Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/03/2024 | 13:00 | Spartak Nalchik - Ντιναμό Σταβροπόλ | 2-2 | 1-1 |
30/03/2024 | 13:00 | Μπιολόγκ - Pobeda | 2-2 | 1-0 |
30/03/2024 | 13:00 | Astrakhan - Nart Cherkessk | 3-0 | 2-0 |
30/03/2024 | 14:00 | Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 - Φόρτε Ταγκανρόγκ | 3-5 | 2-1 |
30/03/2024 | 15:00 | Ντρούζχμπα Μαικόπ - Rostov II | 2-1 | 0-0 |
31/03/2024 | 16:00 | Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά - Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια | 2-1 | 0-0 |
31/03/2024 | 16:00 | Rubin Yalta - Stroitel Kamensk-Shakht. | 3-0 | 3-0 |
08/05/2024 | 16:30 | Angust Nazran - Dynamo Makhachkala II | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/04/2024 | 14:00 | Astrakhan - Ντρούζχμπα Μαικόπ | 1-0 | 1-0 |
06/04/2024 | 14:00 | Rostov II - Angust Nazran | 2-0 | 0-0 |
06/04/2024 | 15:00 | Ντιναμό Σταβροπόλ - Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά | 1-3 | 1-0 |
06/04/2024 | 16:00 | Φόρτε Ταγκανρόγκ - Rubin Yalta | 0-1 | 0-1 |
06/04/2024 | 16:00 | Sevastopol - Μπιολόγκ | 0-1 | 0-0 |
06/04/2024 | 16:00 | Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια - Nart Cherkessk | 2-2 | 2-1 |
06/04/2024 | 17:30 | Dynamo Makhachkala II - Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 | 0-0 | 0-0 |
08/04/2024 | 15:30 | Pobeda - Spartak Nalchik | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/04/2024 | 18:00 | Ντιναμό Σταβροπόλ - Nart Cherkessk | 0-0 | 0-0 |
13/04/2024 | 15:00 | Spartak Nalchik - Sevastopol | 1-1 | 1-0 |
13/04/2024 | 15:00 | Angust Nazran - Astrakhan | 0-0 | 0-0 |
13/04/2024 | 16:00 | Ντρούζχμπα Μαικόπ - Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια | 1-2 | 1-1 |
13/04/2024 | 16:00 | Stroitel Kamensk-Shakht. - Φόρτε Ταγκανρόγκ | 1-0 | 0-0 |
13/04/2024 | 17:00 | Rubin Yalta - Dynamo Makhachkala II | 2-0 | 1-0 |
13/04/2024 | 17:00 | Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά - Pobeda | 1-0 | 1-0 |
14/04/2024 | 14:00 | Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 - Rostov II | 1-7 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/04/2024 | 14:00 | Astrakhan - Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 | 2-1 | 1-1 |
20/04/2024 | 15:00 | Ντιναμό Σταβροπόλ - Ντρούζχμπα Μαικόπ | 1-0 | 0-0 |
20/04/2024 | 15:00 | Dynamo Makhachkala II - Stroitel Kamensk-Shakht. | 1-3 | 1-2 |
20/04/2024 | 15:30 | Pobeda - Nart Cherkessk | 1-1 | 0-1 |
20/04/2024 | 16:00 | Sevastopol - Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά | 1-0 | 0-0 |
20/04/2024 | 16:00 | Μπιολόγκ - Spartak Nalchik | 3-2 | 2-1 |
20/04/2024 | 16:00 | Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια - Angust Nazran | 1-1 | 0-0 |
20/04/2024 | 17:00 | Rostov II - Rubin Yalta | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/04/2024 | 14:00 | Rostov II - Nart Cherkessk | - | - |
24/04/2024 | 16:00 | Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια - Spartak Nalchik | 0-1 | 0-1 |
24/04/2024 | 16:00 | Pobeda - Sevastopol | 0-0 | 0-0 |
15/05/2024 | 16:00 | Astrakhan - Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά | 1-0 | 0-0 |
15/05/2024 | 17:00 | Dynamo Makhachkala II - Ντρούζχμπα Μαικόπ | 2-3 | 2-2 |
22/05/2024 | 16:00 | Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 - Stroitel Kamensk-Shakht. | - | - |
22/05/2024 | 16:00 | Φόρτε Ταγκανρόγκ - Angust Nazran | - | - |
22/05/2024 | 18:00 | Ντιναμό Σταβροπόλ - Μπιολόγκ | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/04/2024 | 16:00 | Φόρτε Ταγκανρόγκ - Dynamo Makhachkala II | 4-0 | 2-0 |
27/04/2024 | 16:00 | Ντρούζχμπα Μαικόπ - Pobeda | 1-2 | 0-0 |
27/04/2024 | 16:00 | Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά - Μπιολόγκ | 0-0 | 0-0 |
27/04/2024 | 16:00 | Stroitel Kamensk-Shakht. - Rostov II | 1-2 | 1-1 |
27/04/2024 | 16:00 | Angust Nazran - Ντιναμό Σταβροπόλ | 2-0 | 1-0 |
27/04/2024 | 18:00 | Nart Cherkessk - Sevastopol | 1-2 | 1-0 |
28/04/2024 | 15:00 | Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 - Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια | 1-2 | 0-2 |
28/04/2024 | 17:00 | Rubin Yalta - Astrakhan | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/05/2024 | 16:00 | Μπιολόγκ - Nart Cherkessk | 1-2 | 0-1 |
04/05/2024 | 15:00 | Ντιναμό Σταβροπόλ - Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 | 0-1 | 0-0 |
04/05/2024 | 16:00 | Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια - Rubin Yalta | 0-2 | 0-1 |
04/05/2024 | 16:00 | Astrakhan - Stroitel Kamensk-Shakht. | 1-1 | 0-0 |
04/05/2024 | 16:00 | Pobeda - Angust Nazran | 0-0 | 0-0 |
04/05/2024 | 16:00 | Spartak Nalchik - Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά | 1-2 | 0-0 |
04/05/2024 | 17:00 | Rostov II - Φόρτε Ταγκανρόγκ | 1-3 | 1-1 |
04/05/2024 | 17:00 | Sevastopol - Ντρούζχμπα Μαικόπ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/05/2024 | 16:00 | Φόρτε Ταγκανρόγκ - Astrakhan | 1-0 | 0-0 |
11/05/2024 | 16:00 | Nart Cherkessk - Spartak Nalchik | 3-2 | 3-1 |
11/05/2024 | 16:00 | Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια - Stroitel Kamensk-Shakht. | 1-1 | 0-0 |
11/05/2024 | 16:30 | Angust Nazran - Sevastopol | 1-2 | 0-1 |
11/05/2024 | 17:00 | Rubin Yalta - Ντιναμό Σταβροπόλ | 0-2 | 0-2 |
11/05/2024 | 17:00 | Dynamo Makhachkala II - Rostov II | 0-3 | 0-1 |
11/05/2024 | 17:00 | Ντρούζχμπα Μαικόπ - Μπιολόγκ | 3-0 | 1-0 |
12/05/2024 | 16:00 | Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 - Pobeda | 3-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/05/2024 | 15:00 | Ντιναμό Σταβροπόλ - Stroitel Kamensk-Shakht. | 1-1 | 0-0 |
18/05/2024 | 16:00 | Μπιολόγκ - Angust Nazran | 1-1 | 1-1 |
18/05/2024 | 16:00 | Spartak Nalchik - Ντρούζχμπα Μαικόπ | 3-0 | 0-0 |
18/05/2024 | 17:00 | Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια - Φόρτε Ταγκανρόγκ | 2-0 | 0-0 |
18/05/2024 | 17:00 | Sevastopol - Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 | 4-0 | 1-0 |
18/05/2024 | 18:00 | Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά - Nart Cherkessk | 1-1 | 0-1 |
19/05/2024 | 16:00 | Astrakhan - Dynamo Makhachkala II | 3-0 | 2-0 |
19/05/2024 | 16:30 | Pobeda - Rubin Yalta | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/07/2024 | - | Φόρτε Ταγκανρόγκ - Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 | - | - |
27/07/2024 | - | Nart Cherkessk - Astrakhan | - | - |
27/07/2024 | - | Rostov II - Ντρούζχμπα Μαικόπ | - | - |
27/07/2024 | - | Stroitel Kamensk-Shakht. - Rubin Yalta | - | - |
27/07/2024 | - | Dynamo Makhachkala II - Angust Nazran | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/08/2024 | - | Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά - Ντιναμό Σταβροπόλ | - | - |
03/08/2024 | - | Rubin Yalta - Φόρτε Ταγκανρόγκ | - | - |
03/08/2024 | - | Angust Nazran - Rostov II | - | - |
03/08/2024 | - | Nart Cherkessk - Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/08/2024 | - | Dynamo Makhachkala II - Rubin Yalta | - | - |
10/08/2024 | - | Nart Cherkessk - Ντιναμό Σταβροπόλ | - | - |
10/08/2024 | - | Astrakhan - Angust Nazran | - | - |
10/08/2024 | - | Φόρτε Ταγκανρόγκ - Stroitel Kamensk-Shakht. | - | - |
10/08/2024 | - | Rostov II - Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/08/2024 | - | Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά - Sevastopol | - | - |
17/08/2024 | - | Stroitel Kamensk-Shakht. - Dynamo Makhachkala II | - | - |
17/08/2024 | - | Nart Cherkessk - Pobeda | - | - |
17/08/2024 | - | Angust Nazran - Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια | - | - |
17/08/2024 | - | Rubin Yalta - Rostov II | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/08/2024 | - | Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια - Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 | - | - |
24/08/2024 | - | Dynamo Makhachkala II - Φόρτε Ταγκανρόγκ | - | - |
24/08/2024 | - | Pobeda - Ντρούζχμπα Μαικόπ | - | - |
24/08/2024 | - | Μπιολόγκ - Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά | - | - |
24/08/2024 | - | Sevastopol - Nart Cherkessk | - | - |
24/08/2024 | - | Ντιναμό Σταβροπόλ - Angust Nazran | - | - |
24/08/2024 | - | Rostov II - Stroitel Kamensk-Shakht. | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/08/2024 | - | Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 - Ντιναμό Σταβροπόλ | - | - |
31/08/2024 | - | Stroitel Kamensk-Shakht. - Astrakhan | - | - |
31/08/2024 | - | Angust Nazran - Pobeda | - | - |
31/08/2024 | - | Nart Cherkessk - Μπιολόγκ | - | - |
31/08/2024 | - | Φόρτε Ταγκανρόγκ - Rostov II | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/09/2024 | - | Astrakhan - Φόρτε Ταγκανρόγκ | - | - |
07/09/2024 | - | Spartak Nalchik - Nart Cherkessk | - | - |
07/09/2024 | - | Stroitel Kamensk-Shakht. - Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια | - | - |
07/09/2024 | - | Sevastopol - Angust Nazran | - | - |
07/09/2024 | - | Rostov II - Dynamo Makhachkala II | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/09/2024 | - | Φόρτε Ταγκανρόγκ - Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια | - | - |
14/09/2024 | - | Stroitel Kamensk-Shakht. - Ντιναμό Σταβροπόλ | - | - |
14/09/2024 | - | Angust Nazran - Μπιολόγκ | - | - |
14/09/2024 | - | Ντρούζχμπα Μαικόπ - Spartak Nalchik | - | - |
14/09/2024 | - | Nart Cherkessk - Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά | - | - |
14/09/2024 | - | Rubin Yalta - Pobeda | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/11/2024 | - | Spartak Nalchik - Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια | - | - |
16/11/2024 | - | Nart Cherkessk - Rostov II | - | - |
16/11/2024 | - | Stroitel Kamensk-Shakht. - Αλάνια-Βλαδικαφκάζ 2 | - | - |
16/11/2024 | - | Angust Nazran - Φόρτε Ταγκανρόγκ | - | - |
16/11/2024 | - | Ντρούζχμπα Μαικόπ - Dynamo Makhachkala II | - | - |