Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/04/2022 | 18:00 | Γιελγκάβα - FK Rfs II | 3-2 | 0-1 |
09/04/2022 | 13:00 | Riga II - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 3-0 | 1-0 |
09/04/2022 | 15:00 | Σμιλτέν - Skanstes Sk | 2-2 | 1-1 |
09/04/2022 | 17:00 | Γκρομπίνα - Valmiera II | 1-3 | 1-2 |
10/04/2022 | 13:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Σαλασπίλς | 0-0 | - |
10/04/2022 | 15:00 | Ρεζέκνε - Τούκουμς 2000/TSS II | 3-2 | - |
10/04/2022 | 17:00 | Άλμπερτς - AFA Olaine | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/04/2022 | 13:00 | Σαλασπίλς - Άλμπερτς | 2-1 | 0-0 |
16/04/2022 | 13:00 | Riga II - Ντιναμό Ρίγκα | 0-1 | 0-0 |
16/04/2022 | 15:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Skanstes Sk | 0-1 | 0-0 |
16/04/2022 | 17:00 | Valmiera II - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 4-1 | 1-0 |
17/04/2022 | 13:00 | AFA Olaine - Σμιλτέν | 1-2 | 1-0 |
17/04/2022 | 15:00 | FK Rfs II - Γκρομπίνα | 2-3 | 1-2 |
17/04/2022 | 17:00 | Ρεζέκνε - Γιελγκάβα | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/04/2022 | 18:00 | Γιελγκάβα - Τούκουμς 2000/TSS II | 6-1 | 2-1 |
23/04/2022 | 13:00 | FK Rfs II - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 4-1 | 3-1 |
23/04/2022 | 14:00 | Σμιλτέν - Σαλασπίλς | 2-1 | 1-0 |
23/04/2022 | 16:00 | Άλμπερτς - Riga II | 1-1 | 0-0 |
23/04/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - AFA Olaine | 2-1 | 2-0 |
24/04/2022 | 13:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Valmiera II | 0-1 | 0-1 |
24/04/2022 | 17:00 | Γκρομπίνα - Ρεζέκνε | 6-1 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/04/2022 | 20:00 | FK Rfs II - Ντιναμό Ρίγκα | 1-1 | 1-0 |
30/04/2022 | 13:00 | Riga II - Σμιλτέν | 3-0 | 0-0 |
30/04/2022 | 15:00 | Valmiera II - Άλμπερτς | 2-0 | 1-0 |
30/04/2022 | 17:00 | Ρεζέκνε - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 1-0 | 0-0 |
30/04/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - Σαλασπίλς | 3-0 | 1-0 |
01/05/2022 | 13:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - AFA Olaine | 3-3 | 1-3 |
01/05/2022 | 15:00 | Γιελγκάβα - Γκρομπίνα | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2022 | 18:00 | Άλμπερτς - FK Rfs II | 1-1 | 1-1 |
07/05/2022 | 13:00 | Riga II - Skanstes Sk | 2-0 | 0-0 |
07/05/2022 | 15:00 | Γιελγκάβα - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 5-0 | 3-0 |
07/05/2022 | 17:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Ρεζέκνε | 1-0 | 1-0 |
07/05/2022 | 19:00 | AFA Olaine - Σαλασπίλς | 4-5 | 0-3 |
08/05/2022 | 13:00 | Σμιλτέν - Valmiera II | 2-3 | 0-1 |
08/05/2022 | 15:00 | Γκρομπίνα - Τούκουμς 2000/TSS II | 6-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/05/2022 | 19:00 | Riga II - AFA Olaine | 5-0 | 2-0 |
14/05/2022 | 13:00 | FK Rfs II - Σμιλτέν | 5-1 | 5-0 |
14/05/2022 | 17:00 | Ρεζέκνε - Άλμπερτς | 1-4 | 0-1 |
14/05/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - Valmiera II | 0-3 | 0-2 |
15/05/2022 | 13:00 | Γκρομπίνα - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 4-1 | 2-0 |
15/05/2022 | 16:00 | Γιελγκάβα - Ντιναμό Ρίγκα | 5-0 | 2-0 |
15/05/2022 | 18:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Σαλασπίλς | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/05/2022 | 15:00 | AFA Olaine - Valmiera II | 0-9 | 0-5 |
21/05/2022 | 16:00 | Σαλασπίλς - Riga II | 0-4 | 0-0 |
21/05/2022 | 17:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Τούκουμς 2000/TSS II | 0-1 | 0-1 |
21/05/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - FK Rfs II | 1-1 | 1-1 |
22/05/2022 | 13:00 | Γιελγκάβα - Άλμπερτς | 2-0 | 1-0 |
22/05/2022 | 15:00 | Σμιλτέν - Ρεζέκνε | 3-3 | 2-2 |
22/05/2022 | 18:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Γκρομπίνα | 0-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2022 | 18:00 | Ρεζέκνε - Skanstes Sk | 0-4 | 0-1 |
28/05/2022 | 13:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Riga II | 1-6 | 0-3 |
28/05/2022 | 15:00 | FK Rfs II - AFA Olaine | 3-2 | 1-2 |
28/05/2022 | 18:00 | Γιελγκάβα - Σμιλτέν | 1-0 | 1-0 |
29/05/2022 | 14:00 | Valmiera II - Σαλασπίλς | 9-0 | 6-0 |
29/05/2022 | 16:00 | Γκρομπίνα - Άλμπερτς | 1-0 | 0-0 |
29/05/2022 | 18:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Ντιναμό Ρίγκα | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/06/2022 | 13:00 | Άλμπερτς - Σαλασπίλς | 2-1 | 2-1 |
20/08/2022 | 13:00 | Γκρομπίνα - FK Rfs II | 2-3 | 2-2 |
20/08/2022 | 15:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Valmiera II | 3-4 | 3-1 |
20/08/2022 | 17:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Riga II | 1-3 | 0-2 |
21/08/2022 | 15:00 | Σμιλτέν - AFA Olaine | 0-3 | 0-0 |
21/08/2022 | 17:00 | Γιελγκάβα - Ρεζέκνε | 2-0 | 1-0 |
21/08/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - Τούκουμς 2000/TSS II | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/06/2022 | 16:00 | Riga II - Valmiera II | 4-3 | 3-2 |
18/06/2022 | 15:00 | Άλμπερτς - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 0-0 | 0-0 |
18/06/2022 | 17:00 | AFA Olaine - Ρεζέκνε | 1-1 | 0-1 |
18/06/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - Γιελγκάβα | 1-3 | 0-0 |
19/06/2022 | 16:00 | Σμιλτέν - Γκρομπίνα | 0-4 | 0-1 |
19/06/2022 | 18:00 | Σαλασπίλς - FK Rfs II | 2-4 | 1-3 |
19/06/2022 | 19:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Τούκουμς 2000/TSS II | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/07/2022 | 16:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Valmiera II | 2-1 | 1-0 |
02/07/2022 | 15:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Σμιλτέν | 4-0 | 1-0 |
02/07/2022 | 17:00 | Γκρομπίνα - Skanstes Sk | 0-3 | 0-1 |
02/07/2022 | 19:00 | FK Rfs II - Riga II | 0-2 | 0-0 |
02/07/2022 | 19:00 | Άλμπερτς - Ντιναμό Ρίγκα | 1-2 | 0-0 |
03/07/2022 | 15:00 | Γιελγκάβα - AFA Olaine | 2-0 | 0-0 |
03/07/2022 | 17:00 | Ρεζέκνε - Σαλασπίλς | 1-3 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/07/2022 | 16:00 | Riga II - Ρεζέκνε | 5-1 | 0-0 |
16/07/2022 | 17:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Skanstes Sk | 1-2 | 0-0 |
16/07/2022 | 18:00 | Σμιλτέν - Ντιναμό Ρίγκα | 1-0 | 1-0 |
16/07/2022 | 19:00 | AFA Olaine - Γκρομπίνα | 3-1 | 0-0 |
17/07/2022 | 13:00 | Άλμπερτς - Τούκουμς 2000/TSS II | 1-0 | 1-0 |
17/07/2022 | 19:00 | Σαλασπίλς - Γιελγκάβα | 0-3 | 0-1 |
18/07/2022 | 18:00 | Valmiera II - FK Rfs II | 5-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/07/2022 | 17:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - FK Rfs II | 0-5 | 0-3 |
22/07/2022 | 19:00 | Γιελγκάβα - Riga II | 4-3 | 2-1 |
23/07/2022 | 15:00 | Ρεζέκνε - Valmiera II | 4-0 | 1-0 |
23/07/2022 | 18:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - AFA Olaine | 1-1 | 1-1 |
23/07/2022 | 19:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Skanstes Sk | 1-0 | 1-0 |
24/07/2022 | 15:00 | Άλμπερτς - Σμιλτέν | 6-0 | 1-0 |
24/08/2022 | 18:00 | Γκρομπίνα - Σαλασπίλς | 9-3 | 4-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/07/2022 | 20:00 | Σαλασπίλς - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 1-1 | 0-0 |
30/07/2022 | 13:00 | Riga II - Γκρομπίνα | 2-1 | 2-0 |
30/07/2022 | 17:00 | FK Rfs II - Ρεζέκνε | 5-0 | 2-0 |
30/07/2022 | 18:00 | Σμιλτέν - Τούκουμς 2000/TSS II | 1-3 | 1-0 |
30/07/2022 | 19:00 | Άλμπερτς - Skanstes Sk | 1-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 13:00 | AFA Olaine - Ντιναμό Ρίγκα | 1-1 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Valmiera II - Γιελγκάβα | 3-2 | 3-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/08/2022 | 19:00 | FK Rfs II - Γιελγκάβα | 0-1 | 0-1 |
06/08/2022 | 15:00 | AFA Olaine - Άλμπερτς | 2-3 | 1-2 |
06/08/2022 | 17:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Riga II | 0-2 | 0-0 |
06/08/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - Σμιλτέν | 0-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 15:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Ρεζέκνε | 5-0 | 3-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Valmiera II - Γκρομπίνα | 2-3 | 1-2 |
25/09/2022 | 19:30 | Σαλασπίλς - Ντιναμό Ρίγκα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2022 | 18:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Γιελγκάβα | 0-4 | 0-0 |
27/08/2022 | 13:00 | Riga II - Άλμπερτς | 6-2 | 2-1 |
27/08/2022 | 15:00 | AFA Olaine - Skanstes Sk | 2-1 | 0-0 |
27/08/2022 | 17:00 | Ρεζέκνε - Γκρομπίνα | 0-6 | 0-3 |
27/08/2022 | 20:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - FK Rfs II | 0-3 | 0-3 |
28/08/2022 | 15:00 | Valmiera II - Ντιναμό Ρίγκα | 5-0 | 3-0 |
28/08/2022 | 19:00 | Σαλασπίλς - Σμιλτέν | 9-2 | 4-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/09/2022 | 18:00 | Άλμπερτς - Valmiera II | 1-0 | 1-0 |
03/09/2022 | 15:00 | Σμιλτέν - Riga II | 0-5 | 0-2 |
03/09/2022 | 18:00 | Ντιναμό Ρίγκα - FK Rfs II | 1-6 | 0-2 |
03/09/2022 | 19:00 | Σαλασπίλς - Skanstes Sk | 0-1 | 0-1 |
04/09/2022 | 13:00 | AFA Olaine - Τούκουμς 2000/TSS II | 2-0 | 1-0 |
04/09/2022 | 13:00 | Γκρομπίνα - Γιελγκάβα | 0-0 | 0-0 |
04/09/2022 | 16:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Ρεζέκνε | 1-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2022 | 19:00 | FK Rfs II - Άλμπερτς | 0-1 | 0-1 |
10/09/2022 | 15:00 | Valmiera II - Σμιλτέν | 5-0 | 3-0 |
10/09/2022 | 18:00 | Σαλασπίλς - AFA Olaine | 1-2 | 1-0 |
10/09/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - Riga II | 0-4 | 0-2 |
10/09/2022 | 20:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Γιελγκάβα | 0-3 | 0-1 |
11/09/2022 | 13:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Γκρομπίνα | 2-3 | 1-1 |
11/09/2022 | 15:00 | Ρεζέκνε - Ντιναμό Ρίγκα | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/09/2022 | 16:00 | Άλμπερτς - Ρεζέκνε | 2-0 | 0-0 |
17/09/2022 | 20:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Γκρομπίνα | 0-4 | 0-1 |
18/09/2022 | 14:00 | Σμιλτέν - FK Rfs II | 1-7 | 0-2 |
18/09/2022 | 14:00 | Valmiera II - Skanstes Sk | 8-2 | 4-1 |
18/09/2022 | 16:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Γιελγκάβα | 0-2 | 0-1 |
18/09/2022 | 18:00 | Σαλασπίλς - Τούκουμς 2000/TSS II | 0-0 | 0-0 |
19/10/2022 | 19:00 | AFA Olaine - Riga II | 0-8 | 0-5 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/09/2022 | 16:00 | FK Rfs II - Skanstes Sk | 3-1 | 2-1 |
01/10/2022 | 13:00 | Γκρομπίνα - Ντιναμό Ρίγκα | 5-0 | 2-0 |
01/10/2022 | 14:00 | Riga II - Σαλασπίλς | 0-0 | 0-0 |
01/10/2022 | 16:00 | Valmiera II - AFA Olaine | 4-1 | 2-0 |
01/10/2022 | 18:00 | Ρεζέκνε - Σμιλτέν | 5-2 | 3-2 |
02/10/2022 | 13:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 2-2 | 0-1 |
02/10/2022 | 17:00 | Άλμπερτς - Γιελγκάβα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/10/2022 | 18:00 | AFA Olaine - FK Rfs II | 2-4 | 0-3 |
08/10/2022 | 13:00 | Σαλασπίλς - Valmiera II | 1-10 | 0-8 |
08/10/2022 | 16:00 | Άλμπερτς - Γκρομπίνα | 2-1 | 1-0 |
08/10/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - Ρεζέκνε | 1-0 | 0-0 |
09/10/2022 | 13:00 | Riga II - Τούκουμς 2000/TSS II | 2-1 | 2-1 |
09/10/2022 | 14:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 0-5 | 0-2 |
09/10/2022 | 15:00 | Σμιλτέν - Γιελγκάβα | 0-5 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/10/2022 | 18:00 | Valmiera II - Riga II | 1-1 | 1-0 |
15/10/2022 | 13:00 | Ρεζέκνε - AFA Olaine | 3-4 | 2-0 |
15/10/2022 | 16:00 | Γιελγκάβα - Skanstes Sk | 3-0 | 1-0 |
15/10/2022 | 17:00 | FK Rfs II - Σαλασπίλς | 2-3 | 1-2 |
15/10/2022 | 17:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Ντιναμό Ρίγκα | 5-0 | 2-0 |
15/10/2022 | 18:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Άλμπερτς | 0-0 | 0-0 |
16/10/2022 | 15:00 | Γκρομπίνα - Σμιλτέν | 7-2 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2022 | 17:00 | Valmiera II - Τούκουμς 2000/TSS II | 0-2 | 0-0 |
22/10/2022 | 13:00 | Σμιλτέν - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 0-2 | 0-1 |
22/10/2022 | 14:00 | Skanstes Sk - Γκρομπίνα | 1-1 | 0-1 |
22/10/2022 | 15:00 | Riga II - FK Rfs II | 6-0 | 4-0 |
22/10/2022 | 17:00 | Σαλασπίλς - Ρεζέκνε | 2-0 | 0-0 |
23/10/2022 | 13:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Άλμπερτς | 0-1 | 0-0 |
23/10/2022 | 15:00 | AFA Olaine - Γιελγκάβα | 0-4 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2022 | 18:00 | FK Rfs II - Valmiera II | 6-1 | 3-1 |
29/10/2022 | 14:00 | Γκρομπίνα - AFA Olaine | 6-0 | 2-0 |
29/10/2022 | 16:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Άλμπερτς | 0-5 | 0-3 |
29/10/2022 | 19:00 | Skanstes Sk - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 2-1 | 0-0 |
30/10/2022 | 13:00 | Ντιναμό Ρίγκα - Σμιλτέν | 1-1 | 0-1 |
30/10/2022 | 16:00 | Ρεζέκνε - Riga II | 1-3 | 1-2 |
30/10/2022 | 18:00 | Γιελγκάβα - Σαλασπίλς | 4-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2022 | 13:00 | FK Rfs II - Τούκουμς 2000/TSS II | 6-0 | 3-0 |
05/11/2022 | 13:00 | Valmiera II - Ρεζέκνε | 4-0 | 4-0 |
05/11/2022 | 13:00 | Riga II - Γιελγκάβα | 1-4 | 1-2 |
05/11/2022 | 13:00 | Σαλασπίλς - Γκρομπίνα | 2-3 | 1-2 |
05/11/2022 | 13:00 | AFA Olaine - Σάλντους ΣΣ/Λίβον | 0-2 | 0-1 |
05/11/2022 | 13:00 | Skanstes Sk - Ντιναμό Ρίγκα | 3-2 | 1-1 |
05/11/2022 | 13:00 | Σμιλτέν - Άλμπερτς | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/11/2022 | 13:00 | Skanstes Sk - Άλμπερτς | 1-1 | 1-1 |
13/11/2022 | 13:00 | Τούκουμς 2000/TSS II - Σμιλτέν | 1-2 | 1-1 |
13/11/2022 | 13:00 | Ντιναμό Ρίγκα - AFA Olaine | 0-3 | - |
13/11/2022 | 13:00 | Σάλντους ΣΣ/Λίβον - Σαλασπίλς | 6-0 | 3-0 |
13/11/2022 | 13:00 | Γκρομπίνα - Riga II | 5-3 | 3-0 |
13/11/2022 | 13:00 | Γιελγκάβα - Valmiera II | 1-0 | 0-0 |
13/11/2022 | 13:00 | Ρεζέκνε - FK Rfs II | 2-2 | 2-1 |