ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Πολωνία - III Liga - Group 3 - 2021

Πρωτάθλημα (07/08/2021 - 18/06/2022) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 3 - 1η αγωνιστική 07 - 08/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/08/2021 17:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 2-1 -
07/08/2021 18:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 1-1 -
07/08/2021 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 1-2 -
07/08/2021 18:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 0-1 -
07/08/2021 18:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 1-1 -
07/08/2021 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 1-1 -
08/08/2021 13:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 1-1 -
08/08/2021 14:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 2-2 -
08/08/2021 15:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 1-2 -
Γρκουπ 3 - 2η αγωνιστική 13 - 14/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2021 18:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 0-2 -
14/08/2021 18:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 0-1 -
14/08/2021 18:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 2-4 -
14/08/2021 18:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 2-1 -
14/08/2021 18:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 3-1 -
14/08/2021 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 2-1 -
14/08/2021 18:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 6-0 -
14/08/2021 18:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 0-1 -
14/08/2021 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 1-3 -
Γρκουπ 3 - 3η αγωνιστική 18/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/08/2021 17:30 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 1-1 -
18/08/2021 18:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 0-0 -
18/08/2021 18:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 0-2 -
18/08/2021 18:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 1-1 -
18/08/2021 18:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 4-3 -
18/08/2021 18:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 0-2 -
18/08/2021 18:30 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 2-0 -
18/08/2021 19:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 2-0 -
18/08/2021 20:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 1-2 -
Γρκουπ 3 - 4η αγωνιστική 21 - 22/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 13:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 2-0 -
21/08/2021 16:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 1-3 -
21/08/2021 18:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 2-2 -
21/08/2021 18:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 1-0 -
21/08/2021 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 1-1 -
21/08/2021 18:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 6-0 -
22/08/2021 15:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 1-2 -
22/08/2021 17:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 1-1 -
22/08/2021 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 0-3 -
Γρκουπ 3 - 5η αγωνιστική 28 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/08/2021 14:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 4-1 -
28/08/2021 17:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 1-2 -
28/08/2021 17:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 1-0 -
28/08/2021 18:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 0-1 -
28/08/2021 18:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 2-1 -
28/08/2021 18:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 2-2 -
28/08/2021 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 1-0 -
28/08/2021 18:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 1-1 -
29/08/2021 13:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 2-0 -
Γρκουπ 3 - 6η αγωνιστική 04/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 13:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 2-2 -
04/09/2021 17:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 2-1 -
04/09/2021 17:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 1-3 -
04/09/2021 17:30 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 5-2 -
04/09/2021 18:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 0-2 -
04/09/2021 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 1-3 -
04/09/2021 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 2-1 -
04/09/2021 18:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 2-0 -
04/09/2021 18:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 0-2 -
Γρκουπ 3 - 7η αγωνιστική 07 - 22/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/09/2021 18:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 0-1 -
07/09/2021 18:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 2-0 -
08/09/2021 17:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 1-0 -
08/09/2021 17:30 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 1-3 -
08/09/2021 17:30 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 3-0 -
08/09/2021 18:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 0-0 -
08/09/2021 18:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 4-0 -
08/09/2021 18:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 2-0 -
22/09/2021 20:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 2-2 -
Γρκουπ 3 - 8η αγωνιστική 11 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 16:30 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 0-3 -
11/09/2021 17:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 1-1 -
11/09/2021 17:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 2-0 -
11/09/2021 17:30 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 2-0 -
11/09/2021 17:30 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 2-4 -
11/09/2021 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 2-1 -
11/09/2021 18:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 0-0 -
12/09/2021 13:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 2-0 -
12/09/2021 17:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 1-2 -
Γρκουπ 3 - 9η αγωνιστική 18 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 13:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 0-1 -
18/09/2021 13:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 2-4 -
18/09/2021 14:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 7-0 -
18/09/2021 15:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 0-0 -
18/09/2021 16:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 1-1 -
18/09/2021 17:30 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 1-1 -
18/09/2021 17:30 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 0-2 -
18/09/2021 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 4-1 -
19/09/2021 17:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 4-1 -
Γρκουπ 3 - 10η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 13:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 0-1 -
25/09/2021 16:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 2-0 -
25/09/2021 17:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 4-2 -
25/09/2021 17:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 0-0 -
25/09/2021 17:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 1-0 -
25/09/2021 17:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 5-2 -
25/09/2021 17:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 1-2 -
25/09/2021 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 0-2 -
26/09/2021 17:30 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 2-2 -
Γρκουπ 3 - 11η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 14:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 0-1 -
02/10/2021 14:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 5-0 -
02/10/2021 16:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 1-5 -
02/10/2021 17:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 1-2 -
02/10/2021 17:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 2-1 -
02/10/2021 17:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 2-4 -
02/10/2021 17:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 3-0 -
02/10/2021 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 0-3 -
03/10/2021 13:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 2-1 -
Γρκουπ 3 - 12η αγωνιστική 08 - 09/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2021 17:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 1-2 -
09/10/2021 13:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 2-0 -
09/10/2021 13:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 1-0 -
09/10/2021 14:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 0-0 -
09/10/2021 15:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 0-6 -
09/10/2021 15:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 1-1 -
09/10/2021 16:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 2-0 -
09/10/2021 16:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 1-0 -
09/10/2021 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 2-1 -
Γρκουπ 3 - 13η αγωνιστική 16/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 14:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 1-0 -
16/10/2021 15:30 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 2-0 -
16/10/2021 16:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 0-1 -
16/10/2021 16:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 0-1 -
16/10/2021 16:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 0-2 -
16/10/2021 16:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 1-0 -
16/10/2021 16:30 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 2-2 -
16/10/2021 17:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 0-1 -
16/10/2021 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 1-2 -
Γρκουπ 3 - 14η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 14:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 2-3 -
23/10/2021 15:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 4-1 -
23/10/2021 15:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 5-1 -
23/10/2021 15:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 2-0 -
23/10/2021 16:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 2-0 -
23/10/2021 16:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 1-2 -
23/10/2021 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 1-0 -
23/10/2021 20:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 0-1 -
24/10/2021 16:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 1-1 -
Γρκουπ 3 - 15η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 14:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 0-1 -
30/10/2021 15:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 0-1 -
30/10/2021 15:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 0-0 -
30/10/2021 15:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 0-1 -
30/10/2021 15:30 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 0-0 -
30/10/2021 15:30 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 1-1 -
30/10/2021 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 1-3 -
31/10/2021 13:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 4-1 -
31/10/2021 15:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 3-0 -
Γρκουπ 3 - 16η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 13:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 1-1 -
06/11/2021 14:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 0-1 -
06/11/2021 14:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 1-2 -
06/11/2021 14:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 1-2 -
06/11/2021 14:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 5-0 -
06/11/2021 14:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 2-2 -
06/11/2021 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 3-1 -
06/11/2021 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 3-2 -
07/11/2021 14:30 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 2-0 -
Γρκουπ 3 - 17η αγωνιστική 12 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2021 14:30 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 2-0 -
13/11/2021 13:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 3-1 -
13/11/2021 14:30 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 4-2 -
13/11/2021 14:30 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 3-2 -
13/11/2021 14:30 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 2-1 -
13/11/2021 14:30 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 1-1 -
13/11/2021 14:30 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 1-2 -
14/11/2021 17:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 0-1 -
28/11/2021 14:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 5-3 1-0
Γρκουπ 3 - 18η αγωνιστική 20/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 13:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 2-0 -
20/11/2021 14:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 3-2 -
20/11/2021 14:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 2-2 -
20/11/2021 14:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 2-1 -
20/11/2021 14:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 1-2 -
20/11/2021 14:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 2-3 -
20/11/2021 14:30 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 1-1 -
20/11/2021 14:30 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 0-3 -
20/11/2021 17:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 2-0 -
Γρκουπ 3 - 19η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 14:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 2-1 0-1
12/03/2022 14:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 0-0 0-0
12/03/2022 14:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 1-1 1-1
12/03/2022 15:30 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 1-1 0-0
12/03/2022 16:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 2-2 1-0
12/03/2022 16:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 2-4 2-1
12/03/2022 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 2-1 0-1
13/03/2022 13:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 0-0 0-0
13/03/2022 14:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 1-0 1-0
Γρκουπ 3 - 20η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 14:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 0-2 0-0
19/03/2022 15:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 3-0 1-0
19/03/2022 15:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 1-1 0-1
19/03/2022 15:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 1-1 1-0
19/03/2022 16:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 0-1 0-0
19/03/2022 16:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 1-1 1-0
19/03/2022 16:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 1-1 0-1
19/03/2022 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 4-1 3-0
20/03/2022 14:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 1-1 1-0
Γρκουπ 3 - 21η αγωνιστική 25 - 26/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2022 16:30 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 2-1 1-1
25/03/2022 17:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 2-2 1-0
26/03/2022 13:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 2-0 1-0
26/03/2022 14:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 3-0 1-0
26/03/2022 16:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 0-4 0-1
26/03/2022 16:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 1-0 0-0
26/03/2022 16:30 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 3-3 3-1
26/03/2022 16:30 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 1-5 0-3
26/03/2022 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 0-1 0-1
Γρκουπ 3 - 22η αγωνιστική 02 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 15:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 1-0 0-0
02/04/2022 16:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 3-2 1-1
02/04/2022 17:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 0-3 0-2
02/04/2022 17:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 1-3 1-0
03/04/2022 14:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 1-3 0-1
13/04/2022 18:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 1-2 0-1
20/04/2022 18:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 2-1 1-0
20/04/2022 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 1-3 1-1
20/04/2022 18:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 1-2 1-1
Γρκουπ 3 - 23η αγωνιστική 09/04 - 04/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 14:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 1-1 1-0
09/04/2022 14:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 2-2 1-1
09/04/2022 14:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 3-3 2-2
09/04/2022 15:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 2-2 1-1
09/04/2022 17:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 1-3 0-2
09/04/2022 17:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 2-0 0-0
09/04/2022 17:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 1-2 1-1
09/04/2022 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 1-2 1-0
04/05/2022 18:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 3-0 1-0
Γρκουπ 3 - 24η αγωνιστική 13 - 16/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/04/2022 18:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 1-2 1-1
15/04/2022 18:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 1-1 1-0
16/04/2022 13:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 3-2 2-1
16/04/2022 14:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 3-2 2-1
16/04/2022 14:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 4-1 1-1
16/04/2022 14:30 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 3-2 0-0
16/04/2022 15:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 4-1 1-1
16/04/2022 16:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 1-0 1-0
16/04/2022 16:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 0-0 0-0
Γρκουπ 3 - 25η αγωνιστική 23/04 - 04/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 14:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 2-0 0-0
23/04/2022 15:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 0-1 0-0
23/04/2022 16:30 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 2-1 1-1
23/04/2022 17:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 0-1 0-0
23/04/2022 17:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 3-1 1-0
23/04/2022 17:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 2-0 0-0
23/04/2022 18:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 1-1 0-1
23/04/2022 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 3-3 2-1
04/05/2022 18:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 2-1 2-0
Γρκουπ 3 - 26η αγωνιστική 27/04 - 04/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/04/2022 17:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 5-3 4-1
27/04/2022 17:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 0-0 0-0
27/04/2022 17:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 1-1 0-1
27/04/2022 17:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 4-1 1-0
27/04/2022 18:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 1-4 0-1
27/04/2022 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 4-0 1-0
27/04/2022 18:30 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 2-1 1-1
27/04/2022 19:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 3-4 2-2
04/05/2022 18:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 2-3 1-2
Γρκουπ 3 - 27η αγωνιστική 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 13:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 2-1 0-1
30/04/2022 14:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 3-1 1-0
30/04/2022 16:30 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 3-0 2-0
30/04/2022 17:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 1-2 1-0
30/04/2022 17:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 2-1 0-0
30/04/2022 17:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 1-0 0-0
30/04/2022 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 4-1 0-1
30/04/2022 18:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 0-1 0-0
30/04/2022 18:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 3-1 2-0
Γρκουπ 3 - 28η αγωνιστική 07 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 14:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 1-0 0-0
07/05/2022 15:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 3-4 1-3
07/05/2022 16:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 1-0 0-0
07/05/2022 17:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 1-3 0-1
07/05/2022 17:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 1-0 0-0
07/05/2022 17:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 2-2 0-1
07/05/2022 18:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 2-0 2-0
08/05/2022 15:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 1-4 0-1
08/05/2022 16:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 1-2 0-1
Γρκουπ 3 - 29η αγωνιστική 13 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2022 19:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 3-0 1-0
14/05/2022 15:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 0-0 0-0
14/05/2022 15:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 4-0 2-0
14/05/2022 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 5-0 2-0
14/05/2022 18:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 0-5 0-1
14/05/2022 18:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 0-2 0-0
14/05/2022 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 1-0 0-0
14/05/2022 19:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 3-1 1-1
15/05/2022 13:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 4-4 2-3
Γρκουπ 3 - 30η αγωνιστική 21 - 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 14:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 0-3 0-1
21/05/2022 15:00 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 0-2 0-1
21/05/2022 18:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 0-2 0-1
21/05/2022 18:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 1-1 0-0
21/05/2022 18:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 1-1 1-0
21/05/2022 18:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 1-5 0-2
21/05/2022 18:30 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 0-2 0-0
22/05/2022 13:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 1-2 1-0
22/05/2022 17:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 1-6 1-1
Γρκουπ 3 - 31η αγωνιστική 28/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2022 15:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 2-3 1-2
28/05/2022 15:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 4-2 2-0
28/05/2022 15:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 3-0 3-0
28/05/2022 16:00 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 2-2 2-1
28/05/2022 17:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 5-1 3-0
28/05/2022 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 2-4 1-2
28/05/2022 18:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 6-0 2-0
28/05/2022 18:00 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 0-0 0-0
28/05/2022 18:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 3-1 3-0
Γρκουπ 3 - 32η αγωνιστική 04/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/06/2022 13:00 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 1-6 0-4
04/06/2022 14:00 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 2-1 1-1
04/06/2022 14:00 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 2-0 1-0
04/06/2022 16:00 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 1-3 0-2
04/06/2022 18:00 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 0-5 0-3
04/06/2022 18:00 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 1-3 0-2
04/06/2022 18:00 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 1-0 0-0
04/06/2022 18:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 9-0 3-0
04/06/2022 18:30 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 0-6 0-3
Γρκουπ 3 - 34η αγωνιστική 07 - 15/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/06/2022 19:00 Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα 2-6 0-4
15/06/2022 18:30 Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν 2-2 1-0
15/06/2022 18:30 Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα - Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα 1-4 0-1
15/06/2022 18:30 Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ - Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι 2-1 1-0
15/06/2022 18:30 MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς 1-4 1-1
15/06/2022 18:30 Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε - Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ 1-1 0-0
15/06/2022 18:30 Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι - Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ 1-2 0-0
15/06/2022 18:30 Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ - Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ 2-3 1-1
15/06/2022 18:30 Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ 0-1 0-0
Γρκουπ 3 - 33η αγωνιστική 10 - 11/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/06/2022 18:00 Κλούκσμποργκ Κλούκσμποργκ - Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι Βάρτα Γκορζόφ Βιελκοπόλσκι 3-0 1-0
10/06/2022 18:30 Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα Kαρκονότσε Ζελένια Γκόρα 2-1 1-1
10/06/2022 19:00 Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - Σταλ Μπρζεγκ Σταλ Μπρζεγκ 3-2 2-0
11/06/2022 15:00 Φότο-Χιτζιένα Γκακ Φότο-Χιτζιένα Γκακ - Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι 0-5 0-2
11/06/2022 15:00 Σλέζα Βροκλάβ Σλέζα Βροκλάβ - Μίετζ ΙΙ Μίετζ ΙΙ 4-1 1-0
11/06/2022 15:00 Λέχια Ζιελόνα Γκόρα Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Γκόρνικ Ζαμπρζέ Γκόρνικ Ζαμπρζέ 3-2 1-2
11/06/2022 18:00 Πνιοβέκ Πάβλοβιτς Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - Γκοτζαλκόβιτσε Γκοτζαλκόβιτσε 1-2 1-2
11/06/2022 18:30 Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι Γκουαρέκ Ταρνόβσκι Γκόρι - MKP Καρίνα Γκουμπίν MKP Καρίνα Γκουμπίν 0-0 0-0
11/06/2022 19:00 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ - Πιάστ Ζμίγροντ Πιάστ Ζμίγροντ 5-0 1-0
Top