Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/07/2022 | 20:00 | Μπορνεσχολμ - Κίλια Κίελ | 1-4 | 1-4 |
30/07/2022 | 15:00 | Heider SV - Εκερνφόρντερ | 2-0 | 2-0 |
30/07/2022 | 15:00 | Husumer - Φλένσμπουργκ | 2-1 | 1-0 |
30/07/2022 | 17:00 | Ολντενμπέργκερ - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 2-1 | 0-1 |
31/07/2022 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Ντορνμπρέιτε | 3-1 | 1-1 |
31/07/2022 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Ισχέντε | 0-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 16:00 | Union Neumünster - Λούμπεκ ΙΙ | 4-0 | 2-0 |
31/07/2022 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/08/2022 | 20:00 | Φλένσμπουργκ - Heider SV | 4-2 | 2-1 |
03/08/2022 | 20:00 | Εκερνφόρντερ - Μπορνεσχολμ | 3-2 | 1-1 |
03/08/2022 | 20:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Union Neumünster | 3-3 | 1-1 |
03/08/2022 | 20:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Pansdorf | 4-0 | 0-0 |
03/08/2022 | 20:00 | Ισχέντε - Τοντεσφέλντε | 1-0 | 1-0 |
03/08/2022 | 20:00 | Ντορνμπρέιτε - GW Siebenbäumen | 2-1 | 1-0 |
03/08/2022 | 20:00 | Κίλια Κίελ - Ολντενμπέργκερ | 4-0 | 1-0 |
03/08/2022 | 20:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Husumer | 2-2 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/08/2022 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Ντορνμπρέιτε | 4-1 | 2-0 |
06/08/2022 | 15:00 | Pansdorf - Εκερνφόρντερ | 1-2 | 0-1 |
06/08/2022 | 15:00 | Union Neumünster - Φλένσμπουργκ | 0-3 | 0-1 |
06/08/2022 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Κίλια Κίελ | 0-4 | 0-2 |
06/08/2022 | 15:00 | Heider SV - GW Siebenbäumen | 6-1 | 3-0 |
07/08/2022 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Husumer | 8-0 | 6-0 |
07/08/2022 | 15:00 | Ισχέντε - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 0-2 | 0-2 |
07/08/2022 | 17:00 | Ολντενμπέργκερ - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/08/2022 | 20:00 | Pansdorf - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 4-3 | 1-2 |
10/08/2022 | 20:00 | Union Neumünster - Κίλια Κίελ | 1-2 | 1-2 |
10/08/2022 | 20:00 | Μπορνεσχολμ - Φλένσμπουργκ | 1-3 | 1-1 |
10/08/2022 | 20:00 | Heider SV - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 3-0 | 1-0 |
24/08/2022 | 20:30 | Τοντεσφέλντε - GW Siebenbäumen | 3-1 | 1-0 |
03/10/2022 | 15:00 | Husumer - Ντορνμπρέιτε | 2-1 | 0-1 |
19/02/2023 | 15:00 | Ολντενμπέργκερ - Εκερνφόρντερ | 2-3 | 1-2 |
19/02/2023 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Λούμπεκ ΙΙ | 1-4 | 1-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/08/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Pansdorf | 1-1 | 0-1 |
13/08/2022 | 15:00 | Husumer - Heider SV | 2-3 | 2-2 |
13/08/2022 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Ισχέντε | 0-3 | 0-2 |
13/08/2022 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Ολντενμπέργκερ | 0-5 | 0-3 |
14/08/2022 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Union Neumünster | 1-3 | 1-1 |
14/08/2022 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Τοντεσφέλντε | 2-4 | 1-2 |
14/08/2022 | 16:00 | Εκερνφόρντερ - Frisia 03 Risum-Lindholm | 3-0 | 1-0 |
14/08/2022 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Μπορνεσχολμ | 2-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/08/2022 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Husumer | 4-0 | 2-0 |
20/08/2022 | 15:00 | Pansdorf - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 5-2 | 2-0 |
20/08/2022 | 15:00 | Union Neumünster - Ντορνμπρέιτε | 8-0 | 5-0 |
20/08/2022 | 19:00 | Ολντενμπέργκερ - GW Siebenbäumen | 1-1 | 0-1 |
21/08/2022 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Heider SV | 4-0 | 1-0 |
21/08/2022 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 1-4 | 1-1 |
21/08/2022 | 15:00 | Ισχέντε - Εκερνφόρντερ | 1-0 | 0-0 |
21/08/2022 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Φλένσμπουργκ | 0-4 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2022 | 19:30 | Ντορνμπρέιτε - Pansdorf | 0-1 | 0-0 |
27/08/2022 | 13:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Κίλια Κίελ | 1-6 | 1-4 |
27/08/2022 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Frisia 03 Risum-Lindholm | 1-0 | 0-0 |
27/08/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Ισχέντε | 2-2 | 1-1 |
27/08/2022 | 15:00 | Heider SV - Μπορνεσχολμ | 1-0 | 1-0 |
27/08/2022 | 17:00 | Husumer - Ολντενμπέργκερ | 3-3 | 2-3 |
28/08/2022 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Union Neumünster | 0-6 | 0-4 |
28/08/2022 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Τοντεσφέλντε | 1-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/09/2022 | 15:00 | Pansdorf - GW Siebenbäumen | 1-1 | 1-0 |
03/09/2022 | 15:00 | Union Neumünster - Husumer | 5-1 | 3-0 |
03/09/2022 | 19:00 | Ολντενμπέργκερ - Heider SV | 2-4 | 1-3 |
04/09/2022 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Μπορνεσχολμ | 3-1 | 0-0 |
04/09/2022 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Εκερνφόρντερ | 1-1 | 0-0 |
04/09/2022 | 15:00 | Ισχέντε - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 5-0 | 2-0 |
04/09/2022 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Ντορνμπρέιτε | 0-2 | 0-0 |
04/09/2022 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Κίλια Κίελ | 3-4 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/09/2022 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Ολντενμπέργκερ | 2-3 | 0-1 |
10/09/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Λούμπεκ ΙΙ | 2-1 | 2-1 |
10/09/2022 | 15:00 | Heider SV - Union Neumünster | 3-1 | 1-1 |
10/09/2022 | 15:00 | Husumer - Pansdorf | 0-4 | 0-1 |
10/09/2022 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Τοντεσφέλντε | 3-3 | 2-1 |
10/09/2022 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Ισχέντε | 0-2 | 0-0 |
11/09/2022 | 16:00 | Εκερνφόρντερ - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 1-1 | 0-1 |
11/09/2022 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Frisia 03 Risum-Lindholm | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/09/2022 | 15:00 | Pansdorf - Heider SV | 2-3 | 2-1 |
17/09/2022 | 15:00 | Union Neumünster - Μπορνεσχολμ | 2-2 | 1-1 |
17/09/2022 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Εκερνφόρντερ | 5-1 | 2-0 |
17/09/2022 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 5-3 | 3-1 |
18/09/2022 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Ολντενμπέργκερ | 4-2 | 1-2 |
18/09/2022 | 15:00 | Ισχέντε - GW Siebenbäumen | 3-0 | 1-0 |
18/09/2022 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Husumer | 3-2 | 0-2 |
18/09/2022 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Φλένσμπουργκ | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/09/2022 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 0-1 | 0-1 |
24/09/2022 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Pansdorf | 3-1 | 1-1 |
24/09/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Κίλια Κίελ | 1-2 | 1-0 |
24/09/2022 | 15:00 | Heider SV - Frisia 03 Risum-Lindholm | 9-0 | 6-0 |
24/09/2022 | 15:00 | Husumer - Ισχέντε | 0-2 | 0-0 |
24/09/2022 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Λούμπεκ ΙΙ | 2-4 | 2-2 |
25/09/2022 | 16:00 | Ολντενμπέργκερ - Union Neumünster | 2-1 | 0-1 |
25/09/2022 | 16:00 | Εκερνφόρντερ - Τοντεσφέλντε | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/10/2022 | 15:00 | Pansdorf - Ολντενμπέργκερ | 1-1 | 0-1 |
01/10/2022 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 4-0 | 2-0 |
01/10/2022 | 16:30 | Τοντεσφέλντε - Union Neumünster | 3-1 | 2-1 |
01/10/2022 | 17:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Μπορνεσχολμ | 2-2 | 0-2 |
01/10/2022 | 18:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Ντορνμπρέιτε | 3-3 | 1-3 |
02/10/2022 | 15:00 | Ισχέντε - Heider SV | 1-1 | 1-0 |
02/10/2022 | 15:30 | Λούμπεκ ΙΙ - GW Siebenbäumen | 0-1 | 0-0 |
02/10/2022 | 16:00 | Εκερνφόρντερ - Φλένσμπουργκ | 1-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/10/2022 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Εκερνφόρντερ | 2-4 | 2-1 |
08/10/2022 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Ισχέντε | 1-1 | 1-0 |
08/10/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Τοντεσφέλντε | 2-2 | 0-0 |
08/10/2022 | 15:00 | Union Neumünster - Pansdorf | 6-3 | 3-0 |
08/10/2022 | 15:00 | Husumer - Λούμπεκ ΙΙ | 2-4 | 2-2 |
08/10/2022 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Κίλια Κίελ | 0-3 | 0-1 |
08/10/2022 | 19:00 | Ολντενμπέργκερ - Frisia 03 Risum-Lindholm | 2-3 | 1-0 |
09/10/2022 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/10/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 0-1 | 0-0 |
15/10/2022 | 15:00 | Κίλια Κίελ - GW Siebenbäumen | 9-1 | 4-1 |
15/10/2022 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Pansdorf | 5-0 | 2-0 |
16/10/2022 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Heider SV | 1-3 | 0-2 |
16/10/2022 | 15:00 | Ισχέντε - Ολντενμπέργκερ | 2-1 | 1-0 |
16/10/2022 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Union Neumünster | 2-3 | 0-2 |
16/10/2022 | 16:00 | Εκερνφόρντερ - Ντορνμπρέιτε | 6-1 | 2-1 |
16/10/2022 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Husumer | 5-3 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/10/2022 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Λούμπεκ ΙΙ | 1-4 | 1-1 |
22/10/2022 | 15:00 | Pansdorf - Frisia 03 Risum-Lindholm | 0-1 | 0-0 |
22/10/2022 | 15:00 | Union Neumünster - Ισχέντε | 2-0 | 1-0 |
22/10/2022 | 15:00 | Heider SV - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 3-1 | 1-1 |
22/10/2022 | 15:00 | Husumer - Κίλια Κίελ | 0-7 | 0-3 |
22/10/2022 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Φλένσμπουργκ | 2-1 | 0-1 |
23/10/2022 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 2-1 | 0-0 |
23/10/2022 | 15:00 | GW Siebenbäumen - Εκερνφόρντερ | 1-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2022 | 20:30 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Μπορνεσχολμ | 0-1 | 0-0 |
29/10/2022 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Ντορνμπρέιτε | 1-1 | 1-0 |
29/10/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - GW Siebenbäumen | 0-1 | 0-1 |
29/10/2022 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Heider SV | 3-2 | 2-2 |
29/10/2022 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Ολντενμπέργκερ | 4-0 | 1-0 |
30/10/2022 | 15:00 | Εκερνφόρντερ - Husumer | 2-0 | 2-0 |
30/10/2022 | 15:00 | Ισχέντε - Pansdorf | 2-0 | 1-0 |
30/10/2022 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Τοντεσφέλντε | 0-5 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2022 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Pansdorf | 8-1 | 5-0 |
05/11/2022 | 15:00 | Husumer - Μπορνεσχολμ | 3-1 | 0-1 |
05/11/2022 | 15:00 | Heider SV - Τοντεσφέλντε | 0-7 | 0-4 |
05/11/2022 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Union Neumünster | 1-2 | 0-1 |
05/11/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Frisia 03 Risum-Lindholm | 3-2 | 2-1 |
06/11/2022 | 15:00 | Εκερνφόρντερ - Ισχέντε | 2-3 | 1-2 |
06/11/2022 | 15:00 | GW Siebenbäumen - Ολντενμπέργκερ | 0-1 | 0-0 |
06/11/2022 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Λούμπεκ ΙΙ | 4-4 | 1-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/11/2022 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Εκερνφόρντερ | 1-0 | 0-0 |
12/11/2022 | 15:00 | Husumer - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 1-0 | 0-0 |
12/11/2022 | 15:00 | Heider SV - Φλένσμπουργκ | 2-4 | 2-3 |
12/11/2022 | 15:00 | Union Neumünster - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 0-0 | 0-0 |
12/11/2022 | 15:00 | Pansdorf - Λούμπεκ ΙΙ | 3-3 | 0-1 |
12/11/2022 | 18:00 | Ολντενμπέργκερ - Κίλια Κίελ | 1-0 | 0-0 |
13/11/2022 | 15:00 | GW Siebenbäumen - Ντορνμπρέιτε | 1-1 | 0-1 |
13/11/2022 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Ισχέντε | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/11/2022 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - GW Siebenbäumen | 6-0 | 0-0 |
19/11/2022 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Μπορνεσχολμ | 5-1 | 2-1 |
19/11/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Husumer | 5-3 | 3-0 |
19/11/2022 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Τοντεσφέλντε | 0-9 | 0-4 |
20/11/2022 | 15:00 | Ισχέντε - Frisia 03 Risum-Lindholm | 2-0 | 1-0 |
20/11/2022 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Union Neumünster | 0-5 | 0-1 |
20/11/2022 | 15:00 | Εκερνφόρντερ - Heider SV | 1-2 | 0-1 |
08/04/2023 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Ολντενμπέργκερ | 3-5 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/11/2022 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 3-0 | 1-0 |
26/11/2022 | 15:00 | Union Neumünster - Εκερνφόρντερ | 5-0 | 3-0 |
26/11/2022 | 15:00 | Pansdorf - Κίλια Κίελ | 0-6 | 0-2 |
26/11/2022 | 15:00 | Husumer - GW Siebenbäumen | 1-1 | 0-1 |
27/11/2022 | 15:00 | Ολντενμπέργκερ - Φλένσμπουργκ | 2-1 | 1-0 |
27/11/2022 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 2-1 | 1-0 |
27/11/2022 | 15:00 | Ισχέντε - Λούμπεκ ΙΙ | 3-0 | 1-0 |
08/04/2023 | 15:00 | Heider SV - Ντορνμπρέιτε | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/12/2022 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Ολντενμπέργκερ | 2-0 | 1-0 |
03/12/2022 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Union Neumünster | 3-1 | 1-1 |
03/12/2022 | 15:00 | Husumer - Τοντεσφέλντε | 0-1 | 0-0 |
03/12/2022 | 15:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Ισχέντε | 2-5 | 1-0 |
03/12/2022 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Frisia 03 Risum-Lindholm | 7-0 | 5-0 |
04/12/2022 | 14:30 | Εκερνφόρντερ - Pansdorf | 2-0 | 0-0 |
18/02/2023 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Μπορνεσχολμ | 2-1 | 2-0 |
15/04/2023 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Heider SV | 2-3 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/02/2023 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Μπορνεσχολμ | 1-2 | 1-2 |
25/02/2023 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Pansdorf | 5-0 | 3-0 |
25/02/2023 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Heider SV | 0-2 | 0-1 |
25/02/2023 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Ολντενμπέργκερ | 4-1 | 1-1 |
26/02/2023 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Ισχέντε | 1-4 | 0-2 |
26/02/2023 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Husumer | 3-2 | 3-1 |
26/02/2023 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Frisia 03 Risum-Lindholm | 2-1 | 0-1 |
10/04/2023 | 16:00 | Εκερνφόρντερ - Union Neumünster | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2023 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Union Neumünster | 1-1 | 1-0 |
04/03/2023 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Husumer | 1-3 | 0-0 |
04/03/2023 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Μπορνεσχολμ | 3-0 | 1-0 |
05/03/2023 | 15:00 | Εκερνφόρντερ - Ολντενμπέργκερ | 4-1 | 3-0 |
05/03/2023 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Frisia 03 Risum-Lindholm | 4-0 | 2-0 |
05/03/2023 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Τοντεσφέλντε | 3-3 | 1-2 |
05/03/2023 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Pansdorf | 5-0 | 4-0 |
10/04/2023 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Heider SV | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/03/2023 | 15:00 | Pansdorf - Ντορνμπρέιτε | 1-1 | 0-0 |
11/03/2023 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Λούμπεκ ΙΙ | 8-0 | 2-0 |
11/03/2023 | 15:00 | Union Neumünster - GW Siebenbäumen | 10-0 | 6-0 |
12/03/2023 | 15:00 | Ολντενμπέργκερ - Husumer | 3-2 | 1-0 |
12/03/2023 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 2-4 | 2-1 |
03/05/2023 | 20:00 | Τοντεσφέλντε - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 4-1 | 2-1 |
17/05/2023 | 20:30 | Ισχέντε - Φλένσμπουργκ | 1-1 | 1-0 |
17/05/2023 | 20:30 | Μπορνεσχολμ - Heider SV | 2-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/03/2023 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Τοντεσφέλντε | 0-4 | 0-2 |
18/03/2023 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Ισχέντε | 0-2 | 0-1 |
18/03/2023 | 15:00 | Husumer - Union Neumünster | 3-3 | 1-1 |
18/03/2023 | 15:00 | Heider SV - Ολντενμπέργκερ | 1-0 | 0-0 |
18/03/2023 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Frisia 03 Risum-Lindholm | 0-0 | 0-0 |
18/03/2023 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 4-3 | 2-1 |
19/03/2023 | 15:00 | Εκερνφόρντερ - Λούμπεκ ΙΙ | 3-2 | 2-1 |
03/05/2023 | 20:00 | GW Siebenbäumen - Pansdorf | 4-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/03/2023 | 20:30 | Ολντενμπέργκερ - Ντορνμπρέιτε | 2-0 | 0-0 |
08/04/2023 | 15:00 | Pansdorf - Φλένσμπουργκ | 0-3 | 0-1 |
08/04/2023 | 15:00 | Union Neumünster - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 4-0 | 2-0 |
08/04/2023 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Λούμπεκ ΙΙ | 0-3 | 0-1 |
08/04/2023 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Εκερνφόρντερ | 1-4 | 1-2 |
10/04/2023 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - GW Siebenbäumen | 3-0 | 0-0 |
10/04/2023 | 15:00 | Ισχέντε - Κίλια Κίελ | 0-0 | 0-0 |
26/04/2023 | 19:45 | Heider SV - Husumer | 8-0 | 4-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/03/2023 | 15:00 | Union Neumünster - Heider SV | 7-1 | 2-0 |
25/03/2023 | 15:00 | Pansdorf - Husumer | 0-2 | 0-1 |
25/03/2023 | 19:00 | Ολντενμπέργκερ - Μπορνεσχολμ | 1-1 | 1-0 |
26/03/2023 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Φλένσμπουργκ | 4-2 | 1-1 |
26/03/2023 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Κίλια Κίελ | 1-0 | 0-0 |
26/03/2023 | 15:00 | Ισχέντε - Ντορνμπρέιτε | 3-0 | 0-0 |
26/03/2023 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - GW Siebenbäumen | 0-0 | 0-0 |
26/04/2023 | 20:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Εκερνφόρντερ | 4-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/04/2023 | 14:30 | Μπορνεσχολμ - Union Neumünster | 2-6 | 1-2 |
01/04/2023 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Λούμπεκ ΙΙ | 2-2 | 1-2 |
01/04/2023 | 19:00 | Ολντενμπέργκερ - Τοντεσφέλντε | 0-2 | 0-1 |
02/04/2023 | 16:00 | Εκερνφόρντερ - Κίλια Κίελ | 0-3 | 0-3 |
30/04/2023 | 14:00 | Heider SV - Pansdorf | 1-2 | 1-0 |
10/05/2023 | 20:00 | GW Siebenbäumen - Ισχέντε | 1-1 | 0-1 |
10/05/2023 | 20:15 | Φλένσμπουργκ - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 7-1 | 3-0 |
17/05/2023 | 20:30 | Husumer - Frisia 03 Risum-Lindholm | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/04/2023 | 15:00 | Pansdorf - Μπορνεσχολμ | 2-3 | 1-0 |
15/04/2023 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Φλένσμπουργκ | 5-0 | 1-0 |
15/04/2023 | 15:00 | Union Neumünster - Ολντενμπέργκερ | 3-0 | 2-0 |
16/04/2023 | 15:00 | Ισχέντε - Husumer | 2-0 | 1-0 |
16/04/2023 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Εκερνφόρντερ | 4-0 | 2-0 |
16/04/2023 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Ντορνμπρέιτε | 4-0 | 4-0 |
16/04/2023 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 8-2 | 2-0 |
10/05/2023 | 20:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Heider SV | 4-1 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/04/2023 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Κίλια Κίελ | 1-2 | 0-1 |
22/04/2023 | 15:00 | Union Neumünster - Τοντεσφέλντε | 1-1 | 1-1 |
22/04/2023 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 3-0 | 1-0 |
22/04/2023 | 15:00 | Heider SV - Ισχέντε | 0-3 | 0-0 |
22/04/2023 | 15:00 | Μπορνεσχολμ - Frisia 03 Risum-Lindholm | 3-1 | 3-0 |
22/04/2023 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Εκερνφόρντερ | 3-2 | 2-1 |
22/04/2023 | 19:00 | Ολντενμπέργκερ - Pansdorf | 0-2 | 0-0 |
23/04/2023 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Λούμπεκ ΙΙ | 7-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/04/2023 | 19:45 | Ισχέντε - Μπορνεσχολμ | 1-0 | 1-0 |
28/04/2023 | 21:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - GW Siebenbäumen | 5-1 | 0-1 |
29/04/2023 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Ντορνμπρέιτε | 7-0 | 3-0 |
30/04/2023 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Φλένσμπουργκ | 1-3 | 0-1 |
30/04/2023 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Ολντενμπέργκερ | 1-5 | 1-4 |
30/04/2023 | 15:30 | Λούμπεκ ΙΙ - Husumer | 7-1 | 2-1 |
30/04/2023 | 16:00 | Εκερνφόρντερ - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 1-2 | 0-1 |
10/05/2023 | 20:00 | Pansdorf - Union Neumünster | 2-4 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2023 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Φλένσμπουργκ | 0-3 | 0-0 |
06/05/2023 | 15:00 | Husumer - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 0-0 | 0-0 |
06/05/2023 | 15:00 | Pansdorf - Τοντεσφέλντε | 2-8 | 1-6 |
06/05/2023 | 15:00 | Heider SV - Λούμπεκ ΙΙ | 3-4 | 2-3 |
06/05/2023 | 15:00 | Union Neumünster - Frisia 03 Risum-Lindholm | 5-0 | 3-0 |
06/05/2023 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Εκερνφόρντερ | 2-2 | 2-2 |
07/05/2023 | 16:00 | GW Siebenbäumen - Κίλια Κίελ | 0-5 | 0-3 |
07/05/2023 | 17:00 | Ολντενμπέργκερ - Ισχέντε | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/05/2023 | 14:30 | Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ - Τοντεσφέλντε | 1-6 | 1-4 |
13/05/2023 | 15:00 | Κίλια Κίελ - Husumer | 3-0 | 0-0 |
13/05/2023 | 15:00 | Φλένσμπουργκ - Ντορνμπρέιτε | 2-1 | 1-1 |
14/05/2023 | 15:00 | Λούμπεκ ΙΙ - Μπορνεσχολμ | 2-2 | 1-1 |
14/05/2023 | 15:00 | Frisia 03 Risum-Lindholm - Pansdorf | 5-1 | 4-1 |
14/05/2023 | 15:00 | Ισχέντε - Union Neumünster | 0-6 | 0-1 |
14/05/2023 | 16:00 | Εκερνφόρντερ - GW Siebenbäumen | 2-0 | 2-0 |
14/05/2023 | 17:00 | Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ - Heider SV | 4-3 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/05/2023 | 15:00 | Μπορνεσχολμ - Ίντερ Τουερκσποσπόρτ Κιέλ | 3-3 | 1-0 |
20/05/2023 | 15:00 | Ντορνμπρέιτε - Βέιτσε Φλένσμπουργκ 08 ΙΙ | 3-1 | 3-0 |
20/05/2023 | 15:00 | Heider SV - Κίλια Κίελ | 0-4 | 0-1 |
20/05/2023 | 15:00 | Husumer - Εκερνφόρντερ | 1-2 | 0-0 |
20/05/2023 | 15:00 | Pansdorf - Ισχέντε | 1-2 | 0-1 |
20/05/2023 | 15:00 | Τοντεσφέλντε - Frisia 03 Risum-Lindholm | 8-0 | 3-0 |
20/05/2023 | 15:00 | GW Siebenbäumen - Φλένσμπουργκ | 0-1 | 0-1 |
20/05/2023 | 15:00 | Ολντενμπέργκερ - Λούμπεκ ΙΙ | 2-3 | 1-1 |