ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Γαλλία - Feminine Division 1 - 2021

Πρωτάθλημα (27/08/2021 - 04/06/2022) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 27 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2021 19:30 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 3-0 2-0
28/08/2021 15:30 Dijon W Dijon W - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 1-2 0-1
28/08/2021 15:30 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Issy W Issy W 2-0 1-0
28/08/2021 15:30 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 1-1 0-1
28/08/2021 15:30 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 4-1 2-1
29/08/2021 13:55 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 5-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 03 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2021 19:30 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 0-1 0-1
03/09/2021 19:30 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 0-1 0-1
04/09/2021 15:30 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 6-0 4-0
04/09/2021 15:30 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 0-0 0-0
04/09/2021 15:30 Issy W Issy W - Dijon W Dijon W 0-2 0-1
05/09/2021 14:00 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 6-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 10 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2021 19:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 2-1 1-0
11/09/2021 15:30 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 3-0 2-0
11/09/2021 15:30 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Issy W Issy W 0-1 0-1
12/09/2021 16:05 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 1-2 1-0
12/09/2021 16:05 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 0-2 0-1
12/09/2021 16:05 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Dijon W Dijon W 6-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 24 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2021 19:30 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 4-0 1-0
25/09/2021 15:30 Issy W Issy W - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 0-1 0-1
25/09/2021 15:30 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 1-4 1-3
25/09/2021 15:30 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 1-0 1-0
25/09/2021 17:30 Dijon W Dijon W - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 0-4 0-2
26/09/2021 13:45 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 4-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 01 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 22:00 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 1-4 1-2
01/10/2021 22:00 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 1-2 0-1
02/10/2021 15:30 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 1-3 1-1
02/10/2021 15:30 Issy W Issy W - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 1-3 1-1
02/10/2021 15:30 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Dijon W Dijon W 1-2 0-1
10/10/2021 15:15 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 6-0 4-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 14:00 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 5-2 2-1
16/10/2021 15:30 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Dijon W Dijon W 0-1 0-1
16/10/2021 15:30 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 4-0 1-0
16/10/2021 15:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Issy W Issy W 1-1 0-0
17/10/2021 13:45 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 5-0 2-0
17/10/2021 13:45 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 15:00 Issy W Issy W - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 0-5 0-3
30/10/2021 15:30 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 1-2 1-0
30/10/2021 15:30 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 3-0 2-0
30/10/2021 17:30 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 1-0 0-0
31/10/2021 13:45 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 1-6 1-4
31/10/2021 13:45 Dijon W Dijon W - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 0-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 12 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2021 21:45 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 1-3 0-2
13/11/2021 15:30 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 0-4 0-2
13/11/2021 15:30 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Issy W Issy W 3-0 1-0
13/11/2021 15:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 2-2 0-1
13/11/2021 15:30 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Dijon W Dijon W 1-1 1-1
14/11/2021 22:00 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 6-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 20 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 15:30 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 6-2 2-0
20/11/2021 15:30 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 2-1 0-1
20/11/2021 15:30 Dijon W Dijon W - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 0-2 0-0
20/11/2021 17:15 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 0-1 0-1
21/11/2021 13:45 Issy W Issy W - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 0-4 0-2
21/11/2021 13:45 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 7-0 4-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 03 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2021 19:30 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 0-0 0-0
04/12/2021 15:00 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 3-1 0-0
04/12/2021 15:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 1-1 1-0
04/12/2021 15:30 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Dijon W Dijon W 1-1 1-1
04/12/2021 17:30 Issy W Issy W - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 0-3 0-0
05/12/2021 15:45 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 4-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/12/2021 13:45 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Issy W Issy W 1-0 0-0
12/12/2021 13:45 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 0-1 0-1
12/12/2021 13:45 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 1-0 0-0
12/12/2021 13:45 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 1-2 1-2
12/12/2021 13:45 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 0-1 0-1
12/12/2021 13:45 Dijon W Dijon W - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 15/01 - 11/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2022 15:30 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 0-1 0-0
15/01/2022 15:30 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 3-0 2-0
15/01/2022 15:30 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Issy W Issy W 1-0 1-0
29/01/2022 15:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 0-2 0-1
11/02/2022 22:00 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 8-0 3-0
11/02/2022 22:00 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Dijon W Dijon W 5-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 22/01 - 08/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2022 15:30 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 1-3 0-1
22/01/2022 15:30 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 3-1 1-1
22/01/2022 15:30 Issy W Issy W - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 0-2 0-1
22/01/2022 18:00 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 2-3 2-2
23/01/2022 15:45 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 0-5 0-2
08/02/2022 19:30 Dijon W Dijon W - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 04 - 06/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2022 21:45 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 1-0 1-0
05/02/2022 15:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 2-6 0-4
05/02/2022 15:30 Dijon W Dijon W - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 0-1 0-1
05/02/2022 15:30 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 2-1 1-1
05/02/2022 17:35 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Issy W Issy W 4-3 3-1
06/02/2022 15:45 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 26 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 15:30 Issy W Issy W - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 5-1 4-0
26/02/2022 15:30 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 3-0 1-0
26/02/2022 15:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 2-5 1-4
26/02/2022 17:35 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Dijon W Dijon W 2-0 1-0
27/02/2022 15:45 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 0-4 0-2
27/02/2022 15:45 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 0-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 11 - 12/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 22:00 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 3-1 1-1
11/03/2022 22:00 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 0-0 0-0
12/03/2022 15:30 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 0-3 0-0
12/03/2022 15:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 0-1 0-0
12/03/2022 15:30 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 1-1 0-0
12/03/2022 17:30 Dijon W Dijon W - Issy W Issy W 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 18 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2022 19:45 Dijon W Dijon W - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 0-3 0-2
18/03/2022 19:45 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 2-0 1-0
19/03/2022 15:30 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 6-0 4-0
19/03/2022 15:30 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 1-2 0-0
19/03/2022 15:30 Issy W Issy W - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 4-1 1-1
20/03/2022 15:45 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 02 - 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 15:30 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 0-1 0-0
02/04/2022 15:30 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 1-2 1-0
02/04/2022 17:35 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Issy W Issy W 3-0 1-0
03/04/2022 13:45 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 0-2 0-2
03/04/2022 13:45 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 0-0 0-0
23/04/2022 15:30 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Dijon W Dijon W 2-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 15 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 19:30 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) 3-1 3-0
16/04/2022 15:30 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) 1-2 0-1
16/04/2022 15:30 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) 1-3 0-2
16/04/2022 15:30 Dijon W Dijon W - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) 0-2 0-2
16/04/2022 17:35 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Issy W Issy W 6-1 1-1
17/04/2022 15:45 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Λυών (Γ) Λυών (Γ) 1-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 07 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 15:30 Issy W Issy W - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) 0-5 0-0
07/05/2022 15:30 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) 3-0 1-0
07/05/2022 15:30 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) 1-0 0-0
07/05/2022 15:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Dijon W Dijon W 4-0 0-0
07/05/2022 17:45 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) 1-5 0-1
08/05/2022 15:45 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 28/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2022 15:30 Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - -
28/05/2022 15:30 Issy W Issy W - Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - -
28/05/2022 15:30 Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - -
28/05/2022 15:30 Dijon W Dijon W - Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - -
28/05/2022 15:30 Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - -
28/05/2022 15:30 Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - Λυών (Γ) Λυών (Γ) - -
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 04/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/06/2022 15:30 Γκινγκάμπ (Γ) Γκινγκάμπ (Γ) - Φλέουρι (Γ) Φλέουρι (Γ) - -
04/06/2022 15:30 Σεντ Ετιέν (Γ) Σεντ Ετιέν (Γ) - Σογιόξ (Γ) Σογιόξ (Γ) - -
04/06/2022 15:30 Παρίσι (Γ) Παρίσι (Γ) - Dijon W Dijon W - -
04/06/2022 15:30 Μοντπελιέ (Γ) Μοντπελιέ (Γ) - Μπορντό (Γ) Μπορντό (Γ) - -
04/06/2022 15:30 Λυών (Γ) Λυών (Γ) - Issy W Issy W - -
04/06/2022 15:30 Ρεμς (Γ) Ρεμς (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) Παρί Σεν Ζερμέν (Γ) - -
Top