ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Πορτογαλία - Liga 3 - 2021

Πρωτάθλημα (13/08/2021 - 14/05/2022) - 24 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 13/08 - 08/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2021 19:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 2-3 1-1
13/08/2021 21:30 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 0-0 0-0
14/08/2021 13:00 Ανάντια Ανάντια - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 1-1 1-1
14/08/2021 19:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Σανταρέμ Σανταρέμ 1-2 0-1
14/08/2021 19:00 Τορεένσε Τορεένσε - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 1-1 0-0
14/08/2021 19:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 0-1 0-0
14/08/2021 21:30 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Αμορα Αμορα 1-0 1-0
15/08/2021 13:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 2-0 1-0
15/08/2021 19:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Φάφε Φάφε 1-1 0-1
15/08/2021 19:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 1-0 0-0
15/08/2021 19:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Αλβέρα Αλβέρα 2-1 1-0
08/09/2021 21:00 Κάλντας Κάλντας - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 3-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 20/08 - 06/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2021 19:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 1-3 0-1
20/08/2021 22:30 Φάφε Φάφε - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 2-2 0-2
21/08/2021 19:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Τορεένσε Τορεένσε 0-1 0-1
21/08/2021 19:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 3-2 1-1
21/08/2021 19:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 1-2 0-2
21/08/2021 21:30 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 2-0 0-0
22/08/2021 13:00 Αλβέρα Αλβέρα - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 1-0 0-0
22/08/2021 19:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 2-1 1-0
22/08/2021 19:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 1-5 1-2
22/08/2021 19:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Κάλντας Κάλντας 1-0 1-0
22/08/2021 19:00 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Ανάντια Ανάντια 1-0 1-0
06/10/2021 13:00 Αμορα Αμορα - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 27/08 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2021 19:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 1-1 1-1
27/08/2021 22:30 Φάφε Φάφε - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 1-0 1-0
28/08/2021 13:00 Τορεένσε Τορεένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 4-3 2-1
28/08/2021 19:00 Κάλντας Κάλντας - Σανταρέμ Σανταρέμ 1-0 1-0
28/08/2021 19:00 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 5-2 3-0
28/08/2021 19:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 1-1 1-0
28/08/2021 22:30 Ανάντια Ανάντια - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 4-2 2-1
29/08/2021 13:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 1-1 0-0
29/08/2021 19:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 0-1 0-1
29/08/2021 19:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 1-3 1-2
29/08/2021 19:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 3-2 2-0
10/10/2021 17:00 Αλβέρα Αλβέρα - Αμορα Αμορα 2-3 0-3
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 17 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2021 19:00 Αμορα Αμορα - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 0-1 0-0
17/09/2021 21:30 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Αλβέρα Αλβέρα 3-0 2-0
18/09/2021 19:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Ανάντια Ανάντια 3-2 0-0
18/09/2021 19:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 1-1 0-0
18/09/2021 19:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 2-2 1-1
18/09/2021 19:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 2-0 1-0
18/09/2021 21:30 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Φάφε Φάφε 3-1 2-1
19/09/2021 13:00 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Κάλντας Κάλντας 1-0 0-0
19/09/2021 19:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 2-2 2-1
19/09/2021 19:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 3-1 1-0
19/09/2021 19:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Τορεένσε Τορεένσε 1-3 1-2
19/09/2021 19:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 01/10/2021 - 20/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 17:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 0-2 0-1
01/10/2021 21:30 Ανάντια Ανάντια - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 0-3 0-1
02/10/2021 15:00 Αμορα Αμορα - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 3-0 1-0
02/10/2021 17:00 Αλβέρα Αλβέρα - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 2-2 0-1
02/10/2021 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 1-0 0-0
02/10/2021 17:00 Φάφε Φάφε - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 2-1 1-1
03/10/2021 13:00 Τορεένσε Τορεένσε - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 1-0 0-0
03/10/2021 17:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 2-0 0-0
03/10/2021 17:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 3-1 2-1
03/10/2021 17:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Κάλντας Κάλντας 1-1 1-0
16/10/2021 16:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 2-0 0-0
20/01/2022 21:30 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Σανταρέμ Σανταρέμ 3-1 2-1
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 22 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2021 16:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Ανάντια Ανάντια 1-0 0-0
22/10/2021 21:30 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 0-1 0-0
23/10/2021 15:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 0-2 0-1
23/10/2021 17:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 0-0 0-0
23/10/2021 17:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Φάφε Φάφε 3-1 0-0
23/10/2021 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 1-2 0-1
23/10/2021 17:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Αλβέρα Αλβέρα 1-2 1-2
23/10/2021 21:30 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 2-1 2-1
24/10/2021 13:00 Κάλντας Κάλντας - Τορεένσε Τορεένσε 2-0 1-0
24/10/2021 17:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Αμορα Αμορα 1-1 0-1
24/10/2021 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 1-3 0-2
24/10/2021 19:00 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 2-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 29/10 - 22/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 17:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 1-0 0-0
29/10/2021 21:30 Αλβέρα Αλβέρα - Σανταρέμ Σανταρέμ 3-1 2-0
30/10/2021 13:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 1-0 0-0
30/10/2021 15:00 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 0-1 0-0
30/10/2021 17:00 Ανάντια Ανάντια - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 0-2 0-1
30/10/2021 17:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 2-3 2-2
30/10/2021 22:45 Φάφε Φάφε - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 0-0 0-0
31/10/2021 13:00 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 2-2 1-1
31/10/2021 17:00 Αμορα Αμορα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 3-0 1-0
31/10/2021 17:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Τορεένσε Τορεένσε 2-2 0-0
31/10/2021 17:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 3-1 2-1
22/12/2021 20:30 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Κάλντας Κάλντας 2-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 05 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2021 17:00 Τορεένσε Τορεένσε - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 0-1 0-0
05/11/2021 21:30 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 2-1 1-0
06/11/2021 15:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Ανάντια Ανάντια 3-1 2-0
06/11/2021 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 0-1 0-1
06/11/2021 17:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Φάφε Φάφε 2-0 1-0
06/11/2021 17:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Αμορα Αμορα 1-1 0-0
06/11/2021 21:30 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Αλβέρα Αλβέρα 1-1 0-1
07/11/2021 13:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 0-2 0-0
07/11/2021 17:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 3-3 2-0
07/11/2021 17:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 2-0 1-0
07/11/2021 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 0-1 0-0
14/11/2021 17:00 Κάλντας Κάλντας - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 0-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 26 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2021 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 2-1 0-1
26/11/2021 21:30 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Σανταρέμ Σανταρέμ 2-1 1-1
27/11/2021 13:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 1-1 0-1
27/11/2021 15:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 1-0 0-0
27/11/2021 17:00 Αλβέρα Αλβέρα - Κάλντας Κάλντας 0-1 0-0
27/11/2021 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 0-1 0-1
27/11/2021 17:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Ανάντια Ανάντια 0-1 0-1
27/11/2021 21:30 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 2-1 1-0
28/11/2021 13:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 1-1 1-1
28/11/2021 17:00 Αμορα Αμορα - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 1-1 0-0
28/11/2021 17:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Τορεένσε Τορεένσε 0-1 0-1
28/11/2021 17:00 Φάφε Φάφε - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 2-2 2-2
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 03 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2021 17:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 0-0 0-0
03/12/2021 21:30 Ανάντια Ανάντια - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 2-1 2-0
04/12/2021 13:00 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 3-4 2-3
04/12/2021 15:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 2-1 1-0
04/12/2021 17:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 1-1 1-0
04/12/2021 17:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 4-2 1-1
04/12/2021 21:30 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 1-1 1-0
05/12/2021 13:00 Κάλντας Κάλντας - Αμορα Αμορα 2-1 0-0
05/12/2021 13:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 0-1 0-1
05/12/2021 17:00 Τορεένσε Τορεένσε - Αλβέρα Αλβέρα 1-2 1-0
05/12/2021 17:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Φάφε Φάφε 3-1 3-1
05/12/2021 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 07 - 22/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/12/2021 16:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 3-4 1-0
07/12/2021 17:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 0-1 0-0
07/12/2021 17:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 0-1 0-0
08/12/2021 13:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 1-4 0-3
08/12/2021 13:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 0-2 0-0
08/12/2021 16:00 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Κάλντας Κάλντας 1-1 0-0
08/12/2021 17:00 Αμορα Αμορα - Τορεένσε Τορεένσε 0-1 0-1
08/12/2021 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 1-1 1-0
08/12/2021 17:00 Φάφε Φάφε - Ανάντια Ανάντια 1-3 1-3
08/12/2021 18:00 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 3-1 2-0
08/12/2021 20:00 Αλβέρα Αλβέρα - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 0-3 0-2
22/12/2021 13:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Σανταρέμ Σανταρέμ 1-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 11 - 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2021 13:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 2-4 0-1
11/12/2021 15:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 2-0 1-0
11/12/2021 17:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Κάλντας Κάλντας 1-1 1-0
11/12/2021 17:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 2-2 1-1
11/12/2021 17:00 Φάφε Φάφε - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 1-1 0-0
11/12/2021 21:30 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Τορεένσε Τορεένσε 1-0 0-0
12/12/2021 13:00 Αλβέρα Αλβέρα - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 2-0 1-0
12/12/2021 17:00 Αμορα Αμορα - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 1-0 0-0
12/12/2021 17:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 4-2 2-1
12/12/2021 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 1-1 1-0
12/12/2021 17:00 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 2-1 1-1
12/12/2021 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Ανάντια Ανάντια 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 17 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/12/2021 17:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Αμορα Αμορα 2-1 0-0
17/12/2021 19:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Φάφε Φάφε 1-2 1-1
17/12/2021 22:30 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 0-2 0-2
18/12/2021 13:00 Ανάντια Ανάντια - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 0-1 0-1
18/12/2021 15:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Αλβέρα Αλβέρα 0-1 0-0
18/12/2021 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 1-1 0-1
18/12/2021 17:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 2-0 1-0
18/12/2021 17:00 Κάλντας Κάλντας - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 0-0 0-0
18/12/2021 19:00 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Σανταρέμ Σανταρέμ 0-2 0-1
19/12/2021 13:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 2-1 1-1
19/12/2021 17:00 Τορεένσε Τορεένσε - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 2-1 2-0
19/12/2021 17:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 07/01 - 16/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/01/2022 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Φάφε Φάφε 3-2 2-1
07/01/2022 21:30 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 4-0 4-0
08/01/2022 17:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Τορεένσε Τορεένσε 1-0 1-0
09/01/2022 13:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 1-3 1-1
09/01/2022 17:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Κάλντας Κάλντας 1-1 1-1
09/01/2022 17:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 2-0 1-0
19/01/2022 18:30 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 1-0 1-0
02/02/2022 19:00 Αμορα Αμορα - Αλβέρα Αλβέρα 1-2 1-0
02/02/2022 21:30 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 0-0 0-0
09/02/2022 16:30 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 0-1 0-0
16/02/2022 13:00 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 0-0 0-0
16/02/2022 13:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Ανάντια Ανάντια 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 14/01 - 23/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/01/2022 17:00 Κάλντας Κάλντας - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 0-1 0-0
14/01/2022 22:30 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 2-1 2-1
15/01/2022 15:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 1-2 0-1
15/01/2022 17:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 1-2 1-1
15/01/2022 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 2-1 0-1
16/01/2022 13:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 0-1 0-1
16/01/2022 17:00 Τορεένσε Τορεένσε - Σανταρέμ Σανταρέμ 1-0 1-0
16/01/2022 17:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 0-0 0-0
02/02/2022 22:00 Ανάντια Ανάντια - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 2-1 1-1
09/02/2022 13:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Αμορα Αμορα 2-3 1-1
22/02/2022 21:30 Αλβέρα Αλβέρα - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 1-0 0-0
23/02/2022 22:00 Φάφε Φάφε - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 21/01 - 23/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/01/2022 16:30 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Αλβέρα Αλβέρα 1-2 1-2
21/01/2022 21:30 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Τορεένσε Τορεένσε 1-2 0-1
22/01/2022 13:00 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 2-1 0-0
22/01/2022 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Φάφε Φάφε 1-2 0-0
22/01/2022 19:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 2-1 2-0
23/01/2022 13:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Ανάντια Ανάντια 0-1 0-0
23/01/2022 14:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 3-3 1-0
23/01/2022 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 1-1 1-0
23/01/2022 17:00 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Αμορα Αμορα 3-0 2-0
24/01/2022 15:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 4-1 2-0
09/02/2022 17:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 2-1 1-0
23/02/2022 22:00 Κάλντας Κάλντας - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 28 - 30/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2022 16:30 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 0-0 0-0
28/01/2022 22:30 Αλβέρα Αλβέρα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 2-0 1-0
29/01/2022 13:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 1-1 0-1
29/01/2022 15:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 3-1 2-0
29/01/2022 17:00 Αμορα Αμορα - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 0-1 0-1
29/01/2022 17:00 Ανάντια Ανάντια - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 0-0 0-0
29/01/2022 17:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Σανταρέμ Σανταρέμ 2-1 2-0
29/01/2022 21:30 Τορεένσε Τορεένσε - Κάλντας Κάλντας 1-0 0-0
30/01/2022 13:00 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 1-1 1-0
30/01/2022 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 1-0 1-0
30/01/2022 17:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 1-1 0-0
30/01/2022 17:00 Φάφε Φάφε - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 2-3 0-3
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 04 - 06/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2022 16:00 Τορεένσε Τορεένσε - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 3-1 3-1
04/02/2022 21:30 Κάλντας Κάλντας - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 2-1 1-0
05/02/2022 13:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Φάφε Φάφε 2-3 1-1
05/02/2022 15:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 1-1 1-0
05/02/2022 17:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Αμορα Αμορα 0-1 0-0
05/02/2022 17:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 1-1 0-1
05/02/2022 17:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 2-1 2-0
05/02/2022 21:30 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 1-0 1-0
06/02/2022 13:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Αλβέρα Αλβέρα 0-3 0-2
06/02/2022 17:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 1-1 0-0
06/02/2022 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 0-2 0-1
06/02/2022 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Ανάντια Ανάντια 1-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 11 - 14/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2022 16:30 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 1-1 0-0
11/02/2022 20:30 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 3-1 2-1
12/02/2022 13:00 Ανάντια Ανάντια - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 0-2 0-2
12/02/2022 17:00 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 0-0 0-0
12/02/2022 17:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 1-1 1-0
12/02/2022 17:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 1-1 0-1
12/02/2022 17:00 Αλβέρα Αλβέρα - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 2-1 1-0
12/02/2022 21:00 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Τορεένσε Τορεένσε 1-2 1-1
13/02/2022 13:00 Αμορα Αμορα - Σανταρέμ Σανταρέμ 2-0 2-0
13/02/2022 17:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Κάλντας Κάλντας 3-1 2-0
13/02/2022 17:00 Φάφε Φάφε - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 1-3 0-1
14/02/2022 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 2-2 2-0
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 18 - 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2022 17:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 0-0 0-0
18/02/2022 21:30 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 2-1 1-0
19/02/2022 13:00 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Αμορα Αμορα 1-2 1-0
19/02/2022 15:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Φάφε Φάφε 1-2 0-2
19/02/2022 17:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 3-0 0-0
19/02/2022 17:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 3-2 2-1
19/02/2022 20:30 Κάλντας Κάλντας - Αλβέρα Αλβέρα 1-0 1-0
19/02/2022 22:30 Τορεένσε Τορεένσε - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 2-1 1-0
20/02/2022 13:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 1-0 0-0
20/02/2022 17:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 1-0 0-0
20/02/2022 17:00 Ανάντια Ανάντια - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 1-2 0-1
20/02/2022 17:00 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 25 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2022 17:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Ανάντια Ανάντια 1-0 0-0
25/02/2022 17:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 2-3 1-2
26/02/2022 15:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 2-0 0-0
26/02/2022 17:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Σανταρέμ Σανταρέμ 1-0 0-0
26/02/2022 17:00 Φάφε Φάφε - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 1-3 0-2
26/02/2022 17:00 Αλβέρα Αλβέρα - Τορεένσε Τορεένσε 3-1 2-0
26/02/2022 17:30 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 1-0 1-0
26/02/2022 21:00 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 1-0 0-0
27/02/2022 13:00 Αμορα Αμορα - Κάλντας Κάλντας 2-0 2-0
27/02/2022 17:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 1-1 0-0
27/02/2022 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 0-1 0-0
27/02/2022 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 1-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 05/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 16:00 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 1-1 0-0
05/03/2022 16:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 3-2 1-1
05/03/2022 16:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 0-1 0-0
05/03/2022 16:00 Ανάντια Ανάντια - Φάφε Φάφε 2-0 2-0
05/03/2022 16:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 2-1 2-0
05/03/2022 16:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 4-4 0-2
05/03/2022 18:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 1-1 0-1
05/03/2022 18:00 Κάλντας Κάλντας - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 2-3 1-0
05/03/2022 18:00 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 0-0 0-0
05/03/2022 18:00 Τορεένσε Τορεένσε - Αμορα Αμορα 0-1 0-0
05/03/2022 18:00 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Αλβέρα Αλβέρα 1-0 0-0
05/03/2022 18:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 2-2 0-1
Playout - 1η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Ανάντια Ανάντια 1-1 0-0
19/03/2022 17:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Φάφε Φάφε 0-2 0-0
19/03/2022 17:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 2-3 1-0
19/03/2022 18:30 Κάλντας Κάλντας - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 1-1 0-0
20/03/2022 17:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Αμορα Αμορα 2-2 2-0
20/03/2022 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 1-2 0-1
20/03/2022 17:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 2-2 2-1
20/03/2022 17:00 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 1-1 1-1
match_round_promotion-group - 1η αγωνιστική 20 - 21/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/03/2022 13:00 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 1-2 1-0
20/03/2022 17:00 Αλβέρα Αλβέρα - Τορεένσε Τορεένσε 2-1 1-1
20/03/2022 19:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 2-1 0-1
21/03/2022 21:30 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 1-0 1-0
match_round_promotion-group - 2η αγωνιστική 01 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 21:30 Αλβέρα Αλβέρα - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 2-0 2-0
02/04/2022 19:00 Τορεένσε Τορεένσε - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 2-1 0-1
03/04/2022 17:00 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 2-2 1-2
03/04/2022 19:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 0-0 0-0
Playout - 2η αγωνιστική 02 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 13:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 1-0 1-0
02/04/2022 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 3-1 1-0
02/04/2022 17:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 1-1 1-0
02/04/2022 17:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 0-0 0-0
03/04/2022 17:00 Ανάντια Ανάντια - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 1-1 0-1
03/04/2022 17:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Φάφε Φάφε 1-3 0-2
03/04/2022 17:00 Κάλντας Κάλντας - Αμορα Αμορα 1-3 0-1
03/04/2022 17:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Σανταρέμ Σανταρέμ 2-0 0-0
match_round_promotion-group - 3η αγωνιστική 08 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2022 21:30 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 3-3 2-0
09/04/2022 20:00 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 2-1 1-1
10/04/2022 13:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Τορεένσε Τορεένσε 0-1 0-0
10/04/2022 17:00 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Αλβέρα Αλβέρα 3-2 0-2
Playout - 3η αγωνιστική 08 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2022 22:30 Φάφε Φάφε - Ανάντια Ανάντια 1-1 1-0
09/04/2022 15:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Κάλντας Κάλντας 2-2 1-0
09/04/2022 17:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 1-0 0-0
09/04/2022 17:00 Αμορα Αμορα - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 1-2 1-0
10/04/2022 17:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 4-0 3-0
10/04/2022 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 3-2 2-1
10/04/2022 17:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 1-0 0-0
10/04/2022 17:00 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 1-0 0-0
match_round_promotion-group - 4η αγωνιστική 15 - 16/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 13:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 1-1 1-0
15/04/2022 21:00 Τορεένσε Τορεένσε - Αλβέρα Αλβέρα 2-0 0-0
16/04/2022 17:00 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 2-0 0-0
16/04/2022 19:00 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 1-3 0-2
Playout - 4η αγωνιστική 16 - 18/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 13:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 1-0 0-0
16/04/2022 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 1-3 1-2
16/04/2022 17:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 1-0 1-0
16/04/2022 17:00 Φάφε Φάφε - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 0-0 0-0
16/04/2022 17:00 Αμορα Αμορα - Σανταρέμ Σανταρέμ 0-1 0-0
17/04/2022 15:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Κάλντας Κάλντας 1-1 1-1
17/04/2022 17:00 Ανάντια Ανάντια - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 0-1 0-0
18/04/2022 17:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 1-1 0-1
match_round_promotion-group - 5η αγωνιστική 22 - 25/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2022 22:00 Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας - Τορεένσε Τορεένσε 3-1 1-0
23/04/2022 21:30 Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' - Σετούμπαλ Σετούμπαλ 1-2 1-1
24/04/2022 13:00 Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β - Αλβέρα Αλβέρα 0-0 0-0
25/04/2022 22:00 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 0-2 0-1
Playout - 5η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 13:00 Σανταρέμ Σανταρέμ - Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε 1-1 0-0
23/04/2022 17:00 Φάφε Φάφε - Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 2-0 0-0
23/04/2022 17:00 Λουζιτάνια Λουζιτάνια - Ανάντια Ανάντια 0-1 0-0
23/04/2022 17:00 Αμορα Αμορα - Κάλντας Κάλντας 0-1 0-0
24/04/2022 17:00 Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε - Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ 1-0 0-0
24/04/2022 17:00 Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε - Πέβιντεμ Πέβιντεμ 2-2 1-0
24/04/2022 17:00 Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ - Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον 2-1 2-1
24/04/2022 17:00 Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' 1-0 1-0
Playout - 6η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 13:00 Οριεντάλ Ντράγκον Οριεντάλ Ντράγκον - Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα 0-0 0-0
30/04/2022 17:00 Σάο Ζοάο Ντε Βερ Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Μονταλέγκρε Μονταλέγκρε 2-2 2-0
30/04/2022 17:00 Πέβιντεμ Πέβιντεμ - Σαντγιονένεσε Σαντγιονένεσε 1-1 1-1
30/04/2022 17:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β' - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ 1-2 0-0
01/05/2022 13:00 Ανάντια Ανάντια - Φάφε Φάφε 3-0 3-0
01/05/2022 13:00 Σανέλας 2010 Σανέλας 2010 - Λουζιτάνια Λουζιτάνια 0-0 0-0
01/05/2022 13:00 Κάλντας Κάλντας - Σανταρέμ Σανταρέμ 2-3 2-2
01/05/2022 13:00 Κόβα Πιεντάντε Κόβα Πιεντάντε - Αμορα Αμορα 0-1 0-1
match_round_promotion-group - 6η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 19:00 Τορεένσε Τορεένσε - Γκιμαράες Β Γκιμαράες Β 3-0 3-0
30/04/2022 19:00 Αλβέρα Αλβέρα - Φελγκουέιρας Φελγκουέιρας 2-1 1-0
01/05/2022 21:00 Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε - Μπράγκα Β' Μπράγκα Β' 1-1 1-0
01/05/2022 21:00 Σετούμπαλ Σετούμπαλ - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 1-2 0-1
match_round_promotion-play-offs-final 07 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 19:00 Αλβέρα Αλβέρα - Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία 1-1 1-0
15/05/2022 19:00 Ουνιάο Λεϊρία Ουνιάο Λεϊρία - Αλβέρα Αλβέρα 1-2 1-2
match_round_championship-final 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 20:00 Τορεένσε Τορεένσε - Ολιβεϊρένσε Ολιβεϊρένσε 1-1 0-0
Top