ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Φινλανδία - Kakkonen - Lohko C - 2022

Πρωτάθλημα (30/04 - 01/10/2022) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ Γ - 2η αγωνιστική 30/04 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 14:00 Χέρκουλες Χέρκουλες - Κομέετατ Κομέετατ 3-0 3-0
30/04/2022 14:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα 0-1 0-0
30/04/2022 15:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ 1-1 0-1
30/04/2022 18:00 OTP FC OTP FC - Γιβασκίλα Γιβασκίλα 0-3 0-1
07/05/2022 17:00 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - Ροβανιέμι Ροβανιέμι 2-2 1-1
07/05/2022 17:00 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ 2-2 2-0
08/05/2022 13:00 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι 1-3 1-0
08/05/2022 14:00 Ούλου Ούλου - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ 0-1 0-0
08/05/2022 18:00 Κομέετατ Κομέετατ - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ 0-2 0-1
08/05/2022 18:00 Χέρκουλες Χέρκουλες - OTP FC OTP FC 1-0 0-0
Γρκουπ Γ - 1η αγωνιστική 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 14:00 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι 2-1 0-1
30/04/2022 14:00 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - Ούλου Ούλου 0-3 0-3
Γρκουπ Γ - 3η αγωνιστική 14 - 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 14:00 OTP FC OTP FC - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK 3-2 1-0
14/05/2022 17:00 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα 0-0 0-0
14/05/2022 17:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Χέρκουλες Χέρκουλες 1-0 1-0
14/05/2022 17:00 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - Γιβασκίλα Γιβασκίλα 1-2 0-1
14/05/2022 18:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - Κομέετατ Κομέετατ 3-0 1-0
15/05/2022 18:30 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - Ούλου Ούλου 1-1 0-0
18/05/2022 19:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK 5-2 2-1
20/05/2022 19:00 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι 4-0 1-0
21/05/2022 18:00 Χέρκουλες Χέρκουλες - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ 2-2 0-1
22/05/2022 14:00 OTP FC OTP FC - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ 0-2 0-1
Γρκουπ Γ - 4η αγωνιστική 22/05 - 03/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/05/2022 17:00 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα 2-2 1-1
22/05/2022 18:00 Κομέετατ Κομέετατ - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ 1-2 1-1
22/05/2022 18:00 Ούλου Ούλου - Ροβανιέμι Ροβανιέμι 3-2 1-0
29/05/2022 14:00 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - Ούλου Ούλου 1-2 1-1
29/05/2022 17:30 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - Γιβασκίλα Γιβασκίλα 2-3 2-1
29/05/2022 18:30 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - Χέρκουλες Χέρκουλες 2-2 1-1
29/05/2022 18:30 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - OTP FC OTP FC 0-0 0-0
30/05/2022 19:00 Κομέετατ Κομέετατ - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι 1-1 1-0
02/06/2022 18:30 OTP FC OTP FC - Ροβανιέμι Ροβανιέμι 0-1 0-0
03/06/2022 19:00 Κομέετατ Κομέετατ - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα 1-1 1-0
Γρκουπ Γ - 5η αγωνιστική 05 - 18/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/06/2022 14:00 Ούλου Ούλου - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι 1-3 0-3
05/06/2022 16:00 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK 1-1 0-1
05/06/2022 18:30 Χέρκουλες Χέρκουλες - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ 5-0 2-0
09/06/2022 19:00 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - Κομέετατ Κομέετατ 2-0 1-0
11/06/2022 17:00 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - OTP FC OTP FC 2-2 0-1
11/06/2022 17:00 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - Ούλου Ούλου 0-4 0-1
11/06/2022 17:00 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - Χέρκουλες Χέρκουλες 0-1 0-0
11/06/2022 18:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ 2-2 0-2
12/06/2022 18:30 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK 1-1 1-1
18/06/2022 18:00 OTP FC OTP FC - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι 1-2 0-1
Γρκουπ Γ - 6η αγωνιστική 19/06 - 02/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/06/2022 14:00 Ούλου Ούλου - Γιβασκίλα Γιβασκίλα 1-2 1-1
19/06/2022 15:00 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - Ροβανιέμι Ροβανιέμι 2-0 1-0
19/06/2022 18:30 Χέρκουλες Χέρκουλες - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα 3-2 1-0
19/06/2022 18:30 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - Κομέετατ Κομέετατ 3-1 1-0
21/06/2022 18:30 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ 1-1 0-0
22/06/2022 17:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK 5-1 3-1
22/06/2022 18:30 Κομέετατ Κομέετατ - Ούλου Ούλου 3-2 0-2
22/06/2022 18:30 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - OTP FC OTP FC 4-1 2-0
23/06/2022 18:30 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ 1-2 0-0
23/06/2022 18:30 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - Χέρκουλες Χέρκουλες 4-0 2-0
02/07/2022 15:00 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - -
02/07/2022 17:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - Γιβασκίλα Γιβασκίλα - -
Γρκουπ Γ - 7η αγωνιστική 09 - 16/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/07/2022 16:00 Κομέετατ Κομέετατ - OTP FC OTP FC - -
09/07/2022 17:00 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - -
09/07/2022 18:00 Ούλου Ούλου - Χέρκουλες Χέρκουλες - -
09/07/2022 19:00 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - Ροβανιέμι Ροβανιέμι - -
10/07/2022 18:30 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - -
10/07/2022 18:30 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - -
15/07/2022 19:00 OTP FC OTP FC - Ούλου Ούλου - -
16/07/2022 14:00 Χέρκουλες Χέρκουλες - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - -
Γρκουπ Γ - 8η αγωνιστική 16 - 27/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/07/2022 18:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Κομέετατ Κομέετατ - -
16/07/2022 18:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - -
17/07/2022 18:30 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - -
17/07/2022 18:30 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - Γιβασκίλα Γιβασκίλα - -
20/07/2022 19:00 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - -
23/07/2022 19:30 OTP FC OTP FC - Χέρκουλες Χέρκουλες - -
24/07/2022 16:00 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - -
24/07/2022 18:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Ούλου Ούλου - -
24/07/2022 18:30 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - Κομέετατ Κομέετατ - -
27/07/2022 19:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - -
Γρκουπ Γ - 9η αγωνιστική 28/07 - 07/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/07/2022 19:00 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - -
30/07/2022 18:00 Ούλου Ούλου - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - -
30/07/2022 18:00 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - -
31/07/2022 14:00 Χέρκουλες Χέρκουλες - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - -
31/07/2022 15:00 Κομέετατ Κομέετατ - Ροβανιέμι Ροβανιέμι - -
31/07/2022 18:30 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - OTP FC OTP FC - -
06/08/2022 17:00 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - Κομέετατ Κομέετατ - -
06/08/2022 18:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - Ούλου Ούλου - -
06/08/2022 19:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - OTP FC OTP FC - -
07/08/2022 18:30 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - -
Γρκουπ Γ - 10η αγωνιστική 07 - 20/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/08/2022 18:30 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - Χέρκουλες Χέρκουλες - -
10/08/2022 18:30 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - Γιβασκίλα Γιβασκίλα - -
11/08/2022 18:30 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - -
13/08/2022 18:00 OTP FC OTP FC - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - -
14/08/2022 14:00 Ούλου Ούλου - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - -
14/08/2022 18:30 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - -
14/08/2022 18:30 Χέρκουλες Χέρκουλες - Ροβανιέμι Ροβανιέμι - -
16/08/2022 18:30 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - Κομέετατ Κομέετατ - -
19/08/2022 19:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - -
20/08/2022 17:00 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - Κομέετατ Κομέετατ - -
Γρκουπ Γ - 11η αγωνιστική 20 - 28/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2022 17:00 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - Ούλου Ούλου - -
20/08/2022 18:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - OTP FC OTP FC - -
21/08/2022 18:30 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - Γιβασκίλα Γιβασκίλα - -
21/08/2022 18:30 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - Χέρκουλες Χέρκουλες - -
26/08/2022 19:00 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - -
26/08/2022 19:00 Κομέετατ Κομέετατ - Γιβασκίλα Γιβασκίλα - -
27/08/2022 14:00 Χέρκουλες Χέρκουλες - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - -
27/08/2022 18:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Ροβανιέμι Ροβανιέμι - -
28/08/2022 14:00 OTP FC OTP FC - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - -
28/08/2022 18:00 Ούλου Ούλου - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - -
Γρκουπ Γ - 12η αγωνιστική 03 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 15:00 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - OTP FC OTP FC - -
03/09/2022 15:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - -
03/09/2022 18:00 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - Ούλου Ούλου - -
04/09/2022 18:30 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - -
04/09/2022 18:30 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - Χέρκουλες Χέρκουλες - -
04/09/2022 18:30 Κομέετατ Κομέετατ - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - -
10/09/2022 14:00 Ούλου Ούλου - Κομέετατ Κομέετατ - -
10/09/2022 17:00 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - Ροβανιέμι Ροβανιέμι - -
10/09/2022 18:00 Χέρκουλες Χέρκουλες - Γιβασκίλα Γιβασκίλα - -
11/09/2022 15:00 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - -
Γρκουπ Γ - 13η αγωνιστική 11 - 24/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2022 18:00 OTP FC OTP FC - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - -
11/09/2022 18:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - -
18/09/2022 13:00 Κομέετατ Κομέετατ - Χέρκουλες Χέρκουλες - -
18/09/2022 14:00 Ούλου Ούλου - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - -
18/09/2022 14:00 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - Ροβανιέμι Ροβανιέμι - -
18/09/2022 14:00 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - -
18/09/2022 15:30 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - -
18/09/2022 19:00 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - OTP FC OTP FC - -
24/09/2022 14:00 Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - -
24/09/2022 18:00 ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - Γιβασκίλα Γιβασκίλα - -
Γρκουπ Γ - 14η αγωνιστική 24/09 - 01/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 18:00 Ροβανιέμι Ροβανιέμι - Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - -
24/09/2022 18:00 Χέρκουλες Χέρκουλες - Ούλου Ούλου - -
25/09/2022 14:00 OTP FC OTP FC - Κομέετατ Κομέετατ - -
25/09/2022 14:00 Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - -
01/10/2022 14:00 Γιβασκίλα Γιβασκίλα - Νάπρες Κραφτ Νάπρες Κραφτ - -
01/10/2022 14:00 Ούλου Ούλου - OTP FC OTP FC - -
01/10/2022 14:00 Κοκόλα GBK Κοκόλα GBK - Χέρκουλες Χέρκουλες - -
01/10/2022 14:00 Καγιανίν Χάκα Καγιανίν Χάκα - Ροβανιέμι Ροβανιέμι - -
01/10/2022 14:00 Κομέετατ Κομέετατ - ΒΙΦΚ ΒΙΦΚ - -
01/10/2022 14:00 Βαζακόφσκι Βαζακόφσκι - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - -
Top