ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ολλανδία - 2η Κατηγορία - 2022

Πρωτάθλημα (05/08/2022 - 19/05/2023) - 20 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 05 - 08/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/08/2022 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν 1-3 0-3
05/08/2022 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β 1-1 0-0
05/08/2022 21:00 Φένλο Φένλο - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι 3-0 2-0
05/08/2022 21:00 Ος Ος - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' 3-0 2-0
05/08/2022 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ 1-0 0-0
05/08/2022 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ 4-0 4-0
05/08/2022 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Ρόντα Ρόντα 0-2 0-2
07/08/2022 13:15 Τσβόλε Τσβόλε - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ 2-1 1-0
08/08/2022 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Τελστάρ Τελστάρ 1-1 1-1
08/08/2022 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Μάαστριχτ Μάαστριχτ 3-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 12 - 15/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/08/2022 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Ος Ος 3-0 1-0
12/08/2022 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Τσβόλε Τσβόλε 0-5 0-3
12/08/2022 21:00 Ρόντα Ρόντα - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' 1-0 0-0
12/08/2022 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' 1-3 1-1
12/08/2022 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Βίλεμ Βίλεμ 2-1 1-0
12/08/2022 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Φένλο Φένλο 1-2 1-1
14/08/2022 13:15 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Ντεν Μπος Ντεν Μπος 0-2 0-2
15/08/2022 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο 0-3 0-3
15/08/2022 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ 1-0 0-0
15/08/2022 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Μπρέντα Μπρέντα 3-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 19 - 22/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/08/2022 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Ρόντα Ρόντα 0-3 0-0
19/08/2022 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Τελστάρ Τελστάρ 2-1 1-0
19/08/2022 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Ος Ος 1-0 1-0
19/08/2022 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ 3-1 2-1
19/08/2022 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν 0-1 0-0
19/08/2022 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' 2-1 2-1
21/08/2022 13:15 Φένλο Φένλο - Τσβόλε Τσβόλε 0-4 0-2
22/08/2022 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ 5-1 2-1
22/08/2022 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι 3-2 2-0
22/08/2022 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο 0-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 26 - 29/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2022 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Ντεν Μπος Ντεν Μπος 2-0 1-0
26/08/2022 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ 2-1 1-1
26/08/2022 21:00 Ρόντα Ρόντα - Μπρέντα Μπρέντα 1-3 0-1
26/08/2022 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β 4-2 3-0
26/08/2022 21:00 Ος Ος - Φένλο Φένλο 1-2 1-1
26/08/2022 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ 1-1 0-1
26/08/2022 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' 1-0 1-0
28/08/2022 13:15 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' 4-0 2-0
29/08/2022 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Μάαστριχτ Μάαστριχτ 2-2 0-1
29/08/2022 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Βίλεμ Βίλεμ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 01 - 05/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/09/2022 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ 0-1 0-0
02/09/2022 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Τσβόλε Τσβόλε 1-2 1-1
02/09/2022 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ 1-0 0-0
02/09/2022 21:00 Φένλο Φένλο - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' 2-1 1-0
02/09/2022 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν 1-1 1-1
02/09/2022 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι 3-0 1-0
04/09/2022 13:15 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Ρόντα Ρόντα 1-1 1-0
05/09/2022 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο 4-0 1-0
05/09/2022 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ 3-1 0-1
05/09/2022 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Ος Ος 0-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 09/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/09/2022 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' 2-2 1-0
09/09/2022 21:00 Ρόντα Ρόντα - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β 1-1 0-0
09/09/2022 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Βίλεμ Βίλεμ 2-2 2-2
09/09/2022 21:00 Ος Ος - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' 1-1 0-1
09/09/2022 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Φένλο Φένλο 5-3 2-1
09/09/2022 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Μπρέντα Μπρέντα 1-1 0-1
09/09/2022 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Μάαστριχτ Μάαστριχτ 5-0 2-0
09/09/2022 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Ντεν Μπος Ντεν Μπος 2-1 1-0
09/09/2022 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Τελστάρ Τελστάρ 0-1 0-0
09/09/2022 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 12 - 23/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/09/2022 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Μπρέντα Μπρέντα 3-1 0-1
12/09/2022 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ 1-1 0-0
12/09/2022 21:00 Ρόντα Ρόντα - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ 3-2 2-0
12/09/2022 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Ντεν Μπος Ντεν Μπος 3-1 1-0
12/09/2022 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Τσβόλε Τσβόλε 2-3 1-1
12/09/2022 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν 1-1 0-0
23/09/2022 22:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Μάαστριχτ Μάαστριχτ 1-2 1-1
23/09/2022 22:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ 2-0 0-0
23/09/2022 22:00 Ος Ος - Βίλεμ Βίλεμ 1-3 0-3
23/09/2022 22:00 Φένλο Φένλο - Τελστάρ Τελστάρ 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 16 - 17/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/09/2022 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Ρόντα Ρόντα 3-3 2-0
16/09/2022 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' 1-0 0-0
16/09/2022 21:00 Φένλο Φένλο - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β 1-1 1-0
16/09/2022 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο 0-3 0-0
16/09/2022 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ 1-2 1-1
16/09/2022 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' 3-1 1-1
16/09/2022 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' 4-1 2-0
16/09/2022 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ 2-1 0-1
16/09/2022 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι 1-2 1-0
17/09/2022 17:30 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Ος Ος 4-1 2-1
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 30/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/09/2022 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
30/09/2022 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
30/09/2022 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Φένλο Φένλο - -
30/09/2022 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Βίλεμ Βίλεμ - -
30/09/2022 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Ος Ος - -
30/09/2022 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
30/09/2022 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
30/09/2022 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
30/09/2022 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Ρόντα Ρόντα - -
30/09/2022 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 07/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/10/2022 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
07/10/2022 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
07/10/2022 21:00 Ρόντα Ρόντα - Φένλο Φένλο - -
07/10/2022 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Τελστάρ Τελστάρ - -
07/10/2022 21:00 Ος Ος - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
07/10/2022 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
07/10/2022 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Τσβόλε Τσβόλε - -
07/10/2022 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Μπρέντα Μπρέντα - -
07/10/2022 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
07/10/2022 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 14/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/10/2022 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
14/10/2022 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Ρόντα Ρόντα - -
14/10/2022 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
14/10/2022 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
14/10/2022 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
14/10/2022 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Βίλεμ Βίλεμ - -
14/10/2022 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
14/10/2022 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Ος Ος - -
14/10/2022 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
14/10/2022 21:00 Φένλο Φένλο - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 21 - 24/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/10/2022 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
21/10/2022 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
21/10/2022 21:00 Ος Ος - Ρόντα Ρόντα - -
21/10/2022 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
21/10/2022 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
21/10/2022 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Μπρέντα Μπρέντα - -
24/10/2022 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Φένλο Φένλο - -
24/10/2022 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Τελστάρ Τελστάρ - -
24/10/2022 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
24/10/2022 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Τσβόλε Τσβόλε - -
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 28 - 31/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/10/2022 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
28/10/2022 21:00 Φένλο Φένλο - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
28/10/2022 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
28/10/2022 21:00 Ρόντα Ρόντα - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
28/10/2022 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
28/10/2022 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
28/10/2022 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Ος Ος - -
28/10/2022 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
28/10/2022 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Μπρέντα Μπρέντα - -
31/10/2022 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Βίλεμ Βίλεμ - -
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 04 - 07/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/11/2022 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Φένλο Φένλο - -
04/11/2022 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
04/11/2022 21:00 Ος Ος - Τσβόλε Τσβόλε - -
04/11/2022 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Τελστάρ Τελστάρ - -
04/11/2022 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
04/11/2022 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
04/11/2022 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
07/11/2022 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Ρόντα Ρόντα - -
07/11/2022 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
07/11/2022 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 11 - 14/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/11/2022 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
11/11/2022 21:00 Φένλο Φένλο - Βίλεμ Βίλεμ - -
11/11/2022 21:00 Ος Ος - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
11/11/2022 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
11/11/2022 21:00 Ρόντα Ρόντα - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
11/11/2022 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
11/11/2022 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
13/11/2022 13:15 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Μπρέντα Μπρέντα - -
14/11/2022 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
14/11/2022 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 17 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/11/2022 19:45 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
17/11/2022 22:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
18/11/2022 19:45 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Τελστάρ Τελστάρ - -
18/11/2022 22:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
19/11/2022 17:30 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Φένλο Φένλο - -
19/11/2022 19:45 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Ος Ος - -
19/11/2022 22:00 Μπρέντα Μπρέντα - Τσβόλε Τσβόλε - -
20/11/2022 15:30 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Βίλεμ Βίλεμ - -
20/11/2022 17:45 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
20/11/2022 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Ρόντα Ρόντα - -
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 11 - 12/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2022 13:15 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
11/12/2022 15:30 Ρόντα Ρόντα - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
11/12/2022 15:30 Βίλεμ Βίλεμ - Μπρέντα Μπρέντα - -
11/12/2022 15:30 Φένλο Φένλο - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
11/12/2022 15:30 Ος Ος - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
11/12/2022 15:30 Τελστάρ Τελστάρ - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
11/12/2022 15:30 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
11/12/2022 15:30 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
12/12/2022 19:45 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
12/12/2022 22:00 Τσβόλε Τσβόλε - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 15 - 16/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/12/2022 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
16/12/2022 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
16/12/2022 21:00 Ρόντα Ρόντα - Τσβόλε Τσβόλε - -
16/12/2022 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
16/12/2022 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
16/12/2022 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
16/12/2022 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Βίλεμ Βίλεμ - -
16/12/2022 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Φένλο Φένλο - -
16/12/2022 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Ος Ος - -
16/12/2022 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 06/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/01/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
06/01/2023 21:00 Φένλο Φένλο - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
06/01/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
06/01/2023 21:00 Ος Ος - Τελστάρ Τελστάρ - -
06/01/2023 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
06/01/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
06/01/2023 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
06/01/2023 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
06/01/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
06/01/2023 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Ρόντα Ρόντα - -
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 13 - 16/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/01/2023 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
13/01/2023 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
13/01/2023 21:00 Ρόντα Ρόντα - Ος Ος - -
13/01/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Μπρέντα Μπρέντα - -
13/01/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
13/01/2023 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
13/01/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Βίλεμ Βίλεμ - -
15/01/2023 13:15 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Τσβόλε Τσβόλε - -
16/01/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
16/01/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Φένλο Φένλο - -
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 20 - 23/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/01/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
20/01/2023 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
20/01/2023 21:00 Ος Ος - Μπρέντα Μπρέντα - -
20/01/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Φένλο Φένλο - -
20/01/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
20/01/2023 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
21/01/2023 17:30 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Τελστάρ Τελστάρ - -
22/01/2023 13:15 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
23/01/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Ρόντα Ρόντα - -
23/01/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 27 - 30/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/01/2023 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
27/01/2023 21:00 Φένλο Φένλο - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
27/01/2023 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
27/01/2023 21:00 Ρόντα Ρόντα - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
27/01/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Ος Ος - -
27/01/2023 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
27/01/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
27/01/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
30/01/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Βίλεμ Βίλεμ - -
30/01/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 03 - 06/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/02/2023 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Μπρέντα Μπρέντα - -
03/02/2023 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
03/02/2023 21:00 Ος Ος - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
03/02/2023 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
03/02/2023 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Τελστάρ Τελστάρ - -
03/02/2023 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
03/02/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
05/02/2023 15:30 Ρόντα Ρόντα - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
06/02/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Τσβόλε Τσβόλε - -
06/02/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Φένλο Φένλο - -
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 10 - 13/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/02/2023 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
10/02/2023 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
10/02/2023 21:00 Φένλο Φένλο - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
10/02/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
10/02/2023 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
10/02/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Ος Ος - -
10/02/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Ρόντα Ρόντα - -
10/02/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
13/02/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
13/02/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Τελστάρ Τελστάρ - -
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 17 - 20/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/02/2023 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Τσβόλε Τσβόλε - -
17/02/2023 21:00 Ος Ος - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
17/02/2023 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
17/02/2023 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Βίλεμ Βίλεμ - -
17/02/2023 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Φένλο Φένλο - -
17/02/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
19/02/2023 13:15 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Ρόντα Ρόντα - -
20/02/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
20/02/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
20/02/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Μπρέντα Μπρέντα - -
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 24 - 27/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/02/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
24/02/2023 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
24/02/2023 21:00 Φένλο Φένλο - Ος Ος - -
24/02/2023 21:00 Ρόντα Ρόντα - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
24/02/2023 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
24/02/2023 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Τελστάρ Τελστάρ - -
24/02/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
26/02/2023 13:15 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
27/02/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
27/02/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Τσβόλε Τσβόλε - -
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 03 - 06/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/03/2023 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
03/03/2023 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
03/03/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
03/03/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Φένλο Φένλο - -
03/03/2023 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
03/03/2023 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
06/03/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Ος Ος - -
06/03/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Βίλεμ Βίλεμ - -
06/03/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Μπρέντα Μπρέντα - -
06/03/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Ρόντα Ρόντα - -
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 10/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/03/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
10/03/2023 21:00 Φένλο Φένλο - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
10/03/2023 21:00 Ρόντα Ρόντα - Τελστάρ Τελστάρ - -
10/03/2023 21:00 Ος Ος - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
10/03/2023 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
10/03/2023 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
10/03/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
10/03/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
10/03/2023 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
10/03/2023 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Τσβόλε Τσβόλε - -
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 13/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/03/2023 - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
13/03/2023 - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
13/03/2023 - Τελστάρ Τελστάρ - Ος Ος - -
13/03/2023 - Βίλεμ Βίλεμ - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
13/03/2023 21:00 Ρόντα Ρόντα - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
13/03/2023 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
13/03/2023 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Τσβόλε Τσβόλε - -
13/03/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
13/03/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Φένλο Φένλο - -
13/03/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 17 - 20/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/03/2023 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Βίλεμ Βίλεμ - -
17/03/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Μπρέντα Μπρέντα - -
17/03/2023 21:00 Ος Ος - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
17/03/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
17/03/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Τελστάρ Τελστάρ - -
17/03/2023 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
19/03/2023 13:15 Φένλο Φένλο - Ρόντα Ρόντα - -
20/03/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
20/03/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
20/03/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 31/03 - 03/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/03/2023 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Τελστάρ Τελστάρ - -
31/03/2023 21:00 Φένλο Φένλο - Μπρέντα Μπρέντα - -
31/03/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
31/03/2023 21:00 Ος Ος - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
31/03/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
31/03/2023 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
02/04/2023 13:15 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Βίλεμ Βίλεμ - -
03/04/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
03/04/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
03/04/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Ρόντα Ρόντα - -
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 07 - 10/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/04/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
07/04/2023 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
07/04/2023 21:00 Ρόντα Ρόντα - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
07/04/2023 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
07/04/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
07/04/2023 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
07/04/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Τσβόλε Τσβόλε - -
07/04/2023 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
09/04/2023 13:15 Βίλεμ Βίλεμ - Φένλο Φένλο - -
10/04/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Ος Ος - -
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 14 - 17/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/04/2023 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
14/04/2023 21:00 Φένλο Φένλο - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
14/04/2023 21:00 Ος Ος - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
14/04/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Τελστάρ Τελστάρ - -
14/04/2023 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Βίλεμ Βίλεμ - -
14/04/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
14/04/2023 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Ρόντα Ρόντα - -
16/04/2023 13:15 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
17/04/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
17/04/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 21 - 24/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/04/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Τσβόλε Τσβόλε - -
21/04/2023 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Ος Ος - -
21/04/2023 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Φένλο Φένλο - -
21/04/2023 21:00 Ρόντα Ρόντα - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
21/04/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
21/04/2023 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
21/04/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Μπρέντα Μπρέντα - -
21/04/2023 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
24/04/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
24/04/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
Κανονική Περίοδος - 35η αγωνιστική 28 - 29/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/04/2023 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
28/04/2023 21:00 Φένλο Φένλο - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
28/04/2023 21:00 Ος Ος - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
28/04/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
28/04/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
28/04/2023 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
28/04/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
28/04/2023 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Τελστάρ Τελστάρ - -
29/04/2023 19:45 Βίλεμ Βίλεμ - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
29/04/2023 22:00 Μπρέντα Μπρέντα - Ρόντα Ρόντα - -
Κανονική Περίοδος - 36η αγωνιστική 05 - 08/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/05/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Μπρέντα Μπρέντα - -
05/05/2023 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Βίλεμ Βίλεμ - -
05/05/2023 21:00 Ρόντα Ρόντα - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
05/05/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Φένλο Φένλο - -
05/05/2023 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
05/05/2023 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
08/05/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
08/05/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Ος Ος - -
08/05/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - Τσβόλε Τσβόλε - -
08/05/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
Κανονική Περίοδος - 37η αγωνιστική 12/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/05/2023 21:00 Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - -
12/05/2023 21:00 Φένλο Φένλο - Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - -
12/05/2023 21:00 Τσβόλε Τσβόλε - Ρόντα Ρόντα - -
12/05/2023 21:00 Ος Ος - Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - -
12/05/2023 21:00 Μπρέντα Μπρέντα - Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - -
12/05/2023 21:00 Μάαστριχτ Μάαστριχτ - Τελστάρ Τελστάρ - -
12/05/2023 21:00 ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - -
12/05/2023 21:00 Ντεν Μπος Ντεν Μπος - Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - -
12/05/2023 21:00 Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - -
12/05/2023 21:00 Βίλεμ Βίλεμ - Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - -
Κανονική Περίοδος - 38η αγωνιστική 19/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/05/2023 21:00 Άλμερε Σίτι Άλμερε Σίτι - Μάαστριχτ Μάαστριχτ - -
19/05/2023 21:00 Τελστάρ Τελστάρ - Μπρέντα Μπρέντα - -
19/05/2023 21:00 Ρόντα Ρόντα - Βίλεμ Βίλεμ - -
19/05/2023 21:00 Αϊντχόφεν Β Αϊντχόφεν Β - ΦΚ Αϊντχόφεν ΦΚ Αϊντχόφεν - -
19/05/2023 21:00 Χέρακλες Αλμέρο Χέρακλες Αλμέρο - Άγιαξ Β' Άγιαξ Β' - -
19/05/2023 21:00 Χέλμοντ Σπορ Χέλμοντ Σπορ - Τσβόλε Τσβόλε - -
19/05/2023 21:00 Ντε Γκράαφτσαπ Ντε Γκράαφτσαπ - Ντεν Μπος Ντεν Μπος - -
19/05/2023 21:00 Ντόρντρεχτ Ντόρντρεχτ - Ος Ος - -
19/05/2023 21:00 Αλκμάαρ Β' Αλκμάαρ Β' - Ντεν Χάαγκ Ντεν Χάαγκ - -
19/05/2023 21:00 Ουτρέχτη B' Ουτρέχτη B' - Φένλο Φένλο - -

Αρχείο Ειδήσεων

Β’ Ολλανδίας: Πονταρίσματα σε Βίλεμ
Β’ Ολλανδίας: Με Χεράκλες και γκολ!
Β’ Ολλανδίας: «Τρένο» η Χεράκλες!
Β’ Ολλανδίας: Πονταρίσματα σε Χεράκλες
Β’ Ολλανδίας: Πονταρίσματα σε Χεράκλες
Πλέι οφ Β’ Ολλανδίας: Θέλει και μπορεί η Ντεν Χάαγκ!
Πλέι οφ Ολλανδίας: Υπόσχονται γκολ!
Β’ Ολλανδίας: Ημέρα των γηπεδούχων!
Β’ Ολλανδίας: «Τελειώνει» την δουλειά η ΦΚ Αϊντχόφεν!
Β’ Ολλανδίας: Ρίσκο με Ντεν Χάαγκ!
Ώρα πλέι οφ για Αντβέρπ!
Φεστιβάλ τερμάτων στο Ρότερνταμ!
Top