ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισραήλ - Liga Alef - 2021

Πρωτάθλημα (10/09/2021 - 06/05/2022) - 38 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Βόρειος Όμιλος - 1η αγωνιστική 10 - 11/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2021 12:00 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 1-0 -
10/09/2021 14:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 0-3 -
10/09/2021 14:00 Τίρα Τίρα - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 3-1 -
10/09/2021 14:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Άσντοτ Άσντοτ 2-0 -
10/09/2021 15:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 1-2 -
10/09/2021 15:00 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 5-2 -
10/09/2021 15:30 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-2 -
11/09/2021 15:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 1-0 -
11/09/2021 18:00 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 0-0 -
Νότιος Όμιλος - 1η αγωνιστική 10 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2021 13:00 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 2-0 -
10/09/2021 13:15 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 1-1 -
10/09/2021 13:30 Ντιμόνα Ντιμόνα - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 2-1 -
10/09/2021 14:00 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 3-3 -
10/09/2021 14:15 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 0-1 -
10/09/2021 14:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 2-0 -
10/09/2021 15:00 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 3-1 -
10/09/2021 15:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 0-1 -
12/09/2021 20:15 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 3-1 -
Βόρειος Όμιλος - 2η αγωνιστική 17 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2021 12:30 Άσντοτ Άσντοτ - Άσντοτ Άσντοτ 2-0 -
17/09/2021 14:30 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 2-1 -
17/09/2021 15:00 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 1-0 -
17/09/2021 15:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Τίρα Τίρα 0-0 -
17/09/2021 15:30 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 1-2 -
18/09/2021 16:00 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 0-1 -
18/09/2021 20:30 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 0-3 -
19/09/2021 16:30 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 2-1 -
19/09/2021 17:00 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 2-1 -
Νότιος Όμιλος - 2η αγωνιστική 17 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2021 13:15 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Ντιμόνα Ντιμόνα 0-4 -
17/09/2021 14:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 0-1 -
17/09/2021 14:30 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 1-0 -
19/09/2021 16:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-0 -
19/09/2021 16:15 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 1-1 -
19/09/2021 16:30 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 2-3 -
19/09/2021 16:30 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 1-1 -
19/09/2021 17:00 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 0-2 -
19/09/2021 21:15 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 2-0 -
Βόρειος Όμιλος - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2021 11:00 Άσντοτ Άσντοτ - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 0-1 -
24/09/2021 12:15 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 0-2 -
24/09/2021 14:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 0-3 -
24/09/2021 15:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 1-1 -
24/09/2021 15:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 0-1 -
24/09/2021 15:00 Τίρα Τίρα - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 3-4 -
24/09/2021 15:00 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 0-1 -
24/09/2021 15:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Άσντοτ Άσντοτ 0-2 -
25/09/2021 15:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 0-0 -
Νότιος Όμιλος - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2021 12:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 1-1 -
24/09/2021 12:30 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 1-1 -
24/09/2021 13:00 Ντιμόνα Ντιμόνα - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 1-1 -
24/09/2021 13:15 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 0-0 -
24/09/2021 14:30 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 2-1 -
24/09/2021 14:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 1-0 -
24/09/2021 15:00 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 1-0 -
24/09/2021 15:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 2-0 -
25/09/2021 21:00 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 1-1 -
Νότιος Όμιλος - 4η αγωνιστική 01/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 10:45 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 0-2 -
01/10/2021 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 1-1 -
01/10/2021 13:15 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Ντιμόνα Ντιμόνα 3-2 -
01/10/2021 13:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 1-2 -
01/10/2021 13:45 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 1-2 -
01/10/2021 14:00 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 2-0 -
01/10/2021 14:00 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-4 -
01/10/2021 14:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 0-5 -
01/10/2021 15:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 6-0 -
Βόρειος Όμιλος - 4η αγωνιστική 01 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 11:00 Άσντοτ Άσντοτ - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 1-0 -
01/10/2021 12:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 4-0 -
01/10/2021 12:15 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Τίρα Τίρα 0-4 -
01/10/2021 14:30 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 2-1 -
01/10/2021 15:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Άσντοτ Άσντοτ 1-2 -
01/10/2021 15:00 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 2-1 -
01/10/2021 15:00 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 2-0 -
01/10/2021 15:30 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 0-0 -
03/10/2021 15:00 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 1-1 -
Νότιος Όμιλος - 5η αγωνιστική 08 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2021 12:00 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 0-0 -
08/10/2021 12:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 0-2 -
08/10/2021 12:30 Ντιμόνα Ντιμόνα - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 1-0 -
08/10/2021 13:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 2-1 -
08/10/2021 13:00 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 3-3 -
08/10/2021 13:45 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 0-0 -
08/10/2021 14:30 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 2-2 -
10/10/2021 15:45 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 2-2 -
10/10/2021 19:00 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 1-1 -
Βόρειος Όμιλος - 5η αγωνιστική 08 - 19/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2021 13:00 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 1-2 -
08/10/2021 14:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 3-1 -
08/10/2021 14:30 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Άσντοτ Άσντοτ 3-0 -
08/10/2021 14:30 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 4-0 -
08/10/2021 15:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 3-0 -
08/10/2021 15:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 1-1 -
08/10/2021 15:00 Τίρα Τίρα - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 1-0 -
10/10/2021 18:30 Άσντοτ Άσντοτ - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 0-0 -
19/10/2021 15:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-4 -
Νότιος Όμιλος - 6η αγωνιστική 15/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 2-1 -
15/10/2021 12:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Ντιμόνα Ντιμόνα 1-2 -
15/10/2021 13:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 3-2 -
15/10/2021 13:30 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 2-1 -
15/10/2021 13:45 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 1-2 -
15/10/2021 14:00 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-0 -
15/10/2021 14:30 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 0-1 -
15/10/2021 14:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 0-1 -
15/10/2021 14:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 1-0 -
Βόρειος Όμιλος - 6η αγωνιστική 15/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 12:00 Άσντοτ Άσντοτ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 1-1 -
15/10/2021 13:30 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Τίρα Τίρα 0-0 -
15/10/2021 13:30 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 1-2 -
15/10/2021 14:00 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 1-0 -
15/10/2021 14:00 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 2-0 -
15/10/2021 14:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 1-1 -
15/10/2021 15:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 1-2 -
15/10/2021 15:00 Άσντοτ Άσντοτ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 0-3 -
15/10/2021 15:30 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 0-3 -
Νότιος Όμιλος - 7η αγωνιστική 21 - 22/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/10/2021 17:00 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 0-2 -
21/10/2021 17:30 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 2-1 -
22/10/2021 11:45 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 0-1 -
22/10/2021 13:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 1-1 -
22/10/2021 13:45 Ντιμόνα Ντιμόνα - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 1-1 -
22/10/2021 13:50 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 6-2 -
22/10/2021 14:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 3-0 -
22/10/2021 14:15 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 3-1 -
22/10/2021 15:15 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 4-2 -
Βόρειος Όμιλος - 7η αγωνιστική 22 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2021 13:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 1-1 -
22/10/2021 13:00 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Άσντοτ Άσντοτ 4-0 -
22/10/2021 14:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Άσντοτ Άσντοτ 3-2 -
22/10/2021 14:30 Τίρα Τίρα - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 3-4 -
22/10/2021 14:30 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 2-2 -
22/10/2021 15:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 1-3 -
23/10/2021 14:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 0-2 -
23/10/2021 15:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 1-1 -
24/10/2021 17:30 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 4-0 -
Βόρειος Όμιλος - 8η αγωνιστική 29/10 - 02/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 11:45 Άσντοτ Άσντοτ - Τίρα Τίρα 1-4 -
29/10/2021 12:30 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 4-0 -
29/10/2021 12:45 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 0-0 -
29/10/2021 13:45 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 2-1 -
29/10/2021 14:30 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 3-1 -
30/10/2021 14:30 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 0-0 -
30/10/2021 15:00 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-2 -
31/10/2021 14:30 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 1-0 -
02/11/2021 18:00 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Άσντοτ Άσντοτ 2-0 -
Νότιος Όμιλος - 8η αγωνιστική 29/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 1-0 -
29/10/2021 12:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 2-0 -
29/10/2021 12:30 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Ντιμόνα Ντιμόνα 2-1 -
29/10/2021 13:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 4-0 -
29/10/2021 13:30 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 2-4 -
29/10/2021 13:45 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 2-0 -
29/10/2021 13:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-4 -
29/10/2021 14:00 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 2-0 -
29/10/2021 14:30 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 0-2 -
Νότιος Όμιλος - 9η αγωνιστική 03 - 05/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/11/2021 14:40 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 3-1 -
03/11/2021 16:00 Ντιμόνα Ντιμόνα - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 1-2 -
03/11/2021 21:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 1-1 -
04/11/2021 19:00 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 1-3 -
05/11/2021 12:30 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 4-1 -
05/11/2021 13:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 0-6 -
05/11/2021 13:00 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 0-0 -
05/11/2021 13:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 2-0 -
05/11/2021 14:00 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 1-2 -
Βόρειος Όμιλος - 9η αγωνιστική 05 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2021 12:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 2-0 -
05/11/2021 12:45 Τίρα Τίρα - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 1-2 -
05/11/2021 13:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 5-1 -
05/11/2021 13:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Άσντοτ Άσντοτ 2-2 -
05/11/2021 13:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 2-1 -
05/11/2021 13:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Άσντοτ Άσντοτ 2-3 -
05/11/2021 13:30 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 0-0 -
05/11/2021 14:30 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 0-2 -
07/11/2021 17:30 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 0-0 -
Βόρειος Όμιλος - 10η αγωνιστική 09/11 - 07/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/11/2021 13:00 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 1-3 -
09/11/2021 14:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 0-0 -
09/11/2021 14:30 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 0-1 -
09/11/2021 14:30 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 0-0 -
09/11/2021 14:30 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Τίρα Τίρα 1-4 -
09/11/2021 14:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 1-0 -
10/11/2021 14:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-1 -
10/11/2021 14:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Άσντοτ Άσντοτ 0-0 -
07/12/2021 13:30 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 0-0 0-0
Νότιος Όμιλος - 10η αγωνιστική 09/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/11/2021 14:00 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 1-0 -
09/11/2021 14:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-1 -
09/11/2021 14:30 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 2-0 -
09/11/2021 14:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 0-2 -
09/11/2021 14:30 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 5-1 -
09/11/2021 14:30 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Ντιμόνα Ντιμόνα 2-1 -
09/11/2021 15:34 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 0-2 -
09/11/2021 18:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 3-0 -
09/11/2021 19:40 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 1-0 -
Νότιος Όμιλος - 11η αγωνιστική 25/11 - 20/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/11/2021 19:00 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 2-1 -
25/11/2021 19:45 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 1-2 -
25/11/2021 21:00 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 1-0 -
26/11/2021 11:30 Ντιμόνα Ντιμόνα - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 0-0 -
26/11/2021 12:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 1-0 -
26/11/2021 12:00 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 5-0 -
26/11/2021 12:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 1-1 -
26/11/2021 12:45 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 0-4 -
20/12/2021 14:30 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 2-0 1-0
Βόρειος Όμιλος - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2021 11:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-1 -
26/11/2021 12:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 2-0 -
26/11/2021 12:45 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 1-2 -
26/11/2021 12:45 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 0-1 -
26/11/2021 13:00 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 4-0 -
26/11/2021 13:30 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Άσντοτ Άσντοτ 3-0 -
26/11/2021 14:30 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 2-0 -
26/11/2021 14:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 0-0 -
27/11/2021 20:30 Τίρα Τίρα - Άσντοτ Άσντοτ 0-2 -
Νότιος Όμιλος - 12η αγωνιστική 29 - 30/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/11/2021 19:00 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 0-0 -
30/11/2021 14:00 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 1-0 -
30/11/2021 14:00 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 1-3 -
30/11/2021 14:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 3-1 -
30/11/2021 14:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 3-0 -
30/11/2021 14:00 Ντιμόνα Ντιμόνα - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 1-3 -
30/11/2021 14:30 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 1-2 -
30/11/2021 14:30 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 3-0 -
30/11/2021 19:30 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 2-3 -
Βόρειος Όμιλος - 12η αγωνιστική 30/11 - 21/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/11/2021 13:30 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 0-2 -
30/11/2021 14:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 0-1 -
30/11/2021 14:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Τίρα Τίρα 5-0 -
30/11/2021 14:30 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 0-0 -
30/11/2021 14:30 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 0-1 -
30/11/2021 17:30 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 2-0 -
30/11/2021 20:45 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 1-1 -
30/11/2021 20:45 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 2-4 -
21/12/2021 14:00 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 3-1 1-0
Βόρειος Όμιλος - 13η αγωνιστική 03 - 07/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2021 10:45 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 3-1 3-0
03/12/2021 12:45 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 4-2 2-0
03/12/2021 12:45 Τίρα Τίρα - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 1-3 1-2
03/12/2021 13:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 2-1 -
03/12/2021 13:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Άσντοτ Άσντοτ 0-0 0-0
03/12/2021 14:00 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-2 1-1
04/12/2021 14:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 1-0 0-0
05/12/2021 14:30 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Άσντοτ Άσντοτ 1-2 0-1
07/12/2021 14:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 1-5 0-0
Νότιος Όμιλος - 13η αγωνιστική 03 - 04/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2021 12:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 0-1 0-1
03/12/2021 12:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 2-1 2-1
03/12/2021 12:15 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 2-1 1-0
03/12/2021 12:30 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 1-2 1-0
03/12/2021 13:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 2-1 0-1
03/12/2021 13:00 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 0-2 0-0
03/12/2021 13:15 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 2-0 0-0
03/12/2021 13:45 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 2-1 2-0
04/12/2021 20:30 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Ντιμόνα Ντιμόνα 1-0 0-0
Βόρειος Όμιλος - 14η αγωνιστική 09 - 11/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/12/2021 18:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Άσντοτ Άσντοτ 3-3 1-2
10/12/2021 11:45 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 0-3 0-2
10/12/2021 12:20 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 0-1 0-0
10/12/2021 12:45 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 0-2 0-1
10/12/2021 13:00 Τίρα Τίρα - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 1-0 0-0
10/12/2021 13:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 0-0 -
10/12/2021 14:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-0 1-0
10/12/2021 14:30 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 0-0 0-0
11/12/2021 20:30 Άσντοτ Άσντοτ - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 0-1 0-1
Νότιος Όμιλος - 14η αγωνιστική 10/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2021 11:30 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 1-2 0-1
10/12/2021 12:00 Ντιμόνα Ντιμόνα - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 2-2 1-2
10/12/2021 12:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 0-0 0-0
10/12/2021 12:30 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 2-1 2-0
10/12/2021 12:30 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 2-1 0-1
10/12/2021 12:45 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 2-1 2-1
10/12/2021 13:00 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-3 0-1
10/12/2021 13:00 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 2-1 2-1
10/12/2021 13:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 2-1 2-1
Νότιος Όμιλος - 15η αγωνιστική 14 - 27/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/12/2021 14:30 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 0-2 0-1
14/12/2021 14:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 1-1 1-0
14/12/2021 19:40 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 0-1 0-0
17/12/2021 12:05 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Ντιμόνα Ντιμόνα 2-1 0-1
17/12/2021 12:30 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 2-0 1-0
17/12/2021 12:45 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 3-0 1-0
17/12/2021 12:45 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-1 0-0
17/12/2021 13:15 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 1-2 1-1
27/12/2021 16:00 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 1-1 0-1
Βόρειος Όμιλος - 15η αγωνιστική 14 - 28/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/12/2021 14:30 Τίρα Τίρα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 5-5 2-2
14/12/2021 14:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 1-3 1-1
17/12/2021 10:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 0-2 0-0
17/12/2021 13:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 0-3 0-1
17/12/2021 13:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Άσντοτ Άσντοτ 1-2 0-1
17/12/2021 13:30 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 3-1 -
17/12/2021 13:30 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 2-0 0-0
19/12/2021 14:00 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Άσντοτ Άσντοτ 0-1 0-1
28/12/2021 14:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 0-1 0-0
Νότιος Όμιλος - 16η αγωνιστική 23/12/2021 - 04/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/12/2021 12:45 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 1-0 0-0
24/12/2021 12:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 3-4 2-1
24/12/2021 12:00 Ντιμόνα Ντιμόνα - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 1-0 0-0
24/12/2021 12:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 1-2 1-2
24/12/2021 12:30 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 3-2 1-2
24/12/2021 12:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 1-0 0-0
24/12/2021 13:30 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 0-2 0-1
26/12/2021 17:30 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 0-0 0-0
04/01/2022 14:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 1-1 0-0
Βόρειος Όμιλος - 16η αγωνιστική 24 - 28/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/12/2021 11:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 1-2 0-1
24/12/2021 12:45 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Τίρα Τίρα 1-2 0-0
24/12/2021 13:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 0-2 0-1
24/12/2021 13:45 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Άσντοτ Άσντοτ 3-0 0-0
24/12/2021 14:00 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 1-1 1-0
25/12/2021 20:30 Άσντοτ Άσντοτ - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 2-0 1-0
25/12/2021 20:45 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 0-0 0-0
27/12/2021 19:00 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 1-0 0-0
28/12/2021 14:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-0 -
Βόρειος Όμιλος - 17η αγωνιστική 31/12/2021 - 02/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/12/2021 11:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 4-1 1-0
31/12/2021 11:00 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 0-0 0-0
31/12/2021 11:00 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-2 0-1
31/12/2021 11:30 Άσντοτ Άσντοτ - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 1-0 1-0
31/12/2021 12:30 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 0-0 0-0
31/12/2021 13:30 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 2-0 -
31/12/2021 13:30 Τίρα Τίρα - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 0-2 0-1
01/01/2022 14:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 3-1 2-0
02/01/2022 14:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Άσντοτ Άσντοτ 0-0 0-0
Νότιος Όμιλος - 17η αγωνιστική 31/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/12/2021 11:30 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Ντιμόνα Ντιμόνα 1-1 0-0
31/12/2021 11:30 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 2-0 0-0
31/12/2021 12:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 0-3 0-2
31/12/2021 12:30 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 1-3 0-1
31/12/2021 12:45 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 1-1 0-1
31/12/2021 12:45 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 0-1 0-0
31/12/2021 13:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 3-1 2-0
31/12/2021 13:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 2-2 2-0
31/12/2021 13:40 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 1-1 0-0
Νότιος Όμιλος - 18η αγωνιστική 06 - 11/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/01/2022 14:30 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-2 0-2
07/01/2022 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 2-1 0-0
07/01/2022 12:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 2-5 2-2
07/01/2022 12:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Ντιμόνα Ντιμόνα 1-3 1-2
07/01/2022 12:45 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 1-4 0-2
07/01/2022 12:53 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 0-0 0-0
07/01/2022 13:10 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 2-1 0-0
07/01/2022 13:15 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 1-2 0-1
11/01/2022 14:00 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 0-0 0-0
Βόρειος Όμιλος - 18η αγωνιστική 07 - 18/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/01/2022 10:45 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 3-0 0-0
07/01/2022 12:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 1-0 -
07/01/2022 12:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 0-0 0-0
07/01/2022 13:15 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Τίρα Τίρα 1-3 0-1
07/01/2022 14:30 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 0-0 0-0
08/01/2022 14:00 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 0-0 0-0
09/01/2022 14:00 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Άσντοτ Άσντοτ 0-2 0-1
09/01/2022 14:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 2-2 0-2
18/01/2022 13:30 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-4 1-1
Βόρειος Όμιλος - 19η αγωνιστική 14 - 18/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/01/2022 10:30 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 1-2 1-0
14/01/2022 11:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 3-2 1-1
14/01/2022 12:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 2-3 1-1
14/01/2022 13:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 1-4 1-0
14/01/2022 13:00 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 0-1 0-0
14/01/2022 13:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 3-1 -
15/01/2022 20:30 Άσντοτ Άσντοτ - Άσντοτ Άσντοτ 0-0 0-0
18/01/2022 14:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 0-1 0-0
18/01/2022 14:30 Τίρα Τίρα - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 2-0 1-0
Νότιος Όμιλος - 19η αγωνιστική 14 - 17/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/01/2022 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 0-2 -
14/01/2022 12:00 Ντιμόνα Ντιμόνα - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 3-0 1-0
14/01/2022 12:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 0-2 0-0
14/01/2022 12:30 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 3-2 1-1
14/01/2022 12:30 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 0-0 0-0
14/01/2022 12:45 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 0-2 0-1
14/01/2022 13:00 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 2-2 1-0
14/01/2022 13:30 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 3-0 1-0
17/01/2022 15:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 1-1 0-1
Βόρειος Όμιλος - 20η αγωνιστική 21/01 - 01/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/01/2022 11:30 Άσντοτ Άσντοτ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 1-1 -
21/01/2022 12:00 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Άσντοτ Άσντοτ 1-0 1-0
21/01/2022 12:00 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 6-0 4-0
21/01/2022 12:30 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 1-0 0-0
21/01/2022 12:30 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 1-0 0-0
21/01/2022 13:30 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Τίρα Τίρα 1-2 1-0
21/01/2022 14:00 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-0 0-0
21/01/2022 14:30 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 2-0 1-0
01/02/2022 14:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 2-2 2-1
Νότιος Όμιλος - 20η αγωνιστική 21/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/01/2022 11:45 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 1-0 1-0
21/01/2022 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 1-4 0-3
21/01/2022 12:00 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Ντιμόνα Ντιμόνα 0-0 0-0
21/01/2022 12:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-3 0-2
21/01/2022 12:30 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 1-2 0-0
21/01/2022 12:30 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 0-0 0-0
21/01/2022 13:00 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 1-2 1-2
21/01/2022 13:00 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 2-1 0-0
21/01/2022 13:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 0-0 0-0
Νότιος Όμιλος - 21η αγωνιστική 28 - 29/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2022 12:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 1-2 1-1
28/01/2022 12:15 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 1-1 0-0
28/01/2022 12:15 Ντιμόνα Ντιμόνα - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 0-1 0-0
28/01/2022 12:45 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 2-2 1-0
28/01/2022 13:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 0-2 0-2
28/01/2022 13:00 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 4-0 0-0
28/01/2022 13:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 1-1 -
28/01/2022 13:30 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 1-1 0-1
29/01/2022 20:30 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 1-1 0-0
Βόρειος Όμιλος - 21η αγωνιστική 28/01 - 08/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2022 12:00 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-1 0-0
28/01/2022 12:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 1-0 1-0
28/01/2022 13:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Άσντοτ Άσντοτ 1-7 1-3
28/01/2022 13:30 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 6-3 3-1
30/01/2022 17:30 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 1-2 0-1
31/01/2022 14:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 2-0 -
31/01/2022 14:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 0-2 0-1
31/01/2022 14:30 Τίρα Τίρα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 4-0 3-0
08/02/2022 14:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 1-3 1-2
Νότιος Όμιλος - 22η αγωνιστική 03 - 07/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/02/2022 18:00 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-0 0-0
04/02/2022 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 0-0 0-0
04/02/2022 12:00 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Ντιμόνα Ντιμόνα 1-0 1-0
04/02/2022 12:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 3-0 0-0
04/02/2022 12:15 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 0-1 0-1
04/02/2022 13:00 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 4-1 2-0
04/02/2022 13:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 2-0 2-0
04/02/2022 13:30 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 3-0 2-0
07/02/2022 19:00 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 1-1 0-0
Βόρειος Όμιλος - 22η αγωνιστική 04 - 07/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2022 12:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 1-0 0-0
04/02/2022 12:00 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 0-2 0-1
04/02/2022 12:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 1-1 0-1
04/02/2022 13:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 1-0 -
04/02/2022 13:15 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Άσντοτ Άσντοτ 0-1 0-0
04/02/2022 13:30 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 2-1 1-0
04/02/2022 13:30 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 5-6 1-5
04/02/2022 14:00 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Τίρα Τίρα 2-1 2-0
07/02/2022 14:00 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 6-1 5-1
Νότιος Όμιλος - 23η αγωνιστική 11 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2022 11:00 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 2-0 1-0
11/02/2022 11:00 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 1-4 1-3
11/02/2022 12:00 Ντιμόνα Ντιμόνα - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 4-1 2-1
11/02/2022 12:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 0-1 0-0
11/02/2022 13:00 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 4-2 1-1
11/02/2022 13:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 0-3 0-2
11/02/2022 13:15 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 3-1 2-1
11/02/2022 13:30 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 0-0 0-0
13/02/2022 18:00 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 0-0 0-0
Βόρειος Όμιλος - 23η αγωνιστική 11 - 12/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2022 11:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 0-5 0-3
11/02/2022 12:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 3-0 1-0
11/02/2022 13:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 0-0 0-0
11/02/2022 13:00 Τίρα Τίρα - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 0-3 0-2
11/02/2022 13:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Άσντοτ Άσντοτ 0-2 0-1
11/02/2022 13:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Άσντοτ Άσντοτ 3-0 -
11/02/2022 13:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 4-1 3-0
11/02/2022 14:00 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 0-1 0-1
12/02/2022 19:30 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 3-0 2-0
Νότιος Όμιλος - 24η αγωνιστική 17 - 18/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/02/2022 14:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 0-4 0-3
18/02/2022 12:00 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 6-1 5-0
18/02/2022 12:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 0-1 0-0
18/02/2022 12:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 1-1 0-1
18/02/2022 12:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Ντιμόνα Ντιμόνα 2-0 1-0
18/02/2022 13:15 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 3-0 2-0
18/02/2022 13:20 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 0-0 0-0
18/02/2022 13:30 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 5-2 3-1
18/02/2022 13:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 1-3 1-2
Βόρειος Όμιλος - 24η αγωνιστική 18 - 19/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2022 11:00 Άσντοτ Άσντοτ - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 2-0 0-0
18/02/2022 13:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 2-1 1-1
18/02/2022 13:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 2-2 1-1
18/02/2022 13:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 0-4 0-3
18/02/2022 13:30 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 1-3 -
18/02/2022 13:30 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 0-2 0-1
18/02/2022 13:45 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 1-3 0-0
18/02/2022 14:15 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Τίρα Τίρα 1-0 0-0
19/02/2022 13:30 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 1-2 0-1
Νότιος Όμιλος - 25η αγωνιστική 24 - 25/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/02/2022 14:00 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 3-2 2-1
24/02/2022 14:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 0-0 0-0
25/02/2022 12:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 0-0 0-0
25/02/2022 12:00 Ντιμόνα Ντιμόνα - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 0-1 0-1
25/02/2022 13:00 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 1-0 0-0
25/02/2022 13:15 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 2-1 1-1
25/02/2022 13:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 0-0 0-0
25/02/2022 13:30 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 1-4 0-1
25/02/2022 13:30 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 0-3 0-0
Βόρειος Όμιλος - 25η αγωνιστική 24/02 - 01/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/02/2022 15:00 Τίρα Τίρα - Άσντοτ Άσντοτ 6-1 1-0
25/02/2022 11:00 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 1-2 0-1
25/02/2022 11:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 0-4 -
25/02/2022 13:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 2-1 1-0
25/02/2022 13:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 0-2 0-1
25/02/2022 14:00 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 1-3 0-0
28/02/2022 14:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 1-2 1-2
28/02/2022 15:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 0-4 0-1
01/03/2022 15:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 4-2 2-1
Νότιος Όμιλος - 26η αγωνιστική 03 - 15/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/03/2022 13:30 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Ντιμόνα Ντιμόνα 0-3 0-1
03/03/2022 19:15 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 0-1 0-0
04/03/2022 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 1-2 0-1
04/03/2022 12:00 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 0-0 0-0
04/03/2022 12:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 2-1 0-0
04/03/2022 12:45 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 2-1 0-1
04/03/2022 13:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 2-3 1-2
04/03/2022 13:30 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 0-1 0-0
15/03/2022 19:30 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 4-0 2-0
Βόρειος Όμιλος - 26η αγωνιστική 04 - 05/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2022 11:00 Άσντοτ Άσντοτ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 3-1 0-0
04/03/2022 11:30 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 2-1 2-1
04/03/2022 12:30 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 5-0 2-0
04/03/2022 13:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 2-1 0-1
04/03/2022 13:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 4-0 -
04/03/2022 14:00 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 5-0 2-0
04/03/2022 14:00 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Τίρα Τίρα 0-1 0-1
04/03/2022 14:00 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 4-0 1-0
05/03/2022 20:30 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 0-0 0-0
Νότιος Όμιλος - 27η αγωνιστική 08/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/03/2022 13:30 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 1-0 0-0
08/03/2022 14:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 0-1 0-1
08/03/2022 14:30 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 1-1 0-1
08/03/2022 15:30 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 0-3 0-2
08/03/2022 15:30 Ντιμόνα Ντιμόνα - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 2-2 1-0
08/03/2022 18:00 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 3-2 1-1
08/03/2022 19:30 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 2-0 2-0
08/03/2022 19:30 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 0-7 0-2
08/03/2022 20:45 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 0-3 0-3
Βόρειος Όμιλος - 27η αγωνιστική 08/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/03/2022 13:30 Άσντοτ Άσντοτ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 1-2 -
08/03/2022 14:30 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 0-6 0-3
08/03/2022 15:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 0-0 0-0
08/03/2022 15:00 Τίρα Τίρα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 2-1 1-0
08/03/2022 15:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 0-1 -
08/03/2022 15:30 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 2-2 0-0
08/03/2022 15:45 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 1-2 0-1
08/03/2022 18:00 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 4-0 2-0
08/03/2022 18:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Άσντοτ Άσντοτ 2-2 0-1
Βόρειος Όμιλος - 28η αγωνιστική 11/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 11:00 Άσντοτ Άσντοτ - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 1-1 0-0
11/03/2022 12:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 0-4 0-2
11/03/2022 13:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 0-3 0-1
11/03/2022 13:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 2-0 1-0
11/03/2022 13:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 2-2 -
11/03/2022 13:30 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 3-1 0-1
11/03/2022 13:30 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 2-1 0-1
11/03/2022 14:00 Άσντοτ Άσντοτ - Τίρα Τίρα 1-2 0-1
11/03/2022 15:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 0-3 0-1
Νότιος Όμιλος - 28η αγωνιστική 11 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Ντιμόνα Ντιμόνα 2-1 0-1
11/03/2022 12:00 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 0-1 0-0
11/03/2022 12:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 3-0 1-0
11/03/2022 13:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 0-0 -
11/03/2022 13:15 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 1-0 0-0
11/03/2022 14:00 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 1-2 0-1
11/03/2022 14:00 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 3-0 2-0
13/03/2022 14:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 3-2 1-2
13/03/2022 19:00 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 0-0 0-0
Βόρειος Όμιλος - 29η αγωνιστική 17 - 22/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/03/2022 15:30 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 2-1 1-0
17/03/2022 18:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 6-1 2-1
18/03/2022 12:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Άσντοτ Άσντοτ 1-2 0-1
18/03/2022 12:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 2-2 0-2
18/03/2022 13:04 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 1-0 0-0
18/03/2022 13:30 Τίρα Τίρα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 2-1 -
18/03/2022 14:00 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Άσντοτ Άσντοτ 1-0 1-0
18/03/2022 14:30 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 2-2 0-0
22/03/2022 15:45 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 0-4 0-1
Νότιος Όμιλος - 29η αγωνιστική 18 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2022 12:00 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 1-3 0-2
18/03/2022 12:45 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Ντιμόνα Ντιμόνα 3-0 2-0
18/03/2022 13:00 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 0-3 0-1
18/03/2022 13:00 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 0-0 0-0
18/03/2022 13:30 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 1-0 1-0
18/03/2022 13:40 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 0-2 0-0
18/03/2022 14:00 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 2-0 0-0
19/03/2022 20:30 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 2-2 0-1
20/03/2022 19:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 0-2 0-0
Νότιος Όμιλος - 30η αγωνιστική 24 - 26/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/03/2022 12:30 Ντιμόνα Ντιμόνα - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 3-0 1-0
24/03/2022 19:00 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 1-2 1-1
25/03/2022 11:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 2-1 0-1
25/03/2022 13:30 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 2-0 2-0
25/03/2022 13:30 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 0-0 0-0
25/03/2022 13:30 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 3-0 1-0
25/03/2022 13:30 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 3-0 2-0
25/03/2022 14:30 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-0 0-0
26/03/2022 20:30 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 9-1 4-0
Βόρειος Όμιλος - 30η αγωνιστική 25/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2022 10:00 Άσντοτ Άσντοτ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 3-0 1-0
25/03/2022 10:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Τίρα Τίρα 1-3 1-0
25/03/2022 11:00 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 2-1 1-0
25/03/2022 12:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 2-4 -
25/03/2022 12:00 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 2-1 2-1
25/03/2022 12:45 Άσντοτ Άσντοτ - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 4-3 1-1
25/03/2022 13:00 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 2-2 2-0
25/03/2022 13:45 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 1-1 -
25/03/2022 13:45 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 3-0 1-0
Βόρειος Όμιλος - 31η αγωνιστική 29/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/03/2022 13:00 Άσντοτ Άσντοτ - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 0-2 0-1
29/03/2022 14:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 3-3 -
29/03/2022 14:15 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Τίρα Τίρα 2-1 0-1
29/03/2022 15:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 2-13 0-5
29/03/2022 15:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 2-1 1-1
29/03/2022 16:00 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Άσντοτ Άσντοτ 0-0 0-0
29/03/2022 16:15 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 2-1 0-0
29/03/2022 16:30 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 1-0 0-0
29/03/2022 16:30 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 1-3 1-2
Νότιος Όμιλος - 31η αγωνιστική 29/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/03/2022 14:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 1-3 1-1
29/03/2022 15:00 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 0-1 0-0
29/03/2022 15:30 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 0-0 0-0
29/03/2022 15:45 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 3-0 1-0
29/03/2022 16:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 0-3 0-2
29/03/2022 16:30 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 1-0 0-0
29/03/2022 16:30 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Ντιμόνα Ντιμόνα 0-0 0-0
29/03/2022 18:00 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 3-1 0-0
29/03/2022 20:45 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 1-0 1-0
Βόρειος Όμιλος - 32η αγωνιστική 01/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 11:30 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 7-0 5-0
01/04/2022 14:30 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 1-1 0-1
01/04/2022 14:30 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 1-0 0-0
01/04/2022 15:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Τίρα Τίρα 1-3 0-1
01/04/2022 15:00 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 3-1 -
01/04/2022 15:00 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 1-1 1-0
01/04/2022 15:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 1-3 0-0
01/04/2022 15:00 Άσντοτ Άσντοτ - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 1-3 0-1
01/04/2022 15:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 2-3 2-0
Νότιος Όμιλος - 32η αγωνιστική 01/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 12:00 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 5-0 3-0
01/04/2022 13:30 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 3-0 1-0
01/04/2022 13:45 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 5-0 3-0
01/04/2022 13:45 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 0-2 0-1
01/04/2022 13:45 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 0-0 0-0
01/04/2022 13:45 Ντιμόνα Ντιμόνα - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 0-3 0-1
01/04/2022 13:45 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 7-1 2-0
01/04/2022 13:45 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 0-0 0-0
01/04/2022 15:15 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 1-2 0-1
Νότιος Όμιλος - 33η αγωνιστική 06 - 08/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/04/2022 19:30 Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν - Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ 2-3 0-0
08/04/2022 13:00 Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια - Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν 1-1 0-1
08/04/2022 13:00 Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε - Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ 3-1 0-1
08/04/2022 13:00 Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ - Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ 0-0 0-0
08/04/2022 13:00 Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 0-3 0-0
08/04/2022 13:00 Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε - Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα 1-2 1-1
08/04/2022 13:00 Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 2-3 2-0
08/04/2022 13:00 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 2-0 1-0
08/04/2022 13:00 Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ - Ντιμόνα Ντιμόνα 0-1 0-0
Βόρειος Όμιλος - 33η αγωνιστική 07 - 08/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/04/2022 16:00 Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα 1-3 0-1
08/04/2022 15:00 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 0-3 -
08/04/2022 15:15 Άσντοτ Άσντοτ - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 0-3 0-0
08/04/2022 15:15 Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ - Άσντοτ Άσντοτ 0-2 0-1
08/04/2022 15:15 Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ - Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα 1-1 1-0
08/04/2022 15:15 Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 4-1 0-1
08/04/2022 15:15 Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 5-0 2-0
08/04/2022 15:15 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ 4-2 0-1
08/04/2022 15:15 Τίρα Τίρα - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 1-2 1-0
Βόρειος Όμιλος - 34η αγωνιστική 12 - 13/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/04/2022 13:00 Άσντοτ Άσντοτ - Ίρονι Τιμπεριάς Ίρονι Τιμπεριάς 2-1 2-0
13/04/2022 13:00 Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον - Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - -
13/04/2022 16:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 3-1 -
13/04/2022 16:30 Χάποελ Ραανάνα Χάποελ Ραανάνα - Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά Μπεϊτάρ Τελ Αβίβ Ραμλά 3-3 1-2
13/04/2022 16:30 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Τίρα Τίρα 1-1 1-0
13/04/2022 16:30 Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα - Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα 3-0 1-0
13/04/2022 16:30 Χάποελ Πετάχ Τίκβα Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Ραμάτ Γκαν Χάποελ Ραμάτ Γκαν 1-3 0-0
13/04/2022 16:30 Μακάμπι Μπνέι Ρέινε Μακάμπι Μπνέι Ρέινε - Άσντοτ Άσντοτ 4-3 0-0
13/04/2022 16:30 Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 4-7 3-6
Νότιος Όμιλος - 34η αγωνιστική 12 - 13/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/04/2022 17:30 Χάποελ Μπνέι Λοντ Χάποελ Μπνέι Λοντ - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 3-3 0-1
12/04/2022 19:00 Σίμσον Τελ Αβίβ Σίμσον Τελ Αβίβ - Μακάμπι Σαράιμ Μακάμπι Σαράιμ 1-2 0-1
13/04/2022 16:15 Μπικάτα Χαρντέν Μπικάτα Χαρντέν - Χάποελ Ασχελόν Χάποελ Ασχελόν 7-0 3-0
13/04/2022 16:15 Χαποέλ Αζούρ Χαποέλ Αζούρ - Μακάμπι Χέρζλια Μακάμπι Χέρζλια 3-3 1-2
13/04/2022 16:15 Ντιμόνα Ντιμόνα - Μπνέι Εϊλάτ Μπνέι Εϊλάτ 1-1 0-0
13/04/2022 16:15 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 3-2 1-0
13/04/2022 16:15 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ Μακάμπι Ιρόνι Ασντόντ 8-0 4-0
13/04/2022 16:15 Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ - Νόρντια Ιερουσαλίμ Νόρντια Ιερουσαλίμ 2-1 1-0
13/04/2022 16:15 Μακάμπι Τζάφα Μακάμπι Τζάφα - Μακάμπι Γιάβνε Μακάμπι Γιάβνε 2-0 1-0
match_round_promotion-play-offs-1st-round 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/04/2022 16:00 Τίρα Τίρα - Καφρ Κάσιμ Καφρ Κάσιμ 3-0 0-0
20/04/2022 16:00 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Χάποελ Κφαρ Σάμπα Χάποελ Κφαρ Σάμπα 2-2 0-0
20/04/2022 16:00 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Χαποέλ Μαρμόρεκ Χαποέλ Μαρμόρεκ 2-0 1-0
20/04/2022 16:00 Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim - Χόλον Γιερμιγιάχου Χόλον Γιερμιγιάχου 2-1 1-0
match_round_finals 24 - 25/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/04/2022 16:30 Χάποελ Αφούλα Χάποελ Αφούλα - Hapoel Tirat HaCarmel Hapoel Tirat HaCarmel 0-0 0-0
25/04/2022 17:00 Maccabi Ironi Amishav PT Maccabi Ironi Amishav PT - Ιρόνι Κοσέιφε Ιρόνι Κοσέιφε 0-1 -
match_round_promotion-play-offs-2nd-round 29/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2022 13:45 Τίρα Τίρα - Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε 1-1 0-0
29/04/2022 13:45 Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ - Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim 4-3 0-0
match_round_promotion-play-offs-final 06/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2022 14:00 Τζέιρεϊ Τάιμπε Τζέιρεϊ Τάιμπε - Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ Χαποέλ Κφαρ Σάλεμ 1-2 0-2
Top