ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ολλανδία - Tweede Divisie - 2021

Πρωτάθλημα (21/08/2021 - 19/06/2022) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 21 - 22/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Κατβικ Κατβικ 1-4 0-2
21/08/2021 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 0-3 0-2
21/08/2021 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Κονικλίκε Κονικλίκε 0-1 0-1
21/08/2021 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-2 1-0
21/08/2021 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - TEC Τίελ TEC Τίελ 0-1 0-0
21/08/2021 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 0-1 0-0
21/08/2021 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 2-2 0-1
21/08/2021 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 0-1 0-0
22/08/2021 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 28 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/08/2021 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 2-1 2-1
28/08/2021 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 2-6 0-2
28/08/2021 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 1-1 1-0
28/08/2021 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 3-0 2-0
28/08/2021 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 0-1 0-0
28/08/2021 16:30 Κατβικ Κατβικ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 2-0 1-0
28/08/2021 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 3-1 1-1
28/08/2021 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 3-2 0-2
29/08/2021 15:30 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 04/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 2-0 1-0
04/09/2021 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 2-5 1-3
04/09/2021 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 3-2 1-1
04/09/2021 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 1-1 1-0
04/09/2021 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Κονικλίκε Κονικλίκε 3-2 1-1
04/09/2021 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 0-1 0-1
04/09/2021 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Κατβικ Κατβικ 2-3 1-1
04/09/2021 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - TEC Τίελ TEC Τίελ 1-1 0-1
04/09/2021 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 3-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 11/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 1-1 1-0
11/09/2021 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 2-2 2-1
11/09/2021 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 3-3 0-1
11/09/2021 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Κατβικ Κατβικ 2-0 1-0
11/09/2021 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 3-2 0-1
11/09/2021 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 0-0 0-0
11/09/2021 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 1-0 0-0
11/09/2021 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 0-1 0-1
11/09/2021 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 18 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 1-0 0-0
18/09/2021 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 0-3 0-1
18/09/2021 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 2-1 1-1
18/09/2021 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-0 1-0
18/09/2021 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 2-1 2-0
18/09/2021 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 3-1 1-0
18/09/2021 16:30 Κατβικ Κατβικ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 3-1 2-1
18/09/2021 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 4-1 0-1
19/09/2021 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - TEC Τίελ TEC Τίελ 2-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 0-3 0-0
25/09/2021 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 0-3 0-1
25/09/2021 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 0-3 0-2
25/09/2021 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Κατβικ Κατβικ 0-3 0-0
25/09/2021 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 2-0 1-0
25/09/2021 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 4-2 2-0
25/09/2021 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 3-1 1-0
25/09/2021 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 1-0 0-0
26/09/2021 15:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Κονικλίκε Κονικλίκε 3-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 02/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-1 2-1
02/10/2021 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 4-1 2-0
02/10/2021 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 3-1 2-1
02/10/2021 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 1-2 0-2
02/10/2021 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 2-1 1-1
02/10/2021 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 3-1 2-0
02/10/2021 16:30 Κατβικ Κατβικ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 5-0 4-0
02/10/2021 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 2-1 2-1
02/10/2021 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 2-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 0-0 0-0
09/10/2021 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 0-2 0-0
09/10/2021 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Κατβικ Κατβικ 2-3 1-1
09/10/2021 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - TEC Τίελ TEC Τίελ 2-0 1-0
09/10/2021 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 0-1 0-1
09/10/2021 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 2-1 1-0
09/10/2021 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 4-2 4-0
09/10/2021 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-4 0-2
10/10/2021 15:30 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Κονικλίκε Κονικλίκε 1-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 2-0 2-0
16/10/2021 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 1-3 0-1
16/10/2021 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 1-1 0-0
16/10/2021 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 2-0 0-0
16/10/2021 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 2-0 0-0
16/10/2021 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 3-3 1-0
16/10/2021 16:30 Κατβικ Κατβικ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-0 0-0
16/10/2021 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 1-1 0-1
17/10/2021 15:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 0-4 0-1
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 30/10/2021 - 05/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 0-2 0-1
30/10/2021 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 0-3 0-1
30/10/2021 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Κονικλίκε Κονικλίκε 1-1 0-0
30/10/2021 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - TEC Τίελ TEC Τίελ 1-2 0-2
30/10/2021 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 1-3 0-0
30/10/2021 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 2-1 1-1
30/10/2021 16:30 Κατβικ Κατβικ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 2-0 1-0
23/11/2021 21:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 2-3 1-1
05/02/2022 16:30 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 06/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 2-1 1-1
06/11/2021 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 1-1 1-1
06/11/2021 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 0-2 0-1
06/11/2021 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Κατβικ Κατβικ 0-2 0-0
06/11/2021 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 2-0 2-0
06/11/2021 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 0-0 0-0
06/11/2021 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 2-5 2-2
06/11/2021 18:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 5-1 3-0
06/11/2021 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 3-2 3-1
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 13/11/2021 - 12/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-1 1-0
13/11/2021 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Κονικλίκε Κονικλίκε 0-2 0-1
13/11/2021 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 2-0 1-0
13/11/2021 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - TEC Τίελ TEC Τίελ 4-1 2-1
13/11/2021 16:30 Κατβικ Κατβικ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 3-2 2-2
27/11/2021 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-0 0-0
04/12/2021 15:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 1-2 1-1
04/12/2021 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 1-0 0-0
12/02/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 20/11/2021 - 09/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 2-0 1-0
20/11/2021 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 0-0 0-0
20/11/2021 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 2-2 2-1
20/11/2021 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 3-2 3-0
20/11/2021 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 1-1 0-0
12/02/2022 15:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Κατβικ Κατβικ 1-1 0-0
12/02/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 3-1 1-1
08/03/2022 21:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 2-2 1-1
09/03/2022 21:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 27/11/2021 - 09/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 2-2 1-0
27/11/2021 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Κονικλίκε Κονικλίκε 2-0 1-0
27/11/2021 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 2-1 0-1
27/11/2021 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - TEC Τίελ TEC Τίελ 4-0 1-0
27/11/2021 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 3-1 1-0
27/11/2021 16:30 Κατβικ Κατβικ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 2-0 1-0
27/11/2021 16:30 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 4-1 2-0
22/02/2022 20:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-1 2-1
09/03/2022 21:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 19/02 - 15/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 2-0 1-0
19/02/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 3-2 2-2
19/02/2022 15:30 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 1-0 1-0
19/02/2022 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-1 0-1
19/02/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 0-2 0-1
19/02/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 0-0 0-0
19/02/2022 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 1-1 0-0
20/02/2022 15:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 2-1 0-0
15/03/2022 20:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Κατβικ Κατβικ 2-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 26/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 1-1 0-0
26/02/2022 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 4-1 4-0
26/02/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 2-1 2-1
26/02/2022 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 3-0 1-0
26/02/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 0-2 0-1
26/02/2022 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 2-1 2-0
26/02/2022 16:30 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - TEC Τίελ TEC Τίελ 3-0 1-0
26/02/2022 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 0-6 0-2
26/02/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - Κονικλίκε Κονικλίκε 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 05/03 - 12/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 1-1 1-0
05/03/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-1 1-0
05/03/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 0-3 0-2
05/03/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 0-1 0-1
05/03/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - TEC Τίελ TEC Τίελ 2-0 0-0
05/03/2022 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 1-2 0-0
05/03/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Κατβικ Κατβικ 0-2 0-1
06/03/2022 15:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-0 1-0
12/04/2022 21:00 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 12 - 29/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 1-0 1-0
12/03/2022 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 2-2 1-2
12/03/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Κονικλίκε Κονικλίκε 2-2 2-1
12/03/2022 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 3-2 0-2
12/03/2022 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 2-3 0-1
12/03/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 3-2 2-2
13/03/2022 15:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 1-1 0-0
29/03/2022 21:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 1-0 1-0
29/03/2022 21:00 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 4-0 4-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 19/03 - 12/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - TEC Τίελ TEC Τίελ 1-2 0-1
19/03/2022 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 2-0 1-0
19/03/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 0-1 0-0
19/03/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 3-1 2-0
19/03/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 1-0 0-0
19/03/2022 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Κατβικ Κατβικ 1-0 0-0
19/03/2022 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-1 0-1
20/03/2022 15:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 1-0 0-0
12/04/2022 21:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 22 - 29/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/03/2022 21:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-1 2-0
22/03/2022 21:00 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-1 1-1
22/03/2022 21:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-3 1-0
22/03/2022 21:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - TEC Τίελ TEC Τίελ 3-0 2-0
22/03/2022 21:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 2-0 1-0
23/03/2022 21:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 0-2 0-0
23/03/2022 21:00 Κονικλίκε Κονικλίκε - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 3-0 2-0
29/03/2022 21:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 2-1 1-0
29/03/2022 21:00 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Κατβικ Κατβικ 2-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Κονικλίκε Κονικλίκε 1-1 0-0
26/03/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 2-3 1-0
26/03/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 2-1 1-0
26/03/2022 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 4-3 1-1
26/03/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 2-3 2-2
26/03/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 1-3 0-1
26/03/2022 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 0-1 0-0
26/03/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 1-2 0-0
27/03/2022 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 2-3 0-3
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 02 - 26/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 1-1 0-1
02/04/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Κονικλίκε Κονικλίκε 0-2 0-1
02/04/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 2-3 2-2
02/04/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-0 0-0
02/04/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 5-0 2-0
02/04/2022 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 2-0 2-0
02/04/2022 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Κατβικ Κατβικ 0-0 0-0
02/04/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - TEC Τίελ TEC Τίελ 0-4 0-3
26/04/2022 21:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 05 - 06/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/04/2022 21:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 1-3 0-2
05/04/2022 21:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 1-1 0-1
05/04/2022 21:00 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 2-2 1-1
05/04/2022 21:00 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 3-0 1-0
05/04/2022 21:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Κονικλίκε Κονικλίκε 1-0 0-0
05/04/2022 21:00 Κατβικ Κατβικ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 2-2 0-1
05/04/2022 21:00 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 4-1 4-0
06/04/2022 21:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 2-2 1-2
06/04/2022 21:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 09/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 0-0 0-0
09/04/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 0-3 0-0
09/04/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 0-5 0-2
09/04/2022 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 0-3 0-3
09/04/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 2-2 0-1
09/04/2022 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 3-2 0-0
09/04/2022 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-4 1-2
09/04/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 2-0 1-0
09/04/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 3-1 3-0
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 16/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 13:15 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 0-2 0-0
16/04/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 0-2 0-1
16/04/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Κατβικ Κατβικ 1-3 0-0
16/04/2022 15:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Κονικλίκε Κονικλίκε 3-3 0-1
16/04/2022 16:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 2-1 1-0
16/04/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 0-2 0-1
16/04/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 0-0 0-0
16/04/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 1-0 1-0
16/04/2022 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 3-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 18 - 19/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 3-0 2-0
18/04/2022 15:30 Κατβικ Κατβικ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 2-0 1-0
18/04/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 0-2 0-0
18/04/2022 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - TEC Τίελ TEC Τίελ 1-1 1-0
18/04/2022 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 2-1 0-0
18/04/2022 18:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 3-1 1-0
19/04/2022 21:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 3-0 0-0
19/04/2022 21:00 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 3-0 0-0
19/04/2022 21:00 Κονικλίκε Κονικλίκε - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 15:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 2-0 2-0
23/04/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 0-2 0-1
23/04/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Κατβικ Κατβικ 2-0 1-0
23/04/2022 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 3-4 0-2
23/04/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 0-4 0-3
23/04/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 4-0 3-0
23/04/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Κονικλίκε Κονικλίκε 0-4 0-3
23/04/2022 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 1-3 0-1
23/04/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 13:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 1-2 0-0
30/04/2022 14:00 Κατβικ Κατβικ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 4-1 1-0
30/04/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 0-2 0-2
30/04/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-2 1-0
30/04/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 5-2 0-0
30/04/2022 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 3-0 3-0
30/04/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 3-5 2-2
30/04/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 1-4 1-2
30/04/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - TEC Τίελ TEC Τίελ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 07/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 15:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 2-5 1-1
07/05/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 1-2 0-1
07/05/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 0-1 0-1
07/05/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Κατβικ Κατβικ 1-3 1-0
07/05/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 1-2 1-1
07/05/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 0-1 0-0
07/05/2022 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 0-2 0-1
07/05/2022 18:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 0-3 0-0
07/05/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 2-2 2-1
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 13:00 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 3-0 0-0
14/05/2022 15:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 6-0 3-0
14/05/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-1 0-0
14/05/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 0-2 0-0
14/05/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 3-1 1-0
14/05/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 1-1 1-0
14/05/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Κονικλίκε Κονικλίκε 3-0 2-0
14/05/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - TEC Τίελ TEC Τίελ 6-0 2-0
14/05/2022 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 3-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 21/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 2-1 1-1
21/05/2022 16:00 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 3-3 1-3
21/05/2022 16:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Κατβικ Κατβικ 1-0 1-0
21/05/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 1-1 0-1
21/05/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 2-0 2-0
21/05/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 1-2 0-1
21/05/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 2-3 1-2
21/05/2022 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 2-0 1-0
21/05/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 2-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 24 - 26/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/05/2022 20:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 1-0 0-0
24/05/2022 21:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 2-1 1-0
24/05/2022 21:00 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Κονικλίκε Κονικλίκε 1-1 0-1
24/05/2022 21:00 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 2-0 1-0
24/05/2022 21:00 Κατβικ Κατβικ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-0 2-0
26/05/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 3-1 1-1
26/05/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - TEC Τίελ TEC Τίελ 0-3 0-1
26/05/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 2-0 0-0
26/05/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 28/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2022 16:30 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς 3-0 1-0
28/05/2022 16:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 2-1 0-1
28/05/2022 16:30 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 1-3 1-1
28/05/2022 16:30 ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 1-5 1-2
28/05/2022 16:30 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 1-1 1-0
28/05/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Κατβικ Κατβικ 4-1 1-1
28/05/2022 16:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 4-0 3-0
28/05/2022 16:30 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 2-1 0-1
28/05/2022 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 2-2 2-1
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 04/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/06/2022 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 3-1 3-0
04/06/2022 16:30 Τσέλντερς Φεενένταλς Τσέλντερς Φεενένταλς - TEC Τίελ TEC Τίελ 5-1 4-0
04/06/2022 16:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 4-1 1-1
04/06/2022 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Κονικλίκε Κονικλίκε 3-1 0-0
04/06/2022 16:30 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 2-1 0-0
04/06/2022 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 1-1 1-0
04/06/2022 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-0 1-0
04/06/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 3-0 1-0
04/06/2022 16:30 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - ΑΣΒΧ ΑΣΒΧ 3-3 2-1
Playout 07 - 19/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/06/2022 03:00 Zwaluwen Zwaluwen - RKAV Volendam RKAV Volendam 1-3 -
07/06/2022 03:00 SC Genemuiden SC Genemuiden - SC Feyenoord SC Feyenoord 1-0 -
07/06/2022 03:00 ARC ARC - HSV ODIN 59 HSV ODIN 59 2-3 -
09/06/2022 03:00 UDI '19 UDI '19 - EVV EVV 2-0 -
09/06/2022 03:00 SJC Noordwijk SJC Noordwijk - OJC Rosmalen OJC Rosmalen 0-5 -
09/06/2022 03:00 Orion Orion - HBS HBS 1-1 -
11/06/2022 03:00 SC Feyenoord SC Feyenoord - SC Genemuiden SC Genemuiden 3-1 -
11/06/2022 03:00 HSV ODIN 59 HSV ODIN 59 - ARC ARC 1-3 -
11/06/2022 03:00 RKAV Volendam RKAV Volendam - Zwaluwen Zwaluwen 3-1 -
12/06/2022 03:00 EVV EVV - UDI '19 UDI '19 1-2 -
12/06/2022 03:00 HBS HBS - Orion Orion 2-3 0-0
12/06/2022 03:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - SJC Noordwijk SJC Noordwijk 2-0 -
14/06/2022 03:00 VVOG VVOG - SC Feyenoord SC Feyenoord 3-1 -
14/06/2022 03:00 ARC ARC - RKAV Volendam RKAV Volendam 0-1 -
16/06/2022 21:00 Hoogland Hoogland - OJC Rosmalen OJC Rosmalen 2-1 -
16/06/2022 21:00 Orion Orion - UDI '19 UDI '19 3-2 -
18/06/2022 15:30 RKAV Volendam RKAV Volendam - ARC ARC 2-2 -
18/06/2022 16:00 SC Feyenoord SC Feyenoord - VVOG VVOG 0-1 -
19/06/2022 15:00 OJC Rosmalen OJC Rosmalen - Hoogland Hoogland 4-2 2-1
19/06/2022 15:00 UDI '19 UDI '19 - Orion Orion 2-1 0-0
Top