• 19:37 Απάντησαν γρήγορα οι Σκανδιναβοί και η νίκη της Γαλλίας εκτινάχθηκε στο 3,60
  • 18:34, Ακίνδυνη η Δανία, ο συνδυασμός νίκης Γαλλίας και no goal πληρώνει 2,70
  • 16:40 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: να σκοράρει ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι με απόδοση 5,10!
  • 16:11 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: επόμενο γκολ μέχρι το 70΄ με απόδοση 1,85!
  • 15:37 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: Σύνολο κόρνερ 7-9 με απόδοση 2,10!
  • Ο συνδυασμός στο Ολλανδία - Ισημερινός
  • Ειδική ανάλυση για νικητές ομίλων

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ολλανδία - Derde Divisie - Sunday - 2022

Πρωτάθλημα (21/08/2022 - 28/05/2023) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_zondag - 1η αγωνιστική 21/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2022 15:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - Ντόνγκεν Ντόνγκεν 4-1 0-1
21/08/2022 15:00 DEM DEM - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem 2-3 2-2
21/08/2022 15:00 Ος 20 Ος 20 - VV Gemert VV Gemert 1-2 0-1
21/08/2022 15:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - Blauw Geel Blauw Geel 0-0 0-0
21/08/2022 15:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - Vvsb Vvsb 1-1 1-1
21/08/2022 15:00 UDI '19 UDI '19 - TOGB TOGB 2-2 2-1
21/08/2022 15:30 UNA UNA - OJC Rosmalen OJC Rosmalen 1-1 1-0
21/08/2022 15:30 Hsc 21 Hsc 21 - Baronie Baronie 1-2 0-1
21/08/2022 15:30 Groene Ster Groene Ster - ADO '20 ADO '20 0-2 0-2
match_round_zondag - 2η αγωνιστική 28/08 - 20/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/08/2022 15:00 Blauw Geel Blauw Geel - HV & CV Quick HV & CV Quick 1-1 1-0
28/08/2022 15:00 ADO '20 ADO '20 - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες 3-1 2-0
28/08/2022 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - Groene Ster Groene Ster 2-2 1-2
28/08/2022 15:00 VV Gemert VV Gemert - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 1-2 1-1
28/08/2022 15:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - Hsc 21 Hsc 21 0-1 0-0
28/08/2022 15:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - DEM DEM 0-2 0-1
28/08/2022 15:00 Vvsb Vvsb - UDI '19 UDI '19 3-0 1-0
28/08/2022 15:00 Baronie Baronie - Ος 20 Ος 20 1-2 1-0
20/10/2022 21:00 TOGB TOGB - UNA UNA 1-5 -
match_round_zondag - 6η αγωνιστική 31/08 - 07/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/08/2022 21:00 Vvsb Vvsb - ADO '20 ADO '20 0-2 0-0
07/09/2022 21:00 DEM DEM - HV & CV Quick HV & CV Quick 3-1 1-0
07/09/2022 21:00 Blauw Geel Blauw Geel - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες 2-2 2-1
07/09/2022 21:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - Ος 20 Ος 20 2-3 1-0
07/09/2022 21:00 VV Gemert VV Gemert - Groene Ster Groene Ster 2-1 1-0
07/09/2022 21:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - UDI '19 UDI '19 1-0 0-0
07/09/2022 21:00 Hsc 21 Hsc 21 - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 6-0 2-0
07/09/2022 21:00 Baronie Baronie - UNA UNA 0-0 0-0
07/09/2022 21:00 TOGB TOGB - OJC Rosmalen OJC Rosmalen 0-2 0-1
match_round_zondag - 3η αγωνιστική 03 - 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 15:30 UNA UNA - Vvsb Vvsb 1-2 1-0
04/09/2022 14:00 UDI '19 UDI '19 - Blauw Geel Blauw Geel 1-2 0-1
04/09/2022 15:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - OJC Rosmalen OJC Rosmalen 2-1 2-1
04/09/2022 15:00 ADO '20 ADO '20 - Ντόνγκεν Ντόνγκεν 2-1 0-1
04/09/2022 15:00 Ος 20 Ος 20 - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem 2-0 1-0
04/09/2022 15:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - VV Gemert VV Gemert 0-3 0-1
04/09/2022 15:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - Baronie Baronie 1-7 0-3
04/09/2022 15:30 Hsc 21 Hsc 21 - DEM DEM 5-0 1-0
04/09/2022 15:30 Groene Ster Groene Ster - TOGB TOGB 1-3 0-1
match_round_zondag - 4η αγωνιστική 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2022 15:00 VV Gemert VV Gemert - UDI '19 UDI '19 0-0 0-0
11/09/2022 15:00 TOGB TOGB - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες 2-1 2-1
11/09/2022 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - ADO '20 ADO '20 2-2 0-0
11/09/2022 15:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 5-2 2-1
11/09/2022 15:00 Baronie Baronie - HV & CV Quick HV & CV Quick 0-4 0-2
11/09/2022 15:00 DEM DEM - Ος 20 Ος 20 3-1 1-1
11/09/2022 15:00 Blauw Geel Blauw Geel - UNA UNA 0-4 0-1
11/09/2022 15:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - Hsc 21 Hsc 21 0-2 0-0
11/09/2022 15:00 Vvsb Vvsb - Groene Ster Groene Ster 0-0 0-0
match_round_zondag - 7η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 20:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - Vvsb Vvsb 1-2 0-1
17/09/2022 21:00 UNA UNA - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem 2-0 1-0
18/09/2022 15:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - Hsc 21 Hsc 21 1-1 0-0
18/09/2022 15:00 UDI '19 UDI '19 - DEM DEM 3-1 1-0
18/09/2022 15:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - VV Gemert VV Gemert 4-1 4-1
18/09/2022 15:00 ADO '20 ADO '20 - Blauw Geel Blauw Geel 4-1 2-0
18/09/2022 15:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - Ος 20 Ος 20 1-1 1-0
18/09/2022 15:00 TOGB TOGB - Ντόνγκεν Ντόνγκεν 1-0 0-0
18/09/2022 15:30 Groene Ster Groene Ster - Baronie Baronie 3-1 2-1
match_round_zondag - 8η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 19:00 Vvsb Vvsb - TOGB TOGB 3-0 3-0
25/09/2022 15:00 Blauw Geel Blauw Geel - OJC Rosmalen OJC Rosmalen 2-0 1-0
25/09/2022 15:00 VV Gemert VV Gemert - ADO '20 ADO '20 1-6 1-5
25/09/2022 15:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - Groene Ster Groene Ster 1-0 0-0
25/09/2022 15:00 Baronie Baronie - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες 1-2 0-1
25/09/2022 15:00 DEM DEM - UNA UNA 1-1 1-0
25/09/2022 15:00 Ος 20 Ος 20 - HV & CV Quick HV & CV Quick 2-2 1-2
25/09/2022 15:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 2-3 0-0
25/09/2022 15:30 Hsc 21 Hsc 21 - UDI '19 UDI '19 3-0 1-0
match_round_zondag - 9η αγωνιστική 02 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2022 15:00 ADO '20 ADO '20 - Baronie Baronie 2-1 0-1
02/10/2022 15:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 1-1 1-1
02/10/2022 15:00 UDI '19 UDI '19 - Ος 20 Ος 20 2-3 -
02/10/2022 15:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem 1-1 0-0
02/10/2022 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - VV Gemert VV Gemert 1-0 0-0
02/10/2022 15:00 TOGB TOGB - Blauw Geel Blauw Geel 0-1 0-0
02/10/2022 15:00 Vvsb Vvsb - Ντόνγκεν Ντόνγκεν 6-1 2-1
02/10/2022 15:30 UNA UNA - Hsc 21 Hsc 21 1-1 1-1
23/10/2022 15:30 Groene Ster Groene Ster - DEM DEM 4-2 3-2
match_round_zondag - 5η αγωνιστική 05/10 - 23/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/10/2022 21:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - Vvsb Vvsb 2-2 1-1
05/10/2022 21:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem 0-1 0-0
05/10/2022 21:00 UDI '19 UDI '19 - Baronie Baronie 1-0 0-0
05/10/2022 21:00 UNA UNA - VV Gemert VV Gemert 1-0 0-0
05/10/2022 21:00 ADO '20 ADO '20 - TOGB TOGB 4-2 3-2
05/10/2022 21:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - Ντόνγκεν Ντόνγκεν 5-0 2-0
05/10/2022 21:00 Ος 20 Ος 20 - Hsc 21 Hsc 21 1-0 0-0
05/10/2022 21:00 Groene Ster Groene Ster - Blauw Geel Blauw Geel 1-4 0-3
23/11/2022 21:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - DEM DEM 1-1 0-0
match_round_zondag - 10η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 19:00 Blauw Geel Blauw Geel - Vvsb Vvsb 3-2 0-1
09/10/2022 15:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - HV & CV Quick HV & CV Quick 2-3 2-2
09/10/2022 15:00 Ος 20 Ος 20 - UNA UNA 1-1 1-0
09/10/2022 15:00 Baronie Baronie - OJC Rosmalen OJC Rosmalen 1-3 0-0
09/10/2022 15:00 VV Gemert VV Gemert - TOGB TOGB 1-2 0-0
09/10/2022 15:00 DEM DEM - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες 0-3 0-2
09/10/2022 15:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - ADO '20 ADO '20 1-3 0-1
09/10/2022 15:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - UDI '19 UDI '19 3-1 0-0
09/10/2022 15:30 Hsc 21 Hsc 21 - Groene Ster Groene Ster 1-1 1-1
match_round_zondag - 11η αγωνιστική 15 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 20:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem 1-3 0-1
16/10/2022 15:00 ADO '20 ADO '20 - DEM DEM 2-1 0-0
16/10/2022 15:00 Blauw Geel Blauw Geel - Ντόνγκεν Ντόνγκεν 2-0 2-0
16/10/2022 15:00 UDI '19 UDI '19 - HV & CV Quick HV & CV Quick 0-2 0-0
16/10/2022 15:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - Hsc 21 Hsc 21 3-1 1-1
16/10/2022 15:00 TOGB TOGB - Baronie Baronie 4-1 3-1
16/10/2022 15:30 UNA UNA - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 2-2 1-0
16/10/2022 15:30 Groene Ster Groene Ster - Ος 20 Ος 20 1-1 0-1
23/10/2022 15:00 Vvsb Vvsb - VV Gemert VV Gemert 5-2 1-0
match_round_zondag - 12η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 19:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - TOGB TOGB 2-1 1-1
29/10/2022 21:00 Baronie Baronie - Vvsb Vvsb 1-3 1-2
30/10/2022 15:00 VV Gemert VV Gemert - Blauw Geel Blauw Geel 1-1 0-1
30/10/2022 15:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - Groene Ster Groene Ster 0-0 0-0
30/10/2022 15:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - UNA UNA 1-1 1-0
30/10/2022 15:00 Ος 20 Ος 20 - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες 0-4 0-1
30/10/2022 15:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - UDI '19 UDI '19 2-2 1-0
30/10/2022 15:00 DEM DEM - OJC Rosmalen OJC Rosmalen 5-1 3-1
30/10/2022 15:30 Hsc 21 Hsc 21 - ADO '20 ADO '20 1-4 0-2
match_round_zondag - 13η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 19:00 Vvsb Vvsb - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem 3-2 1-2
06/11/2022 15:00 Blauw Geel Blauw Geel - Baronie Baronie 2-1 0-0
06/11/2022 15:00 ADO '20 ADO '20 - Ος 20 Ος 20 2-0 2-0
06/11/2022 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - Hsc 21 Hsc 21 3-2 2-0
06/11/2022 15:00 VV Gemert VV Gemert - Ντόνγκεν Ντόνγκεν 1-0 0-0
06/11/2022 15:00 TOGB TOGB - DEM DEM 1-2 1-2
06/11/2022 15:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 0-2 0-0
06/11/2022 15:30 UNA UNA - UDI '19 UDI '19 3-0 0-0
06/11/2022 15:30 Groene Ster Groene Ster - HV & CV Quick HV & CV Quick 2-3 2-0
match_round_zondag - 14η αγωνιστική 10 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/11/2022 21:00 Ος 20 Ος 20 - OJC Rosmalen OJC Rosmalen 1-1 0-0
12/11/2022 19:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - Blauw Geel Blauw Geel 1-3 1-1
12/11/2022 19:00 DEM DEM - Vvsb Vvsb 2-4 0-0
13/11/2022 15:00 Baronie Baronie - VV Gemert VV Gemert 3-0 1-0
13/11/2022 15:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - ADO '20 ADO '20 0-1 0-0
13/11/2022 15:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - UNA UNA 1-2 0-0
13/11/2022 15:00 UDI '19 UDI '19 - Groene Ster Groene Ster 0-0 0-0
13/11/2022 15:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες 0-2 0-0
13/11/2022 15:30 Hsc 21 Hsc 21 - TOGB TOGB 2-2 0-1
match_round_zondag - 15η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 19:00 Vvsb Vvsb - Hsc 21 Hsc 21 4-2 2-0
20/11/2022 15:00 TOGB TOGB - Ος 20 Ος 20 2-2 1-0
20/11/2022 15:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - UDI '19 UDI '19 2-0 1-0
20/11/2022 15:00 ADO '20 ADO '20 - HV & CV Quick HV & CV Quick 2-0 2-0
20/11/2022 15:00 Baronie Baronie - Ντόνγκεν Ντόνγκεν 1-1 0-0
20/11/2022 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 1-0 0-0
20/11/2022 15:00 Blauw Geel Blauw Geel - DEM DEM 1-1 1-1
20/11/2022 15:00 VV Gemert VV Gemert - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem 2-3 1-3
20/11/2022 15:30 Groene Ster Groene Ster - UNA UNA 1-1 0-1
match_round_zondag - 16η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 20:00 Ος 20 Ος 20 - Vvsb Vvsb 0-6 0-4
27/11/2022 15:00 DEM DEM - VV Gemert VV Gemert - -
27/11/2022 15:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - OJC Rosmalen OJC Rosmalen - -
27/11/2022 15:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - TOGB TOGB - -
27/11/2022 15:00 UDI '19 UDI '19 - ADO '20 ADO '20 - -
27/11/2022 15:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - Baronie Baronie - -
27/11/2022 15:30 UNA UNA - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - -
27/11/2022 15:30 Hsc 21 Hsc 21 - Blauw Geel Blauw Geel - -
27/11/2022 15:30 Groene Ster Groene Ster - Ντόνγκεν Ντόνγκεν - -
match_round_zondag - 17η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_zondag - 18η αγωνιστική 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2022 15:00 TOGB TOGB - UDI '19 UDI '19 - -
11/12/2022 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - UNA UNA - -
11/12/2022 15:00 Baronie Baronie - Hsc 21 Hsc 21 - -
11/12/2022 15:30 Vvsb Vvsb - HV & CV Quick HV & CV Quick - -
match_round_zondag - 19η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 15:00 UDI '19 UDI '19 - Vvsb Vvsb - -
22/01/2023 15:00 Ος 20 Ος 20 - Baronie Baronie - -
22/01/2023 15:30 Groene Ster Groene Ster - OJC Rosmalen OJC Rosmalen - -
22/01/2023 15:30 UNA UNA - TOGB TOGB - -
match_round_zondag - 20η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 15:00 Blauw Geel Blauw Geel - UDI '19 UDI '19 - -
29/01/2023 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - -
29/01/2023 15:00 Baronie Baronie - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - -
29/01/2023 15:00 TOGB TOGB - Groene Ster Groene Ster - -
29/01/2023 15:30 Vvsb Vvsb - UNA UNA - -
match_round_zondag - 21η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 15:00 UDI '19 UDI '19 - VV Gemert VV Gemert - -
05/02/2023 15:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - TOGB TOGB - -
05/02/2023 15:00 ADO '20 ADO '20 - OJC Rosmalen OJC Rosmalen - -
05/02/2023 15:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - Baronie Baronie - -
05/02/2023 15:30 Groene Ster Groene Ster - Vvsb Vvsb - -
match_round_zondag - 22η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 15:00 Baronie Baronie - UDI '19 UDI '19 - -
12/02/2023 15:00 TOGB TOGB - ADO '20 ADO '20 - -
12/02/2023 15:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - OJC Rosmalen OJC Rosmalen - -
12/02/2023 15:30 Vvsb Vvsb - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - -
match_round_zondag - 23η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 15:00 ADO '20 ADO '20 - Vvsb Vvsb - -
26/02/2023 15:00 UDI '19 UDI '19 - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - -
26/02/2023 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - TOGB TOGB - -
26/02/2023 15:30 UNA UNA - Baronie Baronie - -
match_round_zondag - 24η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 15:00 DEM DEM - UDI '19 UDI '19 - -
05/03/2023 15:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - TOGB TOGB - -
05/03/2023 15:00 Baronie Baronie - Groene Ster Groene Ster - -
05/03/2023 15:30 Vvsb Vvsb - OJC Rosmalen OJC Rosmalen - -
match_round_zondag - 25η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 15:00 TOGB TOGB - Vvsb Vvsb - -
12/03/2023 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - Blauw Geel Blauw Geel - -
12/03/2023 15:00 USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - Baronie Baronie - -
12/03/2023 15:00 UDI '19 UDI '19 - Hsc 21 Hsc 21 - -
match_round_zondag - 26η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 16:00 Baronie Baronie - ADO '20 ADO '20 - -
26/03/2023 16:00 Ος 20 Ος 20 - UDI '19 UDI '19 - -
26/03/2023 16:00 VV Gemert VV Gemert - OJC Rosmalen OJC Rosmalen - -
26/03/2023 16:00 Blauw Geel Blauw Geel - TOGB TOGB - -
26/03/2023 16:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - Vvsb Vvsb - -
match_round_zondag - 27η αγωνιστική 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2023 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - Baronie Baronie - -
02/04/2023 15:00 TOGB TOGB - VV Gemert VV Gemert - -
02/04/2023 15:00 UDI '19 UDI '19 - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - -
02/04/2023 15:30 Vvsb Vvsb - Blauw Geel Blauw Geel - -
match_round_zondag - 28η αγωνιστική 08/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2023 19:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - OJC Rosmalen OJC Rosmalen - -
08/04/2023 19:00 HV & CV Quick HV & CV Quick - UDI '19 UDI '19 - -
08/04/2023 19:00 Baronie Baronie - TOGB TOGB - -
08/04/2023 19:00 VV Gemert VV Gemert - Vvsb Vvsb - -
match_round_zondag - 29η αγωνιστική 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2023 15:00 TOGB TOGB - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - -
16/04/2023 15:00 UDI '19 UDI '19 - Ντόνγκεν Ντόνγκεν - -
16/04/2023 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - DEM DEM - -
16/04/2023 15:30 Vvsb Vvsb - Baronie Baronie - -
match_round_zondag - 30η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 15:00 Baronie Baronie - Blauw Geel Blauw Geel - -
23/04/2023 15:00 Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - Vvsb Vvsb - -
23/04/2023 15:00 DEM DEM - TOGB TOGB - -
23/04/2023 15:00 UDI '19 UDI '19 - UNA UNA - -
23/04/2023 15:30 Hsc 21 Hsc 21 - OJC Rosmalen OJC Rosmalen - -
match_round_zondag - 31η αγωνιστική 07/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2023 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - Ος 20 Ος 20 - -
07/05/2023 15:00 VV Gemert VV Gemert - Baronie Baronie - -
07/05/2023 15:00 TOGB TOGB - Hsc 21 Hsc 21 - -
07/05/2023 15:30 Vvsb Vvsb - DEM DEM - -
07/05/2023 15:30 Groene Ster Groene Ster - UDI '19 UDI '19 - -
match_round_zondag - 32η αγωνιστική 14/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2023 15:00 Ος 20 Ος 20 - TOGB TOGB - -
14/05/2023 15:00 UDI '19 UDI '19 - USV Χέρκουλες USV Χέρκουλες - -
14/05/2023 15:00 Ντόνγκεν Ντόνγκεν - Baronie Baronie - -
14/05/2023 15:00 JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - OJC Rosmalen OJC Rosmalen - -
14/05/2023 15:00 DEM DEM - Blauw Geel Blauw Geel - -
14/05/2023 15:30 Hsc 21 Hsc 21 - Vvsb Vvsb - -
match_round_zondag - 33η αγωνιστική 21/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2023 15:00 Vvsb Vvsb - Ος 20 Ος 20 - -
21/05/2023 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - HV & CV Quick HV & CV Quick - -
21/05/2023 15:00 TOGB TOGB - JOS Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer - -
21/05/2023 15:00 ADO '20 ADO '20 - UDI '19 UDI '19 - -
21/05/2023 15:00 Baronie Baronie - Gvv Unitas Gorinchem Gvv Unitas Gorinchem - -
match_round_zondag - 34η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top