Serie D - Girone G 2022

Ιταλία - Serie D - Girone G - 2022

Πρωτάθλημα (04/09/2022 - 07/05/2023) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ Η - 1η αγωνιστική 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2022 16:00 Casertana Casertana - Nola 1925 Nola 1925 2-1 2-1
04/09/2022 16:00 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Sorrento Sorrento 3-2 2-2
04/09/2022 16:00 Vis Artena Vis Artena - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 1-1 0-0
04/09/2022 16:00 Arzachena Arzachena - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 2-1 0-0
04/09/2022 16:00 Portici Portici - USD Palmese USD Palmese 2-2 1-2
04/09/2022 16:00 Tivoli Tivoli - Lupa Roma Lupa Roma 1-0 1-0
04/09/2022 16:00 Angri Calcio Angri Calcio - Aprilia Aprilia 2-1 2-1
04/09/2022 17:00 Pomezia Pomezia - Cassino Cassino 2-1 2-0
04/09/2022 18:00 Atletico Uri Atletico Uri - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 1-1 1-0
Γρκουπ Η - 2η αγωνιστική 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2022 15:00 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Arzachena Arzachena 2-1 2-0
11/09/2022 16:00 Aprilia Aprilia - Atletico Uri Atletico Uri 1-0 1-0
11/09/2022 16:00 Lupa Roma Lupa Roma - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 1-2 1-1
11/09/2022 16:00 Nola 1925 Nola 1925 - Vis Artena Vis Artena 1-0 0-0
11/09/2022 16:00 Sorrento Sorrento - Portici Portici 1-1 1-0
11/09/2022 16:00 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Pomezia Pomezia 2-5 0-4
11/09/2022 16:00 Cassino Cassino - Tivoli Tivoli 2-1 1-1
11/09/2022 16:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Casertana Casertana 0-0 0-0
11/09/2022 16:00 USD Palmese USD Palmese - Angri Calcio Angri Calcio 3-1 1-1
Γρκουπ Η - 3η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 16:00 Arzachena Arzachena - Cassino Cassino 2-0 1-0
17/09/2022 16:00 Portici Portici - Aprilia Aprilia 2-0 1-0
18/09/2022 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 1-2 1-1
18/09/2022 15:30 Vis Artena Vis Artena - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 0-3 0-2
18/09/2022 16:00 Atletico Uri Atletico Uri - Nola 1925 Nola 1925 1-1 1-1
18/09/2022 16:00 Casertana Casertana - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 2-2 0-1
18/09/2022 16:00 Sorrento Sorrento - USD Palmese USD Palmese 2-1 0-1
18/09/2022 16:00 Tivoli Tivoli - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 2-0 0-0
18/09/2022 16:30 Pomezia Pomezia - Lupa Roma Lupa Roma 2-2 0-2
Γρκουπ Η - 4η αγωνιστική 24 - 28/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 16:00 Nola 1925 Nola 1925 - Portici Portici 1-1 1-1
24/09/2022 16:00 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Arzachena Arzachena 2-2 -
24/09/2022 17:00 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Atletico Uri Atletico Uri 1-2 1-1
27/09/2022 16:00 Aprilia Aprilia - Sorrento Sorrento 0-2 0-2
28/09/2022 15:30 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - USD Palmese USD Palmese 1-1 0-0
28/09/2022 16:00 Cassino Cassino - Casertana Casertana 3-1 1-1
28/09/2022 16:00 Lupa Roma Lupa Roma - Vis Artena Vis Artena 1-0 0-0
28/09/2022 16:00 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Angri Calcio Angri Calcio 3-2 2-1
28/09/2022 16:00 Tivoli Tivoli - Pomezia Pomezia 0-0 0-0
Γρκουπ Η - 5η αγωνιστική 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2022 14:30 Atletico Uri Atletico Uri - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 1-1 0-1
02/10/2022 15:30 Casertana Casertana - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 1-0 1-0
02/10/2022 16:00 Arzachena Arzachena - Lupa Roma Lupa Roma 2-1 1-0
02/10/2022 16:00 USD Palmese USD Palmese - Aprilia Aprilia 0-0 0-0
02/10/2022 16:00 Portici Portici - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 2-3 1-1
02/10/2022 16:00 Sorrento Sorrento - Tivoli Tivoli 2-1 2-0
02/10/2022 16:00 Angri Calcio Angri Calcio - Nola 1925 Nola 1925 0-2 0-1
02/10/2022 16:00 Vis Artena Vis Artena - Cassino Cassino 1-1 1-0
02/10/2022 16:30 Pomezia Pomezia - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 1-2 -
Γρκουπ Η - 6η αγωνιστική 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2022 15:30 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Portici Portici 1-1 0-1
09/10/2022 16:00 Cassino Cassino - Angri Calcio Angri Calcio 0-0 0-0
09/10/2022 16:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Sorrento Sorrento 0-1 0-0
09/10/2022 16:00 Lupa Roma Lupa Roma - Atletico Uri Atletico Uri 3-0 1-0
09/10/2022 16:00 Nola 1925 Nola 1925 - Aprilia Aprilia 0-0 0-0
09/10/2022 16:00 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - USD Palmese USD Palmese 0-1 0-0
09/10/2022 16:00 Pomezia Pomezia - Arzachena Arzachena 2-1 1-0
09/10/2022 16:00 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Casertana Casertana 1-4 -
09/10/2022 16:00 Tivoli Tivoli - Vis Artena Vis Artena 0-0 0-0
Γρκουπ Η - 7η αγωνιστική 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2022 15:00 Angri Calcio Angri Calcio - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 2-1 1-0
16/10/2022 15:30 Arzachena Arzachena - Tivoli Tivoli 2-2 0-0
16/10/2022 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - Cassino Cassino 2-3 1-2
16/10/2022 16:00 Aprilia Aprilia - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 0-1 0-1
16/10/2022 16:00 Casertana Casertana - Lupa Roma Lupa Roma 0-1 0-1
16/10/2022 16:00 USD Palmese USD Palmese - Nola 1925 Nola 1925 4-2 1-1
16/10/2022 16:00 Portici Portici - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 1-1 1-1
16/10/2022 16:00 Sorrento Sorrento - Pomezia Pomezia 3-0 0-0
16/10/2022 16:00 Vis Artena Vis Artena - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 2-1 0-0
Γρκουπ Η - 8η αγωνιστική 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2022 15:00 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Aprilia Aprilia 6-1 2-0
23/10/2022 15:00 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 1-1 1-1
23/10/2022 15:30 Arzachena Arzachena - Vis Artena Vis Artena 3-2 2-1
23/10/2022 16:00 Cassino Cassino - USD Palmese USD Palmese 1-2 0-0
23/10/2022 16:00 Nola 1925 Nola 1925 - Sorrento Sorrento 1-3 1-1
23/10/2022 16:00 Pomezia Pomezia - Casertana Casertana 1-3 1-2
23/10/2022 16:00 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Angri Calcio Angri Calcio 1-3 0-1
23/10/2022 16:00 Tivoli Tivoli - Atletico Uri Atletico Uri 2-2 1-0
23/10/2022 16:30 Lupa Roma Lupa Roma - Portici Portici 1-0 1-0
Γρκουπ Η - 9η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 16:00 Casertana Casertana - Tivoli Tivoli 1-1 1-1
30/10/2022 15:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Nola 1925 Nola 1925 3-2 3-0
30/10/2022 15:00 USD Palmese USD Palmese - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 2-0 -
30/10/2022 15:00 Sorrento Sorrento - Arzachena Arzachena 3-1 0-1
30/10/2022 15:30 Aprilia Aprilia - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 0-1 0-1
30/10/2022 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 2-2 1-2
30/10/2022 15:30 Portici Portici - Cassino Cassino 1-2 1-0
30/10/2022 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Lupa Roma Lupa Roma 1-1 0-1
30/10/2022 15:30 Vis Artena Vis Artena - Pomezia Pomezia 1-0 -
Γρκουπ Η - 10η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - USD Palmese USD Palmese 2-1 1-0
06/11/2022 15:30 Arzachena Arzachena - Atletico Uri Atletico Uri 0-1 0-0
06/11/2022 15:30 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Nola 1925 Nola 1925 4-1 1-0
06/11/2022 15:30 Cassino Cassino - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 2-1 1-0
06/11/2022 15:30 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Sorrento Sorrento 1-1 1-0
06/11/2022 15:30 Pomezia Pomezia - Angri Calcio Angri Calcio 0-2 0-0
06/11/2022 15:30 Tivoli Tivoli - Portici Portici 0-1 0-0
06/11/2022 15:30 Vis Artena Vis Artena - Casertana Casertana 0-0 0-0
06/11/2022 16:00 Lupa Roma Lupa Roma - Aprilia Aprilia 3-1 0-0
Γρκουπ Η - 11η αγωνιστική 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2022 15:00 Casertana Casertana - Arzachena Arzachena 0-0 0-0
13/11/2022 15:30 Aprilia Aprilia - Cassino Cassino 0-1 0-0
13/11/2022 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - Pomezia Pomezia 2-2 2-0
13/11/2022 15:30 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 1-1 0-0
13/11/2022 15:30 Nola 1925 Nola 1925 - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 2-2 1-0
13/11/2022 15:30 USD Palmese USD Palmese - Lupa Roma Lupa Roma 2-3 1-3
13/11/2022 15:30 Portici Portici - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 2-3 0-2
13/11/2022 15:30 Sorrento Sorrento - Vis Artena Vis Artena 1-0 1-0
13/11/2022 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Tivoli Tivoli 1-0 0-0
Γρκουπ Η - 12η αγωνιστική 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2022 15:00 Casertana Casertana - Atletico Uri Atletico Uri 5-3 2-0
20/11/2022 15:30 Arzachena Arzachena - Portici Portici 3-0 0-0
20/11/2022 15:30 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Sorrento Sorrento 3-1 1-1
20/11/2022 15:30 Cassino Cassino - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 0-1 0-1
20/11/2022 15:30 Lupa Roma Lupa Roma - Nola 1925 Nola 1925 3-0 1-0
20/11/2022 15:30 Pomezia Pomezia - USD Palmese USD Palmese 2-1 2-0
20/11/2022 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 2-0 0-0
20/11/2022 15:30 Tivoli Tivoli - Aprilia Aprilia 1-1 0-0
20/11/2022 15:30 Vis Artena Vis Artena - Angri Calcio Angri Calcio 2-0 1-0
Γρκουπ Η - 13η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 15:30 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 2-1 1-1
27/11/2022 15:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Lupa Roma Lupa Roma 0-0 0-0
27/11/2022 15:30 Aprilia Aprilia - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 2-1 1-1
27/11/2022 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - Vis Artena Vis Artena 1-1 1-0
27/11/2022 15:30 Nola 1925 Nola 1925 - Cassino Cassino 1-1 0-0
27/11/2022 15:30 USD Palmese USD Palmese - Tivoli Tivoli 2-0 1-0
27/11/2022 15:30 Portici Portici - Pomezia Pomezia 1-1 0-0
27/11/2022 15:30 Sorrento Sorrento - Casertana Casertana 2-1 1-0
27/11/2022 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Arzachena Arzachena 1-2 0-1
Γρκουπ Η - 14η αγωνιστική 03 - 04/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2022 15:30 Arzachena Arzachena - Aprilia Aprilia 1-2 0-1
04/12/2022 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - Angri Calcio Angri Calcio 0-2 0-1
04/12/2022 15:30 Casertana Casertana - Portici Portici 1-0 1-0
04/12/2022 15:30 Cassino Cassino - Sorrento Sorrento 2-0 1-0
04/12/2022 15:30 Lupa Roma Lupa Roma - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 3-1 2-0
04/12/2022 15:30 Pomezia Pomezia - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 1-1 1-1
04/12/2022 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 0-1 0-1
04/12/2022 15:30 Tivoli Tivoli - Nola 1925 Nola 1925 1-0 1-0
04/12/2022 15:30 Vis Artena Vis Artena - USD Palmese USD Palmese 0-0 0-0
Γρκουπ Η - 15η αγωνιστική 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2022 15:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Tivoli Tivoli 0-0 0-0
11/12/2022 15:00 USD Palmese USD Palmese - Arzachena Arzachena 1-3 1-3
11/12/2022 15:00 Sorrento Sorrento - Atletico Uri Atletico Uri 4-1 3-1
11/12/2022 15:30 Aprilia Aprilia - Pomezia Pomezia 2-0 2-0
11/12/2022 15:30 Nola 1925 Nola 1925 - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 2-4 1-1
11/12/2022 15:30 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Lupa Roma Lupa Roma 1-0 1-0
11/12/2022 15:30 Portici Portici - Vis Artena Vis Artena 0-0 0-0
11/12/2022 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Casertana Casertana 1-1 1-0
11/12/2022 16:00 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Cassino Cassino 1-1 1-1
Γρκουπ Η - 16η αγωνιστική 17/12/2022 - 11/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/12/2022 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - USD Palmese USD Palmese 1-2 1-1
17/12/2022 15:30 Lupa Roma Lupa Roma - Sorrento Sorrento 0-1 0-0
17/12/2022 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Cassino Cassino 2-0 1-0
17/12/2022 15:30 Vis Artena Vis Artena - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 1-0 0-0
18/12/2022 15:00 Arzachena Arzachena - Nola 1925 Nola 1925 0-2 0-0
18/12/2022 15:30 Tivoli Tivoli - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 1-0 1-0
18/12/2022 15:30 Casertana Casertana - Aprilia Aprilia 3-4 3-1
18/12/2022 15:30 Pomezia Pomezia - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 0-3 0-1
11/01/2023 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Portici Portici 0-3 -
Γρκουπ Η - 17η αγωνιστική 21/12/2022 - 18/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/12/2022 15:00 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 3-1 1-1
21/12/2022 15:00 Portici Portici - Atletico Uri Atletico Uri 4-0 0-0
21/12/2022 15:30 Aprilia Aprilia - Vis Artena Vis Artena 0-0 0-0
21/12/2022 15:30 Cassino Cassino - Lupa Roma Lupa Roma 1-0 0-0
21/12/2022 15:30 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Arzachena Arzachena 3-2 2-2
21/12/2022 15:30 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Tivoli Tivoli 2-0 1-0
21/12/2022 15:30 USD Palmese USD Palmese - Casertana Casertana 2-1 0-0
11/01/2023 15:30 Nola 1925 Nola 1925 - Pomezia Pomezia 1-1 1-0
18/01/2023 15:30 Sorrento Sorrento - Angri Calcio Angri Calcio 3-0 2-0
Γρκουπ Η - 18η αγωνιστική 06 - 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/01/2023 15:30 Aprilia Aprilia - Angri Calcio Angri Calcio 3-1 1-0
08/01/2023 15:30 Cassino Cassino - Pomezia Pomezia 0-3 0-2
08/01/2023 15:30 Sorrento Sorrento - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 0-0 0-0
08/01/2023 15:30 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Vis Artena Vis Artena 1-0 1-0
08/01/2023 15:30 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Arzachena Arzachena 1-1 0-0
08/01/2023 15:30 USD Palmese USD Palmese - Portici Portici 2-2 1-1
08/01/2023 15:30 Lupa Roma Lupa Roma - Tivoli Tivoli 2-3 1-2
08/01/2023 15:30 Nola 1925 Nola 1925 - Casertana Casertana 1-2 0-0
08/01/2023 16:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Atletico Uri Atletico Uri 3-4 2-3
Γρκουπ Η - 19η αγωνιστική 14 - 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/01/2023 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Lupa Roma Lupa Roma 0-0 0-0
14/01/2023 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - Aprilia Aprilia 2-1 1-0
15/01/2023 15:00 Arzachena Arzachena - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 0-1 0-0
15/01/2023 15:00 Casertana Casertana - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 3-0 0-0
15/01/2023 15:30 Vis Artena Vis Artena - Nola 1925 Nola 1925 1-0 0-0
15/01/2023 15:30 Portici Portici - Sorrento Sorrento 2-2 1-1
15/01/2023 15:30 Tivoli Tivoli - Cassino Cassino 0-1 0-1
15/01/2023 15:30 Pomezia Pomezia - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 3-4 3-2
15/01/2023 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - USD Palmese USD Palmese 1-2 1-2
Γρκουπ Η - 20η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 15:00 Nola 1925 Nola 1925 - Atletico Uri Atletico Uri 1-1 0-0
22/01/2023 15:00 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Vis Artena Vis Artena 1-1 0-0
22/01/2023 15:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Angri Calcio Angri Calcio 1-1 0-1
22/01/2023 15:30 Aprilia Aprilia - Portici Portici 0-0 0-0
22/01/2023 15:30 USD Palmese USD Palmese - Sorrento Sorrento 1-0 0-0
22/01/2023 15:30 Cassino Cassino - Arzachena Arzachena 0-1 0-1
22/01/2023 15:30 Lupa Roma Lupa Roma - Pomezia Pomezia 4-0 0-0
22/01/2023 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Tivoli Tivoli 1-0 0-0
22/01/2023 16:30 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Casertana Casertana 2-1 1-0
Γρκουπ Η - 21η αγωνιστική 28 - 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2023 16:00 Atletico Uri Atletico Uri - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra 3-0 1-0
29/01/2023 15:00 USD Palmese USD Palmese - Ilvamaddalena Ilvamaddalena 1-1 0-0
29/01/2023 15:00 Arzachena Arzachena - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo 1-0 0-0
29/01/2023 15:30 Portici Portici - Nola 1925 Nola 1925 2-4 0-1
29/01/2023 15:30 Sorrento Sorrento - Aprilia Aprilia 0-1 0-1
29/01/2023 15:30 Casertana Casertana - Cassino Cassino 2-2 1-1
29/01/2023 15:30 Vis Artena Vis Artena - Lupa Roma Lupa Roma 0-1 0-1
29/01/2023 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο 1-1 1-0
29/01/2023 15:30 Pomezia Pomezia - Tivoli Tivoli 3-3 3-1
Γρκουπ Η - 22η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 15:00 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Atletico Uri Atletico Uri 0-3 0-2
05/02/2023 15:30 Lupa Roma Lupa Roma - Arzachena Arzachena 2-0 1-0
05/02/2023 15:30 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Casertana Casertana 0-2 0-0
05/02/2023 15:30 Aprilia Aprilia - USD Palmese USD Palmese 1-1 0-0
05/02/2023 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Pomezia Pomezia 0-2 0-1
05/02/2023 15:30 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Portici Portici 0-1 0-1
05/02/2023 15:30 Tivoli Tivoli - Sorrento Sorrento 0-0 0-0
05/02/2023 15:30 Nola 1925 Nola 1925 - Angri Calcio Angri Calcio 1-1 0-0
05/02/2023 15:30 Cassino Cassino - Vis Artena Vis Artena 0-0 0-0
Γρκουπ Η - 23η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 15:30 Portici Portici - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - -
12/02/2023 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Cassino Cassino - -
12/02/2023 15:30 Sorrento Sorrento - Ilvamaddalena Ilvamaddalena - -
12/02/2023 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - Lupa Roma Lupa Roma - -
12/02/2023 15:30 Aprilia Aprilia - Nola 1925 Nola 1925 - -
12/02/2023 15:30 USD Palmese USD Palmese - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - -
12/02/2023 15:30 Arzachena Arzachena - Pomezia Pomezia - -
12/02/2023 15:30 Casertana Casertana - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - -
12/02/2023 15:30 Vis Artena Vis Artena - Tivoli Tivoli - -
Γρκουπ Η - 24η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 15:30 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Aprilia Aprilia - -
19/02/2023 15:30 Tivoli Tivoli - Arzachena Arzachena - -
19/02/2023 15:30 Lupa Roma Lupa Roma - Casertana Casertana - -
19/02/2023 15:30 Nola 1925 Nola 1925 - USD Palmese USD Palmese - -
19/02/2023 15:30 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Portici Portici - -
19/02/2023 15:30 Pomezia Pomezia - Sorrento Sorrento - -
19/02/2023 15:30 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Angri Calcio Angri Calcio - -
19/02/2023 15:30 Cassino Cassino - Atletico Uri Atletico Uri - -
19/02/2023 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Vis Artena Vis Artena - -
Γρκουπ Η - 25η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 15:30 Aprilia Aprilia - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - -
26/02/2023 15:30 USD Palmese USD Palmese - Cassino Cassino - -
26/02/2023 15:30 Portici Portici - Lupa Roma Lupa Roma - -
26/02/2023 15:30 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - -
26/02/2023 15:30 Casertana Casertana - Pomezia Pomezia - -
26/02/2023 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - -
26/02/2023 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - Tivoli Tivoli - -
26/02/2023 15:30 Sorrento Sorrento - Nola 1925 Nola 1925 - -
26/02/2023 15:30 Vis Artena Vis Artena - Arzachena Arzachena - -
Γρκουπ Η - 26η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 15:30 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Aprilia Aprilia - -
05/03/2023 15:30 Tivoli Tivoli - Casertana Casertana - -
05/03/2023 15:30 Nola 1925 Nola 1925 - Ilvamaddalena Ilvamaddalena - -
05/03/2023 15:30 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - USD Palmese USD Palmese - -
05/03/2023 15:30 Cassino Cassino - Portici Portici - -
05/03/2023 15:30 Arzachena Arzachena - Sorrento Sorrento - -
05/03/2023 15:30 Lupa Roma Lupa Roma - Angri Calcio Angri Calcio - -
05/03/2023 15:30 Pomezia Pomezia - Vis Artena Vis Artena - -
05/03/2023 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Atletico Uri Atletico Uri - -
Γρκουπ Η - 27η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 15:30 Nola 1925 Nola 1925 - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - -
12/03/2023 15:30 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Cassino Cassino - -
12/03/2023 15:30 Sorrento Sorrento - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - -
12/03/2023 15:30 Angri Calcio Angri Calcio - Pomezia Pomezia - -
12/03/2023 15:30 USD Palmese USD Palmese - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - -
12/03/2023 15:30 Portici Portici - Tivoli Tivoli - -
12/03/2023 15:30 Casertana Casertana - Vis Artena Vis Artena - -
12/03/2023 15:30 Aprilia Aprilia - Lupa Roma Lupa Roma - -
12/03/2023 15:30 Atletico Uri Atletico Uri - Arzachena Arzachena - -
Γρκουπ Η - 28η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 15:30 Arzachena Arzachena - Casertana Casertana - -
19/03/2023 15:30 Pomezia Pomezia - Atletico Uri Atletico Uri - -
19/03/2023 15:30 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Ilvamaddalena Ilvamaddalena - -
19/03/2023 15:30 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Nola 1925 Nola 1925 - -
19/03/2023 15:30 Lupa Roma Lupa Roma - USD Palmese USD Palmese - -
19/03/2023 15:30 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Portici Portici - -
19/03/2023 15:30 Vis Artena Vis Artena - Sorrento Sorrento - -
19/03/2023 15:30 Tivoli Tivoli - Angri Calcio Angri Calcio - -
19/03/2023 15:30 Cassino Cassino - Aprilia Aprilia - -
Γρκουπ Η - 29η αγωνιστική 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2023 16:00 Portici Portici - Arzachena Arzachena - -
02/04/2023 16:00 Sorrento Sorrento - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - -
02/04/2023 16:00 Atletico Uri Atletico Uri - Casertana Casertana - -
02/04/2023 16:00 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Cassino Cassino - -
02/04/2023 16:00 Nola 1925 Nola 1925 - Lupa Roma Lupa Roma - -
02/04/2023 16:00 USD Palmese USD Palmese - Pomezia Pomezia - -
02/04/2023 16:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - -
02/04/2023 16:00 Aprilia Aprilia - Tivoli Tivoli - -
02/04/2023 16:00 Angri Calcio Angri Calcio - Vis Artena Vis Artena - -
Γρκουπ Η - 30η αγωνιστική 06/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/04/2023 16:00 Lupa Roma Lupa Roma - Ilvamaddalena Ilvamaddalena - -
06/04/2023 16:00 Cassino Cassino - Nola 1925 Nola 1925 - -
06/04/2023 16:00 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - -
06/04/2023 16:00 Tivoli Tivoli - USD Palmese USD Palmese - -
06/04/2023 16:00 Pomezia Pomezia - Portici Portici - -
06/04/2023 16:00 Arzachena Arzachena - Angri Calcio Angri Calcio - -
06/04/2023 16:00 Casertana Casertana - Sorrento Sorrento - -
06/04/2023 16:00 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Aprilia Aprilia - -
06/04/2023 16:00 Vis Artena Vis Artena - Atletico Uri Atletico Uri - -
Γρκουπ Η - 31η αγωνιστική 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2023 16:00 Angri Calcio Angri Calcio - Atletico Uri Atletico Uri - -
16/04/2023 16:00 Portici Portici - Casertana Casertana - -
16/04/2023 16:00 Sorrento Sorrento - Cassino Cassino - -
16/04/2023 16:00 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Lupa Roma Lupa Roma - -
16/04/2023 16:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Pomezia Pomezia - -
16/04/2023 16:00 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - -
16/04/2023 16:00 Nola 1925 Nola 1925 - Tivoli Tivoli - -
16/04/2023 16:00 USD Palmese USD Palmese - Vis Artena Vis Artena - -
16/04/2023 16:00 Aprilia Aprilia - Arzachena Arzachena - -
Γρκουπ Η - 32η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 16:00 Tivoli Tivoli - Ilvamaddalena Ilvamaddalena - -
23/04/2023 16:00 Pomezia Pomezia - Aprilia Aprilia - -
23/04/2023 16:00 Cassino Cassino - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - -
23/04/2023 16:00 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Nola 1925 Nola 1925 - -
23/04/2023 16:00 Lupa Roma Lupa Roma - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - -
23/04/2023 16:00 Arzachena Arzachena - USD Palmese USD Palmese - -
23/04/2023 16:00 Vis Artena Vis Artena - Portici Portici - -
23/04/2023 16:00 Atletico Uri Atletico Uri - Sorrento Sorrento - -
23/04/2023 16:00 Casertana Casertana - Angri Calcio Angri Calcio - -
Γρκουπ Η - 33η αγωνιστική 30/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2023 16:00 Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - Tivoli Tivoli - -
30/04/2023 16:00 Portici Portici - Angri Calcio Angri Calcio - -
30/04/2023 16:00 Nola 1925 Nola 1925 - Arzachena Arzachena - -
30/04/2023 16:00 USD Palmese USD Palmese - Atletico Uri Atletico Uri - -
30/04/2023 16:00 Aprilia Aprilia - Casertana Casertana - -
30/04/2023 16:00 Sorrento Sorrento - Lupa Roma Lupa Roma - -
30/04/2023 16:00 Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - Pomezia Pomezia - -
30/04/2023 16:00 Ilvamaddalena Ilvamaddalena - Vis Artena Vis Artena - -
30/04/2023 16:00 Cassino Cassino - Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - -
Γρκουπ Η - 34η αγωνιστική 07/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2023 16:00 Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo - Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra - -
07/05/2023 16:00 Lupa Roma Lupa Roma - Cassino Cassino - -
07/05/2023 16:00 Arzachena Arzachena - Ilvamaddalena Ilvamaddalena - -
07/05/2023 16:00 Pomezia Pomezia - Nola 1925 Nola 1925 - -
07/05/2023 16:00 Tivoli Tivoli - Παγκανέζε Κάλτσιο Παγκανέζε Κάλτσιο - -
07/05/2023 16:00 Casertana Casertana - USD Palmese USD Palmese - -
07/05/2023 16:00 Atletico Uri Atletico Uri - Portici Portici - -
07/05/2023 16:00 Angri Calcio Angri Calcio - Sorrento Sorrento - -
07/05/2023 16:00 Vis Artena Vis Artena - Aprilia Aprilia - -
Top