Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/02/2013 | 18:30 | Κοκόλα GBK - KPV Κόκκολα | 3-0 | - |
23/02/2013 | 12:30 | Τοεοελόεν Ταίστο - Εΐφ | 0-1 | - |
23/02/2013 | 15:00 | Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - AC Ούλου | 3-0 | - |
23/02/2013 | 17:30 | SaPa - Lahti Akatemia | 0-4 | - |
24/02/2013 | 21:10 | KuFu-98 - Riverball | 8-0 | - |
28/02/2013 | 20:00 | Jokerit - Γνίνσταν | 0-6 | - |
02/03/2013 | 14:00 | PS Kemi Kings - AC Kajaani | 2-1 | - |
02/03/2013 | 16:00 | Santa Claus - PK-37 | 1-2 | - |
02/03/2013 | 19:45 | MynPa - Τζαζ | 0-3 | - |
03/03/2013 | 16:15 | Μασκούν Παλοσέουρα - SalPa | 2-1 | - |
03/03/2013 | 18:30 | Orimattilan Pedot - Ατλαντίδα | 0-1 | - |
03/03/2013 | 20:00 | PPV - BK-46 | 1-3 | - |
05/03/2013 | 20:00 | TuPS - Κέσκι Ουσίμα | 0-4 | - |
07/03/2013 | 18:30 | Έσπου - Χέλσινγκφορς | 0-2 | - |
08/03/2013 | 20:30 | Peltirumpu - Kooteepee | 0-6 | - |
09/03/2013 | 08:30 | HIFK 2 - Λααγιασαλόν | 0-6 | - |
09/03/2013 | 13:00 | Χάκα - Ίλβες | 2-0 | - |
09/03/2013 | 16:15 | TPV Τάμπερε - Hämeenlinna | 6-1 | - |
09/03/2013 | 18:00 | Nekalan Pallo - Härmä | 2-3 | - |
09/03/2013 | 19:00 | I-HK M09 - KäPa | 0-4 | - |
09/03/2013 | 19:00 | Viikkarit - JäPS | 4-2 | - |
10/03/2013 | 11:45 | Purha II - Sudet | 0-5 | - |
10/03/2013 | 12:30 | HPS - Futura | 1-2 | - |
10/03/2013 | 12:30 | HIFK 3 - Pallohonka | 0-9 | - |
10/03/2013 | 16:00 | MP - JIPPO | 1-2 | - |
10/03/2013 | 20:00 | PPJ - Κλούμπι 04 | 0-7 | - |
11/03/2013 | 18:30 | PaPe - Kooteepee | 0-7 | - |
13/03/2013 | 18:00 | ΒΙΦΚ - Σεϊναγιοέν | 1-0 | - |
13/03/2013 | 18:30 | Muurola - ΤΠ 47 | 0-8 | - |
13/03/2013 | 19:30 | HyPS - Κιφέν | 0-1 | - |
12/04/2022 | 20:00 | Ponnistajat - EsPa | 0-4 | - |
25/02/2023 | 16:00 | IFK Jakobstad - Huima | 1-0 | - |
25/03/2023 | 17:15 | VaKP - Tervakosken Pato | 2-1 | - |
31/03/2023 | 20:00 | Kontu - EBK | 4-2 | - |
15/03/2024 | 20:00 | Boda - Π-Ίροτ | 1-5 | - |
15/04/2024 | 20:00 | PK-35 Vantaa - HerTo | 6-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/03/2013 | 14:00 | Kontu - Kooteepee | 0-3 | - |
16/03/2013 | 20:30 | KuFu-98 - ΤΠ 47 | 1-4 | - |
17/03/2013 | 16:15 | Μασκούν Παλοσέουρα - Χάκα | 0-4 | - |
22/03/2013 | 20:00 | Härmä - Τζαζ | 0-6 | - |
23/03/2013 | 08:30 | Λααγιασαλόν - Εΐφ | 3-1 | - |
23/03/2013 | 13:00 | Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - PS Kemi Kings | 1-2 | - |
23/03/2013 | 13:30 | Lahti Akatemia - PK-35 Vantaa | 0-1 | - |
23/03/2013 | 16:15 | TPV Τάμπερε - Π-Ίροτ | 2-0 | - |
23/03/2013 | 18:00 | Ατλαντίδα - BK-46 | 3-4 | - |
24/03/2013 | 18:30 | IFK Jakobstad - Κοκόλα GBK | 0-8 | - |
24/03/2013 | 20:00 | Κιφέν - KäPa | 2-3 | - |
25/03/2013 | 19:30 | VaKP - Ίντερ Τούρκου | 0-9 | - |
27/03/2013 | 19:30 | Γνίνσταν - Pallohonka | 2-2 | - |
27/03/2013 | 20:00 | Χέλσινγκφορς - Κλούμπι 04 | 1-2 | - |
28/03/2013 | 19:00 | ΒΙΦΚ - Βάασα | 0-2 | - |
01/04/2013 | 12:30 | PK-37 - JIPPO | 0-2 | - |
01/04/2013 | 15:00 | EsPa - Μάριεχαμν | 0-2 | - |
03/04/2013 | 18:30 | Futura - Χόνκα | 1-5 | - |
03/04/2013 | 18:30 | Kooteepee - Sudet | 2-0 | - |
03/04/2013 | 19:05 | Viikkarit - Κέσκι Ουσίμα | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/04/2013 | 17:00 | Ελσίνκι - FF Jaro | 2-1 | - |
06/04/2013 | 14:00 | Λααγιασαλόν - JIPPO | 2-2 | - |
06/04/2013 | 15:00 | Ροβανιέμι - Ίντερ Τούρκου | 4-4 | - |
07/04/2013 | 14:00 | Kooteepee - Μάριεχαμν | 0-4 | - |
09/04/2013 | 16:30 | PK-35 Vantaa - Βάασα | 1-2 | - |
09/04/2013 | 18:30 | MyPa - Χόνκα | 0-1 | - |
10/04/2013 | 18:30 | Viikkarit - Τζαζ | 0-1 | - |
13/04/2013 | 11:30 | ΤΠ 47 - TPV Τάμπερε | 2-4 | - |
13/04/2013 | 15:00 | PS Kemi Kings - Κοκόλα GBK | 3-0 | - |
17/04/2013 | 18:00 | Kooteepee - Pallohonka | 2-1 | - |
17/04/2013 | 18:00 | Χάκα - KäPa | 4-0 | - |
17/04/2013 | 18:30 | Κλούμπι 04 - BK-46 | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/04/2013 | 17:30 | PS Kemi Kings - Βάασα | 0-2 | 0-0 |
24/04/2013 | 18:30 | TPV Τάμπερε - Χάκα | 1-3 | 1-2 |
25/04/2013 | 17:30 | BK-46 - Γιβασκίλα | 0-0 | 0-0 |
25/04/2013 | 18:00 | Turku PS - Μάριεχαμν | 2-3 | 0-1 |
25/04/2013 | 18:00 | Τζαζ - JIPPO | 1-0 | 0-0 |
25/04/2013 | 18:00 | Kooteepee - Χόνκα | 0-1 | 0-1 |
25/04/2013 | 18:30 | Λάχτι - Κουόπιο | 1-2 | 0-1 |
25/04/2013 | 18:30 | Ροβανιέμι - Ελσίνκι | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/05/2013 | 18:30 | Τζαζ - Ροβανιέμι | 0-3 | 0-2 |
20/05/2013 | 18:30 | Χόνκα - Μάριεχαμν | 1-2 | 0-0 |
20/05/2013 | 18:30 | Βάασα - Γιβασκίλα | 0-2 | 0-0 |
20/05/2013 | 18:30 | Χάκα - Κουόπιο | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/08/2013 | 16:00 | Ροβανιέμι - Μάριεχαμν | 4-0 | 0-0 |
17/08/2013 | 16:00 | Γιβασκίλα - Κουόπιο | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/09/2013 | 15:30 | Ροβανιέμι - Κουόπιο | 2-1 | 0-0 |
Το Κύπελλο Φινλανδίας βρίσκεται στα προημιτελικά. Δεν προβλέπεται ημίωρη παράταση, αν δεν προκύψει νικητής στα 90’, ακολουθεί απ’ ευθείας η διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα το κατακτήσει φέτος, κερδίζει εισιτήριο για τα προκριματικά του Κόνφερενς Λιγκ της σεζόν 2024-25.