Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/07/2022 | 19:00 | Ράκοβ - Βάρτα Πόζναν | 1-0 | 0-0 |
15/07/2022 | 21:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σλασκ Βρότσλαβ | 0-0 | 0-0 |
16/07/2022 | 16:00 | Λεχ Πόζναν - Σταλ Μίελετς | 0-2 | 0-1 |
16/07/2022 | 18:30 | Γιαγκελόνια - Πιάστ Γκλίβιτσε | 2-0 | 1-0 |
16/07/2022 | 21:00 | Κορόνα Κίελτσε - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-1 | 0-0 |
17/07/2022 | 13:30 | Ραντόμιακ - Μιέντζ Λέγκνικα | 1-1 | 0-0 |
17/07/2022 | 16:00 | Βίσλα Πλοκ - Λέχια Γκντανσκ | 3-0 | 1-0 |
17/07/2022 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Βίτζεβ Λοτζ | 2-1 | 1-1 |
18/07/2022 | 20:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Κρακοβία | 0-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/07/2022 | 19:00 | Βάρτα Πόζναν - Βίσλα Πλοκ | 0-4 | 0-3 |
22/07/2022 | 21:30 | Γιαγκελόνια - Βίτζεβ Λοτζ | 0-2 | 0-0 |
23/07/2022 | 18:30 | Κρακοβία - Κορόνα Κίελτσε | 2-0 | 1-0 |
23/07/2022 | 21:00 | Λέγκια Βαρσοβίας - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-0 | 1-0 |
24/07/2022 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Πογκόν Στσζέτσιν | 2-1 | 1-1 |
25/07/2022 | 20:00 | Σταλ Μίελετς - Ραντόμιακ | 1-1 | 0-0 |
06/10/2022 | 21:45 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Ράκοβ | 0-1 | 0-0 |
18/11/2022 | 21:30 | Λέχια Γκντανσκ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-1 | 0-1 |
01/02/2023 | 20:00 | Μιέντζ Λέγκνικα - Λεχ Πόζναν | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/07/2022 | 19:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-1 | 0-0 |
29/07/2022 | 21:30 | Κρακοβία - Λέγκια Βαρσοβίας | 3-0 | 1-0 |
30/07/2022 | 18:30 | Ραντόμιακ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 0-3 | 0-2 |
30/07/2022 | 21:00 | Μιέντζ Λέγκνικα - Βάρτα Πόζναν | 1-2 | 1-1 |
31/07/2022 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Γιαγκελόνια | 1-0 | 1-0 |
31/07/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Βίσλα Πλοκ | 1-3 | 0-1 |
31/07/2022 | 18:30 | Ράκοβ - Σταλ Μίελετς | 3-2 | 1-1 |
31/07/2022 | 21:00 | Βίτζεβ Λοτζ - Λέχια Γκντανσκ | 2-3 | 1-2 |
01/08/2022 | 20:00 | Κορόνα Κίελτσε - Σλασκ Βρότσλαβ | 3-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/08/2022 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Κρακοβία | 2-0 | 1-0 |
05/08/2022 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Πιάστ Γκλίβιτσε | 2-0 | 0-0 |
06/08/2022 | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ - Κορόνα Κίελτσε | 0-1 | 0-1 |
06/08/2022 | 18:30 | Γιαγκελόνια - Ραντόμιακ | 1-2 | 1-0 |
06/08/2022 | 21:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Βίτζεβ Λοτζ | 0-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 16:00 | Βάρτα Πόζναν - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-2 | 0-2 |
07/08/2022 | 18:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λεχ Πόζναν | 1-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 21:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ράκοβ | 1-0 | 1-0 |
08/08/2022 | 20:00 | Βίσλα Πλοκ - Μιέντζ Λέγκνικα | 4-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/08/2022 | 19:00 | Μιέντζ Λέγκνικα - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-1 | 0-0 |
12/08/2022 | 21:30 | Βίτζεβ Λοτζ - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-2 | 0-2 |
13/08/2022 | 16:00 | Κρακοβία - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-1 | 0-0 |
13/08/2022 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σταλ Μίελετς | 1-3 | 1-2 |
13/08/2022 | 21:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Βίσλα Πλοκ | 2-2 | 1-0 |
14/08/2022 | 16:00 | Ραντόμιακ - Λέχια Γκντανσκ | 4-1 | 2-1 |
14/08/2022 | 18:30 | Ράκοβ - Γιαγκελόνια | 2-2 | 2-0 |
14/08/2022 | 21:00 | Λεχ Πόζναν - Σλασκ Βρότσλαβ | 0-1 | 0-1 |
15/08/2022 | 20:00 | Κορόνα Κίελτσε - Βάρτα Πόζναν | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/08/2022 | 19:00 | Γιαγκελόνια - Μιέντζ Λέγκνικα | 2-1 | 0-1 |
19/08/2022 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-2 | 0-1 |
20/08/2022 | 16:00 | Βίσλα Πλοκ - Κορόνα Κίελτσε | 2-1 | 1-0 |
20/08/2022 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Κρακοβία | 1-1 | 1-1 |
20/08/2022 | 21:00 | Βάρτα Πόζναν - Βίτζεβ Λοτζ | 0-1 | 0-0 |
21/08/2022 | 16:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Ραντόμιακ | 0-1 | 0-0 |
21/08/2022 | 18:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Σταλ Μίελετς | 4-0 | 1-0 |
31/08/2022 | 19:00 | Ράκοβ - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-0 | 0-0 |
31/08/2022 | 21:30 | Λέχια Γκντανσκ - Λεχ Πόζναν | 0-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2022 | 19:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Γιαγκελόνια | 1-1 | 0-1 |
26/08/2022 | 21:30 | Σταλ Μίελετς - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-1 | 0-0 |
27/08/2022 | 13:30 | Ραντόμιακ - Κορόνα Κίελτσε | 0-2 | 0-1 |
27/08/2022 | 16:00 | Μιέντζ Λέγκνικα - Λέχια Γκντανσκ | 2-1 | 1-0 |
27/08/2022 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 3-0 | 1-0 |
27/08/2022 | 21:00 | Βίτζεβ Λοτζ - Βίσλα Πλοκ | 2-1 | 1-0 |
28/08/2022 | 13:30 | Κρακοβία - Βάρτα Πόζναν | 0-2 | 0-0 |
28/08/2022 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Ράκοβ | 1-4 | 0-1 |
28/08/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/09/2022 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Ραντόμιακ | 1-0 | 0-0 |
03/09/2022 | 16:00 | Σταλ Μίελετς - Σλασκ Βρότσλαβ | 2-0 | 1-0 |
03/09/2022 | 18:30 | Λέχια Γκντανσκ - Βάρτα Πόζναν | 0-0 | 0-0 |
03/09/2022 | 21:00 | Κρακοβία - Ράκοβ | 3-0 | 2-0 |
04/09/2022 | 13:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Γιαγκελόνια | 1-1 | 0-0 |
04/09/2022 | 16:00 | Κορόνα Κίελτσε - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-2 | 0-2 |
04/09/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Βίτζεβ Λοτζ | 2-0 | 0-0 |
05/09/2022 | 19:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Μιέντζ Λέγκνικα | 2-1 | 1-1 |
05/09/2022 | 21:30 | Βίσλα Πλοκ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2022 | 19:00 | Βάρτα Πόζναν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-2 | 1-1 |
09/09/2022 | 21:30 | Βίτζεβ Λοτζ - Κρακοβία | 2-0 | 1-0 |
10/09/2022 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Λέχια Γκντανσκ | 2-1 | 0-1 |
10/09/2022 | 18:30 | Ραντόμιακ - Βίσλα Πλοκ | 2-0 | 1-0 |
10/09/2022 | 21:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Πιάστ Γκλίβιτσε | 3-3 | 2-2 |
11/09/2022 | 13:30 | Μιέντζ Λέγκνικα - Κορόνα Κίελτσε | 2-2 | 1-0 |
11/09/2022 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Λεχ Πόζναν | 2-2 | 1-1 |
11/09/2022 | 18:30 | Ράκοβ - Λέγκια Βαρσοβίας | 4-0 | 1-0 |
12/09/2022 | 20:00 | Γιαγκελόνια - Σταλ Μίελετς | 4-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2022 | 19:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-1 | 1-1 |
16/09/2022 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Μιέντζ Λέγκνικα | 3-2 | 2-2 |
17/09/2022 | 13:30 | Σταλ Μίελετς - Βίτζεβ Λοτζ | 0-3 | 0-0 |
17/09/2022 | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ - Γιαγκελόνια | 2-2 | 0-1 |
17/09/2022 | 18:30 | Ράκοβ - Ραντόμιακ | 3-0 | 1-0 |
17/09/2022 | 21:00 | Κρακοβία - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-1 | 0-0 |
18/09/2022 | 13:30 | Κορόνα Κίελτσε - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-2 | 1-1 |
18/09/2022 | 16:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βίσλα Πλοκ | 2-1 | 1-1 |
18/09/2022 | 18:30 | Βάρτα Πόζναν - Λεχ Πόζναν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/09/2022 | 19:00 | Ραντόμιακ - Κρακοβία | 0-2 | 0-1 |
30/09/2022 | 21:30 | Βίσλα Πλοκ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-0 | 0-0 |
01/10/2022 | 16:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-3 | 1-2 |
01/10/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-0 | 0-0 |
01/10/2022 | 21:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Λέχια Γκντανσκ | 2-1 | 2-1 |
02/10/2022 | 13:30 | Μιέντζ Λέγκνικα - Σταλ Μίελετς | 0-2 | 0-2 |
02/10/2022 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Κορόνα Κίελτσε | 4-1 | 1-1 |
02/10/2022 | 18:30 | Βίτζεβ Λοτζ - Ράκοβ | 0-0 | 0-0 |
03/10/2022 | 20:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Βάρτα Πόζναν | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/10/2022 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Πογκόν Στσζέτσιν | 4-2 | 2-1 |
07/10/2022 | 21:30 | Γιαγκελόνια - Βίσλα Πλοκ | 1-1 | 0-1 |
08/10/2022 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 4-1 | 2-0 |
08/10/2022 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Βάρτα Πόζναν | 1-0 | 1-0 |
08/10/2022 | 21:00 | Κρακοβία - Λέχια Γκντανσκ | 0-1 | 0-0 |
09/10/2022 | 16:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Κορόνα Κίελτσε | 1-1 | 1-0 |
09/10/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Ραντόμιακ | 1-0 | 1-0 |
10/10/2022 | 19:00 | Ράκοβ - Μιέντζ Λέγκνικα | 1-0 | 1-0 |
10/10/2022 | 21:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Βίτζεβ Λοτζ | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/10/2022 | 19:00 | Κορόνα Κίελτσε - Σταλ Μίελετς | 0-2 | 0-2 |
14/10/2022 | 21:30 | Βίσλα Πλοκ - Λέγκια Βαρσοβίας | 2-1 | 0-0 |
15/10/2022 | 13:30 | Ραντόμιακ - Σλασκ Βρότσλαβ | 2-0 | 0-0 |
15/10/2022 | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ - Ράκοβ | 0-3 | 0-2 |
15/10/2022 | 18:30 | Βάρτα Πόζναν - Γιαγκελόνια | 2-0 | 0-0 |
15/10/2022 | 21:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-1 | 0-1 |
16/10/2022 | 13:30 | Μιέντζ Λέγκνικα - Κρακοβία | 1-1 | 0-1 |
16/10/2022 | 16:00 | Βίτζεβ Λοτζ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 3-0 | 1-0 |
16/10/2022 | 19:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Λεχ Πόζναν | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2022 | 21:30 | Βίτζεβ Λοτζ - Μιέντζ Λέγκνικα | 1-0 | 1-0 |
22/10/2022 | 16:00 | Σταλ Μίελετς - Βίσλα Πλοκ | 1-1 | 1-0 |
22/10/2022 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-1 | 1-0 |
22/10/2022 | 21:00 | Ράκοβ - Κορόνα Κίελτσε | 1-0 | 0-0 |
23/10/2022 | 13:30 | Βάρτα Πόζναν - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 0-0 | 0-0 |
23/10/2022 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Γιαγκελόνια | 2-2 | 1-1 |
23/10/2022 | 18:30 | Κρακοβία - Λεχ Πόζναν | 0-0 | 0-0 |
24/10/2022 | 19:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Ραντόμιακ | 1-2 | 1-1 |
24/10/2022 | 21:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λέχια Γκντανσκ | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2022 | 19:00 | Μιέντζ Λέγκνικα - Πογκόν Στσζέτσιν | 2-4 | 2-2 |
28/10/2022 | 21:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βίτζεβ Λοτζ | 3-0 | 3-0 |
29/10/2022 | 16:00 | Κορόνα Κίελτσε - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-1 | 1-0 |
29/10/2022 | 18:30 | Γιαγκελόνια - Λέγκια Βαρσοβίας | 2-5 | 1-3 |
29/10/2022 | 21:00 | Βίσλα Πλοκ - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-2 | 0-0 |
30/10/2022 | 13:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Κρακοβία | 0-2 | 0-0 |
30/10/2022 | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ - Σταλ Μίελετς | 1-0 | 0-0 |
30/10/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Ράκοβ | 1-2 | 0-0 |
31/10/2022 | 20:00 | Ραντόμιακ - Βάρτα Πόζναν | 2-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2022 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 3-0 | 0-0 |
04/11/2022 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Λέχια Γκντανσκ | 2-1 | 0-0 |
05/11/2022 | 13:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Βάρτα Πόζναν | 0-2 | 0-1 |
05/11/2022 | 16:00 | Κρακοβία - Γιαγκελόνια | 1-0 | 0-0 |
05/11/2022 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-4 | 1-1 |
05/11/2022 | 21:00 | Ράκοβ - Βίσλα Πλοκ | 7-1 | 4-1 |
06/11/2022 | 13:30 | Μιέντζ Λέγκνικα - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-0 | 1-0 |
06/11/2022 | 16:00 | Βίτζεβ Λοτζ - Ραντόμιακ | 1-3 | 0-2 |
06/11/2022 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Κορόνα Κίελτσε | 3-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2022 | 19:00 | Βάρτα Πόζναν - Σταλ Μίελετς | 1-1 | 0-0 |
11/11/2022 | 21:30 | Βίσλα Πλοκ - Κρακοβία | 1-0 | 0-0 |
12/11/2022 | 13:30 | Κορόνα Κίελτσε - Βίτζεβ Λοτζ | 0-1 | 0-0 |
12/11/2022 | 16:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Μιέντζ Λέγκνικα | 0-3 | 0-2 |
12/11/2022 | 18:30 | Γιαγκελόνια - Λεχ Πόζναν | 1-2 | 1-1 |
12/11/2022 | 21:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Ράκοβ | 1-2 | 0-2 |
13/11/2022 | 13:30 | Ραντόμιακ - Πογκόν Στσζέτσιν | 1-2 | 0-0 |
13/11/2022 | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-3 | 0-1 |
13/11/2022 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/01/2023 | 19:00 | Μιέντζ Λέγκνικα - Ραντόμιακ | 0-0 | 0-0 |
27/01/2023 | 21:30 | Σταλ Μίελετς - Λεχ Πόζναν | 0-0 | 0-0 |
28/01/2023 | 16:00 | Βάρτα Πόζναν - Ράκοβ | 1-1 | 1-0 |
28/01/2023 | 18:30 | Βίτζεβ Λοτζ - Πογκόν Στσζέτσιν | 3-3 | 0-1 |
28/01/2023 | 21:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-3 | 0-1 |
29/01/2023 | 13:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Γιαγκελόνια | 1-1 | 0-0 |
29/01/2023 | 16:00 | Λέγκια Βαρσοβίας - Κορόνα Κίελτσε | 3-2 | 2-0 |
29/01/2023 | 18:30 | Λέχια Γκντανσκ - Βίσλα Πλοκ | 1-0 | 0-0 |
30/01/2023 | 20:00 | Κρακοβία - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/02/2023 | 21:30 | Βίτζεβ Λοτζ - Γιαγκελόνια | 1-1 | 0-0 |
04/02/2023 | 16:00 | Ράκοβ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-0 | 1-0 |
04/02/2023 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Λέχια Γκντανσκ | 1-1 | 1-0 |
04/02/2023 | 21:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-2 | 0-1 |
05/02/2023 | 13:30 | Ραντόμιακ - Σταλ Μίελετς | 1-0 | 1-0 |
05/02/2023 | 16:00 | Λεχ Πόζναν - Μιέντζ Λέγκνικα | 1-0 | 1-0 |
05/02/2023 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Σλασκ Βρότσλαβ | 0-2 | 0-0 |
06/02/2023 | 20:00 | Κορόνα Κίελτσε - Κρακοβία | 2-1 | 1-0 |
08/03/2023 | 19:45 | Βίσλα Πλοκ - Βάρτα Πόζναν | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/02/2023 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Ράκοβ | 0-0 | 0-0 |
10/02/2023 | 21:30 | Λέχια Γκντανσκ - Βίτζεβ Λοτζ | 0-0 | 0-0 |
11/02/2023 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Κορόνα Κίελτσε | 1-1 | 0-0 |
11/02/2023 | 18:30 | Βίσλα Πλοκ - Λεχ Πόζναν | 0-1 | 0-1 |
11/02/2023 | 21:00 | Γιαγκελόνια - Πογκόν Στσζέτσιν | 2-0 | 0-0 |
12/02/2023 | 13:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-2 | 0-2 |
12/02/2023 | 16:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ραντόμιακ | 0-0 | 0-0 |
12/02/2023 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Κρακοβία | 2-2 | 0-1 |
13/02/2023 | 20:00 | Βάρτα Πόζναν - Μιέντζ Λέγκνικα | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/02/2023 | 19:00 | Κρακοβία - Σταλ Μίελετς | 2-1 | 0-1 |
17/02/2023 | 21:30 | Βίτζεβ Λοτζ - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-0 | 0-0 |
18/02/2023 | 16:00 | Κορόνα Κίελτσε - Λέχια Γκντανσκ | 1-0 | 1-0 |
18/02/2023 | 18:30 | Ράκοβ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-0 | 1-0 |
18/02/2023 | 21:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Βάρτα Πόζναν | 3-1 | 1-1 |
19/02/2023 | 13:30 | Μιέντζ Λέγκνικα - Βίσλα Πλοκ | 2-1 | 1-1 |
19/02/2023 | 16:00 | Λεχ Πόζναν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 1-2 | 1-2 |
19/02/2023 | 18:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-1 | 0-0 |
20/02/2023 | 20:00 | Ραντόμιακ - Γιαγκελόνια | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/02/2023 | 19:00 | Γιαγκελόνια - Ράκοβ | 1-2 | 1-1 |
24/02/2023 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Βίτζεβ Λοτζ | 2-2 | 1-0 |
25/02/2023 | 16:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Κρακοβία | 2-1 | 0-0 |
25/02/2023 | 18:30 | Βάρτα Πόζναν - Κορόνα Κίελτσε | 5-1 | 3-0 |
25/02/2023 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Ραντόμιακ | 1-3 | 0-2 |
26/02/2023 | 13:30 | Σταλ Μίελετς - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 0-1 | 0-0 |
26/02/2023 | 16:00 | Βίσλα Πλοκ - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-1 | 0-0 |
26/02/2023 | 18:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Λεχ Πόζναν | 2-1 | 1-0 |
27/02/2023 | 20:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Μιέντζ Λέγκνικα | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/03/2023 | 19:00 | Σταλ Μίελετς - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-2 | 0-0 |
03/03/2023 | 21:30 | Λεχ Πόζναν - Λέχια Γκντανσκ | 5-0 | 2-0 |
04/03/2023 | 16:00 | Βίτζεβ Λοτζ - Βάρτα Πόζναν | 0-2 | 0-1 |
04/03/2023 | 18:30 | Κορόνα Κίελτσε - Βίσλα Πλοκ | 1-0 | 0-0 |
04/03/2023 | 21:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-1 | 0-1 |
05/03/2023 | 13:30 | Μιέντζ Λέγκνικα - Γιαγκελόνια | 1-1 | 1-1 |
05/03/2023 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Ράκοβ | 0-2 | 0-1 |
05/03/2023 | 18:30 | Κρακοβία - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-1 | 0-1 |
06/03/2023 | 20:00 | Ραντόμιακ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/03/2023 | 19:00 | Λέχια Γκντανσκ - Μιέντζ Λέγκνικα | 4-0 | 0-0 |
10/03/2023 | 21:30 | Ράκοβ - Σλασκ Βρότσλαβ | 4-1 | 1-0 |
11/03/2023 | 16:00 | Κορόνα Κίελτσε - Ραντόμιακ | 2-1 | 1-1 |
11/03/2023 | 18:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-1 | 0-0 |
11/03/2023 | 21:00 | Γιαγκελόνια - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-1 | 2-1 |
12/03/2023 | 13:30 | Βάρτα Πόζναν - Κρακοβία | 0-0 | 0-0 |
12/03/2023 | 16:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Λεχ Πόζναν | 1-1 | 0-0 |
12/03/2023 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Σταλ Μίελετς | 2-0 | 0-0 |
13/03/2023 | 20:00 | Βίσλα Πλοκ - Βίτζεβ Λοτζ | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/03/2023 | 19:00 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βίσλα Πλοκ | 3-2 | 0-2 |
17/03/2023 | 21:30 | Ραντόμιακ - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-2 | 0-1 |
18/03/2023 | 13:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Σταλ Μίελετς | 1-1 | 1-1 |
18/03/2023 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-2 | 0-1 |
18/03/2023 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Κορόνα Κίελτσε | 0-0 | 0-0 |
18/03/2023 | 21:00 | Ράκοβ - Κρακοβία | 4-1 | 1-1 |
19/03/2023 | 13:30 | Βάρτα Πόζναν - Λέχια Γκντανσκ | 2-0 | 1-0 |
19/03/2023 | 16:00 | Μιέντζ Λέγκνικα - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-1 | 0-1 |
19/03/2023 | 18:30 | Βίτζεβ Λοτζ - Λεχ Πόζναν | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/03/2023 | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βάρτα Πόζναν | 0-0 | 0-0 |
31/03/2023 | 21:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 16:00 | Κορόνα Κίελτσε - Μιέντζ Λέγκνικα | 1-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Ράκοβ | 3-1 | 2-1 |
01/04/2023 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Σλασκ Βρότσλαβ | 0-0 | 0-0 |
02/04/2023 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Ραντόμιακ | 1-1 | 0-0 |
02/04/2023 | 16:00 | Κρακοβία - Βίτζεβ Λοτζ | 1-1 | 0-0 |
02/04/2023 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Πογκόν Στσζέτσιν | 2-2 | 1-1 |
03/04/2023 | 20:00 | Σταλ Μίελετς - Γιαγκελόνια | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/04/2023 | 19:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-1 | 0-0 |
06/04/2023 | 21:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Κορόνα Κίελτσε | 1-1 | 0-1 |
08/04/2023 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-0 | 0-0 |
08/04/2023 | 16:00 | Βίτζεβ Λοτζ - Σταλ Μίελετς | 0-2 | 0-1 |
08/04/2023 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Κρακοβία | 3-2 | 2-1 |
08/04/2023 | 21:00 | Λεχ Πόζναν - Βάρτα Πόζναν | 2-0 | 1-0 |
10/04/2023 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Λέχια Γκντανσκ | 1-0 | 0-0 |
10/04/2023 | 18:30 | Ραντόμιακ - Ράκοβ | 0-0 | 0-0 |
10/04/2023 | 21:00 | Μιέντζ Λέγκνικα - Λέγκια Βαρσοβίας | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/04/2023 | 19:00 | Βάρτα Πόζναν - Σλασκ Βρότσλαβ | 3-1 | 2-1 |
14/04/2023 | 21:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 0-2 | 0-0 |
15/04/2023 | 16:00 | Κρακοβία - Ραντόμιακ | 3-0 | 1-0 |
15/04/2023 | 18:30 | Κορόνα Κίελτσε - Γιαγκελόνια | 2-1 | 0-1 |
15/04/2023 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-1 | 0-0 |
16/04/2023 | 13:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Βίσλα Πλοκ | 1-0 | 1-0 |
16/04/2023 | 16:00 | Ράκοβ - Βίτζεβ Λοτζ | 2-0 | 1-0 |
16/04/2023 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Λεχ Πόζναν | 2-2 | 1-0 |
17/04/2023 | 20:00 | Σταλ Μίελετς - Μιέντζ Λέγκνικα | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2023 | 19:00 | Βίσλα Πλοκ - Γιαγκελόνια | 2-4 | 2-1 |
21/04/2023 | 21:30 | Βάρτα Πόζναν - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-0 | 0-0 |
22/04/2023 | 16:00 | Λέχια Γκντανσκ - Κρακοβία | 1-2 | 0-1 |
22/04/2023 | 18:30 | Μιέντζ Λέγκνικα - Ράκοβ | 0-2 | 0-1 |
22/04/2023 | 21:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Σταλ Μίελετς | 4-2 | 2-0 |
23/04/2023 | 13:30 | Κορόνα Κίελτσε - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 2-2 | 2-2 |
23/04/2023 | 16:00 | Βίτζεβ Λοτζ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 2-3 | 0-2 |
23/04/2023 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Σλασκ Βρότσλαβ | 2-0 | 2-0 |
24/04/2023 | 20:00 | Ραντόμιακ - Λεχ Πόζναν | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/04/2023 | 19:00 | Λέγκια Βαρσοβίας - Βίσλα Πλοκ | 2-0 | 1-0 |
28/04/2023 | 21:30 | Ράκοβ - Λέχια Γκντανσκ | 4-0 | 1-0 |
29/04/2023 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Βάρτα Πόζναν | 3-1 | 3-0 |
29/04/2023 | 18:30 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βίτζεβ Λοτζ | 2-0 | 1-0 |
29/04/2023 | 21:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Πογκόν Στσζέτσιν | 0-0 | 0-0 |
30/04/2023 | 13:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Ραντόμιακ | 0-1 | 0-1 |
30/04/2023 | 16:00 | Σταλ Μίελετς - Κορόνα Κίελτσε | 2-1 | 1-1 |
30/04/2023 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 0-1 | 0-1 |
01/05/2023 | 20:00 | Κρακοβία - Μιέντζ Λέγκνικα | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/05/2023 | 19:00 | Γιαγκελόνια - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-1 | 0-1 |
05/05/2023 | 21:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Βάρτα Πόζναν | 2-0 | 1-0 |
06/05/2023 | 16:00 | Ραντόμιακ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-1 | 0-1 |
06/05/2023 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Κρακοβία | 3-0 | 3-0 |
06/05/2023 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 1-3 | 1-1 |
07/05/2023 | 13:30 | Βίσλα Πλοκ - Σταλ Μίελετς | 0-0 | 0-0 |
07/05/2023 | 16:00 | Κορόνα Κίελτσε - Ράκοβ | 1-0 | 1-0 |
07/05/2023 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Λέγκια Βαρσοβίας | 2-1 | 1-0 |
08/05/2023 | 20:00 | Μιέντζ Λέγκνικα - Βίτζεβ Λοτζ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/05/2023 | 19:00 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Κορόνα Κίελτσε | 2-1 | 0-0 |
12/05/2023 | 21:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Γιαγκελόνια | 5-1 | 1-1 |
13/05/2023 | 16:00 | Σλασκ Βρότσλαβ - Βίσλα Πλοκ | 3-1 | 1-1 |
13/05/2023 | 18:30 | Κρακοβία - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-1 | 0-0 |
13/05/2023 | 21:00 | Βίτζεβ Λοτζ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 2-3 | 1-2 |
14/05/2023 | 13:30 | Σταλ Μίελετς - Λέχια Γκντανσκ | 0-0 | 0-0 |
14/05/2023 | 16:00 | Πογκόν Στσζέτσιν - Μιέντζ Λέγκνικα | 3-2 | 1-1 |
14/05/2023 | 18:30 | Ράκοβ - Λεχ Πόζναν | 0-2 | 0-1 |
15/05/2023 | 20:00 | Βάρτα Πόζναν - Ραντόμιακ | 1-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/05/2023 | 19:00 | Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σταλ Μίελετς | 2-0 | 2-0 |
19/05/2023 | 21:30 | Κορόνα Κίελτσε - Λεχ Πόζναν | 0-3 | 0-1 |
20/05/2023 | 16:00 | Γιαγκελόνια - Κρακοβία | 1-1 | 1-0 |
20/05/2023 | 18:30 | Γκόρνικ Ζάμπρζε - Πογκόν Στσζέτσιν | 2-1 | 0-0 |
20/05/2023 | 21:00 | Λέχια Γκντανσκ - Λέγκια Βαρσοβίας | 1-0 | 0-0 |
21/05/2023 | 13:30 | Σλασκ Βρότσλαβ - Μιέντζ Λέγκνικα | 4-2 | 2-0 |
21/05/2023 | 16:00 | Ραντόμιακ - Βίτζεβ Λοτζ | 3-1 | 2-1 |
21/05/2023 | 18:30 | Βίσλα Πλοκ - Ράκοβ | 1-2 | 1-0 |
22/05/2023 | 20:00 | Βάρτα Πόζναν - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2023 | 18:30 | Κρακοβία - Βίσλα Πλοκ | 3-0 | 1-0 |
27/05/2023 | 18:30 | Πιάστ Γκλίβιτσε - Λέχια Γκντανσκ | 0-1 | 0-1 |
27/05/2023 | 18:30 | Λεχ Πόζναν - Γιαγκελόνια | 2-0 | 1-0 |
27/05/2023 | 18:30 | Λέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ Βρότσλαβ | 3-1 | 2-1 |
27/05/2023 | 18:30 | Μιέντζ Λέγκνικα - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 0-0 | 0-0 |
27/05/2023 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Ραντόμιακ | 4-0 | 1-0 |
27/05/2023 | 18:30 | Ράκοβ - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 1-1 | 0-0 |
27/05/2023 | 18:30 | Σταλ Μίελετς - Βάρτα Πόζναν | 1-0 | 1-0 |
27/05/2023 | 18:30 | Βίτζεβ Λοτζ - Κορόνα Κίελτσε | 0-3 | 0-2 |
Ενδιαφέρουσες επιλογές, με σημεία που δεν τιμολογούνται με υψηλές αποδόσεις, προκύπτουν από την στοιχηματική ανάλυση των αναμετρήσεων του πρωταθλήματος Πολωνίας.
Σημεία σε ελκυστικές αποδόσεις προκύπτουν από τις αναλύσεις των αγώνων στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, με το ενδιαφέρον να είναι έντονο στις πρώτες θέσεις της κατάταξης.
Δράση για την 29η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας με δύο αναμετρήσεις που τραβούν τα βλέμματα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Ενδιαφέρουσα αναμέτρηση στο φινάλε της 28ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Πολωνίας, καθώς οι δύο ομάδες παλεύουν για τη σωτηρία τους, με τους γηπεδούχους να έχουν μεγαλύτερη ανάγκη τους βαθμούς.
Με σημαντικές αναμετρήσεις που παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον, τόσο για τη μάχη του τίτλου, όσο και γι' αυτή της σωτηρίας, συνεχίζεται η δράση στην 28η αγωνιστική του πρωταθλήματος Πολωνίας.
Η δράση στην 28η αγωνιστική του πρωταθλήματος Πολωνίας συνεχίζεται με αναμετρήσεις που έχουν μεγάλο ενδιαφέρον, τόσο ψηλά, όσο και χαμηλά στη βαθμολογία.
Ανοίγει η αυλαία της 28ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Πολωνίας, με δύο αναμετρήσεις στις οποίες προκύπτουν πονταρίσματα υπέρ των γηπεδούχων.
Με μία ανοιχτή σε όλα τα αποτελέσματα αναμέτρηση ολοκληρώνεται η 27η αγωνιστική της Ekstraklasa
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από το πρωτάθλημα της Πολωνίας περιλαμβάνει το κουπόνι του στοιχήματος και από τις αναλύσεις προκύπτουν σημεία σε ελκυστικές αποδόσεις.
Τρεις ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το κουπόνι από το πρωτάθλημα της Πολωνίας και τα πονταρίσματα πηγαίνουν στα γκολ, όπου υπάρχουν ελκυστικές αποδόσεις.
Αυλαία για την 27η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, με δύο αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμα στο κουπόνι του στοιχήματος.
Η 26η αγωνιστική για την Α' Πολωνίας κλείνει με την αναμέτρηση ανάμεσα σε Βάρτα Πόζναν και Ζαγκλέμπιε Λούμπιν να κλέβει την παράσταση στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Μάχες σε ουρά και Ευρώπη έχουμε σήμερα στη Πολωνία, με τα περισσότερα παιχνίδια να είναι δύσκολα στην ανάγνωσή τους .
Με τους άσους σε τιμές φαβορί, όλο το στοιχηματικό ενδιαφέρον πηγαίνει στους γηπεδούχους, στις αναμετρήσεις του πρωταθλήματος Πολωνίας για την 26η αγωνιστική.
Έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον προς τα διπλά υπάρχει στις τρεις αναμετρήσεις του πρωταθλήματος Πολωνίας, με τους φιλοξενούμενους να βρίσκονται σε πρώτο πλάνο στις αναλύσεις.
Τέσσερις αναμετρήσεις με έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον για την κορυφή και τα χαμηλά στρώματα της βαθμολογίας περιλαμβάνει το κουπόνι για το πρωτάθλημα της Πολωνίας.
Αυλαία για την 25η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, με δύο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις να συμπεριλαμβάνονται στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Οι δύο ομάδες θα παίξουν σήμερα με στόχο τη νίκη, αλλά η κάθε μία την χρειάζεται για διαφορετικό σκοπό.
Ολοκληρώνεται η 24η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, με την Βάρτα Πόζναν να έχει την ευκαιρία να κάνει ένα σημαντικό βήμα παραμονής απέναντι στην ουραγό της βαθμολογίας, με τον άσο να τραβάει το στοιχηματικό ενδιαφέρον.
Έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, καθώς από τις αναλύσεις προκύπτουν καλά πονταρίσματα στα γκολ των τριών αναμετρήσεων, που υπάρχουν στο πρόγραμμα.
Ένα δυνατό σημείο και δύο επιλογές που αφορούν τα γκολ, προκύπτουν από τις αναλύσεις των αναμετρήσεων του πρωταθλήματος Πολωνίας, που παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον, τόσο ψηλά, όσο και χαμηλά στη βαθμολογία.
Αυλαία για την 24η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας με δύο αναμετρήσεις που τραβούν το ενδιαφέρον στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Αναμέτρηση με έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον στο κλείσιμο της 23ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Πολωνίας, καθώς προκύπτει ένα ενδιαφέρον στατιστικό από την προϊστορία των συναντήσεων ανάμεσα σε Ραντόμιακ και Σταλ.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το κουπόνι από το πρωτάθλημα της Πολωνίας και οι προβλέψεις λένε πως υπάρχουν οι προϋποθέσεις να μπουν αρκετά γκολ.
Το κουπόνι περιλαμβάνει τρεις αναμετρήσεις από το πρωτάθλημα της Πολωνίας, οι οποίες παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στοιχηματικά και βαθμολογικά.
Η 23η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Πολωνίας ανοίγει αυλαία με δύο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
.Δύο παιχνίδια διεξάγονται σήμερα στην προημιτελική φάση του κυπέλλου Πολωνίας.
Η 22η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας ολοκληρώνεται με ένα παιχνίδι, στο οποίο προκύπτει μεγάλο στοιχηματικό ενδιαφέρον για τη νίκη των γηπεδούχων, καθώς οι φιλοξενούμενοι έχουν δεχθεί δέκα γκολ στους δύο τελευταίους αγώνες τους.
Με τρεις αναμετρήσεις συνεχίζεται η δράση στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, που παρουσιάζει έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον, καθώς υπάρχουν σημεία σε υψηλές αποδόσεις, με τις νίκες των Γκόρνικ Ζάμπρζε και Λέγκια Βαρσοβίας να ξεχωρίζουν.
To πρωτάθλημα της Πολωνίας συνεχίζεται με τρεις αναμετρήσεις, από τις οποίες προκύπτει μεγάλο ενδιαφέρον, τόσο στοιχηματικά, όσο και για τις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας.
Η 22η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας ξεκινά με δύο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που τραβούν τα βλέμματα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Η 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος Πολωνίας ολοκληρώνεται με μία αναμέτρηση που παρουσιάζει έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον, καθώς από τις αναλύσεις προκύπτει ο άσος, που προσφέρεται σε ελκυστικές αποδόσεις.
Μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζει το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, όπου ξεχωρίζει το ντέρμπι του Λοτζ με την μεγάλη αντιπαλότητα, αλλά και η προσπάθεια της Λέγκια να πλησιάσει την κορυφή εν μέσω ευρωπαϊκών υποχρεώσεων.
Έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι αναμετρήσεις του πρωταθλήματος Πολωνίας, καθώς μπορεί να αλλάξουν το σκηνικό στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας.
Η 21η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας ξεκινά με δύο αναμετρήσεις που παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στο κουπόνι του στοιχήματος.
Το μοναδικό παιχνίδι της Α' Πολωνίας που ρίχνει την αυλαία της 20ης αγωνιστικής.
Κόντρα στις έδρες οι επιλογές από το πρωτάθλημα της Πολωνίας, που άρχισε και πάλι έπειτα από μεγάλη διακοπή, με το στοιχηματικό ενδιαφέρον να στρέφεται στους φιλοξενούμενους.
Το πρωτάθλημα της Πολωνίας άρχισε ξανά και οι ομάδες επιστρέφουν σιγά-σιγά στη δράση, με το στοιχηματικό ενδιαφέρον να στρέφεται στους γηπεδούχους, οι οποίοι φαίνεται πως έχουν τον πρώτο λόγο για να πάρουν τις νίκες.
Αυλαία για την 20η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Πολωνίας, με τις αναμετρήσεις Σταλ Μιέλετς - Πούσζτα και Ρουχ Χόρζοφ - Λέγκια Βαρσοβίας να κλέβουν την παράσταση στο στοιχηματικό κουπόνι.
Η Κρακόβια, υποδέχεται τη Λέγκια Βαρσοβίας για την εξ αναβολής 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Πολωνίας. Οι γηπεδούχοι, βρίσκονται στις τελευταίες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα, με τους γηπεδούχους να θέλουν να κάνουν άλμα και να μπουν στην πρώτη τριάδα της κατάταξης. 20:00 Κωδ. ΟΠΑΠ 912
Ενδιαφέρον παιχνίδι στην Πολωνία, καθώς οι φιλοξενούμενοι απειλούν τη χαμηλή τιμή στη νίκη των γηπεδούχων και το ποντάρισμά μας θα πάει στα λίγα γκολ.
Ντέρμπι ουραγών αλλά και σημαντικές αναμετρήσεις για τις θέσεις που οδηγούν στην Ευρώπη περιλαμβάνει η αγωνιστική ημέρα της Α' Πολωνίας.
Η 19η αγωνιστική της Α' Πολωνίας συνεχίζεται με τρεις ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμά μας στο κουπόνι του στοιχήματος.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει η 19η αγωνιστική της Α' Πολωνίας, που παρουσιάζουν μεγάλο στοιχηματικό ενδιαφέρον.
Η φόρμα των δύο ομάδων μας οδηγεί σε μία ενδιαφέρουσα επιλογή στα γκολ για την αναμέτρηση που κλείνει το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα της Πολωνίας.
Μεγάλο στοιχηματικό ενδιαφέρον για το πρωτάθλημα της Πολωνίας, όπου ξεχωρίζει στα πονταρίσματα η νίκη της Λέγκια και το σημαντικό παιχνίδι μεταξύ Γιαγκελόνια και Ρακόβ.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις στην Πολωνία και ξεχωρίζει στοιχηματικά η νίκη της Σλασκ Βρότσλαβ, που οδηγεί την κούρσα του πρωταθλήματος και προσφέρεται σε πολύ καλές αποδόσεις.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα της Πολωνίας περιλαμβάνει το κουπόνι και επιλέγουμε υψηλές αποδόσεις για τα πονταρίσματά μας.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το σημερινό κουπόνι στοιχήματος στην Α' Πολωνίας με τις ομάδες να κυνηγούν την κορυφή αλλά και να... απομακρυνθούν από τις επικίνδυνες θέσεις.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αξίζουν... ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος για την 17η αγωνιστική στην Α' Πολωνίας.