• 22:20, Καμερούν - Βραζιλία: Ακόμη 0-0 αλλά με τη μορφή του ματς αξίζει το OVER 1,5 (2.42)
  • 22:09, Σερβία - Ελβετία: Γρήγορο γκολ των Ελβετών στο 2ο μέρος, αλλά η βραδιά έχει και άλλα (OVER 6,5 στο 1.90)
  • 17:22, Γκάνα - Ουρουγουάη, "πατά" καλύτερα η "σελέστε", στο 3.25 το διπλό στο ημίχρονο
  • 17.25 Ν. Κορέα-Πορτογαλία: Το over 1,5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο είναι σε καλή τιμή, 2.30 και αξίζει το ρίσκο
  • Ειδική ανάλυση για νικητές ομίλων

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Πολωνία - Έξτρακλάσα - 2022

Πρωτάθλημα (16/07/2022 - 27/05/2023) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 15 - 18/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/07/2022 19:00 Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν 1-0 0-0
15/07/2022 21:30 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ 0-0 0-0
16/07/2022 16:00 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς 0-2 0-1
16/07/2022 18:30 Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε 2-0 1-0
16/07/2022 21:00 Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας 1-1 0-0
17/07/2022 13:30 Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα 1-1 0-0
17/07/2022 16:00 Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ 3-0 1-0
17/07/2022 18:30 Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ 2-1 1-1
18/07/2022 20:00 Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Κρακοβία Κρακοβία 0-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 22/07 - 18/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/07/2022 19:00 Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ 0-4 0-3
22/07/2022 21:30 Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ 0-2 0-0
23/07/2022 18:30 Κρακοβία Κρακοβία - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε 2-0 1-0
23/07/2022 21:00 Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2-0 1-0
24/07/2022 16:00 Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
24/07/2022 18:30 Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν 2-1 1-1
25/07/2022 20:00 Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Ραντόμιακ Ραντόμιακ 1-1 0-0
06/10/2022 21:45 Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα 0-1 0-0
18/11/2022 21:30 Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε 2-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 29/07 - 01/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/07/2022 19:00 Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 0-1 0-0
29/07/2022 21:30 Κρακοβία Κρακοβία - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας 3-0 1-0
30/07/2022 18:30 Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε 0-3 0-2
30/07/2022 21:00 Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν 1-2 1-1
31/07/2022 16:00 Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια 1-0 1-0
31/07/2022 18:30 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ 1-3 0-1
31/07/2022 18:30 Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς 3-2 1-1
31/07/2022 21:00 Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ 2-3 1-2
01/08/2022 20:00 Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ 3-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 05 - 08/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/08/2022 19:00 Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Κρακοβία Κρακοβία 2-0 1-0
05/08/2022 21:30 Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε 2-0 0-0
06/08/2022 16:00 Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε 0-1 0-1
06/08/2022 18:30 Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Ραντόμιακ Ραντόμιακ 1-2 1-0
06/08/2022 21:00 Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ 0-0 0-0
07/08/2022 16:00 Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν 1-2 0-2
07/08/2022 18:30 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν 1-1 0-0
07/08/2022 21:00 Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα 1-0 1-0
08/08/2022 20:00 Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα 4-1 2-1
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 12 - 15/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/08/2022 19:00 Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 0-1 0-0
12/08/2022 21:30 Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας 1-2 0-2
13/08/2022 16:00 Κρακοβία Κρακοβία - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε 0-1 0-0
13/08/2022 18:30 Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς 1-3 1-2
13/08/2022 21:00 Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ 2-2 1-0
14/08/2022 16:00 Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ 4-1 2-1
14/08/2022 18:30 Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια 2-2 2-0
14/08/2022 21:00 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ 0-1 0-1
15/08/2022 20:00 Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 19 - 31/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/08/2022 19:00 Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα 2-1 0-1
19/08/2022 21:30 Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε 2-2 0-1
20/08/2022 16:00 Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε 2-1 1-0
20/08/2022 18:30 Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Κρακοβία Κρακοβία 1-1 1-1
20/08/2022 21:00 Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ 0-1 0-0
21/08/2022 16:00 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Ραντόμιακ Ραντόμιακ 0-1 0-0
21/08/2022 18:30 Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς 4-0 1-0
31/08/2022 19:00 Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν 1-0 0-0
31/08/2022 21:30 Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν 0-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 26 - 28/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2022 19:00 Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια 1-1 0-1
26/08/2022 21:30 Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας 0-1 0-0
27/08/2022 13:30 Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε 0-2 0-1
27/08/2022 16:00 Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ 2-1 1-0
27/08/2022 18:30 Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 3-0 1-0
27/08/2022 21:00 Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ 2-1 1-0
28/08/2022 13:30 Κρακοβία Κρακοβία - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν 0-2 0-0
28/08/2022 16:00 Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα 1-4 0-1
28/08/2022 18:30 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 02 - 05/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/09/2022 21:30 Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Ραντόμιακ Ραντόμιακ 1-0 0-0
03/09/2022 16:00 Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ 2-0 1-0
03/09/2022 18:30 Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν 0-0 0-0
03/09/2022 21:00 Κρακοβία Κρακοβία - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα 3-0 2-0
04/09/2022 13:30 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια 1-1 0-0
04/09/2022 16:00 Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν 1-2 0-2
04/09/2022 18:30 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ 2-0 0-0
05/09/2022 19:00 Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα 2-1 1-1
05/09/2022 21:30 Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 09 - 12/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/09/2022 19:00 Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2-2 1-1
09/09/2022 21:30 Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Κρακοβία Κρακοβία 2-0 1-0
10/09/2022 16:00 Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ 2-1 0-1
10/09/2022 18:30 Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ 2-0 1-0
10/09/2022 21:00 Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε 3-3 2-2
11/09/2022 13:30 Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε 2-2 1-0
11/09/2022 16:00 Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν 2-2 1-1
11/09/2022 18:30 Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας 4-0 1-0
12/09/2022 20:00 Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς 4-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 16 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/09/2022 19:00 Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ 1-1 1-1
16/09/2022 21:30 Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα 3-2 2-2
17/09/2022 13:30 Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ 0-3 0-0
17/09/2022 16:00 Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια 2-2 0-1
17/09/2022 18:30 Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Ραντόμιακ Ραντόμιακ 3-0 1-0
17/09/2022 21:00 Κρακοβία Κρακοβία - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν 1-1 0-0
18/09/2022 13:30 Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε 1-2 1-1
18/09/2022 16:00 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ 2-1 1-1
18/09/2022 18:30 Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 30/09 - 03/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/09/2022 19:00 Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Κρακοβία Κρακοβία 0-2 0-1
30/09/2022 21:30 Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε 1-0 0-0
01/10/2022 16:00 Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2-3 1-2
01/10/2022 18:30 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας 0-0 0-0
01/10/2022 21:30 Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ 2-1 2-1
02/10/2022 13:30 Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς 0-2 0-2
02/10/2022 16:00 Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε 4-1 1-1
02/10/2022 18:30 Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα 0-0 0-0
03/10/2022 20:00 Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 07 - 10/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/10/2022 19:00 Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν 4-2 2-1
07/10/2022 21:30 Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ 1-1 0-1
08/10/2022 16:00 Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε 4-1 2-0
08/10/2022 18:30 Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν 1-0 1-0
08/10/2022 21:00 Κρακοβία Κρακοβία - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ 0-1 0-0
09/10/2022 16:00 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε 1-1 1-0
09/10/2022 18:30 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Ραντόμιακ Ραντόμιακ 1-0 1-0
10/10/2022 19:00 Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα 1-0 1-0
10/10/2022 21:30 Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ 1-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 14 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/10/2022 19:00 Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς 0-2 0-2
14/10/2022 21:30 Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας 2-1 0-0
15/10/2022 13:30 Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ 2-0 0-0
15/10/2022 16:00 Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα 0-3 0-2
15/10/2022 18:30 Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια 2-0 0-0
15/10/2022 21:00 Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε 1-1 0-1
16/10/2022 13:30 Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Κρακοβία Κρακοβία 1-1 0-1
16/10/2022 16:00 Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 3-0 1-0
16/10/2022 19:30 Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν 1-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 21 - 24/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/10/2022 21:30 Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα 1-0 1-0
22/10/2022 16:00 Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ 1-1 1-0
22/10/2022 18:30 Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν 1-1 1-0
22/10/2022 21:00 Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε 1-0 0-0
23/10/2022 13:30 Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε 0-0 0-0
23/10/2022 16:00 Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια 2-2 1-1
23/10/2022 18:30 Κρακοβία Κρακοβία - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν 0-0 0-0
24/10/2022 19:00 Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Ραντόμιακ Ραντόμιακ 1-2 1-1
24/10/2022 21:30 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ 0-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 28 - 31/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/10/2022 19:00 Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν 2-4 2-2
28/10/2022 21:30 Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ 3-0 3-0
29/10/2022 16:00 Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε 1-1 1-0
29/10/2022 18:30 Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας 2-5 1-3
29/10/2022 21:00 Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ 1-2 0-0
30/10/2022 13:30 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Κρακοβία Κρακοβία 0-2 0-0
30/10/2022 16:00 Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς 1-0 0-0
30/10/2022 18:30 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα 1-2 0-0
31/10/2022 20:00 Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν 2-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 04 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/11/2022 19:00 Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 3-0 0-0
04/11/2022 21:30 Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ 2-1 0-0
05/11/2022 13:30 Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν 0-2 0-1
05/11/2022 16:00 Κρακοβία Κρακοβία - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια 1-0 0-0
05/11/2022 18:30 Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε 1-4 1-1
05/11/2022 21:00 Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ 7-1 4-1
06/11/2022 13:30 Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ 1-0 1-0
06/11/2022 16:00 Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Ραντόμιακ Ραντόμιακ 1-3 0-2
06/11/2022 18:30 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε 3-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 11 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/11/2022 19:00 Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς 1-1 0-0
11/11/2022 21:30 Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Κρακοβία Κρακοβία 1-0 0-0
12/11/2022 13:30 Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ 0-1 0-0
12/11/2022 16:00 Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα 0-3 0-2
12/11/2022 18:30 Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν 1-2 1-1
12/11/2022 21:00 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα 1-2 0-2
13/11/2022 13:30 Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν 1-2 0-0
13/11/2022 16:00 Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε 1-3 0-1
13/11/2022 18:30 Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 28/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2023 - Κρακοβία Κρακοβία - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - -
28/01/2023 - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - -
28/01/2023 - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - -
28/01/2023 - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - -
28/01/2023 - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - -
28/01/2023 - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
28/01/2023 - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - -
28/01/2023 - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - -
28/01/2023 - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - -
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 04/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2023 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - -
04/02/2023 - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Κρακοβία Κρακοβία - -
04/02/2023 - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - -
04/02/2023 - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - -
04/02/2023 - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - -
04/02/2023 - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - -
04/02/2023 - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - -
04/02/2023 - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - -
04/02/2023 - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - -
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 11/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2023 - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - -
11/02/2023 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - -
11/02/2023 - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - -
11/02/2023 - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Κρακοβία Κρακοβία - -
11/02/2023 - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - -
11/02/2023 - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - -
11/02/2023 - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - -
11/02/2023 - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
11/02/2023 - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - -
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 18/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2023 - Κρακοβία Κρακοβία - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - -
18/02/2023 - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - -
18/02/2023 - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - -
18/02/2023 - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - -
18/02/2023 - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - -
18/02/2023 - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - -
18/02/2023 - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - -
18/02/2023 - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - -
18/02/2023 - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - -
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 25/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2023 - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Κρακοβία Κρακοβία - -
25/02/2023 - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - -
25/02/2023 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - -
25/02/2023 - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - -
25/02/2023 - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - -
25/02/2023 - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - -
25/02/2023 - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - -
25/02/2023 - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - -
25/02/2023 - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 04/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2023 - Κρακοβία Κρακοβία - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - -
04/03/2023 - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - -
04/03/2023 - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - -
04/03/2023 - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - -
04/03/2023 - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - -
04/03/2023 - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - -
04/03/2023 - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - -
04/03/2023 - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - -
04/03/2023 - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - -
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 11/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2023 - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - -
11/03/2023 - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
11/03/2023 - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - -
11/03/2023 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - -
11/03/2023 - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - -
11/03/2023 - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - -
11/03/2023 - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - -
11/03/2023 - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Κρακοβία Κρακοβία - -
11/03/2023 - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - -
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 18/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2023 - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
18/03/2023 - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - -
18/03/2023 - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - -
18/03/2023 - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - -
18/03/2023 - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - -
18/03/2023 - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - -
18/03/2023 - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Κρακοβία Κρακοβία - -
18/03/2023 - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - -
18/03/2023 - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - -
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 01/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2023 - Κρακοβία Κρακοβία - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - -
01/04/2023 - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - -
01/04/2023 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - -
01/04/2023 - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - -
01/04/2023 - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - -
01/04/2023 - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - -
01/04/2023 - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - -
01/04/2023 - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - -
01/04/2023 - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - -
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 08/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2023 - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - -
08/04/2023 - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - -
08/04/2023 - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - -
08/04/2023 - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - -
08/04/2023 - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Κρακοβία Κρακοβία - -
08/04/2023 - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - -
08/04/2023 - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - -
08/04/2023 - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - -
08/04/2023 - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - -
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 15/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2023 - Κρακοβία Κρακοβία - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - -
15/04/2023 - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - -
15/04/2023 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - -
15/04/2023 - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - -
15/04/2023 - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - -
15/04/2023 - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
15/04/2023 - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - -
15/04/2023 - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - -
15/04/2023 - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - -
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 22/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2023 - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - -
22/04/2023 - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Κρακοβία Κρακοβία - -
22/04/2023 - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - -
22/04/2023 - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - -
22/04/2023 - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - -
22/04/2023 - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
22/04/2023 - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - -
22/04/2023 - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - -
22/04/2023 - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - -
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 29/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2023 - Κρακοβία Κρακοβία - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - -
29/04/2023 - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - -
29/04/2023 - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - -
29/04/2023 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - -
29/04/2023 - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - -
29/04/2023 - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - -
29/04/2023 - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - -
29/04/2023 - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - -
29/04/2023 - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - -
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 06/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2023 - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - -
06/05/2023 - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - -
06/05/2023 - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Κρακοβία Κρακοβία - -
06/05/2023 - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - -
06/05/2023 - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - -
06/05/2023 - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - -
06/05/2023 - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - -
06/05/2023 - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - -
06/05/2023 - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - -
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 13/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2023 - Κρακοβία Κρακοβία - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - -
13/05/2023 - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - -
13/05/2023 - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - -
13/05/2023 - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - -
13/05/2023 - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
13/05/2023 - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - -
13/05/2023 - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - -
13/05/2023 - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - -
13/05/2023 - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - -
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 20/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2023 - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - Κρακοβία Κρακοβία - -
20/05/2023 - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - -
20/05/2023 - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - -
20/05/2023 - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - -
20/05/2023 - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - -
20/05/2023 - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - -
20/05/2023 - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - -
20/05/2023 - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - -
20/05/2023 - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - -
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 27/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2023 - Κρακοβία Κρακοβία - Βίσλα Πλοκ Βίσλα Πλοκ - -
27/05/2023 - Πιαστ Γκλίβιτσε Πιαστ Γκλίβιτσε - Λέχια Γκντανσκ Λέχια Γκντανσκ - -
27/05/2023 - Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν - Γιαγκελόνια Γιαγκελόνια - -
27/05/2023 - Λέγκια Βαρσοβίας Λέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ Βρότσλαβ Σλασκ Βρότσλαβ - -
27/05/2023 - Μιέντζ Λέγκνικα Μιέντζ Λέγκνικα - Γκόρνικ Ζάμπρζε Γκόρνικ Ζάμπρζε - -
27/05/2023 - Πογκόν Στσζέτσιν Πογκόν Στσζέτσιν - Ραντόμιακ Ραντόμιακ - -
27/05/2023 - Ράκοβ Τσεστόχοβα Ράκοβ Τσεστόχοβα - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - -
27/05/2023 - Σταλ Μίελετς Σταλ Μίελετς - Βάρτα Πόζναν Βάρτα Πόζναν - -
27/05/2023 - Βίτζεφ Λοτζ Βίτζεφ Λοτζ - Κορόνα Κίελτσε Κορόνα Κίελτσε - -

Αρχείο Ειδήσεων

Διπλό για Γκόρνικ
Α’ Πολωνίας: Κόντρα φορμαρισμένων στο Πόζναν
Α’ Πολωνίας: Ραντόμιακ – Βάρτα Πόζναν, δεν “ξεφεύγει” το σκορ!
Α' Πολωνίας: Με νέο τεχνικό η Μιέντζ Λέγκνιτσα
Α’ Πολωνίας: Δοκιμασία για Λέγκια
Α’ Πολωνίας: Δοκιμασίες για Πογκόν και Βίσλα Πλοκ
Α’ Πολωνίας: Αμφίρροπη κόντρα στο Βρότσλαβ
Α’ Πολωνίας: Με Καρλίτος η Λέγκια
Α’ Πολωνίας: Αμφίρροπη κόντρα στο Κιέλτσε
Α’ Πολωνίας: Με… φόρα η Βίσλα Πλοκ!
Α’ Πολωνίας: “Φαγωμένο” φαβορί!
Α’ Πολωνίας: Σπάει το ρόδι η Λέγκια
Α’ Πολωνίας: Βάρτα Πόζναν-Βίσλα Πλοκ και... Χ!
Α' Πολωνίας: Με επιθετικές βλέψεις Γκόρνικ και Κρακόβια!
Α’ Πολωνίας: Αποκαλυπτήρια για έξι
Α' Πολωνίας: Η Πογκόν θέλει να ξεκινήσει με το δεξί!
Α’ Πολωνίας: Στη μάχη Λέγκια και Λεχ Πόζναν
Α’ Πολωνίας: "Άρωμα" ισοπαλίας στο Μπιαλιστόκ!
Top