Serie C - Girone B 2022

Ιταλία - Serie C - Girone B - 2022

Πρωτάθλημα (04/09/2022 - 23/04/2023) - 20 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_girone-b - 1η αγωνιστική 04 - 05/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2022 15:30 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 2-1 2-1
04/09/2022 15:30 Τσεζένα Τσεζένα - Καραρέζε Καραρέζε 1-2 1-0
04/09/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Φερμάνα Φερμάνα 1-0 1-0
04/09/2022 15:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 2-0 0-0
04/09/2022 15:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 0-0 0-0
04/09/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 1-1 0-1
04/09/2022 15:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-0 1-0
04/09/2022 18:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 1-0 0-0
04/09/2022 18:30 Όλμπια Όλμπια - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 1-0 0-0
05/09/2022 21:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Λουκέζε Λουκέζε 1-1 0-0
match_round_girone-b - 2η αγωνιστική 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2022 15:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 1-3 0-1
11/09/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-2 1-0
11/09/2022 15:30 Λουκέζε Λουκέζε - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 1-0 0-0
11/09/2022 15:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Τσεζένα Τσεζένα 0-1 0-1
11/09/2022 15:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 2-2 0-2
11/09/2022 15:30 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Ιμολέζε Ιμολέζε 3-1 2-0
11/09/2022 15:30 Φερμάνα Φερμάνα - Γκούμπιο Γκούμπιο 1-1 0-0
11/09/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 3-1 3-1
11/09/2022 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Όλμπια Όλμπια 0-0 0-0
11/09/2022 15:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Καραρέζε Καραρέζε 1-0 0-0
match_round_girone-b - 3η αγωνιστική 14/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/09/2022 19:00 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Καραρέζε Καραρέζε 2-0 2-0
14/09/2022 19:00 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 0-2 0-1
14/09/2022 19:00 Σινσινάτι Σινσινάτι - Καραρέζε Καραρέζε 1-2 1-1
14/09/2022 19:00 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 4-0 2-0
14/09/2022 19:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Φερμάνα Φερμάνα 1-1 1-1
14/09/2022 19:00 Όλμπια Όλμπια - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 0-1 0-0
14/09/2022 19:00 Ιμολέζε Ιμολέζε - Λουκέζε Λουκέζε 0-4 0-3
14/09/2022 19:00 Γκούμπιο Γκούμπιο - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 2-0 0-0
14/09/2022 19:00 Τσεζένα Τσεζένα - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-1 0-0
14/09/2022 22:00 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 1-1 0-0
match_round_girone-b - 4η αγωνιστική 18 - 19/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2022 15:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Γκούμπιο Γκούμπιο 0-1 0-0
18/09/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Ιμολέζε Ιμολέζε 0-0 0-0
18/09/2022 15:30 Λουκέζε Λουκέζε - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 1-0 1-0
18/09/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 0-0 0-0
18/09/2022 15:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Όλμπια Όλμπια 3-0 2-0
18/09/2022 15:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 1-1 0-1
18/09/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 1-0 1-0
18/09/2022 15:30 Φερμάνα Φερμάνα - Τσεζένα Τσεζένα 2-0 2-0
18/09/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 3-1 2-1
19/09/2022 21:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 0-2 0-1
match_round_girone-b - 5η αγωνιστική 24/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 15:30 Τσεζένα Τσεζένα - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 1-1 1-0
24/09/2022 15:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Σινσινάτι Σινσινάτι 0-2 0-2
24/09/2022 18:30 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Σινσινάτι Σινσινάτι 2-0 0-0
24/09/2022 18:30 Όλμπια Όλμπια - Λουκέζε Λουκέζε 0-0 0-0
24/09/2022 18:30 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 2-1 2-0
24/09/2022 18:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Καραρέζε Καραρέζε 0-2 0-1
24/09/2022 18:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 0-0 0-0
24/09/2022 18:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Φερμάνα Φερμάνα 2-2 1-0
24/09/2022 18:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Καραρέζε Καραρέζε 2-1 0-0
24/09/2022 18:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 0-3 0-1
match_round_girone-b - 6η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 2-2 0-1
01/10/2022 18:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Λουκέζε Λουκέζε 0-2 0-1
02/10/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 0-2 0-2
02/10/2022 15:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 3-0 0-0
02/10/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 5-0 3-0
02/10/2022 15:30 Φερμάνα Φερμάνα - Όλμπια Όλμπια 0-0 0-0
02/10/2022 15:30 Τσεζένα Τσεζένα - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 2-0 2-0
02/10/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Γκούμπιο Γκούμπιο 0-2 0-1
02/10/2022 15:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 1-2 0-1
02/10/2022 15:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Ιμολέζε Ιμολέζε 0-0 0-0
match_round_girone-b - 7η αγωνιστική 09 - 10/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2022 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Καραρέζε Καραρέζε 2-1 1-0
09/10/2022 15:30 Φερμάνα Φερμάνα - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 0-1 0-1
09/10/2022 15:30 Όλμπια Όλμπια - Καραρέζε Καραρέζε 1-2 0-2
09/10/2022 15:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-0 0-0
09/10/2022 18:30 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 1-0 1-0
09/10/2022 18:30 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Σινσινάτι Σινσινάτι 0-0 0-0
09/10/2022 18:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 2-1 1-1
09/10/2022 18:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 1-2 0-2
09/10/2022 18:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 2-3 1-3
10/10/2022 21:30 Λουκέζε Λουκέζε - Τσεζένα Τσεζένα 0-0 0-0
match_round_girone-b - 8η αγωνιστική 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2022 15:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Φερμάνα Φερμάνα 2-1 1-0
16/10/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Λουκέζε Λουκέζε 2-0 1-0
16/10/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 0-1 0-0
16/10/2022 15:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 5-0 4-0
16/10/2022 15:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 0-0 0-0
16/10/2022 15:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 1-2 0-2
16/10/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 1-0 1-0
16/10/2022 15:30 Τσεζένα Τσεζένα - Ιμολέζε Ιμολέζε 4-0 3-0
16/10/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 1-0 0-0
16/10/2022 15:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Όλμπια Όλμπια 2-1 1-0
match_round_girone-b - 9η αγωνιστική 19/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/10/2022 15:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Καραρέζε Καραρέζε 2-1 1-1
19/10/2022 19:00 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 1-2 1-1
19/10/2022 19:00 Καραρέζε Καραρέζε - Γκούμπιο Γκούμπιο 0-1 0-1
19/10/2022 19:00 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 0-0 0-0
19/10/2022 19:00 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 0-1 0-0
19/10/2022 21:30 Λουκέζε Λουκέζε - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 0-0 0-0
19/10/2022 22:00 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Σινσινάτι Σινσινάτι 0-0 0-0
19/10/2022 22:00 Φερμάνα Φερμάνα - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-1 1-1
19/10/2022 22:00 Όλμπια Όλμπια - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 2-4 1-3
19/10/2022 22:00 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Τσεζένα Τσεζένα 0-1 0-0
match_round_girone-b - 10η αγωνιστική 23 - 24/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2022 15:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Ιμολέζε Ιμολέζε 3-0 0-0
23/10/2022 15:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Λουκέζε Λουκέζε 2-1 0-1
23/10/2022 15:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 3-2 0-2
23/10/2022 15:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 0-0 0-0
23/10/2022 16:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Όλμπια Όλμπια 1-1 0-0
23/10/2022 18:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 1-2 1-0
23/10/2022 18:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Φερμάνα Φερμάνα 2-2 1-1
23/10/2022 18:30 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 1-0 0-0
23/10/2022 18:30 Τσεζένα Τσεζένα - Καραρέζε Καραρέζε 2-1 1-1
24/10/2022 21:30 Καραρέζε Καραρέζε - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 1-1 0-0
match_round_girone-b - 11η αγωνιστική 29/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 15:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 0-1 0-0
29/10/2022 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Τσεζένα Τσεζένα 0-3 0-2
29/10/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 0-1 0-0
29/10/2022 15:30 Όλμπια Όλμπια - Γκούμπιο Γκούμπιο 1-3 1-3
29/10/2022 18:30 Λουκέζε Λουκέζε - Σινσινάτι Σινσινάτι 3-0 1-0
29/10/2022 18:30 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 3-0 1-0
29/10/2022 18:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-0 0-0
29/10/2022 18:30 Φερμάνα Φερμάνα - Ιμολέζε Ιμολέζε 1-2 0-2
29/10/2022 18:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 2-1 0-1
29/10/2022 18:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Καραρέζε Καραρέζε 0-1 0-0
match_round_girone-b - 12η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Φερμάνα Φερμάνα 2-0 0-0
05/11/2022 15:30 Τσεζένα Τσεζένα - Γκούμπιο Γκούμπιο 3-0 1-0
05/11/2022 15:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Καραρέζε Καραρέζε 0-1 0-0
05/11/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 2-1 1-0
05/11/2022 15:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Λουκέζε Λουκέζε 0-2 0-0
05/11/2022 18:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 1-1 1-1
05/11/2022 18:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 1-0 1-0
05/11/2022 18:30 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 1-2 1-1
05/11/2022 22:00 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 0-0 0-0
06/11/2022 15:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Όλμπια Όλμπια 0-1 0-0
match_round_girone-b - 13η αγωνιστική 13 - 14/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2022 13:00 Γκούμπιο Γκούμπιο - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 1-3 1-2
13/11/2022 15:30 Λουκέζε Λουκέζε - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 0-1 0-0
13/11/2022 15:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-1 1-1
13/11/2022 15:30 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 1-1 1-1
13/11/2022 15:30 Όλμπια Όλμπια - Σινσινάτι Σινσινάτι 2-2 1-2
13/11/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Καραρέζε Καραρέζε 2-0 1-0
13/11/2022 15:30 Φερμάνα Φερμάνα - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 0-0 0-0
13/11/2022 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 0-0 0-0
13/11/2022 15:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Ιμολέζε Ιμολέζε 1-0 0-0
14/11/2022 21:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Τσεζένα Τσεζένα 0-0 0-0
match_round_girone-b - 14η αγωνιστική 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2022 13:00 Καραρέζε Καραρέζε - Όλμπια Όλμπια 1-0 0-0
20/11/2022 15:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Λουκέζε Λουκέζε 0-1 0-0
20/11/2022 15:30 Τσεζένα Τσεζένα - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 0-1 0-0
20/11/2022 15:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Καραρέζε Καραρέζε 1-0 1-0
20/11/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 0-2 0-0
20/11/2022 18:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 1-1 0-0
20/11/2022 18:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 0-1 0-1
20/11/2022 18:30 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Γκούμπιο Γκούμπιο 0-2 0-1
20/11/2022 18:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 0-2 0-0
20/11/2022 18:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Φερμάνα Φερμάνα 1-1 0-0
match_round_girone-b - 15η αγωνιστική 26/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 15:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-1 0-1
26/11/2022 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 1-1 0-0
26/11/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 0-0 0-0
26/11/2022 15:30 Όλμπια Όλμπια - Τσεζένα Τσεζένα 0-1 0-1
26/11/2022 18:30 Λουκέζε Λουκέζε - Καραρέζε Καραρέζε 0-0 0-0
26/11/2022 18:30 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 2-0 1-0
26/11/2022 18:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 1-2 0-1
26/11/2022 18:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-0 0-0
26/11/2022 18:30 Φερμάνα Φερμάνα - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 1-0 1-0
26/11/2022 18:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 2-1 1-0
match_round_girone-b - 16η αγωνιστική 29/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/11/2022 14:00 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Όλμπια Όλμπια 1-1 1-0
29/11/2022 18:30 Καραρέζε Καραρέζε - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 2-0 0-0
29/11/2022 18:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 2-1 1-1
29/11/2022 18:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Καραρέζε Καραρέζε 0-1 0-0
29/11/2022 22:00 Λουκέζε Λουκέζε - Φερμάνα Φερμάνα 2-3 0-1
29/11/2022 22:00 Σινσινάτι Σινσινάτι - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 3-1 1-1
29/11/2022 22:00 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Ιμολέζε Ιμολέζε 3-1 2-1
29/11/2022 22:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 0-1 0-0
29/11/2022 22:00 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Τσεζένα Τσεζένα 1-0 0-0
29/11/2022 22:00 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Γκούμπιο Γκούμπιο 0-4 0-3
match_round_girone-b - 17η αγωνιστική 03/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2022 15:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 3-0 1-0
03/12/2022 15:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 0-0 0-0
03/12/2022 15:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Λουκέζε Λουκέζε 2-0 1-0
03/12/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 2-1 0-0
03/12/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Σινσινάτι Σινσινάτι 0-1 0-1
03/12/2022 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 1-2 0-2
03/12/2022 18:30 Τσεζένα Τσεζένα - Σινσινάτι Σινσινάτι 3-2 2-0
03/12/2022 18:30 Φερμάνα Φερμάνα - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 0-3 0-2
03/12/2022 18:30 Όλμπια Όλμπια - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 1-1 0-0
03/12/2022 18:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 1-1 0-1
match_round_girone-b - 18η αγωνιστική 10 - 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2022 15:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Τσεζένα Τσεζένα 1-2 1-1
10/12/2022 15:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 2-2 1-0
10/12/2022 15:30 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Όλμπια Όλμπια 0-0 0-0
10/12/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Ιμολέζε Ιμολέζε 0-0 0-0
10/12/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Γκούμπιο Γκούμπιο 0-0 0-0
10/12/2022 18:30 Λουκέζε Λουκέζε - Καραρέζε Καραρέζε 1-1 0-1
10/12/2022 18:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Φερμάνα Φερμάνα 2-1 1-0
10/12/2022 18:30 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Καραρέζε Καραρέζε 3-2 1-2
10/12/2022 18:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 2-1 0-0
11/12/2022 18:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 1-2 0-0
match_round_girone-b - 19η αγωνιστική 17/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/12/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 3-0 1-0
17/12/2022 15:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Λουκέζε Λουκέζε 1-2 1-1
17/12/2022 15:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 0-1 0-1
17/12/2022 15:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 1-0 0-0
17/12/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-2 1-2
17/12/2022 15:30 Τσεζένα Τσεζένα - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 3-1 1-1
17/12/2022 18:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 4-0 2-0
17/12/2022 18:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 0-1 0-1
17/12/2022 18:30 Φερμάνα Φερμάνα - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-0 0-0
17/12/2022 18:30 Όλμπια Όλμπια - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 1-1 0-1
match_round_girone-b - 20η αγωνιστική 23/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/12/2022 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Τσεζένα Τσεζένα 1-1 0-1
23/12/2022 15:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 0-1 0-0
23/12/2022 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 0-1 0-1
23/12/2022 15:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Ιμολέζε Ιμολέζε 2-0 2-0
23/12/2022 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Γκούμπιο Γκούμπιο 2-1 0-1
23/12/2022 18:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Όλμπια Όλμπια 5-4 3-2
23/12/2022 18:30 Λουκέζε Λουκέζε - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 0-0 0-0
23/12/2022 18:30 Φερμάνα Φερμάνα - Καραρέζε Καραρέζε 4-2 3-0
23/12/2022 18:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-2 1-1
23/12/2022 18:30 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 0-1 0-0
match_round_girone-b - 21η αγωνιστική 08 - 09/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2023 15:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 4-2 1-2
08/01/2023 15:30 Όλμπια Όλμπια - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 2-1 1-1
08/01/2023 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 0-3 0-1
08/01/2023 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-3 1-1
08/01/2023 15:30 Τσεζένα Τσεζένα - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 1-0 0-0
08/01/2023 18:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Καραρέζε Καραρέζε 4-2 1-0
08/01/2023 18:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Φερμάνα Φερμάνα 1-3 1-1
08/01/2023 18:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 0-2 0-1
08/01/2023 18:30 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Λουκέζε Λουκέζε 4-0 2-0
09/01/2023 21:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Ποντεντέρα Ποντεντέρα 3-0 3-0
match_round_girone-b - 22η αγωνιστική 14 - 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/01/2023 15:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα 1-4 0-1
15/01/2023 15:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Όλμπια Όλμπια 2-1 1-0
15/01/2023 15:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 0-0 0-0
15/01/2023 15:30 Λουκέζε Λουκέζε - Ιμολέζε Ιμολέζε 1-0 1-0
15/01/2023 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 0-1 0-1
15/01/2023 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-3 1-1
15/01/2023 15:30 Φερμάνα Φερμάνα - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 0-0 0-0
15/01/2023 15:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Γκούμπιο Γκούμπιο 2-1 1-0
15/01/2023 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Τσεζένα Τσεζένα 0-1 0-0
15/01/2023 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 1-2 0-1
match_round_girone-b - 23η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 15:30 Όλμπια Όλμπια - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 1-1 0-0
22/01/2023 15:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Σινσινάτι Σινσινάτι 1-1 1-1
22/01/2023 15:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Σινσινάτι Σινσινάτι 0-1 0-0
22/01/2023 15:30 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 3-2 3-2
22/01/2023 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Λουκέζε Λουκέζε 1-2 0-2
22/01/2023 18:30 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Καραρέζε Καραρέζε 0-1 0-0
22/01/2023 18:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Καραρέζε Καραρέζε 4-0 2-0
22/01/2023 18:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα 0-1 0-1
22/01/2023 18:30 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Ποντεντέρα Ποντεντέρα - -
22/01/2023 18:30 Τσεζένα Τσεζένα - Φερμάνα Φερμάνα 1-1 1-0
match_round_girone-b - 24η αγωνιστική 28/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2023 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον 1-1 1-0
28/01/2023 15:30 Λουκέζε Λουκέζε - Όλμπια Όλμπια 1-1 1-0
28/01/2023 15:30 Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Γκούμπιο Γκούμπιο 0-0 0-0
28/01/2023 15:30 Σινσινάτι Σινσινάτι - Ρετζιάνα Ρετζιάνα 0-3 0-1
28/01/2023 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Ιμολέζε Ιμολέζε 1-2 0-1
28/01/2023 15:30 Καραρέζε Καραρέζε - Αλεσάντρια Αλεσάντρια 0-1 0-0
28/01/2023 18:30 Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους 1-1 0-1
28/01/2023 18:30 Φερμάνα Φερμάνα - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο 1-1 1-1
28/01/2023 18:30 Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Τσεζένα Τσεζένα 0-3 0-1
28/01/2023 18:30 Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - -
match_round_girone-b - 25η αγωνιστική 31/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/01/2023 15:30 Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - -
31/01/2023 15:30 Ιμολέζε Ιμολέζε - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - -
31/01/2023 19:30 Γκούμπιο Γκούμπιο - Καραρέζε Καραρέζε - -
31/01/2023 19:30 Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - -
31/01/2023 22:00 Όλμπια Όλμπια - Φερμάνα Φερμάνα - -
31/01/2023 22:00 Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
31/01/2023 22:00 Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
31/01/2023 22:00 Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Καραρέζε Καραρέζε - -
31/01/2023 22:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Τσεζένα Τσεζένα - -
31/01/2023 22:00 Λουκέζε Λουκέζε - Ποντεντέρα Ποντεντέρα - -
match_round_girone-b - 26η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - Καραρέζε Καραρέζε - Όλμπια Όλμπια - -
05/02/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - -
05/02/2023 - Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - -
05/02/2023 - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Γκούμπιο Γκούμπιο - -
05/02/2023 - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Ιμολέζε Ιμολέζε - -
05/02/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - -
match_round_girone-b - 27η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Καραρέζε Καραρέζε - -
12/02/2023 - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - -
12/02/2023 - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - -
12/02/2023 - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
12/02/2023 - Λουκέζε Λουκέζε - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
match_round_girone-b - 28η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Γκούμπιο Γκούμπιο - Καραρέζε Καραρέζε - -
19/02/2023 - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Ποντεντέρα Ποντεντέρα - -
19/02/2023 - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Λουκέζε Λουκέζε - -
19/02/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - -
19/02/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Φερμάνα Φερμάνα - -
match_round_girone-b - 29η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - Όλμπια Όλμπια - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
26/02/2023 - Λουκέζε Λουκέζε - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - -
26/02/2023 - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - -
26/02/2023 - Καραρέζε Καραρέζε - Τσεζένα Τσεζένα - -
26/02/2023 - Φερμάνα Φερμάνα - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - -
26/02/2023 - Ποντεντέρα Ποντεντέρα - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
match_round_girone-b - 30η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Λουκέζε Λουκέζε - -
05/03/2023 - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - -
05/03/2023 - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Καραρέζε Καραρέζε - -
05/03/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Ποντεντέρα Ποντεντέρα - -
05/03/2023 - Καραρέζε Καραρέζε - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - -
match_round_girone-b - 31η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Καραρέζε Καραρέζε - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - -
12/03/2023 - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
12/03/2023 - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - -
12/03/2023 - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Ποντεντέρα Ποντεντέρα - -
12/03/2023 - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
match_round_girone-b - 32η αγωνιστική 15/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/03/2023 - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Γκούμπιο Γκούμπιο - -
15/03/2023 - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Φερμάνα Φερμάνα - -
15/03/2023 - Καραρέζε Καραρέζε - Καραρέζε Καραρέζε - -
15/03/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Όλμπια Όλμπια - -
15/03/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - -
match_round_girone-b - 33η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Λουκέζε Λουκέζε - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - -
19/03/2023 - Καραρέζε Καραρέζε - Ποντεντέρα Ποντεντέρα - -
19/03/2023 - Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
19/03/2023 - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - -
19/03/2023 - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
match_round_girone-b - 34η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - -
26/03/2023 - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - -
26/03/2023 - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Καραρέζε Καραρέζε - -
26/03/2023 - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Ρετζιάνα Ρετζιάνα - -
match_round_girone-b - 35η αγωνιστική 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2023 - Όλμπια Όλμπια - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - -
02/04/2023 - Καραρέζε Καραρέζε - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
02/04/2023 - Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - -
02/04/2023 - Ιμολέζε Ιμολέζε - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - -
02/04/2023 - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
match_round_girone-b - 36η αγωνιστική 08/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2023 - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - -
08/04/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Καραρέζε Καραρέζε - -
08/04/2023 - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Καραρέζε Καραρέζε - -
08/04/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Τσεζένα Τσεζένα - -
08/04/2023 - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Όλμπια Όλμπια - -
08/04/2023 - Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Φερμάνα Φερμάνα - -
match_round_girone-b - 37η αγωνιστική 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2023 - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - -
16/04/2023 - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - -
16/04/2023 - Ιμολέζε Ιμολέζε - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
16/04/2023 - Γκούμπιο Γκούμπιο - Σινσινάτι Σινσινάτι - -
16/04/2023 - Καραρέζε Καραρέζε - Βιτσέντζα Βίρτους Βιτσέντζα Βίρτους - -
16/04/2023 - Καραρέζε Καραρέζε - Λουκέζε Λουκέζε - -
16/04/2023 - Βίρτους Εντέλα Βίρτους Εντέλα - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - -
match_round_girone-b - 38η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 - Βις Πεζάρο 1898 Βις Πεζάρο 1898 - Καραρέζε Καραρέζε - -
23/04/2023 - Αλεσάντρια Αλεσάντρια - Τσεζένα Τσεζένα - -
23/04/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Καραρέζε Καραρέζε - -
23/04/2023 - Ρετζιάνα Ρετζιάνα - Ιμολέζε Ιμολέζε - -
23/04/2023 - Φιλαδέλφεια Γιούνιον Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Ανκόνα Ματέλικα Ανκόνα Ματέλικα - -
23/04/2023 - Ρίμινι 1912 Ρίμινι 1912 - Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο Ακουίλα Μοντεβάτσι Κάλσιο - -
23/04/2023 - Σινσινάτι Σινσινάτι - Φερμάνα Φερμάνα - -
Top