Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/02/2016 | 17:00 | JIPPO - Riverball | 2-0 | - |
10/02/2016 | 19:00 | HooGee II - Χόνκα/Ακατέμια | 2-2 | - |
11/02/2016 | 19:00 | Νουρμιτζάρβεν Τζαλκαπαλοσέουρα - Kontu | 0-1 | - |
13/02/2016 | 17:15 | Härmä - Ταμπερίν 2 | 2-1 | - |
18/02/2016 | 19:00 | PEF - NuPS | 2-3 | - |
18/02/2016 | 20:00 | Legirus Inter - Λααγιασαλόν | 8-0 | - |
19/02/2016 | 19:30 | Wolves - MynPa | 1-0 | - |
19/02/2016 | 20:00 | SJK Akatemia - Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ | 0-2 | - |
19/02/2016 | 21:00 | Jokerit - Töölön Vesa | 0-2 | - |
19/02/2016 | 21:00 | HauPa - OTP FC | 0-0 | - |
20/02/2016 | 11:00 | Gnistan / Ogeli - EPS | 2-3 | - |
20/02/2016 | 16:00 | Tερβαρίτ - Kiisto | 0-2 | - |
20/02/2016 | 19:00 | HJS Ακατέμια - Τάμπερε Γιουν. | 2-2 | - |
20/02/2016 | 19:45 | LoPa - PPJ | 3-1 | - |
21/02/2016 | 14:00 | Peimari United - Π-Ίροτ | 1-4 | - |
21/02/2016 | 14:30 | Kasiysi / Rocky - Ατλέτικο Μάλμι | 1-2 | - |
21/02/2016 | 18:30 | Κουόπιον Έλο - PeKa | 0-3 | - |
27/04/2023 | 19:30 | ToTe - I-HK | 3-1 | - |
24/02/2024 | 16:00 | Pelikaani - Korso United | 0-8 | - |
17/03/2024 | 17:00 | Kumu - RiPS | 2-5 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/03/2016 | 12:30 | NuPS - Χέλσινγκφορς | 0-6 | - |
05/03/2016 | 14:00 | Π-Ίροτ - Härmä | 5-1 | - |
05/03/2016 | 14:00 | AC Ούλου - FF Jaro | 0-3 | - |
06/03/2016 | 18:15 | Τάμπερε Γιουν. - Turku PS | 0-4 | - |
06/03/2016 | 20:00 | ToTe - JäPS | 0-3 | - |
08/03/2016 | 20:00 | EPS - Χόνκα/Ακατέμια | 4-4 | - |
11/03/2016 | 20:00 | Korso United - Γιβασκίλα | 0-5 | - |
11/03/2016 | 20:00 | JIPPO - PeKa | 3-1 | - |
12/03/2016 | 13:15 | SalPa - Ίλβες | 0-2 | - |
12/03/2016 | 13:45 | Γιάκομπσταντς Μπόλκλαμπ - AC Kajaani | 1-5 | - |
12/03/2016 | 15:00 | Έσπου - Τζαζ | 0-3 | - |
12/03/2016 | 16:00 | Ατλέτικο Μάλμι - Γνίνσταν | 1-0 | - |
12/03/2016 | 16:00 | Wolves - Μούσα Πόρι | 0-2 | - |
12/03/2016 | 16:30 | OTP FC - Νάπρες Κραφτ | 1-2 | - |
12/03/2016 | 17:00 | RiPS - Lahti Akatemia | 0-8 | - |
12/03/2016 | 19:00 | Άλαντ - Ίντερ Τούρκου | 1-4 | - |
12/03/2016 | 20:00 | Kontu - KäPa | 1-4 | - |
13/03/2016 | 15:30 | Κοκόλα GBK - PS Kemi Kings | 1-3 | - |
13/03/2016 | 16:00 | EsPa - Χάκα | 3-6 | - |
13/03/2016 | 18:45 | LoPa - Χόνκα | 0-5 | - |
13/03/2016 | 20:00 | Töölön Vesa - Legirus Inter | 0-6 | - |
18/03/2016 | 18:30 | Kooteepee - PK-35 Vantaa | 1-2 | - |
18/03/2016 | 18:30 | MP - Κουόπιο | 0-3 | - |
19/03/2016 | 14:00 | Kiisto - Χέρκουλες | 4-4 | - |
19/03/2016 | 16:15 | TPV Τάμπερε - Εΐφ | 1-0 | - |
19/03/2016 | 20:00 | ΤΠ 47 - KPV Κόκκολα | 0-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/03/2016 | 14:00 | Χόνκα/Ακατέμια - Ελσίνκι | 1-3 | - |
19/03/2016 | 15:15 | FF Jaro - Βάασα | 0-2 | - |
20/03/2016 | 18:30 | AC Kajaani - Π-Ίροτ | 4-0 | - |
22/03/2016 | 18:30 | KäPa - Ίντερ Τούρκου | 0-2 | - |
23/03/2016 | 19:00 | Χόνκα - Turku PS | 7-7 | - |
24/03/2016 | 18:30 | Γιβασκίλα - JIPPO | 4-1 | - |
26/03/2016 | 13:00 | PK-35 Vantaa - Χέλσινγκφορς | 2-1 | - |
26/03/2016 | 15:00 | Legirus Inter - Μάριεχαμν | 1-3 | - |
29/03/2016 | 19:30 | Χέρκουλες - Ροβανιέμι | 0-8 | - |
30/03/2016 | 19:30 | Lahti Akatemia - JäPS | 2-4 | - |
01/04/2016 | 18:00 | Χάκα - Ίλβες | 0-0 | - |
01/04/2016 | 20:00 | Ατλέτικο Μάλμι - Λάχτι | 0-6 | - |
02/04/2016 | 13:15 | Τζαζ - Νάπρες Κραφτ | 2-1 | - |
02/04/2016 | 16:00 | Μούσα Πόρι - KPV Κόκκολα | 0-5 | - |
05/04/2016 | 17:00 | PS Kemi Kings - Σεϊναγιοέν | 3-0 | - |
05/04/2016 | 19:00 | TPV Τάμπερε - Κουόπιο | 2-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/04/2016 | 17:00 | Γιβασκίλα - Τζαζ | 4-4 | 0-0 |
19/04/2016 | 17:30 | KPV Κόκκολα - Χόνκα | 1-2 | 0-0 |
20/04/2016 | 17:30 | Χάκα - Ροβανιέμι | 4-1 | 1-0 |
21/04/2016 | 18:15 | Βάασα - Σεϊναγιοέν | 1-2 | 1-1 |
21/04/2016 | 18:30 | Μάριεχαμν - Λάχτι | 1-2 | 1-1 |
21/04/2016 | 18:30 | Ίντερ Τούρκου - PK-35 Vantaa | 0-4 | 0-0 |
21/04/2016 | 18:30 | AC Kajaani - Ελσίνκι | 1-5 | 0-0 |
21/04/2016 | 18:30 | JäPS - Κουόπιο | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/06/2016 | 18:30 | Κουόπιο - Ελσίνκι | 1-4 | 0-1 |
15/06/2016 | 18:30 | Χάκα - Χόνκα | 2-1 | 1-0 |
15/06/2016 | 18:30 | Τζαζ - Λάχτι | 0-1 | 0-0 |
15/06/2016 | 18:30 | PK-35 Vantaa - Σεϊναγιοέν | 1-3 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/06/2016 | 18:30 | Χάκα - Σεϊναγιοέν | 1-6 | 0-3 |
23/06/2016 | 18:30 | Λάχτι - Ελσίνκι | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/09/2016 | 15:30 | Σεϊναγιοέν - Ελσίνκι | 2-2 | 0-0 |
Το Κύπελλο Φινλανδίας βρίσκεται στα προημιτελικά. Δεν προβλέπεται ημίωρη παράταση, αν δεν προκύψει νικητής στα 90’, ακολουθεί απ’ ευθείας η διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα το κατακτήσει φέτος, κερδίζει εισιτήριο για τα προκριματικά του Κόνφερενς Λιγκ της σεζόν 2024-25.