ Κάλιου - Τρανς Νάρβα | 3-0 | 1-0 |
24/04/2022 | 17:15 | Flora Tallinn - Λεβάντια Τάλιν | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/04/2022 | 18:00 | Τρανς Νάρβα - Κουρεσάρε | 0-1 | 0-1 |
26/04/2022 | 20:00 | Νομ Κάλιου - Ταλίν Λέγκιον | 3-0 | 1-0 |
27/04/2022 | 17:30 | Tammeka - Λεβάντια Τάλιν | 0-1 | 0-0 |
27/04/2022 | 18:00 | Κάλεβ Ταλίνα - Flora Tallinn | 2-4 | 2-3 |
27/04/2022 | 19:30 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Πάρνου Βαρπούς | 6-2 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/04/2022 | 19:00 | Κουρεσάρε - Ταλίν Λέγκιον | 1-0 | 0-0 |
30/04/2022 | 17:00 | Πάρνου Βαρπούς - Νομ Κάλιου | 0-1 | 0-0 |
30/04/2022 | 19:30 | Λεβάντια Τάλιν - Τρανς Νάρβα | 6-0 | 3-0 |
01/05/2022 | 14:30 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Κάλεβ Ταλίνα | 7-0 | 3-0 |
01/05/2022 | 17:15 | Flora Tallinn - Tammeka | 3-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2022 | 19:00 | Πάρνου Βαρπούς - Κουρεσάρε | 3-1 | 2-1 |
07/05/2022 | 17:00 | Κάλεβ Ταλίνα - Λεβάντια Τάλιν | 0-1 | 0-0 |
07/05/2022 | 19:30 | Ταλίν Λέγκιον - Τρανς Νάρβα | 1-0 | 0-0 |
08/05/2022 | 14:30 | Νομ Κάλιου - Tammeka | 3-1 | 0-1 |
08/05/2022 | 17:15 | Flora Tallinn - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/05/2022 | 19:00 | Tammeka - Πάρνου Βαρπούς | 3-1 | 1-0 |
14/05/2022 | 19:30 | Κουρεσάρε - Κάλεβ Ταλίνα | 1-0 | 1-0 |
15/05/2022 | 17:15 | Λεβάντια Τάλιν - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-0 | 1-0 |
22/07/2022 | 19:00 | Ταλίν Λέγκιον - Flora Tallinn | 0-7 | 0-4 |
23/07/2022 | 19:00 | Τρανς Νάρβα - Νομ Κάλιου | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/05/2022 | 18:00 | Tammeka - Κάλεβ Ταλίνα | 1-3 | 0-0 |
17/05/2022 | 20:00 | Flora Tallinn - Κουρεσάρε | 4-0 | 4-0 |
18/05/2022 | 17:30 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Τρανς Νάρβα | 4-2 | 2-1 |
18/05/2022 | 18:00 | Πάρνου Βαρπούς - Ταλίν Λέγκιον | 1-1 | 0-1 |
18/05/2022 | 19:30 | Νομ Κάλιου - Λεβάντια Τάλιν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/05/2022 | 18:00 | Κουρεσάρε - Νομ Κάλιου | 1-1 | 0-0 |
24/05/2022 | 18:00 | Ταλίν Λέγκιον - Λεβάντια Τάλιν | 1-3 | 0-2 |
24/05/2022 | 20:00 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Tammeka | 3-0 | 1-0 |
25/05/2022 | 17:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Πάρνου Βαρπούς | 1-0 | 0-0 |
25/05/2022 | 19:30 | Τρανς Νάρβα - Flora Tallinn | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/05/2022 | 19:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Ταλίν Λέγκιον | 2-2 | 0-0 |
29/05/2022 | 14:30 | Νομ Κάλιου - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-0 | 1-0 |
29/05/2022 | 17:15 | Λεβάντια Τάλιν - Flora Tallinn | 1-1 | 0-1 |
29/05/2022 | 19:30 | Κουρεσάρε - Tammeka | 3-0 | 0-0 |
09/07/2022 | 19:00 | Πάρνου Βαρπούς - Τρανς Νάρβα | 3-5 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/06/2022 | 19:00 | Λεβάντια Τάλιν - Πάρνου Βαρπούς | 4-1 | 2-1 |
18/06/2022 | 17:00 | Τρανς Νάρβα - Κάλεβ Ταλίνα | 1-1 | 1-0 |
18/06/2022 | 19:30 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Κουρεσάρε | 1-1 | 0-1 |
19/06/2022 | 14:30 | Tammeka - Ταλίν Λέγκιον | 1-4 | 0-2 |
19/06/2022 | 17:15 | Flora Tallinn - Νομ Κάλιου | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/06/2022 | 18:00 | Κουρεσάρε - Λεβάντια Τάλιν | 1-1 | 1-1 |
28/06/2022 | 20:00 | Κάλεβ Ταλίνα - Νομ Κάλιου | 0-3 | 0-2 |
29/06/2022 | 17:30 | Tammeka - Τρανς Νάρβα | 1-0 | 0-0 |
29/06/2022 | 18:00 | Flora Tallinn - Πάρνου Βαρπούς | 6-1 | 2-1 |
29/06/2022 | 19:30 | Ταλίν Λέγκιον - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/07/2022 | 18:00 | Λεβάντια Τάλιν - Κάλεβ Ταλίνα | 3-1 | 2-0 |
02/07/2022 | 17:00 | Τρανς Νάρβα - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-1 | 0-0 |
02/07/2022 | 19:30 | Ταλίν Λέγκιον - Flora Tallinn | 0-1 | 0-0 |
02/07/2022 | 20:00 | Πάρνου Βαρπούς - Tammeka | 1-1 | 0-1 |
03/07/2022 | 17:15 | Νομ Κάλιου - Κουρεσάρε | 3-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/07/2022 | 19:00 | Tammeka - Λεβάντια Τάλιν | 0-3 | 0-2 |
16/07/2022 | 17:00 | Νομ Κάλιου - Τρανς Νάρβα | 1-1 | 0-1 |
16/07/2022 | 19:30 | Κουρεσάρε - Ταλίν Λέγκιον | 1-0 | 0-0 |
17/07/2022 | 17:15 | Flora Tallinn - Κάλεβ Ταλίνα | 2-0 | 1-0 |
17/08/2022 | 18:00 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Πάρνου Βαρπούς | 4-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/07/2022 | 19:00 | Πάρνου Βαρπούς - Νομ Κάλιου | 0-3 | 0-3 |
30/07/2022 | 19:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Τρανς Νάρβα | 5-2 | 2-2 |
31/07/2022 | 14:30 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Tammeka | 3-0 | 2-0 |
31/07/2022 | 16:30 | Λεβάντια Τάλιν - Ταλίν Λέγκιον | 3-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 19:30 | Κουρεσάρε - Flora Tallinn | 2-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/08/2022 | 19:00 | Tammeka - Flora Tallinn | 0-1 | 0-1 |
06/08/2022 | 17:00 | Πάρνου Βαρπούς - Κουρεσάρε | 0-1 | 0-0 |
06/08/2022 | 19:30 | Νομ Κάλιου - Κάλεβ Ταλίνα | 6-0 | 5-0 |
07/08/2022 | 18:00 | Τρανς Νάρβα - Λεβάντια Τάλιν | 0-1 | 0-0 |
14/09/2022 | 19:00 | Ταλίν Λέγκιον - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/08/2022 | 19:00 | Λεβάντια Τάλιν - Πάρνου Βαρπούς | 3-0 | 2-0 |
13/08/2022 | 14:30 | Ταλίν Λέγκιον - Νομ Κάλιου | 1-2 | 0-2 |
13/08/2022 | 17:00 | Flora Tallinn - Τρανς Νάρβα | 1-1 | 1-1 |
13/08/2022 | 19:15 | Κάλεβ Ταλίνα - Tammeka | 2-5 | 0-1 |
14/08/2022 | 17:15 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Κουρεσάρε | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/08/2022 | 14:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 2-7 | 0-5 |
20/08/2022 | 17:00 | Τρανς Νάρβα - Ταλίν Λέγκιον | 2-1 | 2-1 |
20/08/2022 | 19:00 | Flora Tallinn - Πάρνου Βαρπούς | 3-1 | 1-1 |
21/08/2022 | 18:00 | Νομ Κάλιου - Tammeka | 1-1 | 0-1 |
21/08/2022 | 18:45 | Κουρεσάρε - Λεβάντια Τάλιν | 2-3 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2022 | 19:00 | Πάρνου Βαρπούς - Κάλεβ Ταλίνα | 2-3 | 1-0 |
27/08/2022 | 17:00 | Κουρεσάρε - Τρανς Νάρβα | 3-1 | 2-1 |
27/08/2022 | 19:30 | Tammeka - Ταλίν Λέγκιον | 2-0 | 1-0 |
28/08/2022 | 17:15 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Flora Tallinn | 1-2 | 0-1 |
28/08/2022 | 19:30 | Λεβάντια Τάλιν - Νομ Κάλιου | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/08/2022 | 18:00 | Ταλίν Λέγκιον - Κάλεβ Ταλίνα | 2-3 | 0-2 |
30/08/2022 | 18:00 | Τρανς Νάρβα - Πάρνου Βαρπούς | 1-0 | 0-0 |
30/08/2022 | 20:00 | Tammeka - Κουρεσάρε | 1-1 | 1-1 |
31/08/2022 | 17:30 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Λεβάντια Τάλιν | 0-0 | 0-0 |
31/08/2022 | 19:30 | Flora Tallinn - Νομ Κάλιου | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/09/2022 | 17:00 | Τρανς Νάρβα - Tammeka | 0-0 | 0-0 |
03/09/2022 | 19:30 | Νομ Κάλιου - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-2 | 1-0 |
04/09/2022 | 14:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Κουρεσάρε | 1-2 | 1-1 |
04/09/2022 | 17:15 | Λεβάντια Τάλιν - Flora Tallinn | 1-2 | 0-1 |
04/09/2022 | 19:30 | Πάρνου Βαρπούς - Ταλίν Λέγκιον | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2022 | 19:00 | Flora Tallinn - Tammeka | 1-0 | 0-0 |
10/09/2022 | 17:00 | Κουρεσάρε - Νομ Κάλιου | 0-0 | 0-0 |
10/09/2022 | 19:30 | Πάρνου Βαρπούς - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-2 | 0-2 |
11/09/2022 | 14:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Λεβάντια Τάλιν | 0-3 | 0-2 |
11/09/2022 | 17:15 | Τρανς Νάρβα - Ταλίν Λέγκιον | 6-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2022 | 19:00 | Νομ Κάλιου - Πάρνου Βαρπούς | 4-0 | 2-0 |
17/09/2022 | 17:00 | Τρανς Νάρβα - Flora Tallinn | 0-4 | 0-1 |
17/09/2022 | 19:30 | Tammeka - Κάλεβ Ταλίνα | 1-3 | 0-2 |
18/09/2022 | 14:30 | Λεβάντια Τάλιν - Κουρεσάρε | 2-3 | 0-2 |
18/09/2022 | 17:15 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Ταλίν Λέγκιον | 10-0 | 6-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/10/2022 | 14:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Πάρνου Βαρπούς | 1-0 | 1-0 |
01/10/2022 | 17:00 | Κουρεσάρε - Tammeka | 2-2 | 1-1 |
01/10/2022 | 19:30 | Flora Tallinn - Ταλίν Λέγκιον | 4-1 | 2-0 |
02/10/2022 | 14:30 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Τρανς Νάρβα | 2-0 | 0-0 |
02/10/2022 | 17:15 | Νομ Κάλιου - Λεβάντια Τάλιν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/10/2022 | 14:30 | Ταλίν Λέγκιον - Λεβάντια Τάλιν | 1-1 | 1-1 |
08/10/2022 | 16:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Τρανς Νάρβα | 0-2 | 0-2 |
08/10/2022 | 19:30 | Tammeka - Νομ Κάλιου | 3-0 | 2-0 |
09/10/2022 | 14:30 | Κουρεσάρε - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 3-3 | 3-1 |
09/10/2022 | 17:15 | Πάρνου Βαρπούς - Flora Tallinn | 1-7 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/10/2022 | 19:00 | Ταλίν Λέγκιον - Κουρεσάρε | 3-2 | 1-0 |
15/10/2022 | 14:30 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Κάλεβ Ταλίνα | 1-2 | 1-0 |
15/10/2022 | 17:00 | Λεβάντια Τάλιν - Tammeka | 1-0 | 1-0 |
15/10/2022 | 19:30 | Πάρνου Βαρπούς - Τρανς Νάρβα | 1-0 | 1-0 |
16/10/2022 | 17:15 | Νομ Κάλιου - Flora Tallinn | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/10/2022 | 14:30 | Κάλεβ Ταλίνα - Ταλίν Λέγκιον | 2-0 | 0-0 |
22/10/2022 | 17:00 | Flora Tallinn - Κουρεσάρε | 2-1 | 2-0 |
22/10/2022 | 19:30 | Tammeka - Πάρνου Βαρπούς | 1-0 | 0-0 |
23/10/2022 | 14:30 | Τρανς Νάρβα - Νομ Κάλιου | 0-0 | 0-0 |
23/10/2022 | 17:15 | Λεβάντια Τάλιν - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/10/2022 | 14:30 | Κουρεσάρε - Κάλεβ Ταλίνα | 1-1 | 1-0 |
29/10/2022 | 17:00 | Πάρνου Βαρπούς - Λεβάντια Τάλιν | 2-3 | 1-0 |
29/10/2022 | 19:30 | Νομ Κάλιου - Ταλίν Λέγκιον | 1-0 | 0-0 |
30/10/2022 | 14:30 | Tammeka - Τρανς Νάρβα | 2-0 | 2-0 |
30/10/2022 | 17:15 | Flora Tallinn - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2022 | 14:15 | Κάλεβ Ταλίνα - Flora Tallinn | 1-1 | 0-0 |
05/11/2022 | 17:00 | Ταλίν Λέγκιον - Tammeka | 1-1 | 0-1 |
05/11/2022 | 19:30 | Λεβάντια Τάλιν - Τρανς Νάρβα | 1-1 | 0-0 |
06/11/2022 | 14:30 | Κουρεσάρε - Πάρνου Βαρπούς | 1-0 | 0-0 |
06/11/2022 | 17:15 | Πάιντε Λιναμεσκόντ - Νομ Κάλιου | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2022 | 19:00 | Ταλίν Λέγκιον - Πάρνου Βαρπούς | 2-1 | 1-1 |
12/11/2022 | 14:00 | Τρανς Νάρβα - Κουρεσάρε | 2-2 | 1-0 |
12/11/2022 | 14:00 | Tammeka - Πάιντε Λιναμεσκόντ | 1-1 | 0-1 |
12/11/2022 | 14:00 | Κάλεβ Ταλίνα - Νομ Κάλιου | 0-3 | 0-2 |
12/11/2022 | 14:00 | Flora Tallinn - Λεβάντια Τάλιν | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/11/2022 | 02:00 | Έλβα - Ταλίν Λέγκιον | 0-3 | 0-3 |
27/11/2022 | 13:00 | Ταλίν Λέγκιον - Έλβα | 0-1 | 0-0 |