ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ρουμανία - Liga I Feminin - 2021

Πρωτάθλημα (29/08/2021 - 29/05/2022) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 29/08 - 09/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/08/2021 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W 3-1 -
29/08/2021 11:00 Banat Girls W Banat Girls W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W 3-3 -
29/08/2021 11:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 0-3 -
29/08/2021 11:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W 1-2 -
29/08/2021 17:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - Vasas Femina W Vasas Femina W 0-7 -
09/11/2021 11:00 Arad W Arad W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/09/2021 11:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Arad W Arad W 4-1 -
05/09/2021 11:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W 0-6 -
05/09/2021 11:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - Banat Girls W Banat Girls W 6-0 -
05/09/2021 11:00 Vasas Femina W Vasas Femina W - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W 2-0 -
05/09/2021 11:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W 9-0 -
05/09/2021 15:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W 9-0 -
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 11/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 11:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W 2-8 -
11/09/2021 11:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 1-4 -
11/09/2021 11:00 Arad W Arad W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W 4-0 -
11/09/2021 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 0-4 -
11/09/2021 11:00 Banat Girls W Banat Girls W - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W 0-3 -
11/09/2021 12:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - Vasas Femina W Vasas Femina W 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/09/2021 10:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W 6-0 -
26/09/2021 11:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W 10-0 -
26/09/2021 11:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W 0-1 -
26/09/2021 11:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W 1-4 -
26/09/2021 11:00 Vasas Femina W Vasas Femina W - Banat Girls W Banat Girls W 6-1 -
26/09/2021 14:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - Arad W Arad W 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 03/10 - 11/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/10/2021 10:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 0-13 -
03/10/2021 11:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W 3-1 -
03/10/2021 11:00 Vasas Femina W Vasas Femina W - Arad W Arad W 3-2 -
03/10/2021 11:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W 0-7 -
03/10/2021 15:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W 5-0 -
11/11/2021 12:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - Banat Girls W Banat Girls W 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 10/10 - 27/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/10/2021 10:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W 1-4 -
10/10/2021 10:00 Arad W Arad W - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W 4-1 -
10/10/2021 11:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 1-4 -
10/10/2021 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - Vasas Femina W Vasas Femina W 1-3 -
03/11/2021 14:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 0-4 -
27/11/2021 11:00 Banat Girls W Banat Girls W - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W 3-2 -
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/10/2021 11:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W 1-1 -
31/10/2021 11:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Vasas Femina W Vasas Femina W 3-3 -
31/10/2021 11:00 Arad W Arad W - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W 4-0 -
31/10/2021 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W 4-0 -
31/10/2021 11:00 Banat Girls W Banat Girls W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W 0-3 -
31/10/2021 13:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 4-0 -
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 12:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W 0-3 -
07/11/2021 11:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 1-2 -
07/11/2021 11:00 Vasas Femina W Vasas Femina W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W 3-0 -
07/11/2021 11:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W 0-3 -
07/11/2021 11:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - Arad W Arad W 0-6 -
07/11/2021 11:00 Banat Girls W Banat Girls W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 0-8 -
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 13 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - Banat Girls W Banat Girls W 3-0 -
14/11/2021 11:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W 7-2 -
14/11/2021 11:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W 10-0 -
14/11/2021 11:00 Arad W Arad W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W 5-0 -
14/11/2021 13:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W 3-2 -
14/11/2021 14:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - Vasas Femina W Vasas Femina W 3-1 -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 17/11 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/11/2021 11:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Vasas Femina W Vasas Femina W 10-0 -
24/11/2021 11:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W 10-0 -
05/12/2021 11:00 Arad W Arad W - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W 0-2 -
05/12/2021 11:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Banat Girls W Banat Girls W 5-0 -
05/12/2021 11:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W 8-0 -
05/12/2021 11:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W 5-0 -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 20/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 11:00 Vasas Femina W Vasas Femina W - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W 0-3 -
20/11/2021 11:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W 1-2 -
20/11/2021 11:00 Banat Girls W Banat Girls W - Arad W Arad W 0-4 -
20/11/2021 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 0-2 -
20/11/2021 12:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W 2-7 -
20/11/2021 14:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 0-7 -
Playoff - 1η αγωνιστική 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/03/2022 11:00 Vasas Femina W Vasas Femina W - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W 0-5 -
06/03/2022 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W 2-1 -
06/03/2022 13:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 1-1 -
Playout - 1η αγωνιστική 06/03 - 18/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/03/2022 11:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W 1-2 -
06/03/2022 11:00 Arad W Arad W - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W 4-0 -
18/05/2022 11:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - Banat Girls W Banat Girls W - -
Playoff - 2η αγωνιστική 12/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 11:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W 4-1 -
12/03/2022 12:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W 1-1 -
12/03/2022 12:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Vasas Femina W Vasas Femina W 1-0 -
Playout - 2η αγωνιστική 12/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 11:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W 2-1 -
12/03/2022 11:00 Banat Girls W Banat Girls W - Arad W Arad W 0-3 -
12/03/2022 11:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W 0-4 -
Playout - 3η αγωνιστική 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/03/2022 10:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - Banat Girls W Banat Girls W 2-4 -
20/03/2022 11:00 Arad W Arad W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W 10-0 -
20/03/2022 13:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - -
Playoff - 3η αγωνιστική 20 - 23/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/03/2022 11:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W 1-6 -
20/03/2022 14:00 Vasas Femina W Vasas Femina W - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 0-5 -
23/03/2022 12:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 1-2 -
Playout - 4η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 15:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - Arad W Arad W - -
27/03/2022 10:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - Banat Girls W Banat Girls W - -
27/03/2022 12:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - -
Playoff - 4η αγωνιστική 27/03 - 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/03/2022 11:00 Vasas Femina W Vasas Femina W - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - -
27/03/2022 12:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - -
23/04/2022 11:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W 4-0 -
Playoff - 5η αγωνιστική 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/04/2022 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 0-3 -
20/04/2022 11:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - Vasas Femina W Vasas Femina W 1-2 -
20/04/2022 13:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 1-1 -
Playout - 5η αγωνιστική 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/04/2022 11:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W 1-3 -
20/04/2022 11:00 Banat Girls W Banat Girls W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W 5-1 -
20/04/2022 14:00 Arad W Arad W - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W 9-0 -
Playoff - 6η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 11:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W 2-5 -
30/04/2022 14:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 1-1 -
01/05/2022 11:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Vasas Femina W Vasas Femina W 6-0 -
Playout - 6η αγωνιστική 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 11:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W 4-1 -
30/04/2022 11:00 Banat Girls W Banat Girls W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W 3-3 -
30/04/2022 11:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - Arad W Arad W 0-5 -
Playout - 7η αγωνιστική 05 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/05/2022 17:00 FF Baia Mare W FF Baia Mare W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - -
08/05/2022 11:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W 2-1 -
08/05/2022 18:00 Arad W Arad W - Banat Girls W Banat Girls W 2-2 -
Playoff - 7η αγωνιστική 07 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 13:00 Vasas Femina W Vasas Femina W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj 1-1 -
08/05/2022 11:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W 0-3 -
08/05/2022 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W 1-4 -
Playoff - 8η αγωνιστική 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/05/2022 11:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W 11-0 -
15/05/2022 11:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W 9-1 -
15/05/2022 13:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - Vasas Femina W Vasas Femina W 2-0 -
Playout - 8η αγωνιστική 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/05/2022 11:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - Arad W Arad W 1-10 -
15/05/2022 13:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W 3-4 -
15/05/2022 14:00 Banat Girls W Banat Girls W - Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W 10-1 -
Playoff - 9η αγωνιστική 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/05/2022 10:00 Fairplay Bucureşti W Fairplay Bucureşti W - Olimpia Cluj Olimpia Cluj - -
22/05/2022 11:00 Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - Vasas Femina W Vasas Femina W - -
22/05/2022 11:00 SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - -
Playout - 9η αγωνιστική 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/05/2022 10:00 Arad W Arad W - FF Baia Mare W FF Baia Mare W - -
22/05/2022 11:00 Universitatea Galaţi W Universitatea Galaţi W - CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - -
Playoff - 10η αγωνιστική 29/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/05/2022 11:00 Heniu Prundu Bârgăului W Heniu Prundu Bârgăului W - Universitatea Alexandria W Universitatea Alexandria W - -
29/05/2022 13:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - SSU Poli Timişoara W SSU Poli Timişoara W - -
Playout - 10η αγωνιστική 29/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/05/2022 11:00 Ladies Târgu Mureş W Ladies Târgu Mureş W - Arad W Arad W - -
29/05/2022 11:00 CSS Târgovişte W CSS Târgovişte W - Banat Girls W Banat Girls W - -
Top