ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ελλάδα - Γ' Εθνική - 10ος Όμιλος - 2020

Πρωτάθλημα (18/10/2020 - 06/06/2021) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 10 - 1η αγωνιστική 18/10/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/10/2020 16:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Aris Soudas Aris Soudas 2-1 -
18/10/2020 16:00 Neapoli Neapoli - Ατσαλένιος Ατσαλένιος 0-2 -
18/10/2020 16:00 Γιούχτας Γιούχτας - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou 0-1 -
18/10/2020 16:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra 1-6 -
18/10/2020 16:00 AEEK INKA AEEK INKA - Aris Rethymnou Aris Rethymnou 3-0 -
18/10/2020 16:00 Πόρος Πόρος - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 0-1 -
18/10/2020 16:00 Rethymniakos Rethymniakos - Damastas Damastas 2-0 -
18/10/2020 16:00 Palaiochora Palaiochora - Platanias Platanias 2-0 -
Γρκουπ 10 - 2η αγωνιστική 21/10/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/10/2020 16:00 Palaiochora Palaiochora - Γιούχτας Γιούχτας 0-2 -
21/10/2020 16:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος 2-3 -
21/10/2020 16:00 Aris Soudas Aris Soudas - AEEK INKA AEEK INKA 0-1 -
21/10/2020 16:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Neapoli Neapoli 4-2 -
21/10/2020 16:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Πόρος Πόρος 0-1 -
21/10/2020 16:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Damastas Damastas 1-3 -
21/10/2020 16:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Rethymniakos Rethymniakos 2-0 -
21/10/2020 16:00 Platanias Platanias - GS Αλμυρός GS Αλμυρός 0-6 -
Γρκουπ 10 - 3η αγωνιστική 25/10/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/10/2020 15:00 Γιούχτας Γιούχτας - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος 2-2 -
25/10/2020 15:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Palaiochora Palaiochora 6-0 -
25/10/2020 15:00 AEEK INKA AEEK INKA - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou 4-0 -
25/10/2020 15:00 Πόρος Πόρος - Aris Soudas Aris Soudas 1-1 -
25/10/2020 15:00 Damastas Damastas - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra 4-0 -
25/10/2020 15:00 Rethymniakos Rethymniakos - Aris Rethymnou Aris Rethymnou 4-0 -
25/10/2020 15:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 2-1 -
25/10/2020 15:00 Neapoli Neapoli - Platanias Platanias 1-0 -
Γρκουπ 10 - 4η αγωνιστική 31/10 - 01/11/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/10/2020 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Ατσαλένιος Ατσαλένιος 1-3 -
01/11/2020 15:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Γιούχτας Γιούχτας 1-1 -
01/11/2020 15:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - AEEK INKA AEEK INKA 2-3 -
01/11/2020 15:00 Palaiochora Palaiochora - Neapoli Neapoli 4-1 -
01/11/2020 15:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Πόρος Πόρος 1-2 -
01/11/2020 15:00 Aris Soudas Aris Soudas - Rethymniakos Rethymniakos 1-3 -
01/11/2020 15:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-1 -
01/11/2020 15:00 Platanias Platanias - Damastas Damastas 1-1 -
Γρκουπ 10 - 5η αγωνιστική 08/11/2020 - 11/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/11/2020 15:00 Damastas Damastas - Palaiochora Palaiochora - -
08/11/2020 15:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
11/04/2021 16:30 Neapoli Neapoli - GS Αλμυρός GS Αλμυρός 0-0 -
11/04/2021 16:30 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Aris Soudas Aris Soudas 2-2 -
11/04/2021 16:30 Γιούχτας Γιούχτας - AEEK INKA AEEK INKA 2-0 -
11/04/2021 16:30 Πόρος Πόρος - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος 0-2 -
11/04/2021 16:30 Rethymniakos Rethymniakos - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou 1-0 -
11/04/2021 16:30 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Platanias Platanias 3-0 -
Γρκουπ 10 - 7η αγωνιστική 18/11/2020 - 25/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/11/2020 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Palaiochora Palaiochora - -
24/04/2021 16:30 Rethymniakos Rethymniakos - AEEK INKA AEEK INKA 0-2 -
25/04/2021 16:30 Γιούχτας Γιούχτας - Πόρος Πόρος 0-0 -
25/04/2021 16:30 Damastas Damastas - Neapoli Neapoli 1-2 -
25/04/2021 16:30 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - GS Αλμυρός GS Αλμυρός 1-1 -
25/04/2021 16:30 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος 2-1 -
25/04/2021 16:30 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou 3-4 -
25/04/2021 16:30 Platanias Platanias - Aris Soudas Aris Soudas 0-1 -
Γρκουπ 10 - 8η αγωνιστική 22/11/2020 - 28/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/11/2020 15:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
22/11/2020 15:00 Palaiochora Palaiochora - Aris Soudas Aris Soudas - -
28/04/2021 16:30 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra 4-0 -
28/04/2021 16:30 Damastas Damastas - Γιούχτας Γιούχτας 0-0 -
28/04/2021 16:30 Πόρος Πόρος - Rethymniakos Rethymniakos 1-3 -
28/04/2021 16:30 Neapoli Neapoli - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 0-1 -
28/04/2021 16:30 AEEK INKA AEEK INKA - Ατσαλένιος Ατσαλένιος 0-0 -
28/04/2021 16:30 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Platanias Platanias 1-0 -
Γρκουπ 10 - 9η αγωνιστική 29/11/2020 - 09/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/11/2020 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Neapoli Neapoli - -
29/11/2020 15:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Palaiochora Palaiochora - -
09/05/2021 17:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Πόρος Πόρος 1-0 -
09/05/2021 17:00 Aris Soudas Aris Soudas - GS Αλμυρός GS Αλμυρός 0-5 -
09/05/2021 17:00 Γιούχτας Γιούχτας - Rethymniakos Rethymniakos 2-0 -
09/05/2021 17:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Damastas Damastas 4-1 -
09/05/2021 17:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - AEEK INKA AEEK INKA 4-1 -
09/05/2021 17:00 Platanias Platanias - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος 1-2 -
Γρκουπ 10 - 10η αγωνιστική 06/12/2020 - 12/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/12/2020 15:00 Damastas Damastas - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
06/12/2020 15:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Palaiochora Palaiochora - -
12/05/2021 17:00 Rethymniakos Rethymniakos - Ατσαλένιος Ατσαλένιος 2-3 -
12/05/2021 17:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Γιούχτας Γιούχτας 3-1 -
12/05/2021 17:00 Πόρος Πόρος - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra 2-1 -
12/05/2021 17:00 Neapoli Neapoli - Aris Soudas Aris Soudas 1-0 -
12/05/2021 17:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou 5-0 -
12/05/2021 17:00 AEEK INKA AEEK INKA - Platanias Platanias 4-1 -
Γρκουπ 10 - 11η αγωνιστική 13/12/2020 - 16/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/12/2020 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
13/12/2020 15:00 Palaiochora Palaiochora - AEEK INKA AEEK INKA - -
16/05/2021 17:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Rethymniakos Rethymniakos 2-1 -
16/05/2021 17:00 Γιούχτας Γιούχτας - Ατσαλένιος Ατσαλένιος 0-0 -
16/05/2021 17:00 Aris Soudas Aris Soudas - Damastas Damastas 2-0 -
16/05/2021 17:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Neapoli Neapoli 1-2 -
16/05/2021 17:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - GS Αλμυρός GS Αλμυρός 1-0 -
16/05/2021 17:00 Platanias Platanias - Πόρος Πόρος 0-1 -
Γρκουπ 10 - 12η αγωνιστική 20/12/2020 - 23/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/12/2020 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Γιούχτας Γιούχτας - -
20/12/2020 15:00 Πόρος Πόρος - Palaiochora Palaiochora - -
22/05/2021 17:00 Rethymniakos Rethymniakos - Platanias Platanias 2-0 -
23/05/2021 17:00 Neapoli Neapoli - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος 0-1 -
23/05/2021 17:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra 1-0 -
23/05/2021 17:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Aris Soudas Aris Soudas 2-1 -
23/05/2021 17:00 Damastas Damastas - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou 1-0 -
23/05/2021 17:00 AEEK INKA AEEK INKA - GS Αλμυρός GS Αλμυρός 0-0 -
Γρκουπ 10 - 14η αγωνιστική 20/12/2020 - 30/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/12/2020 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - -
20/12/2020 15:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Palaiochora Palaiochora - -
30/05/2021 17:00 Rethymniakos Rethymniakos - GS Αλμυρός GS Αλμυρός 2-1 -
30/05/2021 17:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος 1-0 -
30/05/2021 17:00 Aris Soudas Aris Soudas - Γιούχτας Γιούχτας 1-1 -
30/05/2021 17:00 Damastas Damastas - AEEK INKA AEEK INKA 2-2 -
30/05/2021 17:00 Πόρος Πόρος - Neapoli Neapoli 3-1 -
30/05/2021 17:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Platanias Platanias 3-0 -
Γρκουπ 10 - 13η αγωνιστική 23/12/2020 - 26/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/12/2020 15:00 Aris Soudas Aris Soudas - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
23/12/2020 15:00 Palaiochora Palaiochora - Rethymniakos Rethymniakos - -
26/05/2021 17:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Πόρος Πόρος 1-0 -
26/05/2021 17:00 Γιούχτας Γιούχτας - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra 5-3 -
26/05/2021 17:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-3 -
26/05/2021 17:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Damastas Damastas 3-0 -
26/05/2021 17:00 AEEK INKA AEEK INKA - Neapoli Neapoli 0-1 -
26/05/2021 17:00 Platanias Platanias - Ατσαλένιος Ατσαλένιος 0-0 -
Γρκουπ 10 - 15η αγωνιστική 10/01 - 06/06/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/01/2021 15:00 Palaiochora Palaiochora - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - -
10/01/2021 15:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
06/06/2021 17:00 Neapoli Neapoli - Rethymniakos Rethymniakos 2-0 -
06/06/2021 17:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Ατσαλένιος Ατσαλένιος 4-3 -
06/06/2021 17:00 Πόρος Πόρος - Damastas Damastas 2-1 -
06/06/2021 17:00 AEEK INKA AEEK INKA - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-1 -
06/06/2021 17:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Aris Soudas Aris Soudas 1-3 -
06/06/2021 17:00 Γιούχτας Γιούχτας - Platanias Platanias 2-1 -
Γρκουπ 10 - 16η αγωνιστική 17/01/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/01/2021 15:00 Aris Soudas Aris Soudas - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - -
17/01/2021 15:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Neapoli Neapoli - -
17/01/2021 15:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Γιούχτας Γιούχτας - -
17/01/2021 15:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - GS Αλμυρός GS Αλμυρός - -
17/01/2021 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - AEEK INKA AEEK INKA - -
17/01/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Πόρος Πόρος - -
17/01/2021 15:00 Damastas Damastas - Rethymniakos Rethymniakos - -
17/01/2021 15:00 Platanias Platanias - Palaiochora Palaiochora - -
Γρκουπ 10 - 17η αγωνιστική 24/01/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/01/2021 15:00 Γιούχτας Γιούχτας - Palaiochora Palaiochora - -
24/01/2021 15:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - -
24/01/2021 15:00 AEEK INKA AEEK INKA - Aris Soudas Aris Soudas - -
24/01/2021 15:00 Neapoli Neapoli - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - -
24/01/2021 15:00 Πόρος Πόρος - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
24/01/2021 15:00 Damastas Damastas - Ατσαλένιος Ατσαλένιος - -
24/01/2021 15:00 Rethymniakos Rethymniakos - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
24/01/2021 15:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Platanias Platanias - -
Γρκουπ 10 - 18η αγωνιστική 31/01/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/01/2021 15:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Γιούχτας Γιούχτας - -
31/01/2021 15:00 Palaiochora Palaiochora - GS Αλμυρός GS Αλμυρός - -
31/01/2021 15:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - AEEK INKA AEEK INKA - -
31/01/2021 15:00 Aris Soudas Aris Soudas - Πόρος Πόρος - -
31/01/2021 15:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Damastas Damastas - -
31/01/2021 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Rethymniakos Rethymniakos - -
31/01/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Ατσαλένιος Ατσαλένιος - -
31/01/2021 15:00 Platanias Platanias - Neapoli Neapoli - -
Γρκουπ 10 - 19η αγωνιστική 07/02/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/02/2021 15:00 Γιούχτας Γιούχτας - GS Αλμυρός GS Αλμυρός - -
07/02/2021 15:00 AEEK INKA AEEK INKA - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - -
07/02/2021 15:00 Neapoli Neapoli - Palaiochora Palaiochora - -
07/02/2021 15:00 Πόρος Πόρος - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - -
07/02/2021 15:00 Rethymniakos Rethymniakos - Aris Soudas Aris Soudas - -
07/02/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - -
07/02/2021 15:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
07/02/2021 15:00 Damastas Damastas - Platanias Platanias - -
Γρκουπ 10 - 20η αγωνιστική 14/02/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/02/2021 15:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Neapoli Neapoli - -
14/02/2021 15:00 Aris Soudas Aris Soudas - Ατσαλένιος Ατσαλένιος - -
14/02/2021 15:00 AEEK INKA AEEK INKA - Γιούχτας Γιούχτας - -
14/02/2021 15:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Πόρος Πόρος - -
14/02/2021 15:00 Palaiochora Palaiochora - Damastas Damastas - -
14/02/2021 15:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Rethymniakos Rethymniakos - -
14/02/2021 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - -
14/02/2021 15:00 Platanias Platanias - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
Γρκουπ 10 - 21η αγωνιστική 17/02/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/02/2021 15:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Aris Soudas Aris Soudas - -
17/02/2021 15:00 Γιούχτας Γιούχτας - Neapoli Neapoli - -
17/02/2021 15:00 Πόρος Πόρος - AEEK INKA AEEK INKA - -
17/02/2021 15:00 Damastas Damastas - GS Αλμυρός GS Αλμυρός - -
17/02/2021 15:00 Rethymniakos Rethymniakos - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - -
17/02/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Palaiochora Palaiochora - -
17/02/2021 15:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - -
17/02/2021 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Platanias Platanias - -
Γρκουπ 10 - 22η αγωνιστική 21/02/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/02/2021 15:00 Πόρος Πόρος - Γιούχτας Γιούχτας - -
21/02/2021 15:00 Neapoli Neapoli - Damastas Damastas - -
21/02/2021 15:00 AEEK INKA AEEK INKA - Rethymniakos Rethymniakos - -
21/02/2021 15:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
21/02/2021 15:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Ατσαλένιος Ατσαλένιος - -
21/02/2021 15:00 Palaiochora Palaiochora - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
21/02/2021 15:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - -
21/02/2021 15:00 Aris Soudas Aris Soudas - Platanias Platanias - -
Γρκουπ 10 - 23η αγωνιστική 28/02/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/02/2021 15:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - -
28/02/2021 15:00 Γιούχτας Γιούχτας - Damastas Damastas - -
28/02/2021 15:00 Rethymniakos Rethymniakos - Πόρος Πόρος - -
28/02/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Neapoli Neapoli - -
28/02/2021 15:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - AEEK INKA AEEK INKA - -
28/02/2021 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - GS Αλμυρός GS Αλμυρός - -
28/02/2021 15:00 Aris Soudas Aris Soudas - Palaiochora Palaiochora - -
28/02/2021 15:00 Platanias Platanias - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - -
Γρκουπ 10 - 24η αγωνιστική 07/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/03/2021 15:00 Πόρος Πόρος - Ατσαλένιος Ατσαλένιος - -
07/03/2021 15:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Aris Soudas Aris Soudas - -
07/03/2021 15:00 Rethymniakos Rethymniakos - Γιούχτας Γιούχτας - -
07/03/2021 15:00 Damastas Damastas - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
07/03/2021 15:00 Neapoli Neapoli - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
07/03/2021 15:00 AEEK INKA AEEK INKA - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - -
07/03/2021 15:00 Palaiochora Palaiochora - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - -
07/03/2021 15:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Platanias Platanias - -
Γρκουπ 10 - 25η αγωνιστική 13/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/03/2021 15:00 Γιούχτας Γιούχτας - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
13/03/2021 15:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Rethymniakos Rethymniakos - -
13/03/2021 15:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Damastas Damastas - -
13/03/2021 15:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Πόρος Πόρος - -
13/03/2021 15:00 Aris Soudas Aris Soudas - Neapoli Neapoli - -
13/03/2021 15:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - GS Αλμυρός GS Αλμυρός - -
13/03/2021 15:00 Palaiochora Palaiochora - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - -
13/03/2021 15:00 Platanias Platanias - AEEK INKA AEEK INKA - -
Γρκουπ 10 - 26η αγωνιστική 21/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/03/2021 15:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Γιούχτας Γιούχτας - -
21/03/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
21/03/2021 15:00 Rethymniakos Rethymniakos - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - -
21/03/2021 15:00 Damastas Damastas - Aris Soudas Aris Soudas - -
21/03/2021 15:00 Neapoli Neapoli - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - -
21/03/2021 15:00 AEEK INKA AEEK INKA - Palaiochora Palaiochora - -
21/03/2021 15:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - -
21/03/2021 15:00 Πόρος Πόρος - Platanias Platanias - -
Γρκουπ 10 - 27η αγωνιστική 28/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/03/2021 16:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Neapoli Neapoli - -
28/03/2021 16:00 Γιούχτας Γιούχτας - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
28/03/2021 16:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Ατσαλένιος Ατσαλένιος - -
28/03/2021 16:00 Aris Soudas Aris Soudas - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
28/03/2021 16:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Damastas Damastas - -
28/03/2021 16:00 Palaiochora Palaiochora - Πόρος Πόρος - -
28/03/2021 17:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - AEEK INKA AEEK INKA - -
28/03/2021 17:00 Platanias Platanias - Rethymniakos Rethymniakos - -
Γρκουπ 10 - 28η αγωνιστική 04/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/04/2021 16:00 Πόρος Πόρος - GS Αλμυρός GS Αλμυρός - -
04/04/2021 16:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Γιούχτας Γιούχτας - -
04/04/2021 16:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Aris Soudas Aris Soudas - -
04/04/2021 16:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - -
04/04/2021 16:00 Rethymniakos Rethymniakos - Palaiochora Palaiochora - -
04/04/2021 16:00 Damastas Damastas - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - -
04/04/2021 16:00 Neapoli Neapoli - AEEK INKA AEEK INKA - -
04/04/2021 17:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - Platanias Platanias - -
Γρκουπ 10 - 29η αγωνιστική 11/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/04/2021 16:00 Γιούχτας Γιούχτας - Aris Soudas Aris Soudas - -
11/04/2021 16:00 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
11/04/2021 16:00 Palaiochora Palaiochora - Ατσαλένιος Ατσαλένιος - -
11/04/2021 16:00 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
11/04/2021 16:00 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Rethymniakos Rethymniakos - -
11/04/2021 16:00 AEEK INKA AEEK INKA - Damastas Damastas - -
11/04/2021 16:00 Neapoli Neapoli - Πόρος Πόρος - -
11/04/2021 16:00 Platanias Platanias - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - -
Γρκουπ 10 - 30η αγωνιστική 18/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2021 16:00 Aris Soudas Aris Soudas - Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - -
18/04/2021 16:00 Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra - Palaiochora Palaiochora - -
18/04/2021 16:00 Aris Rethymnou Aris Rethymnou - Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - -
18/04/2021 16:00 Ατσαλένιος Ατσαλένιος - GS Αλμυρός GS Αλμυρός - -
18/04/2021 16:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - AEEK INKA AEEK INKA - -
18/04/2021 16:00 Rethymniakos Rethymniakos - Neapoli Neapoli - -
18/04/2021 16:00 Damastas Damastas - Πόρος Πόρος - -
18/04/2021 17:00 Platanias Platanias - Γιούχτας Γιούχτας - -
Γρκουπ 10 - 6η αγωνιστική 18/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2021 16:30 Aris Soudas Aris Soudas - Anagennisi Ierapetra Anagennisi Ierapetra 3-0 -
18/04/2021 16:30 Neapoli Neapoli - Γιούχτας Γιούχτας 0-1 -
18/04/2021 16:30 AEEK INKA AEEK INKA - Πόρος Πόρος 6-1 -
18/04/2021 16:30 GS Αλμυρός GS Αλμυρός - Damastas Damastas 1-0 -
18/04/2021 16:30 Άγιος Νικόλαος Άγιος Νικόλαος - Rethymniakos Rethymniakos 2-0 -
18/04/2021 16:30 Palaiochora Palaiochora - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
18/04/2021 16:30 Asteras Rethymnou Asteras Rethymnou - Ατσαλένιος Ατσαλένιος 1-2 -
18/04/2021 16:30 Platanias Platanias - Aris Rethymnou Aris Rethymnou - -
Top