Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/09/2020 | 03:00 | Εστορίλ - Αρούκα | 1-0 | 1-0 |
13/09/2020 | 18:00 | Λεϊσόες - Κάζα Πία | 2-2 | 1-1 |
13/09/2020 | 20:00 | Μπενφίκα Β' - Βιλαφρανκένσε | 3-2 | 1-1 |
13/09/2020 | 20:30 | Βαρζίμ - Πόρτο Β' | 1-0 | 1-0 |
14/09/2020 | 21:45 | Πεναφιέλ - Κοβίλια | 1-0 | 0-0 |
08/10/2020 | 17:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 0-0 | 0-0 |
15/10/2020 | 22:00 | Φεϊρένσε - Τσάβες | 0-4 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/09/2020 | 18:00 | Ολιβεϊρένσε - Πεναφιέλ | 2-1 | 0-0 |
18/09/2020 | 19:00 | Τσάβες - Βαρζίμ | 0-0 | 0-0 |
18/09/2020 | 20:00 | Βιλαφρανκένσε - Φεϊρένσε | 0-4 | 0-2 |
19/09/2020 | 13:00 | Κάζα Πία - Μπενφίκα Β' | 0-6 | 0-3 |
19/09/2020 | 17:30 | Μάφρα - Ακαντέμικα Βίσεου | 1-0 | 0-0 |
19/09/2020 | 17:30 | Αρούκα - Λεϊσόες | 0-0 | 0-0 |
20/09/2020 | 13:15 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Εστορίλ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/09/2020 | 20:00 | Φεϊρένσε - Κάζα Πία | 2-1 | 0-1 |
23/09/2020 | 18:00 | Μπενφίκα Β' - Τσάβες | 3-4 | 0-3 |
23/09/2020 | 18:00 | Ολιβεϊρένσε - Πόρτο Β' | 2-2 | 1-0 |
23/09/2020 | 20:30 | Πεναφιέλ - Βιλαφρανκένσε | 1-2 | 1-2 |
23/09/2020 | 22:00 | Λεϊσόες - Μάφρα | 0-2 | 0-1 |
24/09/2020 | 18:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Εστορίλ | 0-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/09/2020 | 13:00 | Κοβίλια - Βαρζίμ | 2-1 | 0-1 |
27/09/2020 | 13:15 | Μάφρα - Μπενφίκα Β' | 2-1 | 1-1 |
27/09/2020 | 17:30 | Κάζα Πία - Βιζέλα | 1-1 | 0-0 |
27/09/2020 | 19:00 | Πόρτο Β' - Πεναφιέλ | 1-2 | 1-1 |
27/09/2020 | 20:00 | Βιλαφρανκένσε - Ολιβεϊρένσε | 0-0 | 0-0 |
28/09/2020 | 21:45 | Εστορίλ - Λεϊσόες | 1-0 | 1-0 |
29/09/2020 | 22:00 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Φεϊρένσε | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/10/2020 | 19:00 | Πεναφιέλ - Μάφρα | 3-1 | 1-0 |
03/10/2020 | 13:00 | Φεϊρένσε - Κοβίλια | 0-0 | 0-0 |
04/10/2020 | 13:15 | Βαρζίμ - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 0-1 | 0-0 |
04/10/2020 | 17:30 | Ακαντέμικα Βίσεου - Λεϊσόες | 1-1 | 0-0 |
04/10/2020 | 19:00 | Πόρτο Β' - Βιλαφρανκένσε | 2-1 | 0-0 |
05/10/2020 | 21:45 | Βιζέλα - Τσάβες | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/10/2020 | 22:00 | Λεϊσόες - Βαρζίμ | 3-1 | 0-0 |
17/10/2020 | 17:00 | Κάζα Πία - Πόρτο Β' | 2-1 | 0-0 |
17/10/2020 | 17:00 | Μάφρα - Βιζέλα | 2-0 | 1-0 |
18/10/2020 | 13:15 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Πεναφιέλ | 2-1 | 2-0 |
18/10/2020 | 17:00 | Κοβίλια - Βιλαφρανκένσε | 2-2 | 1-1 |
20/10/2020 | 22:30 | Εστορίλ - Φεϊρένσε | 3-3 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/10/2020 | 20:30 | Πεναφιέλ - Αρούκα | 2-2 | 1-1 |
24/10/2020 | 17:00 | Πόρτο Β' - Τσάβες | 1-2 | 1-1 |
24/10/2020 | 17:00 | Βιλαφρανκένσε - Κάζα Πία | 2-2 | 1-0 |
24/10/2020 | 19:00 | Μπενφίκα Β' - Ακαντέμικα Βίσεου | 0-1 | 0-1 |
25/10/2020 | 17:00 | Ολιβεϊρένσε - Κοβίλια | 1-2 | 1-1 |
26/10/2020 | 20:30 | Φεϊρένσε - Μάφρα | 3-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/10/2020 | 13:00 | Κοβίλια - Πόρτο Β' | 4-0 | 3-0 |
31/10/2020 | 19:30 | Τσάβες - Βιλαφρανκένσε | 0-0 | 0-0 |
01/11/2020 | 13:15 | Λεϊσόες - Μπενφίκα Β' | 3-2 | 1-2 |
01/11/2020 | 16:00 | Κάζα Πία - Πεναφιέλ | 3-3 | 1-3 |
01/11/2020 | 17:00 | Αρούκα - Βιζέλα | 2-1 | 0-0 |
01/11/2020 | 17:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Φεϊρένσε | 0-1 | 0-1 |
01/11/2020 | 19:30 | Μάφρα - Βαρζίμ | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/11/2020 | 20:30 | Φεϊρένσε - Αρούκα | 0-1 | 0-0 |
07/11/2020 | 17:00 | Πόρτο Β' - Μάφρα | 1-2 | 1-1 |
07/11/2020 | 17:00 | Κάζα Πία - Κοβίλια | 0-1 | 0-0 |
07/11/2020 | 17:00 | Βαρζίμ - Ακαντέμικα Βίσεου | 1-1 | 1-1 |
08/11/2020 | 17:00 | Βιλαφρανκένσε - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 0-0 | 0-0 |
09/11/2020 | 21:45 | Πεναφιέλ - Τσάβες | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/11/2020 | 13:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Πεναφιέλ | 0-0 | 0-0 |
29/11/2020 | 13:15 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Κοβίλια | 2-1 | 2-0 |
29/11/2020 | 16:00 | Εστορίλ - Βιζέλα | 2-2 | 1-0 |
30/11/2020 | 18:00 | Μπενφίκα Β' - Βαρζίμ | 1-0 | 0-0 |
30/11/2020 | 22:45 | Μάφρα - Βιλαφρανκένσε | 0-1 | 0-1 |
01/12/2020 | 19:00 | Τσάβες - Κάζα Πία | 1-2 | 0-1 |
06/01/2021 | 20:00 | Λεϊσόες - Ολιβεϊρένσε | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/12/2020 | 22:30 | Πεναφιέλ - Λεϊσόες | 1-0 | 1-0 |
05/12/2020 | 13:00 | Φεϊρένσε - Μπενφίκα Β' | 2-0 | 2-0 |
05/12/2020 | 17:00 | Ολιβεϊρένσε - Αρούκα | 1-2 | 0-1 |
05/12/2020 | 19:00 | Βιζέλα - Ακαντέμικα Βίσεου | 1-0 | 0-0 |
06/12/2020 | 17:00 | Πόρτο Β' - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 1-2 | 0-2 |
07/12/2020 | 20:30 | Κοβίλια - Τσάβες | 1-2 | 0-1 |
08/12/2020 | 22:30 | Κάζα Πία - Μάφρα | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/12/2020 | 17:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Τσάβες | 2-1 | 0-1 |
19/12/2020 | 21:00 | Βαρζίμ - Φεϊρένσε | 0-2 | 0-1 |
20/12/2020 | 13:15 | Μάφρα - Ολιβεϊρένσε | 2-2 | 0-0 |
20/12/2020 | 16:00 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Κάζα Πία | 1-1 | 0-0 |
21/01/2021 | 20:00 | Λεϊσόες - Βιλαφρανκένσε | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/12/2020 | 13:15 | Τσάβες - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 2-1 | 1-0 |
27/12/2020 | 16:00 | Πεναφιέλ - Μπενφίκα Β' | 2-0 | 1-0 |
30/12/2020 | 17:00 | Πόρτο Β' - Ακαντέμικα Βίσεου | 2-3 | 0-1 |
30/12/2020 | 20:00 | Κάζα Πία - Εστορίλ | 0-2 | 0-0 |
30/12/2020 | 22:00 | Φεϊρένσε - Λεϊσόες | 3-1 | 1-1 |
18/02/2021 | 13:00 | Κοβίλια - Μάφρα | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/01/2021 | 13:00 | Μπενφίκα Β' - Ολιβεϊρένσε | 4-0 | 1-0 |
03/01/2021 | 13:15 | Μάφρα - Τσάβες | 1-2 | 1-1 |
03/01/2021 | 19:00 | Λεϊσόες - Κοβίλια | 0-0 | 0-0 |
03/01/2021 | 19:00 | Βαρζίμ - Βιλαφρανκένσε | 1-1 | 1-0 |
04/01/2021 | 19:00 | Εστορίλ - Πεναφιέλ | 3-1 | 2-0 |
05/01/2021 | 17:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Κάζα Πία | 1-1 | 0-0 |
05/01/2021 | 22:15 | Αρούκα - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/01/2021 | 14:00 | Τσάβες - Εστορίλ | 0-2 | 0-0 |
09/01/2021 | 19:00 | Βιλαφρανκένσε - Ακαντέμικα Βίσεου | 1-1 | 0-1 |
10/01/2021 | 13:15 | Πεναφιέλ - Βαρζίμ | 1-2 | 0-0 |
10/01/2021 | 17:00 | Κοβίλια - Μπενφίκα Β' | 1-1 | 0-0 |
10/01/2021 | 17:00 | Ολιβεϊρένσε - Φεϊρένσε | 1-0 | 1-0 |
10/01/2021 | 19:00 | Κάζα Πία - Αρούκα | 1-1 | 0-0 |
11/01/2021 | 17:00 | Πόρτο Β' - Λεϊσόες | 1-2 | 1-1 |
11/01/2021 | 20:30 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Μάφρα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/01/2021 | 13:00 | Λεϊσόες - Τσάβες | 1-0 | 1-0 |
16/01/2021 | 18:00 | Μπενφίκα Β' - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 2-2 | 1-0 |
16/01/2021 | 19:00 | Βιζέλα - Πεναφιέλ | 3-1 | 1-1 |
17/01/2021 | 13:15 | Φεϊρένσε - Πόρτο Β' | 2-0 | 0-0 |
17/01/2021 | 13:15 | Ακαντέμικα Βίσεου - Ολιβεϊρένσε | 1-2 | 1-1 |
17/01/2021 | 19:00 | Βαρζίμ - Κάζα Πία | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/01/2021 | 22:15 | Πεναφιέλ - Φεϊρένσε | 2-2 | 1-1 |
24/01/2021 | 13:15 | Μάφρα - Εστορίλ | 1-1 | 0-0 |
24/01/2021 | 16:00 | Τσάβες - Αρούκα | 2-1 | 1-0 |
25/01/2021 | 17:00 | Πόρτο Β' - Μπενφίκα Β' | 1-1 | 0-0 |
26/01/2021 | 19:00 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Λεϊσόες | 1-1 | 0-0 |
03/03/2021 | 17:00 | Κοβίλια - Ακαντέμικα Βίσεου | 2-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/01/2021 | 13:00 | Τσάβες - Φεϊρένσε | 0-1 | 0-1 |
31/01/2021 | 13:15 | Βιλαφρανκένσε - Μπενφίκα Β' | 2-2 | 2-0 |
31/01/2021 | 16:00 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Ακαντέμικα Βίσεου | 2-1 | 0-0 |
31/01/2021 | 17:00 | Πόρτο Β' - Βαρζίμ | 0-1 | 0-1 |
31/01/2021 | 19:00 | Κάζα Πία - Λεϊσόες | 1-1 | 1-0 |
02/02/2021 | 20:00 | Αρούκα - Εστορίλ | 1-0 | 1-0 |
11/03/2021 | 17:00 | Κοβίλια - Πεναφιέλ | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/02/2021 | 13:00 | Φεϊρένσε - Βιλαφρανκένσε | 2-1 | 0-1 |
06/02/2021 | 17:00 | Βαρζίμ - Τσάβες | 1-3 | 1-3 |
06/02/2021 | 19:00 | Λεϊσόες - Αρούκα | 0-1 | 0-1 |
06/02/2021 | 22:30 | Εστορίλ - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 1-2 | 0-0 |
07/02/2021 | 16:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Μάφρα | 2-0 | 2-0 |
07/02/2021 | 19:00 | Μπενφίκα Β' - Κάζα Πία | 2-0 | 1-0 |
03/03/2021 | 19:00 | Πεναφιέλ - Ολιβεϊρένσε | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/02/2021 | 13:15 | Μάφρα - Λεϊσόες | 1-1 | 0-1 |
14/02/2021 | 16:00 | Τσάβες - Μπενφίκα Β' | 0-0 | 0-0 |
14/02/2021 | 17:00 | Πόρτο Β' - Ολιβεϊρένσε | 1-2 | 1-1 |
14/02/2021 | 19:00 | Κάζα Πία - Φεϊρένσε | 0-1 | 0-0 |
16/02/2021 | 22:00 | Εστορίλ - Ακαντέμικα Βίσεου | 3-0 | 2-0 |
18/03/2021 | 17:00 | Βιλαφρανκένσε - Πεναφιέλ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/02/2021 | 19:00 | Βιζέλα - Κάζα Πία | 3-1 | 0-0 |
21/02/2021 | 13:15 | Λεϊσόες - Εστορίλ | 0-1 | 0-0 |
21/02/2021 | 16:00 | Πεναφιέλ - Πόρτο Β' | 0-0 | 0-0 |
22/02/2021 | 18:00 | Μπενφίκα Β' - Μάφρα | 2-0 | 1-0 |
22/02/2021 | 20:00 | Βαρζίμ - Κοβίλια | 1-2 | 0-2 |
22/02/2021 | 23:00 | Φεϊρένσε - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 1-0 | 0-0 |
23/02/2021 | 20:00 | Ολιβεϊρένσε - Βιλαφρανκένσε | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/02/2021 | 20:30 | Τσάβες - Βιζέλα | 2-2 | 0-1 |
27/02/2021 | 13:00 | Κοβίλια - Φεϊρένσε | 0-2 | 0-1 |
27/02/2021 | 19:00 | Βιλαφρανκένσε - Πόρτο Β' | 1-1 | 0-1 |
28/02/2021 | 16:00 | Μάφρα - Πεναφιέλ | 1-0 | 1-0 |
28/02/2021 | 19:00 | Λεϊσόες - Ακαντέμικα Βίσεου | 2-1 | 0-0 |
01/03/2021 | 19:00 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Βαρζίμ | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/03/2021 | 13:00 | Βιζέλα - Μάφρα | 2-0 | 0-0 |
07/03/2021 | 13:15 | Πεναφιέλ - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 1-2 | 0-1 |
08/03/2021 | 17:00 | Πόρτο Β' - Κάζα Πία | 1-1 | 0-0 |
08/03/2021 | 20:00 | Βιλαφρανκένσε - Κοβίλια | 2-2 | 1-1 |
08/03/2021 | 22:00 | Βαρζίμ - Λεϊσόες | 0-1 | 0-1 |
09/03/2021 | 21:45 | Φεϊρένσε - Εστορίλ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/03/2021 | 16:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Μπενφίκα Β' | 2-1 | 1-0 |
13/03/2021 | 19:00 | Κάζα Πία - Βιλαφρανκένσε | 3-0 | 0-0 |
14/03/2021 | 16:00 | Τσάβες - Πόρτο Β' | 1-1 | 1-1 |
15/03/2021 | 18:00 | Αρούκα - Πεναφιέλ | 0-1 | 0-0 |
15/03/2021 | 20:00 | Μάφρα - Φεϊρένσε | 2-1 | 1-1 |
16/03/2021 | 19:00 | Κοβίλια - Ολιβεϊρένσε | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/03/2021 | 17:00 | Βαρζίμ - Μάφρα | 2-0 | 1-0 |
21/03/2021 | 16:00 | Βιζέλα - Αρούκα | 1-1 | 1-1 |
21/03/2021 | 17:00 | Πόρτο Β' - Κοβίλια | 2-1 | 1-0 |
21/03/2021 | 18:00 | Μπενφίκα Β' - Λεϊσόες | 2-1 | 0-0 |
22/03/2021 | 20:00 | Πεναφιέλ - Κάζα Πία | 1-1 | 1-1 |
22/03/2021 | 23:00 | Φεϊρένσε - Ακαντέμικα Βίσεου | 1-1 | 1-0 |
23/03/2021 | 21:30 | Βιλαφρανκένσε - Τσάβες | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/03/2021 | 18:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Βαρζίμ | 0-1 | 0-0 |
27/03/2021 | 13:00 | Αρούκα - Φεϊρένσε | 1-0 | 0-0 |
28/03/2021 | 17:00 | Κοβίλια - Κάζα Πία | 0-0 | 0-0 |
29/03/2021 | 19:00 | Μάφρα - Πόρτο Β' | 0-4 | 0-3 |
29/03/2021 | 23:00 | Τσάβες - Πεναφιέλ | 2-1 | 1-1 |
19/05/2021 | 13:15 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Βιλαφρανκένσε | 2-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/04/2021 | 17:30 | Κοβίλια - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 1-1 | 0-0 |
02/04/2021 | 20:00 | Βαρζίμ - Μπενφίκα Β' | 2-1 | 2-1 |
02/04/2021 | 22:30 | Πεναφιέλ - Ακαντέμικα Βίσεου | 1-2 | 1-0 |
03/04/2021 | 13:00 | Βιζέλα - Εστορίλ | 1-1 | 0-1 |
04/04/2021 | 16:00 | Βιλαφρανκένσε - Μάφρα | 2-1 | 1-1 |
05/04/2021 | 22:30 | Ολιβεϊρένσε - Λεϊσόες | 2-1 | 1-1 |
06/04/2021 | 21:00 | Κάζα Πία - Τσάβες | 1-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/04/2021 | 13:00 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Πόρτο Β' | 1-1 | 1-1 |
10/04/2021 | 22:30 | Λεϊσόες - Πεναφιέλ | 2-0 | 2-0 |
11/04/2021 | 16:00 | Τσάβες - Κοβίλια | 2-0 | 0-0 |
11/04/2021 | 19:00 | Μπενφίκα Β' - Φεϊρένσε | 2-0 | 2-0 |
11/04/2021 | 22:30 | Αρούκα - Ολιβεϊρένσε | 3-0 | 2-0 |
12/04/2021 | 20:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Βιζέλα | 1-3 | 0-1 |
13/04/2021 | 22:30 | Μάφρα - Κάζα Πία | 0-4 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/04/2021 | 22:30 | Βιλαφρανκένσε - Λεϊσόες | 0-2 | 0-1 |
17/04/2021 | 13:00 | Φεϊρένσε - Βαρζίμ | 1-0 | 1-0 |
18/04/2021 | 13:15 | Κάζα Πία - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 0-3 | 0-1 |
18/04/2021 | 19:00 | Ολιβεϊρένσε - Μάφρα | 0-0 | 0-0 |
18/04/2021 | 22:30 | Τσάβες - Ακαντέμικα Βίσεου | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/04/2021 | 22:15 | Εστορίλ - Κάζα Πία | 1-1 | 1-1 |
24/04/2021 | 13:00 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Τσάβες | 2-1 | 0-1 |
24/04/2021 | 17:00 | Λεϊσόες - Φεϊρένσε | 1-4 | 0-1 |
24/04/2021 | 22:30 | Μάφρα - Κοβίλια | 2-2 | 2-2 |
25/04/2021 | 13:15 | Ακαντέμικα Βίσεου - Πόρτο Β' | 1-0 | 0-0 |
26/04/2021 | 17:30 | Μπενφίκα Β' - Πεναφιέλ | 2-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/05/2021 | 13:00 | Τσάβες - Μάφρα | 1-1 | 1-0 |
02/05/2021 | 13:15 | Ολιβεϊρένσε - Μπενφίκα Β' | 0-2 | 0-1 |
02/05/2021 | 18:00 | Κοβίλια - Λεϊσόες | 0-0 | 0-0 |
02/05/2021 | 20:00 | Κάζα Πία - Ακαντέμικα Βίσεου | 0-0 | 0-0 |
02/05/2021 | 22:00 | Πεναφιέλ - Εστορίλ | 0-0 | 0-0 |
03/05/2021 | 18:30 | Βιλαφρανκένσε - Βαρζίμ | 1-3 | 0-2 |
03/05/2021 | 22:00 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Αρούκα | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/05/2021 | 17:30 | Φεϊρένσε - Ολιβεϊρένσε | 4-1 | 2-1 |
08/05/2021 | 19:00 | Μπενφίκα Β' - Κοβίλια | 1-1 | 1-1 |
08/05/2021 | 20:00 | Μάφρα - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 2-2 | 2-0 |
08/05/2021 | 22:15 | Εστορίλ - Τσάβες | 1-1 | 1-1 |
09/05/2021 | 17:00 | Αρούκα - Κάζα Πία | 2-1 | 1-1 |
09/05/2021 | 19:30 | Λεϊσόες - Πόρτο Β' | 2-0 | 2-0 |
09/05/2021 | 22:30 | Βαρζίμ - Πεναφιέλ | 1-2 | 0-0 |
10/05/2021 | 19:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Βιλαφρανκένσε | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2021 | 18:30 | Ολιβεϊρένσε - Ακαντέμικα Βίσεου | 2-1 | 0-0 |
15/05/2021 | 13:00 | Τσάβες - Λεϊσόες | 3-1 | 1-1 |
16/05/2021 | 16:00 | Πεναφιέλ - Βιζέλα | 1-2 | 0-0 |
16/05/2021 | 17:00 | Πόρτο Β' - Φεϊρένσε | 4-2 | 2-0 |
16/05/2021 | 17:00 | Κάζα Πία - Βαρζίμ | 3-0 | 0-0 |
16/05/2021 | 18:30 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Μπενφίκα Β' | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/05/2021 | 22:30 | Εστορίλ - Μάφρα | 1-0 | 1-0 |
21/05/2021 | 22:30 | Φεϊρένσε - Πεναφιέλ | 0-1 | 0-1 |
22/05/2021 | 20:00 | Μπενφίκα Β' - Πόρτο Β' | 2-1 | 0-1 |
22/05/2021 | 20:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Κοβίλια | 3-2 | 3-2 |
22/05/2021 | 20:00 | Λεϊσόες - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 1-2 | 1-0 |
22/05/2021 | 20:00 | Αρούκα - Τσάβες | 3-1 | 1-1 |
Αυλαία για την 31η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Β΄ Πορτογαλίας, με την αναμέτρηση ανάμεσα σε Πάσος Φερέιρα και AVS να τραβά τα βλέμματα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Ξεκάθαρο το φαβορί στην αναμέτρηση που ολοκληρώνει την 24η αγωνιστική της δεύτερης κατηγορίας στην Πορτογαλία.
Με μία ανοικτή σε όλα αναμέτρηση ξεκινάει το Λιγκ Καπ Πορτογαλίας
Διαβάστε τις αναλύσεις και τις προτάσεις των δύο αγώνων του Λιγκ Καπ της Πορτογαλίας που είναι στο κουπόνι σήμερα Τετάρτη (14/12)