• 19:37 Απάντησαν γρήγορα οι Σκανδιναβοί και η νίκη της Γαλλίας εκτινάχθηκε στο 3,60
  • 18:34, Ακίνδυνη η Δανία, ο συνδυασμός νίκης Γαλλίας και no goal πληρώνει 2,70
  • 16:40 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: να σκοράρει ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι με απόδοση 5,10!
  • 16:11 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: επόμενο γκολ μέχρι το 70΄ με απόδοση 1,85!
  • 15:37 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: Σύνολο κόρνερ 7-9 με απόδοση 2,10!
  • Ο συνδυασμός στο Ολλανδία - Ισημερινός
  • Ειδική ανάλυση για νικητές ομίλων

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ολλανδία - Derde Divisie - Saturday - 2022

Πρωτάθλημα (20/08/2022 - 27/05/2023) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_zaterdag - 1η αγωνιστική 20/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2022 15:30 Άσσεν Άσσεν - Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal 1-3 -
20/08/2022 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 1-2 -
20/08/2022 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 1-3 -
20/08/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Ter Leede Ter Leede 5-3 -
20/08/2022 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Χοεκ Χοεκ 1-0 -
20/08/2022 15:30 ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 3-2 -
20/08/2022 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - VVOG VVOG 3-1 -
20/08/2022 16:00 Ουρκ Ουρκ - Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ 5-1 -
20/08/2022 16:00 DVS 33 DVS 33 - Στεντοκό Στεντοκό 0-0 -
match_round_zaterdag - 2η αγωνιστική 27/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 15:30 VVOG VVOG - Σταπχορστ Σταπχορστ 2-0 1-0
27/08/2022 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις 3-1 2-0
27/08/2022 15:30 Χοεκ Χοεκ - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ 1-5 0-3
27/08/2022 15:30 Στεντοκό Στεντοκό - FC Rijnvogels FC Rijnvogels 4-1 2-1
27/08/2022 15:30 Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-1 2-0
27/08/2022 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - DVS 33 DVS 33 2-1 1-0
27/08/2022 16:00 Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - Ουρκ Ουρκ 1-2 0-1
27/08/2022 16:00 Ter Leede Ter Leede - Άσσεν Άσσεν 2-2 1-2
27/08/2022 18:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - RKAV Volendam RKAV Volendam 2-2 2-1
match_round_zaterdag - 3η αγωνιστική 03/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 1-0 1-0
03/09/2022 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - Άσσεν Άσσεν 1-2 0-1
03/09/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Χοεκ Χοεκ 0-0 0-0
03/09/2022 15:30 ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - Στεντοκό Στεντοκό 2-4 2-2
03/09/2022 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ 0-1 0-0
03/09/2022 15:30 Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - Ter Leede Ter Leede 5-3 2-0
03/09/2022 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal 1-3 0-2
03/09/2022 16:00 Ουρκ Ουρκ - VVOG VVOG 3-1 1-0
03/09/2022 16:00 DVS 33 DVS 33 - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 1-1 0-0
match_round_zaterdag - 6η αγωνιστική 06 - 07/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/09/2022 21:00 Άσσεν Άσσεν - Ουρκ Ουρκ 1-1 0-0
06/09/2022 21:00 VVOG VVOG - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ 0-2 0-1
06/09/2022 21:00 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - DVS 33 DVS 33 1-2 0-1
06/09/2022 21:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 1-1 1-1
06/09/2022 21:00 Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 1-4 1-2
06/09/2022 21:00 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - Σταπχορστ Σταπχορστ 0-0 0-0
07/09/2022 21:00 Ter Leede Ter Leede - RKAV Volendam RKAV Volendam 2-3 1-2
07/09/2022 21:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - FC Rijnvogels FC Rijnvogels 1-1 1-0
07/09/2022 21:00 Στεντοκό Στεντοκό - Χοεκ Χοεκ 1-3 0-1
match_round_zaterdag - 4η αγωνιστική 10/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 15:30 Άσσεν Άσσεν - RKAV Volendam RKAV Volendam 3-1 1-0
10/09/2022 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - Σταπχορστ Σταπχορστ 4-0 1-0
10/09/2022 15:30 VVOG VVOG - DVS 33 DVS 33 3-1 1-1
10/09/2022 15:30 Χοεκ Χοεκ - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 1-1 1-0
10/09/2022 15:30 Στεντοκό Στεντοκό - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 0-1 0-0
10/09/2022 16:00 Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - FC Rijnvogels FC Rijnvogels 2-2 0-2
10/09/2022 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ 2-1 1-1
10/09/2022 16:00 Ter Leede Ter Leede - Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις 0-1 0-0
10/09/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Ουρκ Ουρκ 3-0 2-0
match_round_zaterdag - 7η αγωνιστική 17/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - RKAV Volendam RKAV Volendam 2-2 1-2
17/09/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - VVOG VVOG 3-1 1-1
17/09/2022 15:30 ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 1-1 0-1
17/09/2022 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal 2-1 1-0
17/09/2022 15:30 Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 0-3 0-2
17/09/2022 15:30 Χοεκ Χοεκ - Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ 2-1 -
17/09/2022 15:30 Στεντοκό Στεντοκό - Ter Leede Ter Leede 3-0 2-0
17/09/2022 16:00 Ουρκ Ουρκ - Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις 0-3 0-1
17/09/2022 16:00 DVS 33 DVS 33 - Άσσεν Άσσεν 2-0 1-0
match_round_zaterdag - 8η αγωνιστική 24/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 15:30 Άσσεν Άσσεν - FC Rijnvogels FC Rijnvogels 1-1 1-0
24/09/2022 15:30 VVOG VVOG - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 2-2 1-1
24/09/2022 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - DVS 33 DVS 33 0-0 0-0
24/09/2022 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ 3-1 1-1
24/09/2022 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Ουρκ Ουρκ 4-1 1-0
24/09/2022 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - Στεντοκό Στεντοκό 1-1 0-0
24/09/2022 16:00 Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - Χοεκ Χοεκ 5-1 2-1
24/09/2022 16:00 Ter Leede Ter Leede - Σταπχορστ Σταπχορστ 2-1 0-1
24/09/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 0-4 0-1
match_round_zaterdag - 9η αγωνιστική 01/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal 3-1 1-1
01/10/2022 15:30 Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 1-2 0-0
01/10/2022 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις 4-3 1-1
01/10/2022 15:30 Χοεκ Χοεκ - VVOG VVOG 2-1 1-0
01/10/2022 15:30 ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - Άσσεν Άσσεν 2-2 1-2
01/10/2022 15:30 Στεντοκό Στεντοκό - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 3-2 0-2
01/10/2022 16:00 DVS 33 DVS 33 - RKAV Volendam RKAV Volendam 3-2 0-1
01/10/2022 16:00 Ουρκ Ουρκ - Σταπχορστ Σταπχορστ 1-3 0-1
01/10/2022 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - Ter Leede Ter Leede 1-2 0-1
match_round_zaterdag - 5η αγωνιστική 04 - 05/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/10/2022 21:00 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ 0-0 0-0
04/10/2022 21:00 Σταπχορστ Σταπχορστ - Άσσεν Άσσεν 1-0 1-0
04/10/2022 21:00 DVS 33 DVS 33 - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 2-0 2-0
04/10/2022 21:00 ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 0-2 0-0
04/10/2022 21:00 RKAV Volendam RKAV Volendam - Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις 2-1 0-0
04/10/2022 21:00 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - VVOG VVOG 3-3 3-1
04/10/2022 21:00 Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - Στεντοκό Στεντοκό 1-3 1-2
05/10/2022 21:00 Ουρκ Ουρκ - Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal 2-3 0-1
05/10/2022 21:00 Χοεκ Χοεκ - Ter Leede Ter Leede 1-2 0-0
match_round_zaterdag - 10η αγωνιστική 08/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 2-1 0-1
08/10/2022 15:30 VVOG VVOG - Στεντοκό Στεντοκό 2-3 1-2
08/10/2022 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - FC Rijnvogels FC Rijnvogels 1-2 1-0
08/10/2022 15:30 Άσσεν Άσσεν - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-1 1-1
08/10/2022 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ 1-2 1-1
08/10/2022 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - DVS 33 DVS 33 1-4 0-2
08/10/2022 16:00 Ter Leede Ter Leede - Ουρκ Ουρκ 3-0 1-0
08/10/2022 16:00 Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ 4-2 2-2
08/10/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Χοεκ Χοεκ 0-3 0-0
match_round_zaterdag - 11η αγωνιστική 15/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις 3-2 0-2
15/10/2022 15:30 ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - RKAV Volendam RKAV Volendam 2-1 2-0
15/10/2022 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Σταπχορστ Σταπχορστ 3-0 2-0
15/10/2022 15:30 Χοεκ Χοεκ - Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal 6-0 4-0
15/10/2022 15:30 Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - Άσσεν Άσσεν 0-2 0-2
15/10/2022 15:30 Στεντοκό Στεντοκό - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 1-0 1-0
15/10/2022 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - VVOG VVOG 1-2 1-1
15/10/2022 16:00 DVS 33 DVS 33 - Ουρκ Ουρκ 2-4 1-2
15/10/2022 16:00 Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - Ter Leede Ter Leede 1-1 0-1
match_round_zaterdag - 12η αγωνιστική 29/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 15:30 Άσσεν Άσσεν - Χοεκ Χοεκ 4-1 1-1
29/10/2022 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 2-0 0-0
29/10/2022 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ 2-3 2-1
29/10/2022 15:30 VVOG VVOG - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 0-3 0-1
29/10/2022 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 1-0 -
29/10/2022 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - Στεντοκό Στεντοκό 2-1 1-0
29/10/2022 16:00 Ουρκ Ουρκ - FC Rijnvogels FC Rijnvogels 2-4 0-3
29/10/2022 16:00 Ter Leede Ter Leede - DVS 33 DVS 33 2-2 1-1
29/10/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ 3-0 2-0
match_round_zaterdag - 13η αγωνιστική 05/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 15:00 Στεντοκό Στεντοκό - Άσσεν Άσσεν 0-2 0-1
05/11/2022 15:30 VVOG VVOG - Ter Leede Ter Leede 3-2 0-2
05/11/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Σταπχορστ Σταπχορστ 1-2 0-1
05/11/2022 15:30 ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - Ουρκ Ουρκ 5-1 3-0
05/11/2022 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - DVS 33 DVS 33 2-4 0-1
05/11/2022 15:30 Χοεκ Χοεκ - Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις 2-1 1-0
05/11/2022 15:30 Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - RKAV Volendam RKAV Volendam 1-1 0-1
05/11/2022 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal 1-1 1-0
05/11/2022 16:00 Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 0-0 0-0
match_round_zaterdag - 14η αγωνιστική 12/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2022 15:30 Άσσεν Άσσεν - Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ 3-0 0-0
12/11/2022 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - Στεντοκό Στεντοκό 4-2 2-0
12/11/2022 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 0-0 0-0
12/11/2022 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 1-4 0-3
12/11/2022 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Χοεκ Χοεκ 0-1 0-0
12/11/2022 16:00 DVS 33 DVS 33 - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ 4-0 1-0
12/11/2022 16:00 Ουρκ Ουρκ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-3 0-1
12/11/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - VVOG VVOG 0-3 0-2
12/11/2022 16:00 Ter Leede Ter Leede - FC Rijnvogels FC Rijnvogels 3-4 1-3
match_round_zaterdag - 15η αγωνιστική 19/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 15:30 VVOG VVOG - Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal 4-1 3-1
19/11/2022 15:30 ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - FC Rijnvogels FC Rijnvogels 1-1 1-0
19/11/2022 15:30 Χοεκ Χοεκ - Σταπχορστ Σταπχορστ 1-2 0-0
19/11/2022 15:30 Στεντοκό Στεντοκό - RKAV Volendam RKAV Volendam 2-1 2-0
19/11/2022 15:30 Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - Ουρκ Ουρκ 1-4 1-3
19/11/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - DVS 33 DVS 33 3-2 1-2
19/11/2022 16:00 Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - Άσσεν Άσσεν 1-1 0-0
19/11/2022 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις 2-2 1-2
19/11/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Ter Leede Ter Leede 1-6 0-4
match_round_zaterdag - 16η αγωνιστική 26/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - Στεντοκό Στεντοκό 1-0 0-0
26/11/2022 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 1-2 0-1
26/11/2022 15:30 Άσσεν Άσσεν - VVOG VVOG 4-0 2-0
26/11/2022 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 2-0 0-0
26/11/2022 15:30 ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - Ter Leede Ter Leede 0-0 0-0
26/11/2022 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ 2-2 1-1
26/11/2022 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-3 1-1
26/11/2022 16:00 Ουρκ Ουρκ - Χοεκ Χοεκ 4-3 3-2
26/11/2022 16:00 DVS 33 DVS 33 - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 1-1 1-0
match_round_zaterdag - 17η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_zaterdag - 18η αγωνιστική 10/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2022 15:30 Χοεκ Χοεκ - FC Rijnvogels FC Rijnvogels - -
10/12/2022 15:30 VVOG VVOG - RKAV Volendam RKAV Volendam - -
10/12/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - -
10/12/2022 16:00 Ter Leede Ter Leede - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - -
10/12/2022 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - Ουρκ Ουρκ - -
match_round_zaterdag - 19η αγωνιστική 21/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/01/2023 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Στεντοκό Στεντοκό - -
21/01/2023 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - -
21/01/2023 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - -
21/01/2023 16:00 Ουρκ Ουρκ - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - -
match_round_zaterdag - 20η αγωνιστική 28/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2023 15:30 Χοεκ Χοεκ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - -
28/01/2023 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - RKAV Volendam RKAV Volendam - -
28/01/2023 15:30 VVOG VVOG - Ουρκ Ουρκ - -
28/01/2023 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Σταπχορστ Σταπχορστ - -
28/01/2023 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - FC Rijnvogels FC Rijnvogels - -
match_round_zaterdag - 21η αγωνιστική 04/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2023 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Άσσεν Άσσεν - -
04/02/2023 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Στεντοκό Στεντοκό - -
04/02/2023 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - -
04/02/2023 16:00 Ουρκ Ουρκ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - -
match_round_zaterdag - 22η αγωνιστική 11/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2023 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - Ουρκ Ουρκ - -
11/02/2023 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - RKAV Volendam RKAV Volendam - -
11/02/2023 15:30 VVOG VVOG - FC Rijnvogels FC Rijnvogels - -
11/02/2023 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - -
11/02/2023 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - DVS 33 DVS 33 - -
match_round_zaterdag - 23η αγωνιστική 25/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2023 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - -
25/02/2023 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Ter Leede Ter Leede - -
25/02/2023 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - -
25/02/2023 16:00 Ουρκ Ουρκ - Άσσεν Άσσεν - -
match_round_zaterdag - 24η αγωνιστική 04/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2023 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Σταπχορστ Σταπχορστ - -
04/03/2023 15:30 VVOG VVOG - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - -
04/03/2023 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - FC Rijnvogels FC Rijnvogels - -
04/03/2023 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - Ουρκ Ουρκ - -
04/03/2023 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - -
match_round_zaterdag - 25η αγωνιστική 11/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2023 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Άσσεν Άσσεν - -
11/03/2023 16:00 Ουρκ Ουρκ - RKAV Volendam RKAV Volendam - -
match_round_zaterdag - 26η αγωνιστική 25/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2023 15:30 Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - -
25/03/2023 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - FC Rijnvogels FC Rijnvogels - -
25/03/2023 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - DVS 33 DVS 33 - -
25/03/2023 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - Ουρκ Ουρκ - -
25/03/2023 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - -
match_round_zaterdag - 27η αγωνιστική 01/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2023 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - RKAV Volendam RKAV Volendam - -
01/04/2023 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Άσσεν Άσσεν - -
01/04/2023 15:30 Χοεκ Χοεκ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - -
01/04/2023 16:00 Ουρκ Ουρκ - Ter Leede Ter Leede - -
match_round_zaterdag - 28η αγωνιστική 08/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2023 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - -
08/04/2023 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - -
08/04/2023 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - FC Rijnvogels FC Rijnvogels - -
08/04/2023 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Στεντοκό Στεντοκό - -
08/04/2023 16:00 Ουρκ Ουρκ - DVS 33 DVS 33 - -
match_round_zaterdag - 29η αγωνιστική 15/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2023 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - RKAV Volendam RKAV Volendam - -
15/04/2023 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Ουρκ Ουρκ - -
15/04/2023 16:00 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - -
match_round_zaterdag - 30η αγωνιστική 22/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2023 15:30 Σταπχορστ Σταπχορστ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - -
22/04/2023 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - -
22/04/2023 16:00 Ουρκ Ουρκ - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - -
22/04/2023 16:00 DVS 33 DVS 33 - FC Rijnvogels FC Rijnvogels - -
22/04/2023 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Zsv Sportlust 46 Zsv Sportlust 46 - -
match_round_zaterdag - 31η αγωνιστική 06/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2023 15:30 Χοεκ Χοεκ - RKAV Volendam RKAV Volendam - -
06/05/2023 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Ουρκ Ουρκ - -
06/05/2023 15:30 VVOG VVOG - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - -
06/05/2023 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - Ter Leede Ter Leede - -
match_round_zaterdag - 32η αγωνιστική 13/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2023 15:30 FC Rijnvogels FC Rijnvogels - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - -
13/05/2023 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - Στεντοκό Στεντοκό - -
13/05/2023 15:30 Χαρκεμάσε Μπόις Χαρκεμάσε Μπόις - Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - -
13/05/2023 16:00 Ουρκ Ουρκ - Εξέλσιορ 31 Εξέλσιορ 31 - -
13/05/2023 16:00 DVS 33 DVS 33 - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - -
13/05/2023 16:00 Ter Leede Ter Leede - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - -
match_round_zaterdag - 33η αγωνιστική 20/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2023 15:30 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Dovo Veenendaal Dovo Veenendaal - -
20/05/2023 15:30 Σπάρτα Νίτζκερκ Σπάρτα Νίτζκερκ - RKAV Volendam RKAV Volendam - -
20/05/2023 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - FC Rijnvogels FC Rijnvogels - -
20/05/2023 15:30 Χοεκ Χοεκ - Ουρκ Ουρκ - -
match_round_zaterdag - 34η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top