ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ολλανδία - Tweede Divisie - 2022

Πρωτάθλημα (20/08/2022 - 27/05/2023) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 20/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 1-0 0-0
20/08/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 0-0 0-0
20/08/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 3-0 1-0
20/08/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - OFC Oostzaan OFC Oostzaan 3-2 3-2
20/08/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 7-0 4-0
20/08/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 2-1 1-0
20/08/2022 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 1-3 1-0
20/08/2022 18:00 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - FC Lisse FC Lisse 1-1 1-1
20/08/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 2-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 27/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 15:30 FC Lisse FC Lisse - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 4-0 2-0
27/08/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Κατβικ Κατβικ 1-1 1-0
27/08/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 0-2 0-1
27/08/2022 15:30 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 4-0 1-0
27/08/2022 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 0-2 0-0
27/08/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 0-1 0-0
27/08/2022 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Κονικλίκε Κονικλίκε 1-0 0-0
27/08/2022 16:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 3-0 1-0
27/08/2022 16:00 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - TEC Τίελ TEC Τίελ 2-2 2-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 03 - 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 15:30 FC Lisse FC Lisse - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 1-1 0-1
03/09/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 4-0 2-0
03/09/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - OFC Oostzaan OFC Oostzaan 3-0 2-0
03/09/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 5-5 3-4
03/09/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 1-3 0-2
03/09/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 1-0 1-0
03/09/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 0-1 0-0
03/09/2022 18:00 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 1-1 0-0
04/09/2022 15:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 2-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 06 - 07/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/09/2022 21:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 0-3 0-3
06/09/2022 21:00 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - FC Lisse FC Lisse 1-2 1-0
06/09/2022 21:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 3-0 2-0
06/09/2022 21:00 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 2-1 0-0
07/09/2022 21:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Κατβικ Κατβικ 1-0 0-0
07/09/2022 21:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 5-2 3-1
07/09/2022 21:00 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - TEC Τίελ TEC Τίελ 3-0 2-0
07/09/2022 21:00 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Κονικλίκε Κονικλίκε 2-1 1-0
07/09/2022 21:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 1-3 1-1
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 10 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 15:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Κατβικ Κατβικ 1-3 0-3
10/09/2022 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-2 1-0
10/09/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 3-0 2-0
10/09/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Κονικλίκε Κονικλίκε 0-4 0-3
10/09/2022 16:00 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 1-5 1-2
10/09/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - FC Lisse FC Lisse 3-1 1-0
10/09/2022 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 0-1 0-0
10/09/2022 16:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 2-0 1-0
11/09/2022 15:30 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - TEC Τίελ TEC Τίελ 2-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 17/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 15:00 Κατβικ Κατβικ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 0-0 0-0
17/09/2022 15:30 FC Lisse FC Lisse - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 1-1 0-0
17/09/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-0 2-0
17/09/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ 1-0 0-0
17/09/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 0-1 0-1
17/09/2022 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 2-2 1-0
17/09/2022 16:30 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - TEC Τίελ TEC Τίελ 0-1 0-0
17/09/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 0-0 0-0
17/09/2022 18:00 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - OFC Oostzaan OFC Oostzaan 6-0 4-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 24/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 3-1 3-0
24/09/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ 3-2 1-1
24/09/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ 1-1 0-1
24/09/2022 16:00 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς 2-4 0-2
24/09/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - FC Lisse FC Lisse 3-1 1-0
24/09/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Κατβικ Κατβικ 0-0 0-0
24/09/2022 16:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) 2-1 1-0
24/09/2022 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ 0-2 0-0
24/09/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Κονικλίκε Κονικλίκε 2-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 01/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις 1-1 1-1
01/10/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς 1-6 0-4
01/10/2022 15:30 FC Lisse FC Lisse - OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2-1 2-1
01/10/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις 0-4 0-2
01/10/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC 1-0 0-0
01/10/2022 16:00 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν 0-1 0-0
01/10/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - TEC Τίελ TEC Τίελ 2-0 1-0
01/10/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς 2-0 1-0
01/10/2022 18:00 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς 3-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 04 - 05/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/10/2022 21:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
04/10/2022 21:00 Κονικλίκε Κονικλίκε - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
04/10/2022 21:00 FC Lisse FC Lisse - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
04/10/2022 21:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
04/10/2022 21:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
05/10/2022 21:00 Κατβικ Κατβικ - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
05/10/2022 21:00 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
05/10/2022 21:00 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
05/10/2022 21:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
08/10/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
08/10/2022 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
08/10/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Κατβικ Κατβικ - -
08/10/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
08/10/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
08/10/2022 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - FC Lisse FC Lisse - -
08/10/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
09/10/2022 15:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 15/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
15/10/2022 15:30 FC Lisse FC Lisse - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
15/10/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
15/10/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
15/10/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
15/10/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
15/10/2022 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
15/10/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
15/10/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Κατβικ Κατβικ - -
29/10/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
29/10/2022 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
29/10/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
29/10/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
29/10/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - FC Lisse FC Lisse - -
29/10/2022 19:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
29/10/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
30/10/2022 15:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 05/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
05/11/2022 15:30 FC Lisse FC Lisse - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
05/11/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
05/11/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
05/11/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
05/11/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
05/11/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
05/11/2022 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
05/11/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Κατβικ Κατβικ - -
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 12/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2022 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
12/11/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
12/11/2022 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
12/11/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - FC Lisse FC Lisse - -
12/11/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
12/11/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
12/11/2022 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
12/11/2022 19:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
12/11/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 19/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
19/11/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
19/11/2022 15:30 FC Lisse FC Lisse - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
19/11/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
19/11/2022 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
19/11/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
19/11/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
19/11/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Κατβικ Κατβικ - -
19/11/2022 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
26/11/2022 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
26/11/2022 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
26/11/2022 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
26/11/2022 16:30 Κατβικ Κατβικ - FC Lisse FC Lisse - -
26/11/2022 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
26/11/2022 19:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
26/11/2022 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
27/11/2022 16:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 03 - 04/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2022 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
03/12/2022 15:30 FC Lisse FC Lisse - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
03/12/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
03/12/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
03/12/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
03/12/2022 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
03/12/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Κατβικ Κατβικ - -
03/12/2022 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
04/12/2022 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 10 - 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2022 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
10/12/2022 15:30 FC Lisse FC Lisse - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
10/12/2022 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
10/12/2022 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
10/12/2022 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
10/12/2022 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
10/12/2022 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
10/12/2022 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Κατβικ Κατβικ - -
11/12/2022 16:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 21 - 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/01/2023 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
21/01/2023 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
21/01/2023 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
21/01/2023 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
21/01/2023 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - FC Lisse FC Lisse - -
21/01/2023 16:30 Κατβικ Κατβικ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
21/01/2023 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
22/01/2023 15:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
22/01/2023 15:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 28 - 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2023 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - FC Lisse FC Lisse - -
28/01/2023 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
28/01/2023 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Κατβικ Κατβικ - -
28/01/2023 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
28/01/2023 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
28/01/2023 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
28/01/2023 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
28/01/2023 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
29/01/2023 16:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 04 - 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2023 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
04/02/2023 15:30 FC Lisse FC Lisse - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
04/02/2023 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
04/02/2023 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
04/02/2023 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
04/02/2023 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
04/02/2023 16:30 Κατβικ Κατβικ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
04/02/2023 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
05/02/2023 15:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 11/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2023 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
11/02/2023 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
11/02/2023 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
11/02/2023 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Κατβικ Κατβικ - -
11/02/2023 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
11/02/2023 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
11/02/2023 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - FC Lisse FC Lisse - -
11/02/2023 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
11/02/2023 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 25 - 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2023 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
25/02/2023 15:30 FC Lisse FC Lisse - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
25/02/2023 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
25/02/2023 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
25/02/2023 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
25/02/2023 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
25/02/2023 16:30 Κατβικ Κατβικ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
25/02/2023 19:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
26/02/2023 15:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 04 - 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2023 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
04/03/2023 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
04/03/2023 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - FC Lisse FC Lisse - -
04/03/2023 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
04/03/2023 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
04/03/2023 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Κατβικ Κατβικ - -
04/03/2023 19:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
05/03/2023 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
05/03/2023 16:00 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 11 - 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2023 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
11/03/2023 15:30 FC Lisse FC Lisse - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
11/03/2023 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
11/03/2023 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
11/03/2023 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
11/03/2023 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
11/03/2023 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
11/03/2023 16:30 Κατβικ Κατβικ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
12/03/2023 15:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 25 - 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2023 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
25/03/2023 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
25/03/2023 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - FC Lisse FC Lisse - -
25/03/2023 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
25/03/2023 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
25/03/2023 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
25/03/2023 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
25/03/2023 19:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Κατβικ Κατβικ - -
26/03/2023 16:30 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 01 - 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2023 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
01/04/2023 15:30 FC Lisse FC Lisse - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
01/04/2023 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
01/04/2023 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
01/04/2023 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
01/04/2023 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
01/04/2023 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
01/04/2023 16:30 Κατβικ Κατβικ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
02/04/2023 15:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 08/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2023 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
08/04/2023 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Κατβικ Κατβικ - -
08/04/2023 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
08/04/2023 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
08/04/2023 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
08/04/2023 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
08/04/2023 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
08/04/2023 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - FC Lisse FC Lisse - -
08/04/2023 19:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 15/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2023 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
15/04/2023 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
15/04/2023 15:30 FC Lisse FC Lisse - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
15/04/2023 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
15/04/2023 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
15/04/2023 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
15/04/2023 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
15/04/2023 16:30 Κατβικ Κατβικ - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
15/04/2023 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 22 - 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2023 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
22/04/2023 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
22/04/2023 15:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
22/04/2023 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
22/04/2023 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
22/04/2023 16:30 Κατβικ Κατβικ - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
22/04/2023 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
22/04/2023 19:00 TEC Τίελ TEC Τίελ - FC Lisse FC Lisse - -
23/04/2023 15:30 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 06/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2023 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Κατβικ Κατβικ - -
06/05/2023 15:30 FC Lisse FC Lisse - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
06/05/2023 15:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
06/05/2023 15:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
06/05/2023 16:00 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
06/05/2023 16:00 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
06/05/2023 16:00 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
06/05/2023 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
06/05/2023 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 13 - 14/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2023 15:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
13/05/2023 15:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - FC Lisse FC Lisse - -
13/05/2023 16:00 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
13/05/2023 16:00 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
13/05/2023 16:30 Κατβικ Κατβικ - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
13/05/2023 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
13/05/2023 19:00 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
14/05/2023 15:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
14/05/2023 15:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 20/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2023 16:30 FC Lisse FC Lisse - Κατβικ Κατβικ - -
20/05/2023 16:30 Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - -
20/05/2023 16:30 Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - -
20/05/2023 16:30 Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - TEC Τίελ TEC Τίελ - -
20/05/2023 16:30 Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - -
20/05/2023 16:30 Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - -
20/05/2023 16:30 Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - -
20/05/2023 16:30 OFC Oostzaan OFC Oostzaan - Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - -
20/05/2023 16:30 Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - Κονικλίκε Κονικλίκε - -
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 27/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2023 16:30 Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) Σπάρτα Ρότερνταμ (Νέοι) - Κοζάκεν Μπόϊς Κοζάκεν Μπόϊς - -
27/05/2023 16:30 Ρίνσμπούρκε Μπόϊς Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Νουρντγουίκ Νουρντγουίκ - -
27/05/2023 16:30 Κατβικ Κατβικ - Σπάκενμπουργκ Σπάκενμπουργκ - -
27/05/2023 16:30 Χάρντμπεργκ Χάρντμπεργκ - Γιόνγκ Φόλενταμ Γιόνγκ Φόλενταμ - -
27/05/2023 16:30 Κονικλίκε Κονικλίκε - FC Lisse FC Lisse - -
27/05/2023 16:30 Ισελμίρβογκελς Ισελμίρβογκελς - Κουίκ Μπόις Κουίκ Μπόις - -
27/05/2023 16:30 TEC Τίελ TEC Τίελ - Σχεβενινγκεν Σχεβενινγκεν - -
27/05/2023 16:30 Άμστερνταμ FC Άμστερνταμ FC - Εξέλσιορ Μάασλουις Εξέλσιορ Μάασλουις - -
27/05/2023 16:30 Ντε Τρέφερς Ντε Τρέφερς - OFC Oostzaan OFC Oostzaan - -
Top