ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Γαλλία - National 2 - Group B - 2021

Πρωτάθλημα (07/08/2021 - 28/05/2022) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ Β - 1η αγωνιστική 07/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/08/2021 18:00 Auxerre II Auxerre II - Epinal Epinal 3-1 2-0
07/08/2021 18:00 Reims II Reims II - Belfort Belfort 3-0 1-0
07/08/2021 19:00 Bobigny Bobigny - Metz II Metz II 1-1 1-0
07/08/2021 19:00 Haguenau Haguenau - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 2-1 2-0
07/08/2021 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 2-2 1-1
07/08/2021 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Μποβέ Μποβέ 1-1 1-0
07/08/2021 19:00 Lens II Lens II - Fleury 91 Fleury 91 1-3 0-1
07/08/2021 19:30 Gobelins Gobelins - Schiltigheim Schiltigheim 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 2η αγωνιστική 14/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/08/2021 18:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Gobelins Gobelins 0-1 0-0
14/08/2021 19:00 Μποβέ Μποβέ - Fleury 91 Fleury 91 1-2 0-1
14/08/2021 19:00 Belfort Belfort - Auxerre II Auxerre II 2-1 2-0
14/08/2021 19:00 Epinal Epinal - Haguenau Haguenau 2-0 1-0
14/08/2021 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - Bobigny Bobigny 2-2 1-1
14/08/2021 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Reims II Reims II 0-3 0-2
14/08/2021 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Lens II Lens II 2-0 1-0
14/08/2021 19:00 Metz II Metz II - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 3η αγωνιστική 21/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 18:00 Gobelins Gobelins - Epinal Epinal 2-1 2-0
21/08/2021 19:00 Bobigny Bobigny - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 0-2 0-1
21/08/2021 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 2-0 0-0
21/08/2021 19:00 Haguenau Haguenau - Belfort Belfort 2-0 1-0
21/08/2021 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Schiltigheim Schiltigheim 1-1 0-1
21/08/2021 19:00 Auxerre II Auxerre II - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 1-0 1-0
21/08/2021 19:00 Lens II Lens II - Metz II Metz II 0-2 0-1
21/08/2021 19:00 Reims II Reims II - Μποβέ Μποβέ 2-0 0-0
Γρκουπ Β - 4η αγωνιστική 28/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/08/2021 17:00 Belfort Belfort - Gobelins Gobelins 0-2 0-1
28/08/2021 18:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 0-1 0-0
28/08/2021 18:00 Reims II Reims II - Auxerre II Auxerre II 0-0 0-0
28/08/2021 19:00 Μποβέ Μποβέ - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 1-1 1-0
28/08/2021 19:00 Epinal Epinal - Bobigny Bobigny 0-0 0-0
28/08/2021 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - Lens II Lens II 1-0 0-0
28/08/2021 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Haguenau Haguenau 2-2 2-2
28/08/2021 19:00 Metz II Metz II - Fleury 91 Fleury 91 1-3 0-0
Γρκουπ Β - 5η αγωνιστική 03 - 04/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2021 21:00 Haguenau Haguenau - Reims II Reims II 3-2 2-0
04/09/2021 18:00 Gobelins Gobelins - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 2-1 1-0
04/09/2021 19:00 Bobigny Bobigny - Belfort Belfort 3-2 1-0
04/09/2021 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Schiltigheim Schiltigheim 1-0 0-0
04/09/2021 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Epinal Epinal 2-3 1-2
04/09/2021 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Metz II Metz II 3-1 1-1
04/09/2021 19:00 Auxerre II Auxerre II - Μποβέ Μποβέ 1-2 0-1
04/09/2021 19:00 Lens II Lens II - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 1-0 1-0
Γρκουπ Β - 6η αγωνιστική 11/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 18:00 Reims II Reims II - Gobelins Gobelins 2-1 1-0
11/09/2021 18:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Fleury 91 Fleury 91 0-4 0-2
11/09/2021 18:00 Auxerre II Auxerre II - Haguenau Haguenau 1-0 1-0
11/09/2021 19:00 Belfort Belfort - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 1-3 0-1
11/09/2021 19:00 Μποβέ Μποβέ - Metz II Metz II 1-0 1-0
11/09/2021 19:00 Epinal Epinal - Lens II Lens II 4-0 3-0
11/09/2021 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 0-1 0-1
11/09/2021 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Bobigny Bobigny 1-2 1-0
Γρκουπ Β - 7η αγωνιστική 18/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 17:00 Lens II Lens II - Belfort Belfort 1-1 0-1
18/09/2021 19:00 Haguenau Haguenau - Μποβέ Μποβέ 0-1 0-0
18/09/2021 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Epinal Epinal 0-1 0-1
18/09/2021 19:00 Gobelins Gobelins - Auxerre II Auxerre II 1-0 0-0
18/09/2021 19:00 Bobigny Bobigny - Reims II Reims II 1-0 1-0
18/09/2021 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 1-2 0-0
18/09/2021 19:00 Metz II Metz II - Schiltigheim Schiltigheim 4-1 1-1
18/09/2021 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 8η αγωνιστική 25/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 18:00 Epinal Epinal - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 0-0 0-0
25/09/2021 18:00 Haguenau Haguenau - Gobelins Gobelins 2-2 0-2
25/09/2021 18:00 Auxerre II Auxerre II - Bobigny Bobigny 2-2 1-2
25/09/2021 18:00 Reims II Reims II - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 1-1 0-1
25/09/2021 19:00 Μποβέ Μποβέ - Schiltigheim Schiltigheim 1-2 0-1
25/09/2021 19:00 Belfort Belfort - Fleury 91 Fleury 91 2-0 2-0
25/09/2021 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Lens II Lens II 1-1 1-0
25/09/2021 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Metz II Metz II 2-4 2-1
Γρκουπ Β - 9η αγωνιστική 09/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 19:00 Metz II Metz II - Epinal Epinal 1-0 1-0
09/10/2021 19:00 Bobigny Bobigny - Haguenau Haguenau 2-1 0-1
09/10/2021 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Auxerre II Auxerre II 2-0 1-0
09/10/2021 19:00 Lens II Lens II - Reims II Reims II 2-5 1-4
09/10/2021 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Belfort Belfort 1-0 0-0
09/10/2021 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 2-0 0-0
09/10/2021 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 2-0 1-0
09/10/2021 19:30 Gobelins Gobelins - Μποβέ Μποβέ 1-0 1-0
Γρκουπ Β - 10η αγωνιστική 23/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 18:00 Haguenau Haguenau - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 2-2 0-1
23/10/2021 18:00 Auxerre II Auxerre II - Lens II Lens II 1-1 1-1
23/10/2021 18:00 Gobelins Gobelins - Bobigny Bobigny 1-0 0-0
23/10/2021 19:00 Μποβέ Μποβέ - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 1-0 1-0
23/10/2021 19:00 Belfort Belfort - Metz II Metz II 4-1 2-1
23/10/2021 19:00 Epinal Epinal - Schiltigheim Schiltigheim 1-1 1-0
23/10/2021 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 0-1 0-1
23/10/2021 19:00 Reims II Reims II - Fleury 91 Fleury 91 4-1 2-1
Γρκουπ Β - 11η αγωνιστική 06 - 27/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 16:00 Lens II Lens II - Haguenau Haguenau 3-2 3-2
06/11/2021 18:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Epinal Epinal 0-1 0-0
06/11/2021 18:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Gobelins Gobelins 0-3 0-2
06/11/2021 19:00 Bobigny Bobigny - Μποβέ Μποβέ 0-1 0-1
06/11/2021 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Auxerre II Auxerre II 3-0 2-0
06/11/2021 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Reims II Reims II 2-0 1-0
06/11/2021 19:00 Metz II Metz II - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 2-0 1-0
27/11/2021 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - Belfort Belfort 2-2 2-1
Γρκουπ Β - 12η αγωνιστική 20/11/2021 - 08/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 18:00 Haguenau Haguenau - Fleury 91 Fleury 91 2-3 2-3
20/11/2021 18:00 Auxerre II Auxerre II - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 2-0 1-0
20/11/2021 18:00 Reims II Reims II - Metz II Metz II 1-3 0-1
20/11/2021 19:00 Bobigny Bobigny - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 1-0 1-0
20/11/2021 19:00 Gobelins Gobelins - Lens II Lens II 0-0 0-0
20/11/2021 19:00 Belfort Belfort - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 0-1 0-0
20/11/2021 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Schiltigheim Schiltigheim 1-0 0-0
08/01/2022 19:00 Μποβέ Μποβέ - Epinal Epinal 0-3 0-2
Γρκουπ Β - 13η αγωνιστική 04/12/2021 - 26/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 17:00 Epinal Epinal - Belfort Belfort 1-2 1-0
04/12/2021 18:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 0-1 0-0
04/12/2021 18:00 Schiltigheim Schiltigheim - Reims II Reims II 0-1 0-0
04/12/2021 18:00 Metz II Metz II - Auxerre II Auxerre II 0-2 0-0
04/12/2021 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Gobelins Gobelins 1-3 1-0
04/12/2021 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Μποβέ Μποβέ 1-2 1-1
04/12/2021 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Haguenau Haguenau 3-0 0-0
26/01/2022 19:00 Lens II Lens II - Bobigny Bobigny 2-2 1-0
Γρκουπ Β - 14η αγωνιστική 11/12/2021 - 08/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2021 18:00 Reims II Reims II - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 2-0 1-0
11/12/2021 18:00 Auxerre II Auxerre II - Schiltigheim Schiltigheim 3-2 1-1
11/12/2021 19:00 Μποβέ Μποβέ - Belfort Belfort 0-1 0-0
11/12/2021 19:00 Bobigny Bobigny - Fleury 91 Fleury 91 1-1 1-0
11/12/2021 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Lens II Lens II 1-1 0-0
11/12/2021 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Epinal Epinal 3-1 2-1
11/12/2021 19:00 Gobelins Gobelins - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 0-0 0-0
08/01/2022 19:00 Haguenau Haguenau - Metz II Metz II 2-1 1-0
Γρκουπ Β - 15η αγωνιστική 15/01 - 26/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2022 19:00 Μποβέ Μποβέ - Lens II Lens II 2-1 1-1
15/01/2022 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 0-1 0-0
15/01/2022 19:00 Metz II Metz II - Gobelins Gobelins 0-3 0-2
29/01/2022 17:00 Epinal Epinal - Reims II Reims II 8-1 3-1
29/01/2022 18:00 Schiltigheim Schiltigheim - Haguenau Haguenau 1-0 0-0
29/01/2022 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Auxerre II Auxerre II 0-2 0-0
29/01/2022 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Bobigny Bobigny 1-1 1-0
26/02/2022 19:00 Belfort Belfort - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 0-1 0-1
Γρκουπ Β - 16η αγωνιστική 22/01 - 09/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2022 17:00 Haguenau Haguenau - Epinal Epinal 3-2 2-2
22/01/2022 18:00 Auxerre II Auxerre II - Belfort Belfort 1-2 1-0
22/01/2022 18:00 Lens II Lens II - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 0-1 0-0
22/01/2022 18:00 Reims II Reims II - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 0-0 0-0
22/01/2022 19:00 Bobigny Bobigny - Schiltigheim Schiltigheim 1-0 0-0
22/01/2022 19:30 Gobelins Gobelins - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 2-1 1-1
09/02/2022 19:30 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Metz II Metz II 1-0 0-0
09/02/2022 21:00 Fleury 91 Fleury 91 - Μποβέ Μποβέ 2-0 1-0
Γρκουπ Β - 17η αγωνιστική 05 - 23/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 18:00 Epinal Epinal - Gobelins Gobelins 0-1 0-0
05/02/2022 18:00 Schiltigheim Schiltigheim - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 1-1 1-1
05/02/2022 19:00 Μποβέ Μποβέ - Reims II Reims II 1-0 1-0
05/02/2022 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Bobigny Bobigny 1-2 0-0
05/02/2022 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Auxerre II Auxerre II 0-0 0-0
05/02/2022 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Fleury 91 Fleury 91 1-2 0-2
05/02/2022 19:00 Metz II Metz II - Lens II Lens II 0-0 0-0
23/02/2022 21:00 Belfort Belfort - Haguenau Haguenau 0-3 0-1
Γρκουπ Β - 18η αγωνιστική 12 - 26/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 17:00 Auxerre II Auxerre II - Reims II Reims II 0-2 0-2
12/02/2022 18:00 Haguenau Haguenau - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 1-4 0-1
12/02/2022 19:00 Bobigny Bobigny - Epinal Epinal 3-4 3-1
12/02/2022 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Metz II Metz II 0-0 0-0
12/02/2022 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 3-0 1-0
12/02/2022 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Μποβέ Μποβέ 0-0 0-0
12/02/2022 19:00 Gobelins Gobelins - Belfort Belfort 1-0 1-0
26/02/2022 18:00 Lens II Lens II - Schiltigheim Schiltigheim 1-1 1-1
Γρκουπ Β - 19η αγωνιστική 19/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 17:00 Belfort Belfort - Bobigny Bobigny 1-2 1-1
19/02/2022 18:00 Epinal Epinal - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 3-1 2-0
19/02/2022 18:00 Schiltigheim Schiltigheim - Fleury 91 Fleury 91 0-1 0-0
19/02/2022 19:00 Μποβέ Μποβέ - Auxerre II Auxerre II 0-0 0-0
19/02/2022 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Lens II Lens II 1-0 1-0
19/02/2022 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Gobelins Gobelins 1-2 0-1
19/02/2022 19:00 Metz II Metz II - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 1-3 0-1
19/02/2022 19:00 Reims II Reims II - Haguenau Haguenau 3-3 3-1
Γρκουπ Β - 20η αγωνιστική 05/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 17:00 Haguenau Haguenau - Auxerre II Auxerre II 2-1 1-0
05/03/2022 17:00 Lens II Lens II - Epinal Epinal 0-1 0-0
05/03/2022 18:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Schiltigheim Schiltigheim 0-0 0-0
05/03/2022 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Belfort Belfort 0-0 0-0
05/03/2022 19:00 Bobigny Bobigny - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 1-1 1-0
05/03/2022 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 1-0 0-0
05/03/2022 19:00 Metz II Metz II - Μποβέ Μποβέ 0-1 0-1
05/03/2022 19:00 Gobelins Gobelins - Reims II Reims II 1-0 0-0
Γρκουπ Β - 21η αγωνιστική 12/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 18:00 Reims II Reims II - Bobigny Bobigny 0-1 0-0
12/03/2022 18:00 Belfort Belfort - Lens II Lens II 1-1 0-1
12/03/2022 18:00 Epinal Epinal - Fleury 91 Fleury 91 1-1 1-0
12/03/2022 19:00 Auxerre II Auxerre II - Gobelins Gobelins 1-0 1-0
12/03/2022 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 0-1 0-0
12/03/2022 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - Metz II Metz II 1-1 0-0
12/03/2022 19:00 Μποβέ Μποβέ - Haguenau Haguenau 2-3 1-2
12/03/2022 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 22η αγωνιστική 19/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 18:00 Bobigny Bobigny - Auxerre II Auxerre II 2-1 1-0
19/03/2022 18:00 Lens II Lens II - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 0-0 0-0
19/03/2022 19:00 Gobelins Gobelins - Haguenau Haguenau 3-1 0-1
19/03/2022 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Reims II Reims II 1-1 1-1
19/03/2022 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Belfort Belfort 4-0 2-0
19/03/2022 19:00 Metz II Metz II - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 1-2 0-2
19/03/2022 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - Μποβέ Μποβέ 0-1 0-0
19/03/2022 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Epinal Epinal 2-2 1-0
Γρκουπ Β - 23η αγωνιστική 26/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 17:00 Haguenau Haguenau - Bobigny Bobigny 1-1 1-0
26/03/2022 18:00 Auxerre II Auxerre II - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 1-0 0-0
26/03/2022 18:00 Reims II Reims II - Lens II Lens II 0-3 0-1
26/03/2022 19:00 Belfort Belfort - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 0-1 0-0
26/03/2022 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Fleury 91 Fleury 91 1-1 0-0
26/03/2022 19:00 Μποβέ Μποβέ - Gobelins Gobelins 1-0 0-0
26/03/2022 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Schiltigheim Schiltigheim 1-0 0-0
26/03/2022 19:00 Epinal Epinal - Metz II Metz II 2-0 0-0
Γρκουπ Β - 24η αγωνιστική 08 - 09/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2022 21:00 Schiltigheim Schiltigheim - Epinal Epinal 1-1 0-1
09/04/2022 18:00 Lens II Lens II - Auxerre II Auxerre II 0-1 0-1
09/04/2022 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Μποβέ Μποβέ 0-1 0-0
09/04/2022 19:00 Bobigny Bobigny - Gobelins Gobelins 3-1 2-0
09/04/2022 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Reims II Reims II 2-1 0-1
09/04/2022 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Haguenau Haguenau 2-2 1-1
09/04/2022 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 1-1 0-1
09/04/2022 19:00 Metz II Metz II - Belfort Belfort 0-1 0-1
Γρκουπ Β - 25η αγωνιστική 15 - 16/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 21:00 Belfort Belfort - Schiltigheim Schiltigheim 0-0 0-0
16/04/2022 18:00 Haguenau Haguenau - Lens II Lens II 0-1 0-0
16/04/2022 18:00 Epinal Epinal - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 0-0 0-0
16/04/2022 18:00 Reims II Reims II - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 0-1 0-1
16/04/2022 18:45 Gobelins Gobelins - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 2-0 2-0
16/04/2022 19:00 Μποβέ Μποβέ - Bobigny Bobigny 0-0 0-0
16/04/2022 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Metz II Metz II 1-0 0-0
16/04/2022 19:00 Auxerre II Auxerre II - Fleury 91 Fleury 91 1-3 0-2
Γρκουπ Β - 26η αγωνιστική 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 18:00 Lens II Lens II - Gobelins Gobelins 1-1 0-0
23/04/2022 19:00 Epinal Epinal - Μποβέ Μποβέ 0-1 0-0
23/04/2022 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Bobigny Bobigny 2-2 0-1
23/04/2022 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Haguenau Haguenau 2-0 1-0
23/04/2022 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Auxerre II Auxerre II 0-1 0-0
23/04/2022 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Belfort Belfort 1-4 1-2
23/04/2022 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 0-0 0-0
23/04/2022 19:00 Metz II Metz II - Reims II Reims II 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 27η αγωνιστική 29 - 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2022 21:00 Belfort Belfort - Epinal Epinal 1-1 1-1
30/04/2022 18:00 Bobigny Bobigny - Lens II Lens II 3-2 2-0
30/04/2022 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 2-3 0-2
30/04/2022 19:00 Reims II Reims II - Schiltigheim Schiltigheim 2-2 0-1
30/04/2022 19:00 Auxerre II Auxerre II - Metz II Metz II 2-2 1-0
30/04/2022 19:00 Μποβέ Μποβέ - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 3-2 2-1
30/04/2022 19:00 Haguenau Haguenau - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 0-0 0-0
30/04/2022 19:30 Gobelins Gobelins - Fleury 91 Fleury 91 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 28η αγωνιστική 07 - 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 19:00 Belfort Belfort - Μποβέ Μποβέ 0-1 0-1
14/05/2022 17:00 Lens II Lens II - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 1-2 0-0
14/05/2022 18:00 Metz II Metz II - Haguenau Haguenau 2-1 1-0
14/05/2022 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Reims II Reims II 0-3 0-3
14/05/2022 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - Auxerre II Auxerre II 2-0 0-0
14/05/2022 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Bobigny Bobigny 2-1 1-1
14/05/2022 19:00 Epinal Epinal - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 0-1 0-0
14/05/2022 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Gobelins Gobelins 1-2 1-1
Γρκουπ Β - 29η αγωνιστική 21/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 19:00 Bobigny Bobigny - St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos 2-2 2-1
21/05/2022 19:00 Haguenau Haguenau - Schiltigheim Schiltigheim 4-1 1-0
21/05/2022 19:00 Olympique St Quentin Olympique St Quentin - Fleury 91 Fleury 91 0-2 0-1
21/05/2022 19:00 Sainte Geneviève Sainte Geneviève - Belfort Belfort 3-3 2-1
21/05/2022 19:00 Auxerre II Auxerre II - Entente S St Gratien Entente S St Gratien 4-1 4-1
21/05/2022 19:00 Lens II Lens II - Μποβέ Μποβέ 2-2 1-2
21/05/2022 19:00 Reims II Reims II - Epinal Epinal 1-2 1-0
21/05/2022 19:00 Gobelins Gobelins - Metz II Metz II 1-0 0-0
Γρκουπ Β - 30η αγωνιστική 28/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2022 19:00 Μποβέ Μποβέ - Sainte Geneviève Sainte Geneviève 2-1 0-1
28/05/2022 19:00 Belfort Belfort - Reims II Reims II 4-2 1-1
28/05/2022 19:00 Entente S St Gratien Entente S St Gratien - Haguenau Haguenau 3-1 2-1
28/05/2022 19:00 Fleury 91 Fleury 91 - Lens II Lens II 5-0 4-0
28/05/2022 19:00 Epinal Epinal - Auxerre II Auxerre II 3-0 3-0
28/05/2022 19:00 Schiltigheim Schiltigheim - Gobelins Gobelins 0-1 0-1
28/05/2022 19:00 St Maur Lusitanos St Maur Lusitanos - Olympique St Quentin Olympique St Quentin 2-2 0-1
28/05/2022 19:00 Metz II Metz II - Bobigny Bobigny 3-0 2-0
Top