ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ελλάδα - Σούπερ Λιγκ 2 - 2021

Πρωτάθλημα (30/10/2021 - 15/05/2022) - 34 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ Α - 1η αγωνιστική 30/10 - 22/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Βέροια Βέροια - -
30/10/2021 15:00 Πιερικός Πιερικός - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
31/10/2021 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
31/10/2021 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
31/10/2021 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
31/10/2021 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
31/10/2021 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Ξάνθη Ξάνθη - -
31/10/2021 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
06/11/2021 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 2-2 1-2
06/11/2021 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 3-1 0-1
07/11/2021 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα Τρίκαλα 3-3 2-1
07/11/2021 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 0-0 0-0
07/11/2021 15:00 Βέροια Βέροια - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 1-0 1-0
07/11/2021 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Καβάλα Καβάλα 3-0 -
07/11/2021 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 1-0 1-0
07/11/2021 15:00 Πιερικός Πιερικός - Ξάνθη Ξάνθη 1-1 0-1
22/12/2021 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Καβάλα Καβάλα 7-0 5-0
Γρκουπ Β - 1η αγωνιστική 30/10 - 22/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
30/10/2021 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - AEK B AEK B - -
30/10/2021 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Ρόδος Ρόδος - -
30/10/2021 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
31/10/2021 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
31/10/2021 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Επισκοπή Επισκοπή - -
31/10/2021 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
31/10/2021 15:00 Χανιά Χανιά - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
06/11/2021 14:45 Ρόδος Ρόδος - Εργοτέλης Εργοτέλης 1-0 1-0
07/11/2021 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Χανιά Χανιά 1-1 1-0
07/11/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Διαγόρας Διαγόρας 1-2 1-1
07/11/2021 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 2-1 0-1
07/11/2021 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 0-1 0-1
07/11/2021 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 2-0 2-0
07/11/2021 15:00 AEK B AEK B - Καλαμάτα Καλαμάτα 1-0 0-0
22/12/2021 14:30 Καλλιθέα Καλλιθέα - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 2-0 1-0
Γρκουπ Α - 2η αγωνιστική 07/11/2021 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/11/2021 15:00 Βέροια Βέροια - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
07/11/2021 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
07/11/2021 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
07/11/2021 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
07/11/2021 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
07/11/2021 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
07/11/2021 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Πιερικός Πιερικός - -
07/11/2021 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
13/11/2021 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Βέροια Βέροια 2-2 1-1
13/11/2021 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 1-1 0-1
14/11/2021 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 1-1 1-0
14/11/2021 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 2-0 1-0
14/11/2021 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Πιερικός Πιερικός 1-0 1-0
14/11/2021 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 2-0 1-0
08/12/2021 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 0-0 0-0
20/04/2022 15:00 Καβάλα Καβάλα - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 3-1 2-1
Γρκουπ Β - 2η αγωνιστική 07 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/11/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Κηφισιά Κηφισιά - -
07/11/2021 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
07/11/2021 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
07/11/2021 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
07/11/2021 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
07/11/2021 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Χανιά Χανιά - -
07/11/2021 15:00 AEK B AEK B - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
07/11/2021 15:00 Ρόδος Ρόδος - Διαγόρας Διαγόρας - -
13/11/2021 15:00 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Αιγάλεω Αιγάλεω 0-1 0-1
13/11/2021 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Κηφισιά Κηφισιά 0-2 0-2
13/11/2021 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Καλλιθέα Καλλιθέα 1-2 0-1
14/11/2021 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Επισκοπή Επισκοπή 1-0 1-0
14/11/2021 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Ρόδος Ρόδος 0-0 0-0
14/11/2021 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 1-1 0-0
14/11/2021 15:00 Χανιά Χανιά - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 0-0 0-0
14/11/2021 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - AEK B AEK B 0-2 0-0
Γρκουπ Α - 3η αγωνιστική 14 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/11/2021 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Ξάνθη Ξάνθη - -
14/11/2021 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
14/11/2021 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
14/11/2021 15:00 Πιερικός Πιερικός - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
14/11/2021 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
14/11/2021 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
14/11/2021 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
14/11/2021 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Βέροια Βέροια - -
20/11/2021 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 0-0 0-0
20/11/2021 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Τρίκαλα Τρίκαλα 1-1 0-1
20/11/2021 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 1-0 0-0
21/11/2021 15:00 Βέροια Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 3-0 1-0
21/11/2021 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 0-0 0-0
21/11/2021 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 4-0 2-0
21/11/2021 15:00 Πιερικός Πιερικός - Καβάλα Καβάλα 7-0 5-0
21/11/2021 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 1-0 0-0
Γρκουπ Β - 3η αγωνιστική 14 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/11/2021 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
14/11/2021 15:00 Ρόδος Ρόδος - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
14/11/2021 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Διαγόρας Διαγόρας - -
14/11/2021 15:00 Χανιά Χανιά - AEK B AEK B - -
14/11/2021 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
14/11/2021 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
14/11/2021 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
14/11/2021 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Επισκοπή Επισκοπή - -
20/11/2021 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 1-2 0-1
20/11/2021 15:00 AEK B AEK B - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 2-1 1-0
20/11/2021 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Εργοτέλης Εργοτέλης 1-2 0-1
20/11/2021 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 0-1 0-1
20/11/2021 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Χανιά Χανιά 1-1 1-0
20/11/2021 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 2-0 1-0
20/11/2021 18:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 2-0 1-0
21/11/2021 15:00 Ρόδος Ρόδος - Διαγόρας Διαγόρας 3-0 2-0
Γρκουπ Α - 4η αγωνιστική 21 - 25/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/11/2021 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
21/11/2021 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
21/11/2021 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός Πιερικός - -
21/11/2021 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
21/11/2021 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
21/11/2021 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
21/11/2021 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
21/11/2021 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Βέροια Βέροια - -
24/11/2021 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 3-2 2-0
24/11/2021 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 2-2 0-1
24/11/2021 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 2-0 1-0
24/11/2021 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 0-0 0-0
24/11/2021 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Βέροια Βέροια 1-2 1-2
24/11/2021 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός Πιερικός 3-1 1-0
24/11/2021 15:00 Καβάλα Καβάλα - Ξάνθη Ξάνθη 0-6 0-5
25/11/2021 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0 0-0
Γρκουπ Β - 4η αγωνιστική 21 - 24/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/11/2021 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Κηφισιά Κηφισιά - -
21/11/2021 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
21/11/2021 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
21/11/2021 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
21/11/2021 15:00 AEK B AEK B - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
21/11/2021 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Χανιά Χανιά - -
21/11/2021 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Ρόδος Ρόδος - -
21/11/2021 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
24/11/2021 15:00 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 0-3 -
24/11/2021 15:00 Χανιά Χανιά - Ρόδος Ρόδος 2-2 2-1
24/11/2021 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Επισκοπή Επισκοπή 1-0 0-0
24/11/2021 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά Κηφισιά 0-1 0-0
24/11/2021 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - AEK B AEK B 0-0 0-0
24/11/2021 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Καλαμάτα Καλαμάτα 0-1 0-0
24/11/2021 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Αιγάλεω Αιγάλεω 1-0 1-0
24/11/2021 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-1 0-0
Γρκουπ Α - 5η αγωνιστική 27 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 14:45 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 1-0 1-0
28/11/2021 14:45 Ξάνθη Ξάνθη - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 2-0 0-0
28/11/2021 14:45 Πιερικός Πιερικός - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 0-3 0-1
28/11/2021 14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 4-0 1-0
28/11/2021 14:45 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 0-3 0-2
28/11/2021 14:45 Βέροια Βέροια - Τρίκαλα Τρίκαλα 1-0 0-0
28/11/2021 14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 1-1 0-0
28/11/2021 14:45 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Καβάλα Καβάλα 7-0 4-0
28/11/2021 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
28/11/2021 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
28/11/2021 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
28/11/2021 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
28/11/2021 15:00 Πιερικός Πιερικός - Ξάνθη Ξάνθη - -
28/11/2021 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
28/11/2021 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
28/11/2021 15:00 Βέροια Βέροια - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
Γρκουπ Β - 5η αγωνιστική 27/11 - 22/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 14:45 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 2-2 1-1
27/11/2021 17:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Εργοτέλης Εργοτέλης 2-0 1-0
28/11/2021 14:45 Επισκοπή Επισκοπή - Χανιά Χανιά 1-1 0-0
28/11/2021 14:45 Ρόδος Ρόδος - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 4-0 2-0
28/11/2021 14:45 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 3-1 0-0
28/11/2021 14:45 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Καλλιθέα Καλλιθέα 0-2 0-0
28/11/2021 15:00 Ρόδος Ρόδος - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
28/11/2021 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
28/11/2021 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
28/11/2021 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - AEK B AEK B - -
28/11/2021 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Διαγόρας Διαγόρας - -
28/11/2021 15:00 Χανιά Χανιά - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
28/11/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Επισκοπή Επισκοπή - -
28/11/2021 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
28/11/2021 17:00 Κηφισιά Κηφισιά - Διαγόρας Διαγόρας 0-0 0-0
22/12/2021 14:00 AEK B AEK B - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 1-0 0-0
Γρκουπ Α - 6η αγωνιστική 04 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 0-1 0-0
04/12/2021 14:45 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Πιερικός Πιερικός 0-1 0-1
05/12/2021 14:45 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 2-1 1-0
05/12/2021 14:45 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Βέροια Βέροια 1-1 0-0
05/12/2021 14:45 Τρίκαλα Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 2-0 0-0
05/12/2021 14:45 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 1-1
05/12/2021 14:45 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Ξάνθη Ξάνθη 0-1 0-0
05/12/2021 14:45 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 1-0 1-0
05/12/2021 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
05/12/2021 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
05/12/2021 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια Βέροια - -
05/12/2021 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
05/12/2021 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
05/12/2021 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
05/12/2021 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
Γρκουπ Β - 6η αγωνιστική 04/12/2021 - 19/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 14:45 Διαγόρας Διαγόρας - AEK B AEK B 0-1 0-0
04/12/2021 14:45 Αιγάλεω Αιγάλεω - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 2-0 1-0
04/12/2021 17:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 1-0 1-0
05/12/2021 14:45 Χανιά Χανιά - Κηφισιά Κηφισιά 3-0 3-0
05/12/2021 14:45 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Επισκοπή Επισκοπή 0-3 0-1
05/12/2021 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Ρόδος Ρόδος 1-1 0-0
05/12/2021 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
05/12/2021 15:00 AEK B AEK B - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
05/12/2021 15:00 Χανιά Χανιά - Ρόδος Ρόδος - -
05/12/2021 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
05/12/2021 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
05/12/2021 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
05/12/2021 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
05/12/2021 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Κηφισιά Κηφισιά - -
05/12/2021 17:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 0-1 0-0
19/01/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Καλαμάτα Καλαμάτα 0-0 0-0
Γρκουπ Α - 7η αγωνιστική 11 - 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2021 14:45 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 2-0 2-0
11/12/2021 14:45 Βέροια Βέροια - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 5-1 2-0
11/12/2021 14:45 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 1-3 1-3
11/12/2021 14:45 Πιερικός Πιερικός - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 0-0 0-0
11/12/2021 14:45 Ξάνθη Ξάνθη - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 2-0 1-0
11/12/2021 14:45 Καβάλα Καβάλα - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 0-6 0-4
12/12/2021 14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 0-0 0-0
12/12/2021 14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα Τρίκαλα 4-2 2-0
12/12/2021 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
12/12/2021 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
12/12/2021 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
12/12/2021 15:00 Πιερικός Πιερικός - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
12/12/2021 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
12/12/2021 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Ξάνθη Ξάνθη - -
12/12/2021 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
12/12/2021 15:00 Βέροια Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
Γρκουπ Β - 7η αγωνιστική 11/12/2021 - 02/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2021 14:45 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Εργοτέλης Εργοτέλης 3-2 2-0
11/12/2021 14:45 Επισκοπή Επισκοπή - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 0-1 0-1
11/12/2021 14:45 Καλαμάτα Καλαμάτα - Διαγόρας Διαγόρας 2-0 0-0
11/12/2021 17:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Αιγάλεω Αιγάλεω 1-0 0-0
12/12/2021 14:45 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 2-0 0-0
12/12/2021 14:45 AEK B AEK B - Χανιά Χανιά 1-0 0-0
12/12/2021 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Χανιά Χανιά - -
12/12/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
12/12/2021 15:00 Ρόδος Ρόδος - Επισκοπή Επισκοπή - -
12/12/2021 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
12/12/2021 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Διαγόρας Διαγόρας - -
12/12/2021 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
12/12/2021 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - AEK B AEK B - -
12/12/2021 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
19/01/2022 14:00 Κηφισιά Κηφισιά - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 3-0 0-0
02/02/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Καλλιθέα Καλλιθέα 0-1 0-1
Γρκουπ Β - 8η αγωνιστική 15/12/2021 - 09/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/12/2021 14:00 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - AEK B AEK B 0-0 0-0
15/12/2021 14:30 Χανιά Χανιά - Καλαμάτα Καλαμάτα 1-2 0-1
15/12/2021 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Ρόδος Ρόδος 3-1 1-0
15/12/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 0-1 0-1
15/12/2021 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Κηφισιά Κηφισιά 2-1 1-1
15/12/2021 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 1-2 1-2
15/12/2021 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 1-1 0-1
19/12/2021 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
19/12/2021 15:00 Χανιά Χανιά - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
19/12/2021 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Ρόδος Ρόδος - -
19/12/2021 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Επισκοπή Επισκοπή - -
19/12/2021 15:00 AEK B AEK B - Κηφισιά Κηφισιά - -
19/12/2021 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
19/12/2021 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
19/12/2021 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
09/02/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Επισκοπή Επισκοπή 0-2 0-0
Γρκουπ Α - 8η αγωνιστική 15 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/12/2021 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 2-0 1-0
15/12/2021 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Βέροια Βέροια 1-1 0-0
15/12/2021 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 0-2 0-0
15/12/2021 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0 0-0
15/12/2021 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Πιερικός Πιερικός 1-0 0-0
15/12/2021 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Ξάνθη Ξάνθη 0-1 0-1
15/12/2021 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 0-1 0-1
16/12/2021 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Καβάλα Καβάλα 7-0 5-0
19/12/2021 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Πιερικός Πιερικός - -
19/12/2021 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
19/12/2021 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
19/12/2021 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
19/12/2021 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
19/12/2021 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Βέροια Βέροια - -
19/12/2021 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
19/12/2021 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
Γρκουπ Α - 9η αγωνιστική 18/12/2021 - 19/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 14:45 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 0-0 0-0
18/12/2021 17:00 Βέροια Βέροια - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 3-0 1-0
19/12/2021 14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 1-0 0-0
19/12/2021 14:45 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 1-1 0-0
19/12/2021 14:45 Καβάλα Καβάλα - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 0-5 0-4
19/12/2021 14:45 Πιερικός Πιερικός - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 0-0 0-0
19/12/2021 17:00 Ξάνθη Ξάνθη - Τρίκαλα Τρίκαλα 5-0 3-0
29/12/2021 15:00 Πιερικός Πιερικός - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
29/12/2021 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
29/12/2021 15:00 Βέροια Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
29/12/2021 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
29/12/2021 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
29/12/2021 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
29/12/2021 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Ξάνθη Ξάνθη - -
29/12/2021 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
19/01/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 0-0 0-0
Γρκουπ Β - 9η αγωνιστική 18 - 29/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 14:45 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Χανιά Χανιά 0-2 0-0
19/12/2021 14:45 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Διαγόρας Διαγόρας 0-0 0-0
19/12/2021 14:45 Εργοτέλης Εργοτέλης - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 0-0 0-0
19/12/2021 14:45 Καλαμάτα Καλαμάτα - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 5-0 1-0
19/12/2021 14:45 Κηφισιά Κηφισιά - Καλλιθέα Καλλιθέα 1-0 1-0
19/12/2021 14:45 Επισκοπή Επισκοπή - Αιγάλεω Αιγάλεω 1-1 0-0
19/12/2021 14:45 Ρόδος Ρόδος - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-0 0-0
19/12/2021 14:45 AEK B AEK B - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 2-2 1-2
29/12/2021 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
29/12/2021 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
29/12/2021 15:00 Ρόδος Ρόδος - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
29/12/2021 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Χανιά Χανιά - -
29/12/2021 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
29/12/2021 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Διαγόρας Διαγόρας - -
29/12/2021 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
29/12/2021 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - AEK B AEK B - -
Γρκουπ Β - 10η αγωνιστική 29/12/2021 - 20/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/12/2021 14:30 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 0-1 0-0
29/12/2021 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Καλαμάτα Καλαμάτα 0-2 0-1
29/12/2021 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - AEK B AEK B 1-0 0-0
29/12/2021 15:00 Χανιά Χανιά - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 4-0 1-0
29/12/2021 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Κηφισιά Κηφισιά 1-0 0-0
29/12/2021 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Ρόδος Ρόδος 5-0 3-0
05/01/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Κηφισιά Κηφισιά - -
05/01/2022 15:00 AEK B AEK B - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
05/01/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
05/01/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Επισκοπή Επισκοπή - -
05/01/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Ρόδος Ρόδος - -
05/01/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
05/01/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
05/01/2022 15:00 Χανιά Χανιά - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
19/01/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Επισκοπή Επισκοπή 0-1 0-1
20/01/2022 14:45 Διαγόρας Διαγόρας - Εργοτέλης Εργοτέλης 0-2 0-0
Γρκουπ Α - 10η αγωνιστική 29/12/2021 - 09/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/12/2021 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Ξάνθη Ξάνθη 4-0 1-0
29/12/2021 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 2-4 2-1
29/12/2021 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 2-1 0-1
29/12/2021 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1 0-1
29/12/2021 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Βέροια Βέροια 1-0 0-0
29/12/2021 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Πιερικός Πιερικός 0-0 0-0
29/12/2021 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 1-1 1-0
05/01/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
05/01/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
05/01/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Βέροια Βέροια - -
05/01/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
05/01/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
05/01/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
05/01/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
05/01/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Πιερικός Πιερικός - -
09/02/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Καβάλα Καβάλα 1-1 1-1
Γρκουπ Β - 11η αγωνιστική 05/01 - 23/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/01/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 0-0 0-0
09/01/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
09/01/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Χανιά Χανιά - -
09/01/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Διαγόρας Διαγόρας - -
09/01/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - AEK B AEK B - -
09/01/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
09/01/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
09/01/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
09/01/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
19/01/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 3-1 2-0
19/01/2022 15:00 AEK B AEK B - Αιγάλεω Αιγάλεω 1-1 0-0
26/01/2022 14:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 0-2 0-2
02/02/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 2-0 1-0
02/02/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Διαγόρας Διαγόρας 2-0 0-0
02/02/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Χανιά Χανιά 0-0 0-0
23/02/2022 15:30 Καλαμάτα Καλαμάτα - Καλλιθέα Καλλιθέα 2-2 2-1
Γρκουπ Β - 12η αγωνιστική 08/01 - 23/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2022 17:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 1-0 1-0
16/01/2022 15:00 AEK B AEK B - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
16/01/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
16/01/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
16/01/2022 15:00 Χανιά Χανιά - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
16/01/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Κηφισιά Κηφισιά - -
16/01/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Επισκοπή Επισκοπή - -
16/01/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Ρόδος Ρόδος - -
16/01/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
02/02/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 5-1 3-0
02/02/2022 15:30 Αιγάλεω Αιγάλεω - Καλαμάτα Καλαμάτα 1-2 0-2
09/02/2022 14:00 Χανιά Χανιά - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 3-1 3-1
09/02/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Κηφισιά Κηφισιά 1-1 1-0
09/02/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - AEK B AEK B 1-0 0-0
23/02/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Επισκοπή Επισκοπή 0-0 0-0
23/02/2022 15:00 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Εργοτέλης Εργοτέλης 2-0 0-0
Γρκουπ Α - 11η αγωνιστική 09/01 - 02/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/01/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Ξάνθη Ξάνθη - -
09/01/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
09/01/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
09/01/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
09/01/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
09/01/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
09/01/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
09/01/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
19/01/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 1-1 0-0
19/01/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 1-2 0-1
19/01/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 0-0 0-0
26/01/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 0-0 0-0
26/01/2022 15:00 Καβάλα Καβάλα - Τρίκαλα Τρίκαλα 1-0 0-0
26/01/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 1-2 0-2
27/01/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 1-0 1-0
02/02/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 1-0 1-0
Γρκουπ Α - 13η αγωνιστική 12/01 - 02/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/01/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 0-1 0-1
12/01/2022 15:00 Καβάλα Καβάλα - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 0-0 0-0
12/01/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 2-1 1-1
13/01/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Τρίκαλα Τρίκαλα 3-0 1-0
23/01/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
23/01/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
23/01/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
23/01/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
23/01/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Πιερικός Πιερικός - -
23/01/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Ξάνθη Ξάνθη - -
23/01/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
02/02/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 2-2 0-2
09/02/2022 15:30 Ξάνθη Ξάνθη - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 0-0 0-0
02/03/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 3-1 3-1
02/03/2022 15:30 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Βέροια Βέροια 5-2 0-0
Γρκουπ Β - 13η αγωνιστική 12/01 - 02/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/01/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Χανιά Χανιά 2-2 1-1
12/01/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 1-3 1-2
12/01/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 2-0 2-0
12/01/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 3-0 -
12/01/2022 15:00 AEK B AEK B - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 2-1 2-1
23/01/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
23/01/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - AEK B AEK B - -
23/01/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
23/01/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
23/01/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Διαγόρας Διαγόρας - -
23/01/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
23/01/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Χανιά Χανιά - -
23/01/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
09/02/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Αιγάλεω Αιγάλεω 0-1 0-0
02/03/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Ρόδος Ρόδος 1-0 0-0
02/03/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Καλλιθέα Καλλιθέα 1-0 0-0
Γρκουπ Α - 14η αγωνιστική 15/01 - 16/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2022 14:45 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Καβάλα Καβάλα 2-2 2-0
16/01/2022 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 1-1 1-1
16/01/2022 14:45 Βέροια Βέροια - Πιερικός Πιερικός 4-1 3-0
16/01/2022 14:45 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 2-2 2-0
16/01/2022 17:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 1-0 1-0
30/01/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
30/01/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
30/01/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
30/01/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
30/01/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
30/01/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
30/01/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Ξάνθη Ξάνθη - -
30/01/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Βέροια Βέροια - -
09/02/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 1-2 1-1
03/03/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Ξάνθη Ξάνθη 1-0 1-0
16/03/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 1-1 0-1
Γρκουπ Β - 14η αγωνιστική 15/01 - 16/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2022 14:45 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 0-0 0-0
16/01/2022 14:45 Επισκοπή Επισκοπή - Κηφισιά Κηφισιά 1-0 0-0
16/01/2022 14:45 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Καλαμάτα Καλαμάτα 0-0 0-0
16/01/2022 14:45 Αιγάλεω Αιγάλεω - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 1-0 1-0
16/01/2022 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 3-1 3-0
16/01/2022 14:45 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Διαγόρας Διαγόρας 0-2 0-1
16/01/2022 14:45 Καλλιθέα Καλλιθέα - Εργοτέλης Εργοτέλης 3-2 3-2
30/01/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Ρόδος Ρόδος - -
30/01/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
30/01/2022 15:00 AEK B AEK B - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
30/01/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Κηφισιά Κηφισιά - -
30/01/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
30/01/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
30/01/2022 15:00 Χανιά Χανιά - Επισκοπή Επισκοπή - -
30/01/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
16/03/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - AEK B AEK B 1-0 1-0
Γρκουπ Α - 12η αγωνιστική 16/01 - 23/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/01/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
16/01/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
16/01/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
16/01/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
16/01/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Βέροια Βέροια - -
16/01/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
16/01/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
16/01/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
26/01/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 5-0 4-0
26/01/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Πιερικός Πιερικός 1-1 1-0
02/02/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Ξάνθη Ξάνθη 1-1 0-0
02/02/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 2-2 2-0
02/02/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Καβάλα Καβάλα 3-0 1-0
02/02/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 2-1 1-1
02/02/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 1-0 0-0
23/02/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 1-1 1-1
Γρκουπ Α - 15η αγωνιστική 22/01 - 17/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2022 14:45 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 0-2 0-1
22/01/2022 14:45 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 3-0 1-0
22/01/2022 17:00 Ξάνθη Ξάνθη - Βέροια Βέροια 0-3 0-1
23/01/2022 14:45 Καβάλα Καβάλα - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 2-2 0-0
23/01/2022 14:45 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 1-2 0-1
23/01/2022 14:45 Πιερικός Πιερικός - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 1-0 1-0
23/01/2022 14:45 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 1-5 0-3
06/02/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Πιερικός Πιερικός - -
06/02/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
06/02/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
06/02/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
06/02/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
06/02/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
06/02/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
17/03/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Τρίκαλα Τρίκαλα 3-0 2-0
Γρκουπ Β - 15η αγωνιστική 23/01 - 09/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/01/2022 14:00 Διαγόρας Διαγόρας - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 0-0 0-0
23/01/2022 14:00 AEK B AEK B - Επισκοπή Επισκοπή 1-0 0-0
23/01/2022 14:45 Χανιά Χανιά - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 5-1 3-1
23/01/2022 14:45 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Καλλιθέα Καλλιθέα 0-2 0-2
23/01/2022 14:45 Εργοτέλης Εργοτέλης - Αιγάλεω Αιγάλεω 1-0 0-0
23/01/2022 14:45 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 2-1 1-1
23/01/2022 14:45 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 1-3 0-2
06/02/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
06/02/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Διαγόρας Διαγόρας - -
06/02/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - AEK B AEK B - -
06/02/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
06/02/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Χανιά Χανιά - -
06/02/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
06/02/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
06/02/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
09/02/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Ρόδος Ρόδος 3-1 2-1
Γρκουπ Β - 16η αγωνιστική 29/01 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 14:45 Αιγάλεω Αιγάλεω - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 1-0 1-0
30/01/2022 14:00 Επισκοπή Επισκοπή - Καλαμάτα Καλαμάτα 0-0 0-0
30/01/2022 14:45 Ρόδος Ρόδος - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 0-0 0-0
30/01/2022 14:45 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Εργοτέλης Εργοτέλης 1-2 1-1
30/01/2022 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Χανιά Χανιά 0-0 0-0
30/01/2022 14:45 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 3-0 1-0
30/01/2022 14:45 Κηφισιά Κηφισιά - AEK B AEK B 2-1 1-0
30/01/2022 17:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Διαγόρας Διαγόρας 1-0 0-0
13/02/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
13/02/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Χανιά Χανιά - -
13/02/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Κηφισιά Κηφισιά - -
13/02/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
13/02/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
13/02/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
13/02/2022 15:00 AEK B AEK B - Διαγόρας Διαγόρας - -
13/02/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
Γρκουπ Α - 16η αγωνιστική 29/01 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 17:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 0-0 0-0
30/01/2022 14:45 Βέροια Βέροια - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 2-1 1-0
30/01/2022 14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Καβάλα Καβάλα 1-2 0-1
30/01/2022 14:45 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 1-3 0-0
30/01/2022 14:45 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Ξάνθη Ξάνθη 0-0 0-0
30/01/2022 14:45 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 2-0 1-0
30/01/2022 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 1-1 1-0
30/01/2022 14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός Πιερικός 2-0 1-0
13/02/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
13/02/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
13/02/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
13/02/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
13/02/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
13/02/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
13/02/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Πιερικός Πιερικός - -
Γρκουπ Α - 17η αγωνιστική 05 - 16/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 14:45 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 3-0 1-0
05/02/2022 14:45 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 2-3 1-2
05/02/2022 17:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 1-0 1-0
06/02/2022 14:45 Τρίκαλα Τρίκαλα - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 0-1 0-0
06/02/2022 14:45 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 1-2 1-0
06/02/2022 14:45 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 0-2 0-0
06/02/2022 17:00 Καβάλα Καβάλα - Βέροια Βέροια 0-2 0-2
06/02/2022 20:00 Ξάνθη Ξάνθη - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 5-2 4-0
16/02/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Ξάνθη Ξάνθη - -
16/02/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
16/02/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
16/02/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
16/02/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
16/02/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Βέροια Βέροια - -
16/02/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
16/02/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
Γρκουπ Β - 17η αγωνιστική 05/02 - 16/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 14:45 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Επισκοπή Επισκοπή 1-2 1-2
05/02/2022 14:45 Εργοτέλης Εργοτέλης - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 1-0 1-0
06/02/2022 14:45 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Ρόδος Ρόδος 2-1 0-0
06/02/2022 14:45 Χανιά Χανιά - Καλλιθέα Καλλιθέα 0-0 0-0
06/02/2022 14:45 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-3 0-2
06/02/2022 14:45 Καλαμάτα Καλαμάτα - Κηφισιά Κηφισιά 0-1 0-0
06/02/2022 14:45 Διαγόρας Διαγόρας - Αιγάλεω Αιγάλεω 1-1 0-0
16/02/2022 15:00 Χανιά Χανιά - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
16/02/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
16/02/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
16/02/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
16/02/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Ρόδος Ρόδος - -
16/02/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
16/02/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Επισκοπή Επισκοπή - -
16/02/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - AEK B AEK B - -
16/03/2022 15:00 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 1-1 1-1
Γρκουπ Α - 18η αγωνιστική 12 - 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 14:45 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 1-1 1-1
12/02/2022 14:45 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια Βέροια 1-2 0-1
13/02/2022 14:45 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 1-0 0-0
13/02/2022 14:45 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 1-2 0-0
13/02/2022 14:45 Καβάλα Καβάλα - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 3-0 1-0
13/02/2022 14:45 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0 0-0
13/02/2022 14:45 Τρίκαλα Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 0-1 0-0
13/02/2022 17:00 Ξάνθη Ξάνθη - Πιερικός Πιερικός 3-0 1-0
20/02/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
20/02/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
20/02/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
20/02/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
20/02/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
20/02/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός Πιερικός - -
20/02/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
20/02/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
Γρκουπ Β - 18η αγωνιστική 12 - 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 14:45 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Κηφισιά Κηφισιά 1-0 0-0
12/02/2022 17:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - AEK B AEK B 0-0 0-0
13/02/2022 13:30 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Επισκοπή Επισκοπή 0-0 0-0
13/02/2022 14:30 Διαγόρας Διαγόρας - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-1 1-0
13/02/2022 14:45 Εργοτέλης Εργοτέλης - Ρόδος Ρόδος 0-1 0-1
13/02/2022 14:45 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Καλλιθέα Καλλιθέα 1-2 1-1
13/02/2022 14:45 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 1-2 0-1
13/02/2022 14:45 Χανιά Χανιά - Αιγάλεω Αιγάλεω 1-0 0-0
20/02/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Ρόδος Ρόδος - -
20/02/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
20/02/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Κηφισιά Κηφισιά - -
20/02/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
20/02/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
20/02/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
20/02/2022 15:00 AEK B AEK B - Χανιά Χανιά - -
20/02/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
Γρκουπ Β - 19η αγωνιστική 16 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/02/2022 14:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 2-1 1-0
16/02/2022 14:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Διαγόρας Διαγόρας 4-0 2-0
16/02/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 1-2 0-0
16/02/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Χανιά Χανιά 2-2 1-0
16/02/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 0-1 0-1
16/02/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Εργοτέλης Εργοτέλης 1-0 0-0
16/02/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 0-0 0-0
16/02/2022 15:30 AEK B AEK B - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 0-1 0-0
27/02/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
27/02/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
27/02/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
27/02/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - AEK B AEK B - -
27/02/2022 15:00 Χανιά Χανιά - Διαγόρας Διαγόρας - -
27/02/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
27/02/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
27/02/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Επισκοπή Επισκοπή - -
Γρκουπ Α - 19η αγωνιστική 16 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/02/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 0-2 0-0
16/02/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 1-2 0-1
16/02/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 4-0 1-0
16/02/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 1-0 0-0
16/02/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 1-1 1-0
16/02/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 0-3 0-0
16/02/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Καβάλα Καβάλα 1-0 1-0
16/02/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Τρίκαλα Τρίκαλα 2-0 1-0
27/02/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
27/02/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
27/02/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Ξάνθη Ξάνθη - -
27/02/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
27/02/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
27/02/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
27/02/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
Γρκουπ Β - 20η αγωνιστική 19/02 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 14:45 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - AEK B AEK B 0-1 0-0
20/02/2022 14:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Επισκοπή Επισκοπή 0-0 0-0
20/02/2022 14:30 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Καλαμάτα Καλαμάτα 1-2 1-2
20/02/2022 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Αιγάλεω Αιγάλεω 0-1 0-0
20/02/2022 14:45 Διαγόρας Διαγόρας - Ρόδος Ρόδος 1-0 1-0
20/02/2022 14:45 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-0 1-0
20/02/2022 14:45 Εργοτέλης Εργοτέλης - Κηφισιά Κηφισιά 2-1 1-1
20/02/2022 14:45 Χανιά Χανιά - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 3-1 0-0
06/03/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Ρόδος Ρόδος - -
06/03/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Χανιά Χανιά - -
06/03/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
06/03/2022 15:00 AEK B AEK B - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
06/03/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
06/03/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Κηφισιά Κηφισιά - -
06/03/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
06/03/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
Γρκουπ Α - 20η αγωνιστική 19/02 - 16/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 17:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 2-1 1-0
20/02/2022 14:45 Καβάλα Καβάλα - Πιερικός Πιερικός 1-2 1-1
20/02/2022 14:45 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0 1-0
20/02/2022 14:45 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 1-0 1-0
20/02/2022 14:45 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 0-0 0-0
20/02/2022 14:45 Τρίκαλα Τρίκαλα - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 1-1 1-1
20/02/2022 20:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Ξάνθη Ξάνθη 0-0 0-0
06/03/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
06/03/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
06/03/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
06/03/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Πιερικός Πιερικός - -
06/03/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
06/03/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
06/03/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Βέροια Βέροια - -
06/03/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
16/03/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Βέροια Βέροια 0-2 0-1
Γρκουπ Α - 21η αγωνιστική 26/02 - 23/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 14:45 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 0-1 0-0
26/02/2022 17:00 Βέροια Βέροια - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 2-1 1-0
27/02/2022 14:45 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 0-1 0-1
27/02/2022 14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Τρίκαλα Τρίκαλα 0-1 0-1
27/02/2022 14:45 Πιερικός Πιερικός - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 2-2 1-2
27/02/2022 14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 0-0 0-0
28/02/2022 17:00 Ξάνθη Ξάνθη - Καβάλα Καβάλα 0-0 0-0
09/03/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
09/03/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
09/03/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Ξάνθη Ξάνθη - -
09/03/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
09/03/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
09/03/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
09/03/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
23/03/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 1-0 1-0
Γρκουπ Β - 21η αγωνιστική 26/02 - 09/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 14:45 AEK B AEK B - Εργοτέλης Εργοτέλης 1-1 1-1
27/02/2022 14:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 4-0 2-0
27/02/2022 14:30 Ρόδος Ρόδος - Χανιά Χανιά 0-1 0-0
27/02/2022 14:45 Αιγάλεω Αιγάλεω - Καλλιθέα Καλλιθέα 0-0 0-0
27/02/2022 14:45 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 2-1 1-0
27/02/2022 14:45 Επισκοπή Επισκοπή - Διαγόρας Διαγόρας 1-0 1-0
27/02/2022 14:45 Κηφισιά Κηφισιά - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 2-1 1-0
27/02/2022 14:45 Καλαμάτα Καλαμάτα - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 2-0 0-0
09/03/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Χανιά Χανιά - -
09/03/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - AEK B AEK B - -
09/03/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Διαγόρας Διαγόρας - -
09/03/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
09/03/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Επισκοπή Επισκοπή - -
09/03/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
09/03/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
09/03/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
Γρκουπ Α - 22η αγωνιστική 05 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 14:45 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Πιερικός Πιερικός 2-0 2-0
06/03/2022 14:45 Καβάλα Καβάλα - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 1-1 0-1
06/03/2022 14:45 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Ξάνθη Ξάνθη 2-2 1-2
06/03/2022 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 1-0 1-0
06/03/2022 14:45 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1 0-1
06/03/2022 14:45 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 2-1 1-0
06/03/2022 14:45 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 3-0 1-0
06/03/2022 17:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Βέροια Βέροια 1-2 0-1
13/03/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
13/03/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
13/03/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
13/03/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Πιερικός Πιερικός - -
13/03/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
13/03/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
13/03/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
13/03/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Βέροια Βέροια - -
Γρκουπ Β - 22η αγωνιστική 05 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 14:45 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 1-1 0-0
05/03/2022 14:45 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - AEK B AEK B 1-1 0-1
05/03/2022 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 0-1 0-1
06/03/2022 14:45 Διαγόρας Διαγόρας - Κηφισιά Κηφισιά 0-2 0-1
06/03/2022 14:45 Χανιά Χανιά - Επισκοπή Επισκοπή 1-0 0-0
06/03/2022 14:45 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Ρόδος Ρόδος 5-0 3-0
06/03/2022 14:45 Καλλιθέα Καλλιθέα - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 3-0 0-0
06/03/2022 14:45 Εργοτέλης Εργοτέλης - Καλαμάτα Καλαμάτα 2-0 1-0
13/03/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Ρόδος Ρόδος - -
13/03/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
13/03/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
13/03/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Κηφισιά Κηφισιά - -
13/03/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
13/03/2022 15:00 Χανιά Χανιά - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
13/03/2022 15:00 AEK B AEK B - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
13/03/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
Γρκουπ Β - 23η αγωνιστική 09 - 23/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/03/2022 14:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Αιγάλεω Αιγάλεω 3-0 0-0
09/03/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 1-2 1-1
09/03/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 1-0 1-0
09/03/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Χανιά Χανιά 1-0 1-0
09/03/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Εργοτέλης Εργοτέλης 0-0 0-0
09/03/2022 15:00 AEK B AEK B - Διαγόρας Διαγόρας 0-1 0-1
09/03/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 1-0 0-0
20/03/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
20/03/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Χανιά Χανιά - -
20/03/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
20/03/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
20/03/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - AEK B AEK B - -
20/03/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
20/03/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
20/03/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Διαγόρας Διαγόρας - -
23/03/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Καλλιθέα Καλλιθέα 1-1 1-1
Γρκουπ Α - 23η αγωνιστική 09/03 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/03/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 4-0 2-0
09/03/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 4-0 2-0
09/03/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα Τρίκαλα 3-0 1-0
09/03/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 0-0 0-0
09/03/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 0-3 0-2
09/03/2022 15:30 Βέροια Βέροια - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 1-1 1-1
10/03/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 1-0 1-0
20/03/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
20/03/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Ξάνθη Ξάνθη - -
20/03/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
20/03/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
20/03/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
20/03/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
20/03/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
20/03/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
20/04/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 2-2 0-1
Γρκουπ Β - 24η αγωνιστική 12/03 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 14:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 3-1 1-1
12/03/2022 14:15 Χανιά Χανιά - AEK B AEK B 2-1 0-0
13/03/2022 14:00 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Κηφισιά Κηφισιά 1-1 1-0
13/03/2022 14:45 Εργοτέλης Εργοτέλης - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 0-0 0-0
13/03/2022 14:45 Διαγόρας Διαγόρας - Καλαμάτα Καλαμάτα 0-1 0-0
13/03/2022 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Επισκοπή Επισκοπή 0-1 0-0
13/03/2022 17:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Ρόδος Ρόδος 2-0 1-0
27/03/2022 16:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
27/03/2022 16:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Επισκοπή Επισκοπή - -
27/03/2022 16:00 AEK B AEK B - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
27/03/2022 16:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Ρόδος Ρόδος - -
27/03/2022 16:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
27/03/2022 16:00 Διαγόρας Διαγόρας - Κηφισιά Κηφισιά - -
27/03/2022 16:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
27/03/2022 16:00 Χανιά Χανιά - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
20/04/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 1-2 1-1
Γρκουπ Α - 24η αγωνιστική 12 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 14:45 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Ξάνθη Ξάνθη 1-0 0-0
12/03/2022 17:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 0-0 0-0
13/03/2022 14:45 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Καβάλα Καβάλα 1-1 1-0
13/03/2022 14:45 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 0-0 0-0
13/03/2022 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Βέροια Βέροια 0-1 0-0
13/03/2022 14:45 Τρίκαλα Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3 0-2
13/03/2022 14:45 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 3-1 3-1
24/03/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Πιερικός Πιερικός 1-1 1-1
27/03/2022 16:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Πιερικός Πιερικός - -
27/03/2022 16:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
27/03/2022 16:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Βέροια Βέροια - -
27/03/2022 16:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
27/03/2022 16:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
27/03/2022 16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
27/03/2022 16:00 Ξάνθη Ξάνθη - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
27/03/2022 16:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
Γρκουπ Β - 25η αγωνιστική 19 - 30/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 14:00 AEK B AEK B - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 1-0 0-0
19/03/2022 14:45 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Διαγόρας Διαγόρας 3-0 1-0
20/03/2022 14:45 Επισκοπή Επισκοπή - Καλλιθέα Καλλιθέα 1-1 0-0
20/03/2022 14:45 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 6-0 5-0
20/03/2022 14:45 Καλαμάτα Καλαμάτα - Χανιά Χανιά 1-1 0-1
20/03/2022 14:45 Κηφισιά Κηφισιά - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 2-1 1-0
20/03/2022 14:45 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 0-1 0-0
20/03/2022 14:45 Ρόδος Ρόδος - Αιγάλεω Αιγάλεω 0-1 0-0
30/03/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
30/03/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Διαγόρας Διαγόρας - -
30/03/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - AEK B AEK B - -
30/03/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
30/03/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
30/03/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
30/03/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
30/03/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Χανιά Χανιά - -
Γρκουπ Α - 25η αγωνιστική 19 - 30/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 14:30 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 2-3 0-2
19/03/2022 14:45 Βέροια Βέροια - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 1-0 1-0
20/03/2022 14:45 Καβάλα Καβάλα - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 0-2 0-0
20/03/2022 14:45 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 1-1 1-1
20/03/2022 14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 1-1 1-0
20/03/2022 14:45 Πιερικός Πιερικός - Τρίκαλα Τρίκαλα 3-0 1-0
20/03/2022 14:45 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 1-1 0-1
20/03/2022 17:00 Ξάνθη Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 3-0 1-0
30/03/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Ξάνθη Ξάνθη - -
30/03/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
30/03/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
30/03/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
30/03/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
30/03/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
30/03/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
30/03/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
Γρκουπ Α - 26η αγωνιστική 26/03 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 14:45 Τρίκαλα Τρίκαλα - Ξάνθη Ξάνθη 1-1 1-0
26/03/2022 14:45 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 1-0 1-0
26/03/2022 17:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Βέροια Βέροια 0-1 0-0
27/03/2022 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 1-0
27/03/2022 14:45 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 0-0 0-0
27/03/2022 14:45 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Καβάλα Καβάλα 0-2 0-0
27/03/2022 14:45 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Πιερικός Πιερικός 1-0 0-0
03/04/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
03/04/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
03/04/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Πιερικός Πιερικός - -
03/04/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
03/04/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
03/04/2022 15:00 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
03/04/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
03/04/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Βέροια Βέροια - -
20/04/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 2-0 0-0
Γρκουπ Β - 26η αγωνιστική 26/03 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 14:45 Διαγόρας Διαγόρας - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 0-1 0-1
26/03/2022 14:45 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Εργοτέλης Εργοτέλης 4-0 2-0
26/03/2022 14:45 Αιγάλεω Αιγάλεω - Επισκοπή Επισκοπή 1-1 0-1
26/03/2022 14:45 Χανιά Χανιά - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 2-0 2-0
27/03/2022 13:45 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Ρόδος Ρόδος 0-0 0-0
27/03/2022 14:45 Καλλιθέα Καλλιθέα - Κηφισιά Κηφισιά 1-0 0-0
27/03/2022 14:45 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Καλαμάτα Καλαμάτα 1-1 0-1
03/04/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
03/04/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Ρόδος Ρόδος - -
03/04/2022 15:00 AEK B AEK B - Επισκοπή Επισκοπή - -
03/04/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
03/04/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
03/04/2022 15:00 Χανιά Χανιά - Κηφισιά Κηφισιά - -
03/04/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
03/04/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
20/04/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - AEK B AEK B 1-2 0-1
Γρκουπ Β - 27η αγωνιστική 30/03 - 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/03/2022 14:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Χανιά Χανιά 1-2 1-1
30/03/2022 14:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 4-0 3-0
30/03/2022 14:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 1-1 0-0
30/03/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Αιγάλεω Αιγάλεω 1-0 0-0
30/03/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 0-4 0-1
30/03/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-0 1-0
30/03/2022 18:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Διαγόρας Διαγόρας 0-1 0-0
10/04/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Χανιά Χανιά - -
10/04/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
10/04/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
10/04/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - AEK B AEK B - -
10/04/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
10/04/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
10/04/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Διαγόρας Διαγόρας - -
10/04/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
23/04/2022 14:30 AEK B AEK B - Καλλιθέα Καλλιθέα 0-3 0-2
Γρκουπ Α - 27η αγωνιστική 30/03 - 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/03/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 0-0 0-0
30/03/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 1-0 1-0
30/03/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Τρίκαλα Τρίκαλα 2-0 1-0
30/03/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 3-1 3-0
30/03/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 3-2 0-1
30/03/2022 15:00 Καβάλα Καβάλα - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 1-1 1-1
30/03/2022 15:30 Ξάνθη Ξάνθη - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 2-0 1-0
10/04/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
10/04/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
10/04/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Πιερικός Πιερικός - -
10/04/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
10/04/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
10/04/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
10/04/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Ξάνθη Ξάνθη - -
10/04/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
23/04/2022 13:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 0-1 0-0
Γρκουπ Α - 28η αγωνιστική 02 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 14:45 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Πιερικός Πιερικός 3-0 1-0
02/04/2022 14:45 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 0-1 0-1
02/04/2022 14:45 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 1-2 0-2
03/04/2022 14:45 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 0-1
03/04/2022 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Ξάνθη Ξάνθη 0-0 0-0
03/04/2022 14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 0-3 0-2
03/04/2022 14:45 Τρίκαλα Τρίκαλα - Καβάλα Καβάλα 0-2 0-0
03/04/2022 17:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 1-0 0-0
17/04/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
17/04/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - -
17/04/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
17/04/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
17/04/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
17/04/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
17/04/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Βέροια Βέροια - -
Γρκουπ Β - 28η αγωνιστική 02 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 2-0 1-0
02/04/2022 17:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - AEK B AEK B 1-1 0-0
03/04/2022 14:45 Χανιά Χανιά - Εργοτέλης Εργοτέλης 0-0 0-0
03/04/2022 14:45 Καλλιθέα Καλλιθέα - Καλαμάτα Καλαμάτα 0-0 0-0
03/04/2022 14:45 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Κηφισιά Κηφισιά 3-2 2-2
03/04/2022 14:45 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Επισκοπή Επισκοπή 1-0 1-0
03/04/2022 14:45 Διαγόρας Διαγόρας - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 2-0 2-0
03/04/2022 15:00 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 2-0 0-0
17/04/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
17/04/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Κηφισιά Κηφισιά - -
17/04/2022 15:00 Χανιά Χανιά - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
17/04/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Ηρόδοτος Ηρόδοτος - -
17/04/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Ρόδος Ρόδος - -
17/04/2022 15:00 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
17/04/2022 15:00 AEK B AEK B - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
17/04/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Επισκοπή Επισκοπή - -
Γρκουπ Β - 29η αγωνιστική 06 - 27/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/04/2022 13:45 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 2-3 0-1
06/04/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Αιγάλεω Αιγάλεω 3-0 2-0
06/04/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Καλλιθέα Καλλιθέα 0-0 0-0
06/04/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Ρόδος Ρόδος 4-2 2-2
06/04/2022 15:00 AEK B AEK B - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 3-1 0-0
06/04/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Χανιά Χανιά 0-0 0-0
06/04/2022 15:30 Κηφισιά Κηφισιά - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 1-4 0-1
06/04/2022 18:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 1-0 0-0
27/04/2022 15:00 Ρόδος Ρόδος - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - -
27/04/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Λεβαδειακός Λεβαδειακός - -
27/04/2022 15:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - AEK B AEK B - -
27/04/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
27/04/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Εργοτέλης Εργοτέλης - -
27/04/2022 15:00 Καλαμάτα Καλαμάτα - Διαγόρας Διαγόρας - -
27/04/2022 15:00 Επισκοπή Επισκοπή - Χανιά Χανιά - -
27/04/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Καλλιθέα Καλλιθέα - -
Γρκουπ Α - 29η αγωνιστική 06 - 27/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/04/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Βέροια Βέροια 0-0 0-0
06/04/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 0-3 0-1
06/04/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 1-1 1-1
06/04/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 2-1 1-0
06/04/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 1-1 1-1
06/04/2022 15:00 Καβάλα Καβάλα - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 0-1 0-1
06/04/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Τρίκαλα Τρίκαλα 3-0 2-0
06/04/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 2-1 1-0
27/04/2022 15:00 Τρίκαλα Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - -
27/04/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - -
27/04/2022 15:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Πιερικός Πιερικός - -
27/04/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - -
27/04/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - -
27/04/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - -
27/04/2022 15:00 Βέροια Βέροια - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - -
27/04/2022 15:00 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - -
Γρκουπ Β - 30η αγωνιστική 09/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 14:45 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - AEK B AEK B 2-2 2-2
09/04/2022 17:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 2-1 0-1
10/04/2022 14:30 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Καλαμάτα Καλαμάτα 2-1 2-0
10/04/2022 14:45 Καλλιθέα Καλλιθέα - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 4-2 2-1
10/04/2022 14:45 Ρόδος Ρόδος - Κηφισιά Κηφισιά 1-3 1-1
10/04/2022 14:45 Χανιά Χανιά - Διαγόρας Διαγόρας 2-0 0-0
10/04/2022 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Εργοτέλης Εργοτέλης 1-2 1-1
10/04/2022 14:45 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 1-1 0-0
01/05/2022 15:00 Χανιά Χανιά - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - -
01/05/2022 15:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Καλαμάτα Καλαμάτα - -
01/05/2022 15:00 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Επισκοπή Επισκοπή - -
01/05/2022 15:00 AEK B AEK B - Ρόδος Ρόδος - -
01/05/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Αιγάλεω Αιγάλεω - -
01/05/2022 15:00 Καλλιθέα Καλλιθέα - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - -
01/05/2022 15:00 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - -
01/05/2022 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά Κηφισιά - -
Γρκουπ Α - 30η αγωνιστική 09/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 17:00 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 4-0 2-0
10/04/2022 14:45 Τρίκαλα Τρίκαλα - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 0-3 0-2
10/04/2022 14:45 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 2-1 2-0
10/04/2022 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Καβάλα Καβάλα 0-1 0-0
10/04/2022 14:45 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Ξάνθη Ξάνθη 0-0 0-0
10/04/2022 14:45 Βέροια Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0 1-0
10/04/2022 14:45 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 2-1 0-0
10/04/2022 14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Πιερικός Πιερικός 4-2 2-1
01/05/2022 15:00 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Ξάνθη Ξάνθη - -
01/05/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Βέροια Βέροια - -
01/05/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Τρίκαλα Τρίκαλα - -
01/05/2022 15:00 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Θεσπρωτός Θεσπρωτός - -
01/05/2022 15:00 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - -
01/05/2022 15:00 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - -
01/05/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - -
Γρκουπ Β - 31η αγωνιστική 13/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/04/2022 14:00 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 4-1 2-1
13/04/2022 15:00 Κηφισιά Κηφισιά - Επισκοπή Επισκοπή 0-1 0-0
13/04/2022 15:00 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 1-2 0-2
13/04/2022 15:00 Διαγόρας Διαγόρας - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 2-0 1-0
13/04/2022 15:00 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Αιγάλεω Αιγάλεω 3-1 1-0
13/04/2022 15:00 AEK B AEK B - Ρόδος Ρόδος 5-0 3-0
13/04/2022 15:30 Καλαμάτα Καλαμάτα - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 1-0 0-0
13/04/2022 18:00 Εργοτέλης Εργοτέλης - Καλλιθέα Καλλιθέα 0-2 0-1
Γρκουπ Α - 31η αγωνιστική 13 - 14/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/04/2022 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 2-2 0-1
13/04/2022 15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Τρίκαλα Τρίκαλα 2-0 1-0
13/04/2022 15:00 Καβάλα Καβάλα - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 0-0 0-0
13/04/2022 15:00 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 3-0 2-0
13/04/2022 15:00 Ξάνθη Ξάνθη - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 3-3 2-0
13/04/2022 15:00 Πιερικός Πιερικός - Βέροια Βέροια 2-1 0-1
13/04/2022 15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 2-1 0-1
14/04/2022 15:00 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 1-1 1-0
Γρκουπ Α - 32η αγωνιστική 16 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 14:45 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 2-1 1-0
16/04/2022 14:45 Τρίκαλα Τρίκαλα - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 0-6 0-3
17/04/2022 14:45 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 0-0 0-0
17/04/2022 14:45 Βέροια Βέροια - Ξάνθη Ξάνθη 0-0 0-0
17/04/2022 14:45 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Πιερικός Πιερικός 1-0 0-0
17/04/2022 14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 6-0 1-0
17/04/2022 14:45 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Καβάλα Καβάλα 2-0 0-0
17/04/2022 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 1-0 1-0
Γρκουπ Β - 32η αγωνιστική 16 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 14:45 Επισκοπή Επισκοπή - AEK B AEK B 1-3 0-0
16/04/2022 14:45 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 3-0 3-0
16/04/2022 17:00 Αιγάλεω Αιγάλεω - Εργοτέλης Εργοτέλης 2-0 1-0
17/04/2022 12:00 Ζάκυνθος Ζάκυνθος - Χανιά Χανιά 3-1 0-0
17/04/2022 14:45 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 0-0 0-0
17/04/2022 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Διαγόρας Διαγόρας 2-2 2-1
17/04/2022 14:45 Ρόδος Ρόδος - Καλαμάτα Καλαμάτα 0-3 -
17/04/2022 14:45 Καλλιθέα Καλλιθέα - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 5-1 3-0
Γρκουπ Α - 33η αγωνιστική 27/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/04/2022 15:30 Θεσπρωτός Θεσπρωτός - Βέροια Βέροια 1-3 0-3
27/04/2022 15:30 Πιερικός Πιερικός - Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2 2-0
27/04/2022 15:30 Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 - Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας 2-1 1-1
27/04/2022 15:30 Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β 0-1 0-0
27/04/2022 15:30 ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β - Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα 2-0 0-0
27/04/2022 15:30 Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας - Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 0-1 0-1
27/04/2022 15:30 Καβάλα Καβάλα - Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) 1-1 0-0
27/04/2022 15:30 Ξάνθη Ξάνθη - Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου 2-1 0-0
Γρκουπ Β - 33η αγωνιστική 27/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/04/2022 15:30 Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β - Ρόδος Ρόδος 3-0 -
27/04/2022 15:30 Διαγόρας Διαγόρας - Καλλιθέα Καλλιθέα 0-0 0-0
27/04/2022 15:30 Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη - Αιγάλεω Αιγάλεω 2-1 0-1
27/04/2022 15:30 AEK B AEK B - Κηφισιά Κηφισιά 2-2 1-1
27/04/2022 15:30 Καλαμάτα Καλαμάτα - Επισκοπή Επισκοπή 5-0 3-0
27/04/2022 15:30 Χανιά Χανιά - ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα 2-0 1-0
27/04/2022 15:30 Εργοτέλης Εργοτέλης - Ηρόδοτος Ηρόδοτος 0-1 0-0
27/04/2022 15:30 Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 0-3 0-2
Γρκουπ Α - 34η αγωνιστική 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/05/2022 14:45 Ολυμπιακός Β Ολυμπιακός Β - Ολυμπιακός Βόλου 1937 Ολυμπιακός Βόλου 1937 3-2 0-2
01/05/2022 14:45 Α.Ε. Λάρισα Α.Ε. Λάρισα - Τρίκαλα Τρίκαλα 3-0 -
01/05/2022 14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) Τρίγλια (Ηρακλής) - Αλμωπός Αριδαίας Αλμωπός Αριδαίας 6-0 2-0
01/05/2022 14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας Αναγέννηση Καρδίτσας - Ξάνθη Ξάνθη 4-0 2-0
01/05/2022 14:45 Απόλλων Πόντου Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός Θεσπρωτός 0-0 0-0
01/05/2022 14:45 Βέροια Βέροια - Καβάλα Καβάλα 2-1 1-1
01/05/2022 14:45 Πανσεραϊκός 1964 Πανσεραϊκός 1964 - Νίκη Βόλου Νίκη Βόλου 0-0 0-0
01/05/2022 14:45 Απόλλων Λάρισας Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β ΠΑΟΚ Β 2-1 2-0
Γρκουπ Β - 34η αγωνιστική 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/05/2022 14:45 Κηφισιά Κηφισιά - Καλαμάτα Καλαμάτα 1-2 1-0
01/05/2022 14:45 Επισκοπή Επισκοπή - Παναθηναϊκός Β Παναθηναϊκός Β 3-2 0-2
01/05/2022 14:45 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Εργοτέλης Εργοτέλης 1-0 1-0
01/05/2022 14:45 Καλλιθέα Καλλιθέα - Χανιά Χανιά 3-1 2-0
01/05/2022 14:45 Ρόδος Ρόδος - Καραϊσκάκης Καραϊσκάκης 3-0 -
01/05/2022 14:45 Ηρόδοτος Ηρόδοτος - Αστέρας Βλαχιώτη Αστέρας Βλαχιώτη 2-1 1-1
01/05/2022 14:45 Αιγάλεω Αιγάλεω - Διαγόρας Διαγόρας 1-2 0-0
01/05/2022 14:45 ΟΦ Ιεράπετρα ΟΦ Ιεράπετρα - Ζάκυνθος Ζάκυνθος 5-1 4-0
match_round_promotion-play-offs-final 08 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/05/2022 16:30 Βέροια Βέροια - Λεβαδειακός Λεβαδειακός 0-1 0-0
15/05/2022 16:30 Λεβαδειακός Λεβαδειακός - Βέροια Βέροια 1-0 0-0

Αρχείο Ειδήσεων

Super League 2: Δεν «ξεφεύγει» το σκορ!
Top