ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ρουμανία - Liga III - Serie 3 - 2020

Πρωτάθλημα (12/09/2020 - 30/04/2021) - 10 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_serie-3 - 1η αγωνιστική 12/09/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/09/2020 17:00 Olteniţa Olteniţa - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 4-0 -
12/09/2020 17:00 Înainte Modelu Înainte Modelu - Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II 2-3 -
12/09/2020 17:00 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Αφουμάτι Αφουμάτι 0-1 -
12/09/2020 17:00 Gloria Albeşti Gloria Albeşti - Agricola Borcea Agricola Borcea 2-0 -
12/09/2020 17:00 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu - Axiopolis Axiopolis 3-3 -
match_round_serie-3 - 2η αγωνιστική 19/09/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/09/2020 15:00 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 0-3 -
19/09/2020 17:00 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Axiopolis Axiopolis 2-7 -
19/09/2020 17:00 Agricola Borcea Agricola Borcea - Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 1-2 -
19/09/2020 17:00 Αφουμάτι Αφουμάτι - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 2-1 -
19/09/2020 17:00 Olteniţa Olteniţa - Înainte Modelu Înainte Modelu 0-2 -
match_round_serie-3 - 3η αγωνιστική 26/09/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/09/2020 17:00 Înainte Modelu Înainte Modelu - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 5-0 -
26/09/2020 17:00 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Olteniţa Olteniţa 2-2 -
26/09/2020 17:00 Gloria Albeşti Gloria Albeşti - Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II 2-3 -
26/09/2020 17:00 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu - Αφουμάτι Αφουμάτι 0-1 -
26/09/2020 17:00 Axiopolis Axiopolis - Agricola Borcea Agricola Borcea 6-2 -
match_round_serie-3 - 4η αγωνιστική 03/10/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/10/2020 15:00 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Agricola Borcea Agricola Borcea 1-4 -
03/10/2020 15:00 Αφουμάτι Αφουμάτι - Axiopolis Axiopolis 4-0 -
03/10/2020 15:00 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II - Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 0-0 -
03/10/2020 15:00 Olteniţa Olteniţa - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 0-4 -
03/10/2020 15:00 Înainte Modelu Înainte Modelu - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 3-1 -
match_round_serie-3 - 5η αγωνιστική 10/10/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/10/2020 15:00 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 2-0 -
10/10/2020 15:00 Gloria Albeşti Gloria Albeşti - Înainte Modelu Înainte Modelu 1-5 -
10/10/2020 15:00 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu - Olteniţa Olteniţa 6-1 -
10/10/2020 15:00 Axiopolis Axiopolis - Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II 3-1 -
10/10/2020 15:00 Agricola Borcea Agricola Borcea - Αφουμάτι Αφουμάτι 0-1 -
match_round_serie-3 - 6η αγωνιστική 17 - 28/10/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/10/2020 15:00 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Αφουμάτι Αφουμάτι 0-4 -
17/10/2020 15:00 Olteniţa Olteniţa - Axiopolis Axiopolis 0-1 -
17/10/2020 15:00 Înainte Modelu Înainte Modelu - Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 0-1 -
17/10/2020 15:00 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 1-0 -
28/10/2020 15:00 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II - Agricola Borcea Agricola Borcea 7-4 -
match_round_serie-3 - 7η αγωνιστική 24/10 - 04/11/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/10/2020 15:00 Gloria Albeşti Gloria Albeşti - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 0-1 -
24/10/2020 15:00 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 2-0 -
04/11/2020 14:00 Axiopolis Axiopolis - Înainte Modelu Înainte Modelu 1-2 -
04/11/2020 14:00 Agricola Borcea Agricola Borcea - Olteniţa Olteniţa 6-0 -
04/11/2020 14:00 Αφουμάτι Αφουμάτι - Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II 1-1 -
match_round_serie-3 - 8η αγωνιστική 31/10 - 11/11/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/10/2020 15:00 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II 2-0 -
31/10/2020 15:00 Olteniţa Olteniţa - Αφουμάτι Αφουμάτι 2-7 -
31/10/2020 15:00 Înainte Modelu Înainte Modelu - Agricola Borcea Agricola Borcea 2-4 -
31/10/2020 15:00 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Axiopolis Axiopolis 2-2 -
11/11/2020 14:00 Gloria Albeşti Gloria Albeşti - Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 0-1 -
match_round_serie-3 - 9η αγωνιστική 07 - 18/11/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/11/2020 14:00 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 3-0 -
07/11/2020 14:00 Axiopolis Axiopolis - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 6-1 -
07/11/2020 14:00 Agricola Borcea Agricola Borcea - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 3-2 -
07/11/2020 14:00 Αφουμάτι Αφουμάτι - Înainte Modelu Înainte Modelu 1-0 -
18/11/2020 14:00 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II - Olteniţa Olteniţa 7-1 -
match_round_serie-3 - 10η αγωνιστική 13 - 22/11/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2020 14:00 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II - Înainte Modelu Înainte Modelu 1-0 -
14/11/2020 14:00 Αφουμάτι Αφουμάτι - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 1-0 -
14/11/2020 14:00 Agricola Borcea Agricola Borcea - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 2-0 -
14/11/2020 14:00 Axiopolis Axiopolis - Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 0-0 -
22/11/2020 14:00 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Olteniţa Olteniţa 4-1 -
match_round_serie-3 - 11η αγωνιστική 13/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/03/2021 15:00 Axiopolis Axiopolis - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 2-2 -
13/03/2021 15:00 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu - Agricola Borcea Agricola Borcea 2-0 -
13/03/2021 15:00 Gloria Albeşti Gloria Albeşti - Αφουμάτι Αφουμάτι 0-4 -
13/03/2021 15:00 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II 3-0 -
13/03/2021 15:00 Înainte Modelu Înainte Modelu - Olteniţa Olteniţa 4-1 -
match_round_serie-3 - 12η αγωνιστική 20/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/03/2021 15:00 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Înainte Modelu Înainte Modelu 1-1 -
20/03/2021 15:00 Olteniţa Olteniţa - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 1-1 -
20/03/2021 15:00 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 3-1 -
20/03/2021 15:00 Αφουμάτι Αφουμάτι - Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 0-2 -
20/03/2021 15:00 Agricola Borcea Agricola Borcea - Axiopolis Axiopolis 2-4 -
match_round_serie-3 - 13η αγωνιστική 26 - 27/03/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2021 15:00 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Înainte Modelu Înainte Modelu 3-1 -
27/03/2021 15:00 Agricola Borcea Agricola Borcea - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 0-0 -
27/03/2021 15:00 Axiopolis Axiopolis - Αφουμάτι Αφουμάτι 1-3 -
27/03/2021 15:00 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu - Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II 1-0 -
27/03/2021 15:00 Gloria Albeşti Gloria Albeşti - Olteniţa Olteniţa 5-2 -
match_round_serie-3 - 14η αγωνιστική 03/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/04/2021 14:00 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II - Axiopolis Axiopolis 1-1 -
03/04/2021 17:00 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 0-1 -
03/04/2021 17:00 Înainte Modelu Înainte Modelu - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 0-1 -
03/04/2021 17:00 Olteniţa Olteniţa - Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 1-4 -
03/04/2021 17:00 Αφουμάτι Αφουμάτι - Agricola Borcea Agricola Borcea 4-0 -
match_round_serie-3 - 15η αγωνιστική 10 - 21/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/04/2021 17:00 Αφουμάτι Αφουμάτι - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 1-1 -
10/04/2021 17:00 Agricola Borcea Agricola Borcea - Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II 1-1 -
10/04/2021 17:00 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu - Înainte Modelu Înainte Modelu 3-0 -
10/04/2021 17:00 Gloria Albeşti Gloria Albeşti - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 1-1 -
21/04/2021 17:00 Axiopolis Axiopolis - Olteniţa Olteniţa 4-2 -
match_round_serie-3 - 16η αγωνιστική 16 - 17/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2021 17:00 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 2-2 -
17/04/2021 15:00 Înainte Modelu Înainte Modelu - Axiopolis Axiopolis 1-2 -
17/04/2021 15:00 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II - Αφουμάτι Αφουμάτι 1-1 -
17/04/2021 17:00 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 0-1 -
17/04/2021 17:00 Olteniţa Olteniţa - Agricola Borcea Agricola Borcea 3-4 -
match_round_serie-3 - 17η αγωνιστική 23 - 24/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2021 17:00 Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 6-0 -
24/04/2021 14:00 Axiopolis Axiopolis - Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 0-1 -
24/04/2021 17:00 Αφουμάτι Αφουμάτι - Olteniţa Olteniţa 5-0 -
24/04/2021 17:00 Agricola Borcea Agricola Borcea - Înainte Modelu Înainte Modelu 3-1 -
24/04/2021 17:00 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 4-0 -
match_round_serie-3 - 18η αγωνιστική 30/04/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2021 15:00 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 1-1 -
30/04/2021 15:00 Gloria Albeşti Gloria Albeşti - Axiopolis Axiopolis 4-3 -
30/04/2021 15:00 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Agricola Borcea Agricola Borcea 2-1 -
30/04/2021 15:00 Înainte Modelu Înainte Modelu - Αφουμάτι Αφουμάτι 1-3 -
30/04/2021 15:00 Olteniţa Olteniţa - Viitorul Constanţa II Viitorul Constanţa II 2-7 -
Top