Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/07/2022 | 18:30 | Χέρμανσταντ - Μιοβένι | 3-0 | 1-0 |
15/07/2022 | 21:30 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Σέπσι OSK Σφάντου | 2-2 | 1-0 |
16/07/2022 | 18:30 | Άργκες - Αράντ | 2-0 | 1-0 |
16/07/2022 | 21:30 | Κλουζ - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 1-0 | 1-0 |
17/07/2022 | 18:30 | Φαρούλ - Κραϊόβα 1948 | 2-1 | 2-0 |
17/07/2022 | 21:30 | FCSB - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 1-1 | 0-1 |
18/07/2022 | 18:30 | Μποτοσάνι - Τσιντία Ταργκοβίστε | 3-2 | 3-1 |
18/07/2022 | 21:30 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Βολουντάρι | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/07/2022 | 20:30 | Μιοβένι - Φαρούλ | 0-2 | 0-0 |
23/07/2022 | 20:30 | Βολουντάρι - Μποτοσάνι | 0-1 | 0-0 |
24/07/2022 | 12:00 | Σέπσι OSK Σφάντου - Άργκες | 4-0 | 0-0 |
24/07/2022 | 16:00 | Κραϊόβα 1948 - Κλουζ | 3-1 | 1-1 |
24/07/2022 | 18:30 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-1 | 1-0 |
24/07/2022 | 21:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - FCSB | 2-0 | 2-0 |
25/07/2022 | 18:30 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Χέρμανσταντ | 1-1 | 1-1 |
25/07/2022 | 21:30 | Αράντ - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/07/2022 | 18:30 | Άργκες - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 3-1 | 1-1 |
29/07/2022 | 21:30 | Φαρούλ - Τσιντία Ταργκοβίστε | 0-0 | 0-0 |
30/07/2022 | 18:30 | Βολουντάρι - Αράντ | 3-0 | 2-0 |
30/07/2022 | 21:30 | Κλουζ - Μιοβένι | 4-2 | 3-1 |
31/07/2022 | 18:00 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Σέπσι OSK Σφάντου | 1-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 20:15 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 0-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 22:30 | FCSB - Κραϊόβα 1948 | 1-1 | 0-0 |
01/08/2022 | 20:30 | Χέρμανσταντ - Μποτοσάνι | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/08/2022 | 19:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 0-1 | 0-1 |
06/08/2022 | 19:00 | Μιοβένι - FCSB | 1-1 | 1-0 |
06/08/2022 | 21:45 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Άργκες | 2-1 | 1-0 |
07/08/2022 | 16:00 | Σέπσι OSK Σφάντου - Αράντ | 0-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 18:30 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Κλουζ | 0-2 | 0-2 |
07/08/2022 | 21:30 | Κραϊόβα 1948 - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-2 | 0-2 |
08/08/2022 | 18:00 | Χέρμανσταντ - Βολουντάρι | 2-1 | 2-1 |
08/08/2022 | 21:00 | Μποτοσάνι - Φαρούλ | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/08/2022 | 21:30 | Άργκες - Κραϊόβα 1948 | 0-2 | 0-1 |
13/08/2022 | 19:00 | Αράντ - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 2-1 | 1-1 |
13/08/2022 | 21:45 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 1-0 | 1-0 |
14/08/2022 | 16:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Μιοβένι | 1-0 | 1-0 |
14/08/2022 | 18:30 | Κλουζ - Μποτοσάνι | 0-1 | 0-1 |
14/08/2022 | 21:30 | FCSB - Τσιντία Ταργκοβίστε | 3-2 | 0-2 |
15/08/2022 | 17:00 | Βολουντάρι - Σέπσι OSK Σφάντου | 0-0 | 0-0 |
15/08/2022 | 19:30 | Φαρούλ - Χέρμανσταντ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/08/2022 | 18:00 | Μιοβένι - Άργκες | 0-1 | 0-0 |
19/08/2022 | 21:00 | Κραϊόβα 1948 - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 0-1 | 0-1 |
20/08/2022 | 21:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Αράντ | 1-0 | 1-0 |
22/08/2022 | 17:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Σέπσι OSK Σφάντου | 0-1 | 0-0 |
22/08/2022 | 19:30 | Φαρούλ - Βολουντάρι | 2-1 | 0-1 |
29/11/2022 | 19:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-1 | 0-1 |
30/11/2022 | 19:00 | Χέρμανσταντ - Κλουζ | 2-3 | 1-2 |
01/12/2022 | 19:00 | Μποτοσάνι - FCSB | 2-3 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2022 | 18:45 | Βολουντάρι - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 0-0 | 0-0 |
26/08/2022 | 21:30 | Αράντ - Κραϊόβα 1948 | 2-1 | 2-0 |
27/08/2022 | 19:00 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Μιοβένι | 0-0 | 0-0 |
27/08/2022 | 21:45 | Σέπσι OSK Σφάντου - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 1-2 | 1-2 |
28/08/2022 | 13:30 | Άργκες - Τσιντία Ταργκοβίστε | 2-1 | 0-1 |
28/08/2022 | 18:30 | Κλουζ - Φαρούλ | 1-3 | 1-1 |
28/08/2022 | 21:30 | FCSB - Χέρμανσταντ | 2-2 | 1-1 |
29/08/2022 | 21:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Μποτοσάνι | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/08/2022 | 16:30 | Μιοβένι - Αράντ | 1-1 | 1-1 |
30/08/2022 | 19:15 | Κραϊόβα 1948 - Σέπσι OSK Σφάντου | 1-0 | 1-0 |
30/08/2022 | 22:00 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 1-0 | 0-0 |
31/08/2022 | 16:30 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 2-3 | 0-2 |
31/08/2022 | 19:15 | Κλουζ - Βολουντάρι | 4-0 | 1-0 |
31/08/2022 | 22:00 | Φαρούλ - FCSB | 3-1 | 2-0 |
01/09/2022 | 18:00 | Μποτοσάνι - Άργκες | 0-0 | 0-0 |
01/09/2022 | 21:00 | Χέρμανσταντ - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/09/2022 | 18:45 | Σέπσι OSK Σφάντου - Μιοβένι | 0-1 | 0-0 |
02/09/2022 | 21:30 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Κραϊόβα 1948 | 1-1 | 1-1 |
03/09/2022 | 19:00 | Αράντ - Τσιντία Ταργκοβίστε | 1-1 | 0-1 |
03/09/2022 | 21:45 | Βολουντάρι - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 0-1 | 0-0 |
04/09/2022 | 21:30 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Μποτοσάνι | 2-1 | 1-0 |
05/09/2022 | 18:45 | Άργκες - Χέρμανσταντ | 0-1 | 0-0 |
05/09/2022 | 21:30 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Φαρούλ | 4-3 | 2-3 |
15/12/2022 | 20:00 | FCSB - Κλουζ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2022 | 18:45 | Μποτοσάνι - Αράντ | 1-2 | 0-2 |
10/09/2022 | 13:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Σέπσι OSK Σφάντου | 1-2 | 1-1 |
10/09/2022 | 15:00 | Χέρμανσταντ - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 2-1 | 1-1 |
10/09/2022 | 21:30 | Κραϊόβα 1948 - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 1-0 | 0-0 |
11/09/2022 | 18:30 | Φαρούλ - Άργκες | 3-0 | 1-0 |
11/09/2022 | 21:30 | Κλουζ - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 2-0 | 2-0 |
12/09/2022 | 18:00 | Μιοβένι - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 0-1 | 0-1 |
12/09/2022 | 21:00 | FCSB - Βολουντάρι | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2022 | 18:00 | Βολουντάρι - Κραϊόβα 1948 | 1-0 | 1-0 |
16/09/2022 | 21:00 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Φαρούλ | 1-3 | 0-2 |
17/09/2022 | 16:45 | Αράντ - Χέρμανσταντ | 1-2 | 1-1 |
17/09/2022 | 19:00 | Σέπσι OSK Σφάντου - Μποτοσάνι | 7-0 | 2-0 |
17/09/2022 | 21:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Μιοβένι | 2-1 | 1-1 |
18/09/2022 | 18:30 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Τσιντία Ταργκοβίστε | 1-0 | 0-0 |
18/09/2022 | 21:30 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - FCSB | 2-1 | 1-1 |
19/09/2022 | 20:30 | Άργκες - Κλουζ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/09/2022 | 21:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Βολουντάρι | 1-1 | 0-0 |
01/10/2022 | 19:00 | Μιοβένι - Κραϊόβα 1948 | 2-2 | 2-2 |
01/10/2022 | 21:30 | Κλουζ - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 1-0 | 0-0 |
02/10/2022 | 13:00 | Χέρμανσταντ - Σέπσι OSK Σφάντου | 1-2 | 1-0 |
02/10/2022 | 18:30 | Φαρούλ - Αράντ | 2-0 | 1-0 |
02/10/2022 | 21:30 | FCSB - Άργκες | 3-2 | 1-1 |
03/10/2022 | 18:00 | Μποτοσάνι - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 1-1 | 0-0 |
03/10/2022 | 21:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/10/2022 | 18:00 | Βολουντάρι - Μιοβένι | 3-1 | 2-1 |
07/10/2022 | 21:00 | Άργκες - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-0 | 0-0 |
08/10/2022 | 15:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Χέρμανσταντ | 1-0 | 0-0 |
08/10/2022 | 21:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Μποτοσάνι | 1-1 | 0-1 |
09/10/2022 | 15:30 | Σέπσι OSK Σφάντου - Φαρούλ | 0-1 | 0-1 |
09/10/2022 | 21:30 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - FCSB | 0-2 | 0-1 |
10/10/2022 | 17:30 | Κραϊόβα 1948 - Τσιντία Ταργκοβίστε | 0-1 | 0-0 |
10/10/2022 | 20:30 | Αράντ - Κλουζ | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/10/2022 | 18:15 | Άργκες - Βολουντάρι | 0-0 | 0-0 |
14/10/2022 | 21:00 | Χέρμανσταντ - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 0-2 | 0-0 |
15/10/2022 | 15:30 | Μποτοσάνι - Κραϊόβα 1948 | 1-0 | 0-0 |
15/10/2022 | 18:00 | Φαρούλ - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 2-0 | 1-0 |
15/10/2022 | 21:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 2-1 | 0-0 |
16/10/2022 | 14:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Μιοβένι | 1-0 | 0-0 |
16/10/2022 | 20:30 | FCSB - Αράντ | 2-1 | 1-0 |
17/10/2022 | 21:00 | Κλουζ - Σέπσι OSK Σφάντου | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2022 | 20:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Φαρούλ | 1-1 | 0-1 |
22/10/2022 | 17:00 | Βολουντάρι - Τσιντία Ταργκοβίστε | 0-3 | 0-1 |
22/10/2022 | 21:45 | Κραϊόβα 1948 - Χέρμανσταντ | 1-1 | 0-0 |
23/10/2022 | 13:30 | Μιοβένι - Μποτοσάνι | 0-0 | 0-0 |
23/10/2022 | 18:15 | Αράντ - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-2 | 1-1 |
23/10/2022 | 21:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Κλουζ | 1-2 | 0-1 |
24/10/2022 | 18:15 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Άργκες | 2-0 | 1-0 |
24/10/2022 | 21:00 | Σέπσι OSK Σφάντου - FCSB | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2022 | 18:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Μποτοσάνι | 2-2 | 1-1 |
28/10/2022 | 21:00 | Κραϊόβα 1948 - Φαρούλ | 1-2 | 1-1 |
29/10/2022 | 19:00 | Βολουντάρι - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 0-1 | 0-1 |
29/10/2022 | 21:30 | Σέπσι OSK Σφάντου - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 0-1 | 0-0 |
30/10/2022 | 18:15 | Αράντ - Άργκες | 0-1 | 0-1 |
30/10/2022 | 21:00 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Κλουζ | 2-1 | 1-0 |
31/10/2022 | 18:00 | Μιοβένι - Χέρμανσταντ | 0-2 | 0-0 |
31/10/2022 | 21:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - FCSB | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2022 | 18:00 | Μποτοσάνι - Βολουντάρι | 0-1 | 0-0 |
04/11/2022 | 21:00 | Φαρούλ - Μιοβένι | 2-1 | 1-1 |
05/11/2022 | 15:00 | Άργκες - Σέπσι OSK Σφάντου | 0-5 | 0-2 |
05/11/2022 | 18:00 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Αράντ | 2-1 | 0-0 |
05/11/2022 | 21:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 1-0 | 0-0 |
06/11/2022 | 16:15 | Χέρμανσταντ - Τσιντία Ταργκοβίστε | 0-1 | 0-0 |
06/11/2022 | 21:00 | FCSB - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 3-1 | 2-0 |
07/11/2022 | 21:00 | Κλουζ - Κραϊόβα 1948 | 3-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2022 | 21:00 | Σέπσι OSK Σφάντου - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 2-0 | 1-0 |
12/11/2022 | 17:30 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Φαρούλ | 1-1 | 0-0 |
12/11/2022 | 20:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 2-2 | 1-2 |
13/11/2022 | 15:45 | Αράντ - Βολουντάρι | 1-1 | 1-1 |
13/11/2022 | 18:00 | Μιοβένι - Κλουζ | 0-1 | 0-0 |
13/11/2022 | 21:00 | Κραϊόβα 1948 - FCSB | 0-2 | 0-2 |
14/11/2022 | 18:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Άργκες | 1-1 | 0-1 |
14/11/2022 | 21:00 | Μποτοσάνι - Χέρμανσταντ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/12/2022 | 15:30 | Αράντ - Σέπσι OSK Σφάντου | 1-4 | 1-1 |
02/12/2022 | 19:00 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 2-0 | 1-0 |
03/12/2022 | 15:30 | Βολουντάρι - Χέρμανσταντ | 3-0 | 1-0 |
03/12/2022 | 19:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Κραϊόβα 1948 | 0-2 | 0-0 |
04/12/2022 | 13:15 | Φαρούλ - Μποτοσάνι | 8-0 | 2-0 |
04/12/2022 | 15:30 | Κλουζ - Τσιντία Ταργκοβίστε | 2-0 | 1-0 |
04/12/2022 | 19:00 | Άργκες - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 1-1 | 0-1 |
05/12/2022 | 19:00 | FCSB - Μιοβένι | 5-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/12/2022 | 19:00 | Σέπσι OSK Σφάντου - Βολουντάρι | 1-1 | 1-0 |
10/12/2022 | 19:00 | Χέρμανσταντ - Φαρούλ | 4-0 | 1-0 |
11/12/2022 | 14:30 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Αράντ | 0-0 | 0-0 |
11/12/2022 | 17:30 | Μποτοσάνι - Κλουζ | 1-1 | 0-1 |
11/12/2022 | 20:30 | Τσιντία Ταργκοβίστε - FCSB | 0-2 | 0-1 |
12/12/2022 | 17:30 | Κραϊόβα 1948 - Άργκες | 1-0 | 0-0 |
12/12/2022 | 20:30 | Μιοβένι - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 0-1 | 0-1 |
14/12/2022 | 19:00 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 3-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/12/2022 | 20:00 | Βολουντάρι - Φαρούλ | 1-1 | 0-1 |
17/12/2022 | 15:00 | Σέπσι OSK Σφάντου - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 2-1 | 1-0 |
17/12/2022 | 20:30 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Τσιντία Ταργκοβίστε | 3-0 | 2-0 |
18/12/2022 | 12:00 | Άργκες - Μιοβένι | 2-2 | 2-0 |
18/12/2022 | 14:30 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Κραϊόβα 1948 | 1-1 | 1-0 |
18/12/2022 | 20:30 | Αράντ - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 1-1 | 1-0 |
19/12/2022 | 20:00 | FCSB - Μποτοσάνι | 1-0 | 0-0 |
20/12/2022 | 20:00 | Κλουζ - Χέρμανσταντ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/01/2023 | 16:30 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Βολουντάρι | 2-1 | 1-0 |
20/01/2023 | 20:00 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Σέπσι OSK Σφάντου | 3-0 | 3-0 |
21/01/2023 | 17:00 | Μιοβένι - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 1-0 | 1-0 |
21/01/2023 | 20:00 | Μποτοσάνι - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-0 | 1-0 |
22/01/2023 | 15:30 | Κραϊόβα 1948 - Αράντ | 1-1 | 1-0 |
22/01/2023 | 20:45 | Χέρμανσταντ - FCSB | 0-1 | 0-0 |
23/01/2023 | 17:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Άργκες | 1-1 | 1-0 |
23/01/2023 | 20:00 | Φαρούλ - Κλουζ | 0-3 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/01/2023 | 20:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 0-0 | 0-0 |
28/01/2023 | 14:30 | Αράντ - Μιοβένι | 1-2 | 0-2 |
28/01/2023 | 17:00 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Τσιντία Ταργκοβίστε | 1-2 | 1-0 |
28/01/2023 | 20:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Χέρμανσταντ | 2-0 | 0-0 |
29/01/2023 | 13:30 | Άργκες - Μποτοσάνι | 0-2 | 0-1 |
29/01/2023 | 16:00 | Σέπσι OSK Σφάντου - Κραϊόβα 1948 | 3-0 | - |
29/01/2023 | 19:00 | FCSB - Φαρούλ | 2-3 | 0-0 |
30/01/2023 | 20:00 | Βολουντάρι - Κλουζ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/02/2023 | 17:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Αράντ | 2-1 | 1-1 |
03/02/2023 | 20:00 | Κραϊόβα 1948 - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 5-0 | 3-0 |
04/02/2023 | 14:30 | Χέρμανσταντ - Άργκες | 1-1 | 1-1 |
04/02/2023 | 20:00 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Βολουντάρι | 4-1 | 2-0 |
05/02/2023 | 15:30 | Μιοβένι - Σέπσι OSK Σφάντου | 1-1 | 0-1 |
05/02/2023 | 21:00 | Κλουζ - FCSB | 0-1 | 0-0 |
06/02/2023 | 17:00 | Μποτοσάνι - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 5-0 | 3-0 |
06/02/2023 | 20:00 | Φαρούλ - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/02/2023 | 17:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Μιοβένι | 2-2 | 1-2 |
10/02/2023 | 20:00 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Κραϊόβα 1948 | 1-2 | 0-1 |
11/02/2023 | 14:30 | Αράντ - Μποτοσάνι | 3-1 | 3-1 |
11/02/2023 | 20:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Κλουζ | 2-0 | 0-0 |
12/02/2023 | 17:00 | Άργκες - Φαρούλ | 0-0 | 0-0 |
12/02/2023 | 20:00 | Βολουντάρι - FCSB | 1-2 | 0-1 |
13/02/2023 | 17:00 | Σέπσι OSK Σφάντου - Τσιντία Ταργκοβίστε | 2-2 | 1-2 |
13/02/2023 | 20:00 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Χέρμανσταντ | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/02/2023 | 17:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 2-2 | 0-1 |
17/02/2023 | 20:00 | Μιοβένι - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 0-0 | 0-0 |
18/02/2023 | 14:30 | Χέρμανσταντ - Αράντ | 0-0 | 0-0 |
18/02/2023 | 20:00 | Φαρούλ - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 2-0 | 1-0 |
19/02/2023 | 17:00 | Κλουζ - Άργκες | 3-1 | 2-0 |
19/02/2023 | 20:00 | FCSB - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-1 | 1-0 |
20/02/2023 | 17:00 | Μποτοσάνι - Σέπσι OSK Σφάντου | 1-1 | 1-1 |
20/02/2023 | 20:00 | Κραϊόβα 1948 - Βολουντάρι | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/02/2023 | 18:00 | Κραϊόβα 1948 - Μιοβένι | 2-1 | 1-0 |
24/02/2023 | 20:30 | Αράντ - Φαρούλ | 0-1 | 0-0 |
25/02/2023 | 14:30 | Σέπσι OSK Σφάντου - Χέρμανσταντ | 2-1 | 1-0 |
25/02/2023 | 17:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Μποτοσάνι | 2-0 | 1-0 |
25/02/2023 | 20:00 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Τσιντία Ταργκοβίστε | 2-0 | 0-0 |
26/02/2023 | 17:45 | Βολουντάρι - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-0 | 0-0 |
26/02/2023 | 20:30 | Άργκες - FCSB | 1-2 | 0-0 |
27/02/2023 | 20:00 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Κλουζ | 2-5 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/02/2023 | 16:00 | Χέρμανσταντ - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 0-1 | 0-1 |
28/02/2023 | 18:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Κραϊόβα 1948 | 0-0 | 0-0 |
28/02/2023 | 20:30 | Φαρούλ - Σέπσι OSK Σφάντου | 2-0 | 2-0 |
01/03/2023 | 16:00 | Μιοβένι - Βολουντάρι | 0-3 | 0-1 |
01/03/2023 | 18:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Άργκες | 1-0 | 0-0 |
01/03/2023 | 20:30 | Μποτοσάνι - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 1-2 | 0-1 |
02/03/2023 | 17:00 | Κλουζ - Αράντ | 2-1 | 1-0 |
02/03/2023 | 20:00 | FCSB - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 4-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/03/2023 | 20:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Φαρούλ | 2-0 | 1-0 |
04/03/2023 | 17:00 | Κραϊόβα 1948 - Μποτοσάνι | 1-0 | 1-0 |
04/03/2023 | 20:00 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Χέρμανσταντ | 0-1 | 0-1 |
05/03/2023 | 13:00 | Μιοβένι - Τσιντία Ταργκοβίστε | 2-0 | 1-0 |
05/03/2023 | 15:30 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 0-1 | 0-1 |
05/03/2023 | 21:00 | Αράντ - FCSB | 3-1 | 1-1 |
06/03/2023 | 18:00 | Βολουντάρι - Άργκες | 0-0 | 0-0 |
06/03/2023 | 20:30 | Σέπσι OSK Σφάντου - Κλουζ | 2-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/03/2023 | 17:30 | Μποτοσάνι - Μιοβένι | 1-1 | 1-0 |
10/03/2023 | 20:30 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Αράντ | 2-1 | 0-1 |
11/03/2023 | 17:30 | Άργκες - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 0-1 | 0-1 |
11/03/2023 | 20:30 | Φαρούλ - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 2-1 | 1-1 |
12/03/2023 | 21:00 | Χέρμανσταντ - Κραϊόβα 1948 | 1-0 | 0-0 |
12/03/2023 | 21:00 | FCSB - Σέπσι OSK Σφάντου | 1-0 | 1-0 |
13/03/2023 | 17:30 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Βολουντάρι | 1-1 | 0-1 |
13/03/2023 | 20:30 | Κλουζ - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 4-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/03/2023 | 17:30 | Βολουντάρι - Χέρμανσταντ | 1-1 | 1-0 |
17/03/2023 | 20:30 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Αράντ | 1-0 | 0-0 |
18/03/2023 | 14:30 | Μποτοσάνι - Τσιντία Ταργκοβίστε | 1-0 | 0-0 |
20/03/2023 | 18:00 | Κραϊόβα 1948 - Μιοβένι | 3-0 | 0-0 |
20/03/2023 | 21:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Άργκες | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/03/2023 | 20:00 | FCSB - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-1 | 0-1 |
19/03/2023 | 16:30 | Φαρούλ - Σέπσι OSK Σφάντου | 2-1 | 1-0 |
19/03/2023 | 19:00 | Κλουζ - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 2-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/03/2023 | 21:00 | Κραϊόβα 1948 - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 0-1 | 0-0 |
01/04/2023 | 12:00 | Αράντ - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 2-0 | 2-0 |
01/04/2023 | 17:00 | Χέρμανσταντ - Μποτοσάνι | 1-1 | 0-0 |
02/04/2023 | 13:30 | Άργκες - Βολουντάρι | 0-2 | 0-2 |
03/04/2023 | 17:30 | Μιοβένι - Τσιντία Ταργκοβίστε | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/04/2023 | 21:45 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Φαρούλ | 1-1 | 0-0 |
02/04/2023 | 21:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Κλουζ | 1-1 | 0-0 |
03/04/2023 | 20:30 | Σέπσι OSK Σφάντου - FCSB | 1-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/04/2023 | 15:00 | Βολουντάρι - Αράντ | 1-1 | 1-1 |
08/04/2023 | 17:30 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Κραϊόβα 1948 | 1-3 | 0-3 |
09/04/2023 | 13:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Χέρμανσταντ | 1-2 | 1-0 |
09/04/2023 | 15:30 | Μποτοσάνι - Άργκες | 1-0 | 0-0 |
10/04/2023 | 17:30 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Μιοβένι | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/04/2023 | 20:30 | Φαρούλ - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 3-2 | 1-1 |
09/04/2023 | 21:00 | Κλουζ - FCSB | 1-1 | 1-0 |
10/04/2023 | 20:30 | Σέπσι OSK Σφάντου - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/04/2023 | 18:00 | Κραϊόβα 1948 - Βολουντάρι | 3-3 | 1-0 |
14/04/2023 | 21:00 | Αράντ - Μποτοσάνι | 0-2 | 0-2 |
15/04/2023 | 12:00 | Μιοβένι - Χέρμανσταντ | 0-2 | 0-1 |
16/04/2023 | 18:15 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 0-2 | 0-2 |
17/04/2023 | 17:30 | Άργκες - Τσιντία Ταργκοβίστε | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/04/2023 | 19:00 | Κλουζ - Σέπσι OSK Σφάντου | 2-1 | 1-1 |
16/04/2023 | 21:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 3-1 | 1-1 |
17/04/2023 | 20:30 | FCSB - Φαρούλ | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2023 | 20:30 | Σέπσι OSK Σφάντου - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-2 | 0-0 |
22/04/2023 | 20:30 | Φαρούλ - Κλουζ | 1-0 | 0-0 |
23/04/2023 | 20:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - FCSB | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/04/2023 | 15:00 | Χέρμανσταντ - Άργκες | 2-1 | 2-0 |
22/04/2023 | 17:30 | Μποτοσάνι - Κραϊόβα 1948 | 0-0 | 0-0 |
23/04/2023 | 14:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Αράντ | 2-1 | 1-0 |
24/04/2023 | 17:30 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Μιοβένι | 1-0 | 0-0 |
24/04/2023 | 20:30 | Βολουντάρι - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/04/2023 | 20:30 | Κραϊόβα 1948 - Τσιντία Ταργκοβίστε | 1-0 | 1-0 |
29/04/2023 | 14:30 | Μιοβένι - Άργκες | 0-2 | 0-1 |
29/04/2023 | 17:00 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Μποτοσάνι | 1-0 | 0-0 |
01/05/2023 | 15:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Βολουντάρι | 2-3 | 2-1 |
02/05/2023 | 20:00 | Αράντ - Χέρμανσταντ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/04/2023 | 21:45 | Σέπσι OSK Σφάντου - Φαρούλ | 1-1 | 0-0 |
30/04/2023 | 21:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - FCSB | 1-2 | 0-1 |
01/05/2023 | 20:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Κλουζ | 3-1 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/05/2023 | 17:30 | Βολουντάρι - Μιοβένι | 1-0 | 1-0 |
05/05/2023 | 20:30 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 1-2 | 1-0 |
06/05/2023 | 12:30 | Μποτοσάνι - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 0-0 | 0-0 |
08/05/2023 | 16:30 | Χέρμανσταντ - Κραϊόβα 1948 | 0-0 | 0-0 |
08/05/2023 | 18:30 | Άργκες - Αράντ | 2-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2023 | 21:30 | Φαρούλ - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 7-2 | 4-0 |
07/05/2023 | 21:00 | Κλουζ - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 1-1 | 0-0 |
08/05/2023 | 21:00 | FCSB - Σέπσι OSK Σφάντου | 3-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/05/2023 | 17:30 | Βολουντάρι - Μποτοσάνι | 2-0 | 1-0 |
13/05/2023 | 14:30 | Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι - Χέρμανσταντ | 0-1 | 0-0 |
13/05/2023 | 19:00 | Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Τσιντία Ταργκοβίστε | 2-0 | 1-0 |
14/05/2023 | 13:30 | Μιοβένι - Αράντ | 0-2 | 0-0 |
14/05/2023 | 18:15 | Κραϊόβα 1948 - Άργκες | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/05/2023 | 20:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Σέπσι OSK Σφάντου | 0-0 | 0-0 |
13/05/2023 | 21:30 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Φαρούλ | 1-1 | 0-1 |
14/05/2023 | 21:00 | FCSB - Κλουζ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/05/2023 | 17:30 | Χέρμανσταντ - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ | 1-2 | 1-0 |
19/05/2023 | 20:00 | Αράντ - Κραϊόβα 1948 | 1-1 | 0-0 |
19/05/2023 | 20:00 | Άργκες - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι | 3-0 | 1-0 |
19/05/2023 | 20:00 | Τσιντία Ταργκοβίστε - Βολουντάρι | 2-2 | 0-2 |
20/05/2023 | 14:45 | Μποτοσάνι - Μιοβένι | 5-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/05/2023 | 20:30 | Σέπσι OSK Σφάντου - Κλουζ | 1-2 | 1-1 |
21/05/2023 | 21:00 | Φαρούλ - FCSB | 3-2 | 1-2 |
22/05/2023 | 20:30 | Ραπίντ Βουκουρεστίου - Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα | 2-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/05/2023 | 20:00 | Κραϊόβα 1948 - Βολουντάρι | 3-3 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2023 | 20:30 | FCSB - Ραπίντ Βουκουρεστίου | 1-5 | 0-3 |
28/05/2023 | 21:00 | Κλουζ - Φαρούλ | 1-2 | 1-1 |
28/05/2023 | 21:00 | Γιουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Σέπσι OSK Σφάντου | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/05/2023 | 03:00 | Γκλόρια Μπουζάου - Αράντ | 0-0 | 0-0 |
29/05/2023 | 20:00 | Ντιναμό Βουκουρεστίου - Άργκες | 6-1 | 4-0 |
03/06/2023 | 21:00 | Άργκες - Ντιναμό Βουκουρεστίου | 4-2 | 2-1 |
04/06/2023 | 21:00 | Αράντ - Γκλόρια Μπουζάου | 5-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/06/2023 | 20:30 | Κλουζ - Κραϊόβα 1948 | 1-0 | 0-0 |
Δράση στο πρωτάθλημα της Ρουμανίας με δυο αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Δράση στο πρωτάθλημα της Ρουμανίας με δυο αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Δράση στην Α' Σουηδίας για τα πλέι οφ με δύο αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Ακόμα δύο ομάδες ρίχνονται στη μάχη της παραμονής και εκατέρωθεν θέλουν να ξεκινήσουν με θετικό τρόπο.
Έναρξη των πλέι αουτ έχουν σήμερα στη Ρουμανία, με την Αράντ να μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία, ως το φαβορί της πρώτης θέσης.
Με δύο αναμετρήσεις συνεχίζεται η δράση στο πρωτάθλημα της Ρουμανίας και προκύπτουν ενδιαφέρουσες στοιχηματικές επιλογές, που αφορούν τα γκολ.
Τρεις αναμετρήσεις στο κουπόνι για το πρωτάθλημα της Ρουμανίας και υπάρχει έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον, καθώς προκύπτουν πονταρίσματα σε ελκυστικές αποδόσεις με βάση τις αναλύσεις.
Ενδιαφέρουσες επιλογές προκύπτουν για τις δύο αναμετρήσεις του πρωταθλήματος της Ρουμανίας, που περιλαμβάνονται στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Οι ομάδες της Ρουμανίας επιστρέφουν στη δράση και το σημερινό (21/1) πρόγραμμα περιλαμβάνει δύο αναμετρήσεις με ξεκάθαρα φαβορί, που ελκύουν το στοιχηματικό ενδιαφέρον.
Με δύο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις συνεχίζεται σήμερα η 20η αγωνιστική στην Α' Ρουμανίας και αξίζουν το ποντάρισμα στο στοιχηματικό κουπόνι της ημέρας.
Επαναρχίζει η δράση στο πρωτάθλημα της Ρουμανίας με δύο αναμετρήσεις, στις οποίες τα φαβορί μοιάζουν να… απειλούνται από τους φιλοξενούμενους, παρουσιάζοντας σοβαρό στοιχηματικό ενδιαφέρον.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει αγωνιστική ημέρα της 21ης στροφής του Ρουμανικού πρωταθλήματος, με τη Ντιναμό Βουκουρεστίου να αγωνίζεται κόντρα στη Βολουντάρι και την Οτελούλ την Μποτοσάνι.
Δύο αναμετρήσεις από το πρωτάθλημα της Ρουμανίας περιλαμβάνει το κουπόνι του στοιχήματος και το ενδιαφέρον στρέφεται στο μεγάλο παιχνίδι της πόλης Κλουζ-Ναπόκα.
Με δύο αναμετρήσεις συνεχίζεται η 21η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Α' Ρουμανίας οι οποίες παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος. Η Κραϊόβα φιλοξενείται από την Αράντ, ενώ η Ραπίντ Βουκουρεστίου από τη Φαρούλ.
Η Στεάουα δείχνει επαναπαυμένη στη διαφορά που έχει χτίσει και δεν έχει καλά δείγματα γραφής το τελευταίο διάστημα.
Με μία αμφίρροπη αναμέτρηση ολοκληρώνεται η 19η αγωνιστική του ρουμάνικου πρωταθλήματος.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ολοκληρώνει την 12η αγωνιστική στο πρωτάθλημα κι έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον.
Η Σέπσι θα προσπαθήσει να αφήσει την απογοήτευση του Κόνφερενς Λιγκ πίσω της και να προχωρήσει με αισιοδοξία στο πρωτάθλημα.
Πέφτει η αυλαία της 4ης αγωνιστικής στη Ρουμανία σήμερα, με δύο παιχνίδια στο κουπόνι του στοιχήματος.
Πρόκειται για τους δύο τελευταίους αγώνες της τρίτης αγωνιστικής ημέρας του πρωταθλήματος Ρουμανίας. Με τις Πετρολούλ και Βολουντάρι να αναμένονται να σκοράρουν και οι δύο. Ενώ χαμηλό σκορ αναμένεται να έχει η αναμέτρηση της Ντίναμο με την Σέπκι.
Τα δύο παιχνίδια της αγωνιστικής δράσης της πρώτης εθνικής κατηγορίας της Ρουμανίας.
Δύο αγώνες οι οποίοι γίνονται, σναμεσα σε ομάδες ιδίων κυβικών. Ενώ όλες τους, τα πηγαίνουν σχετικά καλά στην αμυντική τους λειτουργία.
Με τα δύο παιχνίδια της πρώτης κατηγορίας της Ρουμανίας θα ασχοληθούμε, που παρουσιάζουν ιδιαιτερότητες αλλά και ενδιαφέρον!
Πρόκειται για δύο αγώνες, της πρώτης αγωνιστικής, του πρωταθλήματος της Ρουμανίας. Για την έναρξη της φετινής σεζόν, στην χώρα.
Πρόκειται για δύο αγώνες, για την πρώτη αγωνιστική ημέρα, του πρωταθλήματος της Ρουμανίας και την έναρξη της σεζόν. Με την πρωταθλήτρια, να είναι ανάμεσα στις ομάδες που αγωνίζονται.
Δεύτερο δείγμα για Μιοβένι και Φαρούλ που αναμετρώνται στο εναρκτήριο ματς της αγωνιστικής.
Με τις αναμετρήσεις Φαρούλ-Κραϊόβα 1948 και Στεάουα-Ουνιβ. Κλουζ συνεχίζεται την Κυριακή η πρεμιέρα.
Η Αρτζες Πίτεστι υποδέχεται την Αράντ, ενώ η Κλουζ μετά τον πρόωρο αποκλεισμό στο Τσάμπιονς Λιγκ φιλοξενεί την Ραπίντ Βουκουρεστίου.
Ρεβάνς για τα μπαράζ παραμονής/ανόδου. Δεν μετρούν παραπάνω τα εκτός έδρας γκολ, σε περίπτωση όμοιων αποτελεσμάτων ακολουθεί παράταση και ενδεχομένως η διαδικασία των πέναλτι.
Τελικός των πλέι οφ που δίνουν ένα εισιτήριο στο 2ο προκριματικό γύρο του Κόνφερενς Λιγκ. Αναμετρώνται η 3η των πλέι οφ, Κραϊόβα με την 2η των πλέι άουτ, Μποτοσάνι.