ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ιαπωνία - WE League - 2021

Πρωτάθλημα (12/09/2021 - 22/05/2022) - 11 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/09/2021 04:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 5-0 -
12/09/2021 07:30 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - Urawa Reds W Urawa Reds W 1-2 -
12/09/2021 10:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Nojima Stella W Nojima Stella W 0-0 -
12/09/2021 11:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W 1-3 -
12/09/2021 11:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 18 - 20/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 11:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W 0-0 -
18/09/2021 12:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0-2 -
20/09/2021 08:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - Albirex Niigata W Albirex Niigata W 1-1 -
20/09/2021 09:00 JEF United W JEF United W - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 1-1 -
20/09/2021 11:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - Nojima Stella W Nojima Stella W 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 10:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 2-0 -
26/09/2021 07:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - JEF United W JEF United W 2-0 -
26/09/2021 07:30 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 0-0 -
26/09/2021 08:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 2-1 -
26/09/2021 09:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W 0-0 -
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 02/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 07:00 JEF United W JEF United W - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W 0-3 -
02/10/2021 08:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - Albirex Niigata W Albirex Niigata W 1-1 -
02/10/2021 08:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0-3 -
02/10/2021 08:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - Urawa Reds W Urawa Reds W 1-4 -
02/10/2021 09:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W 0-2 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 07:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - JEF United W JEF United W 1-1 -
10/10/2021 07:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W 1-0 -
10/10/2021 08:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W 2-0 -
10/10/2021 08:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 4-1 -
10/10/2021 09:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 1-0 -
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 05:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 1-2 -
16/10/2021 07:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - JEF United W JEF United W 0-2 -
16/10/2021 08:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 4-1 -
17/10/2021 07:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - Nojima Stella W Nojima Stella W 1-0 -
17/10/2021 08:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 08:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W 0-1 -
31/10/2021 06:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - Nojima Stella W Nojima Stella W 0-0 -
31/10/2021 06:00 JEF United W JEF United W - Urawa Reds W Urawa Reds W 2-1 -
31/10/2021 07:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W 1-3 -
31/10/2021 07:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - Albirex Niigata W Albirex Niigata W 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 06:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W 1-0 -
06/11/2021 07:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 0-1 -
06/11/2021 07:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - JEF United W JEF United W 0-1 -
07/11/2021 07:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W 0-2 -
07/11/2021 07:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W 1-0 -
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 13 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 06:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 3-1 -
13/11/2021 07:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 0-0 -
14/11/2021 06:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - Albirex Niigata W Albirex Niigata W 1-0 -
14/11/2021 06:00 JEF United W JEF United W - Nojima Stella W Nojima Stella W 2-0 -
14/11/2021 07:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 2-1 -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 20 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 06:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - Albirex Niigata W Albirex Niigata W 2-4 -
20/11/2021 06:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - JEF United W JEF United W 1-1 -
20/11/2021 07:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 0-0 -
20/11/2021 08:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - Urawa Reds W Urawa Reds W 1-1 -
21/11/2021 06:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 18/12/2021 - 04/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 06:00 JEF United W JEF United W - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 1-1 -
03/05/2022 08:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - Urawa Reds W Urawa Reds W 2-4 -
04/05/2022 08:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W 0-2 -
04/05/2022 08:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W 1-0 -
04/05/2022 09:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1-0 -
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 05 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 05:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 1-1 -
05/03/2022 06:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 4-0 -
05/03/2022 07:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - JEF United W JEF United W 2-0 -
05/03/2022 07:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W 4-0 -
06/03/2022 06:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - Nojima Stella W Nojima Stella W 0-0 -
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 06:00 JEF United W JEF United W - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W 0-1 -
12/03/2022 07:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 2-2 -
12/03/2022 07:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W 0-2 -
13/03/2022 06:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - Urawa Reds W Urawa Reds W 2-2 -
13/03/2022 06:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - Albirex Niigata W Albirex Niigata W 2-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 19 - 21/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 06:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1-0 -
19/03/2022 07:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - Nojima Stella W Nojima Stella W 4-3 -
20/03/2022 07:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 1-1 -
21/03/2022 06:00 JEF United W JEF United W - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 1-0 0-0
21/03/2022 07:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 3-2 -
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 08:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - Albirex Niigata W Albirex Niigata W 0-1 -
27/03/2022 07:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W 2-0 -
27/03/2022 07:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W 0-1 -
27/03/2022 08:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - JEF United W JEF United W 0-3 0-2
27/03/2022 08:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - Urawa Reds W Urawa Reds W 0-1 -
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 02 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 07:00 JEF United W JEF United W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2-0 -
03/04/2022 07:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W 1-3 -
03/04/2022 07:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 0-0 -
03/04/2022 08:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 1-2 -
03/04/2022 08:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - Nojima Stella W Nojima Stella W 1-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 16 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 07:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W 1-0 -
16/04/2022 08:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 0-2 0-1
17/04/2022 07:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Albirex Niigata W Albirex Niigata W 0-1 -
17/04/2022 07:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - JEF United W JEF United W 1-1 -
17/04/2022 08:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W 1-0 -
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 07:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - Urawa Reds W Urawa Reds W 2-3 -
23/04/2022 12:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - JEF United W JEF United W 2-3 -
24/04/2022 07:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 1-0 -
24/04/2022 08:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 3-0 -
24/04/2022 08:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W 0-1 -
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 29/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2022 07:00 JEF United W JEF United W - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W 0-0 0-0
29/04/2022 07:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 3-2 -
29/04/2022 08:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - Albirex Niigata W Albirex Niigata W 2-0 -
30/04/2022 07:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0-1 -
01/05/2022 08:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - Nojima Stella W Nojima Stella W 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 07 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 07:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai - Urawa Reds W Urawa Reds W 2-3 -
07/05/2022 09:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W 1-0 -
08/05/2022 08:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W 0-3 -
08/05/2022 08:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - Elfen Saitama W Elfen Saitama W 4-0 -
08/05/2022 12:30 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W 0-0 -
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 14 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 08:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - Nojima Stella W Nojima Stella W 1-1 0-0
14/05/2022 10:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - Urawa Reds W Urawa Reds W 0-1 -
15/05/2022 08:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2-1 -
15/05/2022 08:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W - Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W 2-2 2-1
15/05/2022 09:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W - JEF United W JEF United W 1-4 -
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/05/2022 07:00 Urawa Reds W Urawa Reds W - Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W - -
22/05/2022 07:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W - INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W - -
22/05/2022 07:00 JEF United W JEF United W - Albirex Niigata W Albirex Niigata W - -
22/05/2022 07:00 Nojima Stella W Nojima Stella W - Vegalta Sendai Vegalta Sendai - -
22/05/2022 07:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W - Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W - -
Top