Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/07/2021 | 19:00 | Νιετσιέτζα - Σταλ Μίελετς | 1-1 | 1-0 |
23/07/2021 | 21:30 | Λεχ Πόζναν - Ραντόμιακ | 0-0 | 0-0 |
24/07/2021 | 16:00 | Γκόρνικ Λέτζνα - Κρακοβία | 1-1 | 1-0 |
24/07/2021 | 18:30 | Γιαγκελόνια - Λέχια Γκντανσκ | 1-1 | 0-0 |
24/07/2021 | 21:00 | Λέγκια Βαρσοβίας - Βίσλα Πλοκ | 1-0 | 1-0 |
25/07/2021 | 16:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Ράκοβ | 2-3 | 1-1 |
25/07/2021 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Βάρτα Πόζναν | 2-2 | 0-1 |
25/07/2021 | 21:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-0 | 1-0 |
26/07/2021 | 19:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/07/2021 | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Γκόρνικ Λέτζνα | 3-1 | 1-1 |
30/07/2021 | 21:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Λεχ Πόζναν | 1-3 | 1-1 |
31/07/2021 | 16:00 | Σταλ Μίελετς - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-2 | 0-2 |
31/07/2021 | 18:30 | Νιετσιέτζα - Βίσλα Κρακοβίας | 2-2 | 1-0 |
31/07/2021 | 21:00 | Ραντόμιακ - Λέγκια Βαρσοβίας | 3-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 16:00 | Βάρτα Πόζναν - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-1 | 0-1 |
01/08/2021 | 18:30 | Κρακοβία - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-2 | 0-1 |
01/08/2021 | 21:00 | Γιαγκελόνια - Ράκοβ | 3-0 | 2-0 |
02/08/2021 | 19:00 | Λέχια Γκντανσκ - Βίσλα Πλοκ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/08/2021 | 19:00 | Γκόρνικ Λέτζνα - Βάρτα Πόζναν | 0-4 | 0-1 |
06/08/2021 | 21:30 | Λεχ Πόζναν - Κρακοβία | 2-0 | 0-0 |
07/08/2021 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Νιετσιέτζα | 1-0 | 1-0 |
07/08/2021 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σταλ Μίελετς | 1-0 | 0-0 |
08/08/2021 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-0 | 1-0 |
08/08/2021 | 18:30 | Βίσλα Κρακοβίας - Ράκοβ | 1-2 | 1-0 |
08/08/2021 | 21:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Λέχια Γκντανσκ | 1-1 | 1-0 |
09/08/2021 | 19:00 | Βίσλα Πλοκ - Ραντόμιακ | 1-0 | 1-0 |
15/12/2021 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/08/2021 | 19:00 | Νιετσιέτζα - Λεχ Πόζναν | 1-3 | 1-2 |
13/08/2021 | 21:30 | Σταλ Μίελετς - Βίσλα Κρακοβίας | 2-1 | 1-0 |
14/08/2021 | 16:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Βίσλα Πλοκ | 4-3 | 3-1 |
14/08/2021 | 18:30 | Λέχια Γκντανσκ - Κρακοβία | 3-0 | 1-0 |
14/08/2021 | 21:00 | Βάρτα Πόζναν - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-2 | 0-1 |
15/08/2021 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Γκόρνικ Λέτζνα | 0-0 | 0-0 |
15/08/2021 | 21:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Πογκόν Στσζέτσιν | 2-0 | 1-0 |
16/08/2021 | 19:00 | Γιαγκελόνια - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-3 | 1-2 |
29/09/2021 | 18:00 | Ράκοβ - Ραντόμιακ | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/08/2021 | 19:00 | Βίσλα Πλοκ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 4-0 | 2-0 |
20/08/2021 | 21:30 | Ραντόμιακ - Βάρτα Πόζναν | 1-0 | 0-0 |
21/08/2021 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Σταλ Μίελετς | 4-1 | 0-1 |
21/08/2021 | 18:30 | Κρακοβία - Γιαγκελόνια | 2-1 | 1-0 |
21/08/2021 | 21:00 | Γκόρνικ Λέτζνα - Βίσλα Κρακοβίας | 1-3 | 0-1 |
22/08/2021 | 16:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-1 | 0-0 |
22/08/2021 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Λέχια Γκντανσκ | 2-0 | 1-0 |
15/12/2021 | 19:00 | Ράκοβ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-2 | 1-0 |
15/03/2022 | 19:45 | Λέγκια Βαρσοβίας - Νιετσιέτζα | 4-1 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/08/2021 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Γκόρνικ Λέτζνα | 2-0 | 2-0 |
27/08/2021 | 21:30 | Βάρτα Πόζναν - Γιαγκελόνια | 1-1 | 0-0 |
28/08/2021 | 13:30 | Νιετσιέτζα - Κρακοβία | 1-2 | 0-0 |
28/08/2021 | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ - Ραντόμιακ | 2-2 | 2-0 |
28/08/2021 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-1 | 0-0 |
28/08/2021 | 21:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-1 | 0-0 |
29/08/2021 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Ράκοβ | 1-1 | 1-1 |
29/08/2021 | 16:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-3 | 1-2 |
29/08/2021 | 18:30 | Βίσλα Κρακοβίας - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/09/2021 | 13:30 | Βάρτα Πόζναν - Νιετσιέτζα | 0-0 | 0-0 |
11/09/2021 | 16:00 | Κρακοβία - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-2 | 0-2 |
11/09/2021 | 18:30 | Γιαγκελόνια - Σταλ Μίελετς | 1-1 | 1-1 |
11/09/2021 | 21:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-0 | 0-0 |
12/09/2021 | 13:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-1 | 0-0 |
12/09/2021 | 16:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Λέχια Γκντανσκ | 2-2 | 0-2 |
12/09/2021 | 18:30 | Ράκοβ - Λεχ Πόζναν | 2-2 | 1-0 |
13/09/2021 | 19:00 | Γκόρνικ Λέτζνα - Βίσλα Πλοκ | 3-2 | 0-1 |
13/09/2021 | 21:30 | Ραντόμιακ - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/09/2021 | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Νιετσιέτζα | 2-1 | 0-1 |
17/09/2021 | 21:30 | Λεχ Πόζναν - Βίσλα Κρακοβίας | 5-0 | 2-0 |
18/09/2021 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Γιαγκελόνια | 3-0 | 0-0 |
18/09/2021 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Κρακοβία | 1-1 | 1-0 |
18/09/2021 | 18:30 | Ραντόμιακ - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-1 | 1-1 |
18/09/2021 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-0 | 1-0 |
19/09/2021 | 13:30 | Σταλ Μίελετς - Ράκοβ | 0-3 | 0-0 |
19/09/2021 | 16:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βάρτα Πόζναν | 1-0 | 1-0 |
19/09/2021 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Γκόρνικ Λέτζνα | 3-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/09/2021 | 19:00 | Γκόρνικ Λέτζνα - Λέχια Γκντανσκ | 0-4 | 0-2 |
24/09/2021 | 21:30 | Γιαγκελόνια - Λεχ Πόζναν | 1-0 | 0-0 |
25/09/2021 | 16:00 | Σταλ Μίελετς - Ραντόμιακ | 1-0 | 1-0 |
25/09/2021 | 18:30 | Βάρτα Πόζναν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-2 | 0-1 |
25/09/2021 | 21:00 | Λέγκια Βαρσοβίας - Ράκοβ | 2-3 | 1-1 |
26/09/2021 | 13:30 | Νιετσιέτζα - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 3-1 | 0-0 |
26/09/2021 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Βίσλα Πλοκ | 3-1 | 2-1 |
26/09/2021 | 18:30 | Βίσλα Κρακοβίας - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-1 | 0-1 |
27/09/2021 | 19:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Κρακοβία | 2-4 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/10/2021 | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Γιαγκελόνια | 0-1 | 0-0 |
01/10/2021 | 21:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Βίσλα Κρακοβίας | 1-0 | 0-0 |
02/10/2021 | 13:30 | Ραντόμιακ - Νιετσιέτζα | 1-1 | 0-0 |
02/10/2021 | 16:00 | Κρακοβία - Σταλ Μίελετς | 3-3 | 1-3 |
02/10/2021 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Σλασκ Βρότσλαβ | 4-0 | 2-0 |
02/10/2021 | 21:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βίσλα Πλοκ | 4-2 | 1-1 |
03/10/2021 | 13:30 | Ράκοβ - Βάρτα Πόζναν | 3-0 | 2-0 |
03/10/2021 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Γκόρνικ Λέτζνα | 4-1 | 2-1 |
03/10/2021 | 18:30 | Λέχια Γκντανσκ - Λέγκια Βαρσοβίας | 3-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/10/2021 | 13:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-1 | 1-1 |
16/10/2021 | 16:00 | Νιετσιέτζα - Λέχια Γκντανσκ | 0-2 | 0-0 |
16/10/2021 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βίσλα Κρακοβίας | 0-1 | 0-0 |
16/10/2021 | 21:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Ράκοβ | 1-2 | 0-0 |
17/10/2021 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-0 | 0-0 |
17/10/2021 | 16:00 | Κρακοβία - Βάρτα Πόζναν | 2-0 | 0-0 |
17/10/2021 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Λεχ Πόζναν | 0-1 | 0-0 |
18/10/2021 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 4-2 | 1-2 |
18/10/2021 | 21:30 | Γιαγκελόνια - Ραντόμιακ | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/10/2021 | 19:00 | Ραντόμιακ - Γκόρνικ Λέτζνα | 3-1 | 2-0 |
22/10/2021 | 21:30 | Λεχ Πόζναν - Βίσλα Πλοκ | 4-1 | 1-1 |
23/10/2021 | 13:30 | Ράκοβ - Νιετσιέτζα | 3-2 | 1-0 |
23/10/2021 | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-1 | 1-1 |
23/10/2021 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Γιαγκελόνια | 4-1 | 2-1 |
23/10/2021 | 21:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Σλασκ Βρότσλαβ | 0-5 | 0-3 |
24/10/2021 | 16:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Κρακοβία | 1-1 | 0-0 |
24/10/2021 | 18:30 | Βάρτα Πόζναν - Σταλ Μίελετς | 0-0 | 0-0 |
24/10/2021 | 21:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Λέγκια Βαρσοβίας | 4-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/10/2021 | 19:00 | Κρακοβία - Ραντόμιακ | 1-2 | 0-1 |
29/10/2021 | 21:30 | Σταλ Μίελετς - Λεχ Πόζναν | 0-0 | 0-0 |
30/10/2021 | 13:30 | Νιετσιέτζα - Σλασκ Βρότσλαβ | 4-3 | 1-1 |
30/10/2021 | 16:00 | Βάρτα Πόζναν - Λέχια Γκντανσκ | 0-2 | 0-0 |
30/10/2021 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-0 | 0-0 |
30/10/2021 | 21:00 | Γιαγκελόνια - Πιάστ Γκλίβιτσε | 3-3 | 0-2 |
31/10/2021 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Βίσλα Κρακοβίας | 2-0 | 1-0 |
31/10/2021 | 16:00 | Γκόρνικ Λέτζνα - Ράκοβ | 0-0 | 0-0 |
31/10/2021 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2021 | 19:00 | Βίσλα Πλοκ - Νιετσιέτζα | 1-1 | 1-1 |
05/11/2021 | 21:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Γιαγκελόνια | 2-2 | 1-0 |
06/11/2021 | 13:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Βάρτα Πόζναν | 0-1 | 0-0 |
06/11/2021 | 16:00 | Ραντόμιακ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-0 | 1-0 |
06/11/2021 | 18:30 | Λέχια Γκντανσκ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-1 | 0-1 |
06/11/2021 | 21:00 | Γκόρνικ Λέτζνα - Λεχ Πόζναν | 1-1 | 0-1 |
07/11/2021 | 16:00 | Ράκοβ - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-0 | 0-0 |
07/11/2021 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Σταλ Μίελετς | 1-3 | 1-2 |
07/11/2021 | 21:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Κρακοβία | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/11/2021 | 13:30 | Βάρτα Πόζναν - Βίσλα Πλοκ | 1-2 | 0-1 |
20/11/2021 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Βίσλα Κρακοβίας | 3-1 | 1-1 |
20/11/2021 | 18:30 | Σταλ Μίελετς - Λέχια Γκντανσκ | 3-3 | 1-2 |
20/11/2021 | 21:00 | Λεχ Πόζναν - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-0 | 0-0 |
21/11/2021 | 13:30 | Νιετσιέτζα - Γκόρνικ Λέτζνα | 1-1 | 1-0 |
21/11/2021 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Σλασκ Βρότσλαβ | 2-1 | 0-0 |
21/11/2021 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Λέγκια Βαρσοβίας | 3-2 | 2-0 |
22/11/2021 | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Ραντόμιακ | 0-2 | 0-2 |
22/11/2021 | 21:30 | Κρακοβία - Ράκοβ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/11/2021 | 19:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Νιετσιέτζα | 2-1 | 0-1 |
26/11/2021 | 21:30 | Βίσλα Κρακοβίας - Ραντόμιακ | 0-1 | 0-1 |
27/11/2021 | 13:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-2 | 1-2 |
27/11/2021 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Σταλ Μίελετς | 2-1 | 0-0 |
27/11/2021 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Λέχια Γκντανσκ | 5-1 | 2-1 |
27/11/2021 | 21:00 | Ράκοβ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 4-0 | 1-0 |
28/11/2021 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Κρακοβία | 2-1 | 2-0 |
28/11/2021 | 16:00 | Λεχ Πόζναν - Βάρτα Πόζναν | 2-0 | 0-0 |
28/11/2021 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Γιαγκελόνια | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/12/2021 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Βίσλα Πλοκ | 2-1 | 2-0 |
03/12/2021 | 21:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σλασκ Βρότσλαβ | 3-1 | 0-0 |
04/12/2021 | 16:00 | Νιετσιέτζα - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-3 | 1-2 |
04/12/2021 | 18:30 | Γιαγκελόνια - Γκόρνικ Λέτζνα | 1-2 | 0-2 |
04/12/2021 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Ράκοβ | 3-1 | 0-1 |
05/12/2021 | 18:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λεχ Πόζναν | 2-3 | 0-2 |
05/12/2021 | 21:00 | Κρακοβία - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-0 | 1-0 |
06/12/2021 | 19:00 | Βάρτα Πόζναν - Βίσλα Κρακοβίας | 1-1 | 0-0 |
14/12/2021 | 19:45 | Ραντόμιακ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 2-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/12/2021 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Νιετσιέτζα | 1-0 | 1-0 |
10/12/2021 | 21:30 | Ράκοβ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-0 | 0-0 |
11/12/2021 | 16:00 | Ραντόμιακ - Λεχ Πόζναν | 2-1 | 2-0 |
11/12/2021 | 18:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βίσλα Κρακοβίας | 2-1 | 0-1 |
11/12/2021 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Γιαγκελόνια | 1-2 | 1-1 |
12/12/2021 | 13:30 | Κρακοβία - Γκόρνικ Λέτζνα | 0-2 | 0-2 |
12/12/2021 | 16:00 | Βίσλα Πλοκ - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-0 | 1-0 |
12/12/2021 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Πογκόν Στσζέτσιν | 2-2 | 1-1 |
13/12/2021 | 19:00 | Βάρτα Πόζναν - Σλασκ Βρότσλαβ | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/12/2021 | 19:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Νιετσιέτζα | 3-0 | 2-0 |
17/12/2021 | 21:30 | Βίσλα Πλοκ - Λέχια Γκντανσκ | 1-0 | 1-0 |
18/12/2021 | 13:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Σταλ Μίελετς | 1-1 | 1-0 |
18/12/2021 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Βάρτα Πόζναν | 1-1 | 0-0 |
18/12/2021 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Κρακοβία | 0-2 | 0-1 |
18/12/2021 | 21:00 | Ράκοβ - Γιαγκελόνια | 5-0 | 0-0 |
19/12/2021 | 13:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-1 | 0-1 |
19/12/2021 | 16:00 | Λεχ Πόζναν - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-1 | 1-1 |
19/12/2021 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Ραντόμιακ | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/02/2022 | 19:00 | Νιετσιέτζα - Γιαγκελόνια | 2-1 | 1-0 |
04/02/2022 | 21:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-3 | 0-2 |
05/02/2022 | 16:00 | Σταλ Μίελετς - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-2 | 1-0 |
05/02/2022 | 18:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-2 | 0-0 |
05/02/2022 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Σλασκ Βρότσλαβ | 2-0 | 1-0 |
06/02/2022 | 13:30 | Βάρτα Πόζναν - Γκόρνικ Λέτζνα | 1-1 | 0-0 |
06/02/2022 | 16:00 | Ράκοβ - Βίσλα Κρακοβίας | 2-0 | 0-0 |
06/02/2022 | 18:30 | Κρακοβία - Λεχ Πόζναν | 3-3 | 1-1 |
07/02/2022 | 19:00 | Ραντόμιακ - Βίσλα Πλοκ | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/02/2022 | 19:00 | Γκόρνικ Λέτζνα - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-1 | 1-0 |
11/02/2022 | 21:30 | Κρακοβία - Λέχια Γκντανσκ | 2-0 | 0-0 |
12/02/2022 | 16:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Σταλ Μίελετς | 0-1 | 0-1 |
12/02/2022 | 18:30 | Ραντόμιακ - Ράκοβ | 0-1 | 0-1 |
12/02/2022 | 21:00 | Λεχ Πόζναν - Νιετσιέτζα | 5-0 | 3-0 |
13/02/2022 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-2 | 0-0 |
13/02/2022 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-1 | 1-0 |
13/02/2022 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Βάρτα Πόζναν | 0-1 | 0-1 |
14/02/2022 | 19:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Γιαγκελόνια | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/02/2022 | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βίσλα Πλοκ | 3-1 | 1-1 |
18/02/2022 | 21:30 | Σταλ Μίελετς - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-1 | 0-0 |
19/02/2022 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Κρακοβία | 0-0 | 0-0 |
19/02/2022 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-3 | 1-3 |
19/02/2022 | 21:00 | Νιετσιέτζα - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-0 | 0-0 |
20/02/2022 | 13:30 | Βάρτα Πόζναν - Ραντόμιακ | 3-1 | 0-1 |
20/02/2022 | 16:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ράκοβ | 1-1 | 1-1 |
20/02/2022 | 18:30 | Λέχια Γκντανσκ - Λεχ Πόζναν | 1-0 | 0-0 |
21/02/2022 | 19:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Γκόρνικ Λέτζνα | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/02/2022 | 19:00 | Ράκοβ - Βίσλα Πλοκ | 2-0 | 1-0 |
25/02/2022 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Βίσλα Κρακοβίας | 2-1 | 1-0 |
26/02/2022 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Λεχ Πόζναν | 0-3 | 0-0 |
26/02/2022 | 18:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Σταλ Μίελετς | 2-0 | 2-0 |
26/02/2022 | 21:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 0-0 | 0-0 |
27/02/2022 | 13:30 | Γιαγκελόνια - Βάρτα Πόζναν | 1-1 | 0-0 |
27/02/2022 | 16:00 | Ραντόμιακ - Λέχια Γκντανσκ | 2-0 | 1-0 |
27/02/2022 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-0 | 0-0 |
28/02/2022 | 19:00 | Κρακοβία - Νιετσιέτζα | 1-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2022 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Γιαγκελόνια | 1-1 | 0-0 |
04/03/2022 | 21:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Ραντόμιακ | 4-0 | 1-0 |
05/03/2022 | 16:00 | Νιετσιέτζα - Βάρτα Πόζναν | 1-0 | 0-0 |
05/03/2022 | 18:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-0 | 0-0 |
05/03/2022 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Βίσλα Κρακοβίας | 1-1 | 1-0 |
06/03/2022 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Γκόρνικ Λέτζνα | 3-1 | 3-1 |
06/03/2022 | 16:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Κρακοβία | 3-0 | 2-0 |
06/03/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Ράκοβ | 0-1 | 0-0 |
07/03/2022 | 20:00 | Λέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/03/2022 | 19:00 | Νιετσιέτζα - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-2 | 0-0 |
11/03/2022 | 21:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-1 | 0-0 |
12/03/2022 | 16:00 | Βάρτα Πόζναν - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-1 | 1-1 |
12/03/2022 | 18:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Λέχια Γκντανσκ | 1-0 | 0-0 |
12/03/2022 | 21:00 | Κρακοβία - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-1 | 0-0 |
13/03/2022 | 13:30 | Γιαγκελόνια - Βίσλα Πλοκ | 0-1 | 0-1 |
13/03/2022 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Ραντόμιακ | 0-0 | 0-0 |
13/03/2022 | 18:30 | Βίσλα Κρακοβίας - Λεχ Πόζναν | 1-1 | 1-0 |
14/03/2022 | 19:00 | Ράκοβ - Σταλ Μίελετς | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/03/2022 | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βάρτα Πόζναν | 0-4 | 0-3 |
18/03/2022 | 21:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Βίσλα Κρακοβίας | 4-1 | 2-1 |
19/03/2022 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-2 | 1-0 |
19/03/2022 | 16:00 | Ράκοβ - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-1 | 0-1 |
19/03/2022 | 18:30 | Λέχια Γκντανσκ - Γκόρνικ Λέτζνα | 2-0 | 1-0 |
19/03/2022 | 21:00 | Λεχ Πόζναν - Γιαγκελόνια | 3-0 | 0-0 |
20/03/2022 | 13:30 | Ραντόμιακ - Σταλ Μίελετς | 1-1 | 0-1 |
20/03/2022 | 16:00 | Κρακοβία - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-1 | 0-1 |
20/03/2022 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Νιετσιέτζα | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/04/2022 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Κρακοβία | 1-2 | 0-2 |
01/04/2022 | 21:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Λεχ Πόζναν | 0-1 | 0-0 |
02/04/2022 | 16:00 | Βάρτα Πόζναν - Ράκοβ | 0-2 | 0-1 |
02/04/2022 | 18:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-4 | 0-2 |
02/04/2022 | 21:00 | Λέγκια Βαρσοβίας - Λέχια Γκντανσκ | 2-1 | 1-0 |
03/04/2022 | 13:30 | Νιετσιέτζα - Ραντόμιακ | 1-1 | 0-1 |
03/04/2022 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-1 | 0-0 |
03/04/2022 | 18:30 | Βίσλα Κρακοβίας - Πιάστ Γκλίβιτσε | 2-2 | 1-0 |
04/04/2022 | 19:00 | Βίσλα Πλοκ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 3-2 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/04/2022 | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σταλ Μίελετς | 3-1 | 0-0 |
08/04/2022 | 21:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Βίσλα Πλοκ | 1-2 | 1-1 |
09/04/2022 | 16:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Γκόρνικ Λέτζνα | 1-0 | 1-0 |
09/04/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-1 | 1-1 |
09/04/2022 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Νιετσιέτζα | 2-0 | 1-0 |
10/04/2022 | 13:30 | Βάρτα Πόζναν - Κρακοβία | 1-0 | 0-0 |
10/04/2022 | 16:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 4-1 | 1-0 |
10/04/2022 | 18:30 | Ράκοβ - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-1 | 0-1 |
11/04/2022 | 19:00 | Ραντόμιακ - Γιαγκελόνια | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/04/2022 | 13:30 | Σταλ Μίελετς - Βάρτα Πόζναν | 0-1 | 0-1 |
16/04/2022 | 13:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Ραντόμιακ | 1-0 | 0-0 |
16/04/2022 | 16:00 | Νιετσιέτζα - Ράκοβ | 0-3 | 0-1 |
16/04/2022 | 18:30 | Γιαγκελόνια - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-2 | 1-1 |
16/04/2022 | 21:00 | Βίσλα Πλοκ - Λεχ Πόζναν | 0-1 | 0-1 |
18/04/2022 | 13:30 | Κρακοβία - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 1-0 | 1-0 |
18/04/2022 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Βίσλα Κρακοβίας | 1-1 | 1-1 |
18/04/2022 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Λέχια Γκντανσκ | 1-3 | 0-1 |
18/04/2022 | 21:00 | Λέγκια Βαρσοβίας - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/04/2022 | 19:00 | Λεχ Πόζναν - Γκόρνικ Λέτζνα | 3-0 | 3-0 |
20/04/2022 | 21:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Ράκοβ | 1-2 | 1-0 |
29/04/2022 | 19:00 | Βάρτα Πόζναν - Πιάστ Γκλίβιτσε | 2-3 | 1-1 |
29/04/2022 | 21:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ραντόμιακ | 0-0 | 0-0 |
30/04/2022 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-1 | 0-0 |
30/04/2022 | 18:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λέχια Γκντανσκ | 2-2 | 0-2 |
30/04/2022 | 21:00 | Σταλ Μίελετς - Λέγκια Βαρσοβίας | 2-1 | 2-1 |
01/05/2022 | 16:00 | Νιετσιέτζα - Βίσλα Πλοκ | 1-0 | 0-0 |
01/05/2022 | 18:30 | Κρακοβία - Βίσλα Κρακοβίας | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/04/2022 | 19:00 | Ραντόμιακ - Κρακοβία | 0-1 | 0-1 |
22/04/2022 | 21:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-4 | 1-2 |
23/04/2022 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Νιετσιέτζα | 0-4 | 0-3 |
23/04/2022 | 18:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Γιαγκελόνια | 2-1 | 0-0 |
23/04/2022 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Βάρτα Πόζναν | 2-0 | 2-0 |
24/04/2022 | 13:30 | Λεχ Πόζναν - Σταλ Μίελετς | 3-1 | 2-1 |
24/04/2022 | 16:00 | Ράκοβ - Γκόρνικ Λέτζνα | 2-1 | 2-0 |
24/04/2022 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Λέγκια Βαρσοβίας | 3-1 | 1-1 |
25/04/2022 | 20:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Βίσλα Πλοκ | 3-4 | 1-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2022 | 19:00 | Ραντόμιακ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 1-6 | 0-3 |
06/05/2022 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 5-3 | 4-2 |
07/05/2022 | 16:00 | Βίσλα Πλοκ - Βάρτα Πόζναν | 0-3 | 0-1 |
07/05/2022 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-1 | 1-0 |
07/05/2022 | 21:00 | Βίσλα Κρακοβίας - Γιαγκελόνια | 0-0 | 0-0 |
08/05/2022 | 13:30 | Λέχια Γκντανσκ - Σταλ Μίελετς | 3-2 | 2-0 |
08/05/2022 | 16:00 | Ράκοβ - Κρακοβία | 1-1 | 1-0 |
08/05/2022 | 18:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Λεχ Πόζναν | 1-2 | 0-1 |
09/05/2022 | 19:00 | Γκόρνικ Λέτζνα - Νιετσιέτζα | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/05/2022 | 19:00 | Κρακοβία - Βίσλα Πλοκ | 3-0 | 2-0 |
13/05/2022 | 21:30 | Γιαγκελόνια - Λέγκια Βαρσοβίας | 2-2 | 0-0 |
14/05/2022 | 13:30 | Νιετσιέτζα - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-1 | 0-0 |
14/05/2022 | 16:00 | Βάρτα Πόζναν - Λεχ Πόζναν | 1-2 | 1-2 |
14/05/2022 | 18:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Ράκοβ | 1-0 | 0-0 |
14/05/2022 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-0 | 0-0 |
15/05/2022 | 13:30 | Σταλ Μίελετς - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-1 | 0-1 |
15/05/2022 | 16:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Γκόρνικ Λέτζνα | 4-2 | 0-1 |
15/05/2022 | 18:30 | Ραντόμιακ - Βίσλα Κρακοβίας | 4-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/05/2022 | 18:30 | Βίσλα Πλοκ - Σταλ Μίελετς | 3-0 | 1-0 |
21/05/2022 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 3-4 | 3-2 |
21/05/2022 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Νιετσιέτζα | 2-2 | 1-0 |
21/05/2022 | 18:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Γιαγκελόνια | 0-1 | 0-0 |
21/05/2022 | 18:30 | Ράκοβ - Λέχια Γκντανσκ | 3-0 | 2-0 |
21/05/2022 | 18:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Ραντόμιακ | 1-1 | 0-1 |
21/05/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-1 | 2-0 |
21/05/2022 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Κρακοβία | 3-0 | 0-0 |
21/05/2022 | 18:30 | Βίσλα Κρακοβίας - Βάρτα Πόζναν | 0-1 | 0-1 |
Έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον προς τα διπλά υπάρχει στις τρεις αναμετρήσεις του πρωταθλήματος Πολωνίας, με τους φιλοξενούμενους να βρίσκονται σε πρώτο πλάνο στις αναλύσεις.
Τέσσερις αναμετρήσεις με έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον για την κορυφή και τα χαμηλά στρώματα της βαθμολογίας περιλαμβάνει το κουπόνι για το πρωτάθλημα της Πολωνίας.
Αυλαία για την 25η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, με δύο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις να συμπεριλαμβάνονται στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Οι δύο ομάδες θα παίξουν σήμερα με στόχο τη νίκη, αλλά η κάθε μία την χρειάζεται για διαφορετικό σκοπό.
Ολοκληρώνεται η 24η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, με την Βάρτα Πόζναν να έχει την ευκαιρία να κάνει ένα σημαντικό βήμα παραμονής απέναντι στην ουραγό της βαθμολογίας, με τον άσο να τραβάει το στοιχηματικό ενδιαφέρον.
Έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, καθώς από τις αναλύσεις προκύπτουν καλά πονταρίσματα στα γκολ των τριών αναμετρήσεων, που υπάρχουν στο πρόγραμμα.
Ένα δυνατό σημείο και δύο επιλογές που αφορούν τα γκολ, προκύπτουν από τις αναλύσεις των αναμετρήσεων του πρωταθλήματος Πολωνίας, που παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον, τόσο ψηλά, όσο και χαμηλά στη βαθμολογία.
Αυλαία για την 24η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας με δύο αναμετρήσεις που τραβούν το ενδιαφέρον στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Αναμέτρηση με έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον στο κλείσιμο της 23ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Πολωνίας, καθώς προκύπτει ένα ενδιαφέρον στατιστικό από την προϊστορία των συναντήσεων ανάμεσα σε Ραντόμιακ και Σταλ.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το κουπόνι από το πρωτάθλημα της Πολωνίας και οι προβλέψεις λένε πως υπάρχουν οι προϋποθέσεις να μπουν αρκετά γκολ.
Το κουπόνι περιλαμβάνει τρεις αναμετρήσεις από το πρωτάθλημα της Πολωνίας, οι οποίες παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στοιχηματικά και βαθμολογικά.
Η 23η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Πολωνίας ανοίγει αυλαία με δύο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
.Δύο παιχνίδια διεξάγονται σήμερα στην προημιτελική φάση του κυπέλλου Πολωνίας.
Η 22η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας ολοκληρώνεται με ένα παιχνίδι, στο οποίο προκύπτει μεγάλο στοιχηματικό ενδιαφέρον για τη νίκη των γηπεδούχων, καθώς οι φιλοξενούμενοι έχουν δεχθεί δέκα γκολ στους δύο τελευταίους αγώνες τους.
Με τρεις αναμετρήσεις συνεχίζεται η δράση στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, που παρουσιάζει έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον, καθώς υπάρχουν σημεία σε υψηλές αποδόσεις, με τις νίκες των Γκόρνικ Ζάμπρζε και Λέγκια Βαρσοβίας να ξεχωρίζουν.
To πρωτάθλημα της Πολωνίας συνεχίζεται με τρεις αναμετρήσεις, από τις οποίες προκύπτει μεγάλο ενδιαφέρον, τόσο στοιχηματικά, όσο και για τις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας.
Η 22η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας ξεκινά με δύο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που τραβούν τα βλέμματα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Η 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος Πολωνίας ολοκληρώνεται με μία αναμέτρηση που παρουσιάζει έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον, καθώς από τις αναλύσεις προκύπτει ο άσος, που προσφέρεται σε ελκυστικές αποδόσεις.
Μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζει το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, όπου ξεχωρίζει το ντέρμπι του Λοτζ με την μεγάλη αντιπαλότητα, αλλά και η προσπάθεια της Λέγκια να πλησιάσει την κορυφή εν μέσω ευρωπαϊκών υποχρεώσεων.
Έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι αναμετρήσεις του πρωταθλήματος Πολωνίας, καθώς μπορεί να αλλάξουν το σκηνικό στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας.
Η 21η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας ξεκινά με δύο αναμετρήσεις που παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στο κουπόνι του στοιχήματος.
Το μοναδικό παιχνίδι της Α' Πολωνίας που ρίχνει την αυλαία της 20ης αγωνιστικής.
Κόντρα στις έδρες οι επιλογές από το πρωτάθλημα της Πολωνίας, που άρχισε και πάλι έπειτα από μεγάλη διακοπή, με το στοιχηματικό ενδιαφέρον να στρέφεται στους φιλοξενούμενους.
Το πρωτάθλημα της Πολωνίας άρχισε ξανά και οι ομάδες επιστρέφουν σιγά-σιγά στη δράση, με το στοιχηματικό ενδιαφέρον να στρέφεται στους γηπεδούχους, οι οποίοι φαίνεται πως έχουν τον πρώτο λόγο για να πάρουν τις νίκες.
Αυλαία για την 20η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, με τις αναμετρήσεις Σταλ Μιέλετς - Πούσζτα και Ρουχ Χόρζοφ - Λέγκια Βαρσοβίας να κλέβουν την παράσταση στο στοιχηματικό κουπόνι.
Η Κρακόβια, υποδέχεται τη Λέγκια Βαρσοβίας για την εξ αναβολής 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Πολωνίας. Οι γηπεδούχοι, βρίσκονται στις τελευταίες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα, με τους γηπεδούχους να θέλουν να κάνουν άλμα και να μπουν στην πρώτη τριάδα της κατάταξης. 20:00 Κωδ. ΟΠΑΠ 912
Ενδιαφέρον παιχνίδι στην Πολωνία, καθώς οι φιλοξενούμενοι απειλούν τη χαμηλή τιμή στη νίκη των γηπεδούχων και το ποντάρισμά μας θα πάει στα λίγα γκολ.
Ντέρμπι ουραγών αλλά και σημαντικές αναμετρήσεις για τις θέσεις που οδηγούν στην Ευρώπη περιλαμβάνει η αγωνιστική ημέρα της Α' Πολωνίας.
Η 19η αγωνιστική της Α' Πολωνίας συνεχίζεται με τρεις ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμά μας στο κουπόνι του στοιχήματος.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει η 19η αγωνιστική της Α' Πολωνίας, που παρουσιάζουν μεγάλο στοιχηματικό ενδιαφέρον.
Η φόρμα των δύο ομάδων μας οδηγεί σε μία ενδιαφέρουσα επιλογή στα γκολ για την αναμέτρηση που κλείνει το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα της Πολωνίας.
Μεγάλο στοιχηματικό ενδιαφέρον για το πρωτάθλημα της Πολωνίας, όπου ξεχωρίζει στα πονταρίσματα η νίκη της Λέγκια και το σημαντικό παιχνίδι μεταξύ Γιαγκελόνια και Ρακόβ.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις στην Πολωνία και ξεχωρίζει στοιχηματικά η νίκη της Σλασκ Βρότσλαβ, που οδηγεί την κούρσα του πρωταθλήματος και προσφέρεται σε πολύ καλές αποδόσεις.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα της Πολωνίας περιλαμβάνει το κουπόνι και επιλέγουμε υψηλές αποδόσεις για τα πονταρίσματά μας.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το σημερινό κουπόνι στοιχήματος στην Α' Πολωνίας με τις ομάδες να κυνηγούν την κορυφή αλλά και να... απομακρυνθούν από τις επικίνδυνες θέσεις.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αξίζουν... ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος για την 17η αγωνιστική στην Α' Πολωνίας.
Κόντρα στη παράδοση πηγαίνουμε στα δύο παιχνίδια του πολωνικού πρωταθλήματος, στηρίζοντας τις Γιαγκελόνια και Πογκόν, που προσφέρονται σε πολύ καλές αποδόσεις.
H Ραντόμιακ υποδέχεται τη Σλασκ στην αναμέτρηση που κλείνει την 16η αγωνιστική στην Πολωνία και θέλει να της κόψει τη φόρα στον δρόμο της στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.
Με τρεις αναμετρήσεις συνεχίζεται την Κυριακή η 16η αγωνιστική της Ekstraklasa.
Σπουδαίες αναμετρήσεις στην Πολωνία, με την ουραγό ΛΚΣ Λοτζ να υποδέχεται τη Ζαγκλέμπιε Λούμπιν και τη Γιαγκελόνια την Πιάστ Γκλίβιτσε.
Ένα παιχνίδι για την Ekstraklasa σήμερα που ρίχνει την αυλαία της 15ης αγωνιστικής.
Η Λέγκια Βαρσοβίας έρχεται αντιμέτωπη με την Σταλ Μιέλετς, για το πρωτάθλημα Πολωνίας. Με την διαφορά ανάμεσα στις δύο ομάδες, να είναι τεράστια. Καθώς η Λέγκια είναι η καλύτερη ομάδα και αναμένεται να κερδίσει, με ευκολία.
Η Πογκόν Στσζέτσιν έρχεται αντιμέτωπη με την Γιαγκελόνια, για το πρωτάθλημα Πολωνίας. Με τους γηπεδούχους, να αναμένονται να κερδίσουν και να επιστρέψουν στις νίκες, μετά την ισοπαλία στην προηγούμενη αγωνιστική.
Η Κορόνα Κίελτσε έρχεται αντιμέτωπη με την Πούσζκα, για το πρωτάθλημα Πολωνίας. Με τις δύο ομάδες, να έχουν ακριβώς αντίθετη εικόνα. Και τους γηπεδούχους, να είναι φαβορί για τη νίκη.
Η Κρακοβία έρχεται αντιμέτωπη με την Γιαγκελόνια, για το πρωτάθλημα Πολωνίας. Και αναμένεται να πάρει τη νίκη, για να συνεχίσει το σερί της.
Η Πογκόν έρχεται αντιμέτωπη με την Ρουχ Χορζόφ, εκτός έδρας για το πρωτάθλημα Πολωνίας. Και έχουν τον πρώτο λόγο για τη νίκη, λόγο της δυνατής τους επίθεσης.
Η Σταλ Μίελετς, έρχεται αντιμέτωπη με την Κορόνα Κιέλτσε, για το πρωτάθλημα Πολωνίας και αναμένεται να παραμείνει αήττητη. Έτσι ώστε να συνεχίσει το σερί που έχει, στην έδρα της.
Η Ζαγκλέμπιε Λούμπιν, αναμένεται να πάρει τη νίκη κόντρα στην Βάρτα Πόζναν, καθώς τα πηγαίνει καλύτερα στην έδρα της. Ενώ η Ρακόβ και η Λέγκια Βαρσοβίας, αναμένονται να δυσκολευτούν, μετά από τις ευρωπαϊκές τους υποχρεώσεις.