ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Περού - Segunda Division - 2022

Πρωτάθλημα (02/04 - 25/09/2022) - 13 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_apertura - 1η αγωνιστική 02/04 - 09/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 23:30 Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol - Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 2-0 1-0
02/04/2022 23:30 Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos - Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2-1 0-1
03/04/2022 21:00 Union Comercio Union Comercio - Cusco Cusco 1-0 1-0
03/04/2022 23:30 Juan Aurich Juan Aurich - Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0-2 0-2
03/04/2022 23:30 Union Huaral Union Huaral - Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 3-0 0-0
09/06/2022 04:00 Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο - Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1-1 0-0
match_round_apertura - 2η αγωνιστική 09 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 03:00 Molinos El Pirata Molinos El Pirata - Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο 0-1 0-0
10/04/2022 21:00 Santos Santos - Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2-2 0-0
10/04/2022 23:00 Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno - Union Comercio Union Comercio 1-1 0-1
10/04/2022 23:00 Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba - Juan Aurich Juan Aurich 2-1 0-1
10/04/2022 23:30 Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors - Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 2-0 0-0
10/04/2022 23:30 Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa - Union Huaral Union Huaral 1-1 0-0
match_round_apertura - 3η αγωνιστική 16 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 23:00 Cusco Cusco - Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2-2 1-1
17/04/2022 21:00 Union Comercio Union Comercio - Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 3-0 1-0
17/04/2022 23:00 Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο - Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 1-1 1-0
17/04/2022 23:30 Union Huaral Union Huaral - Santos Santos 0-0 0-0
17/04/2022 23:30 Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos - Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1-1 0-0
17/04/2022 23:30 Juan Aurich Juan Aurich - Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 4-2 2-2
match_round_apertura - 4η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 21:00 Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol - Union Huaral Union Huaral 0-1 0-0
23/04/2022 23:00 Molinos El Pirata Molinos El Pirata - Union Comercio Union Comercio 0-2 0-0
24/04/2022 21:00 Santos Santos - Juan Aurich Juan Aurich 4-0 4-0
24/04/2022 23:00 Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba - Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 1-0 1-0
24/04/2022 23:30 Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors - Cusco Cusco 0-1 0-1
24/04/2022 23:30 Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa - Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο 3-2 2-1
match_round_apertura - 5η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 19:30 Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos - Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 1-0 1-0
30/04/2022 23:00 Cusco Cusco - Molinos El Pirata Molinos El Pirata 2-0 0-0
01/05/2022 21:00 Union Comercio Union Comercio - Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 2-0 1-0
01/05/2022 23:00 Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno - Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 2-0 2-0
01/05/2022 23:00 Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο - Santos Santos 4-1 2-0
01/05/2022 23:30 Juan Aurich Juan Aurich - Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 1-2 0-0
match_round_apertura - 6η αγωνιστική 07 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 23:00 Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol - Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο 1-1 0-1
07/05/2022 23:00 Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba - Cusco Cusco 0-0 0-0
07/05/2022 23:00 Molinos El Pirata Molinos El Pirata - Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 0-1 0-0
08/05/2022 23:00 Santos Santos - Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 2-0 0-0
08/05/2022 23:30 Union Huaral Union Huaral - Juan Aurich Juan Aurich 0-0 0-0
08/05/2022 23:30 Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa - Union Comercio Union Comercio 2-1 1-0
match_round_apertura - 7η αγωνιστική 14 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 23:00 Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos - Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 4-1 2-1
15/05/2022 21:00 Union Comercio Union Comercio - Santos Santos 3-1 2-0
15/05/2022 23:00 Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno - Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 1-0 0-0
15/05/2022 23:00 Cusco Cusco - Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 2-1 1-0
15/05/2022 23:00 Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο - Union Huaral Union Huaral 1-3 1-1
15/05/2022 23:30 Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors - Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1-0 0-0
match_round_apertura - 8η αγωνιστική 21 - 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 21:00 Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol - Union Comercio Union Comercio 0-1 0-0
22/05/2022 21:00 Santos Santos - Cusco Cusco 1-2 0-1
22/05/2022 23:00 Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba - Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 5-1 4-0
22/05/2022 23:30 Union Huaral Union Huaral - Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 1-1 1-0
22/05/2022 23:30 Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa - Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 3-0 1-0
22/05/2022 23:30 Juan Aurich Juan Aurich - Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο 3-3 0-1
match_round_apertura - 9η αγωνιστική 28 - 29/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2022 19:30 Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos - Juan Aurich Juan Aurich 4-3 1-0
28/05/2022 21:00 Molinos El Pirata Molinos El Pirata - Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 1-0 0-0
28/05/2022 23:00 Cusco Cusco - Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 3-0 2-0
29/05/2022 21:00 Union Comercio Union Comercio - Union Huaral Union Huaral 4-0 2-0
29/05/2022 23:00 Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno - Santos Santos 1-1 0-0
29/05/2022 23:30 Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors - Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 0-1 0-0
match_round_apertura - 10η αγωνιστική 04 - 05/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/06/2022 23:00 Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol - Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2-1 1-0
04/06/2022 23:00 Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο - Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 1-2 1-0
05/06/2022 21:00 Santos Santos - Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 3-0 1-0
05/06/2022 23:30 Union Huaral Union Huaral - Cusco Cusco 0-1 0-0
05/06/2022 23:30 Juan Aurich Juan Aurich - Union Comercio Union Comercio 2-1 0-1
05/06/2022 23:45 Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa - Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0-0 0-0
match_round_apertura - 11η αγωνιστική 11 - 12/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/06/2022 23:00 Cusco Cusco - Juan Aurich Juan Aurich 2-0 2-0
11/06/2022 23:00 Molinos El Pirata Molinos El Pirata - Santos Santos 0-1 0-1
12/06/2022 21:00 Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba - Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 1-2 1-0
12/06/2022 21:00 Union Comercio Union Comercio - Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο 3-1 1-0
12/06/2022 23:00 Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno - Union Huaral Union Huaral 1-1 1-0
12/06/2022 23:30 Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors - Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0-0 0-0
match_round_apertura - 12η αγωνιστική 18 - 19/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/06/2022 19:30 Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos - Union Comercio Union Comercio 2-3 1-0
18/06/2022 23:00 Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol - Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1-1 1-1
19/06/2022 21:00 Santos Santos - Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 2-2 0-0
19/06/2022 23:00 Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο - Cusco Cusco 0-2 0-0
19/06/2022 23:30 Union Huaral Union Huaral - Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1-0 1-0
19/06/2022 23:30 Juan Aurich Juan Aurich - Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 4-3 3-0
match_round_apertura - 13η αγωνιστική 26/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/06/2022 23:00 Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno - Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο 2-1 2-0
26/06/2022 23:00 Cusco Cusco - Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 3-2 1-0
26/06/2022 23:00 Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors - Juan Aurich Juan Aurich 1-1 0-0
26/06/2022 23:00 Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba - Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2-1 1-0
26/06/2022 23:00 Molinos El Pirata Molinos El Pirata - Union Huaral Union Huaral 1-1 0-0
26/06/2022 23:30 Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa - Santos Santos 2-0 2-0
match_round_clausura - 1η αγωνιστική 03/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/07/2022 23:00 Cusco Cusco - Union Comercio Union Comercio - -
03/07/2022 23:00 Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba - Union Huaral Union Huaral - -
03/07/2022 23:00 Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno - Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos - -
03/07/2022 23:00 Molinos El Pirata Molinos El Pirata - Juan Aurich Juan Aurich - -
03/07/2022 23:30 Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors - Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι  Ντε Χουανούκο Αλιάνζα Γιουνιβέρσιτι Ντε Χουανούκο - -
03/07/2022 23:30 Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa - Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol - -
match_round_clausura - 2η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 3η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 4η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 5η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 6η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 7η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 8η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 9η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 10η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 11η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 12η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_clausura - 13η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top