ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ελλάδα - Γ' Εθνική - 8ος Όμιλος - 2020

Πρωτάθλημα (10/10/2020 - 06/06/2021) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 8 - 1η αγωνιστική 10 - 12/10/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/10/2020 15:00 AO Piliou AO Piliou - Mikrasiatiki Mikrasiatiki 2-0 -
11/10/2020 12:00 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης 3-6 -
11/10/2020 15:00 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - Αιολικός Αιολικός 0-1 -
11/10/2020 16:00 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Καραβάς Καραβάς 0-0 -
11/10/2020 16:00 Aias Salaminas Aias Salaminas - Akratitos Akratitos 2-1 -
12/10/2020 15:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - Κερατσίνι Κερατσίνι 1-1 -
Γρκουπ 8 - 2η αγωνιστική 18 - 19/10/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/10/2020 15:00 Αιολικός Αιολικός - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC 2-2 -
18/10/2020 15:00 AO Piliou AO Piliou - Aias Salaminas Aias Salaminas 1-2 -
18/10/2020 16:00 Akratitos Akratitos - Paneleusiniakos Paneleusiniakos 0-5 -
18/10/2020 16:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - Aetos Loutron Aetos Loutron 1-2 -
18/10/2020 16:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - Καραβάς Καραβάς 3-0 -
19/10/2020 12:00 Κερατσίνι Κερατσίνι - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi 3-1 -
Γρκουπ 8 - 3η αγωνιστική 24 - 25/10/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/10/2020 15:00 Καραβάς Καραβάς - Κερατσίνι Κερατσίνι 2-0 -
24/10/2020 15:30 Aetos Loutron Aetos Loutron - AO Piliou AO Piliou 1-1 -
25/10/2020 15:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - Αιολικός Αιολικός 1-0 -
25/10/2020 15:00 Aias Salaminas Aias Salaminas - Paneleusiniakos Paneleusiniakos 1-0 -
25/10/2020 15:00 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Akratitos Akratitos 2-2 -
25/10/2020 16:00 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - Mikrasiatiki Mikrasiatiki 2-2 -
Γρκουπ 8 - 4η αγωνιστική 01/11/2020 - 06/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/11/2020 15:00 Akratitos Akratitos - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης 1-1 -
01/11/2020 15:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - Καραβάς Καραβάς 1-0 -
02/11/2020 15:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - Aias Salaminas Aias Salaminas 1-3 -
02/11/2020 15:00 Κερατσίνι Κερατσίνι - Αιολικός Αιολικός 0-2 -
14/04/2021 17:00 AO Piliou AO Piliou - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi 3-0 -
06/05/2021 17:00 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC 1-2 -
Γρκουπ 8 - 12η αγωνιστική 10/01/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/01/2021 15:00 Καραβάς Καραβάς - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - -
10/01/2021 15:00 Akratitos Akratitos - Aias Salaminas Aias Salaminas - -
10/01/2021 15:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - AO Piliou AO Piliou - -
10/01/2021 15:00 Αιολικός Αιολικός - Paneleusiniakos Paneleusiniakos - -
10/01/2021 15:00 Κερατσίνι Κερατσίνι - Aetos Loutron Aetos Loutron - -
10/01/2021 15:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - -
Γρκουπ 8 - 13η αγωνιστική 17/01/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/01/2021 15:00 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Αιολικός Αιολικός - -
17/01/2021 15:00 Aias Salaminas Aias Salaminas - AO Piliou AO Piliou - -
17/01/2021 15:00 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - Akratitos Akratitos - -
17/01/2021 15:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - Mikrasiatiki Mikrasiatiki - -
17/01/2021 15:00 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - Κερατσίνι Κερατσίνι - -
17/01/2021 15:00 Καραβάς Καραβάς - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - -
Γρκουπ 8 - 14η αγωνιστική 24/01/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/01/2021 15:00 Κερατσίνι Κερατσίνι - Καραβάς Καραβάς - -
24/01/2021 15:00 Αιολικός Αιολικός - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - -
24/01/2021 15:00 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - Aias Salaminas Aias Salaminas - -
24/01/2021 15:00 AO Piliou AO Piliou - Aetos Loutron Aetos Loutron - -
24/01/2021 15:00 Akratitos Akratitos - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - -
24/01/2021 15:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - -
Γρκουπ 8 - 15η αγωνιστική 07/02/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/02/2021 15:00 Aias Salaminas Aias Salaminas - Aetos Loutron Aetos Loutron - -
07/02/2021 15:00 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Paneleusiniakos Paneleusiniakos - -
07/02/2021 15:00 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - AO Piliou AO Piliou - -
07/02/2021 15:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - Akratitos Akratitos - -
07/02/2021 15:00 Καραβάς Καραβάς - Mikrasiatiki Mikrasiatiki - -
07/02/2021 15:00 Αιολικός Αιολικός - Κερατσίνι Κερατσίνι - -
Γρκουπ 8 - 16η αγωνιστική 21/02/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/02/2021 15:00 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - -
21/02/2021 15:00 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Aias Salaminas Aias Salaminas - -
21/02/2021 15:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - -
21/02/2021 15:00 AO Piliou AO Piliou - Καραβάς Καραβάς - -
21/02/2021 15:00 Akratitos Akratitos - Κερατσίνι Κερατσίνι - -
21/02/2021 15:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - Αιολικός Αιολικός - -
Γρκουπ 8 - 17η αγωνιστική 28/02/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/02/2021 15:00 Αιολικός Αιολικός - AO Piliou AO Piliou - -
28/02/2021 15:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - -
28/02/2021 15:00 Aias Salaminas Aias Salaminas - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - -
28/02/2021 15:00 Καραβάς Καραβάς - Aetos Loutron Aetos Loutron - -
28/02/2021 15:00 Κερατσίνι Κερατσίνι - Paneleusiniakos Paneleusiniakos - -
28/02/2021 15:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - Akratitos Akratitos - -
Γρκουπ 8 - 18η αγωνιστική 07/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/03/2021 15:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - Aias Salaminas Aias Salaminas - -
07/03/2021 15:00 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - Καραβάς Καραβάς - -
07/03/2021 15:00 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Κερατσίνι Κερατσίνι - -
07/03/2021 15:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - Αιολικός Αιολικός - -
07/03/2021 15:00 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - Mikrasiatiki Mikrasiatiki - -
07/03/2021 15:00 AO Piliou AO Piliou - Akratitos Akratitos - -
Γρκουπ 8 - 19η αγωνιστική 21/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/03/2021 15:00 AO Piliou AO Piliou - Paneleusiniakos Paneleusiniakos - -
21/03/2021 15:00 Κερατσίνι Κερατσίνι - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - -
21/03/2021 15:00 Aias Salaminas Aias Salaminas - Καραβάς Καραβάς - -
21/03/2021 15:00 Αιολικός Αιολικός - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - -
21/03/2021 15:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - -
21/03/2021 15:00 Akratitos Akratitos - Aetos Loutron Aetos Loutron - -
Γρκουπ 8 - 20η αγωνιστική 28/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/03/2021 16:00 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - AO Piliou AO Piliou - -
28/03/2021 16:00 Κερατσίνι Κερατσίνι - Aias Salaminas Aias Salaminas - -
28/03/2021 16:00 Καραβάς Καραβάς - Αιολικός Αιολικός - -
28/03/2021 16:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - Mikrasiatiki Mikrasiatiki - -
28/03/2021 16:00 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - Akratitos Akratitos - -
28/03/2021 16:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - Paneleusiniakos Paneleusiniakos - -
Γρκουπ 8 - 5η αγωνιστική 09/04 - 12/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2021 17:00 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - Aetos Loutron Aetos Loutron 2-2 -
11/04/2021 11:30 Καραβάς Καραβάς - AO Piliou AO Piliou 3-2 -
11/04/2021 15:30 Αιολικός Αιολικός - Mikrasiatiki Mikrasiatiki 1-0 -
11/04/2021 16:30 Aias Salaminas Aias Salaminas - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC 0-1 -
11/04/2021 16:30 Κερατσίνι Κερατσίνι - Akratitos Akratitos 1-0 -
12/05/2021 17:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - Paneleusiniakos Paneleusiniakos 2-3 -
Γρκουπ 8 - 21η αγωνιστική 11/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/04/2021 16:00 Aias Salaminas Aias Salaminas - Αιολικός Αιολικός - -
11/04/2021 16:00 AO Piliou AO Piliou - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - -
11/04/2021 16:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - Κερατσίνι Κερατσίνι - -
11/04/2021 16:00 Akratitos Akratitos - Καραβάς Καραβάς - -
11/04/2021 16:00 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - -
11/04/2021 16:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - -
Γρκουπ 8 - 6η αγωνιστική 18/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2021 13:00 AO Piliou AO Piliou - Αιολικός Αιολικός 1-0 -
18/04/2021 14:30 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - Aias Salaminas Aias Salaminas 0-6 -
18/04/2021 15:30 Akratitos Akratitos - Mikrasiatiki Mikrasiatiki 2-0 -
18/04/2021 16:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - Καραβάς Καραβάς 0-0 -
18/04/2021 16:30 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης 2-0 -
18/04/2021 16:30 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - Κερατσίνι Κερατσίνι 3-0 -
Γρκουπ 8 - 22η αγωνιστική 18/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2021 16:00 Καραβάς Καραβάς - Paneleusiniakos Paneleusiniakos - -
18/04/2021 16:00 Aias Salaminas Aias Salaminas - Mikrasiatiki Mikrasiatiki - -
18/04/2021 16:00 Αιολικός Αιολικός - Akratitos Akratitos - -
18/04/2021 16:00 Κερατσίνι Κερατσίνι - AO Piliou AO Piliou - -
18/04/2021 16:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - Aetos Loutron Aetos Loutron - -
18/04/2021 16:00 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - -
Γρκουπ 8 - 7η αγωνιστική 25/04 - 19/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/04/2021 15:45 Akratitos Akratitos - AO Piliou AO Piliou 1-0 -
25/04/2021 16:30 Aias Salaminas Aias Salaminas - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης 0-0 -
25/04/2021 16:30 Κερατσίνι Κερατσίνι - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC 0-2 -
25/04/2021 16:30 Αιολικός Αιολικός - Aetos Loutron Aetos Loutron 2-1 -
25/04/2021 17:30 Καραβάς Καραβάς - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi 5-0 -
19/05/2021 17:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - Paneleusiniakos Paneleusiniakos 1-1 -
Γρκουπ 8 - 8η αγωνιστική 07 - 09/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2021 17:00 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - Αιολικός Αιολικός 0-2 -
09/05/2021 13:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - Akratitos Akratitos 1-1 -
09/05/2021 15:00 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - AO Piliou AO Piliou 0-1 -
09/05/2021 15:00 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Mikrasiatiki Mikrasiatiki 3-0 -
09/05/2021 17:00 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - Κερατσίνι Κερατσίνι 1-1 -
09/05/2021 17:00 Καραβάς Καραβάς - Aias Salaminas Aias Salaminas 1-1 -
Γρκουπ 8 - 9η αγωνιστική 16 - 17/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/05/2021 13:30 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - Aetos Loutron Aetos Loutron 3-1 -
16/05/2021 17:00 AO Piliou AO Piliou - A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC 0-1 -
16/05/2021 17:00 Aias Salaminas Aias Salaminas - Κερατσίνι Κερατσίνι 0-1 -
16/05/2021 17:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης 0-4 -
17/05/2021 11:30 Akratitos Akratitos - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi 4-0 -
17/05/2021 15:00 Αιολικός Αιολικός - Καραβάς Καραβάς 3-1 -
Γρκουπ 8 - 10η αγωνιστική 23/05/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/05/2021 14:45 Καραβάς Καραβάς - Akratitos Akratitos 2-0 -
23/05/2021 14:45 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Aetos Loutron Aetos Loutron 6-0 -
23/05/2021 14:45 Αιολικός Αιολικός - Aias Salaminas Aias Salaminas 2-0 -
23/05/2021 14:45 Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης - AO Piliou AO Piliou 0-1 -
23/05/2021 14:45 Κερατσίνι Κερατσίνι - Mikrasiatiki Mikrasiatiki 4-0 -
23/05/2021 14:45 Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi - Paneleusiniakos Paneleusiniakos 3-4 -
Γρκουπ 8 - 11η αγωνιστική 06/06/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/06/2021 17:00 Paneleusiniakos Paneleusiniakos - Καραβάς Καραβάς 0-2 -
06/06/2021 17:00 Akratitos Akratitos - Αιολικός Αιολικός 0-2 -
06/06/2021 17:00 Aetos Loutron Aetos Loutron - Κυανους Αστηρ Βαρης Κυανους Αστηρ Βαρης 1-0 -
06/06/2021 17:00 A.P.O. Thyella Rafina FC A.P.O. Thyella Rafina FC - Pythagoras Karlovasi Pythagoras Karlovasi 5-1 -
06/06/2021 17:00 Mikrasiatiki Mikrasiatiki - Aias Salaminas Aias Salaminas 0-0 -
06/06/2021 17:00 AO Piliou AO Piliou - Κερατσίνι Κερατσίνι 1-0 -
Top