FNL 2 - Group 2 2022

Ρωσία - FNL 2 - Group 2 - 2022

Πρωτάθλημα (15/07 - 13/11/2022) - 22 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 2 - 1η αγωνιστική 15 - 27/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/07/2022 03:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 5-0 1-0
15/07/2022 18:00 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 0-4 0-0
16/07/2022 13:00 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 1-1 0-0
16/07/2022 17:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 0-1 0-1
16/07/2022 17:00 Μουρόμ Μουρόμ - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 1-2 0-1
16/07/2022 18:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 2-1 1-1
17/07/2022 12:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Τβερ Τβερ 0-0 0-0
17/07/2022 17:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 2-0 0-0
17/07/2022 17:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 1-0 0-0
27/07/2022 18:00 Zorkiy Zorkiy - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 0-1 0-0
Γρκουπ 2 - 2η αγωνιστική 22 - 24/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/07/2022 18:00 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 2-0 1-0
23/07/2022 17:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 0-1 0-0
24/07/2022 14:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 2-2 1-2
24/07/2022 16:00 Τβερ Τβερ - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 2-0 0-0
24/07/2022 17:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 2-4 1-1
24/07/2022 17:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 1-2 1-1
24/07/2022 18:00 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Μουρόμ Μουρόμ 0-0 0-0
24/07/2022 18:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Elektron VN Elektron VN 5-1 2-1
24/07/2022 18:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 1-2 0-1
24/07/2022 18:00 Zorkiy Zorkiy - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 2-0 1-0
Γρκουπ 2 - 3η αγωνιστική 30 - 31/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/07/2022 14:00 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 0-0 0-0
30/07/2022 14:00 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 0-3 0-1
30/07/2022 16:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 3-1 0-1
30/07/2022 17:00 Μουρόμ Μουρόμ - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 5-0 2-0
30/07/2022 18:00 Elektron VN Elektron VN - Zorkiy Zorkiy 0-1 0-0
30/07/2022 18:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Τβερ Τβερ 2-0 0-0
30/07/2022 18:00 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 3-1 3-1
31/07/2022 13:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 1-2 1-2
31/07/2022 16:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 1-0 0-0
31/07/2022 17:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 4-2 1-2
Γρκουπ 2 - 4η αγωνιστική 05 - 06/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/08/2022 15:00 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Elektron VN Elektron VN 1-1 1-1
05/08/2022 18:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 0-0 0-0
05/08/2022 18:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 1-1 1-1
06/08/2022 16:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 1-1 1-0
06/08/2022 16:00 Τβερ Τβερ - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 0-2 0-1
06/08/2022 16:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 3-0 1-0
06/08/2022 18:00 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 4-0 2-0
06/08/2022 18:00 Zorkiy Zorkiy - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 1-3 1-1
06/08/2022 18:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 4-0 3-0
06/08/2022 18:00 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Μουρόμ Μουρόμ 0-2 0-1
Γρκουπ 2 - 5η αγωνιστική 10/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/08/2022 13:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 2-2 0-1
10/08/2022 14:00 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Zorkiy Zorkiy 1-1 0-0
10/08/2022 14:00 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 3-0 1-0
10/08/2022 18:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 2-1 1-1
10/08/2022 18:00 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 3-2 2-2
10/08/2022 18:00 Elektron VN Elektron VN - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 0-0 0-0
10/08/2022 18:00 Μουρόμ Μουρόμ - Τβερ Τβερ 1-0 0-0
10/08/2022 18:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 2-3 0-2
10/08/2022 18:30 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 0-3 0-1
10/08/2022 19:00 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 2-2 2-0
Γρκουπ 2 - 6η αγωνιστική 14 - 15/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/08/2022 13:00 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 3-4 0-2
14/08/2022 14:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 3-1 2-1
14/08/2022 16:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 0-1 0-0
14/08/2022 16:00 Τβερ Τβερ - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 0-3 0-2
14/08/2022 16:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Μουρόμ Μουρόμ 3-2 1-1
14/08/2022 16:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Elektron VN Elektron VN 1-0 0-0
14/08/2022 17:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 3-1 2-0
14/08/2022 18:00 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 1-2 0-1
15/08/2022 16:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 0-0 0-0
15/08/2022 17:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 0-1 0-1
Γρκουπ 2 - 7η αγωνιστική 20 - 22/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2022 18:00 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 0-1 0-1
21/08/2022 14:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Zorkiy Zorkiy 1-2 1-0
21/08/2022 16:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 1-0 0-0
21/08/2022 16:00 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 3-0 0-0
21/08/2022 16:00 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 1-0 0-0
21/08/2022 17:00 Μουρόμ Μουρόμ - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 5-0 4-0
21/08/2022 18:00 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Τβερ Τβερ 1-5 1-3
21/08/2022 18:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 0-0 0-0
22/08/2022 14:00 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 1-1 0-0
22/08/2022 19:00 Elektron VN Elektron VN - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 3-1 3-0
Γρκουπ 2 - 8η αγωνιστική 26/08 - 24/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2022 17:45 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Elektron VN Elektron VN 2-0 2-0
27/08/2022 12:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 0-5 0-1
27/08/2022 16:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Μουρόμ Μουρόμ 1-2 1-2
27/08/2022 16:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 1-0 1-0
27/08/2022 16:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Zorkiy Zorkiy 2-1 0-0
27/08/2022 18:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 2-1 1-0
27/08/2022 19:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 1-1 0-0
28/08/2022 16:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 1-3 0-1
28/08/2022 17:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 1-3 1-1
24/10/2022 13:00 Τβερ Τβερ - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 1-2 1-1
Γρκουπ 2 - 18η αγωνιστική 27/08 - 24/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 19:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Τβερ Τβερ 1-0 0-0
24/10/2022 09:00 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 0-2 0-1
24/10/2022 15:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 2-2 1-0
24/10/2022 15:00 Zorkiy Zorkiy - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 4-2 2-2
24/10/2022 15:00 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 0-0 0-0
24/10/2022 17:00 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 4-1 1-0
24/10/2022 17:30 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 1-2 1-1
24/10/2022 18:00 Μουρόμ Μουρόμ - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 0-0 0-0
24/10/2022 18:30 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 0-0 0-0
24/10/2022 19:00 Elektron VN Elektron VN - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 0-5 0-2
Γρκουπ 2 - 9η αγωνιστική 04 - 05/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2022 14:00 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 1-0 1-0
04/09/2022 15:00 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 2-0 2-0
04/09/2022 16:00 Zorkiy Zorkiy - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 0-1 0-1
04/09/2022 16:00 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 2-1 2-0
04/09/2022 16:00 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 2-1 0-0
04/09/2022 17:00 Μουρόμ Μουρόμ - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 2-0 1-0
04/09/2022 17:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 2-0 0-0
04/09/2022 18:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 7-0 0-0
04/09/2022 18:00 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Τβερ Τβερ 1-3 1-1
05/09/2022 19:00 Elektron VN Elektron VN - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 1-4 1-3
Γρκουπ 2 - 10η αγωνιστική 09/09 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/09/2022 19:00 Elektron VN Elektron VN - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 0-7 0-3
10/09/2022 14:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 0-3 0-1
10/09/2022 14:00 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 0-1 0-0
10/09/2022 15:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 3-2 1-1
10/09/2022 16:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 1-2 1-2
10/09/2022 16:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 2-0 1-0
10/09/2022 16:00 Zorkiy Zorkiy - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 4-0 3-0
10/09/2022 17:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 4-1 2-0
10/09/2022 19:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 0-2 0-1
06/11/2022 13:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Μουρόμ Μουρόμ 2-1 2-0
Γρκουπ 2 - 20η αγωνιστική 10/09 - 05/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 17:00 Μουρόμ Μουρόμ - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 4-2 2-1
05/11/2022 10:00 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 2-2 1-1
05/11/2022 13:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 0-0 0-0
05/11/2022 13:00 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 3-1 2-0
05/11/2022 13:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Zorkiy Zorkiy 0-1 0-0
05/11/2022 13:00 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 0-1 0-0
05/11/2022 13:00 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Elektron VN Elektron VN 5-0 0-0
05/11/2022 13:00 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 0-0 0-0
05/11/2022 14:00 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 2-2 0-1
05/11/2022 17:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 1-0 0-0
Γρκουπ 2 - 21η αγωνιστική 17/09 - 09/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 14:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 0-3 0-0
18/09/2022 15:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Τβερ Τβερ 1-0 0-0
09/11/2022 12:00 Elektron VN Elektron VN - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 0-2 0-2
09/11/2022 13:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 1-1 1-0
09/11/2022 13:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 2-3 1-2
09/11/2022 13:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 0-1 0-1
09/11/2022 13:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 1-0 1-0
09/11/2022 15:00 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 3-2 1-2
09/11/2022 16:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 1-1 1-0
09/11/2022 18:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Zorkiy Zorkiy 1-1 1-0
Γρκουπ 2 - 11η αγωνιστική 18/09 - 09/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2022 14:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 1-1 1-1
18/09/2022 14:00 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 1-2 0-1
18/09/2022 15:00 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Elektron VN Elektron VN 3-0 1-0
18/09/2022 16:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 2-1 1-1
18/09/2022 16:00 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 2-0 1-0
18/09/2022 16:00 Zorkiy Zorkiy - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 3-1 1-1
18/09/2022 16:30 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 1-2 0-0
18/09/2022 18:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 2-1 0-0
09/11/2022 11:00 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 1-0 0-0
09/11/2022 12:00 Τβερ Τβερ - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 4-0 1-0
Γρκουπ 2 - 12η αγωνιστική 22/09 - 27/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/09/2022 14:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 0-2 0-0
22/09/2022 14:00 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 0-0 0-0
22/09/2022 15:00 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 3-0 1-0
22/09/2022 15:00 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Zorkiy Zorkiy 2-1 1-1
22/09/2022 16:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 3-5 1-3
22/09/2022 16:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 0-1 0-1
22/09/2022 16:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Τβερ Τβερ 1-1 0-1
22/09/2022 18:00 Μουρόμ Μουρόμ - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 1-0 1-0
22/09/2022 19:00 Elektron VN Elektron VN - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 1-1 1-1
27/10/2022 19:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 6-1 3-1
Γρκουπ 2 - 13η αγωνιστική 26/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/09/2022 14:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 2-2 1-1
26/09/2022 15:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 0-0 0-0
26/09/2022 15:00 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 7-0 4-0
26/09/2022 15:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 0-1 0-0
26/09/2022 15:00 Τβερ Τβερ - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 2-0 0-0
26/09/2022 16:00 Zorkiy Zorkiy - Elektron VN Elektron VN 4-0 1-0
26/09/2022 18:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Μουρόμ Μουρόμ 1-4 1-2
26/09/2022 18:00 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 0-1 0-1
26/09/2022 18:30 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 4-0 1-0
26/09/2022 19:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 4-2 2-1
Γρκουπ 2 - 14η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 14:00 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 4-1 1-1
01/10/2022 16:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Τβερ Τβερ 0-0 0-0
01/10/2022 16:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 2-2 1-1
02/10/2022 14:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 1-0 1-0
02/10/2022 14:30 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Zorkiy Zorkiy 1-1 0-1
02/10/2022 15:00 Elektron VN Elektron VN - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 1-1 0-1
02/10/2022 15:00 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 0-1 0-0
02/10/2022 15:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 2-1 1-1
02/10/2022 16:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 1-1 0-1
02/10/2022 17:00 Μουρόμ Μουρόμ - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 1-0 1-0
Γρκουπ 2 - 15η αγωνιστική 07 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/10/2022 15:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Elektron VN Elektron VN 3-1 1-0
08/10/2022 14:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 0-3 0-2
08/10/2022 14:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 0-0 0-0
08/10/2022 14:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 1-3 0-0
08/10/2022 14:00 Τβερ Τβερ - Μουρόμ Μουρόμ 0-0 0-0
08/10/2022 14:00 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 1-0 0-0
08/10/2022 16:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 1-1 1-0
08/10/2022 16:00 Zorkiy Zorkiy - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 0-0 0-0
09/10/2022 11:00 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 2-2 2-0
09/10/2022 20:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 0-0 0-0
Γρκουπ 2 - 16η αγωνιστική 14 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/10/2022 15:00 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης 2-0 1-0
14/10/2022 19:00 Elektron VN Elektron VN - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 2-1 1-0
15/10/2022 14:00 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Τβερ Τβερ 2-0 1-0
15/10/2022 15:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 1-1 0-0
15/10/2022 16:00 Μουρόμ Μουρόμ - Dinamo Vologda Dinamo Vologda 1-0 1-0
15/10/2022 17:30 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ 4-1 2-1
15/10/2022 17:30 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 1-1 0-0
15/10/2022 18:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg 3-1 1-1
15/10/2022 19:00 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 2-1 1-0
16/10/2022 15:00 Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 2-1 1-1
Γρκουπ 2 - 17η αγωνιστική 19 - 20/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/10/2022 11:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 1-1 0-0
19/10/2022 14:00 Zorkiy Zorkiy - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 1-2 0-1
19/10/2022 14:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 1-6 1-4
19/10/2022 14:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 0-3 0-1
19/10/2022 14:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Elektron VN Elektron VN 6-0 1-0
19/10/2022 14:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 1-1 0-1
19/10/2022 17:30 Τβερ Τβερ - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 2-0 0-0
19/10/2022 18:30 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 2-1 0-0
19/10/2022 19:00 Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 0-1 0-1
20/10/2022 14:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Μουρόμ Μουρόμ 1-0 1-0
Γρκουπ 2 - 19η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 14:00 Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II - Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά 2-1 0-0
30/10/2022 11:30 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Zorkiy Zorkiy 2-3 2-1
30/10/2022 13:00 Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ - Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο 1-0 1-0
30/10/2022 13:00 Τβερ Τβερ - Spartak Kostroma Spartak Kostroma 0-2 0-2
30/10/2022 13:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ 1-1 0-1
30/10/2022 13:00 Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 0-1 0-0
30/10/2022 13:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Elektron VN Elektron VN 0-2 0-1
30/10/2022 13:00 Dinamo Vologda Dinamo Vologda - Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ 1-0 1-0
30/10/2022 14:00 Rodina Moskva III Rodina Moskva III - Λένινγκραντ Λένινγκραντ 0-3 0-2
30/10/2022 14:00 Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ - Μουρόμ Μουρόμ 0-2 0-2
Γρκουπ 2 - 22η αγωνιστική 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2022 10:00 Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ Γιενισέι 2 Κρασνογιάρσκ - Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης Ντιναμό Αγ. Πετρούπολης 2-2 1-1
13/11/2022 12:00 Τβερ Τβερ - Torpedo Moskva II Torpedo Moskva II 1-3 0-1
13/11/2022 12:00 Yadro St. Petersburg Yadro St. Petersburg - Rodina Moskva III Rodina Moskva III 4-1 1-0
13/11/2022 13:00 Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης Ζενίτ 2 Αγ.Πετρούπολης - Zorkiy Zorkiy 1-1 1-0
13/11/2022 13:00 Τορπέντο Βλάντιμιρ Τορπέντο Βλάντιμιρ - Ντινάμο Μόσχας ΙΙ Ντινάμο Μόσχας ΙΙ 1-3 1-1
13/11/2022 13:00 Spartak Kostroma Spartak Kostroma - Κίμικ Ντζερζχίνσκ Κίμικ Ντζερζχίνσκ 1-0 0-0
13/11/2022 13:00 Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Μουρόμ Μουρόμ 2-0 2-0
13/11/2022 13:00 Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ Μπαλτίκα Καλίνινγκραντ - Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 0-1 0-1
13/11/2022 13:00 Λένινγκραντ Λένινγκραντ - Λούκι Ενέργκια Λούκι Ενέργκια 2-0 1-0
13/11/2022 16:00 Ζνάμια Τρουντά Ζνάμια Τρουντά - Τσερτάνοβο Τσερτάνοβο 0-3 0-1
Top