Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/08/2023 | 20:15 | Χάλεσερ - RW Έσσεν | 2-1 | 2-0 |
05/08/2023 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Άλεν | 1-1 | 1-1 |
05/08/2023 | 15:00 | Πρ. Μούνστερ - Ντόρτμουντ Β' | 0-0 | 0-0 |
05/08/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-0 | 1-0 |
05/08/2023 | 15:00 | Λούμπεκ - Σαντχάουζεν | 0-0 | 0-0 |
05/08/2023 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Βερλ | 3-1 | 1-1 |
05/08/2023 | 17:15 | Ντιναμό Δρέσδης - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 3-1 | 2-1 |
06/08/2023 | 14:30 | Ούλμ 1846 - Σααρμπρίκεν | 1-1 | 1-1 |
06/08/2023 | 17:30 | Φράιμπουργκ Β' - Ντούισμπουργκ | 1-1 | 0-1 |
06/08/2023 | 20:30 | 1. Μπόχολτ - Ίνγκολσταντ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/08/2023 | 20:00 | Σαντχάουζεν - Ντιναμό Δρέσδης | 1-0 | 1-0 |
19/08/2023 | 15:00 | Άλεν - Ούλμ 1846 | 3-2 | 1-2 |
19/08/2023 | 15:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Πρ. Μούνστερ | 4-0 | 2-0 |
19/08/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Μόναχο 1860 | 0-3 | 0-1 |
19/08/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Χάλεσερ | 4-0 | 1-0 |
19/08/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Βικτώρια Κολωνίας | 1-2 | 1-1 |
19/08/2023 | 17:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Λούμπεκ | 2-2 | 2-0 |
20/08/2023 | 14:30 | Ντόρτμουντ Β' - Φράιμπουργκ Β' | 1-0 | 1-0 |
20/08/2023 | 17:30 | Βερλ - Ρέγκενσμπουργκ | 1-2 | 0-1 |
20/08/2023 | 20:30 | RW Έσσεν - 1. Μπόχολτ | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/08/2023 | 20:00 | Πρ. Μούνστερ - Ίνγκολσταντ | 3-1 | 0-1 |
22/08/2023 | 20:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-1 | 2-0 |
22/08/2023 | 20:00 | Ούλμ 1846 - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 1-0 | 1-0 |
22/08/2023 | 20:00 | Χάλεσερ - Ντούισμπουργκ | 1-1 | 1-0 |
22/08/2023 | 20:00 | Μόναχο 1860 - Λούμπεκ | 1-2 | 1-2 |
23/08/2023 | 20:00 | Φράιμπουργκ Β' - Άλεν | 0-0 | 0-0 |
23/08/2023 | 20:00 | 1. Μπόχολτ - Σαντχάουζεν | 2-1 | 1-1 |
23/08/2023 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Βερλ | 4-3 | 1-2 |
23/08/2023 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - RW Έσσεν | 0-0 | 0-0 |
23/08/2023 | 20:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Ντόρτμουντ Β' | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/08/2023 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - Ούλμ 1846 | 1-1 | 1-1 |
26/08/2023 | 15:00 | Λούμπεκ - 1. Μπόχολτ | 1-1 | 0-0 |
26/08/2023 | 15:00 | Άλεν - Βικτώρια Κολωνίας | 2-1 | 1-0 |
26/08/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Ντιναμό Δρέσδης | 0-2 | 0-1 |
26/08/2023 | 15:00 | Βερλ - Φράιμπουργκ Β' | 3-2 | 3-2 |
26/08/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Σααρμπρίκεν | 2-2 | 1-1 |
26/08/2023 | 17:30 | Σαντχάουζεν - Μόναχο 1860 | 3-0 | 2-0 |
27/08/2023 | 14:30 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ρέγκενσμπουργκ | 1-1 | 1-1 |
27/08/2023 | 17:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Χάλεσερ | 3-2 | 3-1 |
27/08/2023 | 20:30 | RW Έσσεν - Πρ. Μούνστερ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/09/2023 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Ντόρτμουντ Β' | 2-0 | 1-0 |
02/09/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Ίνγκολσταντ | 2-0 | 0-0 |
02/09/2023 | 15:00 | Ούλμ 1846 - Λούμπεκ | 3-0 | 0-0 |
02/09/2023 | 15:00 | Βερλ - Άλεν | 0-0 | 0-0 |
02/09/2023 | 15:00 | Πρ. Μούνστερ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-3 | 0-1 |
02/09/2023 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - RW Έσσεν | 0-2 | 0-0 |
02/09/2023 | 17:30 | Μόναχο 1860 - 1. Μπόχολτ | 1-2 | 0-0 |
03/09/2023 | 14:30 | Χάλεσερ - Σαντχάουζεν | 4-1 | 1-1 |
03/09/2023 | 17:30 | Ρέγκενσμπουργκ - Ντούισμπουργκ | 2-1 | 1-1 |
03/09/2023 | 20:30 | Βικτώρια Κολωνίας - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/09/2023 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - Βερλ | 2-3 | 2-1 |
16/09/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Ρέγκενσμπουργκ | 0-0 | 0-0 |
16/09/2023 | 15:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Φράιμπουργκ Β' | 0-2 | 0-1 |
16/09/2023 | 15:00 | Λούμπεκ - Ντιναμό Δρέσδης | 0-1 | 0-0 |
16/09/2023 | 15:00 | Σαντχάουζεν - Πρ. Μούνστερ | 0-2 | 0-1 |
16/09/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Βικτώρια Κολωνίας | 2-1 | 1-1 |
16/09/2023 | 17:30 | Ίνγκολσταντ - Μόναχο 1860 | 2-1 | 0-1 |
17/09/2023 | 14:30 | 1. Μπόχολτ - Χάλεσερ | 3-1 | 0-1 |
17/09/2023 | 17:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ούλμ 1846 | 0-2 | 0-1 |
17/09/2023 | 20:30 | Άλεν - Σααρμπρίκεν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/09/2023 | 20:00 | Άλεν - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 1-2 | 0-1 |
23/09/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-1 | 0-0 |
23/09/2023 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Σαντχάουζεν | 1-2 | 0-1 |
23/09/2023 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Ντούισμπουργκ | 2-0 | 0-0 |
23/09/2023 | 15:00 | Βερλ - Ντόρτμουντ Β' | 2-3 | 1-1 |
23/09/2023 | 15:00 | Πρ. Μούνστερ - Λούμπεκ | 1-1 | 0-0 |
23/09/2023 | 17:30 | Χάλεσερ - Μόναχο 1860 | 0-2 | 0-1 |
24/09/2023 | 14:30 | Ούλμ 1846 - RW Έσσεν | 2-1 | 1-0 |
24/09/2023 | 17:30 | Φράιμπουργκ Β' - Ίνγκολσταντ | 1-4 | 0-1 |
24/09/2023 | 20:30 | Ντιναμό Δρέσδης - 1. Μπόχολτ | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/09/2023 | 20:00 | Ντόρτμουντ Β' - Ντούισμπουργκ | 1-0 | 1-0 |
03/10/2023 | 20:00 | Ούλμ 1846 - Μόναχο 1860 | 1-0 | 1-0 |
03/10/2023 | 20:00 | Βερλ - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 3-1 | 2-0 |
03/10/2023 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Λούμπεκ | 1-1 | 0-1 |
03/10/2023 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Ίνγκολσταντ | 1-0 | 1-0 |
03/10/2023 | 20:00 | Φράιμπουργκ Β' - Σαντχάουζεν | 0-2 | 0-1 |
04/10/2023 | 20:00 | Άλεν - RW Έσσεν | 4-0 | 2-0 |
04/10/2023 | 20:00 | Πρ. Μούνστερ - 1. Μπόχολτ | 4-0 | 2-0 |
04/10/2023 | 20:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Χάλεσερ | 2-1 | 1-1 |
04/10/2023 | 20:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/09/2023 | 20:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Σααρμπρίκεν | 2-6 | 1-1 |
30/09/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Πρ. Μούνστερ | 0-0 | 0-0 |
30/09/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Βερλ | 1-0 | 1-0 |
30/09/2023 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Φράιμπουργκ Β' | 3-1 | 1-1 |
30/09/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Ούλμ 1846 | 4-0 | 2-0 |
30/09/2023 | 15:00 | Σαντχάουζεν - Βικτώρια Κολωνίας | 3-3 | 0-2 |
30/09/2023 | 17:30 | Λούμπεκ - Χάλεσερ | 2-2 | 2-0 |
01/10/2023 | 14:30 | RW Έσσεν - Ντιναμό Δρέσδης | 3-1 | 1-0 |
01/10/2023 | 17:30 | Ντόρτμουντ Β' - Άλεν | 2-2 | 2-1 |
01/10/2023 | 20:30 | 1. Μπόχολτ - Ρέγκενσμπουργκ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/10/2023 | 20:00 | Σαντχάουζεν - Ούλμ 1846 | 1-2 | 1-0 |
07/10/2023 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-1 | 0-0 |
07/10/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Βερλ | 0-5 | 0-1 |
07/10/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Άλεν | 1-0 | 0-0 |
07/10/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Ντιναμό Δρέσδης | 0-0 | 0-0 |
07/10/2023 | 15:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ντόρτμουντ Β' | 2-2 | 1-1 |
07/10/2023 | 17:30 | 1. Μπόχολτ - Σααρμπρίκεν | 2-0 | 0-0 |
08/10/2023 | 14:30 | Λούμπεκ - Φράιμπουργκ Β' | 0-1 | 0-1 |
08/10/2023 | 17:30 | Χάλεσερ - Πρ. Μούνστερ | 1-4 | 0-3 |
08/10/2023 | 20:30 | Ίνγκολσταντ - Ρέγκενσμπουργκ | 2-4 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/10/2023 | 20:00 | Ντόρτμουντ Β' - RW Έσσεν | 1-2 | 0-1 |
14/10/2023 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Λούμπεκ | 2-1 | 2-0 |
14/10/2023 | 15:00 | Άλεν - Σαντχάουζεν | 0-0 | 0-0 |
14/10/2023 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - 1. Μπόχολτ | 2-2 | 0-0 |
14/10/2023 | 15:00 | Βερλ - Ίνγκολσταντ | 2-2 | 2-1 |
14/10/2023 | 17:30 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 3-1 | 0-1 |
15/10/2023 | 14:30 | Ούλμ 1846 - Ντιναμό Δρέσδης | 2-3 | 2-2 |
15/10/2023 | 17:30 | Πρ. Μούνστερ - Μόναχο 1860 | 1-1 | 0-0 |
28/11/2023 | 20:00 | Φράιμπουργκ Β' - Χάλεσερ | 1-2 | 1-1 |
29/11/2023 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Ντούισμπουργκ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/10/2023 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ντόρτμουντ Β' | 1-3 | 1-2 |
21/10/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Πρ. Μούνστερ | 1-0 | 1-0 |
21/10/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Άλεν | 3-0 | 0-0 |
21/10/2023 | 15:00 | Λούμπεκ - Βικτώρια Κολωνίας | 3-2 | 2-0 |
21/10/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Φράιμπουργκ Β' | 2-0 | 1-0 |
21/10/2023 | 15:00 | Χάλεσερ - Ρέγκενσμπουργκ | 1-2 | 0-0 |
21/10/2023 | 17:30 | Ντούισμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 0-1 | 0-1 |
22/10/2023 | 14:30 | Σαντχάουζεν - Βερλ | 2-2 | 1-1 |
22/10/2023 | 17:30 | RW Έσσεν - Σααρμπρίκεν | 2-1 | 2-1 |
22/10/2023 | 20:30 | 1. Μπόχολτ - Ούλμ 1846 | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/10/2023 | 20:00 | Άλεν - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 3-0 | 1-0 |
28/10/2023 | 15:00 | Ούλμ 1846 - Χάλεσερ | 2-3 | 1-1 |
28/10/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Σαντχάουζεν | 1-2 | 1-2 |
28/10/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - RW Έσσεν | 1-2 | 0-0 |
28/10/2023 | 15:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ίνγκολσταντ | 4-0 | 2-0 |
28/10/2023 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Μόναχο 1860 | 2-1 | 1-1 |
28/10/2023 | 17:30 | Ρέγκενσμπουργκ - Πρ. Μούνστερ | 2-1 | 0-0 |
29/10/2023 | 17:30 | Βερλ - Λούμπεκ | 4-0 | 1-0 |
29/10/2023 | 20:30 | Φράιμπουργκ Β' - 1. Μπόχολτ | 0-1 | 0-1 |
19/11/2023 | 14:30 | Σααρμπρίκεν - Ντιναμό Δρέσδης | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/11/2023 | 20:00 | 1. Μπόχολτ - Βερλ | 1-2 | 0-0 |
04/11/2023 | 15:00 | Σαντχάουζεν - Σααρμπρίκεν | 2-2 | 1-1 |
04/11/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 2-1 | 1-0 |
04/11/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Ρέγκενσμπουργκ | 0-1 | 0-0 |
04/11/2023 | 15:00 | Λούμπεκ - Άλεν | 2-3 | 0-3 |
04/11/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Φράιμπουργκ Β' | 2-0 | 1-0 |
04/11/2023 | 17:30 | Ίνγκολσταντ - Ντόρτμουντ Β' | 1-1 | 0-1 |
05/11/2023 | 14:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ντούισμπουργκ | 0-0 | 0-0 |
05/11/2023 | 17:30 | Πρ. Μούνστερ - Ούλμ 1846 | 3-2 | 2-0 |
05/11/2023 | 20:30 | Χάλεσερ - Βικτώρια Κολωνίας | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/11/2023 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Ντιναμό Δρέσδης | 1-5 | 0-3 |
11/11/2023 | 15:00 | Άλεν - 1. Μπόχολτ | 0-0 | 0-0 |
11/11/2023 | 15:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Σαντχάουζεν | 1-1 | 1-0 |
11/11/2023 | 15:00 | Βερλ - Χάλεσερ | 3-2 | 3-2 |
11/11/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Μόναχο 1860 | 2-3 | 2-2 |
11/11/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Ίνγκολσταντ | 1-2 | 0-0 |
11/11/2023 | 17:30 | Ντόρτμουντ Β' - Λούμπεκ | 1-1 | 0-0 |
12/11/2023 | 14:30 | Φράιμπουργκ Β' - Πρ. Μούνστερ | 2-2 | 0-0 |
12/11/2023 | 17:30 | RW Έσσεν - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-0 | 0-0 |
12/11/2023 | 20:30 | Ρέγκενσμπουργκ - Ούλμ 1846 | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/11/2023 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Βερλ | 1-2 | 1-0 |
25/11/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - RW Έσσεν | 2-1 | 2-1 |
25/11/2023 | 15:00 | Χάλεσερ - Σααρμπρίκεν | 0-2 | 0-2 |
25/11/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Ντόρτμουντ Β' | 2-0 | 2-0 |
25/11/2023 | 15:00 | Σαντχάουζεν - Ντούισμπουργκ | 2-0 | 2-0 |
25/11/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Άλεν | 0-1 | 0-1 |
25/11/2023 | 17:30 | Ούλμ 1846 - Φράιμπουργκ Β' | 2-1 | 1-1 |
26/11/2023 | 14:30 | Λούμπεκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 2-2 | 0-0 |
26/11/2023 | 17:30 | Ντιναμό Δρέσδης - Ρέγκενσμπουργκ | 0-1 | 0-0 |
26/11/2023 | 20:30 | Πρ. Μούνστερ - Βικτώρια Κολωνίας | 3-3 | 2-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/12/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Λούμπεκ | 1-0 | 0-0 |
02/12/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Σαντχάουζεν | 1-2 | 0-1 |
02/12/2023 | 15:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - 1. Μπόχολτ | 2-2 | 1-2 |
02/12/2023 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ίνγκολσταντ | 1-1 | 1-0 |
02/12/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Πρ. Μούνστερ | 0-0 | 0-0 |
02/12/2023 | 17:30 | Βικτώρια Κολωνίας - Ούλμ 1846 | 1-3 | 0-2 |
03/12/2023 | 14:30 | Βερλ - Ντιναμό Δρέσδης | 1-0 | 0-0 |
03/12/2023 | 17:30 | Ρέγκενσμπουργκ - Φράιμπουργκ Β' | 3-2 | 2-1 |
03/12/2023 | 20:30 | Ντόρτμουντ Β' - Μόναχο 1860 | 3-0 | 0-0 |
07/02/2024 | 20:00 | Άλεν - Χάλεσερ | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/12/2023 | 20:00 | Χάλεσερ - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 2-2 | 1-1 |
09/12/2023 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Σααρμπρίκεν | 0-4 | 0-1 |
09/12/2023 | 15:00 | Λούμπεκ - Ίνγκολσταντ | 0-4 | 0-3 |
09/12/2023 | 15:00 | Σαντχάουζεν - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 3-0 | 1-0 |
09/12/2023 | 15:00 | Ούλμ 1846 - Ντόρτμουντ Β' | 1-1 | 1-0 |
09/12/2023 | 17:30 | 1. Μπόχολτ - Ντούισμπουργκ | 1-1 | 1-0 |
10/12/2023 | 14:30 | Ρέγκενσμπουργκ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-1 | 1-0 |
10/12/2023 | 17:30 | Ντιναμό Δρέσδης - Άλεν | 2-1 | 1-1 |
10/12/2023 | 20:30 | Πρ. Μούνστερ - Βερλ | 3-1 | 0-0 |
06/02/2024 | 20:00 | Μόναχο 1860 - RW Έσσεν | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/12/2023 | 20:00 | RW Έσσεν - Λούμπεκ | 1-0 | 1-0 |
16/12/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Ρέγκενσμπουργκ | 2-2 | 0-0 |
16/12/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Χάλεσερ | 2-1 | 2-0 |
16/12/2023 | 15:00 | Βερλ - Ούλμ 1846 | 0-3 | 0-2 |
16/12/2023 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - 1. Μπόχολτ | 3-0 | 2-0 |
16/12/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Σαντχάουζεν | 4-0 | 0-0 |
16/12/2023 | 17:30 | Άλεν - Πρ. Μούνστερ | 3-2 | 1-1 |
17/12/2023 | 14:30 | Ντούισμπουργκ - Ντιναμό Δρέσδης | 2-4 | 1-1 |
17/12/2023 | 17:30 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Μόναχο 1860 | 2-0 | 2-0 |
17/12/2023 | 20:30 | Βικτώρια Κολωνίας - Φράιμπουργκ Β' | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/12/2023 | 20:00 | Σαντχάουζεν - Λούμπεκ | 1-2 | 0-2 |
19/12/2023 | 20:00 | RW Έσσεν - Χάλεσερ | 3-2 | 0-1 |
19/12/2023 | 20:00 | Άλεν - Ρέγκενσμπουργκ | 1-2 | 1-0 |
19/12/2023 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Ούλμ 1846 | 2-1 | 1-0 |
19/12/2023 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - 1. Μπόχολτ | 1-1 | 1-0 |
20/12/2023 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - Φράιμπουργκ Β' | 4-2 | 3-1 |
20/12/2023 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Μόναχο 1860 | 1-0 | 0-0 |
20/12/2023 | 20:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ντιναμό Δρέσδης | 0-1 | 0-0 |
20/12/2023 | 20:00 | Βερλ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-1 | 0-0 |
13/02/2024 | 20:00 | Ντόρτμουντ Β' - Πρ. Μούνστερ | 2-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/01/2024 | 20:00 | 1. Μπόχολτ - RW Έσσεν | 2-1 | 0-1 |
20/01/2024 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Σαντχάουζεν | 0-1 | 0-1 |
20/01/2024 | 15:00 | Λούμπεκ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-1 | 0-0 |
20/01/2024 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Βερλ | 1-1 | 1-1 |
20/01/2024 | 15:00 | Χάλεσερ - Ίνγκολσταντ | 3-1 | 3-1 |
20/01/2024 | 17:30 | Μόναχο 1860 - Ντούισμπουργκ | 4-1 | 2-0 |
21/01/2024 | 14:30 | Πρ. Μούνστερ - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 2-1 | 1-1 |
21/01/2024 | 17:30 | Ούλμ 1846 - Άλεν | 2-0 | 1-0 |
21/01/2024 | 20:30 | Φράιμπουργκ Β' - Ντόρτμουντ Β' | 0-0 | 0-0 |
21/02/2024 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Σααρμπρίκεν | 2-5 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/01/2024 | 20:00 | Λούμπεκ - Μόναχο 1860 | 1-1 | 0-0 |
23/01/2024 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - Χάλεσερ | 2-3 | 2-1 |
23/01/2024 | 20:00 | RW Έσσεν - Βικτώρια Κολωνίας | 3-1 | 0-0 |
23/01/2024 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ντιναμό Δρέσδης | 0-2 | 0-1 |
23/01/2024 | 20:00 | Βερλ - Σααρμπρίκεν | 0-0 | 0-0 |
24/01/2024 | 20:00 | Ντόρτμουντ Β' - Ρέγκενσμπουργκ | 1-0 | 0-0 |
24/01/2024 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - Πρ. Μούνστερ | 1-1 | 1-1 |
24/01/2024 | 20:00 | Άλεν - Φράιμπουργκ Β' | 1-0 | 1-0 |
24/01/2024 | 20:00 | Σαντχάουζεν - 1. Μπόχολτ | 1-0 | 1-0 |
24/01/2024 | 20:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ούλμ 1846 | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/01/2024 | 20:00 | Χάλεσερ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-4 | 0-1 |
27/01/2024 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Βερλ | 0-1 | 0-1 |
27/01/2024 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Άλεν | 2-1 | 2-0 |
27/01/2024 | 15:00 | Ούλμ 1846 - Ντούισμπουργκ | 2-2 | 1-0 |
27/01/2024 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 2-0 | 2-0 |
27/01/2024 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Ίνγκολσταντ | 0-2 | 0-0 |
27/01/2024 | 17:30 | 1. Μπόχολτ - Λούμπεκ | 2-0 | 1-0 |
28/01/2024 | 14:30 | Πρ. Μούνστερ - RW Έσσεν | 2-1 | 1-1 |
28/01/2024 | 17:30 | Μόναχο 1860 - Σαντχάουζεν | 1-1 | 0-1 |
28/01/2024 | 20:30 | Ντιναμό Δρέσδης - Ντόρτμουντ Β' | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/02/2024 | 20:00 | Ντόρτμουντ Β' - Σααρμπρίκεν | 1-1 | 1-0 |
03/02/2024 | 15:00 | Σαντχάουζεν - Χάλεσερ | 1-1 | 1-0 |
03/02/2024 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Μόναχο 1860 | 0-0 | 0-0 |
03/02/2024 | 15:00 | Άλεν - Βερλ | 1-0 | 0-0 |
03/02/2024 | 15:00 | RW Έσσεν - Φράιμπουργκ Β' | 4-3 | 1-2 |
03/02/2024 | 15:00 | Λούμπεκ - Ούλμ 1846 | 1-1 | 1-0 |
03/02/2024 | 17:30 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Βικτώρια Κολωνίας | 0-2 | 0-1 |
04/02/2024 | 14:30 | Ίνγκολσταντ - Ντιναμό Δρέσδης | 2-1 | 2-0 |
04/02/2024 | 17:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Πρ. Μούνστερ | 2-2 | 1-1 |
04/02/2024 | 20:30 | Ντούισμπουργκ - Ρέγκενσμπουργκ | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/02/2024 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Ντόρτμουντ Β' | 1-3 | 1-2 |
10/02/2024 | 15:00 | Ούλμ 1846 - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 3-1 | 1-1 |
10/02/2024 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - RW Έσσεν | 1-3 | 0-1 |
10/02/2024 | 15:00 | Βερλ - Ντούισμπουργκ | 1-3 | 1-1 |
10/02/2024 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Λούμπεκ | 7-2 | 4-1 |
10/02/2024 | 15:00 | Πρ. Μούνστερ - Σαντχάουζεν | 1-1 | 0-1 |
10/02/2024 | 17:30 | Φράιμπουργκ Β' - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 0-3 | 0-1 |
11/02/2024 | 14:30 | Χάλεσερ - 1. Μπόχολτ | 2-3 | 2-2 |
11/02/2024 | 17:30 | Μόναχο 1860 - Ίνγκολσταντ | 3-1 | 1-0 |
10/04/2024 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Άλεν | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/02/2024 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - Φράιμπουργκ Β' | 2-3 | 2-1 |
17/02/2024 | 15:00 | RW Έσσεν - Ούλμ 1846 | 0-2 | 0-0 |
17/02/2024 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Βερλ | 5-2 | 3-1 |
17/02/2024 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-0 | 1-0 |
17/02/2024 | 15:00 | Λούμπεκ - Πρ. Μούνστερ | 0-3 | 0-3 |
17/02/2024 | 15:00 | Σαντχάουζεν - Ρέγκενσμπουργκ | 6-3 | 3-3 |
17/02/2024 | 17:30 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Άλεν | 1-2 | 0-2 |
18/02/2024 | 14:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Σααρμπρίκεν | 0-2 | 0-2 |
18/02/2024 | 17:30 | 1. Μπόχολτ - Ντιναμό Δρέσδης | 2-1 | 1-0 |
18/02/2024 | 20:30 | Μόναχο 1860 - Χάλεσερ | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/02/2024 | 20:00 | Πρ. Μούνστερ - Ντούισμπουργκ | 3-1 | 0-0 |
24/02/2024 | 15:00 | Ούλμ 1846 - Ίνγκολσταντ | 0-0 | 0-0 |
24/02/2024 | 15:00 | Άλεν - Ντόρτμουντ Β' | 3-4 | 1-0 |
24/02/2024 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - 1. Μπόχολτ | 0-0 | 0-0 |
24/02/2024 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Σαντχάουζεν | 2-1 | 0-0 |
24/02/2024 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - RW Έσσεν | 2-2 | 1-2 |
24/02/2024 | 17:30 | Βερλ - Μόναχο 1860 | 0-1 | 0-0 |
25/02/2024 | 14:30 | Χάλεσερ - Λούμπεκ | 3-0 | 2-0 |
25/02/2024 | 17:30 | Σααρμπρίκεν - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 1-1 | 0-0 |
25/02/2024 | 20:30 | Φράιμπουργκ Β' - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/03/2024 | 20:00 | Σαντχάουζεν - Φράιμπουργκ Β' | 1-0 | 0-0 |
02/03/2024 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ρέγκενσμπουργκ | 3-1 | 0-1 |
02/03/2024 | 15:00 | Χάλεσερ - Ντιναμό Δρέσδης | 1-0 | 0-0 |
02/03/2024 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Ούλμ 1846 | 0-1 | 0-0 |
02/03/2024 | 15:00 | Λούμπεκ - Σααρμπρίκεν | 0-0 | 0-0 |
02/03/2024 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Πρ. Μούνστερ | 2-3 | 1-2 |
02/03/2024 | 17:30 | RW Έσσεν - Άλεν | 1-3 | 1-2 |
03/03/2024 | 14:30 | Ίνγκολσταντ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-3 | 1-0 |
03/03/2024 | 17:30 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Βερλ | 0-0 | 0-0 |
03/03/2024 | 20:30 | Ντούισμπουργκ - Ντόρτμουντ Β' | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/03/2024 | 20:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Μόναχο 1860 | 2-1 | 1-1 |
09/03/2024 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Λούμπεκ | 3-0 | 1-0 |
09/03/2024 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 0-2 | 0-2 |
09/03/2024 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Ίνγκολσταντ | 1-1 | 0-1 |
09/03/2024 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - 1. Μπόχολτ | 2-0 | 2-0 |
09/03/2024 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-2 | 1-0 |
09/03/2024 | 17:30 | Πρ. Μούνστερ - Χάλεσερ | 1-0 | 0-0 |
10/03/2024 | 14:30 | Άλεν - Ντούισμπουργκ | 1-0 | 0-0 |
10/03/2024 | 17:30 | Βερλ - RW Έσσεν | 1-1 | 0-0 |
10/03/2024 | 20:30 | Ούλμ 1846 - Σαντχάουζεν | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/03/2024 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 1-0 | 1-0 |
16/03/2024 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Ούλμ 1846 | 0-0 | 0-0 |
16/03/2024 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Πρ. Μούνστερ | 1-2 | 0-1 |
16/03/2024 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Βικτώρια Κολωνίας | 2-1 | 0-1 |
16/03/2024 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Σααρμπρίκεν | 2-0 | 1-0 |
16/03/2024 | 15:00 | Λούμπεκ - Ρέγκενσμπουργκ | 1-0 | 1-0 |
16/03/2024 | 17:30 | Χάλεσερ - Φράιμπουργκ Β' | 2-2 | 2-1 |
17/03/2024 | 14:30 | RW Έσσεν - Ντόρτμουντ Β' | 4-0 | 1-0 |
17/03/2024 | 17:30 | Σαντχάουζεν - Άλεν | 1-0 | 0-0 |
17/03/2024 | 20:30 | Ίνγκολσταντ - Βερλ | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/03/2024 | 15:00 | Άλεν - Ίνγκολσταντ | 0-3 | 0-0 |
30/03/2024 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-2 | 0-0 |
30/03/2024 | 15:00 | Πρ. Μούνστερ - Ντιναμό Δρέσδης | 1-0 | 0-0 |
30/03/2024 | 15:00 | Ούλμ 1846 - 1. Μπόχολτ | 2-2 | 1-0 |
30/03/2024 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Χάλεσερ | 2-0 | 1-0 |
30/03/2024 | 17:30 | Φράιμπουργκ Β' - Μόναχο 1860 | 1-0 | 0-0 |
31/03/2024 | 14:30 | Βικτώρια Κολωνίας - Λούμπεκ | 1-0 | 0-0 |
31/03/2024 | 17:30 | Βερλ - Σαντχάουζεν | 4-4 | 1-2 |
31/03/2024 | 20:30 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ντούισμπουργκ | 2-0 | 2-0 |
24/04/2024 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - RW Έσσεν | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/04/2024 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 1-1 | 0-1 |
06/04/2024 | 15:00 | Λούμπεκ - Βερλ | 0-0 | 0-0 |
06/04/2024 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Βικτώρια Κολωνίας | 3-1 | 2-0 |
06/04/2024 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Φράιμπουργκ Β' | 2-1 | 0-0 |
06/04/2024 | 15:00 | Σαντχάουζεν - Ντόρτμουντ Β' | 3-2 | 1-0 |
06/04/2024 | 15:00 | Πρ. Μούνστερ - Ρέγκενσμπουργκ | 1-3 | 0-3 |
06/04/2024 | 17:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Άλεν | 6-1 | 0-1 |
07/04/2024 | 14:30 | Ντιναμό Δρέσδης - Σααρμπρίκεν | 1-3 | 0-1 |
07/04/2024 | 17:30 | RW Έσσεν - Ντούισμπουργκ | 4-1 | 1-1 |
07/04/2024 | 20:30 | Χάλεσερ - Ούλμ 1846 | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/04/2024 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-1 | 1-0 |
13/04/2024 | 15:00 | Άλεν - Λούμπεκ | 4-1 | 3-0 |
13/04/2024 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Ίνγκολσταντ | 1-1 | 1-0 |
13/04/2024 | 15:00 | Βερλ - 1. Μπόχολτ | 3-1 | 1-0 |
13/04/2024 | 15:00 | Ούλμ 1846 - Πρ. Μούνστερ | 2-0 | 1-0 |
13/04/2024 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Χάλεσερ | 4-2 | 0-0 |
13/04/2024 | 17:30 | Σααρμπρίκεν - Σαντχάουζεν | 4-1 | 0-1 |
14/04/2024 | 14:30 | Ρέγκενσμπουργκ - Μόναχο 1860 | 1-1 | 0-0 |
14/04/2024 | 17:30 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - RW Έσσεν | 1-1 | 1-0 |
14/04/2024 | 20:30 | Φράιμπουργκ Β' - Ντιναμό Δρέσδης | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/04/2024 | 20:00 | Σαντχάουζεν - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 1-2 | 0-0 |
20/04/2024 | 15:00 | Χάλεσερ - Βερλ | 1-0 | 1-0 |
20/04/2024 | 15:00 | Λούμπεκ - Ντόρτμουντ Β' | 0-5 | 0-3 |
20/04/2024 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Βικτώρια Κολωνίας | 0-2 | 0-0 |
20/04/2024 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Σααρμπρίκεν | 1-1 | 0-1 |
20/04/2024 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Άλεν | 2-1 | 1-0 |
20/04/2024 | 17:30 | Ίνγκολσταντ - Ντούισμπουργκ | 2-0 | 1-0 |
21/04/2024 | 14:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - RW Έσσεν | 0-2 | 0-1 |
21/04/2024 | 17:30 | Πρ. Μούνστερ - Φράιμπουργκ Β' | 2-0 | 1-0 |
21/04/2024 | 20:30 | Ούλμ 1846 - Ρέγκενσμπουργκ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/04/2024 | 20:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Λούμπεκ | 0-0 | 0-0 |
27/04/2024 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Πρ. Μούνστερ | 3-5 | 2-1 |
27/04/2024 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Σαντχάουζεν | 3-1 | 2-0 |
27/04/2024 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Ντιναμό Δρέσδης | 1-1 | 0-0 |
27/04/2024 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - 1. Μπόχολτ | 2-2 | 1-1 |
27/04/2024 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Χάλεσερ | 0-1 | 0-0 |
27/04/2024 | 17:30 | Βερλ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-1 | 0-1 |
28/04/2024 | 14:30 | RW Έσσεν - Ίνγκολσταντ | 4-0 | 3-0 |
28/04/2024 | 17:30 | Φράιμπουργκ Β' - Ούλμ 1846 | 1-2 | 0-0 |
28/04/2024 | 20:30 | Άλεν - Μόναχο 1860 | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/05/2024 | 20:00 | Λούμπεκ - Ντούισμπουργκ | 5-3 | 1-1 |
04/05/2024 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Ρέγκενσμπουργκ | 3-1 | 1-0 |
04/05/2024 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Ντόρτμουντ Β' | 1-2 | 1-1 |
04/05/2024 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Αρμίνια Μπίλεφελντ | 1-0 | 0-0 |
04/05/2024 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Βερλ | 0-1 | 0-1 |
04/05/2024 | 15:00 | Ούλμ 1846 - Βικτώρια Κολωνίας | 2-0 | 0-0 |
04/05/2024 | 17:30 | Σαντχάουζεν - RW Έσσεν | 2-0 | 0-0 |
05/05/2024 | 14:30 | Πρ. Μούνστερ - Σααρμπρίκεν | 4-1 | 3-0 |
05/05/2024 | 17:30 | Χάλεσερ - Άλεν | 0-1 | 0-0 |
05/05/2024 | 20:30 | Ίνγκολσταντ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/05/2024 | 20:00 | RW Έσσεν - Μόναχο 1860 | 0-1 | 0-1 |
11/05/2024 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Ούλμ 1846 | - | - |
11/05/2024 | 15:00 | Αρμίνια Μπίλεφελντ - Χάλεσερ | - | - |
11/05/2024 | 15:00 | Άλεν - Ντιναμό Δρέσδης | - | - |
11/05/2024 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Λούμπεκ | - | - |
11/05/2024 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Ρέγκενσμπουργκ | - | - |
11/05/2024 | 17:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Σαντχάουζεν | - | - |
12/05/2024 | 14:30 | Ντούισμπουργκ - 1. Μπόχολτ | - | - |
12/05/2024 | 17:30 | Βερλ - Πρ. Μούνστερ | - | - |
12/05/2024 | 20:30 | Σααρμπρίκεν - Φράιμπουργκ Β' | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/05/2024 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Αρμίνια Μπίλεφελντ | - | - |
18/05/2024 | 15:00 | Λούμπεκ - RW Έσσεν | - | - |
18/05/2024 | 15:00 | Χάλεσερ - Ντόρτμουντ Β' | - | - |
18/05/2024 | 15:00 | Ρέγκενσμπουργκ - Σααρμπρίκεν | - | - |
18/05/2024 | 15:00 | Πρ. Μούνστερ - Άλεν | - | - |
18/05/2024 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | - | - |
18/05/2024 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Βικτώρια Κολωνίας | - | - |
18/05/2024 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Ντούισμπουργκ | - | - |
18/05/2024 | 15:00 | Σαντχάουζεν - Ίνγκολσταντ | - | - |
18/05/2024 | 15:00 | Ούλμ 1846 - Βερλ | - | - |
Εξ' αναβολής δράση στην τρίτη κατηγορία της Γερμανίας, με μία σημαντική αναμέτρηση, καθώς διασταυρώνουν τα ξίφη τους δύο από τις πιο φορμαρισμένες ομάδες της κατηγορίας και το σετ των αποδόσεων είναι μοιρασμένο.
Εξ αναβολής αναμέτρηση για την 18η αγωνιστική της 3ης εθνικής κατηγορίας της Γερμανίας.
Ολοκληρώνεται η 16η αγωνιστική της Γ' Γερμανίας, με την Σααρμπρίκεν να θέλει να καταφέρει ακόμη ένα πλήγμα στην ουραγό Ντούισμπουργκ.
Πολλά γκολ αναμένονται στην τρέχουσα αγωνιστική της 3ης κατηγορίας στη Γερμανία, ενώ ξεχωρίζουν οι άσοι Βικτόρια Κολωνίας και Ρέγκενσμπουργκ.
Το δεύτερο μέρος της 3ης αγωνιστικής πραγματοποιείται σήμερα με τα υπόλοιπα παιχνίδια της 3ης κατηγορίας της Γερμανίας.
Tρίτη αγωνιστική ημέρα στη 3η κατηγορία της Γερμανίας, με τα παιχνίδια να υπόσχονται αρκετά γκολ.
Του Άγγελου Γεώργα Αγωνιστική δράση σήμερα στη τρίτη κατηγορία της Γερμανίας, και tostoixima.gr είναι εδώ για να σας δώσει τις προτάσεις του.
Μονόπλευρο το κίνητρο στην αποψινή αναμέτρηση Χάλεσερ-Φράιμπουργκ Β'.