• 22:20, Καμερούν - Βραζιλία: Ακόμη 0-0 αλλά με τη μορφή του ματς αξίζει το OVER 1,5 (2.42)
  • 22:09, Σερβία - Ελβετία: Γρήγορο γκολ των Ελβετών στο 2ο μέρος, αλλά η βραδιά έχει και άλλα (OVER 6,5 στο 1.90)
  • 17:22, Γκάνα - Ουρουγουάη, "πατά" καλύτερα η "σελέστε", στο 3.25 το διπλό στο ημίχρονο
  • 17.25 Ν. Κορέα-Πορτογαλία: Το over 1,5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο είναι σε καλή τιμή, 2.30 και αξίζει το ρίσκο
  • Ειδική ανάλυση για νικητές ομίλων

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Γαλλία - National 3 - Group H - 2022

Πρωτάθλημα (27/08/2022 - 03/06/2023) - 14 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_occitanie - 1η αγωνιστική 27/08 - 15/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 19:00 Rodez II Rodez II - Castanet Castanet 1-3 0-2
27/08/2022 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Agde Agde 4-0 1-0
27/08/2022 19:30 Balma Balma - Beziers Beziers 0-1 -
27/08/2022 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες 1-1 -
27/08/2022 20:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Colomiers Colomiers 1-0 -
28/08/2022 16:00 Toulouse II Toulouse II - Montpellier II Montpellier II 1-0 0-0
15/10/2022 19:30 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Onet-le-Château Onet-le-Château 3-3 -
match_round_occitanie - 2η αγωνιστική 03 - 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 18:00 Montpellier II Montpellier II - Alberes Argelès Alberes Argelès 1-1 1-0
03/09/2022 19:00 Beziers Beziers - Toulouse II Toulouse II 1-0 -
03/09/2022 19:00 Agde Agde - Balma Balma 1-0 -
03/09/2022 19:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Union Saint-Jean Union Saint-Jean 2-0 0-0
03/09/2022 19:00 Colomiers Colomiers - Castanet Castanet 0-0 -
03/09/2022 20:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Bagnols-Pont Bagnols-Pont 4-0 1-0
04/09/2022 16:00 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Rodez II Rodez II 4-0 2-0
match_round_occitanie - 3η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 16:00 Rodez II Rodez II - Montpellier II Montpellier II 1-0 0-0
17/09/2022 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Stade Beaucairois Stade Beaucairois 1-0 0-1
17/09/2022 19:00 Castanet Castanet - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες 0-1 0-0
17/09/2022 19:30 Balma Balma - Onet-le-Château Onet-le-Château 3-0 0-0
17/09/2022 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Beziers Beziers 1-4 1-1
17/09/2022 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Colomiers Colomiers 1-1 1-0
18/09/2022 16:00 Toulouse II Toulouse II - Agde Agde 1-0 0-0
match_round_occitanie - 4η αγωνιστική 01/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 19:00 Beziers Beziers - Rodez II Rodez II 3-0 2-0
01/10/2022 19:00 Montpellier II Montpellier II - Castanet Castanet 2-2 1-0
01/10/2022 19:00 Agde Agde - Alberes Argelès Alberes Argelès 1-1 1-1
01/10/2022 19:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Toulouse II Toulouse II 1-1 1-1
01/10/2022 19:00 Colomiers Colomiers - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες 1-1 1-1
01/10/2022 20:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Balma Balma 1-1 -
01/10/2022 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Union Saint-Jean Union Saint-Jean 1-3 1-2
match_round_occitanie - 5η αγωνιστική 15/10 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Colomiers Colomiers - -
15/10/2022 19:00 Castanet Castanet - Beziers Beziers 0-1 0-0
15/10/2022 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Onet-le-Château Onet-le-Château - -
29/10/2022 19:30 Balma Balma - Bagnols-Pont Bagnols-Pont 2-0 1-0
19/11/2022 16:00 Rodez II Rodez II - Agde Agde 2-3 2-1
19/11/2022 19:00 Toulouse II Toulouse II - Stade Beaucairois Stade Beaucairois 1-0 0-0
20/11/2022 16:00 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Montpellier II Montpellier II 1-2 1-0
match_round_occitanie - 6η αγωνιστική 22/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 19:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Rodez II Rodez II 2-1 0-0
22/10/2022 19:00 Agde Agde - Castanet Castanet 0-2 0-0
22/10/2022 19:00 Beziers Beziers - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες 0-0 0-0
22/10/2022 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Balma Balma 2-2 1-2
22/10/2022 19:00 Colomiers Colomiers - Montpellier II Montpellier II 1-0 -
22/10/2022 20:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Alberes Argelès Alberes Argelès 2-0 1-0
22/10/2022 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Toulouse II Toulouse II 2-1 -
match_round_occitanie - 7η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 18:00 Toulouse II Toulouse II - Union Saint-Jean Union Saint-Jean 3-2 2-1
05/11/2022 19:00 Montpellier II Montpellier II - Beziers Beziers 0-1 0-1
05/11/2022 19:30 Castanet Castanet - Onet-le-Château Onet-le-Château 2-3 0-2
05/11/2022 19:30 Balma Balma - Colomiers Colomiers 0-0 0-0
05/11/2022 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Bagnols-Pont Bagnols-Pont 4-1 -
06/11/2022 16:00 Rodez II Rodez II - Stade Beaucairois Stade Beaucairois 2-4 1-2
06/11/2022 16:00 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Agde Agde 0-3 0-2
match_round_occitanie - 8η αγωνιστική 12/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2022 16:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Rodez II Rodez II 1-0 1-0
12/11/2022 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Alberes Argelès Alberes Argelès 1-2 1-1
12/11/2022 19:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες 1-0 0-0
12/11/2022 19:00 Agde Agde - Montpellier II Montpellier II 0-1 0-0
12/11/2022 19:00 Colomiers Colomiers - Beziers Beziers 0-1 0-1
12/11/2022 19:30 Balma Balma - Toulouse II Toulouse II 1-3 -
12/11/2022 20:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Castanet Castanet 2-1 1-1
match_round_occitanie - 9η αγωνιστική 25 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/11/2022 21:00 Beziers Beziers - Agde Agde 2-0 2-0
26/11/2022 15:30 Rodez II Rodez II - Union Saint-Jean Union Saint-Jean 3-0 3-0
26/11/2022 19:00 Toulouse II Toulouse II - Colomiers Colomiers 1-2 1-0
26/11/2022 19:30 Castanet Castanet - Bagnols-Pont Bagnols-Pont 2-1 0-1
26/11/2022 20:00 Montpellier II Montpellier II - Onet-le-Château Onet-le-Château 2-0 1-0
26/11/2022 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Balma Balma 0-1 0-0
27/11/2022 15:30 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Stade Beaucairois Stade Beaucairois 1-4 0-2
match_round_occitanie - 10η αγωνιστική 03 - 04/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2022 17:00 Toulouse II Toulouse II - Alberes Argelès Alberes Argelès - -
03/12/2022 18:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Montpellier II Montpellier II - -
03/12/2022 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Castanet Castanet - -
03/12/2022 19:00 Colomiers Colomiers - Agde Agde - -
03/12/2022 19:30 Balma Balma - Rodez II Rodez II - -
03/12/2022 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - -
04/12/2022 16:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Beziers Beziers - -
match_round_occitanie - 11η αγωνιστική 10 - 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2022 19:00 Montpellier II Montpellier II - Bagnols-Pont Bagnols-Pont - -
10/12/2022 19:00 Beziers Beziers - Stade Beaucairois Stade Beaucairois - -
10/12/2022 19:00 Agde Agde - Onet-le-Château Onet-le-Château - -
10/12/2022 19:30 Castanet Castanet - Balma Balma - -
10/12/2022 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Colomiers Colomiers - -
11/12/2022 15:30 Rodez II Rodez II - Toulouse II Toulouse II - -
11/12/2022 15:30 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Union Saint-Jean Union Saint-Jean - -
match_round_occitanie - 12η αγωνιστική 14 - 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/01/2023 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Montpellier II Montpellier II - -
14/01/2023 19:00 Colomiers Colomiers - Onet-le-Château Onet-le-Château - -
14/01/2023 19:30 Balma Balma - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - -
14/01/2023 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Rodez II Rodez II - -
14/01/2023 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Beziers Beziers - -
15/01/2023 15:30 Toulouse II Toulouse II - Castanet Castanet - -
15/01/2023 16:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Agde Agde - -
match_round_occitanie - 13η αγωνιστική 21 - 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/01/2023 19:00 Colomiers Colomiers - Rodez II Rodez II - -
21/01/2023 19:00 Montpellier II Montpellier II - Balma Balma - -
21/01/2023 19:00 Beziers Beziers - Union Saint-Jean Union Saint-Jean - -
21/01/2023 19:00 Agde Agde - Bagnols-Pont Bagnols-Pont - -
21/01/2023 19:30 Castanet Castanet - Alberes Argelès Alberes Argelès - -
22/01/2023 15:30 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Toulouse II Toulouse II - -
22/01/2023 16:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Stade Beaucairois Stade Beaucairois - -
match_round_occitanie - 14η αγωνιστική 04 - 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2023 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Onet-le-Château Onet-le-Château - -
04/02/2023 19:30 Balma Balma - Agde Agde - -
04/02/2023 19:30 Castanet Castanet - Colomiers Colomiers - -
04/02/2023 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Montpellier II Montpellier II - -
04/02/2023 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Stade Beaucairois Stade Beaucairois - -
05/02/2023 15:30 Rodez II Rodez II - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - -
05/02/2023 15:30 Toulouse II Toulouse II - Beziers Beziers - -
match_round_occitanie - 15η αγωνιστική 11 - 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2023 19:00 Montpellier II Montpellier II - Rodez II Rodez II - -
11/02/2023 19:00 Beziers Beziers - Alberes Argelès Alberes Argelès - -
11/02/2023 19:00 Agde Agde - Toulouse II Toulouse II - -
11/02/2023 19:00 Colomiers Colomiers - Bagnols-Pont Bagnols-Pont - -
12/02/2023 15:30 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Castanet Castanet - -
12/02/2023 16:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Balma Balma - -
12/02/2023 16:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Union Saint-Jean Union Saint-Jean - -
match_round_occitanie - 16η αγωνιστική 25 - 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2023 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Bagnols-Pont Bagnols-Pont - -
25/02/2023 19:30 Castanet Castanet - Montpellier II Montpellier II - -
25/02/2023 19:30 Balma Balma - Stade Beaucairois Stade Beaucairois - -
25/02/2023 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Agde Agde - -
26/02/2023 15:30 Rodez II Rodez II - Beziers Beziers - -
26/02/2023 15:30 Toulouse II Toulouse II - Onet-le-Château Onet-le-Château - -
26/02/2023 15:30 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Colomiers Colomiers - -
match_round_occitanie - 17η αγωνιστική 04 - 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2023 19:00 Agde Agde - Rodez II Rodez II - -
04/03/2023 19:00 Beziers Beziers - Castanet Castanet - -
04/03/2023 19:00 Montpellier II Montpellier II - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - -
04/03/2023 19:00 Colomiers Colomiers - Union Saint-Jean Union Saint-Jean - -
04/03/2023 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Balma Balma - -
05/03/2023 16:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Alberes Argelès Alberes Argelès - -
05/03/2023 16:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Toulouse II Toulouse II - -
match_round_occitanie - 18η αγωνιστική 18 - 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2023 19:00 Montpellier II Montpellier II - Colomiers Colomiers - -
18/03/2023 19:30 Castanet Castanet - Agde Agde - -
18/03/2023 19:30 Balma Balma - Union Saint-Jean Union Saint-Jean - -
18/03/2023 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Stade Beaucairois Stade Beaucairois - -
19/03/2023 15:30 Rodez II Rodez II - Onet-le-Château Onet-le-Château - -
19/03/2023 15:30 Toulouse II Toulouse II - Bagnols-Pont Bagnols-Pont - -
19/03/2023 15:30 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Beziers Beziers - -
match_round_occitanie - 19η αγωνιστική 25/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2023 19:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Castanet Castanet - -
25/03/2023 19:00 Agde Agde - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - -
25/03/2023 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Toulouse II Toulouse II - -
25/03/2023 19:00 Beziers Beziers - Montpellier II Montpellier II - -
25/03/2023 19:00 Colomiers Colomiers - Balma Balma - -
25/03/2023 20:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Rodez II Rodez II - -
25/03/2023 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Alberes Argelès Alberes Argelès - -
match_round_occitanie - 20η αγωνιστική 01 - 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2023 19:00 Montpellier II Montpellier II - Agde Agde - -
01/04/2023 19:00 Beziers Beziers - Colomiers Colomiers - -
01/04/2023 19:30 Castanet Castanet - Stade Beaucairois Stade Beaucairois - -
01/04/2023 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Union Saint-Jean Union Saint-Jean - -
02/04/2023 16:00 Rodez II Rodez II - Bagnols-Pont Bagnols-Pont - -
02/04/2023 16:00 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Onet-le-Château Onet-le-Château - -
02/04/2023 16:00 Toulouse II Toulouse II - Balma Balma - -
match_round_occitanie - 21η αγωνιστική 15/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2023 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Rodez II Rodez II - -
15/04/2023 19:00 Colomiers Colomiers - Toulouse II Toulouse II - -
15/04/2023 19:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Montpellier II Montpellier II - -
15/04/2023 19:00 Agde Agde - Beziers Beziers - -
15/04/2023 19:30 Balma Balma - Alberes Argelès Alberes Argelès - -
15/04/2023 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Castanet Castanet - -
15/04/2023 20:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - -
match_round_occitanie - 22η αγωνιστική 22 - 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2023 19:00 Rodez II Rodez II - Balma Balma - -
22/04/2023 19:00 Montpellier II Montpellier II - Stade Beaucairois Stade Beaucairois - -
22/04/2023 19:00 Beziers Beziers - Onet-le-Château Onet-le-Château - -
22/04/2023 19:00 Agde Agde - Colomiers Colomiers - -
22/04/2023 19:30 Castanet Castanet - Union Saint-Jean Union Saint-Jean - -
22/04/2023 20:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Toulouse II Toulouse II - -
23/04/2023 16:00 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Bagnols-Pont Bagnols-Pont - -
match_round_occitanie - 23η αγωνιστική 06 - 07/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2023 19:00 Colomiers Colomiers - Alberes Argelès Alberes Argelès - -
06/05/2023 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - -
06/05/2023 19:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Agde Agde - -
06/05/2023 19:30 Balma Balma - Castanet Castanet - -
06/05/2023 20:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Montpellier II Montpellier II - -
06/05/2023 20:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Beziers Beziers - -
07/05/2023 16:00 Toulouse II Toulouse II - Rodez II Rodez II - -
match_round_occitanie - 24η αγωνιστική 13 - 14/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2023 19:00 Rodez II Rodez II - Alberes Argelès Alberes Argelès - -
13/05/2023 19:00 Montpellier II Montpellier II - Union Saint-Jean Union Saint-Jean - -
13/05/2023 19:00 Beziers Beziers - Bagnols-Pont Bagnols-Pont - -
13/05/2023 19:00 Agde Agde - Stade Beaucairois Stade Beaucairois - -
13/05/2023 19:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Colomiers Colomiers - -
13/05/2023 19:30 Castanet Castanet - Toulouse II Toulouse II - -
14/05/2023 16:00 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Balma Balma - -
match_round_occitanie - 25η αγωνιστική 27/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2023 19:00 Rodez II Rodez II - Colomiers Colomiers - -
27/05/2023 19:00 Alberes Argelès Alberes Argelès - Castanet Castanet - -
27/05/2023 19:00 Toulouse II Toulouse II - Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - -
27/05/2023 19:00 Balma Balma - Montpellier II Montpellier II - -
27/05/2023 19:00 Union Saint-Jean Union Saint-Jean - Beziers Beziers - -
27/05/2023 19:00 Bagnols-Pont Bagnols-Pont - Agde Agde - -
27/05/2023 19:00 Stade Beaucairois Stade Beaucairois - Onet-le-Château Onet-le-Château - -
match_round_occitanie - 26η αγωνιστική 03/06/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/06/2023 19:00 Beziers Beziers - Balma Balma - -
03/06/2023 19:00 Colomiers Colomiers - Stade Beaucairois Stade Beaucairois - -
03/06/2023 19:00 Montpellier II Montpellier II - Toulouse II Toulouse II - -
03/06/2023 19:00 Agde Agde - Union Saint-Jean Union Saint-Jean - -
03/06/2023 19:00 Onet-le-Château Onet-le-Château - Bagnols-Pont Bagnols-Pont - -
03/06/2023 19:00 Castanet Castanet - Rodez II Rodez II - -
03/06/2023 19:00 Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες Σαλινιέρες Αΐγκουες Μόρτες - Alberes Argelès Alberes Argelès - -
Top