Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2022 | 15:15 | Βέροια - ΠΑΟΚ Β' | 1-1 | 0-0 |
05/11/2022 | 15:00 | Πανσερραϊκός - Thesprotos | 1-1 | 0-0 |
06/11/2022 | 15:00 | Apollon Pontou - Διαγόρας | 0-1 | 0-0 |
06/11/2022 | 15:00 | Μακεδονικός - Νίκη Βόλου | 2-0 | 1-0 |
06/11/2022 | 15:00 | Ηρακλής - Αλμωπός Αριδαίας | 1-1 | 0-1 |
06/11/2022 | 15:00 | Λάρισα - Ηρακλής Λάρισας | 3-0 | 3-0 |
07/11/2022 | 15:15 | Παναθηναϊκός Β' - Απόλλων Λάρισας | 5-2 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2022 | 13:45 | Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ Β' | 1-0 | 0-0 |
05/11/2022 | 15:00 | Επισκοπή - Ολυμπιακός Β' | 1-1 | 0-0 |
06/11/2022 | 13:45 | Καλαμάτα - Ηρόδοτος | 2-0 | 1-0 |
06/11/2022 | 15:00 | Αιγάλεω - ΟΦ Ιεράπετρα | 0-2 | 0-2 |
06/11/2022 | 15:00 | Χανιά - Παναχαϊκή | 1-2 | 0-1 |
06/11/2022 | 15:00 | Ηλιούπολη - Κηφισιά | 0-2 | 0-0 |
23/11/2022 | 15:00 | Εργοτέλης - Proodeftiki | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2022 | 15:00 | Νίκη Βόλου - Βέροια | 1-1 | 0-1 |
11/11/2022 | 15:15 | ΠΑΟΚ Β' - Λάρισα | 1-0 | 1-0 |
12/11/2022 | 15:00 | Απόλλων Λάρισας - Μακεδονικός | 1-0 | 0-0 |
13/11/2022 | 15:00 | Διαγόρας - Αναγέννηση Καρδίτσας | 0-2 | 0-1 |
13/11/2022 | 15:00 | Ηρακλής Λάρισας - Apollon Pontou | 0-1 | 0-1 |
13/11/2022 | 15:00 | Thesprotos - Παναθηναϊκός Β' | 2-2 | 1-0 |
14/11/2022 | 15:00 | Αλμωπός Αριδαίας - Πανσερραϊκός | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/11/2022 | 13:45 | Ολυμπιακός Β' - Καλαμάτα | 0-2 | 0-0 |
12/11/2022 | 15:00 | ΑΕΚ Β' - Ηλιούπολη | 0-0 | 0-0 |
13/11/2022 | 15:00 | ΟΦ Ιεράπετρα - ΠΑΟ Ρουφ | 4-0 | 3-0 |
13/11/2022 | 15:00 | Ηρόδοτος - Απόλλων Σμύρνης | 0-1 | 0-1 |
13/11/2022 | 15:00 | Παναχαϊκή - Επισκοπή | 2-1 | 0-0 |
13/11/2022 | 15:45 | Κηφισιά - Αιγάλεω | 2-0 | 0-0 |
14/11/2022 | 15:15 | Proodeftiki - Καλλιθέα | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/11/2022 | 15:15 | Καλαμάτα - Παναχαϊκή | 0-0 | 0-0 |
20/11/2022 | 15:00 | Αιγάλεω - ΑΕΚ Β' | 1-1 | 0-1 |
20/11/2022 | 15:00 | Ηλιούπολη - Ηρόδοτος | 3-0 | 1-0 |
20/11/2022 | 15:00 | Επισκοπή - Χανιά | 0-2 | 0-1 |
21/11/2022 | 15:15 | Καλλιθέα - ΟΦ Ιεράπετρα | 2-1 | 0-1 |
07/12/2022 | 15:00 | Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Β' | 1-0 | 0-0 |
07/12/2022 | 15:00 | ΠΑΟ Ρουφ - Κηφισιά | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/11/2022 | 13:45 | Πανσερραϊκός - Ηρακλής | 0-2 | 0-1 |
19/11/2022 | 15:00 | Λάρισα - Νίκη Βόλου | 1-0 | 1-0 |
20/11/2022 | 15:00 | Apollon Pontou - ΠΑΟΚ Β' | 1-2 | 0-1 |
20/11/2022 | 15:00 | Βέροια - Απόλλων Λάρισας | 1-2 | 0-1 |
20/11/2022 | 15:00 | Μακεδονικός - Thesprotos | 2-0 | 0-0 |
21/11/2022 | 15:00 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής Λάρισας | 2-0 | 1-0 |
21/11/2022 | 15:00 | Παναθηναϊκός Β' - Αλμωπός Αριδαίας | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/11/2022 | 15:15 | Ηρακλής - Παναθηναϊκός Β' | 2-3 | 1-2 |
26/11/2022 | 13:45 | ΠΑΟΚ Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας | 2-0 | 0-0 |
26/11/2022 | 15:00 | Απόλλων Λάρισας - Λάρισα | 0-2 | 0-1 |
27/11/2022 | 15:00 | Νίκη Βόλου - Apollon Pontou | 3-0 | 2-0 |
27/11/2022 | 15:00 | Ηρακλής Λάρισας - Διαγόρας | 0-1 | 0-0 |
27/11/2022 | 15:00 | Αλμωπός Αριδαίας - Μακεδονικός | 0-0 | 0-0 |
27/11/2022 | 15:00 | Thesprotos - Βέροια | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/11/2022 | 15:00 | Ολυμπιακός Β' - Ηλιούπολη | 0-1 | 0-1 |
26/11/2022 | 15:00 | ΑΕΚ Β' - ΠΑΟ Ρουφ | 3-1 | 1-0 |
27/11/2022 | 15:00 | Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης | 0-0 | 0-0 |
27/11/2022 | 15:00 | Χανιά - Καλαμάτα | 1-0 | 1-0 |
27/11/2022 | 15:00 | Ηρόδοτος - Αιγάλεω | 0-1 | 0-1 |
28/11/2022 | 15:00 | ΟΦ Ιεράπετρα - Proodeftiki | 2-1 | 1-1 |
28/11/2022 | 15:15 | Κηφισιά - Καλλιθέα | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/12/2022 | 15:00 | ΠΑΟ Ρουφ - Ηρόδοτος | 1-2 | 0-0 |
02/12/2022 | 15:00 | Ηλιούπολη - Παναχαϊκή | 2-1 | 2-0 |
03/12/2022 | 13:45 | Απόλλων Σμύρνης - Χανιά | 1-0 | 1-0 |
03/12/2022 | 15:00 | Αιγάλεω - Ολυμπιακός Β' | 0-0 | 0-0 |
04/12/2022 | 14:30 | Καλαμάτα - Επισκοπή | 1-0 | 0-0 |
04/12/2022 | 15:00 | Proodeftiki - Κηφισιά | 0-4 | 0-1 |
05/12/2022 | 15:15 | Καλλιθέα - ΑΕΚ Β' | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/12/2022 | 15:00 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου | 1-0 | 1-0 |
03/12/2022 | 15:00 | Μακεδονικός - Ηρακλής | 2-0 | 1-0 |
04/12/2022 | 15:00 | Λάρισα - Thesprotos | 2-0 | 1-0 |
04/12/2022 | 15:00 | Βέροια - Αλμωπός Αριδαίας | 1-0 | 0-0 |
04/12/2022 | 15:00 | Παναθηναϊκός Β' - Πανσερραϊκός | 0-1 | 0-0 |
04/12/2022 | 15:00 | Διαγόρας - ΠΑΟΚ Β' | 2-3 | 0-1 |
05/12/2022 | 15:00 | Apollon Pontou - Απόλλων Λάρισας | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/12/2022 | 15:15 | Ηρακλής - Βέροια | 1-1 | 1-0 |
11/12/2022 | 14:45 | Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας | 0-3 | 0-2 |
11/12/2022 | 14:45 | Νίκη Βόλου - Διαγόρας | 3-0 | 2-0 |
11/12/2022 | 14:45 | ΠΑΟΚ Β' - Ηρακλής Λάρισας | 3-0 | 0-0 |
11/12/2022 | 14:45 | Πανσερραϊκός - Μακεδονικός | 2-0 | 0-0 |
11/12/2022 | 14:45 | Αλμωπός Αριδαίας - Λάρισα | 0-2 | 0-1 |
11/12/2022 | 14:45 | Thesprotos - Apollon Pontou | 2-3 | 1-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/12/2022 | 13:45 | Κηφισιά - ΟΦ Ιεράπετρα | 1-0 | 0-0 |
10/12/2022 | 14:45 | Ηρόδοτος - Καλλιθέα | 1-2 | 1-0 |
11/12/2022 | 14:45 | Χανιά - Ηλιούπολη | 1-0 | 0-0 |
11/12/2022 | 14:45 | Παναχαϊκή - Αιγάλεω | 1-0 | 0-0 |
12/12/2022 | 14:45 | Επισκοπή - Απόλλων Σμύρνης | 0-1 | 0-0 |
12/12/2022 | 14:45 | Ολυμπιακός Β' - ΠΑΟ Ρουφ | 2-0 | 1-0 |
12/12/2022 | 15:15 | ΑΕΚ Β' - Proodeftiki | 3-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/12/2022 | 15:00 | Μακεδονικός - Παναθηναϊκός Β' | 1-1 | 1-0 |
18/12/2022 | 14:45 | Λάρισα - Ηρακλής | 0-2 | 0-0 |
18/12/2022 | 14:45 | Ηρακλής Λάρισας - Νίκη Βόλου | 0-1 | 0-1 |
19/12/2022 | 13:00 | Διαγόρας - Απόλλων Λάρισας | 5-0 | 2-0 |
19/12/2022 | 14:45 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Thesprotos | 1-0 | 1-0 |
19/12/2022 | 14:45 | Apollon Pontou - Αλμωπός Αριδαίας | 0-1 | 0-1 |
19/12/2022 | 14:45 | Βέροια - Πανσερραϊκός | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/12/2022 | 13:00 | ΟΦ Ιεράπετρα - ΑΕΚ Β' | 3-2 | 1-1 |
18/12/2022 | 14:45 | Αιγάλεω - Χανιά | 0-0 | 0-0 |
18/12/2022 | 14:45 | Ηλιούπολη - Επισκοπή | 0-0 | 0-0 |
18/12/2022 | 14:45 | Proodeftiki - Ηρόδοτος | 1-0 | 1-0 |
18/12/2022 | 19:30 | Απόλλων Σμύρνης - Καλαμάτα | 0-2 | 0-1 |
19/12/2022 | 14:45 | ΠΑΟ Ρουφ - Παναχαϊκή | 0-1 | 0-0 |
19/12/2022 | 15:15 | Καλλιθέα - Ολυμπιακός Β' | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/12/2022 | 13:00 | Επισκοπή - Αιγάλεω | 0-1 | 0-0 |
22/12/2022 | 14:45 | Παναχαϊκή - Καλλιθέα | 0-0 | 0-0 |
22/12/2022 | 14:45 | Ολυμπιακός Β' - Proodeftiki | 1-0 | 1-0 |
22/12/2022 | 14:45 | Ηρόδοτος - ΟΦ Ιεράπετρα | 0-1 | 0-1 |
22/12/2022 | 14:45 | Καλαμάτα - Ηλιούπολη | 0-1 | 0-0 |
22/12/2022 | 14:45 | Χανιά - ΠΑΟ Ρουφ | 4-0 | 2-0 |
22/12/2022 | 15:15 | ΑΕΚ Β' - Κηφισιά | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/12/2022 | 14:45 | Αλμωπός Αριδαίας - Αναγέννηση Καρδίτσας | 1-0 | 0-0 |
22/12/2022 | 14:45 | Thesprotos - Διαγόρας | 1-4 | 1-2 |
22/12/2022 | 14:45 | Απόλλων Λάρισας - Ηρακλής Λάρισας | 0-2 | 0-1 |
22/12/2022 | 14:45 | Νίκη Βόλου - ΠΑΟΚ Β' | 2-0 | 2-0 |
22/12/2022 | 14:45 | Παναθηναϊκός Β' - Βέροια | 1-2 | 1-0 |
22/12/2022 | 14:45 | Πανσερραϊκός - Λάρισα | 2-1 | 0-1 |
22/12/2022 | 14:45 | Ηρακλής - Apollon Pontou | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/01/2023 | 14:45 | Apollon Pontou - Πανσερραϊκός | 0-2 | 0-1 |
03/01/2023 | 14:45 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής | 1-0 | 0-0 |
03/01/2023 | 14:45 | ΠΑΟΚ Β' - Απόλλων Λάρισας | 6-1 | 5-0 |
04/01/2023 | 14:45 | Λάρισα - Παναθηναϊκός Β' | 2-2 | 1-0 |
04/01/2023 | 14:45 | Ηρακλής Λάρισας - Thesprotos | 1-0 | 0-0 |
04/01/2023 | 14:45 | Διαγόρας - Αλμωπός Αριδαίας | 1-1 | 0-0 |
05/01/2023 | 15:15 | Βέροια - Μακεδονικός | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/01/2023 | 14:45 | Καλλιθέα - Χανιά | 2-1 | 2-1 |
04/01/2023 | 14:45 | ΠΑΟ Ρουφ - Επισκοπή | 3-0 | - |
04/01/2023 | 14:45 | Ηλιούπολη - Απόλλων Σμύρνης | 1-2 | 0-2 |
04/01/2023 | 14:45 | Κηφισιά - Ηρόδοτος | 2-0 | - |
04/01/2023 | 14:45 | ΟΦ Ιεράπετρα - Ολυμπιακός Β' | 2-0 | 1-0 |
04/01/2023 | 14:45 | Proodeftiki - Παναχαϊκή | 0-1 | 0-0 |
04/01/2023 | 15:15 | Αιγάλεω - Καλαμάτα | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/01/2023 | 15:45 | Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας | 2-0 | 1-0 |
07/01/2023 | 14:45 | Παναθηναϊκός Β' - Apollon Pontou | 0-0 | 0-0 |
08/01/2023 | 14:45 | Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου | 1-4 | 1-0 |
08/01/2023 | 14:45 | Αλμωπός Αριδαίας - Ηρακλής Λάρισας | 0-0 | 0-0 |
08/01/2023 | 14:45 | Thesprotos - ΠΑΟΚ Β' | 0-1 | 0-0 |
08/01/2023 | 14:45 | Μακεδονικός - Λάρισα | 1-3 | 1-2 |
09/01/2023 | 15:15 | Ηρακλής - Διαγόρας | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/01/2023 | 13:45 | Ολυμπιακός Β' - Κηφισιά | 0-3 | - |
07/01/2023 | 14:45 | Επισκοπή - Καλλιθέα | 0-3 | - |
07/01/2023 | 14:45 | Καλαμάτα - ΠΑΟ Ρουφ | 3-0 | 2-0 |
08/01/2023 | 14:45 | Χανιά - Proodeftiki | 2-0 | 1-0 |
08/01/2023 | 14:45 | Παναχαϊκή - ΟΦ Ιεράπετρα | 2-0 | 1-0 |
08/01/2023 | 14:45 | Απόλλων Σμύρνης - Αιγάλεω | 0-0 | 0-0 |
29/03/2023 | 14:00 | Ηρόδοτος - ΑΕΚ Β' | 0-4 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/01/2023 | 15:15 | ΑΕΚ Β' - Ολυμπιακός Β' | 1-2 | 1-2 |
14/01/2023 | 13:45 | Κηφισιά - Παναχαϊκή | 3-0 | 1-0 |
15/01/2023 | 14:45 | ΟΦ Ιεράπετρα - Χανιά | 2-0 | 0-0 |
15/01/2023 | 14:45 | ΠΑΟ Ρουφ - Απόλλων Σμύρνης | 1-4 | 1-1 |
15/01/2023 | 14:45 | Αιγάλεω - Ηλιούπολη | 1-1 | 1-1 |
16/01/2023 | 15:15 | Καλλιθέα - Καλαμάτα | 2-1 | 2-0 |
17/01/2023 | 14:45 | Proodeftiki - Επισκοπή | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/01/2023 | 14:45 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός Β' | 0-2 | 0-1 |
15/01/2023 | 14:45 | Διαγόρας - Πανσερραϊκός | 0-1 | 0-0 |
15/01/2023 | 14:45 | Λάρισα - Βέροια | 1-0 | 1-0 |
15/01/2023 | 14:45 | Νίκη Βόλου - Thesprotos | 2-0 | 0-0 |
15/01/2023 | 14:45 | ΠΑΟΚ Β' - Αλμωπός Αριδαίας | 0-1 | 0-0 |
15/01/2023 | 14:45 | Ηρακλής Λάρισας - Ηρακλής | 0-3 | 0-1 |
16/01/2023 | 14:45 | Apollon Pontou - Μακεδονικός | 3-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/01/2023 | 15:15 | Μακεδονικός - Αναγέννηση Καρδίτσας | 0-0 | 0-0 |
21/01/2023 | 13:45 | Ηρακλής - ΠΑΟΚ Β' | 1-0 | 1-0 |
22/01/2023 | 14:45 | Βέροια - Apollon Pontou | 2-0 | 0-0 |
22/01/2023 | 14:45 | Παναθηναϊκός Β' - Διαγόρας | 4-2 | 2-0 |
22/01/2023 | 14:45 | Πανσερραϊκός - Ηρακλής Λάρισας | 4-0 | 0-0 |
22/01/2023 | 14:45 | Αλμωπός Αριδαίας - Νίκη Βόλου | 2-2 | 2-1 |
23/01/2023 | 14:45 | Thesprotos - Απόλλων Λάρισας | 6-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/01/2023 | 14:45 | Καλαμάτα - Proodeftiki | 1-1 | 1-1 |
21/01/2023 | 14:45 | Παναχαϊκή - ΑΕΚ Β' | 4-0 | 2-0 |
22/01/2023 | 14:45 | Επισκοπή - ΟΦ Ιεράπετρα | 0-3 | 0-0 |
22/01/2023 | 14:45 | Χανιά - Κηφισιά | 0-0 | 0-0 |
22/01/2023 | 14:45 | Ηλιούπολη - ΠΑΟ Ρουφ | 3-1 | 3-0 |
23/01/2023 | 15:15 | Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα | 1-1 | 0-1 |
24/01/2023 | 14:45 | Ολυμπιακός Β' - Ηρόδοτος | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/01/2023 | 15:15 | ΑΕΚ Β' - Χανιά | 0-1 | 0-0 |
29/01/2023 | 14:45 | Ηρόδοτος - Παναχαϊκή | 0-2 | 0-1 |
29/01/2023 | 14:45 | Κηφισιά - Επισκοπή | 6-0 | 3-0 |
29/01/2023 | 14:45 | ΟΦ Ιεράπετρα - Καλαμάτα | 0-0 | 0-0 |
29/01/2023 | 14:45 | Proodeftiki - Απόλλων Σμύρνης | 0-3 | 0-3 |
30/01/2023 | 14:45 | ΠΑΟ Ρουφ - Αιγάλεω | 1-3 | 1-3 |
30/01/2023 | 15:15 | Καλλιθέα - Ηλιούπολη | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/01/2023 | 13:45 | ΠΑΟΚ Β' - Πανσερραϊκός | 0-1 | 0-0 |
28/01/2023 | 14:45 | Ηρακλής Λάρισας - Παναθηναϊκός Β' | 1-0 | 0-0 |
29/01/2023 | 14:45 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Βέροια | 1-0 | 1-0 |
29/01/2023 | 14:45 | Apollon Pontou - Λάρισα | 0-3 | 0-0 |
29/01/2023 | 14:45 | Απόλλων Λάρισας - Αλμωπός Αριδαίας | 0-0 | 0-0 |
29/01/2023 | 14:45 | Νίκη Βόλου - Ηρακλής | 1-0 | 1-0 |
29/01/2023 | 14:45 | Διαγόρας - Μακεδονικός | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/02/2023 | 02:00 | Απόλλων Λάρισας - Παναθηναϊκός Β' | 0-3 | - |
24/03/2023 | 15:15 | Αλμωπός Αριδαίας - Ηρακλής | 2-0 | 1-0 |
26/03/2023 | 14:45 | Ηρακλής Λάρισας - Λάρισα | 0-3 | 0-2 |
26/03/2023 | 14:45 | Διαγόρας - Apollon Pontou | 0-1 | 0-1 |
26/03/2023 | 14:45 | Νίκη Βόλου - Μακεδονικός | 2-0 | 0-0 |
26/03/2023 | 14:45 | Thesprotos - Πανσερραϊκός | 0-2 | 0-1 |
13/04/2023 | 13:45 | ΠΑΟΚ Β' - Βέροια | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/02/2023 | 17:00 | Μακεδονικός - Απόλλων Λάρισας | - | - |
31/03/2023 | 15:15 | Λάρισα - ΠΑΟΚ Β' | 3-2 | 2-2 |
01/04/2023 | 13:45 | Πανσερραϊκός - Αλμωπός Αριδαίας | 2-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 14:45 | Παναθηναϊκός Β' - Thesprotos | 1-1 | 0-1 |
02/04/2023 | 14:45 | Apollon Pontou - Ηρακλής Λάρισας | 1-0 | 1-0 |
02/04/2023 | 14:45 | Βέροια - Νίκη Βόλου | 0-2 | 0-0 |
03/04/2023 | 14:45 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Διαγόρας | 4-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/03/2023 | 17:00 | Απόλλων Λάρισας - Βέροια | - | - |
04/04/2023 | 14:45 | Thesprotos - Μακεδονικός | 1-1 | 0-1 |
04/04/2023 | 14:45 | Αλμωπός Αριδαίας - Παναθηναϊκός Β' | 0-0 | 0-0 |
05/04/2023 | 14:45 | ΠΑΟΚ Β' - Apollon Pontou | 1-1 | 0-1 |
05/04/2023 | 15:15 | Ηρακλής - Πανσερραϊκός | 2-0 | 1-0 |
06/04/2023 | 14:45 | Ηρακλής Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας | 0-2 | 0-2 |
07/04/2023 | 14:45 | Νίκη Βόλου - Λάρισα | 1-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/03/2023 | 14:45 | Παναθηναϊκός Β' - ΠΑΟΚ Β' | 1-4 | 1-3 |
11/03/2023 | 13:45 | Λάρισα - Αναγέννηση Καρδίτσας | 0-1 | 0-0 |
12/03/2023 | 14:45 | Βέροια - Διαγόρας | 0-2 | 0-0 |
12/03/2023 | 14:45 | Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας | 6-0 | - |
12/03/2023 | 14:45 | Αλμωπός Αριδαίας - Thesprotos | 1-1 | 0-0 |
12/03/2023 | 14:45 | Μακεδονικός - Ηρακλής Λάρισας | 2-3 | 2-1 |
13/03/2023 | 15:15 | Πανσερραϊκός - Νίκη Βόλου | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/03/2023 | 15:15 | Καλαμάτα - Κηφισιά | 1-2 | 1-1 |
11/03/2023 | 14:45 | Επισκοπή - ΑΕΚ Β' | 1-0 | 0-0 |
11/03/2023 | 14:45 | Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Β' | 2-1 | 1-0 |
12/03/2023 | 14:45 | Αιγάλεω - Καλλιθέα | 1-1 | 0-1 |
12/03/2023 | 14:45 | Ηλιούπολη - Proodeftiki | 1-1 | 1-1 |
12/03/2023 | 14:45 | Χανιά - Ηρόδοτος | 0-0 | 0-0 |
13/03/2023 | 14:45 | Απόλλων Σμύρνης - ΟΦ Ιεράπετρα | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/03/2023 | 17:00 | Λάρισα - Απόλλων Λάρισας | - | - |
07/04/2023 | 15:15 | Μακεδονικός - Αλμωπός Αριδαίας | 1-0 | 0-0 |
09/04/2023 | 14:45 | Διαγόρας - Ηρακλής Λάρισας | 0-0 | 0-0 |
09/04/2023 | 14:45 | Βέροια - Thesprotos | 3-0 | 1-0 |
10/04/2023 | 14:45 | Παναθηναϊκός Β' - Ηρακλής | 1-1 | 0-0 |
10/04/2023 | 14:45 | Apollon Pontou - Νίκη Βόλου | 2-2 | 1-0 |
10/04/2023 | 14:45 | Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΟΚ Β' | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/03/2023 | 15:15 | ΑΕΚ Β' - Καλαμάτα | 0-0 | 0-0 |
18/03/2023 | 14:45 | Ολυμπιακός Β' - Χανιά | 2-0 | 0-0 |
19/03/2023 | 14:45 | Proodeftiki - Αιγάλεω | 0-2 | 0-2 |
19/03/2023 | 14:45 | Καλλιθέα - ΠΑΟ Ρουφ | 3-1 | 2-0 |
19/03/2023 | 14:45 | Ηρόδοτος - Επισκοπή | 0-1 | 0-0 |
19/03/2023 | 14:45 | ΟΦ Ιεράπετρα - Ηλιούπολη | 1-1 | 0-1 |
20/03/2023 | 15:15 | Κηφισιά - Απόλλων Σμύρνης | 2-3 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/03/2023 | 13:45 | ΠΑΟΚ Β' - Μακεδονικός | 3-3 | 1-1 |
18/03/2023 | 14:45 | Νίκη Βόλου - Παναθηναϊκός Β' | 0-0 | 0-0 |
18/03/2023 | 14:45 | Ηρακλής Λάρισας - Βέροια | 2-1 | 2-1 |
19/03/2023 | 14:45 | Διαγόρας - Λάρισα | 1-0 | 1-0 |
19/03/2023 | 14:45 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Apollon Pontou | 2-0 | 1-0 |
19/03/2023 | 14:45 | Thesprotos - Ηρακλής | 1-4 | 1-3 |
19/03/2023 | 14:45 | Απόλλων Λάρισας - Πανσερραϊκός | 0-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/03/2023 | 17:00 | Απόλλων Λάρισας - Apollon Pontou | - | - |
18/04/2023 | 14:45 | ΠΑΟΚ Β' - Διαγόρας | 3-3 | 2-0 |
19/04/2023 | 14:45 | Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας | 1-1 | 0-1 |
19/04/2023 | 14:45 | Ηρακλής - Μακεδονικός | 0-0 | 0-0 |
19/04/2023 | 14:45 | Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια | 2-0 | 1-0 |
19/04/2023 | 14:45 | Thesprotos - Λάρισα | 0-2 | 0-1 |
19/04/2023 | 15:15 | Πανσερραϊκός - Παναθηναϊκός Β' | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/03/2023 | 14:45 | Proodeftiki - ΠΑΟ Ρουφ | 2-1 | 1-1 |
25/03/2023 | 13:45 | ΑΕΚ Β' - Απόλλων Σμύρνης | 0-2 | 0-1 |
26/03/2023 | 14:45 | Παναχαϊκή - Χανιά | 0-0 | 0-0 |
26/03/2023 | 14:45 | ΟΦ Ιεράπετρα - Αιγάλεω | 0-0 | 0-0 |
26/03/2023 | 14:45 | Ηρόδοτος - Καλαμάτα | 1-2 | 0-1 |
27/03/2023 | 15:15 | Κηφισιά - Ηλιούπολη | 2-0 | 1-0 |
12/04/2023 | 17:15 | Ολυμπιακός Β' - Επισκοπή | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/03/2023 | 17:00 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας | - | - |
22/04/2023 | 13:45 | Βέροια - Ηρακλής | 1-2 | 1-1 |
22/04/2023 | 14:45 | Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΚ Β' | 1-4 | 1-0 |
23/04/2023 | 14:45 | Διαγόρας - Νίκη Βόλου | 1-2 | 1-2 |
23/04/2023 | 14:45 | Λάρισα - Αλμωπός Αριδαίας | 2-0 | 1-0 |
23/04/2023 | 14:45 | Apollon Pontou - Thesprotos | 0-1 | 0-0 |
24/04/2023 | 15:15 | Μακεδονικός - Πανσερραϊκός | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/03/2023 | 14:45 | Καλλιθέα - Proodeftiki | 1-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 14:45 | Καλαμάτα - Ολυμπιακός Β' | 4-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 14:45 | Ηλιούπολη - ΑΕΚ Β' | 3-1 | 1-1 |
02/04/2023 | 14:45 | ΠΑΟ Ρουφ - ΟΦ Ιεράπετρα | 1-1 | 1-0 |
02/04/2023 | 14:45 | Απόλλων Σμύρνης - Ηρόδοτος | 5-2 | 2-0 |
02/04/2023 | 14:45 | Επισκοπή - Παναχαϊκή | 0-0 | 0-0 |
03/04/2023 | 15:15 | Αιγάλεω - Κηφισιά | 0-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/04/2023 | 03:00 | Απόλλων Λάρισας - Διαγόρας | - | - |
28/04/2023 | 15:15 | Πανσερραϊκός - Βέροια | 2-0 | 1-0 |
29/04/2023 | 14:45 | Thesprotos - Αναγέννηση Καρδίτσας | 0-0 | 0-0 |
29/04/2023 | 14:45 | Αλμωπός Αριδαίας - Apollon Pontou | 0-0 | 0-0 |
29/04/2023 | 16:00 | Ηρακλής - Λάρισα | 1-1 | 0-0 |
30/04/2023 | 14:45 | Νίκη Βόλου - Ηρακλής Λάρισας | 1-0 | 1-0 |
01/05/2023 | 15:15 | Παναθηναϊκός Β' - Μακεδονικός | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/04/2023 | 14:45 | Παναχαϊκή - Καλαμάτα | 0-2 | 0-1 |
05/04/2023 | 14:45 | Ηρόδοτος - Ηλιούπολη | 0-2 | 0-0 |
05/04/2023 | 14:45 | Χανιά - Επισκοπή | 3-2 | 2-2 |
05/04/2023 | 14:45 | ΟΦ Ιεράπετρα - Καλλιθέα | 0-1 | 0-0 |
05/04/2023 | 18:30 | Ολυμπιακός Β' - Απόλλων Σμύρνης | 0-0 | 0-0 |
06/04/2023 | 14:45 | Κηφισιά - ΠΑΟ Ρουφ | 4-1 | 2-1 |
06/04/2023 | 14:45 | ΑΕΚ Β' - Αιγάλεω | 3-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/04/2023 | 13:45 | Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή | 1-0 | 0-0 |
08/04/2023 | 16:00 | Ηλιούπολη - Ολυμπιακός Β' | 1-0 | 1-0 |
09/04/2023 | 13:45 | Καλαμάτα - Χανιά | 1-1 | 1-0 |
09/04/2023 | 14:45 | Proodeftiki - ΟΦ Ιεράπετρα | 1-2 | 0-1 |
10/04/2023 | 14:45 | ΠΑΟ Ρουφ - ΑΕΚ Β' | 1-1 | 1-1 |
10/04/2023 | 14:45 | Αιγάλεω - Ηρόδοτος | - | - |
10/04/2023 | 15:15 | Καλλιθέα - Κηφισιά | 3-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/04/2023 | 03:00 | Ηρακλής Λάρισας - Απόλλων Λάρισας | - | - |
02/05/2023 | 14:45 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας | 2-2 | 0-1 |
02/05/2023 | 14:45 | Apollon Pontou - Ηρακλής | 0-5 | 0-2 |
03/05/2023 | 15:15 | Λάρισα - Πανσερραϊκός | 0-0 | 0-0 |
04/05/2023 | 14:45 | Βέροια - Παναθηναϊκός Β' | 1-1 | 0-0 |
04/05/2023 | 14:45 | ΠΑΟΚ Β' - Νίκη Βόλου | 3-1 | 1-1 |
04/05/2023 | 15:00 | Διαγόρας - Thesprotos | 2-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/04/2023 | 14:45 | Παναχαϊκή - Ηλιούπολη | 2-2 | 1-1 |
18/04/2023 | 14:45 | Ολυμπιακός Β' - Αιγάλεω | 2-1 | 0-0 |
19/04/2023 | 14:45 | Χανιά - Απόλλων Σμύρνης | 2-0 | 1-0 |
19/04/2023 | 14:45 | Ηρόδοτος - ΠΑΟ Ρουφ | - | - |
19/04/2023 | 14:45 | Κηφισιά - Proodeftiki | 1-1 | 1-1 |
19/04/2023 | 14:45 | ΑΕΚ Β' - Καλλιθέα | 1-3 | 0-2 |
19/04/2023 | 14:45 | Επισκοπή - Καλαμάτα | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/04/2023 | 03:00 | Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β' | - | - |
05/05/2023 | 15:15 | Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας | 1-1 | 0-1 |
06/05/2023 | 13:45 | Πανσερραϊκός - Apollon Pontou | 3-0 | 0-0 |
08/05/2023 | 14:45 | Thesprotos - Ηρακλής Λάρισας | 0-0 | 0-0 |
08/05/2023 | 14:45 | Αλμωπός Αριδαίας - Διαγόρας | 0-0 | 0-0 |
08/05/2023 | 14:45 | Μακεδονικός - Βέροια | 0-1 | 0-0 |
08/05/2023 | 15:15 | Παναθηναϊκός Β' - Λάρισα | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2023 | 14:45 | ΠΑΟ Ρουφ - Ολυμπιακός Β' | 1-2 | 0-1 |
21/04/2023 | 15:15 | Αιγάλεω - Παναχαϊκή | 0-2 | 0-0 |
22/04/2023 | 14:45 | Proodeftiki - ΑΕΚ Β' | 0-0 | 0-0 |
23/04/2023 | 14:45 | Απόλλων Σμύρνης - Επισκοπή | 3-1 | 1-1 |
23/04/2023 | 17:00 | Καλλιθέα - Ηρόδοτος | - | - |
24/04/2023 | 15:00 | ΟΦ Ιεράπετρα - Κηφισιά | 0-1 | 0-1 |
24/04/2023 | 16:00 | Ηλιούπολη - Χανιά | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/04/2023 | 03:00 | Νίκη Βόλου - Απόλλων Λάρισας | - | - |
13/05/2023 | 15:45 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός | 0-0 | 0-0 |
13/05/2023 | 16:00 | Apollon Pontou - Παναθηναϊκός Β' | 2-1 | 2-0 |
13/05/2023 | 16:00 | ΠΑΟΚ Β' - Thesprotos | 2-1 | 0-0 |
14/05/2023 | 16:00 | Ηρακλής Λάρισας - Αλμωπός Αριδαίας | 0-0 | 0-0 |
14/05/2023 | 16:00 | Λάρισα - Μακεδονικός | 2-0 | 0-0 |
15/05/2023 | 16:00 | Διαγόρας - Ηρακλής | 2-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/04/2023 | 13:45 | ΑΕΚ Β' - ΟΦ Ιεράπετρα | 0-1 | 0-0 |
29/04/2023 | 14:45 | Επισκοπή - Ηλιούπολη | 0-1 | 0-0 |
29/04/2023 | 14:45 | Καλαμάτα - Απόλλων Σμύρνης | 0-0 | 0-0 |
29/04/2023 | 14:45 | Παναχαϊκή - ΠΑΟ Ρουφ | 1-0 | 0-0 |
29/04/2023 | 14:45 | Ολυμπιακός Β' - Καλλιθέα | 5-4 | 2-1 |
29/04/2023 | 14:45 | Χανιά - Αιγάλεω | 2-1 | 2-0 |
30/04/2023 | 17:00 | Ηρόδοτος - Proodeftiki | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/05/2023 | 14:45 | Καλλιθέα - Παναχαϊκή | 3-1 | 0-1 |
03/05/2023 | 14:45 | Αιγάλεω - Επισκοπή | 2-3 | 1-1 |
03/05/2023 | 14:45 | Proodeftiki - Ολυμπιακός Β' | 0-1 | 0-0 |
03/05/2023 | 14:45 | Ηλιούπολη - Καλαμάτα | 0-1 | 0-0 |
03/05/2023 | 16:00 | ΠΑΟ Ρουφ - Χανιά | 0-3 | 0-2 |
03/05/2023 | 17:00 | ΟΦ Ιεράπετρα - Ηρόδοτος | - | - |
04/05/2023 | 14:45 | Κηφισιά - ΑΕΚ Β' | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2023 | 14:45 | Ολυμπιακός Β' - ΟΦ Ιεράπετρα | 3-2 | 0-0 |
07/05/2023 | 14:45 | Απόλλων Σμύρνης - Ηλιούπολη | 2-4 | 2-1 |
07/05/2023 | 14:45 | Παναχαϊκή - Proodeftiki | 0-1 | 0-0 |
07/05/2023 | 17:00 | Ηρόδοτος - Κηφισιά | - | - |
08/05/2023 | 14:45 | Χανιά - Καλλιθέα | 0-0 | 0-0 |
08/05/2023 | 14:45 | Επισκοπή - ΠΑΟ Ρουφ | 2-3 | 2-0 |
08/05/2023 | 14:45 | Καλαμάτα - Αιγάλεω | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/05/2023 | 03:00 | Απόλλων Λάρισας - Thesprotos | - | - |
26/05/2023 | 15:15 | ΠΑΟΚ Β' - Ηρακλής | 0-3 | 0-1 |
27/05/2023 | 16:00 | Διαγόρας - Παναθηναϊκός Β' | 4-1 | 3-1 |
28/05/2023 | 16:00 | Ηρακλής Λάρισας - Πανσερραϊκός | 2-0 | 1-0 |
28/05/2023 | 16:00 | Νίκη Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας | 0-0 | 0-0 |
28/05/2023 | 16:00 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Μακεδονικός | 2-1 | 0-0 |
29/05/2023 | 16:00 | Apollon Pontou - Βέροια | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/05/2023 | 15:15 | Αιγάλεω - Απόλλων Σμύρνης | 0-0 | 0-0 |
13/05/2023 | 16:00 | Καλλιθέα - Επισκοπή | 2-0 | 1-0 |
13/05/2023 | 16:00 | ΠΑΟ Ρουφ - Καλαμάτα | 0-1 | 0-0 |
14/05/2023 | 15:45 | Proodeftiki - Χανιά | 1-2 | 0-1 |
14/05/2023 | 17:00 | ΑΕΚ Β' - Ηρόδοτος | - | - |
15/05/2023 | 15:00 | ΟΦ Ιεράπετρα - Παναχαϊκή | 2-1 | 0-1 |
15/05/2023 | 15:15 | Κηφισιά - Ολυμπιακός Β' | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2023 | 03:00 | Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας | - | - |
31/05/2023 | 19:15 | Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β' | 0-0 | 0-0 |
03/06/2023 | 17:00 | Παναθηναϊκός Β' - Ηρακλής Λάρισας | 3-1 | 1-1 |
03/06/2023 | 17:00 | Ηρακλής - Νίκη Βόλου | 1-1 | 0-0 |
04/06/2023 | 17:00 | Λάρισα - Apollon Pontou | 1-0 | 0-0 |
04/06/2023 | 19:00 | Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας | 1-0 | 1-0 |
05/06/2023 | 17:00 | Μακεδονικός - Διαγόρας | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/05/2023 | 15:15 | Βέροια - Λάρισα | 1-3 | 0-2 |
19/05/2023 | 16:00 | Μακεδονικός - Apollon Pontou | 1-2 | 1-0 |
19/05/2023 | 16:00 | Παναθηναϊκός Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας | 2-2 | 1-1 |
19/05/2023 | 16:00 | Thesprotos - Νίκη Βόλου | 0-1 | 0-0 |
19/05/2023 | 16:00 | Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β' | 0-0 | 0-0 |
19/05/2023 | 16:00 | Ηρακλής - Ηρακλής Λάρισας | 4-1 | 2-1 |
22/05/2023 | 16:00 | Πανσερραϊκός - Διαγόρας | 3-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/05/2023 | 16:00 | Χανιά - ΟΦ Ιεράπετρα | 1-1 | 0-1 |
19/05/2023 | 16:00 | Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟ Ρουφ | 1-0 | 1-0 |
19/05/2023 | 16:00 | Ηλιούπολη - Αιγάλεω | 2-3 | 2-1 |
19/05/2023 | 16:00 | Επισκοπή - Proodeftiki | 0-3 | 0-1 |
19/05/2023 | 16:00 | Καλαμάτα - Καλλιθέα | 0-1 | 0-0 |
22/05/2023 | 15:15 | Παναχαϊκή - Κηφισιά | 1-2 | 1-1 |
22/05/2023 | 16:00 | Ολυμπιακός Β' - ΑΕΚ Β' | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/05/2023 | 03:00 | Απόλλων Λάρισας - Ηρακλής | - | - |
10/06/2023 | 17:00 | Διαγόρας - Βέροια | 1-0 | 1-0 |
10/06/2023 | 17:00 | Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός | 3-0 | 2-0 |
10/06/2023 | 17:00 | ΠΑΟΚ Β' - Παναθηναϊκός Β' | 3-1 | 0-1 |
10/06/2023 | 17:00 | Αναγέννηση Καρδίτσας - Λάρισα | 2-2 | 2-1 |
10/06/2023 | 17:00 | Thesprotos - Αλμωπός Αριδαίας | 0-5 | 0-1 |
10/06/2023 | 17:00 | Ηρακλής Λάρισας - Μακεδονικός | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2023 | 15:45 | Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης | 3-0 | 2-0 |
28/05/2023 | 16:00 | ΑΕΚ Β' - Παναχαϊκή | 4-1 | 1-0 |
28/05/2023 | 16:00 | ΟΦ Ιεράπετρα - Επισκοπή | 2-0 | 1-0 |
28/05/2023 | 16:00 | ΠΑΟ Ρουφ - Ηλιούπολη | 2-2 | 1-1 |
28/05/2023 | 16:00 | Proodeftiki - Καλαμάτα | 1-2 | 0-2 |
28/05/2023 | 17:00 | Ηρόδοτος - Ολυμπιακός Β' | - | - |
29/05/2023 | 15:15 | Κηφισιά - Χανιά | 0-3 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/05/2023 | 03:00 | Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας | - | - |
17/06/2023 | 17:00 | Λάρισα - Διαγόρας | 5-0 | 1-0 |
17/06/2023 | 17:00 | Μακεδονικός - ΠΑΟΚ Β' | 3-1 | 1-0 |
17/06/2023 | 17:00 | Παναθηναϊκός Β' - Νίκη Βόλου | 0-2 | 0-2 |
17/06/2023 | 17:00 | Apollon Pontou - Αναγέννηση Καρδίτσας | 1-0 | 1-0 |
17/06/2023 | 17:00 | Ηρακλής - Thesprotos | 5-1 | 4-0 |
17/06/2023 | 17:00 | Βέροια - Ηρακλής Λάρισας | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/06/2023 | 17:00 | Χανιά - ΑΕΚ Β' | 1-1 | 1-0 |
02/06/2023 | 17:00 | Καλαμάτα - ΟΦ Ιεράπετρα | 3-0 | 0-0 |
03/06/2023 | 19:15 | Απόλλων Σμύρνης - Proodeftiki | 3-0 | 1-0 |
04/06/2023 | 17:00 | Ηλιούπολη - Καλλιθέα | 1-0 | 1-0 |
04/06/2023 | 17:00 | Παναχαϊκή - Ηρόδοτος | - | - |
04/06/2023 | 17:00 | Επισκοπή - Κηφισιά | 1-5 | 0-4 |
04/06/2023 | 17:00 | Αιγάλεω - ΠΑΟ Ρουφ | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/06/2023 | 17:00 | Κηφισιά - Καλαμάτα | 1-1 | 0-0 |
11/06/2023 | 17:00 | ΑΕΚ Β' - Επισκοπή | 0-0 | 0-0 |
11/06/2023 | 17:00 | Καλλιθέα - Αιγάλεω | 2-0 | 2-0 |
11/06/2023 | 17:00 | Proodeftiki - Ηλιούπολη | 3-2 | 2-1 |
11/06/2023 | 17:00 | Ηρόδοτος - Χανιά | - | - |
11/06/2023 | 17:00 | ΟΦ Ιεράπετρα - Απόλλων Σμύρνης | 0-1 | 0-1 |
11/06/2023 | 17:00 | Ολυμπιακός Β' - Παναχαϊκή | 4-2 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/06/2023 | 17:00 | Καλαμάτα - ΑΕΚ Β' | 0-1 | 0-1 |
18/06/2023 | 17:00 | Αιγάλεω - Proodeftiki | 1-1 | 0-1 |
18/06/2023 | 17:00 | Χανιά - Ολυμπιακός Β' | 4-2 | 1-0 |
18/06/2023 | 17:00 | ΠΑΟ Ρουφ - Καλλιθέα | 1-2 | 0-0 |
18/06/2023 | 17:00 | Επισκοπή - Ηρόδοτος | - | - |
18/06/2023 | 17:00 | Ηλιούπολη - ΟΦ Ιεράπετρα | 2-3 | 0-1 |
18/06/2023 | 17:00 | Απόλλων Σμύρνης - Κηφισιά | 0-0 | 0-0 |
Ο Ηρακλής έχει την ευκαιρία να κάνει αποφασιστικό βήμα παραμονής στη κατηγορία και δεν πρέπει να την αφήσει ανεκμετάλλευτη!
Μεγάλο το ενδιαφέρον στην ουρά της Σούπερ Λιγκ, με πολλές ομάδες να εμπλέκονται σε σενάρια υποβιβασμού!
Αδιάφορη η Λάρισα υποδέχεται τη Νίκη Βόλου, ενώ η ομάδα της Λιβαδειάς, κλειδώνει την άνοδο στα μεγάλα σαλόνια!
Μεγάλο ενδιαφέρον έχουν τα πλέι αουτ, αφού αναμένεται να δούμε τους αιώνιους να παλεύουν για τη σωτηρία τους.
Συνέχεια στα πλέι οφ και πλέι άουτ στη δεύτερη τη τάξει κατηγορία με δυνατές αναμετρήσεις που θα κρίνουν πολλά όσον αφορά τις πρώτες θέσεις, αλλά και αυτές που οδηγούν στον υποβιβασμό.
Με τρεις αναμετρήσεις ολοκληρώνεται η δράση στην 4η αγωνιστική των πλέι οφ και πλέι άουτ της Super League 2 και το στοιχηματικό ενδιαφέρον στρέφεται σε Πάτρα και Ηλιούπολη.
Συνέχεια στα πλέι οφ και πλέι άουτ στη Super League 2 με αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Συνέχεια στη δράση για τη Super League 2 με το σημερινό πρόγραμμα να περιλαμβάνει ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις για τα play off και play out της δεύτερης τη τάξει κατηγορίας.
Γεμάτο το σημερινό κουπόνι από την αγωνιστική δράση της Σούπερ Λιγκ 2.
Mε δύο δυνατές μονομαχίες συνεχίζεται η δράση στη δεύτερη τη τάξει κατηγορία, με την Καλαμάτα να υποδέχεται τα Χανιά και την Καλλιθέα τον Ιωνικό.
Αγωνιστική δράση στη δεύτερη τη τάξει κατηγορία με οκτώ αναμετρήσεις για τα πλει οφ και πλέι άουτ σε Α' και Β' Όμιλο που αναμένεται να αλλάξουν τα δεδομένα όσον αφορά τον υποβιβασμό και τον προβιβασμό.
Η Καλλιθέα έχει το προβάδισμα στη σημερινή αναμέτρηση απέναντι στην Ηλιούπολη, αλλά το έργο της δεν αναμένεται τόσο εύκολο.
Η κανονική διάρκεια της Σούπερ Λιγκ έλαβε τέλος και σήμερα παίρνουν σειρά τα πλέι οφ.
Ο Μπάμπης Παπάζογλου εμβαθύνει σε όσα συνέβησαν στον ελληνικό θρίαμβο επί του Καζακστάν και για την προσεχή καθοριστική μάχη με την Γεωργία, ενώ ο Στράτος Διακουμόπουλος δίνει τα φώτα του για την πρώτη αγωνιστική των πλέι οφ και πλέι άουτ στην δεύτερη κατηγορία!
Ηρακλής και Λάρισα θα φτάσουν λογικά σε νίκες σήμερα, ενώ ο διπλασιασμός της νίκη για τον ΠΑΟΚ δελεάζει.
Στο παιχνίδι της αγωνιστικής η πρωτοπόρος Καλλιθέα δοκιμάζεται στη Παραλία της Καλαμάτας και αναμένεται ένα πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι.
Εναρξη στα πλέι άουτ της Super League το Σάββατο με τέσσερις αναμετρήσεις και ο Μπάμπης Παπάζογλου όπως κάθε εβδομάδα δίνει τα "φώτα" του για την αγωνιστική δράση!
Τα υπόλοιπα έξι παιχνίδια της αγωνιστικής διεξάγονται σήμερα προκύπτουν δελεαστικές προτάσεις σε καλές τιμές.
Τα μισά παιχνίδια της 21ης αγωνιστικής στη Σούπερ Λιγκ διεξάγονται σήμερα, με πολύ ενδιαφέρον και δυνατά προγνωστικά.
Αυλαία ρίχνει η 20η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ 2, με δύο παιχνίδια σήμερα στο κουπόνι.
Το ντέρμπι Λάρισα - Λεβαδειακός συγκεντρώνει όλα τα βλέμματα της αγωνιστικής.
Η Καλαμάτα ψάχνει τα πατήματά της και θέλει να διασφαλίσει την εξάδα, ενώ ο Ολυμπιακός κινείται σε καλό μομέντουμ και μπορεί να φανεί απειλητικός.
Mε δύο παιχνίδια σήμερα πέφτει η αυλαία της αγωνιστικής στη Σούπερ Λιγκ 2.
Όλα τα παιχνίδια της αγωνιστικής του στοιχηματικού κουπονιού διαθέσιμα εδώ, με προγνωστικά και εκτιμήσεις.
Ντέρμπι ουράς σήμερα στη Σούπερ Λιγκ 2, με όποια ομάδα να κερδίζει, θα πάρει σημαντικότατη ανάσα.
Εμβόλιμη αγωνιστική έχουμε στη Σούπερ Λιγκ 2 και εμφανίζεται στο σημερινό μας κουπόνι με τέσσερα πολύ ενδιαφέρονται παιχνίδια.
Με δύο παιχνίδια κλείνει η 18η αγωνιστική ημέρα της Σούπερ Λιγκ 2, στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Φουλ δράση στην Super League, με τις ομάδες από τον Α' και Β' όμιλο να... ρίχνονται στη μάχη σε αναμετρήσεις με έντονο βαθμολογικό ενδιαφέρον.
Η αναμέτρηση ανάμεσα σε Αιολικό και Λεβαδειακό ανοίγει την αυλαία της 21ης αγωνιστικής για τον Βόρειο Όμιλο της Super League 2 και τραβά τα βλέμματα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Πέφτει η αυλαία της 17ης αγωνιστικής στη δεύτερη εθνική μας κατηγορία σήμερα, με το σημαντικότερο παιχνίδι να διεξάγεται στη Καλαμάτα.
Φουλ δράση στη δεύτερη τη τάξει κατηγορία, με την 17η αγωνιστική για τον Νότιο όμιλο να συνεχίζεται με τρεις αναμετρήσεις, όσες περιλαμβάνει η αγωνιστική ημέρα και για την 21η αγωνιστική του Βορείου Ομίλου.
Με δύο αναμετρήσεις συνεχίζεται η δράση στη δεύτερη τη τάξει κατηγορία. Για τη 17η αγωνιστική του Β' ομίλου ο Ολυμπιακός Β' υποδέχεται τον Γιούχτα ενώ για την 21η του Α' Ομίλου ο ΠΑΟΚ Β' κοντράρεται με την Αναγέννηση Καρδίτσας.
Η ανεβασμένη "Ένωση" απειλεί το μεγάλο φαβορί της κατηγορίας και πρωτοπόρο Λεβαδειακό, σε μία αναμέτρηση με μεγάλο στοιχηματικό ενδιαφέρον, καθώς το διπλό προσφέρεται σε αρκετά χαμηλές αποδόσεις.
Δύο αναμετρήσεις διεξάγονται για την Super League 2 και τα διπλά βρίσκονται σε πρώτο πλάνο, με τους φιλοξενούμενους να τιμολογούνται ως ξεκάθαρα φαβορί στις αποδόσεις.
Με τρία παιχνίδια βρίσκουμε σήμερα τη Σούπερ Λιγκ 2 στο κουπόνι του στοιχήματος και υπάρχουν προγνωστικά που προσφέρουν καλές αποδόσεις.
Φουλ δράση στη Super League 2 με την 18η αγωνιστική για τον Βόρειο όμιλο και τη 15η αγωνιστική για τον Νότιο να περιλαμβάνουν ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Με δύο αναμετρήσεις σε Θεσσαλονίκη και Νίκαια ολοκληρώνεται το πρόγραμμα της αγωνιστικής στη Super League 2 και προκύπτουν ενδιαφέροντα πονταρίσματα σε σημεία.
Η δράση στη δεύτερη τη τάξει κατηγορία συνεχίζεται με τρεις αναμετρήσεις δύο για τον Νότιο Όμιλο και μια για τον Βόρειο, με κοινή ώρα έναρξης στις 15:00.
Mε τρεις αναμετρήσεις τόσο για τον Α' Όμιλο και τη 17η αγωνιστική όσο και για τον Β' όμιλο και την 14η στροφή του πρωταθλήματος ξεκινά η δράση του Σαββατοκύριακου για την Super League 2.
Ξεχωρίζει από το σημερινό κουπόνι η μάχη των «δικεφάλων», με την ΑΕΚ Β’ να είναι το φαβορί στις αποδόσεις απέναντι στον ΠΑΟΚ Β’, που φιλοδοξεί να κάνει την έκπληξη ως αουτσάιντερ.
Από τα μεγάλα ντέρμπι της φετινής σεζόν στον Βόρειο όμιλο, με τους Βοιωτούς να έχουν τον τίτλο του φαβορί και να θέλουν την επιστροφή στην κορυφή, ενώ οι Βολιώτες έχουν μία τελευταία ευκαιρία να μείνουν κοντά.
Το «τριφύλλι» και οι Πατρινοί δίνουν μεγάλη μάχη για την σωτηρία τους και το μεταξύ τους παιχνίδι παρουσιάζει ιδιαίτερο ενδιαφέρον στοιχηματικά.
Η δράση στη Β' Εθνική συνεχίζεται, με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις τόσο στον Α' όσο και στον Β' όμιλο που... κεντρίζουν το ενδιαφέρον στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Ο Ολυμπιακός Β΄ αρχίζει και βρίσκει τα πατήματά του και υποδέχεται τη πρωτοπόρο του πρωταθλήματος.
Συνέχεια στη δράση για τον Α' Όμιλο της Super League 2, με δύο ακόμη αναμετρήσεις να διεξάγονται σήμερα και να τραβούν τα βλέμματα στο κουπόνι του στοιχήματος.
Mε τρεις αναμετρήσεις ξεκινά η 15η αγωνιστική για τον Α' Όμιλο στη Super League 2 που αξίζουν το ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Δύο αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα στη δεύτερη τη τάξει κατηγορία του ελληνικού ποδοσφαίρου και το στοιχηματικό ενδιαφέρον στρέφεται στη μεγάλη μάχη ανάμεσα σε Χανιά και Ιωνικό.
Με δύο αναμετρήσεις βρίσκουμε τη Σούπερ Λιγκ 2 στο κουπόνι σήμερα, όπου αναμένουμε γκολ και στα δύο παιχνίδια.
Τέσσερις ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις στο κουπόνι από την δεύτερη κατηγορία της Ελλάδας και μάλιστα χωρίς να υπάρχουν ισχυρά φαβορί στα παιχνίδια, όπως φαίνεται στις αποδόσεις, με εξαίρεση μία περίπτωση.
Λάρισα, Καλαμάτα και Ηλιούπολη βάζουν πλώρη για νίκη σήμερα και μπορούν να το καταφέρουν εύκολα ή δύσκολα.